Autor Wątek: POLSKA  (Przeczytany 146181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 13, 2006, 19:23:16 pm »
A niech jedzie, moze sie przebudzi na mundialu 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
POLSKA
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 15, 2006, 21:08:41 pm »
Bramkarze: Artur Boruc (1980, Celtic Glasgow, Szkocja, 15A), Tomasz Kuszczak (1982, West Bromwich Albion, Anglia, 3A), Łukasz Fabiański (1985, Legia Warszawa, 2A).

Obrońcy: Marcin Baszczyński (1977, Wisła Kraków, 30A-1 gol), Jacek Bąk (1973, Al-Rayyan, Katar, 70A-2 gole), Dariusz Dudka (1983, Wisła Kraków, 6A), Seweryn Gancarczyk (1981, Metaliast Charków, Ukraina, 2A), Mariusz Jop (1978, FK Moskwa, Rosja, 10A), Mariusz Lewandowski (1979, Szachtar Donieck, Ukraina, 24A-1 gol), Michał Żewłakow (1976, RSC Anderlecht Bruksela, Belgia, 54A-1 gol).

Pomocnicy: Piotr Giza (1980, Cracovia, 4A), Damian Gorawski (FK Moskwa, Rosja), Kamil Kosowski (1977, Southampton FC, Anglia, 43A-4 gole), Jacek Krzynówek (1976, Bayer Leverkusen, Niemcy, 56A-9 goli), Sebastian Mila (1982, FK Austria Wiedeń, Austria, 26A-6 goli), Arkadiusz Radomski (1977, FK Austria Wiedeń, Austria, 18A), Euzebiusz Smolarek (1981, Borussia Dortmund, Niemcy, 11A-3 gole), Radosław Sobolewski (1976, Wisła Kraków, 17A-1 gol), Mirosław Szymkowiak (1976, Trabzonspor, Turcja, 27A-3 gole).

Napastnicy: Paweł Brożek (1983, Wisła Kraków), Ireneusz Jeleń (1981, Wisła Płock, 7A-1 gol), Grzegorz Rasiak (1979, Southampton FC, Anglia, 28A-8 goli), Maciej Żurawski (1976, Celtic Glasgow, Szkocja, 48A-15 goli).
Normalnie Janas mi zainponowal 8)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
POLSKA
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 15, 2006, 21:16:07 pm »
A gdzie Franek? Rasiak tym swoim kantem nic nie strzeli.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 15, 2006, 22:42:11 pm »
No to mnie Janas WK^&WIŁ  :evil:  nie ma Franka ani Dudka są za to Mila,Rasiak, Brożek a gdzie Saganowski   :?:  :!:  :?:  


Gość jast poj#bany i mam nadzieję że tego nie porzałujemy  :?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
POLSKA
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 15, 2006, 22:46:59 pm »
Mi tam Dudka nie szkoda. Na łąwie gra i wyraźnie nie jest w formie, chociaż wolałbym go niż Fabiańskiego.
Najbardziej boli brak Sagana, Franka i (bądź co bądź) Piechny. Ten piłkarz to by namieszał na mistrzostwach.
Janas wyh*jał Franka oj wydymał...

Ogólnie Janas chyba wybierał piłkarzy pod wpływam środków odurzających czy czegoś takiego :lol:
IMO Mila i Kosowski powinnie się pożegnać z reprezentacją.

Uuuuuuuu...Czarno to widze :(

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 15, 2006, 23:16:26 pm »
KU*WA!
Co to ma byc?
Jedno co moge zrozumiec, to brak Frankowskiego. On tam zawsze ch*ja gral, :mrgreen: a od pol roku chyba bramki nigdzie nie strzelil.
Dobra, teraz jedziem.
GDZIE JEST, ... , DUDEK?
To jest totalne przegiecie.
Jak mozna nie zabrac Dudka, a zamiast niego Fabianskiego?
No nie, dla mnie Dudek byl pewniakiem na pierwszy sklad, moze i w jakis eliminacjach powinien teraz grac ktos mlodszy, ale kto jak nie Dudek na MISTRZOSTWA SWIATA?
Tylko on gral w tylu wielkich meczach, on gral w FINALE LIGI MISTRZOW. To malo?
Dobra, nie gra w klubie, to minus, ale i tak mysle, ze zaprezentowalby sie najlepiej.
Dudek nie pojechal, bo grzeje lawe.
CO W TAKIM RAZIE ROBI W SKLADZIE MILA?
Rany, to jest druga MEGA PORAZKA. Co on ostatnio gral? Co on w ogole gral poza bramka z Man City i paroma meczami w P.Uefa? Od dawna nie gra w klubie, w reprezentacji zupelnie kaleczy pilke nozna.
Tyle starczy, nie bede juz wiecej o tym pisal.
Przepraszam za lacine i chaos w poscie powyzej, chyba musze sie przespac.  :x

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 15, 2006, 23:49:51 pm »
Janasek balasek i tyle  :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 15, 2006, 23:54:54 pm »
Najbardziej mnie boli nasz pierwszy atak, który zapewne będzie wyglądał tak : Żurawski - Rasiak... n/c.
Dudka to mi tam nie szkoda. Brakuje mi Saganowskiego! To jest świetny piłkarz, w swoim klubie, który niedawno wyleciał z pierwszej ligii nastrzelał sporo bramek, a tu....nie pojedzie na mundial, bo pojadą Rasiak i Jeleń....
Milan? smiech na sali. Kosowski to samo, a nawet gorzej. Kłos? Będzie go brakowało...
Ehh czyżby powtórzyła się sytuacji sprzed 4 lat?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 16, 2006, 00:21:14 am »
nie wiem o co wam chodzi. Franek jest totalnie bez formy i to, ze ie jedzie na mundial jest w 90% jego sprawka, no szkoda, chlopak ma pecha i tyle. Dla reprezentacji tez jego brak jest jakims oslabieniem. Sagan rowniez powinien zostac powolany, hmmm zamist Jelenia mysle. Mowcie co chcecie, ale napad Zurawski + Rasiak mi odpowiada.
Kompletnie nie wiem czemu wyzywacie i macie pretensje do Janasa... Gra glowa jest owniez wazna, wiec Rasialdihno moze sie zajebiscie przydac... o ile bedzie w formie bo pewniakime rasiak nie jest.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
POLSKA
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 16, 2006, 17:30:50 pm »
Z tym, ze Franek nie jedzie to sie zgadzam. Niby dlaczego mial go powolac? Za nazwisko?
Spodziewalem sie jednak, ze wezmie przynajniej Dudka, jako rezerwowego bramkarza, zaraz po Borucu lub Kuszczaku.
Ale, ze nie wzial Sagana i Piechny (król strzelców Ekstraklasy poraz n-ty) to tego nie zrozumiem.
I po kiego grzyba bral tego Mile i Brożka. Kto ogladal mecz Legia- Wisła widzial, jak ten drugi marnowal kazda sytuacje.
I po co Rasiak? Wystarczy spojrzec na jego gre  :lol:

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 16, 2006, 17:32:15 pm »
Franek przez 20 godzin gry nie strzelił ani jednej bramki, także pewnie na tej podstawie nie dostał biletu. Po co nam tacy nieskuteczni napastnicy  :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 16, 2006, 22:04:14 pm »
W filmiku o Rasiaku nie widze nic smiesznego :/ Kazdy piłkarz ma co najmniej 20 razy wiecej błedow w profesionalnej piłce. Nawet jak tez mialbym materiały, to zrobil bym taki 2 min. filmik z Ronaldihno kiedy sie myli.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 17, 2006, 08:41:24 am »
Janas podjął świetną decyzje- odmłodził kadre. Wkurzają mnie niepowołani kadrowicze co żalą się dzieninikarzom jak to ich trener wydymał. Niby czemu miał powołać Frankowskiego skoro ten ostatnio gra beznadziejnie? Z zabraniem na munial młodego Fabiańskiego zamiast Dudka też trener podjął dobrą decyzje (dla Dudka byłyby to i tak ostatnie mistrzostwa a Fabiański musi nabywać doświadczenia). Wiele osób pieprzy że skoro nie zabrał Dudka bo ten nie gra w klubie to po co wziął Mile? A kim miał go zastąpić (Burkhadtem? za delikatny na mistrzostwa) Natomiast w bramce Janas ma wielu dobrych zawodników. A już najbardziej dobijają mnie dziennikarze i te ich artykuły pokroju"szok". Szok to by był jakby na mistrzostwa nie  jechał Żuraw, i aby dowieść swej racji biorą 10 latka co mówi "bes Dudka i Flankoskiego to oni pseglają" uuu.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 17, 2006, 10:55:41 am »
Podpisuje sie po tym ;)
Jedynie najmniej słuszna decyzja (moze nawet jedyna), to brak Dudka. Jakby nie było, to on jest bardzo dobrym i doswiadczonym bramkarzem. Zdobył LM i bronił mnustwo meczy w polskiej reprezentacji. Mysle, ze moglby byc przynajmniej tym drugim bramkarzem. Ale ofkors Boruc tez jest dobry, chociaz błedy popelniał w lidze nie raz. O reszcie bramkarzy sie nie wypowiadam, bo jedynie ogladalem wszystkie mecze Celticu, to wiem co mowie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Arcan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-09-2005
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 17, 2006, 18:06:13 pm »
Zgadzam sie z Ako i Jarekiem.
Pytacie po co Kosowski i Mila?
Moim zdanie jest takie Mila nie gra fakt, ale moim zdaniem jakiś tam potencjał ma i poza tym na jego pozycje ciezko o kogo innego.A poza tym prawdopodobnie nie wyjdzie w pierwszym składzie (raczej napewno ;)

Natomiast w przypadku Kosowskiego sformułowanie "Zdolny leń" sprawdza sie idealnie.Z tego co ja zaobserwowalem to potrafi ruszyc gre i dobrze komus zagrac.Aczkolwiek ma tez wachania formy.Ale nie uważam ze branie go jest błędem.

Co do Dudka i Frankowskiego bedzie można jakoś odpowiedziec na to pytanie po mistrzostwach.Napewno złym posunieciem nie bylo wziecie paru młodzików (Brożek, Fabiański, Dudka).

Aha i jeszcze jedna rzecz mnie zirytowała typu teorie spiskowe ktore można wynieść z wywiadu którego udzielił Dudek.Powinien przyjac ta wiadomość z godnościa, pokorą i zachowac sie jak profesjonalista.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
POLSKA
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 17, 2006, 18:19:56 pm »
Widze ,ze juz czesc zapomniala jak Dudek bronil na poprzednim mundialu pewnie do tej pory sni mu sie "Paulina" 8)
Ja bylem bardzo negatywnie nastawiony do Janasa ,ale  tymi powolaniami mi zainponowal.A czy dobrze zrobil to pokaze czas...

Dionizos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 17, 2006, 18:48:20 pm »
Moim zdaniem zdecydowana większość decyzji Janasa jest rozsadna. Ewentualnie możnaby się zastanowić nad Brozkim i Milą ale i tak nie bedą w pierwszym składzie. Co do Rasiaka to jest on poprostu aktualnie w wyzszej formie niz Frankowski. Ja bym wziąl za Brozka Niedzielana i poszukał kogos za Mile.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 17, 2006, 20:18:47 pm »
Wg mnie Mila za dobry nie jest. Zapewne wzial go dlatego poniewaz chlopak ma duze ambicje co bylo widac w ostatnich sparingach. Ale czy same ambicje i chec gry wystarcza na mundial? nie wie nikt.
Kosowki wg mnie, to swietny pilkarz, jest szybki, ma dobre mocne podania, no i jego najwiekszy atut, czyli wzutki w pole karne! Na prawde, ale w tej dziedzinie jest on wg mnie jednym z najlepszych na swiecie. Potrafi zazucic pilke podkrecona i mocna, nawet potrafi zapodac w pole karne piłke niemozliwa do zagrania! Ja dla Kosy mam wielki szacun. Potobnie z Szymnkiem, choc u niego ostatnio troche gorzej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 18, 2006, 17:39:14 pm »
Mila jest najgorszy.  :mrgreen:
BTW, dzis wpadlem na to czemu Janas zabral takich napastnikow jakich zabral - zeby nikt nie mowil, ze wystawia na sile Van der Drwala!
No sorry, kiedy do wyboru sa jeszcze Jelen i Brozek, to tez jestem za wystawieniem Rasiaka. ;)

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 29, 2006, 12:28:35 pm »
Cytat: "Hubi"
I po co Rasiak? Wystarczy spojrzec na jego gre

Ku*** nie jestem fanem Rasiaka ale denerwuje mnie większość jego krytyków, debile nie mają co robić to odreagowują w swych durnych komentach to, że Bozia dała im wadliwe mózgi tak jak sony wadliwe zasilacze. ot np.  
http://mundial.onet.pl/0,1247843,1330442,wiadomosc.html
osoba Rasiaka jest mi zupełnie obojętna ale kretynizm wielu osób nie. Jak strzeli bramke to jest żle, jak nie strzeli to jeszcze gorzej.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 29, 2006, 12:34:00 pm »
To sa palanty i poj*by. Pisza, ze przez Rasiaka z grupy nie wyjdziemy, wyzywaja go itd. Po prostu swietnie! Jeszcze wieksza presje dla Grzesia robcie, byle tak dalej, to juz na pewno z grupy nie wyjdziemy. Debilni polscy kibice.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
POLSKA
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 29, 2006, 13:16:54 pm »
Mi szkoda Dudka, nie dosc, ze go nie powolal Janas to Liverpool nie chce go sprzedac i musi siedziec...

imo takiej akcji nie powstydzil by sie sam ronaldinho
^^
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 29, 2006, 19:50:25 pm »
Dudka to naprawde szkoda,chłopak chciał bardzo zagrać a tu taki numer
Janas troszke zaczyna kozaczyć ,i ta jefo pewnosć siebie :evil:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
POLSKA
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 29, 2006, 20:49:19 pm »
Cytat: "dydol"
Dudka to naprawde szkoda,chłopak chciał bardzo zagrać a tu taki numer


każdy chciał zagrać ,ale miejsce w kadrze jest tylko dla nielicznych.


Cytuj
Janas troszke zaczyna kozaczyć ,i ta jefo pewnosć siebie

Mourinho tez kozaczy i zdobywa mistrzostwo Premiership.

Swoja droga zauważcie jak to jest . Jednego dnia możesz byc wychwalony pod niebiosa by pozniej bezlitosnie wytykac ci błedy zapominając o tym co osiągnąłeś . Troszke zaufania  moi drodzy .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
POLSKA
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 29, 2006, 21:14:53 pm »
Cytat: "jay jay"
Swoja droga zauważcie jak to jest . Jednego dnia możesz byc wychwalony pod niebiosa by pozniej bezlitosnie wytykac ci błedy zapominając o tym co osiągnąłeś . Troszke zaufania moi drodzy .

dobrze prawi. Janas napewno zna się lapiej na piłce niż my  :wink:

Ale bym się cieszył jakby Grzesiu tym wszystkim krytykom utarł nosa na mundialu  :mrgreen:

No zobaczymy jak to będzie. Że Franka nie wziął to jeszcze zniosę ale Dudka? Franek h*j grał przez ostatni czas, ale Jurkowi Benitez nie dawał szansy grać bo on woli rodaków wstawić do podstawowej jedenastki. Chce zrobić techniczną drużynę w siłowej lidze :lol:

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 29, 2006, 21:23:56 pm »
Wiadomo że miejsce jest dla nielicznych ale taki doświadczony zawodnik jak Dudek powinien być w teamie,niekoniecznie musiał by być w pierszej jedenastce  
Najlepiej ktoś w tv dojeba. ze gdyby Dudix siedział na ławce to Borucowi by się ręce trzęsły :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
POLSKA
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 29, 2006, 21:46:28 pm »
No Dudek mimo że nie gra jest w dobrej formie co pokazał w meczach towarzyskich. Boruc jest dobry ale mimo wszystko powinien siedzieć na ławce bo do Dudiego mu troche moim zdaniem brakuje.

W przeciwieństwie do wielu osób uważam za to, że Grzesio Rasiak systematycznie udowadnia swoją wartość i na powołanie jak najbardziej zasłużył  :)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
POLSKA
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 29, 2006, 21:48:26 pm »
To mowil Tomaszewski Jan ~~
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 29, 2006, 23:08:02 pm »
Jeżeli chodzi o obsade bramki, to dałbym w jakichś sparingach szanse Tomkowi Kuszczakowi. Ten chłopak jest wprost niesamowity! Młody, głodny piłki i gry w reprezentacji, ambitny i ogromny (powtarzam : ogromny) talent! Do niego w końcu należy parada sezonu w Premiership! Jedyny minus, to trochę mała ilość meczów w kadrze, ale to nadrabia umiejętnościami. Już o Kuszczaka ponoć bije się Arsenal czy Manchester United.
Zobaczycie, jeszcze nie raz usłyszymy o tym młodzieńcu. Ja w niego wierzę!



[Szkoda tylko, że trener bramkarzy w kadrze faworyzuje ponoć Boruca :|]

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
POLSKA
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 30, 2006, 08:25:37 am »
Kuszczak popełnił tylko jeden , jedyny błąd , który zaważył na tym , że nie został bramkarzen numer 1 juz pare ładnych lat temu przejście do Herthy Berlin .Chłopak najwidoczniej wtenczas za wysoko mierzył bowiem ten ruch skutecznie przyhamował jego piłkarską kariere .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 30, 2006, 19:31:24 pm »
Brawo qrwa Kuszczak-tak być nie może Janas zepsuje nam mistrzostwa
nie wyjdziemy nawet z grupy przez jego dziwne zagrywki. Trener powoła sie do dymisji a my będziemy mieli ponownie super mistrzostwa :(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
POLSKA
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 30, 2006, 19:40:54 pm »
Cytat: "dydol"
Brawo qrwa Kuszczak-tak być nie może Janas zepsuje nam mistrzostwa

A kto powiedzial, ze Kuszczak bedzie stal na mistrzostwach? Moim zdaniem pierwszym bramkarzem bedzie Boruc, drugim Kuszczak (chociaz po tej bramce to nie wiem), a trzeci Fabiański.

Jakby nie patrzec to druga bramka byla trudna do obrony. Powaznie. Kozlujaca pilka, zaskoczenie.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 30, 2006, 19:44:59 pm »
Jakby nie patrzec to jest TRAGEDIA!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 30, 2006, 19:45:57 pm »
Jesli ten strzal byl trudny do obrony to jutro finalizuje moj transfer z Manchesterem United i ide na krola strzelcow.  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 30, 2006, 20:04:34 pm »
O rety, ale jaja :lol: ok Polska zagrała słabo dzisiaj trza przyznac. Mam do nich ogromny żal. ALe bardziej niepokoi mnie inna rzecz... kibice! CO ja gadam, wiesniaki ze sluńska a nie kibice!~Ich okrzyki były genialne po prostu. Po pierwszej bramce wspaniały doping dla Boruca - czyli okrzyki "my chcemy Duska" :lol: albo "Gdzie jest Franek Łowca bramek", a najlepsze to chyba było cos o Janasie, juz nawet nie pamietam i dobrze. Bo mam w dupie polskich pier*** kibiców. 10 dni do mistrzostw, a oni TAKA WIELKA PRESJE na nich wywieraja. No tylko pogratulowac! Az jest mi wstyd za nich. Na Warszawie, czy gdzie indziej zapewne az tak by nie jechali w okrzykach na polaków tylko ich dopingowali. A ze wybrali zeby grac na tej wsi pełnej wiesniaków, to juz inna sprawa :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
POLSKA
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 30, 2006, 20:12:07 pm »
W dodatku te Kluski śląskie chciały aby ich stadion był w ofercie na Euro 2012 :lol:.

Kuszczak troche zawalił, ale szkoda mi go było :( Tak się ten chłopak starał a teraz taka sytuacja mu się przytrafiła. Poprostu cios ponizej pasa dla niego :(

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
POLSKA
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 30, 2006, 20:13:26 pm »
Chce zaznaczyc ,ze pilkarze dzisiaj za duzo nie biegali (nie kazdy wie co to jest okres przygotowawczy)i naprawde ciezko im sie biegalo jestem przekonany ,ze 9 bedzie lepiej.A co do "kibicow" to podpisuje sie  pod tym co napisal Ako "kibice" dzisiaj byli najgorsi nie przyszli na mecz tylko na 'widowisko" :(

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 30, 2006, 20:14:08 pm »
Wedlug mnie bardzo dobrze,niech Janas wie że popełnił bład,chlopaki wyrażją swoje zdanie ,a co może mają siedzieć cicho  i wpierniczać popcorn?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKA
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 30, 2006, 20:24:41 pm »
Maja byc z reprezentacja na dobre i na złe. Maja ich wspierac na duchu i dopingowac! Kiedy przegrywaja 1:0 maja nie wygwizdywac ich, tylko podgrzewac do walki. Presja człowieku wiesz co to jest??? I jaki blad Janasa? Wg mnie jego jedyny blad, to brak Duska, thats all... bo kogo niby mial brac jeszcze do reprezentacji? Burcharda, który jest cienki jak patyk i bedzie zmiazdzony na mundialu?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
POLSKA
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 30, 2006, 20:30:33 pm »
Błedem jest brak Dudka,Frankowski też by się mógł załapać.
Gdyby mecz nie był rozegrany na hanysowie tylko w W-wie czy Poznaniu
to publika by się inaczj zachowała?