Autor Wątek: Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)  (Przeczytany 13754 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« dnia: Kwietnia 18, 2006, 03:54:38 am »
Witam serdecznie:)
Założyłem ten dział abyście zamieszczali tu różnego rodzaju testy mniej lub bardziej znanych I potrzebnych urządzeń do Playstation Portable. Na początek mam dla was dwa testy, pierwszy niezbyt długi, bo co można pisać o Headsetcie, drugi nieco dłuższy i dotyczy urządzenia TV Adapter. No to jedziemy.

Headset
Sony
Cena: 19.99$

Pierwsze, co rzuca się w oczy to wygląd Headsetu, wykonany jest naprawdę porządnie z równie porządnego materiału, wygląd spełniający dzisiejsze standardy mody w świecie elektronicznych gadżetów, kolorystyka może nieco odbiega od standardowych kolorów PSP, ale srebrny kolor prezentuje się równie ładnie, co biały. Jedynym zastrzeżeniem, jakie mam, co do wyglądu jest kolor kabla, który jest czarny i nijak pasuje do pilota, który jak nam wiadomo ma kabelek w kolorze białym, a żeby mikrofon w headsetcie działał musi on zostać podpięty do pilota (biały kabelek z kółeczkiem).



Mikrofon wykonany jest z bardzo elastycznego plastiku (myślę ze jest to mieszanka plastiku z gumą, ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem), więc z dopasowaniem go nie ma żadnego problemu jak i nie musimy się obawiać, że w jakikolwiek sposób go uszkodzimy lub złamiemy, nie da rady. Oczywiście możecie go uciąć przy pomocy noża czy nożyczek, ale nie sądzę żeby ktokolwiek z was używał aż tak hardcorowych metod testowania sprzętu. Kabelek jest dosyć długi wiec nie będziemy musieli siedzieć przygarbieni, co bardzo dobrze wpłynie na sylwetkę, co niektórych osób. Z umiejscowieniem go na własnej głowie problemów nie powinniście mieć, no chyba, że nikt z was nigdy nie używał słuchawek, całe szczęście Sony to przewidziało i dołączyło instrukcję podłączenia jak i montażu Headsetu ;)
Jedyne, co może dać wam się we znaki na początku użytkowania to bolące uszy i nie z racji głośności a za przyczyną uchwytów, które wkładamy za uszy, objawy powinny minąć po około dwóch dniach. Pewnie zapytacie a co z ceną? No właśnie, tu zostałem miło zaskoczony, bo cena urządzenia jest naprawdę bardzo przystępna, mając na uwadze, że jest to produkt Sony, 19.99$ nie jest ceną zbytnio wygórowaną.



Do czego owy Headset może wam się przydać? Na razie z tego, co mi wiadomo jest dwie gry obsługujące go i na tych grach Headset testowałem, Socom i Syphon Filter, obie podczas gry Online. Jeśli posiadacie którąś z tych gier lub macie zamiar ją nabyć i uderzyć w świat Online jest to zakup obowiązkowy, bo granie, w którąkolwiek z tych gier online w trybach drużynowych, bez użycia Headsetu mija się z celem. Na razie nie znalazłem żadnego innego zastosowania dla tego urządzenia jak komunikacja z innymi graczami, przed jaki i podczas gry.
Zatem czy warto? Jak najbardziej, za niespełna 20$ dostajecie świetnie wyglądający produkt, wykonany z bardzo dobrego materiału, który dla fanatyków gry sieciowej jest zakupem obowiązkowym.
Jedyny problem, na który możecie natrafić jest dostępność urządzenia, w USA jest go trudniej dostać niż X Boxy 360, powoli zaczyna pojawiać się w sklepach, ale od razu znika z półek. Polecam wszystkim.


TV ADAPTOR DLA PLAYSTATION PORTABLE

Drugim urządzeniem, jakie testowałem dla was jest TV Adapter do Playstation Portable firmy NYKO. Czym jest owe urządzenie i do czego służy? Jest to urządzenie, które umożliwia nam granie w gry z PSP na ekranie naszego telewizora i z tego, co mi wiadomo jest to pierwsze tego typu urządzenia dostępne na rynku. Urządzenie o tyle mnie ciekawiło i nie ukrywam czekałem na nie z wywieszonym jęzorem gdyż korzysta z nowej technologii przesyłania obrazu opatentowanej przez firmę NYKO a co za tym idzie nie koniecznie musiała zostać do końca dopracowana. Na czym polega ta magiczna technologia, ( nie wytrzymałem i musiałem je rozkręcić) nie jestem elektronikiem lub osobą, która by się na tym znała, więc będą to tylko moje domysły. Sercem urządzenia jest elektroniczne lustro i oprócz paru malutkich podzespołów nic więcej tam nie ma. Sposób działania wydaje się być dziecinnie prosty, po założeniu urządzenia na PSP lustro znajduje się bezpośrednio nad ekranikiem konsolki i rejestruje wszystko to, co jest wyświetlane na małym ekraniku LCD i przesyła bezpośrednio do naszego telewizora, cos tam oczywiście musiało być wymyślone i zmienione, bo na ekranie TV widzimy obraz identyczny jak na konsolce a nie jego lustrzane odbicie. To tak w paru słowach i w bardzo prosty sposób o tej technologii.
W pudełeczku oprócz samego urządzenia, kabelka AV, pokrywy ochronnej i instrukcji, bardzo ubogiej należałoby dodać nie znajdziemy nic więcej, ale też nic więcej nie potrzebujemy, aby z niego korzystać. Samo urządzenie wygląda naprawdę wyśmienicie, ma fajny futurystyczny wygląd, zostało wykonane naprawdę bardzo starannie i dopracowane w najmniejszych szczegółach, nie ma mowy o kiepskiej jakości plastiku, odstających elementach czy widocznego kleju, jak ma to miejsce na innych tanich akcesoriach, czerń ma identyczny odcień jak konsolka Sony wiec razem tworzą naprawdę fachową spójną całość, widać, że NYKO przyłożyło się solidnie do elementu wizualnego adaptera.




Trudności z zamontowaniem nie ma żadnych, wszystko idealnie pasuje i nie da się założyć nic na odwrót, wystarczy zdjąć pokrywę ochronną urządzenia założyć je delikatnie na nasz konsolkę włożyć dwie wtyczki znajdując się z przodu urządzenia w odpowiadające im wejścia, jedną w wejście słuchawkowe, drugą natomiast w miejsce gdzie podłączamy zasilacz.
Dokręcić zaciski znajdujące się na tyle adaptera, tylko nie za mocno, bo nie będziecie w stanie otworzyć kieszeni na dyski UMD. Z tyłu urządzeni mamy trzy wejścia, jedno na zasilacz, niestety musi on być podpięty, aby korzystać z urządzenia, co wcale nie jest takie złe gdyż podczas grania ładuje nam się bateria w konsolce, drugie wejście jest na słuchawki, jeśli ktoś będzie chciał z nich korzystać a trzecie wejście jest na kabelek A/V, standardowy kabelek typu cinch (czerwony, biały, żółty) kabelek odpowiedzialny za obraz (żółty) podłączmy do TV natomiast dwa pozostałe do dowolnego urządzenia, które będzie odpowiadało za dźwięk, może to także być TV, dźwięk, jaki otrzymamy będzie to standardowe stereo, ale w zupełności wystarcza.
Gdy już mamy wszystkie te czynności za sobą pozostało nam tylko jedno przesunąć suwak znajdujący się po prawej stronie urządzenia na ON, zapali się śliczna fioletowa dioda i możemy grać (nie zapomnijcie włączyć PSP)
Zapomniałem dodać że urządzenie jest bardzo leciutkie, więc trzymając wasza konsolke w dłoniach poczujecie tylko nieznaczną różnicę w wadze.




I tu w zasadzie wszystkie zalety urządzenia się kończą, to, co zobaczyłem na ekranie mojego TV zafundowało mi opad szczęki aż do piwnicy robiąc przy tym ogromną dziurę w podłodze i nie była to oznaka zachwytu tylko akt rozpaczy. Z racji tego, że pierwszą grą, jaką testowałem był Sprinter Cell wszystko było ciemne jak cholera, po rozjaśnieniu wyświetlacza wszystko było za jasne, grzebałem w ustawieniach obrazu w TV i nadal nie uzyskałem pożądanego efektu.
Pomyślałem, że pewnie to wina TV, bo 55 calowa plazma jest za duża i może, dlatego tak to widać z racji tego, że nie posiadam zwykłego telewizora, spakowałem sprzęt, wziąłem wszystkie gry i pojechałem do kumpla. Podłączyliśmy urządzenie pod 35 calowy telewizor i włączyliśmy Pursuit Force, przeleciało intro, kumpel mówi „awesome, dude” i w rzeczy samej Pursuit Force wyglądał rewelacyjnie, zarówno Intro jak i sama gra, pomyślałem, że to przez ten telewizor tak fajnie wszystko wygląda, więc włączyliśmy znowu Essentials, niestety, gra wyglądała okropnie, może delikatnie lepiej niż na plazmie, ale nadal słabo. Następny Syphon Filter, pierwszy level na Alasca dosyć mroczny wyglądał niewiele lepiej niż Sprinter Cell, a wiadomo jak ta gra wygląda na ekranie PSP, epizod trzeci Bośnia, słoneczny, jasna kolorystyka, wygląda super. Sprawdziliśmy przeszło trzydzieści gier i wniosek jest jeden mroczne i ciemne, dziejące się w nocy, z mroczna i ciemna kolorystyką gry zupełnie nie nadają się do grania na TV przy użyciu tego urządzenia, natomiast gry jasne, kolorowe wyglądają super ot taki Burnout Legends wyglądał jak dwójeczka z dużych konsol.
Ale czy warto inwestować pieniążki w to urządzenie a potem martwić się przy zakupie gry czy będzie dobrze wyglądała na telewizorze czy też nie, czy nie będzie miała nocnych leveli. Ciężko udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi, z jednej strony warto dla tych kilku świetnie wyglądających gier, dla tego nowego uczucia gdy widzi się te gry z małego ekraniku na wielkim dużym ekranie naszego telewizora, ale z drugiej strony warto by poczekać trochę z zakupem, być może pojawi się na rynku niedługo urządzenie o wiele bardziej dopracowane, używającej innej technologii, bo wydatek nie jest mały, TV Adapter kosztuje w USA 85$, więc nie jest zakupem tanim, wygląd wielu gier pozostawia wiele do życzenia, grani w gry RPG jest praktycznie nie możliwe gdyż nie idzie odczytać w ogóle tekstu jeśli jest zbyt mały.
Urządzenie świetnie nadaje się do wyścigów takich jak Wipeot, Ridge Race, Burnout Legends, Need For Speed, te gry wyglądają naprawdę ślicznie, nadaje się do gier sportowych, bijatyk, gier 2D, ale za to nie nadaje się do RPG, chociaż wyglądają ładnie to w żaden sposób nie idzie odczytać tekstów, nie nadaje się do gier mrocznych i ciemnych, strategii. A więc powtórzę pytanie czy warto?
Jeśli szukasz nowych doznań z tymi samymi grami, masz na zbyciu około 300 zł i zbierasz gadżety to tak, jeśli nie spełniasz żadnych z tych warunków poczekaj na inne urządzenie tego typu, bo możesz się bardzo zawieźć, a mam nadzieję, że takowe urządzenie się pojawi, bo jest potrzebne, bo naprawdę fajnie się gra w te wszystkie gry na dużym ekranie. Czy ja jestem zadowolony? Z jednej strony tak z drugiej strony jednak czuje niesmak, który pewnie jeszcze trochę pozostanie.



Jeśli macie jakieś pytanie odnośnie tych urządzeń to pytajcie śmiało, jeśli macie jakieś propozycje odnośnie testów innych urządzeń chętnie ich wysłucham.

Nie testowałem filmów UMD bo nie miałem kiedy, zrobię update jutro. Także jutro zamieszcze wam zdjęcia z gier na TV.

W przygotowaniu FAQ odnośnie grania Online w Syphon FIlter Dark Mirror, pozdrawiam.

Pierwsza część zdjęć z TV, przepraszam za jakość, ale mój aparat miał zderzenie nie dawno z podłożem i nie może złapać ostrości :)































Chwilowo tyle, za pare minut pojawi się kolejny update zdjęć.

mejs

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2006, 12:42:57 pm »
Nie mogę się doczekać Screenów użycia TV Adaptora. Zawsze chciałęm to zobaczyć. Super że piszesz takie recenzje bo w polsce ich nie dużo. Rób jak najwięcej testów bo jest czego.

Najbardziej czekam na test Snake Eye z MGA2. Brrrr :twisted:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2006, 13:03:30 pm »
Red znowu się pieknie spisałeś!
Te słuchaweczki PSP wyglądają naprawdę świetnie, a ten PSP adaptor sprawię sobie w przyszłości :wink:.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 18, 2006, 14:18:44 pm »
Red: obecna ranga do ciebie pasuje. Odwaliłes kawał dobrej roboty ;]
gratulacje.

Pokaz jeszczesz zdjęcia jak się przedstawia gra na ekranie TV.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 18, 2006, 15:09:32 pm »
Zanim na rynek weszlo PSP wiedzialem, ze stworza cos takiego, do grania/ogladania filmow na zwyklym telewizorze. Swietny patent.
Dobra robota, czekam na zdjecia gier na TV.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 18, 2006, 15:47:03 pm »
Pierwszy Update zdjęć juz poszedł, miłego oglądania, za chwilę pojawi się kolejny :) przyczynę kiepskiej ostrości zdjęć podałem nad nimi :)

mejs

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 18, 2006, 16:00:15 pm »
Fajnie to wygląda naprawdę NICE. Mógłbym sobie zgrywać Anime z kompa na PSP i potem je oglądać na TV. Fajne. Dodatkowo chyba nie ma konsoli stacjonarnej która tak szybko jest gotowa do działania. Wciskasz i grasz cool.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 18, 2006, 17:20:59 pm »
A czy grafika na telewizorze traci duzo na jakosci?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 18, 2006, 17:26:57 pm »
Trochę traci Hubi, zależy to też od gry, jedne wyglądają super inne już nie zaspecjalnie, grafika traci przez to (w moim przypadku, bo testowalem urzadzenie na dwoch telewizorach i oba nie byly male, Plazma 55" i Zwykly TV 35) ze obraz jest rozciagniety do bardzo duzych rozmiarow, ale jesli siedzisz troszke dalej od telewizora, od powiedzmy 2 metry wszysto wyglada ok.

lupinator

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 18, 2006, 18:20:09 pm »
Dobre testy :] Kupił bym sobie taki adaptor  :mrgreen:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 18, 2006, 19:09:04 pm »
Cytat: "lupinator"
Dobre testy :] Kupił bym sobie taki adaptor  :mrgreen:

Namów Reda żeby prowadził sklep wysyłkowy :mrgreen:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 18, 2006, 20:11:57 pm »
ehehheh, jasne, jakiś imporcik raz na jakiś czas i owszem ale żeby od razu sklep ;)

Plac zabaw Reda podczas pracy :)





Niezły bajzel!!! Tak pewnie zostanie przez pare następnyh dni :)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 18, 2006, 20:31:47 pm »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  TEż chce tyle gier !!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 18, 2006, 20:35:32 pm »
to tylko część gier na PSP, które posiadam, akuratnie te brały udział w sesji zdjęciowej na tv to sie do tego zdjęcia załapały :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:07:48 pm »
nie ma to jak sie dowartosciowac...cieszyc sie tym ze zyjemy w polsce - patrząc na to co Red ma w posiadaniu...

Pocieszam sie tym ze wszystkie gry poznosił od wszystkich mozliwych sąsiadów :D
We lack the motion to move to the new beat

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:09:44 pm »
Chciałbym miec chociaż połowę Twojej kolekcji gier na PSP...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:10:05 pm »
Cytuj
Pocieszam sie tym ze wszystkie gry poznosił od wszystkich mozliwych sąsiadów


MEGA BIG LOL :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:18:20 pm »
Nie "loluj" :D ...tak naprawde chwile przed ta sesja dzwonil do mnie:
Ty Dawid homie! wez mi przynies pare gierek, wiesz tak zeby wygladało ze taki ziom jestem" :D ... nie no zartuje ofkors ....podziwiam to ze doszedles jakos do tego co masz
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 19, 2006, 00:48:33 am »
KOLEJNA PORCJA ZDJĘĆ

















mejs

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 19, 2006, 10:58:39 am »
Ridge Racer pewnie najlepiej wygląda bo przecież ta gier poraża grafą. I love RR  :mrgreen:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 19, 2006, 11:09:35 am »
Ridge Racer Wyglada bosko :) jak bede mial czas to wrzuce wam wicej zdjec z tej gry. Kolory na tych wszystkich photosach moga byc nieco wyblakle lub szarawe, ale to dlatego ze zdjecia sa robione bez lampy a do tego w nocy :)

lupinator

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 19, 2006, 13:20:38 pm »
Wooaa! Gierki wyglądają świetnie  :D
RR szczególnie ale reszta tez robi wrazenie chocby ten off road na quadzie

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 19, 2006, 15:02:04 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
jak bede mial czas to wrzuce wam wicej zdjec z tej gry

Lub filmiki. Please :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 19, 2006, 15:08:13 pm »
Mowisz masz pierwszy mix :)
Troche musialem pojechac po jakosci, bo po pierwszym skonwertowaniu plik zajmowal ponad 250 mega :) teraz macie 32 :) ale i tak nie wyglada to zle, po prostu nie dawajcie na caly ekran :) Jesli wlaczycie w media playerze obraz na 50% to bedziecie dokladnie wiedzieli jak wygladaja gry na TV, identycznie :)

http://s58.yousendit.com/d.aspx?id=3SW4Q53QF606B1SPBJL38YQ5O2

Jak wrócę z pracy zrobie drugi filmik :)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 19, 2006, 16:05:06 pm »
Niedowierzam że to PSP. Grafika BOSKA!!!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 19, 2006, 16:48:46 pm »
a zamaist prosić o relację z 3d w MGA sami sobie qpcie wraz z nakladką 3D :P

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3831

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 19, 2006, 17:13:37 pm »
Pierwsze slysze o takiej nakladce 3D na ekran, az dzis sprawdze w GameStop'ie czy maja cos takiego :)
200zl za MGA2 troche sporo, ja placilem 120 w dniu premiery ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 19, 2006, 18:44:38 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
http://s58.yousendit.com/d.aspx?id=3SW4Q53QF606B1SPBJL38YQ5O2

Jak wrócę z pracy zrobie drugi filmik

Wielkie dzieki i czekam na wiecej. A gry wygladaja naprawde swietnie. Prawie jak na PS2 :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 20, 2006, 04:39:35 am »
W sobote zrobie update, cala galeria tylko z Ridge Racer i kilka filmikow. Juz nie bede zmuszal was do sciagania tych wszystkich filmikow, od dzisiaj daje wszystko na Google Video, zalozylem konto, wiec teraz klikajac w link od razu mozecie ogladac.

Oto pierwszy z nich, nie jest to co prawda Ridge Racer, ale jest to obiecany filmik z gry Frantix na PSP, polecam bo jest naprawde swietny, nagrany zostal oczywiscie na TV przy uzyciu TV Adaptora, zachecam do ogladania.

Frantix Bonus Movie


Edit:
Zapomnialem wam powiedziec, hmmm, dokladnie za piec dni, liczac od teraz pojawi sie test Outrun'a 2006 na PSP.

mejs

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 20, 2006, 10:38:01 am »
Frantix jest cool. Grrrr!!!

Dobrze że masz konto na Google teraz to będzie fajowo. Będziemy mogli oglądać wszystkie filmy bez jakichś tam wielkich wymagań.

Ten avatar z dzieciakiem był lepszy Red.  :mrgreen:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 22, 2006, 08:04:13 am »
Najprawdopodobniej dzis dostaniecie update :)

mejs: a jak ci sie widzi ten avek? :)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 22, 2006, 10:42:14 am »
Ja bym proponował zebyś dawał linki do zdjęć bo tak to się strona otwiera długo.

mejs

  • Gość
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:44:53 am »
Ładny ładny. Ty zawsze masz takie ładne. Amerykańskie avatary  8)  NAjabardziej jedak Nothing Personal mi się podobał The Best.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 22, 2006, 22:31:14 pm »
Pierwsza seria:









mejs: posialem gdzies to zdjecie z nothing personal i teraz nie moge go znalezc :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 30, 2006, 10:38:55 am »
Oto moje nowe PSP, moze nie powala ale przynajmniej oryginalne :D
Do czasu pojawienia sie paneli musi wystarczyc.

Oto ona:


A tu macie kilka modeli i kombinacji z wymiennymi panelami i przyciskami. Jeszcze w tym tygodniu bedzie ich test, zamowilem trzy, ale tylko dwa dojda w tym tygodniu. Oba wyprodukowane przez "Asterix", jeden bardzo mocno limitowany, bo wyszlo tylko 100 modeli, Liquid Silver Limited Edition a drugi, wczoraj zostal wypuszczony na rynek, Sunny Yellow. Relacja i zdjecia na pewno beda. Tu macie kilka fotek na ktorych mozna zobaczyc panele firmy "Asterix"






Niestety tylko takiej wielkosci obrazek pokazujacySunny Yellow udalo mi sie znalesc :)


Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 30, 2006, 12:27:11 pm »
Podoba mi sie połączenie białe guziki, srebrny panel :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 30, 2006, 12:29:47 pm »
Te przyciski sa Crystal czyli przezroczyste, ale fakt wygladaja swietnie z tym panelem (wlasni taki zestaw zamowilem ) bardzo fajnie tez wyglada czerwony kolor (jest ich kilka) chodzi mi o Ferrari Red z bialymi przyciskami, no i Sunny Yellow z czarnymi :D

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 30, 2006, 17:42:23 pm »
Stacja dokująca dla PSP zrobiona z klocków Lego.

http://pspcrazy.com/?page=Story&id=898

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 30, 2006, 18:00:09 pm »
heheh fajne, pomyslowe i tanie :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Testy - PlayGear Pocket and Visor. Enjoy :)
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 01, 2006, 10:59:33 am »
Strasznie mi sie podoba ta pomaranczowa (czerwona?) obudowa...no poprostu cudo!

Red zmieniłes sobie obudowe czy kupiłes new psp? :roll:
We lack the motion to move to the new beat