Autor Wątek: BioShock  (Przeczytany 95913 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 29, 2007, 23:36:48 pm »
Hmm...ja gdybym miał wybierać pomiędzy Bioshock a Stranglehold, oczywistym by dla mnie było, by wybrać Bioshock'a.Bioshock jest lepszy ponieważ, Stranglehold opiera się na samym strzelaniu w slow-motion, ale co oprócz tego?Owszem, będzie jakaś fabuła, ale nie liczyłbym na nic szczególnego, a slow-motion po pewnym czasie sie znudzi.A za to w Bioshocku mamy fabułę, gameplay, klimat i ogólnie gra widać, że będzie hitem ^^



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 30, 2007, 18:41:35 pm »
Bioshock w Oficjalnym Magazynie Xboxa dostał ocenę 10/10. Źródło: http://giery.eu/Xbox360/Newsy/Bioshock-na-10-.html

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: BioShock
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 30, 2007, 20:56:26 pm »
Wow!! :shock:

Wiadomo, że oficjalne magazyny zazwyczaj zawyżają lekko oceny, ale i tak są powody do zadowolenia. Z tego co mówił i pisał Koso, to gra rzeczywiśie będzie super (ocena wstępna w PSXE 9).
Szkoda, że nie będzie multiplayera :(  Nawalanie się broniami i mocami mogło by być naprawdę mocne.

nakimushi

  • Gość
Odp: BioShock
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 31, 2007, 08:55:02 am »
PC-gamer dal 9.5 ;) wersji pc oczywiscie

Tarniak

  • Gość
Odp: BioShock
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 31, 2007, 11:36:38 am »
No nie wiem czy są zawsze tacy nieobiektywni (Xbox magazine) dali mniej dla FORZY 2 niźli IGN czy Gamespot :lol:. Nie przeszkadza mi, że Bioshock nie będzie miało multi. Jakoś nie pasuje mi do tej gry, a przynajmniej nie będzie trzeba wybierać dodatkowo między Halo 3 i GoWem :).

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 31, 2007, 12:09:52 pm »
A w jakimiś sklepie już prowadzą preordery na edycję kolekcjonerską Bioshocka?O tym, że PSX sklep ma już preorder na normalną wersje, to wiem.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: BioShock
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 31, 2007, 19:33:53 pm »
A w jakimiś sklepie już prowadzą preordery na edycję kolekcjonerską Bioshocka?O tym, że PSX sklep ma już preorder na normalną wersje, to wiem.

Wysłalem maila do ultimy z zapytaniem bo też chce złożyć ;)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 31, 2007, 19:40:46 pm »
całe szczeście ze w Bioshok nie bedzie multi zamówie se pirata na torrencie a kasiora zostanie na Halo 3 mniam

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: BioShock
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 31, 2007, 19:45:23 pm »
całe szczeście ze w Bioshok nie bedzie multi zamówie se pirata na torrencie a kasiora zostanie na Halo 3 mniam
Nie ma to jak obnosić się, że się kradnie. A gra ma tytuł Bioshock, nie pomyl jak będziesz szukał.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 31, 2007, 19:45:46 pm »
całe szczeście ze w Bioshok nie bedzie multi zamówie se pirata na torrencie a kasiora zostanie na Halo 3 mniam

Przerazasz mnie. Nie chcesz zaplacic za swietna gre i jeszcze sie tym szczycisz  :shock:

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 01, 2007, 15:15:02 pm »
Trzeba se jakoś odbić straty fnasowe oraz newrwowe z ciagłym serwisowaniem x360

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 01, 2007, 15:42:04 pm »
Straty finansowe? WTF? Jest gwarancja. No chyba, ze sie piraci ;]

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 01, 2007, 16:08:27 pm »
LesiuGR ma 100% racje :] Jak człowiek nie piraci, to nie traci na serwisowaniu, a jak człowiek piraci, to traci na serwisowaniu(możliwe, że to przeróbka częściowo psuje konsole).Tacy ludzie jak my, nie piracący, kupujący oryginalne gry, możemy się rozkoszować nie zbanowanymi konsolami oraz pięknym pudełkiem i grą bez żadnych bugów ;]



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Szczerbacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-05-2007
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 01, 2007, 16:30:49 pm »
całe szczeście ze w Bioshok nie bedzie multi zamówie se pirata na torrencie a kasiora zostanie na Halo 3 mniam

Takich pe*ałów trzeba tępić :/

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BioShock
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 01, 2007, 16:39:30 pm »
LesiuGR ma 100% racje :] Jak człowiek nie piraci, to nie traci na serwisowaniu, a jak człowiek piraci, to traci na serwisowaniu(możliwe, że to przeróbka częściowo psuje konsole).Tacy ludzie jak my, nie piracący, kupujący oryginalne gry, możemy się rozkoszować nie zbanowanymi konsolami oraz pięknym pudełkiem i grą bez żadnych bugów ;]
I niezepsutym czytnikiem przez 'domowej roboty kopiami roboczymi'. Nie polecam piracic na konsolach - mozna sie srogo zawieść :)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 01, 2007, 18:15:35 pm »
LesiuGR ma 100% racje :] Jak człowiek nie piraci, to nie traci na serwisowaniu, a jak człowiek piraci, to traci na serwisowaniu(możliwe, że to przeróbka częściowo psuje konsole).Tacy ludzie jak my, nie piracący, kupujący oryginalne gry, możemy się rozkoszować nie zbanowanymi konsolami oraz pięknym pudełkiem i grą bez żadnych bugów ;]

hehe dawno sie tak nie uśmiałem tacy ludzie jak wy co nie przerabiaja latają po serwisach ileś tam razy hehehe i kto kogo dyma ? M$ was rzecz jasna, też kiedyś gralem na orgach na 360 ale stracilem cierpliwość do tego bubla ile mozna być dymanym przez M$

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 01, 2007, 18:23:06 pm »
Frezer, typowy z Ciebie polski przypadek. "Ey ziomo, pacz na tego gópka, on jedzie na orygynalach, a nie wie, ze moze miec gry za darmo z neta, uhuhuhu". Troche szacunku do czyjejs pracy i nie, nikt tu nikogo nie dyma. Od poczatku bylo wiadome, ze XO jest awaryjny, ale kupujac go zgodzilismy sie z tym.

On topic: Bioshock zapowiada sie kozacko. Nowatorstwo w FPSach poprzez dodanie innych opcji zabijania- przypomina mi to troche The Darkness, jednak mam nadzieje, ze wyjdzie z tego troche wiecej. (na to sie zapowiada ;) )

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 01, 2007, 18:37:58 pm »
Nas nikt nie dyma:] To wy złodzieje macie zbanowane konsole, nie doceniacie czyjejś pracy i kradniecie(swoją drogą, ciekaw jestem czy Xbox 360 kupiłeś uczciwie, bo skoro cie nie stać na gry, to jak cie było stać na konsolę :shock:) My doceniamy cudzą pracę, więc kupimy Bioshock'a oryginałkę.Wasze konsole (czyt. przerobione) mają zniszczone napędy i częściej się psują(nawet podczas badania wynikło, że przerobione konsole szybciej się psują)

A tak wracając do tematu, to zastanawiam się, czy nie zamówić Bioshocka edycji kolekcjonerskiej z zagranicy.Ponoć ma być taniej, na Ebay kosztuje 50euro a u nas bedzie kosztowac pewno ze 300-350zł.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: BioShock
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 01, 2007, 18:52:26 pm »
Frezer poprostu mnie załamujesz. Okradasz twórców gier za to że masz konsole MS która jest awaryjna ? Niewiem jak mam to skomentować, To tak jakby obwiniać mieszkanców Nowego Jorku że w ich miescie miał miejsce zamach terrorystyczny. Poprostu głupota totalna.

Dino, a co zawiera edycja kolekcjonerska ze jest warta kupienia ? ;)

kuchar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2007
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:36:45 pm »
Ale wy macie problemy ludzie chańba!

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:39:24 pm »
Frezer poprostu mnie załamujesz. Okradasz twórców gier za to że masz konsole MS która jest awaryjna ? Niewiem jak mam to skomentować, To tak jakby obwiniać mieszkanców Nowego Jorku że w ich miescie miał miejsce zamach terrorystyczny. Poprostu głupota totalna.

Dino, a co zawiera edycja kolekcjonerska ze jest warta kupienia ? ;)
Figurkę (taką porządną, a nie jakieś badziewie) Płytę Making Of i coś tam jeszcze, ale już nie pamiętam.
Ja osobiście zbieram takie figurki, więc dla mnie must have:]



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Tarniak

  • Gość
Odp: BioShock
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:40:57 pm »
Jak widać nie większy niż ty z ortografią :wink:.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: BioShock
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 01, 2007, 20:00:43 pm »
figurka rzeczywiście fajna link http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1457/BioShock/p3/ tylko żeby nie wyjechali z jakąś zaporowo-kosmiczną ceną za limitke, to będzie spoko.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2007, 20:02:31 pm wysłana przez kazuyoshi »
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: BioShock
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 01, 2007, 20:01:39 pm »
Frezer poprostu mnie załamujesz. Okradasz twórców gier za to że masz konsole MS która jest awaryjna ? Niewiem jak mam to skomentować, To tak jakby obwiniać mieszkanców Nowego Jorku że w ich miescie miał miejsce zamach terrorystyczny. Poprostu głupota totalna.

Dino, a co zawiera edycja kolekcjonerska ze jest warta kupienia ? ;)
Figurkę (taką porządną, a nie jakieś badziewie) Płytę Making Of i coś tam jeszcze, ale już nie pamiętam.
Ja osobiście zbieram takie figurki, więc dla mnie must have:]

I pewnie metalowe pudełko jeszcze ;) Kupie raczej zwykłą wersje bo making of z gier mnie nigdy nie ciekawiło, a figurka mi nie potrzebna, chociaż bylo by fajnie taką sobie gdzieś postawić  :roll:

Supersonic

  • Gość
Odp: BioShock
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 01, 2007, 20:13:30 pm »

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 01, 2007, 21:51:40 pm »
Jak już powiedziałem, ja zbieram figurki i dla mnie imba pomysł:D Jeżeli w Assassin's Creed też będzie taka porządna, to na pewno też zakup na edycję limitowaną złożę :] Już sie Bioshock'a doczekać nie mogę, ale łatwiej by mi było, gdybym wiedział, że już mam zamówione :]



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:01:29 pm »
Frezer, typowy z Ciebie polski przypadek. "Ey ziomo, pacz na tego gópka, on jedzie na orygynalach, a nie wie, ze moze miec gry za darmo z neta, uhuhuhu". Troche szacunku do czyjejs pracy i nie, nikt tu nikogo nie dyma. Od poczatku bylo wiadome, ze XO jest awaryjny, ale kupujac go zgodzilismy sie z tym.

On topic: Bioshock zapowiada sie kozacko. Nowatorstwo w FPSach poprzez dodanie innych opcji zabijania- przypomina mi to troche The Darkness, jednak mam nadzieje, ze wyjdzie z tego troche wiecej. (na to sie zapowiada ;) )

kto ci powiedział ze nei stać mnie na gry ? stać mnie na posiadanie x360,ps3 i nabywanie do nich orginałów co do awaryjności to moze ty sie z tym zgodziłeś gdy ja kupowałem xbubla dawno temu jeszcze nikt nie przypuszczał ze bedzie to najbardziej awaryjna konsola w histori gdybym to wiedizał w zyciu bym tego syfu niekupił tylko zostawił kase na ps3 mówisz coś o szacunku za prace ja wydałem 1700zł za złoma gdzie szacunek m$ dla mojej pracy ?
Opublikowane: Sierpień 01, 2007, 22:52:14
Frezer poprostu mnie załamujesz. Okradasz twórców gier za to że masz konsole MS która jest awaryjna ? Niewiem jak mam to skomentować, To tak jakby obwiniać mieszkanców Nowego Jorku że w ich miescie miał miejsce zamach terrorystyczny. Poprostu głupota totalna.

Dino, a co zawiera edycja kolekcjonerska ze jest warta kupienia ? ;)

chyba grasz od niedawna skoro nie wiesz ze M$ zarabia na grach a nie na konsolach dziwne ze nie wiesz takich rzeczy stary

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: BioShock
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:03:02 pm »
Ale przecież za serwisowanie nikt ci nie każe płacić frezer :P

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:04:43 pm »
1. Gdzie piszę, że Cię nie stac? 2. Trzeba było poczekac, a nie kupowac w ciemno. 3. Jeśli myślisz, że XO jest złomem- sprzedaj go, po co Ci złom? 4. Wielu ludzi jest zadowolonych z XO, więc opinia jednego pirata dla MS nic nie znaczy. 5. Mógłbyś pisac z przecinkami, bo ciężko Cię rozczytac ;). 6. EOT

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:08:49 pm »
Ale przecież za serwisowanie nikt ci nie każe płacić frezer :P

a co mi da psełdo serwis M$ jak bede miał fart konsola wróci po kilku tygodniach albo miechach i zaraz znowu padnie człowieku poczytaj sobie fora zwłaszcza amerykańskie polecam kupa śmiechu ludzie wysyłają po 5 anawet 10 razy hehehe

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:11:28 pm »
Ale przecież za serwisowanie nikt ci nie każe płacić frezer :P

a co mi da psełdo serwis M$ jak bede miał fart konsola wróci po kilku tygodniach albo miechach i zaraz znowu padnie człowieku poczytaj sobie fora zwłaszcza amerykańskie polecam kupa śmiechu ludzie wysyłają po 5 anawet 10 razy hehehe

Dziwne, ja dostałem w 4 dni od daty zgłoszenia  :shock:

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: BioShock
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:11:48 pm »
1. Gdzie piszę, że Cię nie stac? 2. Trzeba było poczekac, a nie kupowac w ciemno. 3. Jeśli myślisz, że XO jest złomem- sprzedaj go, po co Ci złom? 4. Wielu ludzi jest zadowolonych z XO, więc opinia jednego pirata dla MS nic nie znaczy. 5. Mógłbyś pisac z przecinkami, bo ciężko Cię rozczytac ;). 6. EOT

kończe juz temat niecche mi się pisać do osób z klapkami na oczach którzy przeczą faktą szkoda mojego czasu a pisze byle jak bo mam zwaloną klawiature

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:15:40 pm »
1. Gdzie piszę, że Cię nie stac? 2. Trzeba było poczekac, a nie kupowac w ciemno. 3. Jeśli myślisz, że XO jest złomem- sprzedaj go, po co Ci złom? 4. Wielu ludzi jest zadowolonych z XO, więc opinia jednego pirata dla MS nic nie znaczy. 5. Mógłbyś pisac z przecinkami, bo ciężko Cię rozczytac ;). 6. EOT

kończe juz temat niecche mi się pisać do osób z klapkami na oczach którzy przeczą faktą szkoda mojego czasu a pisze byle jak bo mam zwaloną klawiature

Ostatni post:

Napisałem, że Xbox sie nie psuje?  :shock: Nie sądzę. Co do czasu- rzeczywiscie, szkoda czasu na rozmowy z osobami z klapkami na oczach ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: BioShock
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:25:49 pm »
Dziwne, że wszystkie Xboxy się psują i trzeba je naprawiać 5-10 razy skoro ja mam ponad rok i jeszcze nic mi się nie spieprzyło. To chyba przez te klapki na oczach ;)  :lol:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 834
  • Reputacja: 81
Odp: BioShock
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:38:53 pm »
Dziwne, że wszystkie Xboxy się psują i trzeba je naprawiać 5-10 razy skoro ja mam ponad rok i jeszcze nic mi się nie spieprzyło. To chyba przez te klapki na oczach ;)  :lol:

Nigdzie nie widziałem żeby on napisał, iż wszystkie padają. Moja też ciągle żywa, no i? Istnieje coś takiego jak szersze globalne podejście do tematu, aniżeli własne ja. Prawda jest taka, że to najbardziej wadliwa i awaryjna konsola w historii czy to się komuś podoba czy nie i kropka.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: BioShock
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:55:02 pm »
Dziwne, że wszystkie Xboxy się psują i trzeba je naprawiać 5-10 razy skoro ja mam ponad rok i jeszcze nic mi się nie spieprzyło. To chyba przez te klapki na oczach ;)  :lol:

Nigdzie nie widziałem żeby on napisał, iż wszystkie padają. Moja też ciągle żywa, no i? Istnieje coś takiego jak szersze globalne podejście do tematu, aniżeli własne ja. Prawda jest taka, że to najbardziej wadliwa i awaryjna konsola w historii czy to się komuś podoba czy nie i kropka.

No nie napisał, ale dał do zrozumienia, że Xboxy (ogólnie) co chwile padają. Z drugą częścią się zgodzę. Sam pare razy pisałem, że 360ka to najbardziej awaryjna konsola w historii. Inna sprawa, iż uogólnianie wszystkiego nie zawsze jest dobre. Indywidualne podejście też się liczy (w końcu to główna zasada demokracji).
Dobra kończe oftop.

Na onlinecenter jest nowy filmik z Bioshocka.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: BioShock
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 02, 2007, 01:00:14 am »
chyba grasz od niedawna skoro nie wiesz ze M$ zarabia na grach a nie na konsolach dziwne ze nie wiesz takich rzeczy stary

Nigdzie nie wspomniałem że MS nie zarabia na grach, miałem na myśli to że chcąc okradać MS okradasz przy okazji twórców gier i ich cięzka praca i wydatki idą w błoto! Skoro tak bardzo nie lubisz tego zlomu od MS, nie chcesz zeby zarabiali, a mówisz ze Cie stać na oryginały to polecam zmienić konsole, a nie gadać za przeproszeniem jakies głupoty od których uszy więdną. Proszę Cię czytaj posty uważnie bo nie chce mi się odpowiadać na coś o czym nawet nie wspominałem.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: BioShock
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 02, 2007, 02:23:05 am »
jeszcze 3 tygodnie  :D Ile za wersje limitowaną ? :D Nie wiem ile mam sobie pieniążków odłożyć  :cool:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: BioShock
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 02, 2007, 09:30:24 am »
Nie widziałem jeszcze preorderów, ale myślę coś z 3 banieczki :). W sumie, cena może byc większa, bo dają figurkę :D

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: BioShock
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 02, 2007, 11:41:41 am »
Nie sądzę, aby cena była większa.W U.S.A edycja kolekcjonerska kosztuje 70$, tak że jak przeliczymy na złotówki to wyjdzie coś koło 200zł.No ale sklepy sobie tą "dodatkową" stówkę dodadzą.W sumie opłacało by się teraz z U.S.A gry zamawiać, u nich jest dużo taniej.Zwłaszcza teraz, gdy dolar tak słabo stoi.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D