Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170146 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 20, 2007, 17:00:58 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "RyoHazuki"

Gdyby ktoś, 10 lat temu, powiedział, że Sega będzie na skraju bankructwa, też bym nie uwierzył.


M$ a Sega - jest "nieco" roznicy.


Akurat to był pierwszy lepszy przykład. Zresztą między każdą firmą a M$ będzie różnica. To porównanie miało tylko służyc pokazaniu pozycji Segi na rynku wtedy i dzisiaj.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 20, 2007, 17:02:42 pm »
W 97 roku po komercyjnej klapie jaką okazał się Saturn pewnie nikt jakoś szoku nie przeżył na taką wiadomość.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 20, 2007, 17:08:46 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Cytat: "siudym"
Cytat: "RyoHazuki"

Gdyby ktoś, 10 lat temu, powiedział, że Sega będzie na skraju bankructwa, też bym nie uwierzył.


M$ a Sega - jest "nieco" roznicy.


Akurat to był pierwszy lepszy przykład. Zresztą między każdą firmą a M$ będzie różnica. To porównanie miało tylko służyc pokazaniu pozycji Segi na rynku wtedy i dzisiaj.


Wlasnie przez ta "roznice" nie powinno sie tego porownywac.
Takie dwie podobne sprawy, ale z zupelnie innej bajki.

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 20, 2007, 17:12:57 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Faktem jest, że Sony ostatnio puszcza 2/3 swoich exclusive'wów, ale czy oni się tym martwią? Prawdopodobnie nie. Widac, że M$ musi miec straszne marne swoje exclusivy skoro tak namiętnie podbierają wszystko Sony. Wręcz, zaczyna się komicznie już robic. Niedługo wykupią Polyphony, Uede zabiorą z japońskiego oddziału Sony, aby zrobił im ICO2.
Jakiś czas temu Harrison mówił, że Sony ma tak mocne studia wewnętrzne (możemy się domyślac, że chodzi o: Santa Monica, Tokyo, Polyphony, London, Insomniac, Guerilla, itd.) i za wszelką cenę nie będą kupowac na swoją wyłącznośc tytułów 3th party. Coś w tym jest na miejscu. Oby tylko za bardzo to nie zaczęło przypominac polityki Nintendo.
Jeżeli nie puszczą MGS4 i FF, a nie zanosi się na to, to M$ tak i tak nie wygra. Śmieszne jest tylko to, że M$ ładuje niesamowicie dużo kasy na (tytuły, a jeszcze wiecej na podkupowanie gier od Sony, gdyż ich wewnętrze studia - są takie!? (tak tak Bungie i Haloooooo49) - nie potrafią wytworzyc żadnej dobrej, przełomowej gry. W sumie polityka M$ jest niezmienna, od 1975 roku. Co tylko się da, to należy to kupic, zlecic wykonanie robory innym za pół ceny, sprzedac 10x drożej, a między czasie wykosic całą konkurencję. Tylko, że kiedyś plan padnie i ktoś wykupi M$. Mam nadzieję, że stanie się tak w przyszłości.


W pewnym sensie masz racje.
Ale wiedz , że to się opłaca Microsoftowi.
Taki DMC4 to nie byle co. :wink:
Zresztą firma Billa też nie musi się martwić ''o jutro''
Xbox 360 ma znacznie więcej zapowiedzianych gier..co nie zmienia faktu , że tą batalie wygra Sony..
(Choć sam już nie wiem)
Gdyby MGS4 wyszedł na X'a to wybór konsoli mam już z głowy.
Firma Billa się stara I to widać.
Exlusivy dla tej platformy , troją się i głowią.
Ja bym radził , a żeby Sony trochę ''otrzeźwiało''.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 20, 2007, 17:15:46 pm »
Rany co tu się dzieje tylko dlatego że DMC został zapowiedziany na Xa. IMO to nawet lepiej bo ta świetna seria zyska nowych użytkowników.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 20, 2007, 17:23:26 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Wręcz, zaczyna się komicznie już robic.
Komiczne są te wszystkie teksty tłumaczące ewidentny mocny cios dla SONY.  :lol:
Jeszcze rozumiem podejście typu "I tak gra mi się nie podobała" (częste) albo "E, tam, są jeszcze inne wielke tytuły" (to już coraz rzadziej... ).

Ale argument że utrata przez SONY wielkich flagowych tytułów na rzecz konkrenta dowodzi słabości... tego konkurenta...  tego jeszcze nie czytałem, szacun, dajesz radę :P

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 20, 2007, 17:26:11 pm »
Cytat: "Leenk"
Cytat: "RyoHazuki"
Wręcz, zaczyna się komicznie już robic.
Komiczne są te wszystkie teksty tłumaczące ewidentny mocny cios dla SONY.  :lol:
Jeszcze rozumiem podejście typu "I tak gra mi się nie podobała" (częste) albo "E, tam, są jeszcze inne wielke tytuły" (to już coraz rzadziej... ).

Ale argument że utrata przez SONY wielkich flagowych tytułów na rzecz konkrenta dowodzi słabości... tego konkurenta...  tego jeszcze nie czytałem, szacun, dajesz radę :P


Nie wiem co w tym odkrywczego? Konkurent jest słaby, ale bogaty. Jak jest słaby i bogaty to chce byc bogatszy i mocniejszy. To tłumaczy całą sytuację, a raczej historie M$. Ot cała filozofia.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 20, 2007, 17:28:41 pm »
Słaby ?
Niby czemu...

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 20, 2007, 17:29:06 pm »
No czekałem na tego newsa bardzo długo, ale marzenie się spełniło :P. Osobiście uważam, że jak na XO wyjdzie MGS4 i FFXIII to SONY może spakowac manatki xD.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 20, 2007, 17:30:04 pm »
Cytat: "mateo"
Słaby ?
Niby czemu...


Ponieważ w porównaniu do exclusivów PS, swoje ma mizerne albo mało. PS tytuły na wyłącznośc zdobywa od `10 lat, a M$ połowę krócej.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 20, 2007, 17:40:13 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Cytat: "mateo"
Słaby ?
Niby czemu...


Ponieważ w porównaniu do exclusivów PS, swoje ma mizerne albo mało. PS tytuły na wyłącznośc zdobywa od `10 lat, a M$ połowę krócej.


eee ''mało i mizerne'' ?  :wink:
Nie chce mi się wymieniać tych gier ...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 20, 2007, 17:42:25 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Ponieważ w porównaniu do exclusivów PS, swoje ma mizerne albo mało.
Przede wszytkim MIAŁ! To już historia...
Poza tym ciekawe czy tak samo argmentowałeś jakie żałosne było SONY jak zdobywało rynek zabierajac masę tytułów wielkiemu swego czasu Nintendo dla swojej nowej konsolki PSX.  To właśnie było źródło sukcesu PSX-a, a przyczyna "upadku" N64 - ilośc i różnorodność gier. To samo było z PS2. Wtedy utrata mocnych exclusive'ów przez Gamecube'a na rzacz konsolki SONY Ci nie przeszkadzało? :-)  
Dlaczego teraz nagle taka praktyka powszechnie stosowana ma być komiczna? Po prostu każdy ma takie prawo.

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 20, 2007, 17:47:13 pm »
Cytuj
Exclusivy dla tej platformy , troją się i głowią.

Nie zapomnijcie, że M$ nie wykupuje żadnych exclusivów tylko zabiera je Sony - to jest spora różnica. Gdyby DMC był exclusivem dla XO to pewnie sporo osób zaczęło by się zastanawiac nad zmiana PS2 na właśnie dziecko Billa. A tak Dantym pokierują posiadacze i PS3 i X360 więc nic się wielkiego nie stało ;)

PS. Co to znaczy "Exclusivy się (...) głowią"?
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 20, 2007, 17:48:25 pm »
Cytat: "Leenk"
Cytat: "RyoHazuki"
Ponieważ w porównaniu do exclusivów PS, swoje ma mizerne albo mało.
Przede wszytkim MIAŁ! To już historia...
Poza tym ciekawe czy tak samo argmentowałeś jakie żałosne było SONY jak zdobywało rynek zabierajac masę tytułów wielkiemu swego czasu Nintendo dla swojej nowej konsolki PSX.  To właśnie było źródło sukcesu PSX-a, a przyczyna "upadku" N64 - ilośc i różnorodność gier. To samo było z PS2. Wtedy utrata mocnych exclusive'ów przez Gamecube'a na rzacz konsolki SONY Ci nie przeszkadzało? :-)  
Dlaczego teraz nagle taka praktyka powszechnie stosowana ma być komiczna? Po prostu każdy ma takie prawo.


Na twoje nieszczęście wciąż wiele ma i miec będzie, bo nie da się wszystkiego kupic za pieniądze. Jakież to straszne i nikczemne Sony ukradło tytuły N64 i GC? :shock: Mario i Zelde czy jakieś Pokemony? Nie zapomnij jeszcze dodac, że upadek Segi to też wina twojej "ulubionej" firmy.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 20, 2007, 17:49:15 pm »
Po prostu "never ending story", ze tez chce sie wam pisac w kolko jedno i to samo ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 20, 2007, 17:49:31 pm »
Cytat: "Supersonic"
Rany co tu się dzieje tylko dlatego że DMC został zapowiedziany na Xa. IMO to nawet lepiej bo ta świetna seria zyska nowych użytkowników.


Masz racje..
Ale to był ''poważny'' exlusive dla PS3!.
Ciekawe jak będzie z MGS4 ?

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 20, 2007, 17:54:40 pm »
Cytat: "mateo"
God of War vs DMC3
Co jest lepsze ludziska ?
A no moim zdaniem druga opcja.


Proste, że GoW, ale nie ma dużej przewagi ;). Ale za to GoW2 vs DMC4 mimo że inne generacje to stawiam na to pierwsze ;]

[moja opinia]

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 20, 2007, 17:55:38 pm »
A co myślicie o tym? Sony ma mocarne tytuły przygotowywane przez wewnętrzne studia , jest pewne sukcesu tych tytulów wiec moze pomysleli tak czy warto juz wytaczać wszystkie działa i bajońskie sumy na ta generacje gier 3 d party developers co zwiazane jest z mała ilością konsol na rynku??? moze mysla zaczekajmy nasze armatki uzbroja troszke rynek w konsole tworzenie gier zacznie sie opłacac bo powstanie duza baza uzytkowników tak jak to teraz ma x-360 i moze powalczymy w drógiej generacji gier next gen czy Devil may cry 5 exklusiv for ps3 nie brzmi zachęcająco?
Developerzy mają zaufanie do Sony niejedni zbili dzieki tym ich konsolą niezłe majatki teraz sytuacja jest taka jakby troszke niejasna wiec dmuchaja na zimne  I najwazniejsze o czym niektórzy zapominają!!! LUDZIE SONY NIE STACIŁO TYCH GIER WSZYTKO WYJDZIE PRZECIERZ NA PS3+GRY MOCARNYCH WEWNETRZNYCH TEAMÓW TO POTĘZNA MACHINA I SIE DŁUGO ROZKRĘCA ALE JAK JUZ SIE ROZBUJA BEDZIE POZAMIATANE  Jakby nie patrzec Sony wie jak zjednac sobie graczy :)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #138 dnia: Marca 20, 2007, 17:58:53 pm »
Cytat: "Druchal"
A co myślicie o tym? Sony ma mocarne tytuły przygotowywane przez wewnętrzne studia , jest pewne sukcesu tych tytulów wiec moze pomysleli tak czy warto juz wytaczać wszystkie działa i bajońskie sumy na ta generacje gier 3 d party developers co zwiazane jest z mała ilością konsol na rynku??? moze mysla zaczekajmy nasze armatki uzbroja troszke rynek w konsole tworzenie gier zacznie sie opłacac bo powstanie duza baza uzytkowników tak jak to teraz ma x-360 i moze powalczymy w drógiej generacji gier next gen czy Devil may cry 5 exklusiv for ps3 nie brzmi zachęcająco?(...)


No mniej więcej ostatnio w tym tonie wypowiadał się Harrison o utracie wyłączności na niektóre gry. Po 1, że Sony ma wewnętrzne studia, które zatrudniają, drugą po EA w branży liczbę pracowników, i które to studia znają najlepiej architekturę wnętrza PS3, a chyba w tej generacji właśnie o to będzie chodziło. Po 2, że za mało póki co konsol zostało sprzedanych, aby opłacało się płacic za wyłącznośc.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #139 dnia: Marca 20, 2007, 18:00:51 pm »
Cytat: "gawi"
Cytat: "mateo"
God of War vs DMC3
Co jest lepsze ludziska ?
A no moim zdaniem druga opcja.


Proste, że GoW, ale nie ma dużej przewagi ;). Ale za to GoW2 vs DMC4 mimo że inne generacje to stawiam na to pierwsze ;]

[moja opinia]


Szacun , że masz w tym przypadku swoje zdanie  :mrgreen:
Ale mam nadzieje , że ukończyłeś ody dwie produkcje  :!:
Ja to uczuniłem i [moim] zdaniem lepsze jest DMC3.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 20, 2007, 18:07:25 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Nie zapomnij jeszcze dodac, że upadek Segi to też wina twojej "ulubionej" firmy.
Dreamcast poległ przez Microsoft, a nie wykończony konkurencją PS2 i własnymi błedami? No, gratulacje...  :shock:
Sugeruję lekturę ostatniego numeru Extreme'a  akurat są wspominki po Gamecube.
Generalnie pisze o tym tylko dlatego żeby pokazać że posługujesz sie filozofią Kalego - SONY mogło sobie zgarniać tytuły, jak robią to inni to już jest nieładnie, fe, i w ogóle brzydkie...

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 20, 2007, 18:09:04 pm »
Cytat: "mateo"
Cytat: "gawi"
Cytat: "mateo"
God of War vs DMC3
Co jest lepsze ludziska ?
A no moim zdaniem druga opcja.


Proste, że GoW, ale nie ma dużej przewagi ;). Ale za to GoW2 vs DMC4 mimo że inne generacje to stawiam na to pierwsze ;]

[moja opinia]


Szacun , że masz w tym przypadku swoje zdanie  :mrgreen:
Ale mam nadzieje , że ukończyłeś ody dwie produkcje  :!:
Ja to uczuniłem i [moim] zdaniem lepsze jest DMC3.


GoW ukończyłem, a na DMC3 miałem straszną zajawę a gdy go kupiłem to po paru godzinach grania sprzedałem. Może gdybym grał najpierw w DMC a pozniej w GoW, to mialbym inne zdanie. Poprostu bardziej mi przypadły klimaty spartańsko-greckie niż mam_fajne_obcisłe_wdzianko_i_klatę_gładką_jak_niemowlak ;)

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 20, 2007, 18:15:25 pm »
Ja bardzo przepraszam ale w temacie o DMC4 mało kogo obchodzi dlaczego Dreamcast poległ.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 20, 2007, 18:18:26 pm »
Cytat: "Leenk"
Cytat: "RyoHazuki"
Nie zapomnij jeszcze dodac, że upadek Segi to też wina twojej "ulubionej" firmy.
Dreamcast poległ przez Microsoft, a nie przez wykończony konkurencją PS2 i własnymi błedami? No, gratulacje...  :shock:
Sugeruję lekturę ostatniego numeru Extreme'a  akurat są wspominki po Gamecube.
Generalnie pisze o tym tylko dlatego żeby pokazać że posługujesz sie filozofią Kalego - SONY mogło sobie zgarniać tytuły, jak robią to inni to już jest nieładnie, fe, i w ogóle brzydkie...


No tak. Świetny przykład. Błędy i upadek Segi to wina wstrętnego Sony. Jakież to gry Sony podebrało Sedze? Już nie N64 i GC, a Dreamcast? Podaj konkretne przykłady, bo narazie tylko rzucasz sloganami przeczytanymi w jakiejś gazetce. Sega - Sony? Headhunter? Grandia? Najpierw powstawały na DC. GC i Sony? Resident 4? Czy czasem nie wyszedł na PS2 po roku czy 1,5 od premiery? A może Segę wykończyło Nintendo? Przecież Skies of Arcadia najpierw powstało na DC, a potem na GC, a na PS2 wcale. Jaaaa. To kto jest w końcu winny upadkowi DC? Niedobre Sony? Kochane Nintendo? A może błędy firmy? Odpowiedz mi, bo jestem ciekaw osądu. A może filozofią Kalego posługujesz się...ty. :shock: Wszyscy przeciw biednemu M$.
P.S.
Cudzysłów przy wyrazie 'ulubionej' miał sugerowac co innego. No, gratulacje.

Cytat: "Supersonic"
Ja bardzo przepraszam ale w temacie o DMC4 mało kogo obchodzi dlaczego Dreamcast poległ.


Rozważania nt. upadku DC są zawsze na miejscu. :wink:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 20, 2007, 19:19:00 pm »
Przecież to proste i rzeczywiście wałkowane było już wiele razy aż szkoda czasu na pisanie o tym po raz -n-ty...  :evil:  każda z tych firm jeśli chce odnieść sukces na tym rynku musi walczyć o jak najszerszy wybór tytułów. Każda z nich ma do tego prawo. Nie jest to ani komiczne ani żałosne ani nie dowodzi żadnej słabości w czymkolwiek, wręcz przeciwnie - PSX też chyba na poczatku nie miał swojej wielkiej biblioteki gier. Każda z tych firm kupowała/ kupuje i będzie kupować  tytuły, inne firmy traciły exclusivy i teraz mamy się wg. ciebie oburzać na Billa bo robi to samo w stosunku do twojego kochanego SONY?  :lol:
Cytat: "RyoHazuki"
To kto jest w końcu winny upadkowi DC?
Zła polityka SEGI i potężna konkurencja od strony PS2. Jak prościej wyrazić swoją opinię?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 20, 2007, 20:05:26 pm »
Cytat: "RyoHazuki"


 Jakież to straszne i nikczemne Sony ukradło tytuły N64 i GC? :shock: Mario i Zelde czy jakieś Pokemony?

Takie popierdółki jak seria Metal Gear, Final Fantasy, czy Dragon Quest. Może kiedyś o nich słyszałeś.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 20, 2007, 20:23:41 pm »
IMO Capcom nie dostał żadnej kasy za DMC4 ani od Sony ani od Microsoftu - tradycyjna baza fanów gry była na Playstation, więc gra była początkowo zapowiedziana tylko na PS3, ale po sukcesie Dead Rising i Lost Planet capcom postanowił przerzucić grę na X360, zwłaszcza że mieli gotowy silnik.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 20, 2007, 20:31:44 pm »
Cytuj
On Friday, the marketplace will take delivery of themes and icons, which we'd suggest you download immediately to show off your excitement of more "6" games coming to the Xbox 360.


Czyżby Tekken 6 na X360? Info pochodzi od kierownictwa Namco Bandai. HyHy nie mam pytań. Sam nie wiem czy jechać w piątek po PS3. Microsoft ze swoją konsolą jest bezkonkurencyjny.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 20, 2007, 22:43:27 pm »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 20, 2007, 22:49:36 pm »
Jesli takie tytuly jak MGS, FF lub Tekken wyjda na X-box'a to strace wiare w Sony.
DMC mozna jeszcze jakos przebolec :D

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 20, 2007, 23:56:53 pm »
Cytat: "MarcePan"
Cytuj
On Friday, the marketplace will take delivery of themes and icons, which we'd suggest you download immediately to show off your excitement of more "6" games coming to the Xbox 360.


Czyżby Tekken 6 na X360? Info pochodzi od kierownictwa Namco Bandai. HyHy nie mam pytań. Sam nie wiem czy jechać w piątek po PS3. Microsoft ze swoją konsolą jest bezkonkurencyjny.


Raczej oficjalne ogłoszenie Ace Combat 6.
Chociaż kto wie....
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 21, 2007, 00:03:57 am »
Cytat: "Hubi"
DMC mozna jeszcze jakos przebolec

Tu nie ma czego przebolewac bo czy to ze gra wyjdzie na druga konsole oznacza ze jest *******? Kazdy z was wie dlaczego PS3 jest drozsze oraz zna(bazujac na aktualnych opiniach programistow) mozliwosci obu konsol. Zastanawiam sie wiec dlaczego robicie tyle szumu o nic. Czy ktokolwiek z was wielce ( a raczej w ogole) ucierpi na fakcie ze gra pojawi sie na kilku platformach? Na pewno nie - przynajmniej ja tak sadze ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 21, 2007, 08:52:33 am »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 21, 2007, 10:24:47 am »
Cytuj
Tu nie ma czego przebolewac bo czy to ze gra wyjdzie na druga konsole oznacza ze jest *******? Kazdy z was wie dlaczego PS3 jest drozsze oraz zna(bazujac na aktualnych opiniach programistow) mozliwosci obu konsol. Zastanawiam sie wiec dlaczego robicie tyle szumu o nic. Czy ktokolwiek z was wielce ( a raczej w ogole) ucierpi na fakcie ze gra pojawi sie na kilku platformach? Na pewno nie - przynajmniej ja tak sadze ...

Mi to przeszkadza, nie wiem dlaczego. Gdyby Tekken lub MGS pojawil sie na nowym X-boxie, lub w druga strone- Halo na PS3, to bylbym bardzo wkurzony. Nie wiem dlaczego, ale moim zdaniem niektore gry powinny pozostac exclusivami i nie pasuja do konsoli konkurenta.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 21, 2007, 17:20:02 pm »
Popieram Hubiego.Też zawsze się wkurzam kiedy widzę że jakaś gra zmierza na konsole konkurenta coś tak zarąbistego jak DMC4, który będzie skarbem dla fanów serii jak i SONY a tu nagle fani XO będą mogli ponaparzać w ten nasz skarb  :x .A teraz ponoć i na kompa ma być
http://www.valhalla.pl/news3233-Devil-May-Cry-4-na-PC-i-Xboxa-360.html brawo dla SONY.Ehhh...szkoda gadać  :cry:

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 21, 2007, 17:48:58 pm »
Cytat: "pachu"
brawo dla SONY.Ehhh

Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Sony samo sobie szkodzi do jakiegoś czasu ale co mnie to. Tak dalej pójdzie to PS3 będzie miała tylko kilka dobrych gier exclusive  :shock:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 21, 2007, 18:31:22 pm »
Cytat: "Supersonic"
Cytat: "pachu"
brawo dla SONY.Ehhh

Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Sony samo sobie szkodzi do jakiegoś czasu ale co mnie to. Tak dalej pójdzie to PS3 będzie miała tylko kilka dobrych gier exclusive  :shock:


Naprawde myślicie że Sony odpuści ot tak? Zobaczycie jak PS3 zacznie przeważać na rynku konsol jak wtedy Sony zacznie kupować exlusivy. Zresztą szefostwo Sony już to zapowiedziało.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 21, 2007, 18:35:04 pm »
Cytat: "MarcePan"
Zobaczycie jak PS3 zacznie przeważać na rynku konsol

Tylko kiedy to nastąpi o ile nastąpi. :wink:

Cytat: "MarcePan"
Zresztą szefostwo Sony już to zapowiedziało.

Jeżeli to prawda to dobrze ale wolę poczekać bo gdybym ufał w bajeczki które Sony wygłasza od pamiętnego E3 to miałbym poglądy jak Wudi. :mrgreen:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 21, 2007, 19:07:48 pm »
Cytat: "MarcePan"
wtedy Sony zacznie kupować exlusivy

W sumie to juz zaczelo (vide: Ninja Gaiden).

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 21, 2007, 22:00:10 pm »
devil wychodzi również na x'a w sumie dużym zdziwieniem niebyło by również aby tekken sie pojawił,wkońcu jak bill sypnie kasą... ale mam nadzieje że niesprzedadzą tekkena i będzie on exclusive'm na ps3 bo wkońcu ta bijatyka tylko kojarzy sie z playstation