Autor Wątek: Xbox 360 - Temat ogólny  (Przeczytany 746133 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3720 dnia: Grudnia 13, 2006, 00:58:33 am »
Wiem wiem i rozumiem ale gdy czytam w jego poscie cos takiego:

"Pozdrawiam Billa z pokładu mojego linuxa. Nic Microsoftu nigdy więcej pod moim dachem nie zagości!"

to i tak smiac mi sie chce  :wink:

John Silence

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2006
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3721 dnia: Grudnia 13, 2006, 01:45:23 am »
Cytat: "Iras"
Zacznę od tego że jestem wkurzony  :?  Jestem wkurzony, bo ktoś leci ze mną w pręta  :evil:

Zasadnicze pytanie: czy Microsoft zaczął naprawiać niesprawne konsole, zamiast jak do tej pory, wymieniać je? Jeśli tak, to brawo dla panów z Microsoft - serwisowana przez nich konsola wykłada się tak, jak jak wykładała się wcześniej - 3 razy w przeciągu 15 minut.

Pozdrawiam Billa z pokładu mojego linuxa. Nic Microsoftu nigdy więcej pod moim dachem nie zagości!

Aaaaa!!! Jaki ja jestem zły  :evil:  :evil:  :evil:

moj zostala naprawiona (ponoc) (debile ze sklepu zapodziali moj adres wiec X polerzal unich pare dni) jak do nich dzwonilem to tak mi to mi tak powiedzeli teraz czwartek, piatek powinien przyjsc to sie okarze........
tak przy okazji co sie stalo twojemu?(u mnie byla zwiecha,  3 czerwone swiatla i notoryczna zwiecha przy kazdej prubie odpalenia (i 3 swiatla za karzdym razem)

ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3722 dnia: Grudnia 13, 2006, 02:06:41 am »
O, kurczę! Mój kloc (napęd Hitachi) jest z listopada 2005, czyli ponoc z tej najbardziej awaryjnej partii i ZERO problemów (odpukac). Kilka razy zwiecha na Burnoucie (4, 5 razy od marca), ale to wina gry nie konsoli, bo ludzie narzekali na takową przypadłośc. Irasa rozumiem. Może odesłali ci ten sam sprzęt, wymieniając tylko zasilacz? Słyszałem o takich praktykach na różnych forach (nie tylko polskich). Cierpliwy ze mnie gośc, ale gdyby cięli mnie w bąka, jak Irasa też bym się wpienił.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3723 dnia: Grudnia 13, 2006, 06:57:23 am »
A mnie wymienili od ręki :P no może 10 min czekania :)
Ale fakt faktem X do najmniej awaryjnych konsol nie należy, Ale + za to że jeszcze coś z tym robią

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3724 dnia: Grudnia 13, 2006, 08:50:55 am »
A mnie sie X box nie psuje a mam go od premiery. Fakt raz sie zawiesil ale tylo ten jeden raz. Nie moge narzekac na moja konsolke, dbamy o siebie :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3725 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:35:21 am »
Leenk - kupowałem w Ultimie. Od zawsze wszystko kupuje w Ultimie i chyba przestane, jeśli mi tego dokładnie nie wyjaśnią. Wysłałem im konsolę w piątek prawie trzy tygodnie temu, w poniedziałek gościu od nich wysłał mi maila "reklamacja została pozytywnie przyjęta, będzie odesłana do Microsoftu i wymieniona na nową w ciągu trzech tygodni".

Wczoraj przychodzi kurier z konsolą. Pierwszy zonk - nie nowa, tylko moja stara. Myśle sobie "spoko, pewnie dała się naprawić". Ze cztery godziny grałem bez problemu. Późnym wieczorem odpaliłem Obliviona - w ciągu 5 minut 3 razy się wysypała. Dziękuje  :?


Pozwole sobie zacytować post głownego moderatora z xbox-scene.pl:

Cytat: "Juchy"
Po kilku doświadczeniach i rozmowach z serwisem M$ dotyczące zasad naprawy i reklamacji konsol Xbox 360 dowiedziałem się takich nowinek które na pewno powinien wiedzieć każdy przyszły nabywca czy posiadacz tej konsoli.

Naprawy gwarancyjne w w serwisie M$.
samo zgłoszenie do naprawy xboxa na infolini M$ to przyjemność, kartkę z listem przewozowym do nadani ana UPS dostajemy mailem lub przez kuriera UPS
opakowanie konsoli nalezy do naszej powinnosci i za staranne zapakowanie konsoli odpwiadamy MY
konsole ida do Czech
oczywiscie warunkiem przyjecia konsoli w ramach gwary to brak sladow owierania i ingerencji w srodek i od razu uprzedzam ze sama naklejka to nie wszystko
(moj przyklad z wczoraj, dostalem konsole od klienta w ramach gwarancji mojej, odeslalem do M$, wczoraj doszla z adnotacja ze inspektor stwierdzil slady otwierania-zagladania do srodka a tym samym zerwania gwarancji, zaznacze ze sama plombe-naklejke sprawdzlaem dokladnie czy nie byla ruszana i byla widocznie odklejona i przyklejona starannie bez zadnych sladow przez tego cfaniaka co mi ja oddal w ramach gwary, najgorsze sa tego konsekwencje: oczywiscie konsola wrocila nienaprawiona (pomijam fakt ze jeszcze zostal polamany panel przedni w transporcie dlatego wspomnailem o starannym opakowaniu konsoli wczesniej bo za to tez M$ nei odpowiada bo jzu pytalem), dodatkowo przyjdzie rachunek do zapalcenia za nieuzasadnione wysylki (a to raptem z tego co pytalem w UPS z PL do Czech 369zl od Czech jzu nie wiem ile bo maja inny cennik, dowiem sie jak calosc mi podliczy M$), nr konsoli seryjny zostal wpisany jzu do systemu jako konsola "tredowata" (czyli serwis M$ nigdy juz jej nie przyjmie ani w ramach gwary ani poza gwara)

wysylalem 2 konsole w jednym czasie i druga premium przyszla naprawiona, ale niech tez nikt nie sadzi ze dostanie nowa, widocznie M$ wzial sie do roboty, konsola nei zostala wymeiniona na nowa a zostala naprawiona, najprawdopodobniej wygrzana bo byl blad 102, problem w tym ze wiekszosc tych konsol znow pada (czyli pewnie będą mi tak odsyłaś, aż skończy się gwarancja - przyp. Iras), dzownilem i w tej sprawie do M$ i podpytalem czemu naprawiaja a nie wymeiniaja odpowiedz byla oczywista, naprawiona konsola ma dalej gwarancje ta sama a wymeiniona konsola ma nowa gwarancje licozna od momentu wymiany, wiec beda naprawiac do tej pory az nie bedzie jzu mzoliwosci aby ja naprawic i dopiero wtedy wymiana (kiedys bylo inaczej, reklamujac ze laser zle czytal plytki lub wogole dostalem nowa konsole a nie wymeiniony laser)

Naprawa pogwarancyjna
tu sie dowiedzialem ciekawych informacji
konsole do takij naprawy nie moga byc grzebane, specjalnie pani szukala w regulaminie co jedynie mzoe byc ruszane, moze byc pomalowana obudowa i zmieniony najakikolwiek faceplate ale nic po za tym
a co najciekawsze ksozt naprawy jesli jest mozliwy to zawsze jedna cena 130Euro
zadziwijace jest to ze jezeli konsole dostana grzebana to odmowia naprawy pogwarancyjnej i skroja tez za wysylki jak wyzej
najdziwniejsza odpowiedz padla jak spytalem a co jesli konsola bedzie tak uszkodozna ze serwis jej nie naprawi tylko i wylacznei bedzie nadawala sie do wymiany, odpowiedz zaskakujaca: kosnola zostanie odeslana nienaprawiona i jak zwykle ksozta transportu pokrywamy MY,
wszystko by bylo fajnie tylko czemu serwis jest w Czechach a niby mielismy od listopada reklamowac w PL konsolki, przesylkina terenie PL to pestka w poronwaniu do Czech, parodia...


konkluzja:
az strach kupowac konsol z niewiadomego zrodla czyli z drugiej reki, nawet jak na pierwszy rzut oka wszystko ok.
starac sie reklamowac tam gdzie sie kupilo a sklep nich juz sam sie martwi o reklamacje w M$ bo z tego co mi Pani na infolini M$ podpowiedziala np. MM ma takie prawo ze jak konsola zostala kupiona w MM i komus sie nie podoba oddaje ja a pozniej MM sprzedaje to kolejnej osobie (nieswiadomej) a do tego kto wie czy np. ten kleint co mial ja na probe czegos nie wykombinowal, np nie zerwal plomby? samo MM nie sprawdza tego wiec jednym slwoem nieswiadomy kolejny kleint mogl dostac kosnole ze zerwana plomba i pozniej rozne kfiatki sa, tak wlasnie mi podpowiadala ze to mzoe byc rowniez i w mojej sytuacji bo takie przypadki mieli w serwisie M$ nie raz (chociaz u mnie to raczej sam klient kombinowal z plomba i myslal ze to przejdzie), wiec lepiej reklamowac w tym sklepie co sie kupilo

PS.
moj problem jako serwisu to taki ze watpie aby teraz klient odebral ode mnie ta konsole jesli bedzie zmuszony zapalcic za koszty przesylek z 800zl i dostanie znow zloma, oczywiscie ja musze pokryc te ksozta bo to na mnie wszystko, super sprawa nie ma co....

Wynika z tego że beztroskie wymienianie konsol się skończyło i biada temu, któremu konsola się zepsuje. I jak tu nie kochać wujka Billa  :?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3726 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:44:52 am »
zobaczymy czy bedziemy tak kochac wujka kena....

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3727 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:52:58 am »
Co ma Ken do tego że Xbox 360 jest bardzo awaryjny?  :|

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3728 dnia: Grudnia 13, 2006, 11:02:18 am »
Cytat: "Iras"
Co ma Ken do tego że Xbox 360 jest bardzo awaryjny?


chodzilo mi raczej o inna konsole. o super cicha, super niezniszczalna i wszystko majaco i wszystko robiaca, uber ps3.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3729 dnia: Grudnia 13, 2006, 11:04:26 am »
A czy to jest topic o PS3, że poruszasz tutaj ten temat?

BTW Sony przynajmniej ma u nas fuzycznie serwis i mógłbym sobie gościa bezlitośnie opier*** w takiej sytuacji. No i nie zapłace 800 złotych za kuriera do Czech w razie czego  :?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3730 dnia: Grudnia 13, 2006, 11:54:12 am »
Temat o X360, więc należą się soczyste faki w kierunku Billa, a po części w kierunku naszej polskiej rzeczywistość - wyobrażam sobie co by się działo gdyby w Stanach klient miał takie przeboje.

Juchy? Trafiłeś na odpowiedniego kolesia. On mi też różne rzeczy na forum Extreme'a dokładnie wyjaśniał, jak mi padła konsolka. Jego stronka:
http://www.iksboks.aplus.pl/

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3731 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:13:41 pm »
Iras, a luknij z tyłu na naklejkę z którego miesiąca jest twoja konsola. A ten tekst o serwisie Microsoftu to naprawdę powoduje jeżenie się włosów na głowie, miał być punkt w Polsce a nie u sąsiadów to by kurier do 30 złotych kosztował.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3732 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:15:59 pm »
Jak znam życie i naszą polską rzeczywistość, w Stanach pewnie nadal wymieniają padnięte konsole...

Pograłem od rana dwie godziny w Obliviona i konsola trzy razy przestała czytać. Wysyłać po raz kolejny się boje, bo jak powiedzą że konsola jest sprawna i przywalą koszty przesyłki, chyba poprostu bym jej nie odebrał.

Jak dobrze pójdzie to może padnie zupełnie za miesiąc / dwa. Jak nie to naprawie we własnym zakresie, albo - ku uciesze Billa - zainwestuje w core, kiedy przejdą na mniejszy proces produkcji  :(

NHS - kwiecieć 2006.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3733 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:27:40 pm »
A ściagałeś najnowszego update, bo on coś zmienia jeżeli chodzi o pracę napędu. U mnie to wygląda tak że przed updatem jak włączyłem Gears of War to czy w menu czy w grze napęd zawsze czytał płytę głośno czyli szybko, a teraz w menu od razu naped zwalnia a chodzi tylko szybciej podczas właściwej gry. Problemów zadnych z updatem nie mam i to czytanie nie wpłyneło negatywnie na prędkość ładowania gier, wszystko jest w porządku. Po prostu odnotowałem taką zmianę po ostatnim update u siebie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3734 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:37:35 pm »
Mam wszystkie update'y - nic to nie daje.

Konsola jest ewidentnie rypnięta, skoro przyjęli ją za pierwszym razem i rzekomo naprawili - gdybym wysłał im (wg nich) sprawną, na pewno obciążyliby mnie kosztami transportu. Szkoda tylko że ta ich naprawa nieudolna byla.

curtis

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3735 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:42:01 pm »
NO szczerze to masz lipe;/ ale nic nsie niemartw bedzie ok!! ja niemam GOW i jakos zyje heh tlyko kameo i Viva pinata i szczerze powiem ze Kamoe na mnei najmniejszego wrazneia nierobi ale dlatego ze to juz stara gra:) PInata spoko ael dziecinna chce GOW ,COD3, PES6, DOA4, itd.. :) aaa i Blue Dragon!!!!
....: Live For Everything, Die For Nothing :....

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3736 dnia: Grudnia 13, 2006, 14:05:39 pm »
Gears of War- bugi w grze:
http://youtube.com/watch?v=06qwYL68vu8
http://youtube.com/watch?v=NdLBUwVA-ws
http://youtube.com/watch?v=bcGQD8TG3a4
Jak znaleźli buga w Resistance to wszędzie był news o tym, a o bugach m.in w GoW nigdzie się nie mówi. Potrafi mi ktos to wytłumaczyć? Odpowiedź chyba znam. Jest poprostu nagonka na Sony, więc każdą złą wiadomość trzeba wyeksponować. Czy może się jednak mylę? Nie chce żebyście odczytali moja wypowiedź jako fanboyską- pytam na serio.



IRAS- to m.in. przez ciebie nie kupiłem 360 :D . Juz tak byłem napalony na Gears of War, że z bratem mielismy już jechać do MM i kupic x-a. Jednak przeczytałem wtedy, ze ci konsola padła i się troszeczkę przestraszyłem. Zacząłem czytać trochę więcej o wadliwości 360, rzesze skarżących się graczy na psxextreme forum itd. to zrezygnowałem z kupna. Ja jestem typem osoby co nie lubi bawić się w wysyłanie rzeczy na gwarancji, ciągłe dzwonienie i zamartwianie się (po dziś dzień nie nareperowałem zepsutej drukarki). Poczekam na nową wersję 360.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

curtis

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3737 dnia: Grudnia 13, 2006, 14:46:47 pm »
Iesz takie przypadtki to zadkosc a czekanie niema sensu wezmiesz jak bedzie GOW 2 Lost planet 2 itd to sie mija z celem juz te konsole z teraz sa dobre jeden na milion sie zepsuje i afera jest juz;/ skzoda u mnie oka wsyztsko!!!
....: Live For Everything, Die For Nothing :....

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3738 dnia: Grudnia 13, 2006, 15:45:48 pm »
Cytat: "curtis"
takie przypadtki to zadkosc

Niestety nie taka rzadkość. Nawet na tym forum jest niemała grupa osób, którym padły xboxy  :?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3739 dnia: Grudnia 13, 2006, 16:07:10 pm »
Cytat: "curtis"
Jak znaleźli buga w Resistance to wszędzie był news o tym, a o bugach m.in w GoW nigdzie się nie mówi.
To dziwne bo jakoś jeszcze nie czytałem o błędach w R. ale pośmiałem się jak natychmiast po premierze pojawiły się filmiki z bugami w GoW. Były te filmiki na Kotaku i 1up. Nie ma żadnej zmowy.
Pamiętajcie że chyba nikt nie napisze na forum że mu konsola chodzi bez problemów, bo i po co? Po prostu gra. Też twierdzę że wadliwych XO jest za dużo, i Bill w porównaniu z Xboxami zawalił sprawę.
Ale akurat internetowe fora nie są najbardziej reprezentatywnym źródłem.
W jednym na pewno PS3 góruje nad XO - napęd XO pada na ryj przed napędem PS3 jeśli chodzi o czytanie porysowanych płyt:
http://www.kotaku.com/gaming/ps3/360--ps3-battle-over-scratched-discs-221023.php

nakimushi

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3740 dnia: Grudnia 13, 2006, 16:30:46 pm »
trochęmnie nie było ale widzę że nic się nie zmieniło ;)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3741 dnia: Grudnia 13, 2006, 17:14:01 pm »
Cytat: "Pako"
Nie chce żebyście odczytali moja wypowiedź jako fanboyską- pytam na serio.

Zadziwia mnie tylko, że tego typu posty to jedyne, jakie piszesz w tym dziale, ale oczywiscie chcesz być traktowany jako bezstronny obserwator. :roll:
Cytat: "NHS"
A ściagałeś najnowszego update, bo on coś zmienia jeżeli chodzi o pracę napędu. U mnie to wygląda tak że przed updatem jak włączyłem Gears of War to czy w menu czy w grze napęd zawsze czytał płytę głośno czyli szybko, a teraz w menu od razu naped zwalnia a chodzi tylko szybciej podczas właściwej gry. Problemów zadnych z updatem nie mam i to czytanie nie wpłyneło negatywnie na prędkość ładowania gier, wszystko jest w porządku. Po prostu odnotowałem taką zmianę po ostatnim update u siebie.

U mnie w konsoli czytnik jest ogólnie cichy, ale wyntylatory pracują jak cicha suszarka. Choć już głośnik telewizyjny ustawiony na 10% głośnosci zupełnie ten szum zagłusza, na szczęście.
Cytat: "nakimushi"
trochęmnie nie było ale widzę że nic się nie zmieniło Wink

A czego sie spodziewałeś? :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3742 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:25:34 pm »
Cytat: "xelloss"
U mnie w konsoli czytnik jest ogólnie cichy, ale wyntylatory pracują jak cicha suszarka.

Możesz podać datę produkcji swojej konsoli? U mnie jest całkowicie odwrotnie - wentylatory mnie nie ruszają, za to czytnik daje się we znaki. No ale już głośniki telewizyjne, ustawione na 30% głośności, potrafią go skutecznie zagłuszyć  :wink:

________

Wirtualny browar dla tego, kto mi powie, z czego wynika taki bug:

Oblivion - jestem w Chorrol, wykonuje quest "Fingers of the Mountain" (rekomendacja dla gildii magów). Wszystko OK, wyruszam z miasta w góry, znajduje trupa, zabieram książke, wracam do miasta i... ZONK! Każde przejście przez brame i postawienie kilku kroków w Chorrol kończy się zwiechą - niezależnie od pory dnia, ani od tego czy wchodze do miasta normalnie, czy przy pomocy "fast travel".

Nie pomaga resetowanie/wyłączanie konsoli, odłączanie kabli - nic. Wiele resetów późnie wreszcie się udało! Wszedłem i cyknąłem kilka "intrygujących" fotek:





Teraz nie moge wejść do żadnego miasta i nie wiem co jest grane. Coś się przegrzewa czy poprostu gra "zwariowała"? Spotkał się ktoś z takim bugiem?

John Silence

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2006
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3743 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:37:59 pm »
wywal zapisanew stany gry

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3744 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:41:18 pm »
Cytat: "Iras"

Możesz podać datę produkcji swojej konsoli? U mnie jest całkowicie odwrotnie - wentylatory mnie nie ruszają, za to czytnik daje się we znaki. No ale już głośniki telewizyjne, ustawione na 30% głośności, potrafią go skutecznie zagłuszyć


Szczerze to nie znam daty. Nawet nie mogłem jej znaleźć nigdzie (tam gdzie pisało, że powinien być, był jakiś rząd cyferek, którego nie chciało mi się identyfikować. W każdym razie na tylnej okłace pudełka mam gry startowe, to jest PGR3, Kameo i inne, z tego co widzialem w Empiku to na pudełku są trochę nowsze gry, więc chyba mam jakiś starszy egzemplarz.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3745 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:45:20 pm »
Iras, a jak tam płytka?
Ja na swojej nowej konsoli grałem w GRAW-a, do pewnego momentu, potem za cholerę nie szło dalej. Zacząłem jeszcze raz i znowu to samo. A winna była jedna maleńka ryska z boku na powierzchni płytki...
Inne gry Ci działają?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3746 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:46:22 pm »
xelloss - z tyłu konsoli na takiej naklejce jest data w formacie rok-miesiąc-dzień - to chyba jest data produkcji.

Leenk - płyta jest w idealnym stanie - sprawdzana na innej konsoli śmiga bez zająknięcia. Zresztą ja z tego Chorrol wylazłem (w tym mieście dostałem questa) a już 10 minut później nie moge sie do niego wbić (raz się udało - efekt na zdjęciach). Poza tym takie świecenie postaci raczej nie jest uzależnione od płyty.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3747 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:50:40 pm »
Cytat: "Iras"
xelloss - z tyłu konsoli na takiej naklejce jest data w formacie rok-miesiąc-dzień - to chyba jest data produkcji.


Oj to nie miałem naklejki. W sumie konsolę dostałem, a darowanemu koniowi w zeby się nie zagląda. :wink:

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3748 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:53:57 pm »
Cytat: "xelloss"
Oj to nie miałem naklejki. W sumie konsolę dostałem, a darowanemu koniowi w zeby się nie zagląda.

To niemozliwe xD Tam pisze wszystko czyli miejsce, data, znaczki takie jak CE i kod kreskowy konsoli. Patrzac od tylu to jest polnocno zachodnia czesc konsoli xD Musisz to miec.
A tak btw to kupowalem Xo we wrzesniu i mam z czerwca a np. Iras z marca. M$ wrzucil do Polski stare konsole ;)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3749 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:56:03 pm »
Cytat: "lupinator"

To niemozliwe xD Tam pisze wszystko czyli miejsce, data, znaczki takie jak CE i kod kreskowy konsoli. Patrzac od tylu to jest polnocno zachodnia czesc konsoli xD Musisz to miec.


A dlaczego muszę, skoro to jest w formie naklejki?

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3750 dnia: Grudnia 13, 2006, 18:58:10 pm »
Cytat: "xelloss"
A dlaczego muszę, skoro to jest w formie naklejki?

Bo kod kreskowy ma kazda konsola. Chyba ze dla VIPow robia unikaty :P

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3751 dnia: Grudnia 13, 2006, 19:01:55 pm »
Cytat: "lupinator"
Bo kod kreskowy ma kazda konsola. Chyba ze dla VIPow robia unikaty Razz


Nie wiem. Wrócę za tydzień do domu, to powiem co i jak. Na razie nie wziąłem do Poznania, bo nie mam kabla VGA.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3752 dnia: Grudnia 13, 2006, 19:33:57 pm »
Cytat: "lupinator"
A tak btw to kupowalem Xo we wrzesniu i mam z czerwca a np. Iras z marca. M$ wrzucil do Polski stare konsole ;)

Chyba raczej zależy to od sklepu w jakim sie kupowało i czy mieli konsolę wcześniej w ofercie. Ja mam z drugiej połowy września, konsola z Saturna. Te z MM i Empiku też ponoć z tego samego miesiaca, czyli świeże sztuki.

peterka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-09-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3753 dnia: Grudnia 13, 2006, 19:37:43 pm »
ja mam konsole z 30-11-2005 i jeszcze nigdy sie niezaciela  wszystko czyta idealnie  i nie rysa plyt:)

ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3754 dnia: Grudnia 13, 2006, 19:55:53 pm »
Cytat: "Iras"
xelloss - z tyłu konsoli na takiej naklejce jest data w formacie rok-miesiąc-dzień - to chyba jest data produkcji.

Leenk - płyta jest w idealnym stanie - sprawdzana na innej konsoli śmiga bez zająknięcia. Zresztą ja z tego Chorrol wylazłem (w tym mieście dostałem questa) a już 10 minut później nie moge sie do niego wbić (raz się udało - efekt na zdjęciach). Poza tym takie świecenie postaci raczej nie jest uzależnione od płyty.


Oj, przypomniało mi się coś, kiedy zobaczyłem te foty. Miałem podobnie po jednym razie z demem Saint's Row i Geometry Wars(full). Konsola się nie zwieszała ale pojawiały się właśnie takie kolorowe przekłamania. Zrzuciłem to na karb przegrzania konsoli, bo było lato a moja chata nagrzewa się niemiłosiernie.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 858
  • Reputacja: 82
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3755 dnia: Grudnia 13, 2006, 20:17:28 pm »
Tak czytam twoje przeżycia Iras z tą konsolą i współczuję, a co gorsze zaczynam się obawiac po tych esejach, o stan swojego X'a. Od czasów tego dashboardu co wyszedł mam wrażenie, że ona zamiast chodzic ciszej/lepiej? chodzi głośniej niczym kosiarka. 1,5 kafla strachu póki co przeżywam, modląc się, aby coś nie zdechło. Jestem jeszcze świeżo po sesji w Fable i szału dostaje, bo 2 raz w ciągu 3 czy 4 dni konsola zaliczyła zwieche w Fable. 360 mam równo 3 tygodnie i 3 zwiechy. :? Ciekawe jest jeszcze to, a propos tych rys na płytach co pisaliście, że właśnie w Fable mam na płytce rysy. Są to jakieś cholernie małe mikrorysy, ale tak regularne, niczym ktoś by je cyrklem wyrysował na płycie. Sam już nie wiem czy były od nowości, bo nie wydaje mi się, aby to była wina napędu, a poza tym nie widziałem jeszcze, aby laser rysując płytki robił to w formie "okręgów". :?: Może stąd te zwiechy? Już sam nie wiem, a po przeżyciach Irasa jestem w stanie przedzawałowym.

Co do samych konsol, to tak ja NHS pisał. Ja mam z MM też z września/października.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

John Silence

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2006
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3756 dnia: Grudnia 13, 2006, 20:26:01 pm »
to jest chyba fabryczne  moje fabel tez tak ma (nawet w napedzie nie byla plyta)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3757 dnia: Grudnia 13, 2006, 20:31:41 pm »
ebuebue - przegrzanie odpada - konsola odpoczywała godzinke, włączyłem i na dzień dobry różowy strażnik + zwiecha.

Odpaliłem ze wcześniejszego sejwa - to samo. Wg zaleceń Juchy'ego spróbuje zagrać z odłączonym dyskiem.

Cytat: "RyoHazuki"
360 mam równo 3 tygodnie i 3 zwiechy.

Jak ja bym tak chciał... Jak ja bym chciał, żeby to były max 3 zwiechy dziennie  :(

Ogólnie jak była nówka, napęd pracował dość glośno ale bardzo równomiernie. Później i teraz - po powrocie z seriwsu - żęzi jakby się bardzo męczył z odczytem.

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3758 dnia: Grudnia 13, 2006, 20:36:37 pm »
Mi sie wieszal przed 2 updatem a po nim juz wszystko ladniutko i sliczniutko (no i glosniutko ;) ). Iras moze masz cos z chlodzeniem zj*bane?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 858
  • Reputacja: 82
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #3759 dnia: Grudnia 13, 2006, 20:40:08 pm »
Cytat: "John Silence"
to jest chyba fabryczne  moje fabel tez tak ma (nawet w napedzie nie byla plyta)


No to chociaż trochę mi humor poprawiłeś.:) Tak mi się też wydawało, bo to aż nieprawdopodobne by było, aby były tak regularnie porobione przez, np. laser. Jednak po upewnieniu od razu lepiej człowiekowi na duszy. :lol:

A tak na marginesie to dzisiaj jedna z polskich stron www podała jakie gry ze starego X będzie można odpalic na X360. Znalazło się tam wreszczcie Shenmue 2. :lol: Teraz muszę je wynaleźc gdzieś.:)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl