Autor Wątek: Xbox 360 - Temat ogólny  (Przeczytany 691858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7480 dnia: Lipca 21, 2009, 00:47:26 am »
Mniejsza o to. Co wychodzi wartego uwagi bo nie jestem na biezaco...A jednek w dlugie zimowe wieczory moge sie nudzic w domku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7481 dnia: Lipca 26, 2009, 01:48:51 am »
Relacja z konferencji Microsoftu na Xbox Fun Day
Cytuj
Na konferencji podczas Xbox Fun Day Microsoft przedstawił swoje plany na przyszłość i przygotował dla nas kilka ogłoszeń. Przede wszystkim poznaliśmy zapowiadaną niespodziankę (nie, nie chodzi o tę z agendy), czyli próbie ściągnięcia do Polski przedstawiciela Bungie. Niestety, z powodów niezależnych od organizatorów się to nie udało, w zamian został puszczony specjalny filmik z pozdrowieniami dla uczestników zlotu. Nieźle, prawda?

Poza tym poinformowano nas o kolejnych imprezach Xbox Night, które odbędą się również w innych miastach. W swoich komentarzach pisaliście, że chcielibyście takich imprez poza Warszawą - no to będziecie je mieli. Zapowiadane miasta to Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk i Szczecin. W klubach biorących udział w promocji zostaną oczywiście zainstalowane ekrany oraz konsole. Xbox Night będzie miejscem, gdzie będziecie mogli spotkać się i pograć przedpremierowo w nadchodzące tytuły.

Poruszono też dość trudny problem piractwa. Okres ochronny się skończył i policja bierze się za przerobione konsole. Podstawę prawną ich działań mogliście przeczytać już u nas na stronie. Taka jest aktualnie ich interpretacja przepisów i zabawa nielegalnymi kopiami może mieć teraz przykre konsekwencje. I dobrze. W końcu to dzięki pieniądzom zarobionym na sprzedaży legalnego oprogramowania możliwe są takie imprezy, jak chociażby Xbox Fun Day. Pamiętajmy, że Microsoft nie jest organizacją charytatywną tylko firmą, której podstawowe zadanie to zarabianie pieniędzy. Polski oddział wcale się z tym nie kryje (i bardzo dobrze).


Konferencja Microsoftu nie mogła obejść się bez prezentacji gier. I tutaj trzeba przyznać, że było naprawdę interesująco. Przede wszystkim pokazano grywalne wersje gier, nie zwykłe filmiki. O produktach mówili sami zainteresowani, czyli polscy przedstawiciele firm wydawniczych. Obok Microsoftu pojawili się ludzie z Cenegi oraz Ubisoftu (na samym Fun Day obecny jest również LEM). Szkoda że zabrakło Electronic Arts. Wracając do pokazywanych przed premierą tytułów, w Batman: Arkham Asylum i Forza 3 będzie można zagrać samemu już jutro na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach (wyjątkowo Splinter Cell: Conviction nie będzie dostępny).

Jeśli waluty nie zwariują do końca roku, w większość gier będziemy mogli kupić poniżej 200 zł. Forza 3 kosztować ma w okolicy 170-180 zł, Halo 3: ODST 170.

Tradycyjnie już prezentacja Microsoftu zakończyła się sesją pytań od publiczności. Oczywiście powrócił temat Xbox LIVE. Cierpliwości, informacja o starcie tej usługi (lub też jego braku) w naszym kraju pojawi się w sierpniu albo wrześniu (w tej chwili wszystko zależy od decyzji centrali). NAszym zdaniem pierwszy miesiąc wydaje się być bardziej prawdopodobny - w końcu wtedy odbędą się targi Gamescom.

Po prezentacji na scenie zjawili się przedstawiciele firmy Techland, którzy pokazali kulisy powstania ich najnowszej gry - Call of Juarez: Więzy Krwi. Występ był przepełniony ciekawymi informacjami, podanymi w naprawdę zabawny sposób. Wiedzieliście np. że w grze miało pojawić się Osiągnięcie polegające na trafieniu przeciwnika z broni z... motylkiem na lufie? Niestety, nie dotarło ono do finalnej wersji gry. Tego typu anegdotek było od groma.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6859725,Relacja_z_konferencji_Microsoftu_na_Xbox_Fun_Day.html

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7482 dnia: Lipca 26, 2009, 02:01:47 am »
No polski Live już dawno powinien być. Miło, może SCEP zobaczy co robi konkurencjai może XMB i store będą w PL?

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7483 dnia: Lipca 26, 2009, 13:11:03 pm »
 8)


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7484 dnia: Lipca 26, 2009, 22:49:47 pm »
Ja mam takie pytanko, otóż kupiłem 6-cio miesięcznego elitarnego kloca za 450 zeta, odpaliłem GTAIV nie, jeżdżę tymi wózkami po mieście (te szybsze fury - vide banshee) i strasznie się jakoś wleczą w porównaniu do tego co było na łajbie, potem odpalam Grid'a, ten pierwszy wyścig Viper'em i zakręty się tam tak bezproblemowo pokonuje jak nożem ciepłe masełko kroi (na łajbie trzeba było uważać z dodawanie gazu na zakrętach, a tu przysłowiowa doopa) - dodam, że z pół minuty stałem na starcie bo żem fotkę musiał strzelić, po czym ruszyłem i jeszcze wygrałem tego jedno lap'owca. Wszystkie gry są tak beznadziejne proste, dostosowane do użytkowników tej konsoli czy to taki przypadek tylko w tych dwóch pozycjach mnie się trafił ?
 Nice.
Ost na dwa miechy. Ewentuany ban będzie jeszcze dłuższy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7485 dnia: Lipca 27, 2009, 09:35:47 am »
Ja mam takie pytanko, otóż kupiłem 6-cio miesięcznego elitarnego kloca za 450 zeta, odpaliłem GTAIV nie, jeżdżę tymi wózkami po mieście (te szybsze fury - vide banshee) i strasznie się jakoś wleczą w porównaniu do tego co było na łajbie, potem odpalam Grid'a, ten pierwszy wyścig Viper'em i zakręty się tam tak bezproblemowo pokonuje jak nożem ciepłe masełko kroi (na łajbie trzeba było uważać z dodawanie gazu na zakrętach, a tu przysłowiowa doopa) - dodam, że z pół minuty stałem na starcie bo żem fotkę musiał strzelić, po czym ruszyłem i jeszcze wygrałem tego jedno lap'owca. Wszystkie gry są tak beznadziejne proste, dostosowane do użytkowników tej konsoli czy to taki przypadek tylko w tych dwóch pozycjach mnie się trafił ?

WSZYSTKIE!

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7486 dnia: Lipca 27, 2009, 20:16:53 pm »
Wszystkie

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7487 dnia: Lipca 27, 2009, 20:20:31 pm »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7488 dnia: Lipca 27, 2009, 20:22:11 pm »
Szkoda że to nie forum psx extreme, toż to rodzyn roku jak się patrzy.

Tango

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7489 dnia: Lipca 27, 2009, 20:25:11 pm »
Jak mozna byc takim debilem? Moderacji brak?

mateo

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7490 dnia: Lipca 28, 2009, 18:07:07 pm »
10 urodziny serii Halo!
Cytuj
21 lipca 1999 roku pojawiła się pierwsza zapowiedź, która na zawsze wbiła się w karty historii gier wideo. Seria Halo bo to o niej mowa jest nieprzerwanie wielbiona przez setki tysięcy graczy na całym świecie i ciągle bije rankingi popularności.
Jedni nie mogą zrozumieć fenomenu tej gry, drudzy nie potrafi przeżyć dnia bez chwili z nią.  Prawdą jest, że gra bije wszystko w USA, ale także i w naszym kraju znajduje się scena zapalonych graczy, którzy przeżywają kolejny rok ze swoją ukochaną serią.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7491 dnia: Sierpnia 02, 2009, 19:19:44 pm »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7492 dnia: Sierpnia 05, 2009, 23:58:13 pm »
http://www.gamespot.com/news/6214818.html?tag=latestheadlines;title;2
Cytat: gamespot
Photos of new packaging bolster rumors that Microsoft is phasing out its 60GB mid-range console sometime in the near future.

In late June, tech and gaming news site Ars Technica reported that a cheaper 120GB slimline PS3 would be introduced in the fall. With Sony apparently preparing for such a move, it looks like Microsoft is prepping its countermove, also predicted by Ars Technica's mole.

Today, gaming blog Kotaku received a photo (pictured) from a retail source purporting to show the new packaging of the hard-drive-less, $199 Xbox 360 Arcade. Unlike the boxes of models shipped earlier this year, the box omits any mention of the 60GB Xbox 360 Pro, currently priced at $299.99. According to Ars Technica's mole, Microsoft's plan is to phase out the Pro and then reduce the price of the $399 120GB Xbox 360 Elite to either $349 or $299.

When asked for comment about the Pro's potential disappearance, a Microsoft rep gave the following statement: "We've made no such announcements and are working with our retail partners to ensure they have the right inventory of consoles to meet the needs of their customers." However, with the launch of the Xbox Live Games on Demand store less than a week away, offering consumers more hard drive space at a lower price would make business sense.

Innymi słowy odzew Mictosoftu na PS3 slim, papa Premium, i obniżka ceny Elite. Moim skromnym zdaniem - błędne posunięcie.
: Sierpień 05, 2009, 23:10:17 pm
Cytat: gamespy
Microsoft has announced the debut line-up for its Xbox Live Games on Demand service. Starting August 11th, 21 titles will be available for download at a "comparable" price to retail. Games on Demand can be purchased with Microsoft Points or by credit card. Below are the games that will be available next Tuesday:

    * Assassin's Creed
    * Burnout Paradise
    * Call of Duty 2
    * The Elder Scrolls IV: Oblivion
    * Fight Night Round 3
    * Kameo: Elements of Power
    * Lego Star Wars: The Complete Saga
    * Mass Effect
    * Meet the Robinsons
    * MX vs. ATV Untamed
    * Need for Speed Carbon
    * Need for Speed: Most Wanted
    * Perfect Dark Zero
    * Prey
    * Rainbow Six Vegas
    * Rockstar Table Tennis
    * Sega Rally
    * Test Drive: Unlimited
    * Tomb Raider: Legend
    * Viva Pinata
    * Viva Pinata 2: Trouble in Paradise

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7493 dnia: Sierpnia 11, 2009, 00:23:43 am »
Capcom Platinum Hits Triple Pack heads to Xbox 360
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m8d10-Capcom-Platinum-Hits-Triple-Pack-heads-to-Xbox-360

Cytuj
Capcom will apparently bundle their three Platinum Hits title together in one package for the Xbox 360 this fall. According to the Amazon listing, the Capcom Platinum Hits Triple Pack includes Dead Rising, Devil May Cry 4 and Lost Planet.

The package will retail for $39.99, which is quite a bargain considering that a regular Platinum Hits title costs for $29.99. Capcom Platinum Hits Triple Pack will be released for the Xbox 360 on September 8.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7494 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:48:12 am »
Szkoda, że nie w Polsce:).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7495 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:47:36 pm »
Tak dla przypomnienia, dzis update dasha, troche nowych rzeczy kilka starych usprawniono, IMO zmiany moze nie wielkie ale za to na plus, no i sklepik dla avatarow daje rade, ja juz zakupy zrobilem :)


Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7496 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:37:41 pm »
klasa :) ja obczaje wieczorem  8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7497 dnia: Sierpnia 11, 2009, 18:51:09 pm »
Sklepik dla avatarów daje radę... pancerz szturmowca 400 MSP, hełm oczywiście osobno - 160, miecz świetlny 400, tunika Obi-Wana 320. Dalej sprawdzać mi się odechciało, bo płacenie po kilkanaście złotych za zlepki pikseli dla mnie mija się z celem. Gdyby dla zachęty chociaż część tych pierdół udostępnili za darmo - ale gdzie tam, doimy na całego.

Games on Demand prezentuje się jeszcze ciekawiej - 20 funtów za gry, z których każdą można kupić w tej samej lub znacznie niższej cenie w pudełku.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7498 dnia: Sierpnia 11, 2009, 20:07:21 pm »
A tam pierdzielisz, zle bo nie za darmo i w tym problem. Kto chce to kupi, kto nie chce to nikt go do zakupow nie zmusza proste. Widocznie nie sprawdziles wszystkiego bo pelne komlety ze SC sa po 400MSP razech z nakryciami glowy. Ceny gier na games on demand dali takie jak sa w retail, wiec sie nie dziw. Nie moga dac nizszych niz w sklepach a mniej wiecej po tyle chodza te gry w sklepach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7499 dnia: Sierpnia 11, 2009, 20:12:00 pm »
Ceny gier na games on demand dali takie jak sa w retail, wiec sie nie dziw. Nie moga dac nizszych niz w sklepach a mniej wiecej po tyle chodza te gry w sklepach.

Ależ dlaczego nie mogą? Mogą i absolutnie powinni tak zrobić. Nie mam pudełka, nie mam instrukcji, nie mam możliwości odsprzedaży, więc powinni mnie zachęcić przynajmniej niższą ceną. Sami również oszczędzają na produkcji i dystrybucji, więc powinno to mieć odzwierciedlenie w cenie. Właśnie o to chodzi w e-dystrybucji, a nie wydojenie z klienta jeszcze więcej.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7500 dnia: Sierpnia 11, 2009, 20:14:49 pm »
Jesli dadza ceny nizsze niz w sklepach wtedy wiekszosc bedzie kupowala online a tym samym sklepy zostana lekko wycyckane, z czasem moze i beda tansze ale to dopiero start e-dystrybucji i nie wiadomo jak to sie bedzie sprzedawalo. Jesli pojdzie dobrze to i pewnie ceny beda nizsze. Poza tym to nie MS ustal ceny tych gier, oni moga ustalac tych, ktorych sa wydawcami, reszte ustalaja inni wydawcy.

Chociaz z drugiej strony troche racji masz bo jakies dziwne te ceny, wlasnie sprawdzilem ceny wszystkich gier i taki Bad Company czy B Paradise sa po $19.99 a taki Call of Duty 2 po $29.99.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2009, 20:19:32 pm wysłana przez _ReD_ »

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7501 dnia: Sierpnia 12, 2009, 08:26:19 am »
a jak to jest z tymmi bonusami z gier? ze starszymi tytułami też to działa? czy tylko z tymi które wyjdą po aktualizacji??

wogóle to gdzieś jest jakaś lista zmian czy cuś :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 09:32:27 am wysłana przez Maugan Ra »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7502 dnia: Sierpnia 12, 2009, 18:47:29 pm »
Jedyna gra jaka w tej chwili daje nagrody avatarom to jest Splosion Man (taka gierka na Live Arcade) dokladnie wymogow na odkrycie nie znam ale z tego co slyszalem to sa naprawde chore :)

Wydaje mi sie ze starsze tytuly nie beda mialy nagrod, no chyba ze dostana jakies patche czy cos ale mimo wszystko raczej patrz w strone nowych tytulow.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 830
  • Reputacja: 111
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7503 dnia: Sierpnia 12, 2009, 19:26:20 pm »
Ehhh to kij i w oko  :-?

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7504 dnia: Sierpnia 14, 2009, 07:57:07 am »
zdarza się wam tak po aktualizacji że jak wywyołujecię menu będąc w grze (żeby sprawdzić kto jest on line czy coś) to na dosłownie sekundke robią się wam inne kolorki ... w tym momęcie kiedy wyskakuję ten kwadrat z przyjaciłmi wiadomościami i grupami...  :-? mi się tak że 3 razy zdarzyło a wcześniej chyba tak nie mniałem, i nie za każdym razem to się dzieję ale od czasu do czasu ...

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7505 dnia: Sierpnia 14, 2009, 08:55:48 am »
To szykuj karton, bo niedługo Xbox pójdzie do serwisu.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7506 dnia: Sierpnia 14, 2009, 08:57:33 am »
słyszałem już nie raz :) i jakoś nigdy nie wyszło ;p

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7507 dnia: Sierpnia 14, 2009, 09:03:02 am »
Więc czemu pytasz o to na forum, jak i tak wiesz, że nic się nie stanie?

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7508 dnia: Sierpnia 14, 2009, 09:05:04 am »
chciałem się dowiedzieć czy tak inni tez mają  :-x

el becetol

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7509 dnia: Sierpnia 14, 2009, 14:11:20 pm »
Ceny gier na games on demand dali takie jak sa w retail, wiec sie nie dziw. Nie moga dac nizszych niz w sklepach a mniej wiecej po tyle chodza te gry w sklepach.

Ależ dlaczego nie mogą? Mogą i absolutnie powinni tak zrobić. Nie mam pudełka, nie mam instrukcji, nie mam możliwości odsprzedaży, więc powinni mnie zachęcić przynajmniej niższą ceną. Sami również oszczędzają na produkcji i dystrybucji, więc powinno to mieć odzwierciedlenie w cenie. Właśnie o to chodzi w e-dystrybucji, a nie wydojenie z klienta jeszcze więcej.

W 100% sie zgadzam. Tym smutniejsza jest ta informacja, że pozwala przypuszczać że jak już dystrybucja gier w całości lub znacznej części przeniesie sie do netu, to ceny dalej sie nie zmienią (klienci już będą przyzwyczajeni, a skoro nie będzie konkurencji ze strony sklepów to po co będą to zmieniać?). Nie mówiąc o tym że jest to po części bezprawne - polskie prawo handlowe gwarantuje klientowi możliwość odsprzedaży produktu - edystrybucja to prawo łamie. Szkoda że system prawny nie nadąża za rozwojem techniki i nikt sie tą sprawą nawet nie interesuje. Jak dla mnie opcja interesująca, ale jeszcze nie teraz. Ceny spadną do połowy lub jednej trzeciej ceny z allegro to sobie coś ściągne.

A co do sklepu dla avatarów to niestety wygląda on strasznie biednie w porównaniu do tego co daje Sony. Dla porównania zalogowałem sie wczoraj do Home (bo zdobyłem nową koszulkę w Street Fighterze IV i chciałem zobaczyć, w SFIV na x360 sa koszulki dla avatarow?), nie dość że w sklepiku za free znalazłem kostiumy ninjów z GI Joe, to sprawdzając tylko nowe pokoje sie sporo obłowiłem (model jachtu za partyjke golfa, kilka koszulek, spodnie z logiem motorstorm, złoty tron dla mojego avatara itp.). I nic za to nie musiałem płacić! A wchodze na xboxa - za każdą glupią promocyjną koszulkę każą sobie płacić. Nie mówiąc o tym że za gry dla avatarów też trzeba płacić, a w Ps Home są darmowe! I nie wspominając o tym że Sony daje online za darmo, a MS każe sobie płacić za możliwość grania online. Żałosne. Nic dziwnego że MS ma opinie krwiopijców. 

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7510 dnia: Sierpnia 14, 2009, 14:23:29 pm »
wypłakałeś się już?? podać Ci chusteczke??  :-?

nie chcesz nie kupuj o co kaman  :-?

kiedyś będą gry będziesz sobie zdobywał :) jak będziesz miał ochotę  :-P
a biadolenie że live jest drogi już naprawdę się chyba wszystkim znudziło  :-?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7511 dnia: Sierpnia 14, 2009, 14:45:37 pm »
wypłakałeś się już?? podać Ci chusteczke??  :-?

nie chcesz nie kupuj o co kaman  :-?

kiedyś będą gry będziesz sobie zdobywał :) jak będziesz miał ochotę  :-P
a biadolenie że live jest drogi już naprawdę się chyba wszystkim znudziło  :-?


A po co takie idiotyczne teksty? Koleś wyraził swoją opinię bez żadnego fanbojskiego pieprzenia, a ty wyjeżdżasz z jakimś płakaniem i chusteczkami. Biedne. Prawda jest taka, że gold jest warty swojej ceny, ale płacenie za każdą pierdołę to zwyczajne zdzieranie. "Jak nie chcesz, to nie kupuj" - jasne, że nie kupię, bo nie chce mi się wykładać siana za coś takiego. Ale gdyby było za free (albo w formie nagród), jak w PS store, to chętnie bym sobie pobrał.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7512 dnia: Sierpnia 14, 2009, 14:56:09 pm »
będzie w formie nagród... wiec ja problemu nie widzę, jakoś parcia nie mam żeby beret z Halo kupywac za 80 MP (pozdro Jedaszku) też wyraziłem swoją opinię i tak samo mam do tego prawo, dla mnie jak kolejny raz ktoś narzeka że za live płacić trzeba to już troche przykre, bo kupując klocka dobrze o tym wiedział ...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7513 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:23:41 pm »
nie chcesz nie kupuj o co kaman  :-?

Zawsze się zastanawiam, skąd bierze się taki błędny, wykolejony tok rozumowania. Kupując złoma stałem się klientem Microsoftu i mam pełne prawo krytykować jakość usługi lub wysokie, nieadekwatne do jakości ceny. Kiedy kupowałem konsolę, gry Arcade kosztowały 400-800 MSP. Dzisiaj praktycznie wszystko zaczyna się od 1200, a za 400 mogę sobie kupić pancerzyk szturmowca - i to bez hełmu. Games on Demand - kolejne, niebezpieczne zjawisko, na którym klient tylko traci, a wydawca/producent tylko oszczędza. Skąd się to bierze? Pewnie z frajerskiego nastawienia dużej grupy użytkowników, którzy mimo wszystko dają się doić, a dodatkowo próbują zamykać usta niezadowolonym, tekstem "nie chcesz, nie kupuj".

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7514 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:34:27 pm »
będzie w formie nagród... wiec ja problemu nie widzę, jakoś parcia nie mam żeby beret z Halo kupywac za 80 MP (pozdro Jedaszku) też wyraziłem swoją opinię i tak samo mam do tego prawo, dla mnie jak kolejny raz ktoś narzeka że za live płacić trzeba to już troche przykre, bo kupując klocka dobrze o tym wiedział ...
Jasne, że masz prawo. Mnie rozdrażniły jedynie teksty o płakaniu i chusteczkach. Poza tym on nie narzekał za "płacenie za live'a", a za "płacenie za ubranka dla avatarów".


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ciapkas

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7515 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:36:15 pm »
A Microsoft jako producent ma prawo zawołać sobie nawt milion msp na czapkę. Kto chce to kupi, jak kogoś jarają e-ubranka- ok. Mam w sumie takie podejście do tego jak kresq. Jakby było za darmo, mało zajmowało i miałbym czas + chęć zassałbym sobie coś. Ale tak? No way.


Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7516 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:42:24 pm »
 :-? nie rozumiem mani posiadania wszystkiego, skoro coś nowego się pojawiło to nie znaczy że zaraz to musze mieć, poprostu albo jestem zainteresowany kupnem, albo nie, jak kupisz kablówkę i płacisz abonament jakiś podstawowy to też się wytrząsasz że za canal + lub HBO trzeba dopłacić?? poprostu nie kapuję takiego podejścia, uważasz ze stroje są głupie, oki są, nie kupujesz ich i już, po co biadolić...

[ Skąd się to bierze? Pewnie z frajerskiego nastawienia dużej grupy użytkowników, którzy mimo wszystko dają się doić, a dodatkowo próbują zamykać usta niezadowolonym, tekstem "nie chcesz, nie kupuj".

może trzeba zacząć mniej na lizaki wydawać i nie będziesz miał problemów z zakupem pancerzyka plus hełm...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7517 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:48:03 pm »
A ja nie rozumiem jak można bronić czegoś co jest tak oczywiście głupie.  :???:

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7518 dnia: Sierpnia 14, 2009, 15:54:14 pm »
nie bronie tego tylko zwróciłem uwage na irytującą postawę...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7519 dnia: Sierpnia 14, 2009, 16:03:07 pm »
może trzeba zacząć mniej na lizaki wydawać i nie będziesz miał problemów z zakupem pancerzyka plus hełm...

1000 MSP = 8,5 funta = po dzisiejszym kursie 40,54 PLN

Pancerzyk + hełm = 560 MSP = 22,70 PLN

Sorry, ale musiałbym na łeb upaść, żeby wywalić ponad dwie dychy na zlepek pikseli. Wolę lizaki. Albo dużą pizze ze sporą liczbą dodatków. Poza tym wspomniałem również o wzroście cen i e-dystrybucji, ale jak widzę tutaj temat cię przerósł.