Autor Wątek: 3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!  (Przeczytany 41413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 29, 2005, 00:23:34 am »
(T)Ej, robimy jakieś afterparty np. w dobku, kiedy będzie jakiś wolny od szkoły termin. Mamy wiele rzeczy do nadrobienia. Szkoda, że to były tylko 3 dni, zajebiście szybko mineły, no nieeeeeee?

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 29, 2005, 00:26:34 am »
pewno, tylko teraz zaczyna mi się ch**owy wyścig- robota, w w weekend zaoczne studiowanko, ale dla ekipy to ja mogę nawet na stolcu przylecieć  :shock:      :lol:
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 29, 2005, 00:34:21 am »
Grupowy fotkens:


Miazga tradycyjnie laserowe oczęta :D jestem tam jeszcze ja, szafa, ryo, casper, kaxi i jeszcze jakieś ziomy.

admin Świata Nintendo

  • Gość
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:20:58 am »
Wszystkim, którzy przybyli na tą imprezę serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Zlotu.
Przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia, opóźnienia, itp - mamy nadzieję, że atmosfera imprezy wynagrodziła braki.
Wielu z Was pokazało, że jesteśmy nie tylko jedną wielką konsolową rodziną (bowiem na Zlocie było też wielu fanów innych konsol), ale że macie też Wspaniałe Serca!
Tłumy na panelu dyskusyjnym dotyczącym Fundacji im. Ks. Tichnera, czy zawrotne sumy osiągane na charytatywnej aukcji były tego niezbitym dowodem.
Zlot Fanów Nintendo to przede wszystkim miejsce spotkań ludzi, którzy przez cały rok znają się głównie z rozmów w internecie. Tegoroczna edycja pokazała, że można obejść się bez wzajemnych animozji, że mimo sporów, które czasem powstają w sieci wszyscy potrafiliśmy przejść nad podziałami i zjednoczyć się.
Jeszcze raz wszystkim - DZIĘKUJEMY!!!

Oczywiście macie racje z niedociągnięciami - trochę tego było. Niestety zarówno niektórzy sponsorzy jak i Ci którzy obiecali wiele pomocy i atrakcji nie ze wszystkiego się wywiązali. Na dodatek mnie osobiście przez tydzień przed Zlotem zmogła choroba, której nie zdążyłem wyleczyć i na Zlocie ledwo co funkcjonowałem... Trochę się doprawiłem i wybaczcie jeśli przez najbliższe kilka dni mogę byc gorzej osiągalny - niestety rozchorowałem się na dobre :(

Co prawda teraz mamy kłopoty związane z "akcją w Dobku" - tak mimo, że było to poza terenem imprezy na nas spadła odpowiedzialność :(  
Jednak mimo wszystkich niedociągnięć IMO było naprawdę fajnie.

Wkrótce zdecydujemy czy była to ostatnia impreza cyklu Zlotu Fanów Nintendo czy będą kolejne...

Pozdrawiam!

selene

  • Gość
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:35:32 am »
Geez, szkoda, ze mnie nie bylo... (wypadek) :(  Nastepnym razem nie przepuszcze takiej imprezy chocby nie wiem co!  :P

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:45:43 am »
Siema!
To ja, wasz Karyś :D Dobra, koniec wstepu...
Nie wiem od czego by tu zacząć, wiec zaczne od końca:]
Pozdro dla wszystkich z którymi miałem jakąkolwiek stycznośc na zlocie(hardkorowe styki included), tj.z tymi z którymi miałem okazje w jakikolwiek sposób zamienić chociaż pare słów :wink:
Było zajebiście, właśnie dzięki ludziom, dzieki temu całemu klimatowi zamkowemu i domkowemu(uff... :P ). Gdyby nie oni zlotu by nie było, tj. nie można byłoby go nazwać zlotem :D Szkoda, że chociaż cześć z was nie chodzi ze mną na stałe do klasy or sth. a spotykamy sie tylko raz do roku :cry:
aaa....nie chce mi sie już pisać, ide spać, niedawno wróciłem, może później coś skrobne...
a tak btw. to moje szkolnoworoczne postanowienie jest takie że bede sie wiecej udzielał na forum GO bo poznałem zajebistych ludzi z tąd i musze te znajomości jakoś podtrzymywać, chociażby przez wspólne kłocenie sie z Wudim, or sth :P
3majcie sie, ide w kime, bede jutro :) [/code]

Tarniak

  • Gość
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:29:27 pm »
Rotfl szafa na tym zdjęciu ma minę w stylu "o so chosi jakby?"

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:50:16 pm »
Cytat: "Tori"
skroiłem koszulkę MGSa, pasuje zajebiście, wygląda jak by była na mnie szyta. Na sam widok metki KONAMI staje mi dęba.

udało ci się ją wylicytować ?śliczna koszulka gratuluję :]

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 29, 2005, 13:13:47 pm »
TaiCat, nie wiem czy wiesz, ale na licytacji były cztery MGS`owe długopisy :P

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 29, 2005, 13:16:41 pm »
Cytat: "CassSept"
TaiCat, nie wiem czy wiesz, ale na licytacji były cztery MGS`owe długopisy :P

hahaha!wiem jeden wylicytował Shini,ale ja za to zdobyłam jeden za Cosplaya:) i mam czapeczkę moro w której wszędzie się noszę teraz:P Camo Complete

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 29, 2005, 13:47:26 pm »
Cytat: "TaiCat"
Cytat: "CassSept"
TaiCat, nie wiem czy wiesz, ale na licytacji były cztery MGS`owe długopisy :P

hahaha!wiem jeden wylicytował Shini,ale ja za to zdobyłam jeden za Cosplaya:) i mam czapeczkę moro w której wszędzie się noszę teraz:P Camo Complete


byłoby "Camo Complete" gdybyś zabrała siatke, za ktora robilem Wam zdjecie  :wink:

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 29, 2005, 13:53:56 pm »
Cytat: "TaiCat"
Cytat: "Tori"
skroiłem koszulkę MGSa, pasuje zajebiście, wygląda jak by była na mnie szyta. Na sam widok metki KONAMI staje mi dęba.

udało ci się ją wylicytować ?śliczna koszulka gratuluję :]
wygrałem ją w tym biegu pod górkę. To była masakra, wstałem na lekkim kacu i zaserwowałem sobie swoje sniadanko (wg. mnie dzięki niemu udało mi się wbiec jako 1 na zamek)- dwie bułeczki, duża maślanka jagodowa/truskawkowa i duży banan. Jak już wbiegłem, to leżałem na moście 30 minut, bo mi się bełtać chciało- wczorajsze winka dały się we znaki.
Dzięki dla jednego z uczestników, który przyniósł mi wodę z zamku- uratowała mi dupę.
A koszulka bomba, metka Konami, napis mgs na środku, marzyłem o takiej.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 29, 2005, 13:57:44 pm »
Cytat: "Tori
wygrałem ją w tym biegu pod górkę. To była masakra, wstałem na lekkim kacu i zaserwowałem sobie swoje sniadanko (wg. mnie dzięki niemu udało mi się wbiec jako 1 na zamek)- dwie bułeczki, duża maślanka jagodowa/truskawkowa i duży banan. Jak już wbiegłem, to leżałem na moście 30 minut, bo mi się bełtać chciało- wczorajsze winka dały się we znaki.
Dzięki dla jednego z uczestników, który przyniósł mi wodę z zamku- uratowała mi dupę.
A koszulka bomba, metka Konami, napis mgs na środku, marzyłem o takiej.

Śmiesznie wyglądał ten bieg jak przy górce ludki się jeszcze wyprzediły a to nie był już bieg a raczej spacer pod górkę:P
Takie koszulki dostępne były na E-bay'u niemieckim za 5 ojro,ja tez mażyłam o takiej i gdyby nie info hostess to bym nie dostała tej części camo:P

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:00:34 pm »
A nie orientujecie sie moze, kto wygral turniej MK: DD!! ?

Swoja droga zlot byl udany, tylko organizacja troche kulala - np. final konkursu wiedzu o Nintendo mial byc planowo o 16:30, a zaczal sie kolo 18:40 ;) Ale nic to, i tak fajna zabawa byla, na pewno za rok, jak sie zlot odbedzie, jade na 3 dni 8)

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:02:49 pm »
niestety Dobczyce odpadają na 100%.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:29:52 pm »
Cytat: "Tori"
niestety Dobczyce odpadają na 100%.

A co się stało?

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:32:34 pm »
Jakies problemy z alko, z tego co udalo mi sie wyczytac na forum ŚN... Choc moge sie mylic, bo mnie to nie dotyczylo, gdyz bylem ino jeden dzien ;)

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:36:31 pm »
narazie nie jestem w stanie napisac obszernej relacji bo jestem wrakiem czlowieka  :lol:  zreszta po tym co sie dzialo to kady jest chyba wrakiem...

ale powiem tyle nie zaluje ani jednej chwili spedzonej z tymi ludzmi...wspanialymi ludzmi hahaha ludzie, ktorych znalem tylko z netu..a gadalismy, pilismy i wogole wszystko wygladalo tak jakbysmy byli ekipą zgranych kumpli... no poprostu masakra ;*
i wogole to sklejamy zolwia..

http://img288.imageshack.us/img288/4176/zmianarozmiarudsc039743kb.jpg

od lewej: szafa, Kaxi(aka Kox), Frania, ja, Mielu, Jedynek, a kuca sobie Von Zay



http://img345.imageshack.us/img345/8158/zmianarozmiaruzmianarozmiaruzm.jpg

od lewej: Mielu, Conker(ten na gorze), Darek, Koso, Miazga, ja, Franio, Jedynek, Szafa a za nimi Kresqu i Von Zayu

a tutaj wczorajszy "mecz" - i dokladnie po tej focie - wszyscy sie rozjechali ; (
http://img345.imageshack.us/img345/5614/zmianarozmiarudsc039833pz.jpg


btw Casper ile masz lat? Osiemnascie i PÓŁ :lol:  
pozniej obszerniejsza relacja...wielkie BIG RESPECT dla kazdego kto tam był..
domek nr 10 i sobotnia popijawa przechodzi bezapelacyjnie do historii xD

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:50:10 pm »
Cytat: "Casper"
Cytat: "Tori"
niestety Dobczyce odpadają na 100%.

A co się stało?




spytaj sie kola z mojego avatara  :x  :x  :x
Fryty tyty dotknij pyty

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 29, 2005, 14:51:33 pm »
hmmm ten domek to jest naprawde fpyte rok temu w nim spalem,nie bede mowil co w nim bylo na lozkach etc (Welpa Krisu Legal jesli to kiedys przeczytacie  cichosza ;p )
a na poczaku tych wakacji zlot RCS'u oczywiscie tez w domku nr 10....poprostu elita w nim mieszka i tyle ~~
bajlando trwa!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:12:16 pm »
Dlaczego odpadają :?:


Co do tej foty, to nie zapominajcie o Kresku- ochroniarzu, który zabezpieczał całą imprezę uzbrojony w butelkę czarnej ruskiej wódki. Kamizeleczka bije po oczach, he, he :D .

Słyszałem także, że pewien Mielu wraz z tym samym Kreskiem Dali niezły popis w SingStara (którego kołowałem przez 2/3 nocy, nawiedzając wszystkie domki z numerkami 2-10 i ustawicznie wypytują o singstarowy kabelek TaiCat [dzięki temu spotkałem parę osób- m.in Shiniego grającego w halo, którego taka tekkenowa lama jak ja rozpykała 2 perfectami  8) , a także Grega obok którego na podłodze spał pewien przeziom- Barry bodajże. samemu Gregowi miałem zamiar wyperswadować wyższość Dooma3 nad ridikiem, ale poleciałem szukać kabelka od singstara  :) ] ). W końcu kabelekj znalazłem, a kto poleciał na koncert Jarre'a, a nie widział naszego ten frajer  :lol: . My zupełnie przyćmiliśmy Żan Miszela  :D .
Jednocześnie zrobiło mi się później bardzo głupio, bo kiedy z Mielem przyssaliśmy się do mikrofonów załączył się nam "chytrus-mode", a pamiętam, że Von Zay chciał pośpiewać (btw. Jak pierwszy raz zobaczyłem człowieka to nie poznałem, a nie dosłyszałem też xywy i pomyślałem: "proszę? jaki Bonsai? :lol: ). Von Zay, wybaczysz mi  :?:  :oops:
Mielu- liczę na kolejny featuring w bliższym czasie :o .

A rozmowy z Kaxem o 2:30 AM o mrówkojadach wyrywających serca naprawdę roxują  :lol: .

Staje się też już chyba tradycją, że kiedy Mielu wstaje, to widzi mnie grającego w rpg od szóstej rano (tym razem Final Fantasy 7, położyłem się o czwartej w nocy, lol).

Pozdro dla szafy i jego ekipy (Krzelu i jego paprykarz, Bober i oczywiście mój ulubieniec Marian :!: ) za partyjki w Crash Team Racing. Z rzeczonymi personami w rzeczoną grę regularnie wygrywałem 8) .

Wielkie dzięki także dla naszego szofera i negocjatora ( :lol: )- Darka. Tiaaa... Mielu jako pilot to ciężki orzech  :D  :D .

Muszę także znów wyróżnić Szafę opowiadającego przez 10 min. kawał o Sojerze pijącym siarkofruta ( :lol: ) oraz mojego prywatnego debeściaka Mariana :!:  :!:  :!:  Wreszcie znalazłem bratnią duszę  :o .

Warto wspomnieć też o Casperze (człowiek rozwalił mi serducho  :D ) oraz Miazdze załatwiającym wszystkie potrzeby fizjologiczne (pawik, szczoszek, tylko kupki zabrakło  :lol: ) przez okienko w domku poznaniaków nr 7 na drugim piętrze.

Teraz parę pytań:
1. kim był człowiek przypominający Jacka Raidena?
2. jak wyglądają Tori i Enori :?:  czy byli razem w domku :?:  jeśli tak, to czy dobrali się tak dlatego, ponieważ ich ksywki się rymują :?:
3. czy na zlocie byl ktoś trzeźwy oprócz orgów :?:
4. czy Kresku umie śpiewać :?:

Na koniec jescze raz pozdro dla tych, któych wymieniłem oraz dla tych, których nie wymieniłem (ciekawe czy ktoś mnie w ogóle kojarzy z tego zlotu...) oraz dwie złote myśli TaoKresqa:
1. Domek nr. roxx again dobra, już koniec lansu
2. Sklej żółwia!!!

Tym pozytywnym akcentem kończę.

Ufff, ale się naprodukowałem. Trudno, wyczerpałem już swój limit postów- mogę znów zniknąć na dwa miechy."Jestem jak ninja, pojawiam się i znikam, tralala..."


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:18:43 pm »
kresq- http://img387.imageshack.us/my.php?image=zlot00072bj.jpg
ja z lewej, enori z prawej. Łączyły nas xsywki i zamiłowanie do kieszonsolek.

Dobczyce odpadają. Organizatorzy mają teraz nieprzyjemności. Głupia sprawa.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

selene

  • Gość
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:19:17 pm »
Heh, ale wam zazdroszcze  :)

Cytat: "Ryo-San"
a tutaj wczorajszy "mecz" - i dokladnie po tej focie - wszyscy sie rozjechali ; (
http://img345.imageshack.us/img345/5614/zmianarozmiarudsc039833pz.jpg

Kto to ten czwarty od lewej?  :roll:  :wink:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:21:05 pm »
^Nie ma co- post wielkiego formatu...
 I
 I
 I
 I

Szkoda, że oprócz szafowego aparatu, to w sumie unikałem fotek...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:23:05 pm »
ten czwarty to Daro właśnie, za Mielem czaję się ja  :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:31:11 pm »
Cytat: "następca Mariana napisoł"
Muszę także znów wyróżnić Szafę opowiadającego przez 10 min. kawał o Sojerze pijącym siarkofruta (  ) oraz mojego prywatnego debeściaka Mariana    Wreszcie znalazłem bratnią duszę  .


 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Kura, to wy mi wkreciliscie ten motyw z sojerem xD  Przej^&*ani jestescie, dobrze, ze na nastepny dzien przypomniales mi kresku o co chodzilo z tym kawalem, bo bylem tak zważony, ze nic nie pamietam(to przez te alkoholowe wynalazki Caspra:D)



A tak w ogole to ja musze w szczegolnosci podziekowac Bobrowi za to, ze zalatwil telewizor. Bez twojego sprzetu czesc klimatu(SINGSTAR!!!!) ulecialaby jak bąk ze spodni. Sklej żółwia.
Fryty tyty dotknij pyty

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:47:05 pm »
po sklejeniu żółwia z Casprem, postanowiliśmy wspólnymi siłami napisać sliczną relację podwójną. Szacun jeśli komuś sie będzie chciało to wszystko czytać :lol:



Miazga: Mógłbym napisać, że na początku było kilka edycji Extreme Party, że były to fajne imprezy, że potem z hukiem uderzył Zlot Fanów Nintendo przejmując pałeczkę lidera na polu imprez growych w Polsce, że rok temu była druga edycja tegoż zlotu, a kilka dni temu trzecia i że wszystkie były super, ale tego nie napiszę, bo nie lubię nudzić. Skoncentrujemy się od razu na tej ostatniej imprezie: Trzecim Ogólnopolskim Zlocie Fanów Nintendo. Trwała ona od piątku do niedzieli, a niektórzy zapaleńcy zaatakowali Dobczyce już w czwartek... Casper coś o tym wie.

Casper: Oj wiem, wiem. A od samego początku wakacji wiedziałem też, że na Zlocie
wydarzy się coś przełomowego, no ale zacznijmy od początku. Po emocjonującej (7 godzin w pociągu, to emocje z gatunku tych niemiłych dla dolnej części ciała) podróży, na miejsce dotarłem wraz z Lewikiem i Kosem, więc od razu zrobiliśmy podstawowe rozpoznanie. W samym zamku znajdowała się bardzo mała ilość gawiedzi, toteż czas umilać poczęła nam TaiCat (po poznańsku TejKłet, tej), którą zgodnie określiliśmy mianem "żywego srebra" - dziewczyna naprawdę ma w sobie masę pozytywnej energii, którą potrafi zarazić każdego. Wszystko zaczęło się jednak dopiero wtedy, gdy na miejsce dotarł Miazga (ile razy ja do Ciebie dzwoniłem?:) wraz z liczną ekipą...

Miazga: Dużo razy do mnie dzwoniłeś, ale dziwnym nie jest – nasz przyjazd obsunął się o kilka godzin. Ale mniejsza z tym. W Składzie ja, Miazga, Meduza, Mielu, Kaxi, Darek i Kresq, po kilku godzinach jazdy samochodem i godzinie błądzenia w Katowicach, wreszcie dotarliśmy do Dobczyc. Tam zastali nas znudzeni życiem Szafa wraz z Sosnowską ekipą (pozdro chopaky) oraz oczywiście Poznaniaky (Casper, Koso, Lewik)kurna tej. Gdy już wszyscy się zebrali, poznali, przytulili, pośmiali i doszli do wniosku, że na zamku kompletnie nic się nie dzieje (ale potem się do takiego stanu rzeczy – a raczej zlotu – przyzwyczailiśmy), jednym głosem zdecydowaliśmy, że obieramy kurs na monopolowy. Zlot mogliśmy uznać za            rozpoczęty.

Caspersky: Wieczorem w "Dobku" rozpoczęły się istne harce - wspaniałe rozmowy "o niczym", równie wspaniałe ilości wypitego alkoholu (Miazga, mówiłem, że wino jest radioaktywne?), a teksty w stylu: "to Ty jesteś Ryo-San? Czeeeeść!" zapamiętam do końca życia...W powietrzu dało się wyczuć po prostu  wspaniałą, przyjacielską atmosferę, której moim zdaniem nie zakłócił nawet incydent ze słynnym już kierownikiem ("18 i PÓŁ"), ale o tym niech wypowie się sam zainteresowany - oddaję głos Meduzie.

Meduza: Zainteresowany jak zainteresowany... Pan kierownik, będąc mocno nadpobudliwym, używając kosmicznej ilości przekleństw i bluzgów, z pomocą psa napadł na naszą Bogu ducha winną, świetnie się bawiącą ekipę. Chwilę potem wdarł się ze mną w małą kłótnię, ale jako że po wymianie kilku zdań nienajlepiej się poczułem,  to doczołgawszy się do domu Poznaniaków, zakończyłem dzień pierwszy. Casper również. Z zasłyszanych dnia drugiego opowiastek, jeszcze tej samej nocy Mielu pertraktował z policjantami i kierownikiem, jednak rękoczynów ani kłopotów z prawem nie stwierdzono.

Casper: Drugi dzień to pobudka ok. 10.00, pierwsze "trzeźwe kontakty" oraz wspominanie
poprzedniego dnia. Było więc miło i sympatycznie, toteż praktycznie cała ekipa (dołączył do nas także Von Zay - sklej żółwia) wyruszyła szturmować zamek. Nad atrakcjami tam zaoferowanymi nie ma się zbytnio co rozwodzić, więc przenieśmy się trochę w czasie, a konkretniej w okolice godziny 21.00, która to wraz z mrokiem przyniosła dobrą zabawę i naprawdę fpedrowkie patenty (np. impreza za domkiem nr 10).

Miazga: O tak, za dziesiątym domkiem (po zeszłym roku sławny, po tym – legendarny :) ) działo się naprawdę dużo. Stolik, 30 osób przy nim siedzących, dużo wesołych napojów i klimat nie z tej ziemi. Mielu i Kaxi ostro się rozkręcili – to chyba jakaś wrocławska przypadłość, że po wypiciu „tego i owego” mogą bez problemu wygłaszać półgodzinne monologi, które nikogo nie interesują, a – o dziwo – wszyscy ich słuchają. Magia. Potem przyszedł czas na Singstara – oj działo się! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaake oooooooooon meeeeeeeeee w wersji z growlem w wykonaniu Caspra i moim, naprzemiennie piszcząca  i growlująca TaiCat, fałszowanie dosłownie każdego, kto dorwał się do mikrofonu, kupa śmiechu i wszystkiego co pozytywne -  tak, Singstar to niekoronowany król imprez. Na koniec nasze ambicje rozbił w pył osobnik o ksywie Mietek, który w stanie nietrzeźwości przechodził Amplitude na najwyższym poziomie trudności – insane. Szacun. Wszystko to trwało do 5 rano, bo potem całkowicie wyprani z sił poszliśmy spać.

Casper: Trzeciego dnia wszyscy wiedzieli już, że impreza niestety dobiega końca. Rozpoczęło się pakowanie
rzeczy i opuszczanie domków. Wszyscy rozeszli się w swoją stronę, by już na sam koniec spotkać się na stadionie, zrobić pamiątkowe zdjęcie i pożegnać się ze smutkiem na twarzy, mając w pamięci świetne rozmowy oraz cudowną zabawę z poprzednich dni. Mam jednak nadzieję, że jeszcze się kiedyś wszyscy spotkamy (niekoniecznie na jakimś zlocie) i razem powspominamy te wszystkie chwile spędzone w "Dobku", czego w imieniu swoim i Miazgi wszystkim życzę. Do zobaczenia, sklejcie żółwia.

Miazga: Caspersky, a o pozdrowieniach to się przypadkiem nie zapomniało? :P

Casper: No, zapomniało, zapomniało… <shameonme>

M: To ja z miejsca pozdrawiam Caspra, który okazał się jeszcze bardziej Fpedra niż na necie. Rispekto. Poza tym Kresq, który ja sie sfazuje, to śpiewa o jakichś bzdurach :shock:

C: To ja odrzucam pozdrowienie (bo wypada) - spoko ziąąą jesteś Meduz. Przy okazji greetsy lecą też dla FAX'a, bo "utknął w Krakowie i pojechał do Gdańska" :mrgreen:

M: Szafa – no kurde, inaczej być nie mogło! Big pozdro dla całego składu Sosnowskiego.

C: Kaxi i Mielu: całodobowe wywody dawały radę.

M: Von Zay – bo jest tak samo cyniczny w realu, jak w newsach na GameOnly :mrgreen:

C: Sojer: góralskie powiedzonka i opętańczy śmiech poprawiały humor.

M: Ryo, za opowieści o cumshotach :D

C: Lewik, Koso: za wszystkie docinki pod moim adresem (Zidane, autyzm itp. - w gruncie rzeczy i tak mnie śmieszyły :D)

M: No i oczywiście cała reszta wesołej ekipy: Ryo, Franek, Jedynek, Greg, Karyś, TaiCat. Wszyscy jesteście niepowtarzalni – do zobaczenia!

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:47:45 pm »
Kresq, w dziewiąteczce byliśmy razem z Torim. Mnie masz tutaj, między szafą a kaxim.
http://img72.imageshack.us/my.php?image=zlot00120ow.jpg
I nie dobraliśmy się po ksywkach :lol

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:53:17 pm »
Casper ma zajebistą minę  :lol: .
A z dziewiątki dochodziły mnie dźwięki jakiejś zajebistej muzyczki. Ktoś ma dobry gust  :) .

U was mieszkał chyba koleś w okularach z długimi włosami, który przypominał mi właśnie Raidena. Viceroya mu dawałem. Kto to?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:00:09 pm »
No Krecha, to jest Jaki, on sie nie udziela na necie bo nie:)
Ale co racja to racja, niezły z niego bishonen :twisted:  :lol:  :lol:
No 9 to co prawda nie 10, ale też nie narzekam, a muzyczke to nie wiem kto puszczał ale to co, fajna była :)
pozdro
karys
ps.Miazga, thnx za greetz, a tak btw to ci powiem że to co teraz sie dzieje na Sn że wine praktycznie na ciebie za wszystko zrzucają to taki troche duży lolek(bo to przez miazge nie bedzie zlotu w dobczycach bo nas już pan kierownik nie lubi... :twisted: ) no LOL :lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:02:12 pm »
Cytat: "Miazga"
Pan kierownik, będąc mocno nadpobudliwym, używając kosmicznej ilości przekleństw i bluzgów, z pomocą psa napadł na naszą Bogu ducha winną, świetnie się bawiącą ekipę. Chwilę potem wdarł się ze mną w małą kłótnię, ale jako że po wymianie kilku zdań nienajlepiej się poczułem, to doczołgawszy się do domu Poznaniaków, zakończyłem dzień pierwszy.


Dobre, dobre, zwłaszcza "z pomocą psa napadł na naszą Bogu ducha winną, świetnie się bawiącą ekipę" :lol:  :lol:  :lol: .
Przypomnę też, że w kwesti bluzgów też dobrze sobie radziłeś, momentami wyprzedzając kierownika, heh.
Miałem okazję być wraz z Mielem i Darem w recepcji i było śmiesznie :D
Meduz akurat przypadkowo, ale jakże sprzyjająco dla siebie dostał nieżytu żołądka :D

A Ty i Casper byliście jedynie preludium, bo później kto inny przejął mic'i :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:04:46 pm »
nowe trendy w graniu:

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:08:15 pm »
Kresq, przywiozłem głośniki, podłączyłem odtwarzacz mp3 i jazda :D
Widać, że też masz dobry gust. Był offspring, taking back sunday, afi, my chemical romance, fenix tx itp. Co Ci karyś w 9 nie pasowało? Mieliśmy revo, okaryne, mjuzik i 5 calowy tv, zyc nie umierac, a piatkowej nocy z matkiem i z Toba nigdy nie zapomne ziom

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:21:11 pm »
Domyślam się, że zajebiście było. Żałuję, że z Wami nie mogłem tam  pić...znaczy być;-). Maybe next time. ;-). Ehh...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:39:52 pm »
singstar zarzadzil ;p no i nieprzyjemne spotkanie 3 stopnia z kierownikiem. je**ć ogólnie;] 'Do zoba' za rok.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:58:12 pm »
a kierownik ogólem nas straszył tym nintendogsem od początku!!i trzymac takiego zwierzaka bez kagańca!
kurde ale kto mi porysował tak płytę z moim singstarem:( dziełac działa ale brzydko wygląda:(

Meridian

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-10-2004
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 1
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:04:43 pm »
...no tak ogólnie rzecz biorąc to Zlot zaliczyl kilka obsuw ale nie było tak źle. W każdym razie życie i imprezy nie tętniły tylko i wyłącznie na Zamku :D dlatego spokojnie można rzec że tegoroczny ZLOT Nintendo sie udał ! :D. Szukanie noclegu, walka z niedogodnościami terenowymi, zagubienie czasoprzestrzenne :D (Pozdro Fax :D) itp. to tylko namiastka tego co sie tam działa, nie bede opisywał bo juz relacja została zdana powyżej. JA MAM TYLKO TAKIE JEDNO PYTANIE DO CASPRA :D, stary słuchaj chodzi o to czy ZROBIŁEŚ ? :D(jak wiesz musiałem wcześniej wyjechać i w końcu niedowiedziałem sie co i jak :D).

PS: Gorące "Pozdrowienia" dla Pani z pewnego Ośrodka która kazała Nam zapłacić za obejrzenie Naszej rezerwacji :D.

PS2: no i ofkoooz Pozdruufka dla Wszystkich ludzi z którymi spędzałem tam czas ! było zajebiście, szkoda ze musiałem wczesniej wybić no ale nastepnym razem rezerwuje tydzien wolnego :D (od tak na wszelki wypadek :D)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:16:14 pm »
Cytat: "TaiCat"
a kierownik ogólem nas straszył tym nintendogsem od początku!!i trzymac takiego zwierzaka bez kagańca!
kurde ale kto mi porysował tak płytę z moim singstarem:( dziełac działa ale brzydko wygląda:(


Daj spokój- ten rotwailer (czy jak to się pisze  :wink: ) był super; zlewał wszystko. Daję głowę, że gdyby kierownik rzucił np. "bierz go" (np. Miazgę :D ), to piesek najwyrzej osrałby mu nogawkę  :lol: .
Co do płytki- to nie my, my mieliśmy od Miela  :shock: .

Może ktoś pokazać fotę ze szczyrkiem, bo w ogóle nie kojarzę człowieka...

Jedna z rzeczy, która na zlocie najbardziej mi sie podobała to to, że zupełnie kaca nie miałem choć powiniennem. Dzięki temu nadal mogłem się bawić ze świetnymi ludźmi  :D .

PS.: Pytanie: ktoś przeczytał tego mojego długiego posta?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:21:43 pm »
Cytat: "Meridian"
JA MAM TYLKO TAKIE JEDNO PYTANIE DO CASPRA :D, stary słuchaj chodzi o to czy ZROBIŁEŚ ? :D(jak wiesz musiałem wcześniej wyjechać i w końcu niedowiedziałem sie co i jak :D).

Pewnie, że zrobiłem  8)

Kresq - ja przeczytałem.

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
3 ZLOT - DOBCZYCE 26 - 28 SIERPIEŃ!
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:27:25 pm »
Cytat: "Enori"
Co Ci karyś w 9 nie pasowało? Mieliśmy revo, okaryne, mjuzik i 5 calowy tv, zyc nie umierac, a piatkowej nocy z matkiem i z Toba nigdy nie zapomne ziom

Nie, że nie pasowało tylko mam wrażenie iż 10 była po prostu bardziej imprezowa niż 9(patrz co sie działo na dole, tj.nic :( Ale do Góry nic nie mam, bo było po prostu zaaajebiście, zmiażdżyliście mi suty panowie...Tori, kto by podejrzewał, że umiesz tak ładnie śpiewać :D)

Cytat: "TaiCat"
kurde ale kto mi porysował tak płytę z moim singstarem:( dziełac działa ale brzydko wygląda:(

Tajko moja droga, jak płyta doszła do nas, tj do 9 to na pewno była już porysowana, bo nawet na mojej shitowej PS2, SS(ale skrót, hmm...) sie wieszał na niektórych kawałkach. Wiec może sama ją jakoś nieświadomie porysowałaś, albo nie wiem co :lol: [/quote]