Autor Wątek: Resident Evil 5  (Przeczytany 193108 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #800 dnia: Stycznia 28, 2009, 11:59:08 am »
Kilka nowych screenów:
http://pl.playstation.com/games-media/news/articles/detail/item139877/Manifestacja-Z%C5%82a/















Cytuj
W poniedziałek, 2 lutego 2009, zarejestrowani użytkownicy PSN z całego świata będą mogli pobrać trzy poziomy tej gry survival horror, oferujące opcje gry w trybie współpracy.
Coś im się chyba data pomyliła. :-P

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #801 dnia: Stycznia 28, 2009, 12:05:20 pm »
Szykuje sie najlepsza gra na X360 w jego kadencji :D
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #802 dnia: Stycznia 28, 2009, 12:12:48 pm »
Kilka nowych screenów:
http://pl.playstation.com/games-media/news/articles/detail/item139877/Manifestacja-Z%C5%82a/
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Cytuj
W poniedziałek, 2 lutego 2009, zarejestrowani użytkownicy PSN z całego świata będą mogli pobrać trzy poziomy tej gry survival horror, oferujące opcje gry w trybie współpracy.
Coś im się chyba data pomyliła. :-P

Nie pomyliło, przyśpieszyli premierę dema ;). Było o tym jakiś czas temu.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #803 dnia: Stycznia 28, 2009, 12:22:09 pm »
Grafika w demie jest ladna ale niesty nie powoduje opadu szczeny, wedlug zapewnien chlopakow z capcom, pelna wersja jest ladniejsza. Kiedys grafa robila, zwlaszcza na poczatku bo nie bylo jeszcze ladnych gier, teraz to juz inna bajka.

Sterowanie w RE5 ssie, brak mozliwosci poruszania podczas srzelania ssie, stare schematy sie nie nadaja. To tak jakby wydali Halo czy Killzone wykorzystujac sterowanie ze starego Wolfa czy Dooma 8)

A i na powalajaca fabule tez bym nie liczyl ;)
licz na wartką akcję (stary, ale imo zajebisty gameplay z czwóreczki) i kopiące zad starcia z bossami.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #804 dnia: Stycznia 28, 2009, 12:32:55 pm »
O grafe nie ma sie co martwić.Przynajmniej wykonanie postaci wystawi srodkowy palec innym(za wyjątkiem HS i KZ2).
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #805 dnia: Stycznia 28, 2009, 16:18:38 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6210884,Pierwsze_wrazenia__Resident_Evil_5.html z kąd chłopaki tak szybko wytrzasneli pełna wersje??  :)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #806 dnia: Stycznia 28, 2009, 16:25:55 pm »
Czyżby Review Code poleciał już w świat ???  :idea:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #807 dnia: Stycznia 28, 2009, 16:30:16 pm »
Może to nie jest jeszcze wersja review, tylko jakiś preview dla redakcji...
Byłoby o tym głośno gdyby wersja recenzencka trafiła już do recenzentów.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #808 dnia: Stycznia 28, 2009, 16:33:30 pm »
też myśle że to nie jest review code, coś musiało im sie pomylić.Jeszcze było by to realne gdyby  to była połowa lutego moim zdaniem za wcześnie.Pozatym mogli by dać jakieś inne filmiki a nie te z demka :P ......

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #809 dnia: Stycznia 28, 2009, 19:34:59 pm »
Różne magazyny już pisały preview na podstawie pierwszych kilku godzin gry (jeden niemiecki i dwa hiszpańskie). Poza tym, gra już ponoć jest dawno ukończona.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #810 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:23:59 am »
Coś tam słyszałem... i ogólnie skoku jakościowego w stosunku do dema nie będzie  :-x

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #811 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:26:18 am »
Jeżeli chodzi o mechanikę gry, to na pewno nie.
Jeżeli chodzi o poprawki graficzne/techniczne, pewnie tak; jak pisałem, demo, które dostali Japończycy i teraz my (swoją drogą, to jest dokładnie to samo demo - nie mam pojęcia, czemu kazano nam czekać ponad miesiąc na nie) pochodzi jeszcze z targów E3; wersja, która była prezentowana redaktorom przy okazji pokazywania nowych etapów, była nowsza i wielu ludzi mówiło, że prezentuje się lepiej niż demo.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #812 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:28:51 am »
Widocznie japońscy fani RE bardziej zasłużyli na demo, kupując więcej produktów spod znaku serii. Wszystko ma swoje przyczyny. Też liczyłem na inne demo, ale kiedy się dowiedziałem, że zmian brak, darowałem sobie ściąganie. Sensu tej bezsensownej zagrywki trudno szukać.
...a i tak wszyscy podnoszą brak możliwości chodzenia i jednoczesnego strzelania - widać jak dużo znaczy dla rynku gier Gears of War. :)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #813 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:30:06 am »
Jeżeli chodzi o mechanikę gry, to na pewno nie.
Jeżeli chodzi o poprawki graficzne/techniczne, pewnie tak; jak pisałem, demo, które dostali Japończycy i teraz my (swoją drogą, to jest dokładnie to samo demo - nie mam pojęcia, czemu kazano nam czekać ponad miesiąc na nie) pochodzi jeszcze z targów E3; wersja, która była prezentowana redaktorom przy okazji pokazywania nowych etapów, była nowsza i wielu ludzi mówiło, że prezentuje się lepiej niż demo.

Ja słyszałem niestety coś innego  :-?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #814 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:36:00 am »
Cytuj
widać jak dużo znaczy dla rynku gier Gears of War.
A moze Tomb Raider albo Max Payne? :>

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #815 dnia: Stycznia 29, 2009, 10:06:55 am »
Ja i tak kupie tego Residenta i oceny beda w granicach 8-9 tak sadze.
A co do zmian w grafice(mysle ,ze kazdy kto zagra w KZ2 bedzie w stanie unisienia i taki RE nie bedzie robil wrazenia) to pewnie beda ,ale kosmetyczne co prawda wielu lokacji nie widzielismy.Jeszcze jedno pojedynki z bosami pewnie beda kozackie (jak zawsze)wiec najbardziej na to licze...troche mniej na starcie z Weskerem(push the bottom)

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #816 dnia: Stycznia 29, 2009, 10:20:46 am »
Cytuj
widać jak dużo znaczy dla rynku gier Gears of War.
A moze Tomb Raider albo Max Payne? :>

Idąc tym tropem MDK, albo i nawet pierwszy Duke Nukem.
Po gearsowskim cover systemie strzelanki tpp ewoluowały. Takie jest oczywiście moje zdanie.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #817 dnia: Stycznia 29, 2009, 10:35:15 am »
Sterowanie nie musi być szybkie, ale po Dead Space ja sobie nie wyobrażam, jak grać w RE teraz  :-x

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #818 dnia: Stycznia 29, 2009, 10:45:30 am »
to moze BULETTAJM 8) powinni dac??

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #819 dnia: Stycznia 29, 2009, 12:06:39 pm »
Sterowanie nie musi być szybkie, ale po Dead Space ja sobie nie wyobrażam, jak grać w RE teraz  :-x

Kwestia przyzwyczajenia  :cool:
Osobiście uważam, że Capcom źle zrobił dając jako domyślne sterowanie w demie to "Action-type" (type-D bodajże), które ani nie jest dobre dla ludzi pragnących sterowania w stylu Gears'ów, ani dobre dla tych lubiących tradycyjne sterowanie z RE. Taki dziwny mix :/. Nie mówiąc już o tym, że domyślnie chyba szybkość celowania jest ustawiona na najwolniejsze.

No i etapy w demie są o tyle źle dobrane, gdyż rzucają gracza w sam środek zawieruchy bez możliwości przyzwyczajenia się do innego sterowania; w RE4 przynajmniej w demie trzeba było najpierw dojść do wioski, spotykając na drodze tylko kilka Ganados'ów, tutaj zaś od razu napada gracza cała chmara Majini.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BladeRunner

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2009
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #820 dnia: Stycznia 29, 2009, 14:06:16 pm »
O grafe nie ma sie co martwić.Przynajmniej wykonanie postaci wystawi srodkowy palec innym(za wyjątkiem HS i KZ2).

postacie w RE5 są o niebo lepsze niz w KZ2 (i generalnie lepsze niż w wielu grach), z otoczeniem to już różnie bywa.

szkoda tylko że sama gra jak na razie rozczarowuje, można to ująć w jednym słowie:

Sp*******e jest wszystko oprócz grafiki.

1. AI wrogów jest do bani ,akcje typu: zombiak biegnie do ciebie sprintem by dwa metry przed Tobą zatrzymać się i włączyć "jedynkę" są na porządku dziennym, albo inny przykład: przeładowujesz shotguna i wszyscy grzecznie czekają w kolejce.
2. Sterowanie to porażka i tłumaczenie że jest takie jak w RE4 bo to taka konwencja to zwykły bullshit.
3. ZERO klimatu z gry, ZERO poczucia zagrożenia.

A najgorsze jest to że nic nie zmieni się na lepsze (gra już niedługo wychodzi).

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #821 dnia: Stycznia 29, 2009, 14:29:29 pm »
Co wy chcecie od tego residenta? Wszyscy się zachwycali RE4 kiedy wyszło,a ta gra jest podobna do RE4, więc nie wiem po co narzekać. Dla mnie czwórka była w top3 tamtej generacji, absolutne 10/10, więc jeśli będzie podobnie, to ja to kupuję i nie mogę się już doczekać, murowany hit jak dla mnie - panowie z Capcom nie zawiodą napewno. Pewnie część z krytykantów nie miała nawet do czynienia z konsolami przed XO czy PS3, zobaczyli Girsy i teraz wszystko ma być kopią tej gry. Przeciez RE to zupelnie inna seria, ta gra zawsze była archaiczna na swój sposób, a i tak uwielbiają ją miliony. Jakby zrobili z tego kolejną zwykłą strzelankę TPP to ja dziękuję, postoję. Tak samo jest z MGS4 - niby archaiczne rozwiązania, a i tak gra ownuje. Tak samo jak w RE, jak i w Metal Gearze, gdyby zlikwidowali te archaizmy, gry straciłyby na tym, jestem przekonany że stałyby się poprostu kolejnymi strzelankami, jakich wiele na rynku...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #822 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:03:24 pm »
Cytuj
Pewnie część z krytykantów nie miała nawet do czynienia z konsolami przed XO czy PS3, zobaczyli Girsy i teraz wszystko ma być kopią tej gry.

Moze i czesc tak ale nie wszyscy, gralem we wszystkie Rezydencje, uwielbiam remake jedynki, IMO najlepszy Resident ever, bardzo cenie sobie rowniez Zero, obie te czesci mialy zarowno swietny klimat jak i wspaniale lokacje, klimat az wlewal sie z ekranu. Nastepny w kolejnosci bylaby czesc czwarta, gdzie klimat nadal byl swietny ale lokacje juz troszeczke mniej, wioska byla naprawde fachowa i klimatyczna, szczegolnie noca, ale zamek juz kompletnie mi nie pasowal. Druga i trzecia czesc postawil bym na rowni zaraz za czesci czwarta, nadal dobra gra, ale moim zdaniem klimat juz nie te sam, a na szarym koncu dalbym Code Veronica, ktora kompletnie mi sie nie podobala.

Narzekam na czesc piata, bo mam ku temu powody, czy to zle ze wymagam od gry jakichs zmian? Czy to zle ze chce aby gra ewulowala? Moze tak a moze nie. To co bylo dobre kiedys nie znaczy ze jest dobre teraz, i prosze darujcie sobie gadki typu "przeciez to resident i zawsze tak bylo", to wszystko sprawdzalo sie dobrze w poprzednich czesciach, teraz kompletnie mi sie nie podoba. Czy tak ciezko bylo dac Chrisowi mozliwosc chodzenia i strzelania? Wystarczylo by troszeczke pozmieniac zachowanie przeciwniow, dac mniej amunicji, aby nie bawic sie w Rambo i wszystko bylo by pieknie. A tak, mamy duza liczbe przeciwnikow, ktora biegnie prosto na nas i co? I wlaczaja im sie chamulce jakies dwa metry przed nami. Czy oni naprawde tak szybko sie mecza? A moze zapomnieli gdzie i po co biegna? Naprawde wyglada to bardzo smiesznie. Cala otoczka z jakiej byl zbudowany Resident gdzies po prostu uleciala. Nie ma poczucia strachu, nie czuc grozy, jest naprawde bardzo bezplciowo. Po demie wnioskuje ze mamy jakas tam gre z Chrisem i to wszystko a na kolejnego Residenta trzeba bedzie poczekac.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2009, 15:20:28 pm wysłana przez _ReD_ »

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #823 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:13:36 pm »
Co wy chcecie od tego residenta? Wszyscy się zachwycali RE4 kiedy wyszło,a ta gra jest podobna do RE4, więc nie wiem po co narzekać. Dla mnie czwórka była w top3 tamtej generacji, absolutne 10/10, więc jeśli będzie podobnie, to ja to kupuję i nie mogę się już doczekać, murowany hit jak dla mnie - panowie z Capcom nie zawiodą napewno. Pewnie część z krytykantów nie miała nawet do czynienia z konsolami przed XO czy PS3, zobaczyli Girsy i teraz wszystko ma być kopią tej gry. Przeciez RE to zupelnie inna seria, ta gra zawsze była archaiczna na swój sposób, a i tak uwielbiają ją miliony. Jakby zrobili z tego kolejną zwykłą strzelankę TPP to ja dziękuję, postoję. Tak samo jest z MGS4 - niby archaiczne rozwiązania, a i tak gra ownuje. Tak samo jak w RE, jak i w Metal Gearze, gdyby zlikwidowali te archaizmy, gry straciłyby na tym, jestem przekonany że stałyby się poprostu kolejnymi strzelankami, jakich wiele na rynku...
Panowie z Capcom nie zawiodą na 100%!
po co psuć coś co było w......ste !?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #824 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:27:12 pm »
Obejzcie sobie chociazby ten filmik

SD
http://www.neogo.pl/trailer.php?id=44894

HD
http://www.gametrailers.com/player/44891.html

I powiedzcie co tak naprawde zostalo ze starego Residenta, bo ja czy grajac w demo, czy ogladajac to, wogole nie czuje klimatu rezydencji. Moze rzeczywiscie za duzo wymagam, a moze... a z reszta ocencie sami.


PS. jedyne co przypomina Rezydencje to oglosy z pistoletu 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2009, 15:29:42 pm wysłana przez _ReD_ »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #825 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:31:14 pm »
Obejzcie sobie chociazby ten filmik

http://www.neogo.pl/trailer.php?id=44894

I powiedzcie co tak naprawde zostalo ze starego Residenta, bo ja czy grajac w demo, czy ogladajac to, wogole nie czuje klimatu rezydencji. Moze rzeczywiscie za duzo wymagam, a moze... a z reszta ocencie sami.


PS. jedyne co przypomina Rezydencje to oglosy z pistoletu 8)
Co fakt to fakt z residenta zostalo neiwiele, wkurza AI przeciwnikow i to, ze Chris [zwlaszcza neizle to w jednym momencie widac], musi sie obracac i odchodzic bez wycelowanej bronii, ale za to sam co-op wyglada genialnie ;] strasznie mi sie podobalo w tym filmiku to jak sobie razem przechodzili gre ;] - Co-op + zombii + mroczny klimat = pwnage :), a RE 5 to bedzie tylko bardzo dobra gra i tyle.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2009, 15:35:05 pm wysłana przez KKRT »

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #826 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:41:01 pm »
KKRT spodziewałeś się przełomu !? ;)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #827 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:53:30 pm »
To powinno być opcjonalne. Mnie to wkurza, że ciągle jest druga postać na ekranie. Mam nadzieję, że w "kampanii" będą momenty, gdy sami grami. Jak tu się bać jak obok... taka laska  :lol: I pewnie z milion razy wejdzie w celownik  :-x

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #828 dnia: Stycznia 29, 2009, 15:58:59 pm »
KKRT spodziewałeś się przełomu !? ;)
Wiesz bardzo dobra gre od genialnej jaka bylo dla mnei wiekszosc czesci RE dzieli dosc sporo ;]

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #829 dnia: Stycznia 29, 2009, 16:02:44 pm »
Dla mnie ten Resident jest taki jakiego chcialem.Brawo za sterowanie ze jest takie jak w 4ce(nikt nie bedzie odstawial rambo),przynajmniej bedzie poczucie strachu jak do mnie bedzie biegla grupa zwirusowanych!Co do grafy to postacie na poziomie najlepszych(HS,KZ2,MGS4,VF5) ale juz otoczenie prezentuje gorszy poziom ale lepszy niż Metal 4.Co do klimatu to bedzie taki jak w 4 albo i lepszy ale to sie dowiemy jak ukonczymy gre.Najbardziej razi slabe AI,ale w pelnej wersji mysle ze nastąpi poprawa.Do zmian bedzie 6tka(jakos to nie przyszkadza GTA4,MGS4 byc grami roku)
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #830 dnia: Stycznia 29, 2009, 16:06:31 pm »
KKRT spodziewałeś się przełomu !? ;)
Wiesz bardzo dobra gre od genialnej jaka bylo dla mnei wiekszosc czesci RE dzieli dosc sporo ;]
mimo wszystko powtórzę raz jeszcze, iż ciesze się, że seria zmieniła swoje oblicze IMO na lepsze ;]  nie bić..

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #831 dnia: Stycznia 29, 2009, 17:44:20 pm »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #832 dnia: Stycznia 29, 2009, 18:01:24 pm »
A mnie dziwi dlaczego Sheva ma HUD po drugiej stronie, kamerę też. Jakby nie mogli zrobić po tej samej co Chris.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #833 dnia: Stycznia 29, 2009, 18:21:15 pm »
Empire: Resident Evil 5 Review - 5/5
http://www.empireonline.com/reviews/reviewcomplete.asp?GID=592

Recenzja została zdjęta ze strony.
Fragmenty (a raczej pojedyncze zdania) cytowane są tutaj: LINK

Cytuj
Empire commended the third person title for "taking a beloved franchise and polishing it to within an inch of its life" and claimed that Capcom have produced "2009's first killer game, a title that will delight habitual gorehounds and newcomers alike."

Commenting on the co-op gameplay, a new element to the series that has been greatly criticised since the release of the public demo, Empire stated that "having a living partner by your side makes for a much more gripping experience, forcing players to look after each other and watch each other's back, rather than being solely driven by a greedy sense of self-preservation."
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #834 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:44:48 pm »
Jestem tak rozczarowany demem, że aż nie potrafię znaleźć słów, żeby je pojechać  :x

Już nawet pomijając, że klimat pierwszych Residentów umarł dawno temu, drętwe sterowanie i mechanika rodem z PSX całkowicie zabija przyjemność z grania.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #835 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:52:57 pm »
pełna wersja i tak zmiecie :]

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #836 dnia: Stycznia 29, 2009, 21:48:38 pm »
Mozna demo sciagac już w USA bez gold!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Ashar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #837 dnia: Stycznia 30, 2009, 00:47:29 am »
Demko,jak dla mnie,jest całkiem niezłe :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #838 dnia: Stycznia 31, 2009, 01:16:53 am »
Kolejny filmik z cyklu "traumatyczne przeżycia Chrisa":
http://www.gametrailers.com/player/44966.html

W rolach głównych: Chris, Claire, nowy El Gigante ;).
(zwróćcie uwagę, co nowy gigant ma zawieszone na pasku... :P).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #839 dnia: Stycznia 31, 2009, 09:08:03 am »
Kolejny filmik z cyklu "traumatyczne przeżycia Chrisa":
http://www.gametrailers.com/player/44966.html

W rolach głównych: Chris, Claire, nowy El Gigante ;).
(zwróćcie uwagę, co nowy gigant ma zawieszone na pasku... :P).
Capcom ma to do siebie ,ze slabych bossow nie robi :cool:
ps.brat giganta z 4 czesci :o
http://www.gametrailers.com/player/44974.html
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 10:02:45 am wysłana przez wsciekly_blondyn »