Autor Wątek: Wiara : choroba psychiczna  (Przeczytany 12472 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Spike

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« dnia: Października 07, 2005, 15:47:10 pm »
Amerykański prezydent George W. Bush miał przekonywać przedstawicieli palestyńskich władz, że interwencje w Afganistanie i Iraku były misją, powierzoną mu przez Boga - pisze brytyjska prasa. Biały Dom zbył te doniesienia jako "absurdalne".
Gazety zapowiadają, że w wywiadzie dla telewizji BBC, który zostanie wyemitowany w tym miesiącu, były palestyński minister spraw zagranicznych Nabil Szaath ujawnił, iż prezydent USA mówił o swej boskiej misji w 2003 r., podczas szczytu izraelsko- palestyńskiego w egipskim kurorcie Szarm el-Szejk. Szczyt odbył się cztery miesiące po inwazji na Irak.

Jak relacjonował Szaath, Bush miał powiedzieć: "Kieruje mną Bóg. Bóg powiedział: »George, idź i walcz z terrorystami w Afganistanie«. I tak zrobiłem. A potem Bóg powiedział: »George, idź i połóż kres tyranii w Iraku«. I tak zrobiłem".
Oto kolejny dowod ze wiara to choroba a rpzez nia bylo tyle niepotrzebnych wojen ze powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo w tym Busha

Cosmaty

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #1 dnia: Października 07, 2005, 16:01:30 pm »
Cytat: "Spike"
powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo


Taaaa Spike nie może być 8)

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #2 dnia: Października 07, 2005, 16:04:59 pm »
Heh, temat powinien sie nazywać Spike vs Joshimitsu...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Re: Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #3 dnia: Października 07, 2005, 16:16:03 pm »
Cytat: "Spike"

Oto kolejny dowod ze wiara to choroba a rpzez nia bylo tyle niepotrzebnych wojen ze powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo w tym Busha


najgorsze z wojen nie byly wywolane poprzez wiare....po drugie generalizujesz, po trzecie wszystko w porzadku z toba????
a Bush sie tylko wiara zaslania, wiadomo po co ta wojna w iraku....

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #4 dnia: Października 07, 2005, 16:24:31 pm »
to tak jak w średniowieczy-W imie Boga zawiśniesz heretyku! a Bóg nas nie uczył wieszać lecz miłować nieprzyjaciół:/ ale jak potem katolicy są spostrzegani zasłaniając się własnym Bogiem i dewocjując?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #5 dnia: Października 07, 2005, 16:26:00 pm »
Tja, Bush zbawca narodow... tego brakowalo.  :lol:

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #6 dnia: Października 07, 2005, 16:37:02 pm »
Zrodlo?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Spike

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #7 dnia: Października 07, 2005, 17:09:47 pm »
Wejdz na onet.pl albo wp.pl w naglowku informacje prawie na samej gorze na onecie :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #8 dnia: Października 07, 2005, 17:11:24 pm »
Ale z niego psychol :lol:  SKąd to masz?

Cosmaty

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #9 dnia: Października 07, 2005, 20:03:58 pm »
A, że rząd USA temu stanowczo zaprzecza to już nie napisał bo po co… źródło Brytyjski "The Guardian"

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Re: Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #10 dnia: Października 07, 2005, 20:31:39 pm »
Cytat: "Spike"
Oto kolejny dowod ze wiara to choroba

<ziewa>

[Bo takich postow inaczej skomentowac nie mozna  :? ]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #11 dnia: Października 07, 2005, 21:47:15 pm »
Spytajcie księdza co to jest wiara, ciekawe co powie ? Napewno nie że to choroba ...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #12 dnia: Października 07, 2005, 22:32:25 pm »
O- nareszcie po raz pierwszy zgadzam się z shadowkiem.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #13 dnia: Października 07, 2005, 22:53:02 pm »
E, no i ja się pytam, ku czemu ten topic prowadzi...
Spike, jeśli chcesz podyskutować nt wiary z Joshimitsu, to zrób to, ale miej litość, i nie przy ludziach.
Wiara to choroba... no coraz to nowsze rzeczy idzie się tutaj dowiedzieć ;)

Cosmaty

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #14 dnia: Października 07, 2005, 22:55:02 pm »
OK. napiszę to jeszcze raz :wink:

Cytat: "Spike"
powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo

Spike

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #15 dnia: Października 08, 2005, 01:24:18 am »
Cytat: "Cosmaty"
A, że rząd USA temu stanowczo zaprzecza to już nie napisał bo po co… źródło Brytyjski "The Guardian"

No bo co miał zrobic ????????? zgodzic sie ????? oglupil by sie przy calym swiecie cosmaty zaczni myslec racjonalnie. Jezeli nie zauwazyles tępactwa Busha dotychcasz to jestes ograniczony. Jezeli zauwazyles respect l0l boze czy to takie trudne zauwazyc >?????/

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #16 dnia: Października 08, 2005, 09:29:48 am »
Cytat: "Spike"

Oto kolejny dowod ze wiara to choroba a rpzez nia bylo tyle niepotrzebnych wojen ze powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo w tym Busha

Spike: Fakt, Twoja obsesja na punkcie religii i wiary jest chorobą. Bodajrze Don oskarżył mnie o brak tolerancji w temacie o mediach, a Ty sam pokazałeś, że sam nie jesteś wstanie tolerować jakiejkolwiek wiary. Sam nie wiem co mam myśleć. W końcu już tyle razy Ci mówiłem, że religia zakazuje zła i nakazuje czynić dobro. Ale Ty niestety o tym nie wiesz skoro boisz się choć raz pójść do kościoła i przeczytać Biblię :lol: .
Anyway jakbyś nie wiedział papież Jan Paweł II Wielki był przeciwny wojnie w Iraku, tak samo jak ja niegdyś ( dopuki nie ujrzałem aktów okrucieństwa ze strony terrorystów wobec zakładników ).
Mówiąc krótko brak mi słów. I przykro mi jest, że przeciętni ludzie kierują się w tematach taki jak ten głupotami rozprowadzanymi przez prawdziwych wariatów. I błagam, SKOŃCZ TĘ NAGONKĘ!!! Toż brak tolerancji!!! Nawet nie wiesz co atakujesz.

PS. Ten temat nie powinien się nazywać Spike vs Joshimitsu, ale Spike vs Black Fox

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Spike

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #17 dnia: Października 08, 2005, 09:43:11 am »
Yosh jezeli mówienie prawdy nazywasz choroba toty jestes raczej chory. Mowisz ze nikt cie nie szanuje za twoje poglady, dziwne bo w polsce mamy 90% katolików. Wiesz skad sie bierze nienawisc do ciebie??Z braku szacunku do innych pogladow. Twój swiatopoglad opiera sie tylko na religii wykluczajac jednoczesnie inny punkt widzenia

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #18 dnia: Października 08, 2005, 09:59:21 am »
Cytat: "Spike"
Yosh jezeli mówienie prawdy nazywasz choroba toty jestes raczej chory.
Tyle, że tWOJE jęki typu "religia to czyste zło" nie ma nic wspólnego z prawdą.
Cytuj
Mowisz ze nikt cie nie szanuje za twoje poglady, dziwne bo w polsce mamy 90% katolików.
Tiaaaa, 90% katolików?? Że niby gdzie?? W internecie gdzie w prawie każdym miejscu szydzi się z religii, katolików i ich poglądów, a samych katolików piętnuje się mianem fanatyków??
Cytuj
Wiesz skad sie bierze nienawisc do ciebie??Z braku szacunku do innych pogladow.
Nie wiesz nawet co mówisz. Szanuję cudze poglądy pod warunkiem, że nie są takie jak tWOJE. Tzn. nie nawołują do nienawiści jak np. zespoły punkowo-metalowe ( np. bAD rELIGION, który to "piosenką" F*ck te System nawołuje do znienawidzenia prawa ).
Cytuj
Twój swiatopoglad opiera sie tylko na religii wykluczajac jednoczesnie inny punkt widzenia

Blah, blah, blah. Mój światopogląd nie opiera się tylko na religii ( choć na niej też ), ale na wszystkich ideologiach, które  nazywam ideologiami moralnymi, tzn. zakazującymi zła, a nakazującymi dobro. Tak więc w moich ideologiach jest jak już zapewne zauważyłeś coś z ideologii rdzennych ludów i ideologii indiańskich. W końcu szanuję zwierzęta tak samo jak Pigmeje, Buszmeni czy amerykańscy Indianie. Szanuję także ideologie muzułmańskie i żydowskie itp. Mógłym tak mówić bez końca, ale i tak o tym zapomnisz - to jakiś obronny algorytm kolektywu, który cIĘ zniewolił, huh?? :lol:

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #19 dnia: Października 08, 2005, 10:21:31 am »
zmiencie tamat na Spike vs Joshimitsu...................

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #20 dnia: Października 08, 2005, 10:25:26 am »
Cytat: "Joshimitsu"
90% katolików?? Że niby gdzie?? W internecie gdzie w prawie każdym miejscu szydzi się z religii, katolików i ich poglądów, a samych katolików piętnuje się mianem fanatyków??

Hmm no popatrz, ja w tym samym internecie się niby poruszam, a na coś takiego nigdzie nie natrafiłem...

Cytat: "Joshimitsu"
nie nawołują do nienawiści jak np. zespoły punkowo-metalowe ( np. bAD rELIGION, który to "piosenką" F*ck te System nawołuje do znienawidzenia prawa ).

Psikro mi, ale Bad Religion nie ma takowej piosenki w swojej dyskografii :) A sam zespół ? Chyba zasugerowałeś się nazwą, przeanalizuj choć kilka ich tekstów, są inteligentniejsze niż byś sobie mógł wyobrazić.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #21 dnia: Października 08, 2005, 10:33:47 am »
Cytat: "Geba"
Hmm no popatrz, ja w tym samym internecie się niby poruszam, a na coś takiego nigdzie nie natrafiłem...
Jakbyś nie wiedział udzielam się na forach Onetu, wcześniej pisałem posty na PSX Extreme, Ryvitkowie, Multi Forum i Forum Best. Tak się składa, że tam wyzywano mnie od fanatyków ilekroć wspierałem swoje wypowiedzi ideologiami kościoła. Tak samo też jest w realu, jak nie jakaś parta pederastów i zboczeńców ( czyli sLD ) to ktoś inny czepia się religii pisząc książki dla debili ( sPIKE je czyta jak się okazuje ) lub robi nagonkę w inny sposób.


Cytuj
Psikro mi, ale Bad Religion nie ma takowej piosenki w swojej dyskografii :) A sam zespół ? Chyba zasugerowałeś się nazwą, przeanalizuj choć kilka ich tekstów, są inteligentniejsze niż byś sobie mógł wyobrazić.
Akurat, słyszałem o tej piosence. A z resztą to tylko przykład. Przecież sam nie zaprzeczysz, że pUNK rOCK nawołuje do bezprawia ( czyli anarchii ), a do trgo już mówiłem, że te wszystkie punki sranki rozwiązują wszystkie problemy pięściami ( coś wiem o tym, ale jak sądzę nie uwierzysz w to nawet jeślibyś to zobaczył na własne oczy ).

PS. pUNK have been dead before it born!!! :twisted:

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #22 dnia: Października 08, 2005, 10:52:17 am »
"Fuck the system" to System of a Down jakby co....

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #23 dnia: Października 08, 2005, 10:55:13 am »
Cytat: "walker_san"
"Fuck the system" to System of a Down jakby co....

Ops "== gafa. Ale i tak fakt faktem, że muzyka robi z naszej pustogłowej młodzieży idiotów.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #24 dnia: Października 08, 2005, 10:55:27 am »
Cóż, byli już spamerzy, byli spamerzy01, czas na fanatyka religijnego!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #25 dnia: Października 08, 2005, 11:03:06 am »
no patrzcie kto zaszczycil nas swoim postem 8)  8)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #26 dnia: Października 08, 2005, 11:04:19 am »
Cytat: "Joshimitsu"
Jakbyś nie wiedział udzielam się na forach Onetu, wcześniej pisałem posty na PSX Extreme, Ryvitkowie, Multi Forum i Forum Best. Tak się składa, że tam wyzywano mnie od fanatyków ilekroć wspierałem swoje wypowiedzi ideologiami kościoła. Tak samo też jest w realu, jak nie jakaś parta pederastów i zboczeńców ( czyli sLD ) to ktoś inny czepia się religii pisząc książki dla debili ( sPIKE je czyta jak się okazuje ) lub robi nagonkę w inny sposób.

Heh, wiesz ja zaczynam rozumieć... Jeśli udzielasz się tam w podobny sposób jak tu, to się nie dziw, że się ludzie bulwersują. Nawijasz o tolerancji, chrześcijaństwie, miłości, etc. A potem, że SLD to pederaści, książki piszą debile, coś tam idiotyzm, to kretyństwo, tamto debilizm, i tak w kółko o dupie maryni... Eh może Ty jednak słuchasz Radia Maryja, co ? :mrgreen:

Cytat: "Joshimitsu"
Akurat, słyszałem o tej piosence. A z resztą to tylko przykład. Przecież sam nie zaprzeczysz, że pUNK rOCK nawołuje do bezprawia ( czyli anarchii ), a do trgo już mówiłem, że te wszystkie punki sranki rozwiązują wszystkie problemy pięściami ( coś wiem o tym, ale jak sądzę nie uwierzysz w to nawet jeślibyś to zobaczył na własne oczy ).

PS. pUNK have been dead before it born!!! Twisted Evil

Zaprzeczę ? Podaj mi jakieś >trafne<, prawdziwe argumenty, bo do tej pory tylko się dowiaduje, że 'panki sranki' wszystko biją i wszystkich. A punk rock wcale nie nawołuje do anarchii, kiedyś śpiewali o tym i taki był przekaz, ale ja np. teraz widząc co się szykuje w Polsce (PiS wygrał wybory, Kaczyński ma spore szanse) też bym nawoływał do anarchii ;))) Hmm a Fuck the system to utwór System of a Down, która jest imho świetna.
Cytuj
fakt faktem, że muzyka robi z naszej pustogłowej młodzieży idiotów.

Mi nic o tym nie wiadomo, a muzyki słucham cały czas niemalże ^^''.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #27 dnia: Października 08, 2005, 11:04:50 am »
Cytat: "mrpiki"
Cóż, byli już spamerzy, byli spamerzy01, czas na fanatyka religijnego!

O gush, znó się zaczyna. Tylko dlatego, że nie boję się przyznać do swojej wiary to jestem fantykiem, tak?? Czyżby lepiej by było dla wAS gdybym krakał tak jak wY, że białe jest czarne i na odwrót?? Cóż za brak tolerancji. Jeśli ja jestem fanetykiem to wY też. W końcu tak fanatycznie zwalczacie religię co krótko mówiąc moim zdaniem jest chore. Bardzo chore.
Cytuj
Heh, wiesz ja zaczynam rozumieć... Jeśli udzielasz się tam w podobny sposób jak tu, to się nie dziw, że się ludzie bulwersują. Nawijasz o tolerancji, chrześcijaństwie, miłości, etc. A potem, że SLD to pederaści, książki piszą debile, coś tam idiotyzm, to kretyństwo, tamto debilizm, i tak w kółko o dupie maryni... Eh może Ty jednak słuchasz Radia Maryja, co ?
Huh, to oni zaczynają. Ilekroć ktoś na Onecie wspomni, że Benedykt XVI coś powiedział, albo, że ktoś idzie na pielgrzymkę to od razu sypią się takie teksty i to bez mojego udziału. Ostatnio takie tematy pomijam milczeniem, choć nie powinienem. Co Forum PE to ten cymbał mAZUR^sAN zaczyna sypać tekstami pokroju "szmatka boska" albo "jezus chytrus" tylko gdy ktoś wspomni o tym, że istnieje coś takiego jak religia. To samo na ryvitkowie i fB. Ja tam nikomu zdania nikomu swojej wiary nienarzucam.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #28 dnia: Października 08, 2005, 11:09:17 am »
ja nie wierze w boga i nie ukrywam tego, nie walcze fanatycznie z zadna religia, kazdy ma prawo do wlasnych przekonan, mam swoje zdanie co do religii i lepiej nie bede go tu wypisywal bo moglbym kogos obrazic a nie o to chodzi BTW najbardziej smiesza mnie "chrzescijanie" ktorzy walcza o swoja religie jak lew, a kosciol widza tylko gdy przechodza obok niego, a modlitwa to tylko jak cos potrzebuja( typu zdac jakis egzamin, choroba bliskiej osoby itd), a wiem ze takich ludzi jest najwiecej wsrode wierzacych(??)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #29 dnia: Października 08, 2005, 11:12:28 am »
Nie. Nie widzisz różnicy. My szanujemy Twoje poglądy, o ile są normalne. Ale Ty mówisz o tolerancji, a sam nie jesteś tolerancyjny (muzyka, polityka, subkultury...). To jest różnica, to jest fanatyzm. Nie starasz się bronić chrześcijaństwa (albo inaczej: bronisz chrześcijaństwa, chociaż nikt nic złego w tym temacie na chrześcijaństwo nie mówi!). Nie dociera do Ciebie, że my mówimy o twojej nietolerancji w innych dziedzinach, tylko sądzisz, że "prześladujemy Cię za wiarę" XD. Calm down, man, przeczytaj cały temat jeszcze raz i spróbuj to zrozumieć.
Hmm walker san, te Twoje posty jedno linijkowe ciekawie się prezentują w reszcie tematu ;)

Hmm to ja Cię może Joshimitsu zaskoczę: jestem chrześcijaninem, byłem na Lednicy, miałem iść na pielgrzymkę, nie wyszło z powodów osobistych, ale za rok zapewne pójdę :)
Czy ktoś z tego forum ma mi to za złe ? Czy komuś się to nie podoba ? No, przyznać się, idąc tokiem myślenia Joshimitsu powinno się choć paru znaleźć ;)

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #30 dnia: Października 08, 2005, 11:20:11 am »
Cytuj
Zaprzeczę ? Podaj mi jakieś >trafne<, prawdziwe argumenty, bo do tej pory tylko się dowiaduje, że 'panki sranki' wszystko biją i wszystkich. A punk rock wcale nie nawołuje do anarchii, kiedyś śpiewali o tym i taki był przekaz, ale ja np. teraz widząc co się szykuje w Polsce (PiS wygrał wybory, Kaczyński ma spore szanse) też bym nawoływał do anarchii )) Hmm a Fuck the system to utwór System of a Down, która jest imho świetna
Well, wszysyc mówią, że punk nawołuje do anarchii. Mówili chociażby tak "koledzy" z budy. Anyway jak mi to wytłumaczysz, że w każdym mieści są punkowe gangi, które demolują wszystko co spotkają na drodze ( jak np. ławki na moim osiedlu czy chuśtawki ) biją każdego kto im się niespodoba ( jak np. mnie ) i to bez powodu?? Albo jeszcze te paskudne napisy na ścianie typu "anarchy zone" czy właśnie symbol anarchistów ( czyli anarcha ). Warto też byłoby dodać, iż po ostatnim żarskim wOODSTOCKU tej kreatury (tfu!) oWSIAKA  punki i metale wracając z tego koncertu łomotu i kakofonii zdemolowali 35 wagonów. Mówili o tym w regionalnej TV. Pewnie powiesz, że oni kłamią, ale na serio oni pokazali ten pociąg. Skąd wiem, że były tam punki?? Kilka dni wcześniej pokazano ten sam pociąg z tą samą grupą młodzieży i wśród nich dominowali punki i metale.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #31 dnia: Października 08, 2005, 11:25:34 am »
a jak wytlumaczysz hip hopowych blokersow ktorzy leje kazdego kto przejdzie ich dzielnica, albo sie chociaz spojrzy na nich???, a karki dispolowce??? to tez przez muzyke????, to ciekawe co ty sluchasz, pewnie muzyki klasycznej...

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #32 dnia: Października 08, 2005, 11:28:48 am »
Cytat: "Joshimitsu"
Well, wszysyc mówią, że punk nawołuje do anarchii. Mówili chociażby tak "koledzy" z budy. Anyway jak mi to wytłumaczysz, że w każdym mieści są punkowe gangi, które demolują wszystko co spotkają na drodze ( jak np. ławki na moim osiedlu czy chuśtawki ) biją każdego kto im się niespodoba ( jak np. mnie ) i to bez powodu?? Albo jeszcze te paskudne napisy na ścianie typu "anarchy zone" czy właśnie symbol anarchistów ( czyli anarcha ). Warto też byłoby dodać, iż po ostatnim żarskim wOODSTOCKU tej kreatury (tfu!) oWSIAKA punki i metale wracając z tego koncertu łomotu i kakofonii zdemolowali 35 wagonów. Mówili o tym w regionalnej TV. Pewnie powiesz, że oni kłamią, ale na serio oni pokazali ten pociąg. Skąd wiem, że były tam punki?? Kilka dni wcześniej pokazano ten sam pociąg z tą samą grupą młodzieży i wśród nich dominowali punki i metale.

Ok, the empire strikes back :>
"Well, wszysyc mówią, że punk nawołuje do anarchii. Mówili chociażby tak "koledzy" z budy" - stereotyp - wszyscy mówią, to i ja, tak ?
Punkowe gangi ? No popatrz, ja znam tylko dresowe 'gangi' a na ścianach raczej widze napisy typu HWDP (jeszcze z błędem...) etc. Ławki i huśtawki (ortograficzny błąd zrobiłeś ;)), to niszczą chyba raczej dresy... jak wszystko. Tak samo jest z biciem, wiesz ile razy uciekać zmuszony byłem przed dresami ? Woodstock samo zło ? :mrgreen: Heh niemalże słyszę ojca Rydzyka. Na Woodstocku bawi się młodzież, i owszem, pije się tam piwo itepe, ale sama impreza jest bardzo dobra, można się dobrze bawić dzięki Owsiakowi i panuje tam miła atmosfera :> Koncert łomot i kakofonia - hehe, to jest już stereotyp nad stereotypy, każdy kto nie zna metalu/punku/rocku tak mówi :) Zdemolowali 35 wagonów.. mi nic o tym nie wiadomo ;) Hmm ja może tylko wspomnę, że jechałem z kumplami i kumpelkami własnie na Lednicę (spotkanie chrześcijańskie dla informacji, gdydy ktoś nie kojarzył) pociągiem, i usiedliśmy w przedziale z dwoma dziewczynami, które jechały na Jarocin (data ta sama wypadła). Okazały się świetnymi dziewczynami, dały każdemu z nas prezenty suwenirki na pamiątkę :)

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #33 dnia: Października 08, 2005, 11:44:09 am »
Cytat: "walker_san"
a jak wytlumaczysz hip hopowych blokersow ktorzy leje kazdego kto przejdzie ich dzielnica, albo sie chociaz spojrzy na nich???, a karki dispolowce??? to tez przez muzyke????, to ciekawe co ty sluchasz, pewnie muzyki klasycznej...

Lubię rocka ( ale lekkiego ), disco ( ale nie polo ), rave, techno, soul, blues, jazz, jungle. Ale jednak nie mam dobrego zdania o wykonawcach muzy scenicznej i nie latam co chwilę do sklepu po jakąś płytę, na koncertach też nigdy nie byłem, a do dyskoteki nie chodzę. Najbardziej jednak lubię muzykę z gier i filmów ( tutaj już nie mam złego zdania o wykonawcach ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

selene

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #34 dnia: Października 08, 2005, 12:00:52 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Well, wszysyc mówią, że punk nawołuje do anarchii. Mówili chociażby tak "koledzy" z budy.

A ty ślepo za nimi powtarzasz. Łiii, jak fajnie.
 
Cytat: "Joshimitsu"
Anyway jak mi to wytłumaczysz, że w każdym mieści są punkowe gangi, które demolują wszystko co spotkają na drodze ( jak np. ławki na moim osiedlu czy chuśtawki ) biją każdego kto im się niespodoba ( jak np. mnie ) i to bez powodu??

Chyba ci sie z kims pomylilo, punki nigdy nie robia takich rzeczy bez powodu :P
Cytat: "Joshimitsu"
Albo jeszcze te paskudne napisy na ścianie typu "anarchy zone" czy właśnie symbol anarchistów ( czyli anarcha ).

Och, jakie to paskudne i demoralizujace!!! Masz racje Joshi! Sto razy bardziej wole ogladac te ladne podpisy dresow i dzieciakow z podstawowki typu "hwdp", "X to h*j" itp.
 
Cytat: "Joshimitsu"
Warto też byłoby dodać, iż po ostatnim żarskim wOODSTOCKU tej kreatury (tfu!) oWSIAKA

Juz w innym temacie zadalam ci to pytanie ale nie dostalam odpowiedzi (widocznie nie potrafisz odpowiedziec):
Co takiego Owsiak ci zrobil chlopczyku?
 
Cytat: "Joshimitsu"
punki i metale wracając z tego koncertu łomotu i kakofonii zdemolowali 35 wagonów. Mówili o tym w regionalnej TV. Pewnie powiesz, że oni kłamią, ale na serio oni pokazali ten pociąg. Skąd wiem, że były tam punki?? Kilka dni wcześniej pokazano ten sam pociąg z tą samą grupą młodzieży i wśród nich dominowali punki i metale.

To straszliwe "zdemolowanie" polegalo na wybiciu okien :P A dlaczego? Bo bylo za malo pociagow, ludzie musieli sie do nich upychac (doslownie!) i wybicie okien bylo nieuniknione, bo gdyby nie to, to wiara by sie podusila.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #35 dnia: Października 08, 2005, 12:18:01 pm »
Cytat: "selene"
To straszliwe "zdemolowanie" polegalo na wybiciu okien :P A dlaczego? Bo bylo za malo pociagow, ludzie musieli sie do nich upychac (doslownie!) i wybicie okien bylo nieuniknione, bo gdyby nie to, to wiara by sie podusila.


:D Nie no, ja rozumiem, ze wymieniacie poglady na temat Woodstocku i innych spraw, ale to jest dla mnie niezla pompa :D

Zapamietam sobie - next time jak wpakuje sie 120 osob do wagonu tramwajowego to bede wiedzial, ze moge wypchnac okno - w koncu to bedzie "nieuniknione" bo bym sie udusil w takim tlumie  :lol:

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

selene

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #36 dnia: Października 08, 2005, 12:34:50 pm »
Cytat: "Palli"
Cytat: "selene"
To straszliwe "zdemolowanie" polegalo na wybiciu okien :P A dlaczego? Bo bylo za malo pociagow, ludzie musieli sie do nich upychac (doslownie!) i wybicie okien bylo nieuniknione, bo gdyby nie to, to wiara by sie podusila.


:D Nie no, ja rozumiem, ze wymieniacie poglady na temat Woodstocku i innych spraw, ale to jest dla mnie niezla pompa :D

Zapamietam sobie - next time jak wpakuje sie 120 osob do wagonu tramwajowego to bede wiedzial, ze moge wypchnac okno - w koncu to bedzie "nieuniknione" bo bym sie udusil w takim tlumie  :lol:

^^'''
Wiem, ze to troche glupie, ale w jakims tam sensie uzasadnione chyba :P
Ok, whatever  :lol:

Cosmaty

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #37 dnia: Października 08, 2005, 15:15:07 pm »
Cytat: "Spike"
No bo co miał zrobic ????????? zgodzic sie ????? oglupil by sie przy calym swiecie cosmaty zaczni myslec racjonalnie. Jezeli nie zauwazyles tępactwa Busha dotychcasz to jestes ograniczony. Jezeli zauwazyles respect l0l boze czy to takie trudne zauwazyc >?????/


Spike człowieku jeżeli już dajesz jakieś info to co Ci szkodzi dopisać to co ja? Co by Ci się stało być przez chwilę obiektywnym i nie chodzi już mi o to czy lubisz Busha czy go nienawidzisz z tylko tobie znanych przyczyn [jakiś uraz z dzieciństwa?].
Nie cytując stanowiska drugiej strony posłużyłeś się manipulacją ponoć tak nie lubianą przez Ciebie w mediach.

A i jeszcze jedno weź i pisz swoje posty w jakimś Wordzie czy innym jemu podobnym programie bo czytać tego nie idzie.

Spike

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #38 dnia: Października 08, 2005, 19:36:34 pm »
Jakby to byla nieprawda nie pisali by tego w glownych naglowkach portali internetowych. Po 2 bialy dom musial to zdementowac bo by wyszlo na jaw ze bush jest chory psychicznie. W sumie po dotychczasowych  wypowiedziach i sposobie zachowania ja juz to wiem od dawna :>

Cosmaty

  • Gość
Wiara : choroba psychiczna
« Odpowiedź #39 dnia: Października 08, 2005, 21:11:45 pm »
Cytat: "Spike"
Jakby to byla nieprawda nie pisali by tego w glownych naglowkach portali internetowych.


Taaaa. Jasne.

Cytat: "Spike"
jest chory psychicznie. W sumie po dotychczasowych wypowiedziach i sposobie zachowania ja juz to wiem od dawna

 8)

Zauważ nie chodzi mi o to kto jest niedysponowany psychicznie… jeżeli już coś piszesz to postaraj się pisać rzetelnie… o nic więcej - nie interesują mnie twoje przekonania i to kto wg. Ciebie powinien się leczyć. Jeżeli już tego nie rozumiesz to ... oddaje Tobie głos:
Cytat: "Spike"
powinni co niektorych zamykac w szpitalach dla chorych umyslowo