Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170142 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1320 dnia: Czerwca 16, 2008, 23:07:03 pm »
Hm...mój post chyba bardziej nadaję się do działu pomoc, ale ponieważ dotyczy właśnie Devila 4tego, dlatego postanowiłem umieścić go w tym miejscu. W zeszłym tygodniu zamówiłem sobie DMC4 na allegro - wersja na PS3, nówka. Dziś gierka zawitała w moje skromne progi jednak okazało się, ze wbrew temu co podał sprzedający w opisie, nie jest to wersja PAL a NTSC(no, w każdym razie import z USA) Niby wiem, że PS3 nie ma blokady regionalnej na gry, ale mimo to mam pewne obawy, czy na pewno niczego nie stracę grając w wersję USA diabełka na konsoli PALowskiej? Samej konsoli  jeszcze nie mam, bo wybieram się po nią w piątek(w tej chwili czekam na wypłatę:]) I tu moje (troszkę infantylne) pytania:

Czy wiadomo coś na temat różnic między wersją DMC4 na PS3 z USA i Europy? A może jest na tym forum ktoś kto – podobnie jak ja w tej chwili – posiada wersję Devila z USA i mógłby rozwiać moje wątpliwości?

Zastanawia mnie też, jak to będzie z różnego rodzaju dodatkami ściąganymi z PS STORE (jeżeli takowe w ogóle istnieją) i ogólnie rzecz biorąc korzystaniem przez grę z internetu? Czy np. Będę musiał założyć sobie konto PS STORE z USA aby skorzystać z możliwości on-line gry?

Jeśli ktoś potrafiłby udzielić odpowiedzi na moje pytania bardzo bym prosił o pomoc, bo w tej chwili jestem w kropce i nie wiem czy odsyłać grę do "reklamacji" i za zwróconą kasę poszukać wersji Europejskiej czy dać sobie z tym spokój...;-)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2008, 23:09:37 pm wysłana przez Grafoman »
Your mysterious ice blue eyes...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1321 dnia: Czerwca 17, 2008, 07:41:05 am »
Czy wiadomo coś na temat różnic między wersją DMC4 na PS3 z USA i Europy? A może jest na tym forum ktoś kto – podobnie jak ja w tej chwili – posiada wersję Devila z USA i mógłby rozwiać moje wątpliwości?
Nie ma żadnych różnic pomiędzy wersją PAL i NTSC.

Zastanawia mnie też, jak to będzie z różnego rodzaju dodatkami ściąganymi z PS STORE (jeżeli takowe w ogóle istnieją) i ogólnie rzecz biorąc korzystaniem przez grę z internetu? Czy np. Będę musiał założyć sobie konto PS STORE z USA aby skorzystać z możliwości on-line gry?
Dodatków nie ma żadnych, ale jeśli by były to musiałbyś je kupować z PS Store USA.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1322 dnia: Czerwca 29, 2008, 13:55:19 pm »
Ja po pijaku wczoraj Beriala rozwaliłem na DMD, a na trzeźwo nie dawałem rady :P
Ale dzisiaj same Frosty mnie rozwaliły :/
 

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1323 dnia: Czerwca 29, 2008, 15:39:04 pm »
a jak z poziomem trudności  dmc4 ?? łatwiejszy od ninja gaiden 2 ?? .Mam nadzieje że bedzie przynajmniej odrobine łatwiejszy od ng2 i będe mógł bez stresowo połupać nie patrząc ciągle na stan zdrowia:).

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1324 dnia: Czerwca 29, 2008, 16:07:52 pm »
Cytuj
a jak z poziomem trudności  dmc4 ?? łatwiejszy od ninja gaiden 2 ?? .Mam nadzieje że bedzie przynajmniej odrobine łatwiejszy od ng2 i będe mógł bez stresowo połupać nie patrząc ciągle na stan zdrowia:).

Co prawda trudno mi porównywać DMC4 do Ninja Gaiden (jak dotąd z tej serii grałem tylko w sigme, i to w dodatku w demo), ale szczerze wątpię abyś miał większe problemy z opanowaniem tej gierki. Początkowe etapy są bajeczne proste a i sam poziom trudności (oczywiście w trybie normal) nie wydaję się specjalnie wygórowany. Szczerze mówiąc wydaję mi się, ze jest to najprostsza część ze wszystkich DMC  (nie oznacza to, ze jest banalnie łatwa i nic się nie dzieję, ale raczej na pewno nie nazwałbym jej frustrująco trudną, szczególnie w porównaniu do NG na której wyśrubowany poziom ponoć wszyscy zgrzytają zębami)
Your mysterious ice blue eyes...

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1325 dnia: Czerwca 29, 2008, 16:18:27 pm »
o to spuer uspkoiłeś mnie. Szczerze to już sie bałem że nie pogram sobie bo DMC raczej słyną z tego że miał wysoki poziom trudności.Ale fajnie że 4 troche uprościli.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1326 dnia: Lipca 04, 2008, 16:29:03 pm »
Właśnie zabrałem się na poważnie za DMD.Przeszedłem dzisiaj 4 misje.Powiem, że 2 i 3 isja są trudne, a potem jakoś zawsze wpadnie zielony Orb z przeciwnika.Będe zaczynał misję 7 i tu mamy już Echidne :/.NA SoS była trudna, a ciekawe jak tu.Dobrze że mam już swoje taktyki na wrogów.Rycerzy ożna łatwo kontrowac, Scarecrowami można się bawic.Jedynie co mnie irytuje to Mephisto i Faust oraz oczywiście Blitz.Nigdy nie mogę bez "Demedżu" ich pojechac.A pazury Fausta to już przegięcie :/.Cieszy mnie, że na DMD przeciwnicy używają nowych ataków, od razu się fajniej gra :P

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1327 dnia: Lipca 05, 2008, 03:01:41 am »
Trudne powiadasz...nie zauważyłem. Za to fakt, że brak takiego wątku w dziale x360 już jak najbardziej, ale najwidoczniej tak już bywa. DMC 4 jest pierwszą z odsłon sagii z którą miałem większy kontakt i powiem szczerze...już wiem skąd takie uwielbienie do przygód dantego. Grafika mimo że nie powala, to daje rade, za to grywalność i scenariusz...mmm...typowy japoński miszmasz, taki jaki lubie. Combo typu "zobacz co jest w powietrzu, ej patz tu tu i tu, a tu jest ziemia" daje rade. A czego jeszcze trzeba takiej grze?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1328 dnia: Lipca 05, 2008, 12:41:14 pm »
Cytuj
A czego jeszcze trzeba takiej grze?
Może jakiegoś co-opa i zagrań teamowych?

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1329 dnia: Lipca 05, 2008, 14:01:11 pm »
Hmm...myślałem raczej o rozgrywce solo, ale, no przyznać trzeba...że byłoby miło ;).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1330 dnia: Lipca 07, 2008, 23:21:42 pm »
Przeszedłem 7 misję z Echidną na czele.Ten DMD jest o tyle denerwujący, że długo trzeba walczyc, aby pokonac Bossa.Też niektóre ataki dużo zabierają HP.Teraz czeka na mnie Angelo Credo.Dobrze, że znam zajebisty trick, który pozwoli na NoDamage :P
Opublikowane: Lipiec 07, 2008, 15:16:14
Fajnie Angelo Credo poszedł za pierwszym razem, a w m9 nie mogę windy przejśc.Moim zdaniem to 9 i 10 chapter to najtrudniejsze misje w DMC4.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1331 dnia: Sierpnia 02, 2008, 21:46:13 pm »
potrzebuje pomocy, niewiem jak wyjść z tego pierdolonego lasu. Na środku jest pomnik i droga w lewo,prawo i prosto. i gdzie nie pójde to przenosi mnie do jakiegoś zadupia walka z potworami potem sie niebieski krag na ziemi i przenosi mnie znowu na te rozgałęznienia . już nerwów nie mam . Mam nadzieje że wiecie o jakie mi miejsce chodzi. z góry dziekuje.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1332 dnia: Sierpnia 02, 2008, 21:48:38 pm »
Podążaj w stronę światła.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1333 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:07:22 pm »
hm mógłbyś to bardziej sprecyzować ?? jak to w stronę światła ??.Kurde męcze sie już z tym godzine.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1334 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:10:50 pm »
Hehe...po prostu musisz sprawdzać różne kombinacje, pamiętając że jeżeli raz źle wybierzesz wrzuca cię na sam początek. Za pierwszym razem, kombinacja bodajże szła: prosto, prawo, lewo...ale nie jestem pewien. Zobaczysz jakie jaja będą za drugim razem jak trafisz do tego lasu :lol:

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1335 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:13:14 pm »
Nic nie trzeba sprawdzać. O ile dobrze pamiętam to trzeba iść w ta stronę, która wskazuje cień posągu.(lub przeciwną do cienia, jakoś tak)

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1336 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:15:45 pm »
deek idz tak aby twój cień(cień postaci), był zawsze z tyłu  yoo
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1337 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:29:04 pm »
potrzebuje pomocy, niewiem jak wyjść z tego pierdolonego lasu. Na środku jest pomnik i droga w lewo,prawo i prosto. i gdzie nie pójde to przenosi mnie do jakiegoś zadupia walka z potworami potem sie niebieski krag na ziemi i przenosi mnie znowu na te rozgałęznienia . już nerwów nie mam . Mam nadzieje że wiecie o jakie mi miejsce chodzi. z góry dziekuje.

Idziesz w stronę przeciwną niż pokazuje cień posągu, robisz to trzy albo cztery razy nie pamiętam dokładnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 22:30:55 pm wysłana przez Patosław »

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1338 dnia: Sierpnia 02, 2008, 23:28:41 pm »
dzięki chłopaki za odpowiedzi. :) jutro sie w to pobawie bo dziś nie mam mocy.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1339 dnia: Sierpnia 03, 2008, 00:08:39 am »
no problem  8-)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1340 dnia: Sierpnia 03, 2008, 00:12:01 am »
Jak pisze w hincie(wolne tłumeczenie :lol:)- idź, ciągle idź w stronę słońca :lol:

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1341 dnia: Sierpnia 03, 2008, 08:57:57 am »
No ja też miałem urwanie ciula z tym posągiem :/  Cholera w Tym Devilu ciężko  jest wycisnąć nawet 500 archivasów (mowa o wersji na klocka) w porównaniu do Gaidena, bo tam po pierwszym ukończeniu gry wydarłem 720GS Tak czy siak obydwie gry stoją sobie na półce i obydwie trzeba będzie maksymalnie rozpracować:P Moim zdaniem są to dwie najlepsze gierce w swoim gatunku.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1342 dnia: Sierpnia 03, 2008, 17:13:59 pm »
teraz kończę Devila po raz drugi i mam może za niego 300GS  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1343 dnia: Sierpnia 14, 2008, 02:46:59 am »
Po dwóch dniach gry, jestem już 10 misji i gierka super. Wielbię serię DMC, trójeczkę przechodziłem 5 razy chyba, czwóreczka ma w sobie to co najlepsze.

Nie wiem dlaczego, ale zaskakująco lekko mi to idzie- gram na tym devil hunter i pierwszych bossów od razu przeszedłem z rozpędu, potem było tylko trochę trudniej. Albo ta część tak znacznie łatwiejsza, albo tak się wprawiłem po trójeczce. Tam, na Agni i Rudrze spędziłem tydzień, tu wszystko idzie z marszu. Dziwne.
Absolutnie niczego nie ma się co czepić- takiego devila oczekiwałem i dostalem- cudo!

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1344 dnia: Sierpnia 14, 2008, 02:49:53 am »
Po dwóch dniach gry, jestem już 10 misji i gierka super. Wielbię serię DMC, trójeczkę przechodziłem 5 razy chyba, czwóreczka ma w sobie to co najlepsze.

Nie wiem dlaczego, ale zaskakująco lekko mi to idzie- gram na tym devil hunter i pierwszych bossów od razu przeszedłem z rozpędu, potem było tylko trochę trudniej. Albo ta część tak znacznie łatwiejsza, albo tak się wprawiłem po trójeczce. Tam, na Agni i Rudrze spędziłem tydzień, tu wszystko idzie z marszu. Dziwne.
Absolutnie niczego nie ma się co czepić- takiego devila oczekiwałem i dostalem- cudo!

Pierwsze dwa poziomy trudności są tragiczne, ale trzeci "Son of Sparda" już w miarę daje rade.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1345 dnia: Sierpnia 14, 2008, 12:46:53 pm »
Ostatni, którego nie chciało mi się próbować, ponoć już mocno daje w dupę :cool:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1346 dnia: Sierpnia 14, 2008, 23:27:33 pm »
Ja siedze w 9 Misji na DMD i winda mnie "pożera" :P :/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1347 dnia: Sierpnia 18, 2008, 13:25:15 pm »
18 misja.
Całość zamknę w 20h z tego wynika.
Przesiadka na Dante była bezbolesna- wręcz instynktownie łatwiej się wymiata, więcej możliwości kombinowania, znacznie większy power (choć muszę zaznaczyć że trochę olałem exceed'a u Nero- przy drugim podejściu będę mocniej się na tym opierał i zobaczymy jak to będzie).

Ogólnie super- jest wszystko za co wielbię serię DMC, system walki dopieszczony do granic, dynamika taka jak powinna być, świetne cut-scenki, no i muzyka, która ponownie będzie odtwarzana w kółko w aimpie.
Choć wierzę że nie wszystkim może podobać się przestawianie bardziej na dark/cold wave, czy gothic rock no ale trudno- to po prostu trzeba zaakceptować, albo polubić. Dla mnie to kolejny ogromny plus.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1348 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:08:40 pm »
Mnie ta muzyka w pewnym momencie zaczęła denerwować - w kółko ten sam kawałek, na dodatek nie najwyższych lotów... No a bez exceeda przy wyższych poziomach trudności się nie obejdzie ;) Lepiej zaczynać szybko go ćwiczyć.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1349 dnia: Sierpnia 23, 2008, 13:45:31 pm »
Ok, skończone w ok. 17h, więc devilowski standard.
Aktualnie poprawiam oceny za misje (by przynajmniej A mieć wszędzie), poluję na purpurowe i niebieskie orby i dokańczam sekretne misje- jeszcze 4 zostały.

Backtracking nie męczy, bo miejscówki są wykonane genialnie i aż chce się postać i popatrzeć po prostu. Całość jest zgrabna, świetna i gra się uber przyjemnie- fabularnie miło, graficznie pięknie, muzycznie big plus.

Co do bossów- sa faktycznie łatwiejsi, nie ma porównania do Agni i Rudry, Nevan, czy tego niebieskiego gluta z pierwszej części (ci to dla mnie osobista apokalipsa serii DMC), nie ma też takiej satysfakcji, no ale cos za coś. Niewielkie problemy sprawił jedynie Bael (uważany za łatwego niby- te rusałki są zdradliwe) i Dante (całkowicie nieprzywidywalny czasami, a ma z czego wybierać), cała reszta padała szybko i sprawnie.
Ostatni boss rozczarowywał- nie tego się spodziewałem. Klimatem i stopniem trudności nie dorównywał Mundusowi czy Vergilowi. Najgorsze jest to, że główny boss przed nami non stop ucieka! No litości, tak nie robią przeciwnicy w DMC, a w szczególności bossowie...

Polecam, polecam, z przyjemnością wymasteruję jeszcze SoS, zobaczę jak sobie dam radę na DMD, exceed powoli łapię i świetny patent, a bloody palace stwierdzam że jest niemożliwy do ukończenia- trzeba być naprawdę japończykiem z nerwicą palców by to przeżyć.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1350 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:03:14 pm »
Ja niestety mogę w to grać tylko u kumpla (mój komputer jest na razie na to za słaby :/) i jestem dopiero po walce z Echnidą. Jak na razie wg mnie główny minus tej części to za dużo biegania, skakania i rozwiązywania zagadek, a za mało walki (gram na Devil Hunter). W DMC3 poziomy były małe, krótkie, ale za to przepełnione przeciwnikami (chociaż było kilka, gdzie też się głównie biegało od lokacji do lokacji); tutaj jak na razie poziomy są rozległe, a przeciwnicy pojawiają się raz na jakiś czas.
Wkurzające jest również to, że Nero ma tylko jeden zestaw broni (Red Queen i Blue Rose), więc nie można się tak zabawić, jak w przypadku Dantego.

Na plus zasługują bossowie (chociaż, przyznam się, zarówno przy Baelu jak i Echnidzie raz zginąłem -_-) oraz "gra planszowa" - genialny pomysł :D.

Jak na razie jednak DMC3 stoi u mnie wyżej, niż DMC4 (nawet pod względem muzyki oraz... cut-scenek; nie wiem, ale w 3 jakoś bardziej mi się podobała reżyseria). Zobaczymy, jak będzie pod koniec.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 14:04:46 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1351 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:12:42 pm »
Blood Palace jest do przejścia, ale najlepiej jest mieć wymasterowaną postać (wszystkie skille, orby powiększające pasek życia itp) i mieć cierpliwość. Szczególnie do tych elektrycznych pajaców (zapomniałem ich nazwy ;P) i Mephisto. Ja failowałem w Blood Palace ze względu na koniec czasu - potem mi się odechciało :P Pozatym trzeba non stop zapieprzać jakieś 2h, co nie zawsze jest możliwe w gospodarce czasowej :)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1352 dnia: Sierpnia 24, 2008, 13:30:01 pm »
Wlasnie przeszedlem DMC4 - tak wrocilo do mnie SPRAWNE PS3 z serwisu i sobie moglem pograc:).

Na wstepie trzeba dodac, ze jestem/bylem wielki fanem serii DMC. W trojeczke gralem ponad 2 miesiace, przeszedlem tam DMD, zylowalem combosy itp. Zawsze lubialem slashery, ale teraz przygoda z DMC4 uzmyslowila mi, ze moje gusta ulegly wielkim zmianom. Obecnie wole gry latwe/umiarkowanie trudne, nie wymagajace wielkich manualnym umiejetnosci z wciagajaca fabula. Dlatego swietnie sie bawie przechodzac Broken Sword 4 na PC, dlatego tez dostaje dreszczy ( ;) ) gdy widze Heavy Rain. W kazdym razie. DMC4 - rewelacja, jest wszystko co potrzeba aby powstal swietny slasher, bardzo dobra grafika, 60fps'ow, bardzo rozbudowany system walki, widowiskowe filmiki, poczucie powera i ogolnie gitara. Jednak mnie troche juz wymeczyl ten gatunek. Za duzo sie irytuje podczas trudniejszych walki, za duzo to wymaga odemnie wysilku aby sie nauczyc na nowo robic rzeznie, od poczatku uczyc sie na pamiec atakow bossow (DMD tylko w ten sposob mozna przejsc). Ogolnie doceniam devila czwartego, jest jeszcze lepszy system niz w trzeciej czesci a to spore osiagniecie, ale ja teraz wole inne gry. Oczywiscie Devila 5 czy NG2:Sigma przejde na 100%, ale to juz nie te same emocje co mi towarzyszyly gdy gralem w DMC, DMC3 czy NG, NG:S (God of War nie wymieniam bo dla mnie to poleczenie platformowki ze slasherem sie nie umywa do genialnych slasherow jakimi sa Devil May Cry czy Ninja Gaiden). Narazie przeszedlem normal, kilka walk bylo dla mnie meczacych, niektore secret missions doprowadzaly mnie do furii, jednak DMC nadal ma jakas magie w sobie i za jakis czas napewno przejde ponownie czwarta czesc.

Aha nero to ciekawa postac. Ma wiele minusow, jak to, ze jest wolniejszy od dante i ma o wiele mnie combosow, ale exceed i lapka stanowia rekompensate.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1353 dnia: Listopada 07, 2008, 12:13:47 pm »
Witam mam pytanie co trzeba zrobić w 8 misji w lokacji z tablicami świecącymi na 3 kolory wchodze w wejścia po bokach i niewiem co robić dalej .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1354 dnia: Listopada 07, 2008, 12:25:04 pm »
Patrz na cień rzucany przez te trzy kolumny. Musisz iść w stronę światła czyli w przeciwnym kierunku, niż rzucany przez tablice cień.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1355 dnia: Listopada 07, 2008, 12:26:43 pm »
Cytuj
This puzzle is short and simple. There are three paths to follow: one on the north, one on the east, and one on the west of the mantle. The main point of this puzzle is to follow the light and find the way out of the woods.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1356 dnia: Listopada 07, 2008, 12:35:38 pm »
Chyba rozumiem musze to sprawdzić bo jak grałem wchodziłem w przejścia po bokach i tam walczyłem i na końcu walki pojawiała się poświata która, z powrotem mnie wracała do początku.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1357 dnia: Listopada 07, 2008, 12:48:55 pm »
bloody palace stwierdzam że jest niemożliwy do ukończenia- trzeba być naprawdę japończykiem z nerwicą palców by to przeżyć.
Hmm...czyli jestem japońcem z nerwica palców, cholera - podejrzewałem rodziców, że mnie adoptowali :lol:

Da się przejść, ale dopiero jak się przejdzie całą grę na wszystkich poziomach trudności. Wtedy zna sie taktykę na każdego przeciwnika i ma się sterowanie w małym paluszku. Oczywiście trza przechodzić jako Nero.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1358 dnia: Listopada 07, 2008, 14:27:15 pm »
A mnie Nero nie bawi, tak jak Dante. Nero ma swoje mniej efektowne schematy (skok, łapka i załatwienie przeciwnika w powietrzu - tyczy się to słabszych), a mi się lepiej sieczy Danteuszem - jakoś tak fajniej, ale owszem i trudniej ;)

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1359 dnia: Listopada 13, 2008, 14:22:27 pm »
Ja musze powiedzieć ,że grając w Devila 4 jestem z gry bardzo zadowolony to co nieraz Nero ,albo Dante robi (kombinacje ciosów ) jest naprawde fajne .Dużo nawiązań do pierwszej części patrząc na zamki i ich wystrój a misja w dżungli bardzo ładnie wygląda .Narazie jestem w 13 misji i jestem zadowolony z zakupu.Tylko muza mogłabyć lepsza ,ale to jakoś można przeboleć.
: Listopad 09, 2008, 13:51:21 pm
Mam pytanie ile jest misji w Devilu 4 jestem w 13.?
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!