Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739718 razy)

0 użytkowników i 47 Gości przegląda ten wątek.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25480 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:25:21 pm »
Idźcie sobie gdzie indziej  :mad:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 17:35:37 pm wysłana przez Soul »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25481 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:35:39 pm »
To idz. Ja kupilem popcorn i chce akcji  :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25482 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:39:52 pm »
;[

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25483 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:42:37 pm »
to komiks mu spokojnie wystarczy do podjęcia kluczowych decyzji.
Nie wiem jaka jest wg Ciebie definicja kretyna, ale po tym co napisałeś wyżej wnioskuję, że sam powinieneś się podpiąć pod to pojęcie, jeśli dalej nie rozumiesz o czym piszę. Komiks będzie pusty, jednowymiarowy i bez jakiegokolwiek dreszczyka emocji - czyli zupełną odwrotnością tego co oferowało ME1 (gdybyś nie skipował dialogów, żeby przejść 7 razy to byś wiedział). Ergo, granie w dwójkę bez przejścia jedynki jest głupie, chyba, że ktoś tak jak niektórzy liczy po prostu na fajną strzelankę z nabijaniem leveli. Dużo lepszym wyjściem byłoby menu "tak/nie" i książka, ale to by się nie przyjęło, bo czytanie nie jest specjalnie popularne w tej społeczności (co widać po umiejętności posługiwania się językiem).

Jestem troszkę ponad wyzwyska w rozmowie o gierkach więc nie będę "oddawał".
Ale kogo to obchodzi? ważne ze wychodzi gra na PS3 i będzie dawać frajdę taka samą mi jak i Tobie, czy przejdę 1 częsć czy nie.

Ohtar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25484 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:46:27 pm »
To idz. Ja kupilem popcorn i chce akcji  :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wpis!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25485 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:49:24 pm »
tarniak - no i nie zrozumiałeś... W jedynce nie skipowałem żadnych dialogów. W dwójce zamierzam spotkać Alenko i Wrexa, bzykać Liarę, a przede wszystkim nie oglądać gęby Udiny, co gwarantuje obecność komiksu, który jest swego rodzaju menu "tak/nie". Oczywiście mógłbym grać na PC, ale wtedy byłbym skazany na defaultowy obraz świata, ewentualnie mógłbym również przy okazji kupić i przejść jedynkę, na co kompletnie nie mam ochoty lub po prostu kupić kolejnego Xboxa, co jest zdecydowanie zbyt drogą opcją, więc wersja z komiksem jest dla mnie najlepszym rozwiązanie. Patrząc na to, jak popularny na forum był kiedyś i jak bardzo martwy jest dzisiaj Xbox, pewnie nie tylko dla mnie.

Idźcie sobie gdzie indziej  :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25486 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:49:33 pm »
to komiks mu spokojnie wystarczy do podjęcia kluczowych decyzji.
Nie wiem jaka jest wg Ciebie definicja kretyna, ale po tym co napisałeś wyżej wnioskuję, że sam powinieneś się podpiąć pod to pojęcie, jeśli dalej nie rozumiesz o czym piszę. Komiks będzie pusty, jednowymiarowy i bez jakiegokolwiek dreszczyka emocji - czyli zupełną odwrotnością tego co oferowało ME1 (gdybyś nie skipował dialogów, żeby przejść 7 razy to byś wiedział). Ergo, granie w dwójkę bez przejścia jedynki jest głupie, chyba, że ktoś tak jak niektórzy liczy po prostu na fajną strzelankę z nabijaniem leveli. Dużo lepszym wyjściem byłoby menu "tak/nie" i książka, ale to by się nie przyjęło, bo czytanie nie jest specjalnie popularne w tej społeczności (co widać po umiejętności posługiwania się językiem).

Jestem troszkę ponad wyzwyska w rozmowie o gierkach więc nie będę "oddawał".
Ale kogo to obchodzi? ważne ze wychodzi gra na PS3 i będzie dawać frajdę taka samą mi jak i Tobie, czy przejdę 1 częsć czy nie.

Nie, nie będzie dawać. To tak jakbyś odpalił MGS4 bez znania poprzednich części. Grać się będzie dało ale nie będziesz wiedział o co chodzi, ni chu**.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25487 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:57:31 pm »
Iras = wulfen 2  :P

I po co Ty mi to wklejasz, co ja wczoraj się urodziłem...


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25488 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:06:55 pm »
Bez importu save'a z poczynaniami z części pierwszej, gra traci dość grubą porcję smaczków. Nie raz cieszyła mi się micha, gdy spotykałem starych znajomych.
  Co do różnicy w oprawie jakoś specjalnych nie widzę.Trochę lepsze cienie na ps3 oraz gorszy framerate.
Tak czy siak posiadaczom plejaka polecam zapoznać się z tym tytułem   8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2011, 17:42:37 pm wysłana przez piter86 »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25489 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:08:08 pm »
to komiks mu spokojnie wystarczy do podjęcia kluczowych decyzji.
Nie wiem jaka jest wg Ciebie definicja kretyna, ale po tym co napisałeś wyżej wnioskuję, że sam powinieneś się podpiąć pod to pojęcie, jeśli dalej nie rozumiesz o czym piszę. Komiks będzie pusty, jednowymiarowy i bez jakiegokolwiek dreszczyka emocji - czyli zupełną odwrotnością tego co oferowało ME1 (gdybyś nie skipował dialogów, żeby przejść 7 razy to byś wiedział). Ergo, granie w dwójkę bez przejścia jedynki jest głupie, chyba, że ktoś tak jak niektórzy liczy po prostu na fajną strzelankę z nabijaniem leveli. Dużo lepszym wyjściem byłoby menu "tak/nie" i książka, ale to by się nie przyjęło, bo czytanie nie jest specjalnie popularne w tej społeczności (co widać po umiejętności posługiwania się językiem).

Jestem troszkę ponad wyzwyska w rozmowie o gierkach więc nie będę "oddawał".
Ale kogo to obchodzi? ważne ze wychodzi gra na PS3 i będzie dawać frajdę taka samą mi jak i Tobie, czy przejdę 1 częsć czy nie.

Nie, nie będzie dawać. To tak jakbyś odpalił MGS4 bez znania poprzednich części. Grać się będzie dało ale nie będziesz wiedział o co chodzi, ni chu**.
Po to masz ten komiks. A tak poza tym masz jakiś miernik który sprawdzi ze będę czerpał mniej radochy z gry niż posiadacz wersji na xboxa który przeszedł 1 część?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 18:10:01 pm wysłana przez Tomasz »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25490 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:14:37 pm »
więc wersja z komiksem jest dla mnie najlepszym rozwiązanie.
Nie najlepszym tylko jedynym i tego własnie nie pojąłeś jak dotąd.
Patrząc na to, jak popularny na forum był kiedyś i jak bardzo martwy jest dzisiaj Xbox, pewnie nie tylko dla mnie.
To forum nigdy nie było wyznacznikiem w tej kwestii i nie będzie. Dział Wii i przede wsystkim DS nie istnieją. Jaki niby z tego wniosek?
W dwójce zamierzam spotkać Alenko i Wrexa, bzykać Liarę, a przede wszystkim nie oglądać gęby Udiny,
Właśnie! Udina Cię wkurwiał, tak? Komiks nikomu nie "wytłumaczy" dlaczego Udina był zjebem, Liara mogła się ruchać nawet z mrówkami, czy dlaczego własnie Kaidan był lepszy od jebanej rasistki Ashley. Większość nie wybuchnie śmiechem jak zobaczy Conrada na Illium (ten który stalkował Cię w jedynce i chciał sobie robić zdjęcia), udającego, że jest na misji. To jest jak zaczynanie MGSa od czwórki jak ktoś ładnie to napisał. Jest fabuła, jest zajebisty gameplay, jest też milion pytań i odniesień. Najwyraźniej ty nie rozumiesz o czym ja piszę, a ja nie rozumiem o czym Ty. Tyle, że ja nie zamierzam Cię wyzywać, bo masz inną opinię na ten temat. Możesz mieć mnie za idiotę, ale jeśli uważasz, że ktoś zaczynający od ME2 nie traci bardzo dużo w kwestii odbioru ME2 jako całości, to chyba czas skończyć, bo ja dokładnie o tym pisałem. Nie wiem co w tym kretyńskiego, bo kilka osób też o tym napisało, a Ty im jednak oszczędziłeś epitetów. Ty nie tracisz, cała reszta już tak. Można się dobrze bawić przy Empire Strikes Back, bez oglądania New Hope i Return of the Jedi. I to jest moim zdaniem najlepszy przykład, bo tutaj łatwo znaleźć wspólny mianownik.

Po to masz ten komiks. A tak poza tym masz jakiś miernik który sprawdzi ze będę czerpał mniej radochy z gry niż posiadacz wersji na xboxa który przeszedł 1 część?
Lubisz samochody, prawda? To teraz prosta analogia. Granie w ME2 bez przejścia ME1 jest jak jeżdżenie zajebistym samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Granie w obie - to jak jeżdżenie tym samym samochodem, ale z manualną. :troll:

Podsumowując, zachęcam jednak by pożyczyć sobie od kogoś Xboksa, albo pograć na PC zanim chwyci się za "dwójkę".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 18:17:16 pm wysłana przez 1man1jar »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25491 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:17:37 pm »
o forum nigdy nie było wyznacznikiem w tej kwestii i nie będzie. Dział Wii i przede wsystkim DS nie istnieją. Jaki niby z tego wniosek?

Zgaduje. Te konsole sa martwe ????  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla Irasa wyznacznikiem kondycji danej platformy jest to jaka jest aktywnosc w dziale o tej platformie na forum GO  :o :o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25492 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:17:55 pm »
Tomasz nikt tu nie ma żadnego miernika. Niektórzy po prostu stosują zasadę, którą sami polecają.

Każda wymówka jest dobra. Pamiętaj o tym, a daleko zajdziesz na GO  8)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25493 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:25:06 pm »
Drań zrobił się przebiegły  :naughty:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25494 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:30:36 pm »
Właśnie! Udina Cię wkurwiał, tak? Komiks nikomu nie "wytłumaczy" dlaczego Udina był zjebem, Liara mogła się ruchać nawet z mrówkami, czy dlaczego własnie Kaidan był lepszy od jebanej rasistki Ashley.

Nadal nie pokumałeś, że...

<werble>

MAM TO W DUPIE.

<TA-DAM!>

Przyczepiłeś się DO MNIE z importem postaci, później dojebałeś jakobym JA w ogóle w jedynkę nie grał, a ja cały czas piszę tylko ze SWOJEGO punktu widzenia. Nigdy nie stwierdziłem, że komiks zastąpi granie w pierwszą część, natomiast z powodzeniem zastępuje brak technicznej możliwości zaimportowania postaci.

Aha, w obecnej sytuacji chyba jednak Kaidan będzie musiał zginąć ; (

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25495 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:39:21 pm »
DO MNIE
Widzisz, tu leży Twoj problem. Ty odbierasz, że ja dopierdalam się do Ciebie, ale to nie Twoja umiejętność importu jest ważna tylko to jak rozwiązana jest na PS3. To jest własnie problem fanboyów, pojazd na konsolę = pojazd na osobę. To, że akurat z Tobą rozmawiałem o imporcie nie znaczy, że problem dotyczy Ciebie. Co wydawało się oczywiste...

później dojebałeś jakobym JA w ogóle w jedynkę nie grał,
Co kur**? :lol: Niby gdzie?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25496 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:39:27 pm »
Tomasz nikt tu nie ma żadnego miernika. Niektórzy po prostu stosują zasadę, którą sami polecają.

Każda wymówka jest dobra. Pamiętaj o tym, a daleko zajdziesz na GO  8)

No to macie strasznie małe wymagania skoro nie przeszkadza Wam brak 40 godzinnej historii z ME :troll:.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25497 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:41:27 pm »
40 godzinnej historii
Znów nie przesadzaj ;).

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25498 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:43:37 pm »
40 godzinnej historii
Znów nie przesadzaj ;).

Strzelałem. Ja na razie mam na liczniku 8h :P.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25499 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:44:29 pm »
Ale macie kur** problemy, japierdole, to będzie prawdziwa katastrofa bo nie zagram w ME1, trudno sie mówi i tyle ,temat możecie juz zamknąć xD

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25500 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:46:48 pm »
Hahaha, o co Wy się tu kłócicie :rotfl:
PSN ID: WojtqGO

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25501 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:47:44 pm »
Ja się nie kłócę. To Tomasz zaraz sobie jajka usmaży na czole :).

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25502 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:54:34 pm »
Ja się nie kłócę. To Tomasz zaraz sobie jajka usmaży na czole :).
Tak bo ja w tym temacie najbardziej sie spuszczam nad grą w którą i tak pewnie nie zagram  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25503 dnia: Stycznia 02, 2011, 18:58:21 pm »
dlaczego własnie Kaidan był lepszy od jebanej rasistki Ashley
Fuck off, Ashley była lepsza :evil:
Miała powody, by bać się obcych ras (pierwszy kontakt z Turianami zakończył się tym, że cała jej rodzina znalała się na czarnej liście), ale jednocześnie nie nienawidziła ich. Podczas rozmowy z tym gościem z  Terra Firma określiła tą organizację jako "ksenofobiczną", zaś podczas jednego z zakończeń, jeżeli dobrze pamiętam, nawet optowała za tym
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Poza tym, jak się z nią gada, to babka jest przynajmniej interesująca, a nie to co Kaiden, który nawet swojej przeszłości nie potrafi opowiedzieć w interesujący sposób :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25504 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:00:02 pm »
Ja je**e, jak można poświęcić zajebiste dupsko Aszley?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25505 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:00:42 pm »
Widzisz, tu leży Twoj problem. Ty odbierasz, że ja dopierdalam się do Ciebie, ale to nie Twoja umiejętność importu jest ważna tylko to jak rozwiązana jest na PS3. To jest własnie problem fanboyów, pojazd na konsolę = pojazd na osobę. To, że akurat z Tobą rozmawiałem o imporcie nie znaczy, że problem dotyczy Ciebie. Co wydawało się oczywiste...

Wyskakujesz mi ze screenami z importowania postaci, na co ci odpisałem, że za trzy tygodnie też ci mogę takie wrzucić, bo ten ekran notabene wygląda identycznie, to żeś się zaczął bulwersować, że chcesz z PS3 a nie PC. Piłeś bezpośrednio do mnie, a żadnego pojazdu na konsolę tam nie zauważyłem.

Co kur**? :lol: Niby gdzie?

Sugerowałeś, że dopiero w dwójkę będę mógł sobie spokojnie pograć, więc to raczej oczywiste.

Ja je**e, jak można poświęcić zajebiste dupsko Aszley?

Liara miała lepsze.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25506 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:01:53 pm »
Ale ma dosłownie zrypaną banię. Zresztą ją też przerypałem astralnym sexem heheheh.

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25507 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:18:56 pm »
Tarniak, staraj się pisać krócej, bo niektóre Twoje posty nie nadają się na szybki flame i emocje opadają z perspektywy czytelnika. I więcej podjazdów typu sojowa parówa w mordę, proszę.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25508 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:21:05 pm »
ch** Ci w dupę frajerze.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25509 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:22:52 pm »
ch** Ci w dupę frajerze.
Oooo, lepiej.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25510 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:25:36 pm »
Sugerowałeś, że dopiero w dwójkę będę mógł sobie spokojnie pograć, więc to raczej oczywiste.
Nie. Do chu**, 7 rok tu jestem i doskonale wiem kto w co grał. :shifty:
Wyskakujesz mi ze screenami z importowania postaci, na co ci odpisałem, że za trzy tygodnie też ci mogę takie wrzucić, bo ten ekran notabene wygląda identycznie, to żeś się zaczął bulwersować, że chcesz z PS3 a nie PC. Piłeś bezpośrednio do mnie, a żadnego pojazdu na konsolę tam nie zauważyłem.
No nie pierd**, że myślałeś że chodzi o "ekran"? :lol: :lol: :lol: :lol: Jakbyś nie odbierał wszystkiego dosłownie to byś wiedział, że nie był to ani pojazd personalny, ani kwestia "ekranu". Trzeba było w szkole czytać książki, a nie streszczenia to byś teraz kumał bazę.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25511 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:50:39 pm »
Ja tu jeszcze poruszę temat Uncharted.

Uważam, że tej grze wiele nie brakuje. A jednak bardzo dużo. Wystarczyłby jakiś kupiec, u którego możemy coś zrobić z bronią, czy zdobytymi skarbami, oraz aby elementy eksploracji nie ograniczały się tylko do odkrycia statuetki za kolejnym rogiem. Proces eksploracji powinien być rozbudowany o elementy główkowania, rozwiązywanie zagadek, które pozwalają nam odkryć kolejne przejścia czy jakieś mechanizmy. W jedynce podjęto taką próbę, i wymagane było odpowiednie odczytanie dziennika, co było świetnym patentem, tylko było tego za mało i jednak wciąż za proste, a w 2 z jakiegoś powodu jeszcze bardziej to uproszczono...

Ten patent jest po prostu genialnie wykonany w nowym Tomb Raiderze. Tam też jest głównie strzelanie, ale design leveli i zagadek w nich zawartych jest tak fantastyczny, że stanowią idealną przeciwwagę do tego całego strzelania.
Jest to do tego stopnia dobrze zrobione, że ten mały TR oferuje lepszą grywalność od obu Uncharted.
Nie pogardziłbym też możliwością pogadania z npcami w jakichś wioskach w celu pozyskania informacji nt. określonych zagadek, legend, mitów. No ale to już kwestia dyskusyjna.

Zresztą, walka wręcz też była lepsza w jedynce, i pomimo, że była mniej widowiskowa, to przynajmniej bardziej angażowała gracza. Trzeba było się dobrze nauczyć timingów, kiedy wykonać kolejny cios, aby walka się udała. W ogóle gameplayowo, uncharted 2 to krok wstecz w stosunku do 1. Postawili na jeszcze większą widowiskowość, jednocześnie jeszcze bardziej upraszczając samą rozgrywkę.
Nie tędy droga gier video...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25512 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:54:16 pm »
No nie pierd**, że myślałeś że chodzi o "ekran"? :lol: :lol: :lol: :lol: Jakbyś nie odbierał wszystkiego dosłownie to byś wiedział, że nie był to ani pojazd personalny, ani kwestia "ekranu". Trzeba było w szkole czytać książki, a nie streszczenia to byś teraz kumał bazę.

Tak, myślałem, że chodzi o "ekran" i brak możliwości importu, bo naprawdę nie spodziewałem się, że akurat do mnie przyj**iesz się o brak znajomości pierwszej części, choć - jak sam twierdzisz - jesteś na forum siedem lat i wiesz kto w co grał.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25513 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:55:33 pm »
No to maly tescik: W co gralem dzisiaj po poludniu?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25514 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:57:13 pm »
Jest to do tego stopnia dobrze zrobione, że ten mały TR oferuje lepszą grywalność od obu Uncharted.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Suteq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-12-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25515 dnia: Stycznia 02, 2011, 19:58:55 pm »
Cytuj
No to maly tescik: W co gralem dzisiaj po poludniu?
W
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:dance:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25516 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:02:15 pm »
Ludzie ku**a mać! Uncharted to gra od ND. Ma być widowiskowa i mało skomplikowana. Oczekujecie od platformero-strzelanki żeby była rozbudowanym RPG'iem. Dla mnie Uncharted 2 jest soczyście zajebisty i nie potrzebuję w tej grze pierdół o których piszecie. Mam nadzieję, że w Uncharted 3 nie pokuszą o psucie tej zajebistej serii jakimś kupskiem z elementami RPG. Od tego są inne gry, a Uncharted ma mieć wartką akcję, zabijać grafiką i nie przynudzać (jak np. ME swoim dennym strzelaniem) nawet na chwilę. Obie części przygód Nathana łyknąłem jednym duszkiem i tak ma być z trójką. To gra, która przykuwa do konsoli na solidne 10-12 godzin i nie pozwala się oderwać.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25517 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:04:15 pm »
Cytuj
No to maly tescik: W co gralem dzisiaj po poludniu?
W
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:dance:
Pytanie nie bylo kierowane do Ciebie bucu jeden, a do tarniaka ktory doskonale wie kto w co grał.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25518 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:09:48 pm »
Jest to do tego stopnia dobrze zrobione, że ten mały TR oferuje lepszą grywalność od obu Uncharted.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Szkoda tylko ze średnia ocen i ilość nagród dla Uncharted 2 mówią zupełnie co innego.
I jeszcze jedno nie rób z gry action adventure RPG'a ,bo jak Cie czytam to ręce opadają.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 20:13:07 pm wysłana przez Tomasz »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25519 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:23:28 pm »
Ma być widowiskowa i mało skomplikowana.
Szkoda, że tak naprawdę to jest reguła większości "blockbusterów" tej generacji :?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.