Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527161 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26080 dnia: Lutego 23, 2011, 17:29:02 pm »
W KZ2 po przyklejeniu się do osłony widać ciapkę, na co swego czasu mocno narzekałem. W KZ3 jest w tym aspekcie dużo lepiej. A do panów, którzy porównują tekstury z gier TPP do gier FPP, polecam brać poprawkę na fakt, że w obu gatunkach tekstury są obserwowane z innej odległości. KZ3 i tak robi ogromne wrażenie, bo kiedy nie używamy aim'a, to naprawdę nie ma się gdzie przeczepić do tekstur. Wiadomo, że jak podejdziemy do ściany i przybliżymy celownik, to będzie widać słabszą teksturę, ale to już czepialstwo.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26081 dnia: Lutego 23, 2011, 17:34:48 pm »
Niech ktoś da te tekstury z U2 które był wklejane jakiś czas temu te kozackie i porównaj sobie je Juras z tymi które wkleiłeś w temacie KZ3  8)
No tak, porownanie wybranych tekstur z calej gry w perspektywie TPP, a tekstury z jednego rozdzialu z perspektywy FPP to na pewno bedzie obiektywne ...
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 17:52:29 pm wysłana przez KKRT »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26082 dnia: Lutego 23, 2011, 17:35:03 pm »
BoBaN z becetem, wszystkie podjazdy w swoim kierunku proponuje przenieść na PM, więcej ostrzegał nie będę.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26083 dnia: Lutego 23, 2011, 17:36:39 pm »
Boban - wstyd za własne słowa, wstyd za miejscowość z której pochodzisz - to wszystko tłumaczy Twoje kompleksy i agresję.

Cytuj
Toksyczny wstyd, wstyd, który zniewala, subiektywnie odczuwany jest jako wszechogarniające poczucie własnej niedoskonałości, ułomności. Jeżeli ktoś odczuwa toksyczny wstyd, to czuje się bezwartościowy, przegrany, czuje, że nie stanął na wysokości zadania, jako człowiek. Toksyczny wstyd powoduje rozczepienie 'ja'. Rodzi poczucie izolacji i całkowitego osamotnienia.

W życiu przegrany, na forum czujesz się mocny - stąd aż prawie 16 tysięcy wpisów, najwięcej ze wszystkich, a to przecież nie wszystkie twoje konta. Niesatysfakcjonująca praca sklepikarza to jeszcze pogłębia - kiedy twoi rówieśnicy dorabiają się, kształcą się i układają sobie życie tobie pozostaje przerzucenie uczuć na przedmiot martwy - konsolę Sony która kochasz jak nad życie i czujesz nielogiczną potrzebę walki o jej dobre imię każdego dnia i każdej godziny. Nie potrafisz rozmawiać z ludźmi bez kłótni, walki na głównej dowartościowują twoje marne życie. Myślę, że powinieneś poszukać pomocy. Znajdujesz się na równi pochyłej. Możemy o tym jeszcze porozmawiać. Chciałbym ci pomóc, nie musisz reagować na mnie agresją chociaż ta reakcja wydaje ci się jedynie, słuszna gdyż inaczej żyć nie potrafisz. Nie martw się,

Cytuj
nie będę złym kolegą i pomogę ci

Wiadomość scalona: [time]Luty 23, 2011, 18:37:05 pm[/time]
BoBaN z becetem, wszystkie podjazdy w swoim kierunku proponuje przenieść na PM, więcej ostrzegał nie będę.

Dobrze. Dopiero teraz przeczytałem.
Przykro mi bardzo, kontynuować proszę na PM
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 17:40:33 pm wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26084 dnia: Lutego 23, 2011, 17:37:35 pm »
Czekam na reakcję moderacji. :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26085 dnia: Lutego 23, 2011, 17:47:45 pm »
Niech ktoś da te tekstury z U2 które był wklejane jakiś czas temu te kozackie i porównaj sobie je Juras z tymi które wkleiłeś w temacie KZ3  8)
To se dawaj:) Ja nie pisałem o mega teksturach w KZ3 tylko ty o:
Ograłem to demko SP, ogólnie jakość tekstur jest strasznie biedna, paciaja w ch.uj, coś ale pierwsze Gearsy tylko tu jest tego dużo więcej, mam już full'a mam nadzieje, że w nim będzie lepiej bo póki co takie HR w tym teamcie łyka KZ3 na śniadanie  :angel:

Ok zrobię parę z tego demka, ogólnie jakościowo na pewno jest gorzej niż w GOW3 i U2.

No Juras, jeżeli dla Ciebie i dla was wszystkich te tekstury są mega to ja nie mam więcej żadnych pytań  :lol: Halo Reach pod tym względem wypada lepiej. A do takiego GoW3 i U2 to to nawet niema pojary :angel: A najlepsze jest to, że są jeszcze gorsze od tych które wkleił Juras.

Będę miał pełna wersję KZ3 to na pewno coś pocykam.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26086 dnia: Lutego 23, 2011, 17:49:26 pm »
Odnośnie sprawy tekstur to teraz będziecie szukać na siłę która gra ma gorsze i porównywać je do gry której jeszcze nie ma, i mamy z niej prawie same bullshoty(GOW3)..facepalm. :rotfl:

Jeśli chcecie się jeszcze wymienić na rację to zapraszam.

Dla mnie KZ3 to najładniejszy FPS na konsolach.

Dla mnie U2/GoWIII to najładniejsze gry action/adventure TPP na konsolach.

Dla mnie LBP/LBP2 to najładniejszy platformer na konsolach.

Dla mnie GT5 to najładniejsze wyścigi na konsolach.

Dla mnie HR to najładniejsza gra adventure/cinema na konsolach.

Do tego nie zostały wydane U3/TLG które także pewnie poprawią/ustanowią poprzeczkę w swojej kategorii.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26087 dnia: Lutego 23, 2011, 18:10:37 pm »
Ciężko porównać, ale do czegoś trzeba się odnieść, pisałem też o HR które pod kątem tekstur ma dużo więcej do zaoferowania, może i niema takiego oświetlenia takich efektów cząsteczkowych, ale pod tym względem prezentuje się lepiej. IMO

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26088 dnia: Lutego 23, 2011, 18:34:35 pm »
Odnośnie sprawy tekstur to teraz będziecie szukać na siłę która gra ma gorsze i porównywać je do gry której jeszcze nie ma, i mamy z niej prawie same bullshoty(GOW3)..facepalm. :rotfl:
Zdaje się, że pisaliśmy o God Of War III a nie Gears Of War 3 (GeoW3).

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26089 dnia: Lutego 23, 2011, 18:39:58 pm »
Cytuj
maertin - KZ2 posiada najlepszą teksture ze wszystkich gier ever a ty mi tu wylatujesz z takim tekstem
Ty nie przesadzaj w druga strone, to ze teksturka sie swieci i ma niezly shaderek nie znaczy ze jest jakas super.
A gdzie można lepszą na konsolach spotkać?
Nie musisz odpowiadać, odpowiem za Ciebie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Liczyłem na KZ3, ale z tego co pisze Soul chyba się przelicze. Podobają mu sie jednak teksturki z Halo:R więc wszystko jest możliwe.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 18:43:45 pm wysłana przez Kyokushinman »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26090 dnia: Lutego 23, 2011, 18:50:41 pm »
Cytuj
maertin - KZ2 posiada najlepszą teksture ze wszystkich gier ever a ty mi tu wylatujesz z takim tekstem
Ty nie przesadzaj w druga strone, to ze teksturka sie swieci i ma niezly shaderek nie znaczy ze jest jakas super.
A gdzie można lepszą na konsolach spotkać?
Nie musisz odpowiadać, odpowiem za Ciebie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Liczyłem na KZ3, ale z tego co pisze Soul chyba się przelicze. Podobają mu sie jednak teksturki z Halo:R więc wszystko jest możliwe.
juz w samym kz 2 z technicznego punktu widzenia  lepsza textura jest juz ta:

oprocz tego ze swietnie wyglada to taka tekstura wymagala troche wiecej pracy od grafika.

tutaj podobna z uncharted 2
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 18:58:45 pm wysłana przez Wulfen »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26091 dnia: Lutego 23, 2011, 19:04:07 pm »
Cytuj
maertin - KZ2 posiada najlepszą teksture ze wszystkich gier ever a ty mi tu wylatujesz z takim tekstem
Ty nie przesadzaj w druga strone, to ze teksturka sie swieci i ma niezly shaderek nie znaczy ze jest jakas super.
A gdzie można lepszą na konsolach spotkać?
Nie musisz odpowiadać, odpowiem za Ciebie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Liczyłem na KZ3, ale z tego co pisze Soul chyba się przelicze. Podobają mu sie jednak teksturki z Halo:R więc wszystko jest możliwe.
juz w samym kz 2 z technicznego punktu widzenia  lepsza textura jest juz ta:

oprocz tego ze swietnie wyglada to taka tekstura wymagala troche wiecej pracy od grafika.
O tej co mówie na max zoomie nie ma paćki ani piksela a tutaj jedno i drugie nawet nie potrzeba małego zooma aby to zobaczyć.
Jakby były w KZ3 takie teksturki przez chociaż połowe gry to mielibyśmy giere na miare PS4.
Panowie z GG ukryli ją w KZ2 w miejscu gdzie nic sie nie dzieje, ponieważ dając ją gdzieś w środek akcji konsola mogłaby zrobić wielkie BUUM!
Niestety PS3 jest za słabe aby takie coś wydolić. Musze sam sprawdzić KZ3 bo z tego co widze od Soula nic się nie dowiem ;).

Ta z U2 jest git chyba najlepsza w grze, ale do mega teksturki z KZ2 nie ma startu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 19:07:31 pm wysłana przez Kyokushinman »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26092 dnia: Lutego 23, 2011, 19:16:13 pm »
Sądzę, że człowiek, który od dwóch lat regularnie spuszcza się nad jedną teksturą (w dodatku niczym niewyróżniającą się na tle wielu innych z topowych exów Sony), powinien czym prędzej udać się do specjalisty.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26093 dnia: Lutego 23, 2011, 19:16:38 pm »
Kyocostamcostam jakby Ci to powieddziec... wez ty sie czlowieku rzuc w kupe bo gadasz glupoty ze glowa mala xd Juz chocby Wulfen zapodal Ci lepsza teksture z U2 niz ta z KZ2 ktora defakto ma w sobie wiecej shadera niz tekstury. Udajesz wielkiego ZNAFFCY, a tak na serio gowno wiesz.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26094 dnia: Lutego 23, 2011, 19:21:20 pm »
W HR też są balas tekstury, jak w każdej grze zresztą, nowe Halo nie ma  tak realistycznych tekstur jak KZ o czym  pisałem nie raz, ale  jakościowo  prezentują się lepiej, ciężko było mi znaleźć teksturę która wali po oczach kwadratami, w nowym Killzonie średnio co róg taką znajduję i nawet nie trzeba zoomować wystarczy podejść. Pisałem również, że jeszcze sporo przede mną, może dalej jest lepiej, bo IMO początek pod kątem grafiki mnie osobiście rozczarował, woda też wygląda bardzo słabo :-?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26095 dnia: Lutego 23, 2011, 19:22:34 pm »
Za to cała reszta miażdży.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26096 dnia: Lutego 23, 2011, 19:25:04 pm »
Nie oszukujmy sie gra ma dosc spore problemy ze streamingiem  ;) a pozniej juz cala reszta miazdzy.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26097 dnia: Lutego 23, 2011, 19:26:48 pm »
I potrafi chrupnąć :P

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26098 dnia: Lutego 23, 2011, 19:31:35 pm »
Kyocostamcostam jakby Ci to powieddziec... wez ty sie czlowieku rzuc w kupe bo gadasz glupoty ze glowa mala xd Juz chocby Wulfen zapodal Ci lepsza teksture z U2 niz ta z KZ2 ktora defakto ma w sobie wiecej shadera niz tekstury. Udajesz wielkiego ZNAFFCY, a tak na serio gowno wiesz.
A co ci shadery przeszkadzają :P.

Iras wiele osób spuszcza sie na rozpikselowane teksturki występujące prawie przez całe U2 ( ta jedna u góry to mały wyjątek podobnie jak w KZ2) i nikt im nic nie mówi. A tu pojawia się mega tekstura i od razu afera jak z tapetami lasek he he.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Podobieństwo co :troll:.




Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26099 dnia: Lutego 23, 2011, 19:37:28 pm »
Kyocostamcostam jakby Ci to powieddziec... wez ty sie czlowieku rzuc w kupe bo gadasz glupoty ze glowa mala xd Juz chocby Wulfen zapodal Ci lepsza teksture z U2 niz ta z KZ2 ktora defakto ma w sobie wiecej shadera niz tekstury. Udajesz wielkiego ZNAFFCY, a tak na serio gowno wiesz.
A co ci shadery przeszkadzają :P.

Iras wiele osób spuszcza sie na rozpikselowane teksturki występujące prawie przez całe U2 ( ta jedna u góry to mały wyjątek podobnie jak w KZ2) i nikt im nic nie mówi. A tu pojawia się mega tekstura i od razu afera jak z tapetami lasek he he.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Podobieństwo co :troll:.




Postaram się koło niedzieli zaprosić Twoje teksturowe bóstwo na "sesję fotograficzną". lol

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26100 dnia: Lutego 23, 2011, 19:38:43 pm »
I potrafi chrupnąć :P

Mnie w singlu jeszcze ani razu animacja nie chrupnęła. Nawet minimalnie. Owszem przycinki się zdarzają, ale tylko podczas loadingów, czyli to są te wspomniane przez Lem'a problemy z streamingiem. Sama animacja nie chrupie.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26101 dnia: Lutego 23, 2011, 19:41:51 pm »
Pewnie przy jednym i drugim toczycie gruchę.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26102 dnia: Lutego 23, 2011, 19:43:20 pm »
Kyocostamcostam jakby Ci to powieddziec... wez ty sie czlowieku rzuc w kupe bo gadasz glupoty ze glowa mala xd Juz chocby Wulfen zapodal Ci lepsza teksture z U2 niz ta z KZ2 ktora defakto ma w sobie wiecej shadera niz tekstury. Udajesz wielkiego ZNAFFCY, a tak na serio gowno wiesz.
A co ci shadery przeszkadzają :P.

Iras wiele osób spuszcza sie na rozpikselowane teksturki występujące prawie przez całe U2 ( ta jedna u góry to mały wyjątek podobnie jak w KZ2) i nikt im nic nie mówi. A tu pojawia się mega tekstura i od razu afera jak z tapetami lasek he he.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Podobieństwo co :troll:.




Postaram się koło niedzieli zaprosić Twoje teksturowe bóstwo na "sesję fotograficzną". lol
No, to powinno dla ciebie być lepsze niż
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26103 dnia: Lutego 23, 2011, 20:22:48 pm »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26104 dnia: Lutego 24, 2011, 09:01:04 am »
I jeszcze jedno: jesteś becet bardzo przewidywalny w swoim trollowaniu. Po prostu to musiałeś być Ty i to musiało być GT5. Tak dobrałem zestawienie, że nie miałeś innego wyjścia.

Powiedział ten, co w rozmowie o Killzonie i Bullestormie wyjechał z porównaniem ocen Forzy do Mario Kart. Faktycznie, to trolling na wyższym poziomie, kompletnie nieprzewidywalny. Prawie poziom Bobana i Mado.
A jak już zaczniesz odpowiadać na posty sprzed >6 miesięcy, to przestanę Cię czytać. Więc się pilnuj i walcz z trollozą.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26105 dnia: Lutego 24, 2011, 22:53:24 pm »
Dzisiaj byl hucznie zapowiadany event Microsoftu dla, jak to sami ujeli, 'core gamers'.

O to co bylo na tym evencie pokazane

Cytuj
Gears of War 3 Beta update and much more just announced


At the Xbox press event today in San Francisco we announced details about the upcoming Gears of War 3 multiplayer beta, as well as additional news for Xbox 360, Kinect, Windows Phone 7 and PC gamers.



Here is a run down of the news:



Gears of War 3- Kicking off in mid-April, the Gears of War 3 public multiplayer beta will give players a chance to experience three new Versus Multiplayer modes on four new maps, and help shape the year’s biggest blockbuster, set to launch worldwide on Sept. 20 and in Japan on Sept. 22. You can even decide which maps you would like to see in the beta starting today by visiting the Gears of War Facebook page and voting on their favorites. Voting ends on Feb. 28.


Halo: Reach Defiant Map Pack – Available on Xbox LIVE for 800 Microsoft Points on March 15, the Halo: Reach Defiant Map Pack introduces three stunning new battlefields for the most critically acclaimed shooter of 2010. Set in the heat of the legendary Battle of Reach, the three new warfronts – Condemned, Highlands and Unearthed – are primed for non-stop action in Firefight and all competitive multiplayer modes.


Halo Waypoint – Looking for more ways to share your best Halo victories with friends? Fire up Halo Waypoint on Windows Phone 7 or HaloWaypoint.com today to check out the new stat-tracking features, which allow you to share your in-game stats on the web and compare against friends from the palm of your hand.


Fable III Traitor’s Keep game add-on – Available on Xbox LIVE Marketplace for 560 Microsoft Points on March 1, the Traitor’s Keep game add-on continues the journey as fans venture into three new levels called Ravenscar Keep, Clockwork Island, and the Godwin Estate, taking on new quests and encountering a mysterious prisoner. Traitor’s Keep also comes packed with 250 gamerscore points and additional content.


Crysis 2 3-D – Stunning in either HD or 3-D, Crysis 2 from Crytek and Electronic Arts, lets players step into a post-apocalyptic world where alien invaders stalk the streets of New York City. With 12 multiplayer maps and six modes on Xbox LIVE, wield the supersoldier enhancements of the Nanosuit 2 when Crysis 2 launches on Xbox 360 on March 22.


Child of Eden – Winner of several E3 awards, Child of Eden is a multi-sensory shooter from the mind of renowned game designer Tetsuya Mizuguchi that will send players diving into a kaleidoscopic matrix of synchronized music and mind-blowing visuals. Since “Child of Eden” was designed with Kinect for Xbox 360 in mind, only on Xbox 360 players will experience the controller-free magic that provides a new dimension of immersion when the game launches later this year.


Once Upon a Monster – In a truly original interactive experience, young players join Cookie Monster, Elmo and other Sesame Street characters as they explore a living storybook titled Once Upon a Monster. In the book, they make new zany monster friends from the Once Upon a Monster world and share in their adventures, solving problems, forging friendships and learning key life skills along the way. Parents and children literally become part of the whimsical storybook adventure by getting active together through dancing, jumping, flying and more.


The Gunstringer – From the developers that brought you award-winning hits like Splosion Man, The Maw and Comic Jumper, comes an all-new Kinect-exclusive title, The Gunstringer for Xbox LIVE Arcade. Take control of an undead marionette in an epic Wild West stage production that requires your puppeteering and quick draw shooting skills to exact revenge on the Gunstringer's enemies – all controller-free.


The Dishwasher: Vampire Smile – Created by award-winning indie developer James Silva, “The Dishwasher: Vampire Smile” is the stylistic action platform sequel to 2009’s “Dead Samurai.” The exclusive Xbox LIVE Arcade title features solo and co-op campaigns, 50 intense arcade challenges, an almost endless Dish Challenge, and now for the first time, the combo-fueled action will be playable in 3D. Grab your six foot long syringe and sharpen your cleavers, because it's about to get bloody.


Fable III for Windows – Launching in the US on May 17, Fable II for Windows takes gamers back to Albion for the next installment of the beloved Fable franchise. Players can take advantage of the same great action found on the console game as well as a full 3-D functionality made possible by NVIDIA technology and a PC-exclusive hardcore mode which offers a higher level of difficulty.


Age of Empires Online for Windows – The next evolution in the best-selling real-time strategy franchise, Age of Empires Online invites players to create a living, growing online world, shared with friends and friendly rivals around the world. With a robust free-to-play experience and a deep selection of premium content packs, Age of Empires Online is always evolving so you can choose the content that’s right for you and your budget.


Fable Coin Golf – Launching March exclusively on Windows Phone 7, Fable: Coin Golf draws upon the wealth of traditional British pub games and lets you transfer gold earned in the game to your Fable III game on either Xbox 360 or Windows. In addition, you can unlock three exclusive weapons that can be used in the Traitor’s Keep game add-on.


Must Have Games for Xbox LIVE on Windows Phone 7: Kicking off this spring, this collection of the biggest names in mobile games brings you six weeks of hits, including Plants vs Zombies, Hydro Thunder Go, Sonic the Hedgehog 4 Episode I, geoDefense, Doodle Jumpand more – all complete with Xbox LIVE Achievements, leaderboards and more.

Do tego jeszcze cytat z bloga
Cytuj
Major Nelson Just confirmed on his blog that there will no new game announcements till e3, so no new games till July at the earliest.

Year of Xbox360 :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 23:21:32 pm wysłana przez KKRT »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26106 dnia: Lutego 24, 2011, 22:57:45 pm »
 :hihi:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26107 dnia: Lutego 24, 2011, 23:17:59 pm »
Microsoft nie ma już pomysłów na rozwijanie tej platformy, chyba każdy to widzi?
PSN ID: WojtqGO

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26108 dnia: Lutego 25, 2011, 00:42:15 am »
ooo jaka szydera, kopac lezacego  :lol:

a ja spytam ch** was obchodzi xbox jak go nawet nie macie? trolling dla trollingu? omg

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26109 dnia: Lutego 25, 2011, 00:55:36 am »
Microsoft nie ma już pomysłów na rozwijanie tej platformy, chyba każdy to widzi?

Mam nadzieję, że pomysłu na kolejną platformę nie ma również.

a ja spytam ch** was obchodzi xbox jak go nawet nie macie? trolling dla trollingu? omg

Martwimy się.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26110 dnia: Lutego 25, 2011, 01:02:37 am »
iras nie wiem jakim durnym trzeba byc zeby nie chciec konkurencji na rynku, ale w sumie wcale sie nie dziwe ze to ty napisales ;]

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26111 dnia: Lutego 25, 2011, 05:33:08 am »
   Japonia  14 – 20 Feb
   1. Catherine (PS3) – 141,826 (New)
   2. Marvel Vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds (PS3) – 67,187 (new)
   3. Samurai Warriors 3 Z (PS3) – 58,089
   4. Monster Hunter Freedom 3 (PSP) – 39,727
   5. Tales of the World: Radiant Mythology 3 (PSP) – 26,504
   6. Two Worlds II (PS3) – 24,324 (New)
   7. Catherine (360) – 21,936 (New)
   8. Marvel Vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds (360) – 13,779 (new)
   9. Hakuouki: Zuisouroku DS (DS)- 13,373 (New)
  10. Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth 2 (DS) – 13,186
  11. Donkey Kong Country Returns (Wii) – 10,824
  12. Samurai Warriors 3: Xtreme Legends (Wii) – 9,638
  13. Pokemon Black / White (DS) – 9,502
  14. DJ Max Portable 3 (PSP) – 8,990 (New)
  15. Two Worlds II (360) – 8,225 (New)
  16. Kenka Bancho 5: Laws of Manhood (PSP) – 8,193
  17. Red Dead Redemption: Undead Nightmare (PS3) – 7,861
  18. Wii Party (Wii) – 7,472
  19. World Soccer Winning Eleven 2011 (PSP) – 6,312
  20. Ni no Kuni: The Ebony Wizard (DS) – 6,174

Polska gra w top 20, wow.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26112 dnia: Lutego 25, 2011, 08:00:00 am »
Tak właściwie to M$ jest w ciężkiej sytuacji. W tym roku oprócz GoW3 nie wychodzi na 360 żaden znaczący exclusive. Ale to nie jest najgorsze. Ogólnie M$ już nie ma mocnych exclusivów. Bungie stało się multiplatformowe i właściwie seria Halo została już mocno wekspoatowana (nie wiem czy fabularnie już sie skończyła seria), seria GoW też prawdopodobnie zakończy się po części 3, producent PGR-ów stał się multiplatformowy i nie zapowiada się by wychodziły kolejne części tej gry, na Mass Effect stracili wyłącznośc itp. Tak właściwie to została im tylko seria Forza. Ciężko będą mieli z kolejnymi latami XO, nie mówiąc już o kolejnej konsoli.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26113 dnia: Lutego 25, 2011, 08:05:32 am »
No co Ty, przecież mają wspaniały produkt na lata, stawiają na niego na maxa niemal całkowicie odpuszczając całą resztę - Kinect! Taka polityka, kto wie, czy nie skończy się drugim Nintendo Wii, bo w końcu to kasa jest najważniejsza.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26114 dnia: Lutego 25, 2011, 08:17:32 am »
ooo jaka szydera, kopac lezacego  :lol:

a ja spytam ch** was obchodzi xbox jak go nawet nie macie? trolling dla trollingu? omg
To tyko kawałek plastiku

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26115 dnia: Lutego 25, 2011, 09:17:52 am »
Tak właściwie to M$ jest w ciężkiej sytuacji. W tym roku oprócz GoW3 nie wychodzi na 360 żaden znaczący exclusive. Ale to nie jest najgorsze. Ogólnie M$ już nie ma mocnych exclusivów. Bungie stało się multiplatformowe i właściwie seria Halo została już mocno wekspoatowana (nie wiem czy fabularnie już sie skończyła seria), seria GoW też prawdopodobnie zakończy się po części 3, producent PGR-ów stał się multiplatformowy i nie zapowiada się by wychodziły kolejne części tej gry, na Mass Effect stracili wyłącznośc itp. Tak właściwie to została im tylko seria Forza. Ciężko będą mieli z kolejnymi latami XO, nie mówiąc już o kolejnej konsoli.

Producent PGR'ów niestety umarł. Firma została zamknięta. Kolejni, którzy dobrze wyszli na współpracy z M$.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26116 dnia: Lutego 25, 2011, 09:36:49 am »
Kolejni, którzy dobrze wyszli na współpracy z M$.
Uhm... ale oni zostali zamknięci przez Activision, nie MS.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26117 dnia: Lutego 25, 2011, 09:47:03 am »
M$ ich uwalił i tyle! :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26118 dnia: Lutego 25, 2011, 11:45:17 am »
Sonoklapy przechodzą samych siebie, a od BoBana bije amatorem na kilometr, najpierw biadoli, że ten trailer z BF3 to render a teraz wyjeżdża z takim babolem -_-

Póki co jest F4 i GeoW3, tylko, po cichu mocno liczę, że jeszcze nas czymś zaskoczą, za szybko ich co nie którzy skreślają, nie chce mi się wierzyć, że sobie odpuścili ten rok.... zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni  :P 8)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26119 dnia: Lutego 25, 2011, 12:05:44 pm »
O FM4 wiemy bardzo mało, jeśli premiera ma być po E3 czyli wrzesień/październik, no chyba że TURN 10 nie uczy się na błędach i zapoda ten sam bełkot co przy promocji FM3. ;)

Co do reszty, trzeba czekać, myślę że może 2 tytuły ujrzą światło dzienne na E3.