Autor Wątek: Dyskryminacja konsol...  (Przeczytany 15633 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« dnia: Czerwca 11, 2005, 12:46:10 pm »
Co o tym sadzicie? Czy Was to denerwuje, a moze przymykacie na to oko?

Kiedys ogladalem program "Exclusive" na Polsacie. Z okazji premiery Fight Night 2005 (wydana tylko na konsole) zaprosili do jakiejs hali salete i kilku innych sportowcow, aby przetestowali ta gre. Grano na PS2, podlaczone do TV. Oto kawalek wypowiedzi narratora (pisze z pamieci to co pamietam):

Cytuj
(...)Przemek saleta oraz inni sportowcy przyjechali tutaj aby przetestowac nowa komputerowa gre Fight Night 2005 od EA. Grano na komputerach podlaczaonych do monitorow (...)

No, az zal dupe sciska. Nawet slowa o konsolach nie wspomnieli, chociaz na banerach reklamowych w tym reportazu bylo widac na co wyszla ta gra.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2005, 12:58:47 pm »
to jest zjawisko nagminne  Hubi .  Polacy jeszcze nie dorośli do poziomu , w ktorym rozróżniają  gry video od komputerowych czy  monitora od konsoli .Narod jest zacofany pod tym względem . Nawet nagły progres  sprzedazy konsol w naszym pieknym kraju  nie poprawi sytuacjii . Ludzie w mediach ewidentnie nie przywiazuja do tego uwagi  , bowiem  traktuja to jako zabawka dla dzieci .Ot taka ciekawostka , ktora z pewnoscia wiekszosci  widzom przejdzie ukradkiem.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2005, 13:02:27 pm »
Znalazlem ulotke Empiku:
"PS2- komputerowy system sluzący do rozrywki"
 :?

Player01

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 11, 2005, 13:03:01 pm »
Tak to nazywa SONY, wiec w czym masz problem?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2005, 14:35:14 pm »
Cytat: "Player01"
Tak to nazywa SONY, wiec w czym masz problem?

W takim razie sorry, nie wiedzialem.

SzpikO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 28, 2005, 16:37:01 pm »
W sumie to tylko Polska więc więkoszości nie robi to dużej róznicy czy to się nazywa komp czy konsola, ale od tego jesteśmy my gracze aby uświadamiać te zagubione owce czym to tak naprawde się różni a róznice są i to nie małe.

selene

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 28, 2005, 17:20:19 pm »
Polskie społeczeństwo jest zacofane nie tylko w temacie konsol, i to jest powszechnie wiadome. Jednak wydaje mi się, że i tak idzie w dobrym kierunku, bo postępy jako takie są.
Za kilka lat już pewnie nie będzie takich wpadek (miejmy nadzieję)...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:05:47 pm »
Moze to nie byla dyskryminacja, ale troche dziwna sytuacja.
Program na TVN "Dzieciaki z klasą" (kojarzycie?) Dziedzina pytań: NAUKA. Pytanie:
Cytuj
Ma zazwyczaj joystick lub gamepada i jest podłączana do telewizora.

Odpowiedź: Konsola do gier.

--------------------

Inna sytuacja- dyskryminacja X-box'a w Polsce.
Warszawski Empik. Na regale z grami na X-box'a (podkresle ze bardzo malym regale) widnieje Halo 2 (zwykla wersja, bez starter kita do XBL!) za jedyne... 259 zł  :shock: (sytuacja miała miejsce jakieś 2 tygodnie temu). Patrze dalej- orginalny pad do X-box'a za... 179 zł  :shock: #2

selene

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:11:46 pm »
Cytat: "Hubi"
Warszawski Empik. Na regale z grami na X-box'a (podkresle ze bardzo malym regale) widnieje Halo 2 (zwykla wersja, bez starter kita do XBL!) za jedyne... 259 zł  :shock: (sytuacja miała miejsce jakieś 2 tygodnie temu). Patrze dalej- orginalny pad do X-box'a za... 179 zł  :shock: #2

To jeszcze nic!  :lol:  Wczoraj we wroclawskim Media Markt widzialam Fable na Xa w promocyjnej cenie... 279 zł  :shock: A niby 'nie dla idiotow'...  :lol:  :lol:  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:15:06 pm »
Jak byłem w warszawskim Empiku chyba w Galerii Mokotów można było znalerźć Mario Golf na GBA w promocyjnej cenie, za jedynie 329 złotych 90 groszy :shock:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:05:33 pm »
A u mnie w zabrzanskim MM niedawno widzialem RE4 za 269zl, a w Empiku w tym samym budynku DS byl za 1599zl :lol: [podejrzewam, ze ktos, kto pisal ceny sie machnal i omylnie dodal ta jedynke z przodu... miejmy nadzieje :lol:].

No a co do samej dyskryminacji - w Polsce jest powszechnie uznane, ze kompy sa lepsze, bo moga sluzyc tez do nauki [akurat, wiekszosc mlodziezy tylko gra na kompach, bo rzekoma 'nauka' to byl pretekst do kupna i nic wiecej], a na konsolach mozesz sobie tylko 'marnotrawic czas'. Widocznie cywilizacja w naszym kraju jeszcze nie dorosla do poziomu, gdzie oba sprzety sa traktowane na rowni. Moze kiedys tak bedzie...

lupinator

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:11:17 pm »
Jeśli chodzi o ceny to we Włocławskim empiku GTA:SA pojawiło się dopiero pare dni temu cały czas w cenie 269zł tak samo jak MGS3

A co do dyskryminacji to licze że choć troszkę coś się zmieni po ukazaniu się nex genów lub next next genów ale to daleka przyszłość, narazie nic się nie poradzi

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 29, 2005, 19:42:31 pm »
Pamiętajmy: różni się rodzą!Trudno, niektórzy są...eghm...niedokończe. Ale powiedzmy szczerze. Dyskryminacja? Playstation to marka b. znana i pewno się tam komuś coś pokiełbasiło...Ot co :wink:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 29, 2005, 19:52:03 pm »
Nie ma "dyskryminacji konsol" , zwyczajnie w naszym kraju konsole stanowią mniejszość jako sprzęt służący do grania

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2005, 19:55:47 pm »
Mniejszość z powodu zarobków Polaków...mało kto może sobie na konsole pozwolić!!!A PC ma każdy bo potrzebny jest do roboty no i przy okazji do gier...no i piraty :wink:

szeni

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-08-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 29, 2005, 22:22:29 pm »
A kiedys taki moj znajomy (typowy 'blokers', ze srednią ledwo przekraczającą 2.0), mowi do mnie i kilku znajomych: "A wiecie ze plejstejszyn to jest komputer? Bo tam na dole (na spodzie konsoli - przyp. moj) jest napisane <<SONY COMPUTER>> (tam jest chyba napisane 'Sony Computer Entertainment' - przyp. tez moj)". A my w smiech...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2005, 22:36:03 pm »
Za kilka (kilkanaście lat) będzie mniej takich wpadek... Polskie społeczeństwo się rozwija mimo wszystko i to dość szybko. Choć takiego stosunku jak Japończycy do gier to raczej nie wyrobimy i za kilkaset lat..

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #17 dnia: Września 06, 2005, 15:19:02 pm »
Warszawski Media Markt- regal z handheldami i  akcesoriami do nich. Lezal tam jeszcze NDS, a na pudelku byla naklejka z cena (669 zł bodajze) i napisem "Konsola TV"  :shock:  Nic wiecej nie napisali.
Naprawde swietna reklama dla Dual Screena.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 30, 2005, 10:44:10 am »
We wczorajszym "Teleexpresie" zrobili reportaz o najbrutalniejszych grach na podstawie bodajze jakiejs francuskiej gazety. Na poczatku puszczaja jakis filmik z "God of War" i odzywa sie speaker:
"Tak zaczyna sie nowa gra komputerowa w ktorej glownym celem jest zadawanie smierci na rozne sposoby".

Subiektywna recenzja gry :D

Ghost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-03-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 30, 2005, 15:51:46 pm »
Hmm, też widziałem. Profesjonalizm pełną gębą. Zwłaszcza nie wiedziałem że to ,,nowa gra komputerowa''.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 30, 2005, 16:32:23 pm »
Wszyscy sie tak czepiaja "gry komputerowej", a w moich oczach nie jest to tak straszne, w koncu konsola to taki "komputer przeznaczony do gier".  :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 30, 2005, 17:04:09 pm »
Cytuj
Wszyscy sie tak czepiaja "gry komputerowej", a w moich oczach nie jest to tak straszne, w koncu konsola to taki "komputer przeznaczony do gier".

No dobrze, ale moim zdaniem grajac w God of War mamy jakis glebszy cel niz "zabijac na rozne sposoby".

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 30, 2005, 17:27:10 pm »
Cytat: "blancio_"
Wszyscy sie tak czepiaja "gry komputerowej", a w moich oczach nie jest to tak straszne, w koncu konsola to taki "komputer przeznaczony do gier".  :lol:

Sony nazwało tak PS2 żeby płacić mniej czy coś takiego :?

Dionizos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 30, 2005, 17:39:33 pm »
Konsola to kumputer tyle że nie klasy PC.Tak jak gra jest programem ;)

lupinator

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 30, 2005, 17:52:51 pm »
Dzisiaj taka sytuacja w szkole, na matmie, nauczyciel jest zły bo jeden chłopak nic nie zrobił przez dwa tygodnie choroby i:

Nauczyciel: Wy nic nie robicie jak jesteście w domu! Tylko leżycie, oglądacie TV i gracie na tych głupich konsolach
Kumpel: i głupich komputerach (konsolowiec)
N: Na nich macie przynajmniej kalkulator
 
:evil:Nauczyciel stosunkowo młody (20 pare) i zdziwiło mnie ze uzył słowa "konsola" bo nie spodziewałem sie ze wie co to jest :roll:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 30, 2005, 18:07:50 pm »
heh, niedawno na angielskim było w jakimś cwiczeniu użyte słowo "Gameboy". Nauczyciel, chyba chcąc sie popisać wiedzą, walnął: "wiecie, to takie dla dzieci plastikowe". Mi sie właczył auto-defence i mowie, ze to nie dla dzieci... ale go nie przegadałem (dialog trwał dober kilka minut). Z jego strony padały tak inteligentne pytania, jak: "a to ma w ogole jakis taki ekranik lub przyciski? no i plastikowe to jest?". Ehh ludzka ignorancja jest czasami dołująca.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 30, 2005, 18:18:19 pm »
Mój kumpel nie dawno kupił sobie nową kartę graficzną - geForce 6800. Dzisiaj gadaliśmy jakie ona ma mozliwości tip. aż nagle koeś palnął :"co z tego, że mam taką fajną kartę graficzną i grafikę w PES 5 skoro ty na swoim PlayStation 2 masz pewnie z 5 razy lepszą grafikę"  :lol:
Normalnie padłbym na kolana ale do głowy wpadł mi pewien pomysł. Powiedziałem mu : "No właśnie, mam z 10 razy lepszą grafikę nawet, dlatego po co mam bulić 2 razy tyle za dobrą kartę graficzną skoro za 700zł mam już sprzet 10 razy lepszy od PC"
Jak to mówiłem to już prawie śmiechem wybuchłem, na szczęście się powstrzymałem :P
Nieznajomość konsol u ludzi czasami mnie nawet śmieszy  :lol:  :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 30, 2005, 18:48:26 pm »
Wiesz, jest to spowodowane tym ze prawie kazdy kto interesuje sie grami wie ze konsola ma procek 128bitow, ale juz tylko konsolowcy wiedza ze ma taktowanie 300, 405 i 733mhz, tak wiec kazdy mysli (wow to ta konsola jest 4razy lepsza (choc teraz to czesciej 2 razy, bo nowe procki maja 64bity). Moze to tez byc spowodowane ich cena. Gdy widzisz w sklepie (zamierzchle czasy) konsole z naklejka 2999 to wiesz ze musi to byc dobry sprzet.
PSN: CooliG

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 30, 2005, 19:24:09 pm »
kolejny oczeniajacy material o o grach video mial dzis miejsce w Wydarzeniach .Dziennikarze sie nawet wysilii i oprocz wiekowego przyklady jakim jest GTA wymienilii The Zombies , The Warriors ,Resident Evil4 i jeszcze pare innych .Ech , wałkuja ten sam temat bez umiaru .Daliby juz sobie z tym sposób bo i tak przegraja z grami :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

lupinator

  • Gość
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 30, 2005, 19:33:18 pm »
Cytat: "jay jay"
kolejny oczeniajacy material o o grach video mial dzis miejsce w Wydarzeniach .Dziennikarze sie nawet wysilii i oprocz wiekowego przyklady jakim jest GTA wymienilii The Zombies , The Warriors ,Resident Evil4 i jeszcze pare innych .Ech , wałkuja ten sam temat bez umiaru .Daliby juz sobie z tym sposób bo i tak przegraja z grami :twisted:

To juz przeciez wiadomo ze PS3 ma więcej teraflopów niz mózgi autorów takich reportarzy  :twisted:  :wink:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 30, 2005, 19:50:40 pm »
Cytat: "jay jay"
kolejny oczeniajacy material o o grach video mial dzis miejsce w Wydarzeniach .Dziennikarze sie nawet wysilii i oprocz wiekowego przyklady jakim jest GTA wymienilii The Zombies , The Warriors ,Resident Evil4 i jeszcze pare innych .Ech , wałkuja ten sam temat bez umiaru .Daliby juz sobie z tym sposób bo i tak przegraja z grami :twisted:

Widziałem tam jeszcze Halo 2 chyba, ale ten temat zaczyna byc juz poprostu nudmy. Chyba każdy juz wie że gry pokroju GTA psują psyche :D . Mam już dość takich reportarzy i takich psychologów którzy mówią cały czas te same...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 01, 2005, 16:45:36 pm »
Cytat: "DEVIL"
Widziałem tam jeszcze Halo 2 chyba

A czego sie uczepili do Halo 2? Ze niby jest brutalna i niszczy psychike?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 01, 2005, 16:47:33 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "DEVIL"
Widziałem tam jeszcze Halo 2 chyba

A czego sie uczepili do Halo 2? Ze niby jest brutalna i niszczy psychike?

JA nie wiem nie słuchałem tego reportarzu dokładnie, widziałem tylko z Halo 2 takąś scenke z zabiciem kosmity.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 01, 2005, 17:16:08 pm »
Wydaje mi się jay jay, że sam nie jesteś lepszy. Twoja opinia to kompletny szczyt iggnorancji - masz to gdzieś. Po jaką cholerę interesować się o co w programie chodziło, do kogo był skierowany? Lepiej od razu uznać, że chodzi o objechanie gier, bo na tym można szybko zbić kapitał i zwrócić na siebie uwagę "obrońcy jedynie słusznej sprawy".

Tylko niestety - sprawa nie jest taka prosta, jakbyś chciał, żeby była. Bardzo dobrze, że się ten program pojawił. Więcej powinno być takich.

Bo przedstawiona w nim sprawa miała zwrócić uwagę na kilka ważnych spraw. Przedewszystkim - żeby dorośli interesowali się, w co się ich pociechy bawią. Jak spędzają czas. W przypadku małych dzieci 8 - 11 to naprawdę jest potrzebne. Ale ty wolisz wyskoczyć z mordą i ponarzekać, że znowu miał coś do gier.

A po drugie. No właśnie - nie wszystkie gry są skierowane do wszystkich. Jasne, można dać 7 latkowi Residneta czy jakąś strzelaninę. Tylko po co? Czemu to ma służyć? Co dobrego z tego wyjdzie? Tylko po co ja zadaje takie pytania , skoro ty sobie jay uważasz, że ograniczenia wiekowe są dla picu, że gra nie może człowiekowi podatnemu na wpływy - a małe dzieci takimi własnie są - wyrzadzić krzywdy. Po cholere się nad tym zastanwiać. Lepiej to olać i napisać , ze nie mieli racji. Bo zupełnie nic się nie liczy.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 01, 2005, 18:02:25 pm »
Dziś w uwadze na tvn też ma coś być, nagonka jakaś?
Ja grałem od ósmego roku życia (quake 2 , mortal kombat 4, carmaggedon 2) i jakoś nie zbiera mi się na zabijanie ludzi

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 01, 2005, 18:13:07 pm »
Cytuj
Ja grałem od ósmego roku życia (quake 2 , mortal kombat 4, carmaggedon 2) i jakoś nie zbiera mi się na zabijanie ludzi

Do czasu... :P Ale być może za rok, hmm kto wie? :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 01, 2005, 18:13:45 pm »
wrzuć na luz Krzych Ayanami .Jesli rodzice sami sie nie zainteresuja swymi pociechami to nie skłoni ich do tego napewno telewizja.Mieszkalem dłuzszy okres czasu w bloku ,takze wiem jak sie przentuje obecnie sytuacja .Dzieci szwedaja sie  po calym mieście a rodzice nie zauwazaja ,że ich nawet nie ma w domu .
Aha i nie mam mordy ,jakby co  :evil: .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 01, 2005, 18:17:21 pm »
Cytat: "jay jay"
Jesli rodzice sami sie nie zainteresuja swymi pociechami to nie skłoni ich do tego napewno telewizja

Tu bym polenizowal. Jesli rodzice jakiegos mlodego gracza zobacza w telewizji jakas brutalna gre (np. RE4, God of War czy GTA) to moga sie zainteresowac, w co gra ich pociecha. A noz ma w swojej kolekcji jedna z gier pokazywanych w telewizji?

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 02, 2005, 09:07:54 am »
Dokładnie. Choć mam nadzieję, że większość rodziców nie będzie wścibska i szperała w kolekcji gier swoich dzieci 8)

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Dyskryminacja konsol...
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 02, 2005, 16:25:46 pm »
teraz wszyscy tak mowicie -  zabronic dzieciom grac w gry, w ktore nie powinni grac, a czy sami byliscie lepsi? Czy sami nie graliscie w residenty silenty mortale i inne sieczki. I co Wam sie stalo....tak dokladnie, nic sie nie stalo, ja od pieluchy gralem i gralem we wszystko i nie chcialbym zeby rodzice mnie ograniczali w co mam grac i ile i dzieki Bogu tego nie robili.

Teraz wszyscy cwani bo juz sie odchowali na tych grach i dziecku grac nie dadza. Glupota i ignorancja. Moje dzieci bede mogly grac w co beda chcialy, pogram z nimi. Odpowidnio wpojone zasady moralne i jestem pewny ze nawet po 5 godzinnej sesji z residentem 10 czy silentem 8 nic im sie nie stanie.
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....