Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 153701 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #360 dnia: Listopada 02, 2007, 13:29:45 pm »
na bank będą cięcia w grafice w stosunku do X'a...i pewnie spadek framerate'u jako bonus..

Misterbuu cierpi na uraz "POUNCHARTEDOWY". Słyszałem że coraz więcej fanboy'ów X0 zapada na tą przypadłość. :P
Czyli, że teraz na siłę będą szukać bubli w grach PS3, próbując udowodnić, że samo Uncharted wiosny nie czyni? Dobre ;) .
Ja myślę, że jednak Ubi dało z siebie wszystko, by jakakolwiek wersja Assassyna nie odstawała od drugiej, zbyt ważny, i za bardzo oczekiwany tytuł, by mogli pozwolić sobie na takie wałki.
PSN ID: WojtqGO

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #361 dnia: Listopada 02, 2007, 15:41:21 pm »
Niech niektórzy fanboye XO pamiętaja że gra od początku była pisana na PS3 i dopiero potem rozpoczeli prace nad wersją dla XO
Jaja beda jak wersja z iksa bedzie lepsza ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

DjCbool

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2007
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #362 dnia: Listopada 02, 2007, 16:04:43 pm »
Niech niektórzy fanboye XO pamiętaja że gra od początku była pisana na PS3 i dopiero potem rozpoczeli prace nad wersją dla XO
Jaja beda jak wersja z iksa bedzie lepsza ...

Na to bym nie liczył. Pewnie będą równe, tak jak w przypadku Burnout Paradise gdzie najpierw zaczynali pisać ją na PS3 a dopiero póżniej na XO. A wogóle czemu sie tak uwzieliście na PS3 przecież Exclusivy na nią lepiej wyglądają niż te wszystkie na XO (czyżby to bolało fanboy-ów M$). nie czarujmy sie ale Unchared lepiej wygląda niż Gears of war i Unreal 3 też bedzie lepiej wyglądać od Gyrosów a co do wersji Unreala na XO, cos ostatno Epic Games o niej nie wspomina czyżby gra miał ukazać sie tylko na PS3 8) i na PC. Mam XO i PS3 ale jakoś podchodzi mi PS3. Nie czyni mnie to jednak fanboyem Sony bo jak cos dobrego zrobi M$ to jestem szczęsliwy i to doceniam oraz zauważam ale po prostu nie chce się oszukiwać.


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #363 dnia: Listopada 02, 2007, 18:48:46 pm »
Famitsu wystawiło ocenę Assassin's Creed http://www.n4g.com/News-79779.aspx

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #364 dnia: Listopada 02, 2007, 19:00:28 pm »
No, czyli gra jest za*ebista. Teraz tylko złożyc preorder w sklepie PE i wyczekiwac 15tego. :]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #365 dnia: Listopada 02, 2007, 19:01:25 pm »
Famitsu wystawiło ocenę Assassin's Creed http://www.n4g.com/News-79779.aspx
hmmmm , skoro Japończykom się spodobało to nie wiadomo jak z resztą normalnego świata. ;)

nakimushi

  • Gość

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #367 dnia: Listopada 03, 2007, 02:23:46 am »
Cytuj
http://gameinvasion.comcast.net/gameinvasion/show/#1327797_assassins_creed/2364371_assasinscreed_exclusive_16x9_012

cudowny trailer z gry
Genialny ten trailer ;] Na taka gre czekalem bardzo dlugo ;]
Najbardziej mi sie podoba chod Altaira bardzo stylowy i pasujacy do postaci, chociaz idac tymi uliczkami wyglada jak sredniowieczny dres :P

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #368 dnia: Listopada 03, 2007, 11:29:47 am »
Dokładna data premiery w Europie, to?

edit
14 listopada?
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2007, 11:31:50 am wysłana przez pokrytyśniegiem »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 03, 2007, 11:37:27 am »
Famitsu wystawiło ocenę Assassin's Creed http://www.n4g.com/News-79779.aspx
Ciekawe na ktorej wersji sie oparli ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 03, 2007, 11:47:48 am »
Wydaje mi się że ocena jest dla obu wersji

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 04, 2007, 11:28:40 am »
Ciekawostka :D
 
Niezwykle smutną wiadomość mamy dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują tytułu ze stajni Ubisoftu - Assassin’s Creed. Otóż, planowana trylogia książkowa oparta o tę właśnie produkcję nie pojawi się na rynku a to za sprawą...sekty(!).

Sekta Ismaeli uważa się za potomków średniowiecznych Asasynów, którzy to są głównymi bohaterami produkcji od Ubi, stąd też zażądali oni naniesienia licznych poprawek od Steven’a Barnes’a, który to miał napisać powieść. Koniec końców, Barnes tak się zirytował, że postanowił zaprzestać pisania, tym samym wpędzając powieść Assassin’s Creed do grobu.

„Wygląda na to, że developera gry odwiedzili potomkowie prawdziwych ASASYNÓW, członkowie indyjskiej sekty Ismaeli, aktualnie pod przywództwem Aghy Khana. Przyjechali i zasugerowali, by Ubisoft okazał więcej szacunku ich przodkom. Chcieli wycięcia z książki wszystkich odniesień religijnych. Jasne – powodem krucjat były przecież różnice w standardowych rozmiarach butów, lub coś podobnego(...). Wynajęli eksperta, który miał ocenić jej treść. Ciekawe, dlaczego nie pomyśleli o tym wcześniej...Ostatnim, czego chcieli, było wysłanie powieści ludziom Khana, aby przedstawili oni swoje sugestie. Marco ( szef wydawnictwa) był strasznie zawiedziony całą tą sytuacją. Książka zmieniała się w kupę g***a, a mnie to również przestało bawić. Cały projekt umarł” – żali się Steven.
żródło-onet.pl
ps.ciekawe jak oni byli ubrani bardzo mnie to ciekawi :cool:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 04, 2007, 11:48:47 am »
Szkoda, książka w tych klimatach mogła by byc zajebista.

Sekty ch**.

Supersonic

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 04, 2007, 12:04:40 pm »
37 dla tego typu gry w Famitsu. Co im się stało  :lol:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 04, 2007, 13:21:12 pm »
Pewnie tez ich odwiedzili panowie z sekty 8)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #375 dnia: Listopada 04, 2007, 16:42:05 pm »
Nieważne ,gra wymiata i to się liczy  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #376 dnia: Listopada 04, 2007, 16:46:55 pm »
Dali by demo na PStore bo nie jestem zupełnie przekonany do tej gry. Nie wiem czemu. Nie śledzę informacji na jej temat (jak widać w tym temacie prawie nic nie napisałem) i nie grzeje mnie ten tytuł. Może demo mnie przekona bo tak samo tknąć nie chciałem NFS'a nowego a po zagraniu w demo wiem że zaopatrzę się w Pro Street.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #377 dnia: Listopada 04, 2007, 16:49:49 pm »
Ja mam na odwrót byłem przekonany, że kupie PES'a 2008 ale po paru chrupnięciach animacji zdecydowałem, że kupie CoD 4 i oczywiście AC :cool:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #378 dnia: Listopada 04, 2007, 17:10:57 pm »
Dali by demo na PStore bo nie jestem zupełnie przekonany do tej gry
Raymond mówiła przecież, że dema w ogóle nie będzie
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=84764

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #379 dnia: Listopada 04, 2007, 17:52:13 pm »
Dali by demo na PStore bo nie jestem zupełnie przekonany do tej gry. Nie wiem czemu. Nie śledzę informacji na jej temat (jak widać w tym temacie prawie nic nie napisałem) i nie grzeje mnie ten tytuł. Może demo mnie przekona bo tak samo tknąć nie chciałem NFS'a nowego a po zagraniu w demo wiem że zaopatrzę się w Pro Street.

nie dziwi mnie to / wkoncu to tytul multi ktory na dodatek jest 100 razy bardziej rozbudowany niz HS czy Uncharted  :grin:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #380 dnia: Listopada 04, 2007, 18:07:42 pm »
Cytuj
ktory na dodatek jest 100 razy bardziej rozbudowany niz HS czy Uncharted
Nie przesadzaj z ta 100 ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #381 dnia: Listopada 04, 2007, 18:15:36 pm »
Cytuj
Nie przesadzaj z ta 100 ...
Czepiasz się...

Dema nie będzie już wiadomo od dawna, a pro street ssie na całej linii. Nie wiem jak ktoś może przekładać tę grę nad Assassin's Creed.  :lol: Tak trudno obejrzeć gameplay na GT i poczytać w necie?
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 18:18:07 pm wysłana przez Krayzie »


Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #382 dnia: Listopada 04, 2007, 18:18:59 pm »
Dla MarcePana wszystko jest trudne  :lol: a w szczególności jeżeli ma to coś wspólnego z X360  :lol:

100 razy to z mało przykład :

Nathan posiada 3,500 animacji ruchu  a Altair 12 tysięcy ;]

@Krayzie

MarcePan może wszystko  :lol:

BTW Pro Street sssie zgadzam się .
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 18:21:44 pm wysłana przez Soul »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #383 dnia: Listopada 04, 2007, 18:22:28 pm »
Dla MarcePana wszystko jest trudne  :lol: a w szczególności jeżeli ma to coś wspólnego z X360  :lol:

100 razy to z mało przykład :

Nathan posiada 3,500 animacji ruchu  a Altair 12 tysięcy ;]
Gówno mnie to obchodzi.
Wchodzę do tematu o Assasin's Creed by poczytać o tej grze, a nie po to by zobaczyć jak bardzo macie najebane we łbach.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #384 dnia: Listopada 04, 2007, 18:26:17 pm »
Jak Cię to guzik obchodzi na ch** czytasz?  :lol:

A tak BTW pisałem o grze jak byś nie zauważył ,Altair to główny bohater gry Assassins Creed.  :eek:

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 04, 2007, 18:32:14 pm »
Nathan posiada 3,500 animacji ruchu  a Altair 12 tysięcy ;]

Tylko w UDF to widać, a Altair jest kanciasty jak jego animacja i rusza się sztucznie i drętwie z przeskokami, takie odniosłem wrażenie obejrzawszy wszystkie filmiki z GT o AC.

I mam takie samo zdanie co MarcePan, nie czuje tej gry... tylko, że uważam nfs za crap  :P Ale może na kierownicy dostaje grywalności. Zresztą jak każda samochodówka w której jest dobra grafa albo czuć prędkość lub jedno i drugie :D

Być może fascynacja tą grą bierze się większości u użytkowników xksa którzy szukają czegoś "podobnego" do UDF...?

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #386 dnia: Listopada 04, 2007, 18:33:13 pm »
dokladnie postac z AC ma taki zestaw animacji ze zjada te animacje next genowe z Uncharted bez zadnego sie chwalenia/ to jak postac wchodzi po budynkach i sie porusza jest nieosiagalne chyba dla nikogo w tej chwili i wyprzedza wszystkich o cala lige/

3 duze miasta + krolestwo miedzy ktorym mozna sie poruszac na koniu i skakac do woli zjada na sniadanie malutkie miejscowki z HS czy innych gier a przy tym grafika jest fenomanalna z masa postaci na raz na ekranie i dziala plynniutko jak maselko/

chyba naprawde jedyny przyklad gry ktora w pelni korzysta z mocy next genow

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 04, 2007, 18:44:28 pm »
Dali by demo na PStore bo nie jestem zupełnie przekonany do tej gry. Nie wiem czemu. Nie śledzę informacji na jej temat (jak widać w tym temacie prawie nic nie napisałem) i nie grzeje mnie ten tytuł. Może demo mnie przekona bo tak samo tknąć nie chciałem NFS'a nowego a po zagraniu w demo wiem że zaopatrzę się w Pro Street.

nie dziwi mnie to / wkoncu to tytul multi ktory na dodatek jest 100 razy bardziej rozbudowany niz HS czy Uncharted  :grin:

Jaka to szkoda że podzielasz los Soula, który pojąć nie potrafi że komuś może się nie podobać Assasin Creed. Ta gra mnie wcale nie rusza bo nie przepadam za takimi klimatami. Nie lubię mieczów, sztylecików, odległych czasów gdzie środkiem lokomocji są konie (do Obliviona momentami się zmuszałem aż sprzedałem tą grę). Jak dla mnie do Uncharted to ta gra nawet nie piernie. Panowie musicie zrozumieć że tyle jest gustów ile ludzi. Ty Nakimushi za to kupiłeś PES2008 a ja po zagraniu w demko co najwyżej 50zł bym za tą grę mógł dać. Jak można taka siarę odwalić. W dodatku online to galeria lagów.

Nakimushi musisz wiedzieć że czekam bardzo na COD4, UT3 i BF:Bad Company a to są gry multiplatformowe. Zawiedziony? Twoja śmieszna teoria została obalona.

Odnośnie Pro Street to IMO szykuje sie najlepsza część od czasów HP2 i z tego co czytam na innych forach nie jestem odosobniony w tym poglądzie. Na padzie to jest połowa tej frajdy jaką daje NFS: PS. Jak zagracie na dobrym kółku to pogadamy bo na razie to sobie pogdybać możecie w tej kwestii.

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 04, 2007, 18:48:11 pm »
Dali by demo na PStore bo nie jestem zupełnie przekonany do tej gry. Nie wiem czemu. Nie śledzę informacji na jej temat (jak widać w tym temacie prawie nic nie napisałem) i nie grzeje mnie ten tytuł. Może demo mnie przekona bo tak samo tknąć nie chciałem NFS'a nowego a po zagraniu w demo wiem że zaopatrzę się w Pro Street.

nie dziwi mnie to / wkoncu to tytul multi ktory na dodatek jest 100 razy bardziej rozbudowany niz HS czy Uncharted  :grin:

Jaka to szkoda że podzielasz los Soula, który pojąć nie potrafi że komuś może się nie podobać Assasin Creed. Ta gra mnie wcale nie rusza bo nie przepadam za takimi klimatami. Nie lubię mieczów, sztylecików, odległych czasów gdzie środkiem lokomocji są konie (do Obliviona momentami się zmuszałem aż sprzedałem tą grę). Jak dla mnie do Uncharted to ta gra nawet nie piernie. Panowie musicie zrozumieć że tyle jest gustów ile ludzi. Ty Nakimushi za to kupiłeś PES2008 a ja po zagraniu w demko co najwyżej 50zł bym za tą grę mógł dać. Jak można taka siarę odwalić. W dodatku online to galeria lagów.

Nakimushi musisz wiedzieć że czekam bardzo na COD4, UT3 i BF:Bad Company a to są gry multiplatformowe. Zawiedziony? Twoja śmieszna teoria została obalona.

Odnośnie Pro Street to IMO szykuje sie najlepsza część od czasów HP2 i z tego co czytam na innych forach nie jestem odosobniony w tym poglądzie. Na padzie to jest połowa tej frajdy jaką daje NFS: PS. Jak zagracie na dobrym kółku to pogadamy bo na razie to sobie pogdybać możecie w tej kwestii.

ale ja szanuje twoje zdanie ;)
Pesa kupilem bo chcialem grac online i myslalem ze gry nie zawala/ dla mnie nowy Pes na ps3 to 6/10 i jesli do 16 nie poprawia tej gry to wymienie ja wlasnie na Assasina
spoko gra moze ci sie nie podobac ... ja pisalem tylko ze uwazam ta gre za ogromny pokaz tego co mozna zrobic zarowno z animacja jaki z ze smiesznymi levelami gdzie idzie sie jak po sznurku

chcialbym by wiecej gier bylo tak rozbudowanych, tyle

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 04, 2007, 18:54:51 pm »
Od strony graficznej stawiam jednak U:DF o oczko wyzej ... nie wiem moze to wina kolorystyki albo ogolnego dizajnu ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 04, 2007, 18:55:50 pm »
Pisząc o tym, że te klimaty Ciebie nie ruszają to spoko, ale głosząc, że AC nie "piernie" do Uncharted masz niezbite na to dowody a nie tylko swoje gusta mam rozumieć? Bo jakby tak każdy oceniał gry to taki R&C trafiłby na recenzeta który nie lubi platorówek i dostałby z 6/10  :lol:

PS. wydawać na kierownice 800zł to moim zdaniem trzeba mieć troszkę niepokolei w głowie, albo spać na pieniądzach.

Dla MarcePana wszystko jest trudne  :lol: a w szczególności jeżeli ma to coś wspólnego z X360  :lol:

100 razy to z mało przykład :

Nathan posiada 3,500 animacji ruchu  a Altair 12 tysięcy ;]
Gówno mnie to obchodzi.
Wchodzę do tematu o Assasin's Creed by poczytać o tej grze, a nie po to by zobaczyć jak bardzo macie najebane we łbach.
A temu panu nie wiem o co chodzi, rozmawiamy na temat!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 18:59:48 pm wysłana przez Krayzie »


Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 04, 2007, 18:58:06 pm »
3 duze miasta + krolestwo miedzy ktorym mozna sie poruszac na koniu i skakac do woli zjada na sniadanie malutkie miejscowki z HS czy innych gier a przy tym grafika jest fenomanalna z masa postaci na raz na ekranie i dziala plynniutko jak maselko/
Jak sie porozglądasz po bokach to napewno miejscówki nie będą chyba, że chodzi Ci o ograniczony teren to wtedy zwracam honor. A co do postaci to chyba w HS jest ich więcej na ekranie niż w AC, a co do płynności wole poczekać na pełną wersje.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 04, 2007, 19:03:08 pm »
Cytuj
PS. wydawać na kierownice 800zł to moim zdaniem trzeba mieć troszkę niepokolei w głowie, albo spać na pieniądzach.

To już niepotrzebne wjazdy na kogoś. To jego pieniądze, dla Ciebie może to byc marnotrawienie, dla niego nie, wiec sobie daruj...

Co do Assassins Creed, to ja nie mam wątpliwości, że to będzie killer. Chciałbym kupic wersję na PS3, ale boję się spadków animacji, cholera... Poczekam chyba na recki i recenzje obu wersji. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 04, 2007, 19:07:47 pm »
Pisząc o tym, że te klimaty Ciebie nie ruszają to spoko, ale głosząc, że AC nie "piernie" do Uncharted masz niezbite na to dowody a nie tylko swoje gusta mam rozumieć?


Przecież napisałem że "dla mnie" więc tą opinie możesz potraktować tylko i wyłącznie jako moje odczucie po zobaczeniu tych wszystkich trailer'ów z obu gier. Swoją drogą ciekawe czemu Ubi nie da demka. Próbka Uncharted już za niecały tydzień zawita u mnie na konsoli. :cool:

Bo jakby tak każdy oceniał gry to taki R&C trafiłby na recenzeta który nie lubi platorówek i dostałby z 6/10  :lol:

Na gamespot chyba trafił na takiego bo zebrał 7.5. Dlatego też pisałem wcześniej że wyścigi powinien oceniać fan wyścigów, RPG fan RPG'ów itd. itp.

PS. wydawać na kierownice 800zł to moim zdaniem trzeba mieć troszkę niepokolei w głowie, albo spać na pieniądzach.

Jeśli G25 była by wykorzystywana przez wszystkie gry wyścigowe to bym na nią odłożył kasę ale że tak nie jest to zdecydowałem się na tańsze DFP. Ale jak zacznie pojawiać się coraz więcej gier korzystających ze sprzęgła i zmiany biegów H to zapewne sprawie sobie G25 bo nie wyobrażam sobie teraz grania w wyścigi bez kółka. Inny wymiar, inna gra i zupełnie inne odczucia. Wahałem się zanim kupiłem DFP ale na szczęście kumpel dobrze mi doradził bo tez ją posiada. Polecam każdemu fanowi wyścigów nawet arcade bo taka zabawka zmienia całkowicie postać rzeczy i potęguje gameply znacznie.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 04, 2007, 19:08:32 pm »
dokladnie postac z AC ma taki zestaw animacji ze zjada te animacje next genowe z Uncharted bez zadnego sie chwalenia/ to jak postac wchodzi po budynkach i sie porusza jest nieosiagalne chyba dla nikogo w tej chwili i wyprzedza wszystkich o cala lige/

3 duze miasta + krolestwo miedzy ktorym mozna sie poruszac na koniu i skakac do woli zjada na sniadanie malutkie miejscowki z HS czy innych gier a przy tym grafika jest fenomanalna z masa postaci na raz na ekranie i dziala plynniutko jak maselko/

chyba naprawde jedyny przyklad gry ktora w pelni korzysta z mocy next genow

Zgadza się tak jak już wcześniej pisałem True Next gen game!

IMO w AC jest lepsza animacja niż w  Uncharted ,bardziej mi się podoba ( widziałem tylko filmiki) kolo porusza się mega płynie , i nie widzę żeby był kanciaty no chyba że jestem ślepy  :-o

MarcePan od dawna wiem że na Tobie AC jakiegoś wrażenia nie wywarło i jak najbardziej jestem wstanie się z tym pogodzić ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 19:12:22 pm wysłana przez Soul »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 04, 2007, 19:10:52 pm »
Cytuj
Jak zagracie na dobrym kółku to pogadamy bo na razie to sobie pogdybać możecie w tej kwestii.
Tylko grzecznie odpisałem na jego zdanie, więc się odczep człowieku.
MarcePan skoro grasz na zwykłym DFP to WYOBRAŹ sobie, wiem, że to trudne ale wraz z ps2 posiadałem takową i wiadomo zabawa jest super ale tylko z tytułami wartymi tej kierownicy. A w moim mniemaniu nowy nfs nim nie jest.
Tak samo burnout'y nie pasowały do tej kierownicy moim zdaniem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 19:14:59 pm wysłana przez Krayzie »


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 04, 2007, 19:18:54 pm »
Cytuj
PS. wydawać na kierownice 800zł to moim zdaniem trzeba mieć troszkę niepokolei w głowie, albo spać na pieniądzach.

To już niepotrzebne wjazdy na kogoś. To jego pieniądze, dla Ciebie może to byc marnotrawienie, dla niego nie, wiec sobie daruj...

Co do Assassins Creed, to ja nie mam wątpliwości, że to będzie killer. Chciałbym kupic wersję na PS3, ale boję się spadków animacji, cholera... Poczekam chyba na recki i recenzje obu wersji. :)
dokładnie mam tak samo AC przytulił bym na PS3, tylko no właśnie, jak będzie z tą animacją to chyba nikt nie wie... no, może Jade wie :smile:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 04, 2007, 19:33:36 pm »
Cytuj
Jak zagracie na dobrym kółku to pogadamy bo na razie to sobie pogdybać możecie w tej kwestii.
Tylko grzecznie odpisałem na jego zdanie, więc się odczep człowieku.

Przepraszam ale zostałem źle zrozumiany. Faktycznie moje zdanie mogło zostać dwuznacznie odebrane. Chodziło mi o to że jak zagracie chociaż raz (u kumpla czy gdziekolwiek) w NSF'a na kierownicy to zrozumiecie o czym piszę.


MarcePan skoro grasz na zwykłym DFP to WYOBRAŹ sobie, wiem, że to trudne ale wraz z ps2 posiadałem takową i wiadomo zabawa jest super ale tylko z tytułami wartymi tej kierownicy. A w moim mniemaniu nowy nfs nim nie jest.
Tak samo burnout'y nie pasowały do tej kierownicy moim zdaniem.

Tu się zgodzę że do Burnout'ów totalnie to nie pasuje. Ale musisz wiedzieć że byłem nie mało zaskoczony gdy po obczajeniu dema NFS:ProStreet na padzie podłączyłem DFP i się przejechałem. Ta gra IDEALNIE wykorzystuje kierownicę. Jeśli masz możliwość to sprawdź koniecznie i podziel się wrażeniami. Siły są tak fajnie oddane że Colin:Dirt, którego ukończyłem na kółku wymięka mimo bardzo dobrego współgrania z DFP. Pomijam GT gdyż ta gra wykorzystuje 900 stopni obrotu więc ciężko to porównać do gry na 200 stopni.
W NFS:PS każdy dołek, nierówność asfaltu jest świetnie przenoszona na kółko, plus bajery takie jak np. uślizg kół i w tym samym momencie mniejszy opór na kółku itp. Force Feedback działa tak mocno że sam nie spodziewałem się iż ta kierownica coś takiego potrafi.

Jeszcze mały OT.

Przed chwilką na TVN w Faktach był spory news o grze "Wiedźmin". Pokazywali wysokie oceny (jak oni to określili) "prestiżowych serwisów" IGN i Gamespot przewidując wielki sukces temu tytułowi. Miło tak zobaczyć w TV takie wydarzenie.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 04, 2007, 19:36:29 pm »
panowie ku**a temat jest o Assasin's Creed a wy gadacie o kierownicach no ja pier***e idzcie z tym gdzie indziej

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 05, 2007, 00:18:58 am »