Autor Wątek: Resident Evil 5  (Przeczytany 193251 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 03, 2008, 21:02:34 pm »
Nie bardzo w to wierzę. Wolałbym by Capcom spokojnie robili RE5 by go dopasić maksymalnie. Dla mnie może wyjść w połowie 2009

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 25, 2008, 18:32:49 pm »
Capcom shoots down RE5 release date rumours
http://www.psu.com/Capcom-shoots-down-RE5-release-date-rumours-News--a0002992-p0.php

Cytuj
Capcom has dismissed Internet speculation suggesting that its upcoming sequel Resident Evil 5 would be released in October 2008.

Rumours of an October release originated from US magazine Electronic Gaming Monthly, in addition to PSU’s own sources on the game. However, according to Eurogamer, Capcom has reiterated that it has yet to pin down a release date for the upcoming survival horror outing.

It is also worth mentioning that many retailers are sceptical that Capcom would release the game at such a time when it would be up against heavy weight contender, Gears of War 2.

Opublikowane: Marzec 07, 2008, 11:54:59
Cytuj
Unfortunately, Eurogamer is reporting that the DVD will not contain any new footage. There will, however, still be an interview included on the disk.

http://www.psu.com/New-Resident-Evil-5-info-in-next-Famitsu-(UPDATED)-News--a0003156-p0.php

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 26, 2008, 12:43:20 pm »
Wywiad z producentem + kawalki gameplay`u:
http://www.ps3site.pl/male-co-nieco-na-temat-resident-evil-5

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 26, 2008, 13:14:16 pm »
Czy tylko mi to wygląda na RE4 HD :/. Animacja, jeżeli nie taka sama, to bardzo podobna, ten sam system gry (stoisz i strzelasz), przeciwnicy znowu rozpływają się po śmierci (no proszę, ja rozumiem PS2 i NGC, ale PS3 i X360 chyba stać na to, żeby aż do następnego loadingu renderować ciała zmarłych...).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 26, 2008, 13:23:14 pm »
DMC 4 to tez wiecej tego samego. Widac, innowacyjnosc powoli odchodzi w niepamiec.

http://www.kikoo.pl/news/765-1/Resident-Evil-4-zmierza-na-PS3/
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2008, 13:27:09 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 26, 2008, 16:18:17 pm »
DMC 4 to tez wiecej tego samego. Widac, innowacyjnosc powoli odchodzi w niepamiec.
http://www.kikoo.pl/news/765-1/Resident-Evil-4-zmierza-na-PS3/

Capcom debunks Resi 4 on 360, PS3 rumours
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=185441

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 26, 2008, 18:19:03 pm »
Wywiad z producentem + kawalki gameplay`u:
http://www.ps3site.pl/male-co-nieco-na-temat-resident-evil-5
Dzięki  :-D

Mr_Zombie dla mnie RE5 to może być RE4 plus kilka nowych rozwiązań (więcej walki wręcz jak w trailerze i efektowne uniki) i kozacka grafa (interakcja z RE4 mi pasuje) i mam wszystko w doopie zamykam się w domu i zatracam przy grze  :grin: Dla mnie najważniejsza pozycja na next-geny ale tak to jest kiedy przy RE4 spędza się jedne z najlepszych chwil przy konsoli.

« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2008, 18:27:28 pm wysłana przez Supersonic »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 26, 2008, 21:07:02 pm »
Zgadzam się z Tobą, że RE4 jest grą genialną (chociaż nie genialnym RE :P), jednak wolałbym, by Capcom czymś ludzi zaskoczył zamiast serwować po raz drugi to samo. Szczególnie razi mnie to znikanie ciał (chciałbym po skończonej walce ujrzeć ciała swoich przeciwników rozrzucone po całej wiosce ;D) oraz animacja.
No, ale na razie czekamy, aż pojawi się coś więcej (może na Capcom's Day?). W końcu gra jest wciąż w fazie developingu.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 26, 2008, 21:08:36 pm »
Co mi się nie podoba, to wygląd głównego bohatera, który jest szerszy od Marcusa Fenixa w swej zbroi :-? .
Na animacjach z poprzedniej części może nie ma się co skupiać - gra raczej na pewno nie pojawi się w 2008 roku, więc mają jeszcze sporo czasu na zaimplementowanie nowych ruchów (zresztą pamiętacie ryjący beret zwiastun - nie jest źle ;) ). Ale faktycznie szkoda, że przeciwnicy znów będą "parować" - czyżby powrót nowych gonados ?
PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 26, 2008, 21:22:49 pm »
Faktycznie to znikanie ciał zalatuje past genami na odległość, a bohater zaczyna przypominać białego Hulka. Coś ci Azjaci ostatnio się potykają przy robieniu gier coraz częściej.

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 27, 2008, 07:16:00 am »
Cytuj
Szczególnie razi mnie to znikanie ciał (chciałbym po skończonej walce ujrzeć ciała swoich przeciwników rozrzucone po całej wiosce
Też nie miałbym nic przeciwko gdyby ciała zostawały. Animacja mi wystarczy z RE4 (chociaż życzę sobie dużo ciosów najlepiej wyprowadzanych w dowolnym momencie bez QTE) ale co mnie bardziej zmartwiło to ślamazarna rozgrywka. W trailerze walka była tak szybka i dynamiczna że RE4 wydaje sie przy tym wolne a gameplay już rozczarowuje ale to wczesna wersja także jestem dobrej myśli.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 27, 2008, 09:15:29 am »
To fakt, mamy znowu sytuację jak z RE4 - przeciwnicy szybko podbiegają do ciebie, ale jak już są blisko, to zwalniają, stoją i czekają w kolejce żeby ciebie uderzyć, a ty masz kupę czasu by wycelować i strzelać :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 11, 2008, 13:42:55 pm »
Te same interview co dawalem wczesniej, ale zawiera angielskie napisy:
http://blog.capcom.com/archives/1116

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 11, 2008, 16:11:18 pm »
ten kto zna dobrze anglieski mógłby powiedzieć czego sie ciekawego dowiedział... :)

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 11, 2008, 17:16:22 pm »
Te same interview co dawalem wczesniej, ale zawiera angielskie napisy:
http://blog.capcom.com/archives/1116
zaa ten filmik masz u mnie 0.7... czego tam chcesz!!!
Testują mechanike!! Widać, że gra jest już w pełnym stadium developeningu, a to chyba cieszy. :)
Myśle, że gra pojawi się w I kwartale 2009.
Młody Takeuchi mile oznajmił, że to będzie power z dupy.. mam nadzieje, że gra zatrzęsie konsolowym światkiem,tak jak FFXIII oraz MGS4.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2008, 18:39:20 pm wysłana przez mateo »

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 12, 2008, 07:18:46 am »
Zatrzęsie i to lepiej od wymienionych gier :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 12, 2008, 07:48:33 am »
Zatrzęsie i to lepiej od wymienionych gier :)
Pod warunkiem, że dodadzą odskok i poruszanie się w trakcie celowania.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 12, 2008, 11:49:41 am »
Pod warunkiem, że dodadzą odskok
Na trailerze z E3 było widać, jak Chris kilkakrotnie robił unik (kucnięcie).

Cytuj
poruszanie się w trakcie celowania.
To nie jest potrzebne; RE4 jest prosty nawet bez możliwości ruszania się - wytarczy tylko dobrze wykorzystać lokacje, dobrze się ustawić i korzystać z odpowiednich broni; poza tym, przy RE4 Mikami powiedział, że nie chcieli dać chodzenia podczas celowania, gdyż wówczas to już w ogóle nie byłby RE, tylko jakaś strzelanka tpp/fpp.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 12, 2008, 12:12:48 pm »
Zgadzam się, urok RE4 polega między innymi na tym że nie można strzelać i biegać, no i że nie widać co jest za plecami.  Unik mogli by dać (może QTE?), ale reszty nie powinni zmieniać.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 12, 2008, 12:20:55 pm »
Action button ma byc rozwiniety, wiec spodziewajmy sie czegos w stylu QTE zeby wykonac unik, czy efektowniej przywalic łebkom :)

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 13, 2008, 07:39:13 am »
Zgadzam się, urok RE4 polega między innymi na tym że nie można strzelać i biegać, no i że nie widać co jest za plecami.  Unik mogli by dać (może QTE?), ale reszty nie powinni zmieniać.
Tak tak uważam. Nie widziałbym jednoczesnego chodzenia i strzelania

Cytuj
Action button ma byc rozwiniety, wiec spodziewajmy sie czegos w stylu QTE zeby wykonac unik, czy efektowniej przywalic łebkom
Jak w trailerze kiedy Chris robi dwa uniki z rzędu albo ciągnie z buta przeciwnika  :-D

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 02, 2008, 23:15:20 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 14, 2008, 09:58:38 am »
Jestem oczarowany!! Istna masakra i niech sie schowa sony z killzone, niech sie schowa epic z gears of war. Niech sie oni wszyscy schowają. To jak wygląda re5 pokazuje na co naprawdę stać tą generację konsol. Grafa jest kapitalna a o gameplay się nie martwię. RE4 do dziś jest moją ulubioną grą. Capcom znowu pokazuje jak się robi wybitne gry:)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 14, 2008, 15:20:52 pm »
Info z Famitsu:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=295026

Cytuj
- A new trailer will be shown in the very near future.
- For now, Famitsu will show images and some info from one part of that trailer. (intro paragraph written by Takeuchi)
- There's a new female character, shown holding a shotgun and wearing a tank top and boots similar to the ones Jill wore in RE3.
- In addition to areas that make use of sunlight as a gameplay dynamic, there will be darker, shadow-filled areas as well, such as a cavern where Chris utilizes a flashlight. There will be an in
tense contrast between light and dark.
- Chris is shown using his knife, a sniper rifle above a bridge that's above a river, and of course the handgun.
- A few pieces of artwork are shown, such Chris fighting villagers near a crashed helicopter, that same helicopter flying amidst a smoke-filled sky, and Chris witnessing the helicopter being shot down. There's also some kind of garden in the cavern with a giant hole above it, allowing the sunlight in.
- Chris is shown holding a blond girl noticeably shorter than him in a building.
- A picture of a chainsaw and the right leg of its weilder is shown.
- Chris will be up against very powerful enemies once again, and this shot of some creature behind iron bars is reminiscent of Chris's previous enemies, such as CODE: Veronica's Nosferatu (although it was Claire who faced him) and the REmake's Lisa Trevor. Those two creatures were imprisoned at some point as well.




Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 14, 2008, 15:52:24 pm »
Drugi art jest znakomity!
Odchodząc na moment od tematu, uważam, że twórcy nowego Silent Hilla mogliby wzorować się na takich pomysłach - toż to jest genialne. Ludzie skrępowani kajdanami, z poważnymi ranami na ciele, czy to nie nadawałoby się do gry o powracającym z wojny żołnierzu? Przecież wojna nie jest słodka, i zdarza się, że ludzie popełniają różne zbrodnie na cywilach. Taką właśnie winą można by obarczyć głównego bohatera, który w potworach miałby widzieć swoje dawne ofiary.
Koniec offtopa.
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 14, 2008, 18:26:52 pm »
Wojtq - vide The Suffering? :) Tam design przeciwnikow byl niesamowity (każdy byl odzwierciedleniem ponoszonych kar w więzieniach), zreszta sama gra swietna.. Dla mnie SH5 wiele stracil po tym co pokazali. Przeciez RE go zmiazdzy... Majac na dodatek po drodze dosc ciekawe Dead Space.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 14, 2008, 19:45:58 pm »
Coś takiego (chociaż nie grałem zbyt wiele, mimo iż mam pełną wersję na PC. Może trzeba nadrobić? ;) ). Potwory z SH, szczególnie z "2" reprezentowały właśnie winy głównego bohatera. Nie chcę tutaj rozpoczynać rozmowy o SH, po prostu nasunęła mi się taka myśl, i chciałem się nią podzielić (ale dlaczego Collective nie wpadło na taki pomysł, to pojęcia nie mam).

Czy RE zmiażdży SH5 ? Pod względem rajcowności, zapewne. Ale to wciąż inne klimaty i inny odbiorca docelowy - czy ktoś naprawdę bał się podczas gry w RE4? Co najwyżej można było odczuć niepokój, lub mocne zdenerwowanie, ale ogólnie seria stawia na akcję. Drugie pytanie - czy SH5 będzie straszne? No, tutaj może być różnie. Z pewnością nie będzie to poziom prezentowany przez poprzedniczki (nie wyłączając niedocenianej "czwórki", która choć straszna nie była, klimat miała przez duże K, moim zdaniem).
Jeszcze odnośnie Dead Space - chociaż tutaj również stawia się na klimacik, to jakoś nie potrafię przekonać się do designu potworów, jest taki...zwyczajny - jakieś macki (jakbym miał wprowadzić pewne zmiany do tego drugiego arta, to usunąłbym właśnie te macki), jakieś robaczkopodobne kształty - nie lubię czegoś takiego, chociaż zobaczymy ;) .

PSN ID: WojtqGO

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 14, 2008, 19:56:20 pm »
Jestem oczarowany!! Istna masakra i niech sie schowa sony z killzone, niech sie schowa epic z gears of war. Niech sie oni wszyscy schowają. To jak wygląda re5 pokazuje na co naprawdę stać tą generację konsol. Grafa jest kapitalna a o gameplay się nie martwię. RE4 do dziś jest moją ulubioną grą. Capcom znowu pokazuje jak się robi wybitne gry:)
Popieram kolegę

Mistrzostwo mistrzostwo i jeszcze raz mistrzostwo. Obok NG2 najważniejsza dla mnie gra na next-geny.

Nigdy nie byłem fanem serii (chociaż zawsze ją ceniłem) ale po najlepszej grze w jaką grałem czyli RE4, na "piątkę" czekam jak na zbawienie

Cytuj
A new trailer will be shown in the very near future.
Dzięki Ci Boże  :-D


mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 14, 2008, 20:04:28 pm »
Wojtq Dead Space stawia na oldschool w nowoczesnej oprawie.
Mieszanka Alien Ressurection + Bioshock + mechanika RE4.
Będzie strasznie (największy plus).. oprawa prezentuje się bardzo dobrze.(Mi akurat stylistyka odpowiada, gdyż lubie klimaty science-fiction) Chiałbym, aby to była gra FPP...

Co do nowych screenów z RE5...
Jestem r@zjebany o parapet w moim pokoju.
To będą najładniejsze promienie słoneczne w historii gier video :) Imo oprawa zmiażdży nam czachy.. innego wyjścia nie ma.Pewnkiem upgrade broni będzie jeszcze bardziej rozbudowany, zapewne będzie jeszcze więcej bosssów do pokonania, zapewne gra będzie jeszcze bardziej miodna niż poprzedniczka.
ku*** dawać mi tą gre do jasnej...






« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 20:54:55 pm wysłana przez mateo »

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 16, 2008, 02:58:59 am »
W pozny piatek ( 30 maja )/sobote rano ( 31 maja ) ma zadebiutowac na gametrailers.com nowy trailer  :P
http://xboxfocus.com/news/316-resident-evil-5-trailer-to-debut-on-gametrailers-tv/index.html
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2008, 04:32:22 am wysłana przez bebbop »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 16, 2008, 06:12:12 am »
Info z Famitsu:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=295026

Cytuj
- A new trailer will be shown in the very near future.
- For now, Famitsu will show images and some info from one part of that trailer. (intro paragraph written by Takeuchi)
- There's a new female character, shown holding a shotgun and wearing a tank top and boots similar to the ones Jill wore in RE3.
- In addition to areas that make use of sunlight as a gameplay dynamic, there will be darker, shadow-filled areas as well, such as a cavern where Chris utilizes a flashlight. There will be an in
tense contrast between light and dark.
- Chris is shown using his knife, a sniper rifle above a bridge that's above a river, and of course the handgun.
- A few pieces of artwork are shown, such Chris fighting villagers near a crashed helicopter, that same helicopter flying amidst a smoke-filled sky, and Chris witnessing the helicopter being shot down. There's also some kind of garden in the cavern with a giant hole above it, allowing the sunlight in.
- Chris is shown holding a blond girl noticeably shorter than him in a building.
- A picture of a chainsaw and the right leg of its weilder is shown.
- Chris will be up against very powerful enemies once again, and this shot of some creature behind iron bars is reminiscent of Chris's previous enemies, such as CODE: Veronica's Nosferatu (although it was Claire who faced him) and the REmake's Lisa Trevor. Those two creatures were imprisoned at some point as well.




Jak siegam pamiecia to Lisa skoczyla(z nasza pomoca) w odchlan  :lol: przezyla??
O przeciwnikow ,a tym bardziej o bossow sie nie martwie zawsze byli swietni jedynie co mnie martwi to brak klimatu porzednich czesci i jak widze zombi na motorach to mi sie chce smiac :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2008, 06:20:16 am wysłana przez wsciekly_blondyn »

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 16, 2008, 06:27:25 am »
W pozny piatek ( 30 maja )/sobote rano ( 31 maja ) ma zadebiutowac na gametrailers.com nowy trailer  :P
http://xboxfocus.com/news/316-resident-evil-5-trailer-to-debut-on-gametrailers-tv/index.html

:-D

Ciekawy jestem kim jest Pani ze skanów. Mi przypomina Jill

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2008, 18:39:43 pm wysłana przez Snake_Plissken »

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 17, 2008, 19:01:29 pm »
ta gra bedzie kosmiczna  :P

Tango

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 17, 2008, 23:17:25 pm »
to jest capcom, maja devila, dead rising, lost planet itp a resident wyglada jak gra z innej generacji 8) Naprawde RE5 miazdzy.

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 18, 2008, 13:16:06 pm »
A ktorego ma byc premiera ?? Poczatek 2009 ??  8)
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 18, 2008, 15:54:01 pm »
A ktorego ma byc premiera ?? Poczatek 2009 ??  8)


Premiera będzie jak skończą - nie spodziewałbym się tej gry przed wiosną 2009 8)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 18, 2008, 17:30:27 pm »
- Chris will be up against very powerful enemies once again, and this shot of some creature behind iron bars is reminiscent of Chris's previous enemies, such as CODE: Veronica's Nosferatu (although it was Claire who faced him) and the REmake's Lisa Trevor.

Oki
Gralem w REmake i mi sie bardzo podobalo, ale przyznaje sie bez bicia, ze nie pamietam wlasciwie o co chodzilo z ta Lisa...
To bylo to cos w kajdanach, takie powolne, ktore sie spotykalo kilka razy? Jak wlasciwie sie zakonczyla z nia historia i kto jest w ogole?

Zas RE5. Masakra, ja wciaz niemoge uwierzyc w ten trailer z kawalkami gameplay'a. Cos pieknego. Dla mnie najpiekniejsza zapowiedziana gra na ta generacje konsol, zaden tam killzone, zadne Girsy, zadne uncharted czy GT5 tylko wlasnie RE5!!;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 18, 2008, 17:53:43 pm »
Lisa to była córka Georga Trevora - gościa, który zaprojektował posiadłość Spencera. Wątek Lisy jest wyjasniony poza grą, w Wesker's Report 2 (był na oficjalnych stronach poświęconych REmake). Ogólnie rzecz ujmując: po ukończeniu budowy posiadłości, Spencer zaprosił do niej Georga wraz z rodziną; po drobnym przyjęciu, Spencer ich uwięził; biedny Trevor błądził po podziemiach posiadłości próbując się z niej wydostać (jak wiadomo, pełno tam było pułapek i zagadek), zaś Lisa z matką zostały wzięte jako próbki dla wirusa (Georga później spotkał ten sam los). Matka i George zginęli, Lisa - przeżyła zetknięcie z wirusem. Postanowiono więc, przez lata całe, na niej próbować inne wirusy - w tym, później, pasożyt Nemesis (dlatego w ostatecznej formie Lisa ma macki, niczym Nemesis); to właśnie w Lisie powstał zarodek wirusa G, nad którym potem pracował Birkin w RE2.
 
Sama zaś Lisa, przynajmniej po części świadoma, z umysłem dziecka, próbowała szukać swojej matki; gdy najpierw znalazła ciało swojej matki, uważała, że ono tylko wygląda jak ona, ale nią nie jest (wiadomo, trup), więc zerwała z trupa twarz, by "oddać ją" swojej matce. To samo zaczęła później robić z innymi (żywymi już) kobietami pracującymi w laboratorium, dlatego postanowiono się jej pozbyć.

Dlaczego jednak zamiast ją uśmiercić (jak wspomnionano w WR2), w REmake ona dalej żyła, ba - miała nawet własną komnatę w podziemiach - nie wiem.

To tak w wielkim skrócie ;).

A jej historia - wg REmake - skończyła się tak, że dzięki "pomocy" Jill/Chrisa Lisa odnalazła grobowiec matki (to to miejsce, w którym ostatecznie walczymy z Lisą), zabrała jej czaszkę i skoczyła w przepaść. Teoretycznie - zginęła.
Wg Umbrella Chronicles, Lisa pojawia się jeszcze później, w chwili gdy Wesker uciekał z rezydencji. Ostatecznie to ona ją zabił, w holu głównym, na krótko przed tym, jak rezydencja wyleciała w powietrze.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 17:58:45 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.