Autor Wątek: Media do burdeli  (Przeczytany 13854 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Media do burdeli
« Odpowiedź #40 dnia: Października 08, 2005, 11:06:43 am »
Koniec offtopa, od teraz wysztkie posty nie na temat będą kasowane (już raz Don to mówił i nie zadziałało).

PS. Joshimitsu, dostajesz ostrzeżenie za obrażanie użytkownika. Aby uprzedzić ewentualne pytania: Spike jeszcze nie dostał, bo w jego wypowiedzi nie było tyle agresji co u Ciebie. Mimo wszytsko - Spike, uważaj nieco na słowa.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Media do burdeli
« Odpowiedź #41 dnia: Października 08, 2005, 11:29:27 am »
Cytat: "Casper"
Koniec offtopa, od teraz wysztkie posty nie na temat będą kasowane (już raz Don to mówił i nie zadziałało).

PS. Joshimitsu, dostajesz ostrzeżenie za obrażanie użytkownika. Aby uprzedzić ewentualne pytania: Spike jeszcze nie dostał, bo w jego wypowiedzi nie było tyle agresji co u Ciebie. Mimo wszytsko - Spike, uważaj nieco na słowa.

Wal się frajerze!!! W jego postach czuć obsesję. Obraziłem go bo on nazwał mnie nawiedzonym. Próbowałem cierpliwie znosić jego "nowoczesny" pogląd będący brakiem tolerancji. Jakbyś nie zauważył on już na niemal wszystkich topicach pisze o religii. Na wszystkich z nich wystawia religii fałszywe świadectwo. Ale cóż, tY będziesz go bronił. W końcu stanowicie jeden wielki kolektyw.

PS. Całuj się pajacu!!!

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Media do burdeli
« Odpowiedź #42 dnia: Października 08, 2005, 11:33:21 am »
ban is comming, Joshimitsu game over 8)

Don

  • Gość
Media do burdeli
« Odpowiedź #43 dnia: Października 08, 2005, 11:35:24 am »
Cytat: "Joshimitsu"
Wal się frajerze!!!


Cytat: "Joshimitsu"
PS. Całuj się pajacu!!!


Hmmm obrażanie innych użytkowników w tak szybkim tempie sprawi, że przed godziną 12 pożegnamy się na jakiś czas z Twą osobą. Ostatnie ostrzeżenie przed banem...

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Media do burdeli
« Odpowiedź #44 dnia: Października 08, 2005, 11:47:11 am »
A więc na co czekasz dON??

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

selene

  • Gość
Media do burdeli
« Odpowiedź #45 dnia: Października 08, 2005, 11:47:18 am »
Cytat: "Joshimitsu"
Wal się frajerze!!! W jego postach czuć obsesję. Obraziłem go bo on nazwał mnie nawiedzonym. Próbowałem cierpliwie znosić jego "nowoczesny" pogląd będący brakiem tolerancji. Jakbyś nie zauważył on już na niemal wszystkich topicach pisze o religii. Na wszystkich z nich wystawia religii fałszywe świadectwo. Ale cóż, tY będziesz go bronił. W końcu stanowicie jeden wielki kolektyw.

PS. Całuj się pajacu!!!

BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D  :twisted:  :twisted:  :twisted:
sorry, nie moglam sie powstrzymac XD

Co do tematu... To niestety nic nowego i nic odkrywczego. Celem mediow zawsze bylo pokazywanie jak najtragiczniejszych wydarzen z "roznych stron", a celem dziennikarzy zawsze bylo "wpieprzanie" sie w nie swoje sprawy i zerowanie na ludzkim bolu. To jest okropne, ale tak jest praktycznie od powstania prasy. Po prostu to najbardziej przyciaga uwage i to ludzie kupuja...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Media do burdeli
« Odpowiedź #46 dnia: Października 08, 2005, 11:47:33 am »
Cytat: "Joshimitsu"
Wal się frajerze!!! W jego postach czuć obsesję. Obraziłem go bo on nazwał mnie nawiedzonym. Próbowałem cierpliwie znosić jego "nowoczesny" pogląd będący brakiem tolerancji. Jakbyś nie zauważył on już na niemal wszystkich topicach pisze o religii. Na wszystkich z nich wystawia religii fałszywe świadectwo. Ale cóż, tY będziesz go bronił. W końcu stanowicie jeden wielki kolektyw.

PS. Całuj się pajacu!!!



Cytat: "Spike"
Wiara: Choroba psychiczna



PS. Przepraszam jeśli xłe napisałem cytat spike'a

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Media do burdeli
« Odpowiedź #47 dnia: Października 08, 2005, 11:50:11 am »
Cytat: "sELENE the Bitch"
BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Śmiej się, śmiej. Tylko tyle potrafisz.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Media do burdeli
« Odpowiedź #48 dnia: Października 08, 2005, 11:55:11 am »
Cytat: "Joshimitsu"
the Bitch



No to chyba ban....

ALbo dajcie mu spokuj bo każdy ma obsesje na czymś. Ten ma na wierze.

selene

  • Gość
Media do burdeli
« Odpowiedź #49 dnia: Października 08, 2005, 12:04:20 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Cytat: "sELENE the Bitch"
BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Śmiej się, śmiej. Tylko tyle potrafisz.

Wiesz, potrafie troche wiecej, ale wole cie juz nie demoralizowac  :lol:

Za to ty idealnie udowodniles, ze wiara moze byc choroba psychiczna.

pozdrawiam
selene the Bitch

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Media do burdeli
« Odpowiedź #50 dnia: Października 08, 2005, 12:14:01 pm »
Cytuj
Za to ty idealnie udowodniles, ze wiara moze byc choroba psychiczna.


Yoshi poświęcił się, próbując udowodnić tą tezę... z przekonującym skutkiem :roll:  

Warto chyba kilka ostatnich postów wkleić tu http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=3170&postdays=0&postorder=asc&start=30

On topic: Dziś w fakcie przeczytałem (czytam czasem, by humor poprawić- i znów sie nie zawiodłem), z czego skłąda się spodek ufoków (nawet gdzie ma komputery, antenę itd. Nie napisali jednak na jakim oprogramowaniu to lata- sad :(  ). Ciekawe, nie?

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Media do burdeli
« Odpowiedź #51 dnia: Października 08, 2005, 12:15:47 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Cytat: "sELENE the Bitch"
BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Śmiej się, śmiej. Tylko tyle potrafisz.

Zapewnie po tym poście dostanę także  naklejkę "Bitch","Hore" ale Joshimistu powiem ci że za bardzo się czepiasz ludzi i zwalasz lub wyładowywujesz na nich swoją złość.Chcesz bana?a nie lepiej jest po prostu usunąć swoje konto? Ja nie pochwalam ludzi którzy krytykują tu i mówią że wiara to coś złego i chorego bo niestety każdy w cos musi wierzyć(biologicznie jest to wytłumaczone istnieniem genu warunkującego wiarę w cokolwiek)ale religia to coś osobistego i nie ma potrzeby by wszędzie wszystkim przypominać wartości w jakie się wierzy i niczym w średniowieczu wyzywać na innych lub kopać dołki i podpalać stos bo ktoś jest przeciw tej wierze.pozdrawiam
end Offtopa

Don

  • Gość
Media do burdeli
« Odpowiedź #52 dnia: Października 08, 2005, 12:26:47 pm »
Patrz Joshi - 11:50 to dziesięć minutek przed czasem... Wiem, wiem zawaliłem bo dopiero po 34 miutach reaguję, ale wiesz - mogłeś wysłać mi następną obraźliwą PW z linkiem do Twej wypowiedzi i byłbyś zbanowany tuż przed południem. Odpoczniesz od Nas, My od Ciebie i wszystko wróci do normy. Mimo wszystko pozdrawiam.