Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170177 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 26, 2007, 20:37:27 pm »
Cytat: "aphelion"
Przyjmujac ze sprzedano 2mln PS3

Już ponad 2mln a Devil wyjdzie pod koniec roku więc już do tego czasu z cztery bańki będzie :P

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 26, 2007, 20:45:23 pm »
Cytat: "Supersonic"
pod koniec roku więc już do tego czasu z cztery bańki będzie

4 miliony to powinno sie uzbierac najpozniej do sierpnia. W innym wypadku Sony mogloby miec naprawde duze klopoty.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 26, 2007, 20:48:47 pm »
Cytuj
Ta ... Master po prostu zablysnal.



No straszna rzecz lol :lol:

Co ja im email bee podawał prawdziwy. Potem jeszcze będę się dziwić, zę mi reklamy viagry na emial lecą. A właśnie. Pewnie przez te boty je*** dostaje reklamy viagry. Czytają emaile użytkowników.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 26, 2007, 21:01:36 pm »
Cytat: "aphelion"
4 miliony to powinno sie uzbierac najpozniej do sierpnia.

Tym bardziej takie tłumaczenie że nie opłaca sie robić exclusiva z tego powodu że mało jest PStrójek wydaje mi się nie teges. Jak wyjdzie DMC4 przypuśćmy że będzie 5 baniek PS3 no chyba że Capcom chce sprzedać minimum 6 milonów kopii DMC4  :lol:
Poszli na kasę jak każdy dziś. Już niedługo pojęcie exclusive będzie obce  :?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 26, 2007, 21:09:09 pm »
Cytat: "Supersonic"

Tym bardziej takie tłumaczenie że nie opłaca sie robić exclusiva z tego powodu że mało jest PStrójek wydaje mi się nie teges. Jak wyjdzie DMC4 przypuśćmy że będzie 5 baniek PS3 no chyba że Capcom chce sprzedać minimum 6 milonów kopii DMC4 Laughing

A jaki mają powód, żeby robić grę exclusivem?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 26, 2007, 21:29:16 pm »
Cytat: "xelloss"
A jaki mają powód, żeby robić grę exclusivem?

Bez pokaznej premii ze strony Sony czy tez MS nie maja zadnego.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 26, 2007, 21:30:27 pm »
Cytat: "xelloss"
A jaki mają powód, żeby robić grę exclusivem?

W przypadku trzech poprzednich części jakoś mieli.
Po co robić exclusivy niech każda gra z Xa będzie na PS3 i dowrotnie a wyborze konsoli stanowić będzie jej wygląd.  :mrgreen:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 26, 2007, 21:46:59 pm »
Cytat: "Supersonic"
W przypadku trzech poprzednich części jakoś mieli.

W przypadku poprzednich części Playstation miało 5 razy większą bazę użytkowników, tym razem przewagę ma Xbox, w dodatku pierwsze gry na Capcomu okazały się bardzo dużym sukcesem. Głupotą byłoby nie dostarczyć gry na platformę, która kupuje gry tej firmy (w przypadku pierwszego Xa pierwsze gry Capcomu poniosły klapę i póxniej już nie wydawali gier na tę platformę).
Cytat: "aphelion"
Bez pokaznej premii ze strony Sony czy tez MS nie maja zadnego.

Też tak mi się wydaje.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 26, 2007, 21:52:44 pm »
Cytat: "xelloss"
W przypadku poprzednich części Playstation miało 5 razy większą bazę użytkowników,

Przeczytaj mojego posta (troszkę wyżej) gdzie wyraźnie napisałem że takie tłumaczenie to mnie nie przekonuje. Z drugiej strony dla mnie to nawet dobrze bo sam nie wiem którego next-gena (current-gena już) wybiorę a którego nie wezmę to i tak zagram w DMC4  :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 26, 2007, 21:56:25 pm »
Cytat: "xelloss"

Przeczytaj mojego posta (troszkę wyżej) gdzie wyraźnie napisałem że takie tłumaczenie to mnie nie przekonuje.

Bo PS3 będzie miało >5 mln użytkowników? Jak dodasz do tego bazę użytkowników X360, to będziesz miał >16mln potencjalnych nabywaców, a to jest duża różnica. Capcom nie może zakładać, że co drugi posiadacz PS3 chciałby kupić DMC4...

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 26, 2007, 22:03:37 pm »
Cytat: "xelloss"
Capcom nie może zakładać, że co drugi posiadacz PS3 chciałby kupić DMC4...

Widać bardzo wierzą w świetną sprzedaż DMC4. To dobrze bo są pewni że gra pozamiata a jak są pewni to raczej tak będzie.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 26, 2007, 22:15:51 pm »
Cytat: "Supersonic"
Widać bardzo wierzą w świetną sprzedaż DMC4. To dobrze bo są pewni że gra pozamiata a jak są pewni to raczej tak będzie.

Hm/ Trochę Twoja wypowiedź się kłóci z tym co napisałem.

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 26, 2007, 22:44:11 pm »
Cytat: "Supersonic"
Cytat: "xelloss"
Capcom nie może zakładać, że co drugi posiadacz PS3 chciałby kupić DMC4...

Widać bardzo wierzą w świetną sprzedaż DMC4. To dobrze bo są pewni że gra pozamiata a jak są pewni to raczej tak będzie.


Bardzo..są pewni..raczej tak będzie.
Prawda jest taka , że CAPCOM poczuł niesamowitą kapuchę ..tak jak w przypadku wypowiedzi apheliona(RE4).
Mam nadzieje, że na jakości gry się to nie odbije.
Zobaczymy.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 26, 2007, 23:15:49 pm »
Cytat: "aphelion"
Capcom doskonale wie co robi. Popatrz na sytuacje z RE4. Gra wyszla na poczatku na GC, potem na PS2. Jak myslisz dlaczego?


W przypadku RE4 Capcom popełnił jeden, gigantyczny (IMHO) błąd: wersja na PS2 została zapowiedziana przed premierą RE4 na NGC; z tego względu duża ilość osób nie posiadająca Gacka, zamiast kupić go i RE4 (a przypuszczam, że wielu by się skusiło na grę, która niemalże w każdej recenzji dostawała 10/10... i to naprawdę bardzo zasłużenie) wolała poczekać na wersję z PS2 (tym bardziej, że Capcom podał nawet, że gra będzie pod koniec roku i z dodatkami >.<). Stąd też i takie, a nie inne wyniki sprzedaży gackowej wersji.

A wracając do DMC4 -- tworzenie gier jest drogie, a Capcom instytucją charytatywną nie jest, więc nic dziwnego, że postanowiono zrobić z Diabełka pozycję multiplatformową. Nie ma się co ukrywać, więcej platform = więcej kasy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 27, 2007, 08:42:15 am »
Cytat: "xelloss"
Capcom nie może zakładać, że co drugi posiadacz PS3 chciałby kupić DMC4...

Dlaczego co drugi. Wątpię by DMC4 sprzedał się więcej jak milion z kawałkiem a wtedy wystarczyłby co piąty a może do wydania DMC4 na rynku będzie więcej jak 5mln PS3   :P  :lol:

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 04, 2007, 11:02:38 am »
Trochę info (nie wiem czy było już wcześniej)


Cytuj
Series staples remain intact - everything running at constant 60fps.

* Attention paid to every detail in the game is staggering.

* Characters are a lot more expressive in-game.

*New characters can be unlocked after clearing the game.

* High-definition graphics everywhere you look.

* Environments look so in touch with the DMC universe.

* Environmental destruction during battles such as the Variel boss battle are unparalleled with anything ever seen in the series.

* The game will have a crisp and responsive feel when playing.

* The game feels like a PS3 game more than anything else. (Don't kill the messenger here)


*When asked about the development cost, he said that they are 'making it to the point where we don't exceed the break point of what we can handle as a budget and still have the game be profitable.' He said the game is not twice as expensive as DMC1.

* The camera is much more cinematic now.

* Vehicles can be seen strewn across Fortuna. Cars and vans will be on the side of the roads etc.

* 16x9 aspect ratio. The camera will play a big part.

* More meaning and justification to the cutscenes and flow of the storyline.

* Same graphics engine as Dead Rising will be used to give the basic support to the graphics and appearance of everything. They initially looked at the types of middleware available, but they realized they couldn't do some of the things that they wanted to do. He said that most devs say, "We have this engine, we have this middleware. What can we make with it?" However, Capcom's development starts with, "We have this game, what do we need to make it?"

* Yuji Shimomura will be directing the cutscenes etc. again. He will ensure that the cutscenes will look much more action-packed and more stylish than ever. He understands the universe and Dante so will be able to make the cutscenes suit them.

*Johnny Young Bosch (the Power Ranger, Adam Park) is providing the motion-capture and and voice for Nero. (nieeeeeeee :shock:  :lol: )

*When asked if Clover's departure from Capcom affected the game, and he said that the people who left are ones that wanted to move on to different projects. The people that are working on DMC4 are the ones that really want to make DMC4.

*The snow level that was in the E3 2005 trailer is in the game



Characters

Cytuj
* Nero's Devil Bringer is natural and not difficult to use.

* Dante's animations and expressions will be in the same cool tone as before.

* Dante plays totally different to Nero. He also has the four basic styles from Devil May Cry 3 returning - Swordsmaster, Gunslinger, Royal Guard and Trickster. The core animations still look the same from Devil May Cry 3 but everything has been upgraded to look more natural and enhanced, as expected of next-gen by the gamers. He's as responsive as ever. Much more like DMC3 Dante than DMC1 Dante in terms of mobility.


* Some of Nero's moves list given in PSM:

Cytuj
Charge Shot - Hold square to charge, then release to fire
"As well as shooting bullets in rapid succession, you can charge up your gun for a slower, but more powerful shot."

Exceed  - Pull L2 to charge the EX-guage
"Revving your EX-guage like a motorcycle handle, you can build up to three levels of extra power for your moves."

Streak - While holding R1, press the left stick towards the enemy + triangle
"Streak is a powerful forward strike"

High Roller - While holding R1, press the left stick away from the enemy + triangle
Air juggle

Hell Bound - Face the Grim Grip and press R1+Circle
"Think of this as a a grappling hook-like move that you can use to reach far away platforms - but only if there is a globe to catch.

Buster - Press circle near an enemy
"This attack can be performed after you catch an enemy. Best used at the end of a combo, since it doesn't work well with juggleing.

Snatch - While facing an enemy, press R1+circle
Used to grab enemies in the air or on the ground


* Vergil was a subject that was avoided as it was reiterated that Dante was one of the main focuses of this game. Vergil was still not confirmed to be in the game though yet it wasn't said that he won't be. Who knows. They have no interest in making a Vergil spin-off game either


Enemies

Cytuj
* Variel will be extremely detailed with his battlefield being an epic scrap. Destructible environments will have a place in this battle as Variel destroys everything to get to you.

* The Frosts will be difficult enemies to destroy. They can disappear and reappear. Plus they can attack you in groups.



Jak to dobrze że będzie można grać Dante który nie tylko nie jest taki ciotowaty jak Nero ale też, biorąc pod uwagę fakt jak walczył w poprzenich częściach, będzie to robił dużo lepiej przynajmniej moim zdaniem  :D Nero z tą swoją wolno strzelającą pukawką może spadać. Nie ma to jak Ebony & Ivory. Ja dalej czekam na akcje i ciosy których nie dało się zrobić na PS2  :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 04, 2007, 14:15:48 pm »
Cytat: "Supersonic"
*New characters can be unlocked after clearing the game.

Jak będzie tak jak w DMC3:SE z Vergilem to nie ma sie co napalać.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 04, 2007, 18:34:58 pm »
Cytuj
The camera is much more cinematic now.

Tego jakoś nie zauważyłem w filmikach pokazujących gameplay

Cytuj
Yuji Shimomura will be directing the cutscenes etc. again. He will ensure that the cutscenes will look much more action-packed and more stylish than ever.

Po niektórych przegięciach we wstawkach w DMC3 jakoś trudno sobie wyobrazić co wymyśli teraz  :shock:

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 05, 2007, 16:38:58 pm »
cytat z valhalli:

Najnowsze wydanie popularnego magazynu PSM przyniosło nowe informacje na temat gry Devil May Cry 4. Spodziewać się możemy stałych 60 klatek animacji na sekundę(płynność nade wszystko!). Gra posiadać będzie "filmową kamerę" i maksymalnie zniszczalne otoczenie. Te dwa elementy ponoć na dobre udało się wprowadzić dzięki mocy konsol nowej generacji. Co ciekawe Capcom chwali się, że DMC4 w znacznej części wykorzystuje moc PS3(przypominam, że gra pojawi się też na X360). Skoro tak, to mam nadzieję ujrzeć lepszą oprawę, aniżeli tą zaprezentowaną na targach TGS, kiedy to gra wyglądała zaledwie tylko dobrze.

Nero to podobno postać zupełnie różniąca się od dotychczasowego bohatera serii. Różnice będzie się ponoć odczuwało podczas rozgrywki. Co ciekawe DMC4 nie będzie posiadać jednej grywalnej postaci. Będzie ich kilka, a nowe odblokujemy po przejściu gry(Dante wracaj!). Nasz bohater będzie posługiwał się czterema stylami walki, znanymi z trzeciej części: Swordsmaster, Gunslinger, Royal Guard oraz Trickster. Podobno przy tworzeniu DMC4 wykorzystywana jest część kodu z Xbox'owego Dead Rising. Co się zaś tyczy poziomów - możemy być pewni lodowej krainy(nowe klimaty jak się patrzy). Capcom oznajmiło też, że na niektórych poziomach pojawią się przeróżne pojazdy(np.samochody), które będziemy mogli zniszczyć.

A teraz wieść z innej beczki. W Japonii na specjalnie przygotowanych stoiskach z PS3 można pograć w jednopoziomowe demko DMC4! Dziwne, wszak żółto-niebiescy nie zapowiadali tego typu promocji. Gracze którzy zapoznali się już z wersją demonstracyjną twierdzą, że gra się naprawdę świetnie, jednak DMC4 nie wnosi zbyt wiele nowego do serii. Co do oprawy graficznej - nowa pozycja Capcom'u jest ponoć ładniejsza niż Lost Planet, ale z Gears of War na tym poletku równać się zwyczajnie nie może. Słabo póki co prezentują się podobno tła, które nieco odstają od reszty otoczenia. To tyle. Zapewne japoński gigant pokaże światu jakieś trailerki za kilka dni podczas konferencji prasowej(12 kwietnia).


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 05, 2007, 16:54:51 pm »
Cytuj
Johnny Young Bosch (the Power Ranger, Adam Park) is providing the motion-capture and and voice for Nero. (nieeeeeeee   )



A czy ten pan przypadkiem nie podkładał głosu pod Vergila w DMC3?

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 05, 2007, 17:08:03 pm »
Cytat: "AZAKIEL"
cytat z valhalli:

Właściwie przetłumacznie większości tego co podałem z PSM  :wink:

Cytat: "AZAKIEL"
jednak DMC4 nie wnosi zbyt wiele nowego do serii.

Szkoda że DMC już nigdy nie będzie taki klimatyczny i mroczy jak jedynka. Bez Mikamiego i jego ludzi trudno o coś świeżego.

Cytat: "AZAKIEL"
Co do oprawy graficznej - nowa pozycja Capcom'u jest ponoć ładniejsza niż Lost Planet, ale z Gears of War na tym poletku równać się zwyczajnie nie może. Słabo póki co prezentują się podobno tła, które nieco odstają od reszty otoczenia.

To było do przewidzenia, oczywiście będą głosy że narzekam ale widać że na silniku  z DR i LP nie da się zbyt dużo wycisnąć. Co nie znaczy że jest źle bo gra jest bardzo ładna ale trudno o szok jaki wywoływał pierwszy Devil ale jak wspomniałem do tego trzeba ekipy z "jedynki"

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 11, 2007, 22:51:12 pm »
@Supersonic - nie jesteś programistą i skończ wreszcie oceniać silnik Capcomu. Popatrz sobie na Resistance - średnio, prawda? Potem popatrz na nowego Ratcheta - jednak można z silnika coś więcej wycisnąć? Nie wiadomo, jakie engine Capcom tak naprawdę ma możliwości.


Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 12, 2007, 07:54:19 am »
Spokojnie bez nerwów, proszę nie pisz mi co mam robić :lol:
Żeby oceniać nie muszę być pogramistą. Oczywiście że silnik można udoskonalić i to mocno ale wszędzie widzę opinie że DMC4 jest ładny ale nic więcej (szczególnie otoczenie bo postaci są świetne) więc widać Capcom się nie chce udoskonalać a to że można nie znaczy że tak zrobią
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 10:50:03 am wysłana przez Supersonic »

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 13, 2007, 21:54:19 pm »
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=56831 Part1
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=56858 Part2
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=56839 Part3

Faktycznie jest takie demko na standach... eh Sony powinno się nauczyć żeby takie rzeczy najpierw na PSN wrzucać potem na jakieś standy w Japonii :cool:
I do not comprehend.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 13, 2007, 22:22:05 pm »
Jezuuu...aż mi się żołądek kotłuje jak wiem, że będzie coś takiego jak DMC 4 łoooo!!!!
I ten piękny głosik mówiący tytuł gry po naciśnieciu przycisku START <<<Devil May Cry>>>
To jest piękne...jak to ma być na Xbox360 no to już od razu kupuję :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 14, 2007, 19:37:38 pm »
New Devil May Cry 4 info
http://www.psu.com/node/9774

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 14, 2007, 20:13:07 pm »
Brawo Devil May Cry 4 na PC .... 8) 8)tiaa już to widzę jak pecetowiec sobie pomyka w DMC4...kurde ale dlaczego takiego exclusiva tracić,pytam po co ??!!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 14, 2007, 21:00:42 pm »

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 15, 2007, 14:22:17 pm »
devil znów na pc hmm... zapewne to będzie kolejna gra do postawienia obok shitexowych konwersji gier z konsoli na pc'ta


Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 15, 2007, 17:06:22 pm »
Capcom idzie na kasę jak nigdy dotąd. Onimusha 3, DMC3, RE4 na PC teraz Lost Planet i DMC4 na PC o wałkowanym na różne konsole RE4 nie wspomnę. Koniec świata  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 18:06:33 pm wysłana przez Supersonic »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:02:37 pm »
devil znów na pc hmm... zapewne to będzie kolejna gra do postawienia obok shitexowych konwersji gier z konsoli na pc'ta

Nie koniecznie. O ile DMC3 był konwertowany przez SourceNext (i mocno skopany; jak można nie dać możliwości własnoręcznego ustawienia klawiszy w podstawowej wersji gry, czy kazać chodzić prawym analogiem na padzie o_O), o tyle DMC4 będzie już przygotowywany przez Capcom, a silnik, na którym chodzi LP, DMC4 i Dead Rising był już pisany w taki sposób, by spokojnie można było pisać gry na XO, PC i PS3. Więc tym razem powinno być już dużo lepiej.

A Capcom na kasę szedł od dawna ^^. Wystarczy wspomnieć Street Fighter 2 czy MegaMen'ów :D.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:05:31 pm »
Co się dziwicie z firmy odeszły największe talenty, najwięksi indywidualiści, którzy stanowili o jej klasie. Teraz trzeba stawiać na ilość bo jakości to już pewnym być nie można... Szkoda wielka, chciałbym być złym prorokiem ale wydaje się, że teraz gry od Capcom będą zasługiwały na ocene 8 - 8+ / 10 (LP, DMC4, RE5)..

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:10:33 pm »
Co się dziwicie z firmy odeszły największe talenty, najwięksi indywidualiści, którzy stanowili o jej klasie. Teraz trzeba stawiać na ilość bo jakości to już pewnym być nie można... Szkoda wielka, chciałbym być złym prorokiem ale wydaje się, że teraz gry od Capcom będą zasługiwały na ocene 8 - 8+ / 10 (LP, DMC4, RE5)..
Jeżeli RE5 będzie robił team odpowiedzialny za RE4 (Mikami i jego wesoła ekipa) to można być spokojnym.
Szkoda że po genialnej pierwszej części Devila (IMO obok RE4 najlepsza gra od Capcom) oddali serię  innemu zespołowi przez co kolejne Devila nie były tak mroczne, klimatyczne i grywalne jak DMC.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 15, 2007, 21:39:02 pm »
Mikami chyba nie pracuje przy RE5, chociaż nie jestem tego pewien (RE5 to chyba jak na razie najbardziej tajemniczy RE w całej historii serii - nic o nim nie wiadomo, nawet na jakim silniku działa; nawet nie wiadomo, czy to, co pokazano dwa lata temu na filmiku pojawi się w grze, bo ponoć gra, podobnie jak RE4, już zmieniła swój koncept o_O).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 21:45:09 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 15, 2007, 21:44:32 pm »
Cytuj
Mikami chyba nie pracuje przy RE5,
To już nie jestem spokojny. :sad: Pocieszałem się tym że kosztem utraty Devilów spod ręki Mikamiego będą Residenty a tu lipa. To nad jakim projektem siedzi   :?

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 16, 2007, 09:27:22 am »
Dokładnie Shinji Mikami wypiął się na Capcom po rozwiązaniu Clover Studio i już nie współpracuje z Capcom. Także możemy się obawiać o jakość przyszłych "hitów" od żółto-niebieskich.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 16, 2007, 09:54:58 am »
Jak na razie sytuacja z Mikamim jest bardzo dziwna, bo jednocześnie wciąż jest zatrudniony przez Capcom, ale też jest współzałożycielem SEED.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 17, 2007, 00:29:07 am »
Mikami chyba nie pracuje przy RE5, chociaż nie jestem tego pewien (RE5 to chyba jak na razie najbardziej tajemniczy RE w całej historii serii - nic o nim nie wiadomo, nawet na jakim silniku działa; nawet nie wiadomo, czy to, co pokazano dwa lata temu na filmiku pojawi się w grze, bo ponoć gra, podobnie jak RE4, już zmieniła swój koncept o_O).
i to zapewne sie zmieni nie raz jak re 4, napewno wyjdzie jeszcze jakas beta wersja która będzie o wiele inna niż pełna wersja :D


Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 19, 2007, 19:05:43 pm »
New DMC4 info (PSM UK) - 1080p & 60 fps confirmed.
http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=69111


Opublikowane: Kwiecień 19, 2007, 08:27:50
Nowe scany. Jeżeli posataci w grze będą wykonane tak jak na pierwszym scanie to jest dobrze


pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 19, 2007, 19:40:28 pm »
Noi ja fan DMC znowu pod wrażeniem... :lol: 60 FPSÓW przy DMC4 to będzie wymiatało noi widać Dante jednak już na 100 % będzie grywalny.Jeszcze ajkaś lodowa broń aka Cerberus z DMC3...no dla mnie HIT!