Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1269233 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1000 dnia: Listopada 15, 2007, 14:15:25 pm »
Widzisz bo tak jak w zyciu... ja jak widze ze jest pasy na jezdni to rozgladam sie i jak nic nie jedzie to przchodze... a ty stajesz debem i tak inni frajerzy i lamerzy idziesz kilomert dalej gdzie sa swiatla.

No co z tego ze grales... ja wszystkie czesci zaliczylem na 100% lub prawie na 100 wiec wez rozbieg i walnij w mur a w duchu sie ciesz ze to internet a nie rzeczywistosc... wtedy bysmy porozmawiali o frajerach.

Bedzie online to zobaczysz moja rure wydechowa hehe

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1001 dnia: Listopada 15, 2007, 14:17:35 pm »
JA WYBIERAM BYCIE SWIADOMYM KONSUMENTEM i scierwa bez zniszczen nie kupie.

Równie dobrze można napisać o Forzy "ścierwa bez widoku z wnętrza nie kupię"  :lol:

Świetnie bawiłem się przy poprzednich częściach - teraz dostaję kilka poprawek w next-genowej oprawie i świetny widok zza kierownicy, i GT5 kupiłbym w ciemno, bo wiem, że mnie ta gra nie zawiedzie. A Ty zachowujesz się jak wredny bachor w piaskownicy, który próbuje zabierać innym zabawki. Czy to, że Tobie się nie podoba, oznacza, że innym też nie może?  :?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1002 dnia: Listopada 15, 2007, 14:20:55 pm »
Widzisz bo tak jak w zyciu... ja jak widze ze jest pasy na jezdni to rozgladam sie i jak nic nie jedzie to przchodze... a ty stajesz debem i tak inni frajerzy i lamerzy idziesz kilomert dalej gdzie sa swiatla.
Nie, ja szukam pana policjanta, który mnie przez ulice bezpiecznie przeprowadzi.

No co z tego ze grales... ja wszystkie czesci zaliczylem na 100% lub prawie na 100 wiec wez rozbieg i walnij w mur a w duchu sie ciesz ze to internet a nie rzeczywistosc... wtedy bysmy porozmawiali o frajerach.

Cholera, ale kozak z Ciebie.
Bedzie online to zobaczysz moja rure wydechowa hehe
Już się boję. Mam nadzieję, że nie wiesz gdzie mieszkam i mi nie nastukasz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1003 dnia: Listopada 15, 2007, 14:26:04 pm »
JA WYBIERAM BYCIE SWIADOMYM KONSUMENTEM i scierwa bez zniszczen nie kupie.

Równie dobrze można napisać o Forzy "ścierwa bez widoku z wnętrza nie kupię"  :lol:

Świetnie bawiłem się przy poprzednich częściach - teraz dostaję kilka poprawek w next-genowej oprawie i świetny widok zza kierownicy, i GT5 kupiłbym w ciemno, bo wiem, że mnie ta gra nie zawiedzie. A Ty zachowujesz się jak wredny bachor w piaskownicy, który próbuje zabierać innym zabawki. Czy to, że Tobie się nie podoba, oznacza, że innym też nie może?  :?


widok z wnetrza, no coz w wiele gier gralem ktore posiadaly taka opcje ( pierwszy Midtown Maddnes :)), ale jakos nigdy tego nie urzywalem, najbardziej mi "pasi" kamera na zderzaku...i w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1004 dnia: Listopada 15, 2007, 14:33:06 pm »
JA WYBIERAM BYCIE SWIADOMYM KONSUMENTEM i scierwa bez zniszczen nie kupie.

Równie dobrze można napisać o Forzy "ścierwa bez widoku z wnętrza nie kupię"  :lol:

Świetnie bawiłem się przy poprzednich częściach - teraz dostaję kilka poprawek w next-genowej oprawie i świetny widok zza kierownicy, i GT5 kupiłbym w ciemno, bo wiem, że mnie ta gra nie zawiedzie. A Ty zachowujesz się jak wredny bachor w piaskownicy, który próbuje zabierać innym zabawki. Czy to, że Tobie się nie podoba, oznacza, że innym też nie może?  :?


widok z wnetrza, no coz w wiele gier gralem ktore posiadaly taka opcje ( pierwszy Midtown Maddnes :)), ale jakos nigdy tego nie urzywalem, najbardziej mi "pasi" kamera na zderzaku...i w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument...
No patrz, a ja nigdy nie ścinałem zakrętów i nie używałem przeciwników jako bandy, więc jeżeli chodzi o zniszczenia to "w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument..."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1005 dnia: Listopada 15, 2007, 14:45:08 pm »
JA WYBIERAM BYCIE SWIADOMYM KONSUMENTEM i scierwa bez zniszczen nie kupie.

Równie dobrze można napisać o Forzy "ścierwa bez widoku z wnętrza nie kupię"  :lol:

Świetnie bawiłem się przy poprzednich częściach - teraz dostaję kilka poprawek w next-genowej oprawie i świetny widok zza kierownicy, i GT5 kupiłbym w ciemno, bo wiem, że mnie ta gra nie zawiedzie. A Ty zachowujesz się jak wredny bachor w piaskownicy, który próbuje zabierać innym zabawki. Czy to, że Tobie się nie podoba, oznacza, że innym też nie może?  :?


widok z wnetrza, no coz w wiele gier gralem ktore posiadaly taka opcje ( pierwszy Midtown Maddnes :)), ale jakos nigdy tego nie urzywalem, najbardziej mi "pasi" kamera na zderzaku...i w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument...
No patrz, a ja nigdy nie ścinałem zakrętów i nie używałem przeciwników jako bandy, więc jeżeli chodzi o zniszczenia to "w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument..."

chodzi mi o znaczace zmiany, zreszta widze ze ty i Iras jestescie fanatykami serii dla was kazda nastepna bedzie cudowna, byle by grafike poprawili i dodali kilka detalii, przez takich jak wy wlasnie ta seria nie rozwija sie...no tak nie scinasz zakretow itd. ale mi tego nie mozesz udowodnic to  po pierwsze, ale online sobie nie pograsz jesli bedziesz sie trzymal tych zasad - to po drugie...a pozatym zniszczenia maja duzy wplyw na to jak sie jezdzi!! trzeba byc ograniczonym zeby twierdzic inaczej:/

@Iras - poprawione AI?!- zagraj w jakas TOCA na najwyzszym poziomie trudnosci...powodzenia, tam przeciwnicy ciebie wypychaja z trasy,

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1006 dnia: Listopada 15, 2007, 15:00:31 pm »
...a pozatym zniszczenia maja duzy wplyw na to jak sie jezdzi!! trzeba byc ograniczonym zeby twierdzic inaczej:/

To fakt. Ale zniszczenia podczas wyścigu najczęściej powodują jego przerwanie więc albo niech dadzą zniszczenia jak F1 na PS3 albo wcale.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1007 dnia: Listopada 15, 2007, 15:15:39 pm »
JA WYBIERAM BYCIE SWIADOMYM KONSUMENTEM i scierwa bez zniszczen nie kupie.

Równie dobrze można napisać o Forzy "ścierwa bez widoku z wnętrza nie kupię"  :lol:

Świetnie bawiłem się przy poprzednich częściach - teraz dostaję kilka poprawek w next-genowej oprawie i świetny widok zza kierownicy, i GT5 kupiłbym w ciemno, bo wiem, że mnie ta gra nie zawiedzie. A Ty zachowujesz się jak wredny bachor w piaskownicy, który próbuje zabierać innym zabawki. Czy to, że Tobie się nie podoba, oznacza, że innym też nie może?  :?


widok z wnetrza, no coz w wiele gier gralem ktore posiadaly taka opcje ( pierwszy Midtown Maddnes :)), ale jakos nigdy tego nie urzywalem, najbardziej mi "pasi" kamera na zderzaku...i w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument...
No patrz, a ja nigdy nie ścinałem zakrętów i nie używałem przeciwników jako bandy, więc jeżeli chodzi o zniszczenia to "w sumie powiem tak - z du*** wyjety argument..."

chodzi mi o znaczace zmiany, zreszta widze ze ty i Iras jestescie fanatykami serii dla was kazda nastepna bedzie cudowna, byle by grafike poprawili i dodali kilka detalii, przez takich jak wy wlasnie ta seria nie rozwija sie...no tak nie scinasz zakretow itd. ale mi tego nie mozesz udowodnic to  po pierwsze, ale online sobie nie pograsz jesli bedziesz sie trzymal tych zasad - to po drugie...a pozatym zniszczenia maja duzy wplyw na to jak sie jezdzi!! trzeba byc ograniczonym zeby twierdzic inaczej:/

@Iras - poprawione AI?!- zagraj w jakas TOCA na najwyzszym poziomie trudnosci...powodzenia, tam przeciwnicy ciebie wypychaja z trasy,
Nie, nie, nie. Źle mnie trochę zrozumiałeś. Ja tylko chciałem pokazać, że twój argument z widokiem z kabiny można łatwo odwrócić. Masz rację, że jestem fanem serii GT, ale bardziej jestem fanem wszelkich ściagałek. GT5 pewnie kupię, chociaż uważam, że Polyphony od kilku lat sobie w kulki leci. Brak zniszczeń uważam za duży minus jednak nie twierdzę, że jest to element, który decyduje o tym czy gra jest świetna czy nie. Dla mnie jest to tylko jeden z elementów gier wyścigowych. Może być, może brakować tego elementu, dla mnie to jest różnica w ocenie tylko 0.3 w skali dziesięcio punktowej.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1008 dnia: Listopada 15, 2007, 15:59:46 pm »
kwestia gustu... nikomu nie bronie zakupu... i o nikim nie powiem ze za styl jazdy jest frajerem... duzo gralem na splicie z masa kumpli i swoje zdanie na temat zniszczen mam wyrobione...

Nic ci tez nie zrobie za wyzwiska, poprostu w REALU balbys sie spojrzec na mnie krzywo wiec se ulzyc na necie hehe.

A co do rury... wydechowej to zapamietaj moje slowa... bedzie online to zagram z toba i zobaczysz ja daleka na horyzoncie... wiem co mowie bo naprawde DUZO gralem VS i radze sobie swietnie.

Opublikowane: Listopad 15, 2007, 15:53:39
Ty pewnie jak grasz FPS to nie strzelasz w glowe bo to niehumaniutarne i powala jednym strzalem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1009 dnia: Listopada 15, 2007, 16:07:07 pm »
kwestia gustu... nikomu nie bronie zakupu... i o nikim nie powiem ze za styl jazdy jest frajerem... duzo gralem na splicie z masa kumpli i swoje zdanie na temat zniszczen mam wyrobione...

Nic ci tez nie zrobie za wyzwiska, poprostu w REALU balbys sie spojrzec na mnie krzywo wiec se ulzyc na necie hehe.

A co do rury... wydechowej to zapamietaj moje slowa... bedzie online to zagram z toba i zobaczysz ja daleka na horyzoncie... wiem co mowie bo naprawde DUZO gralem VS i radze sobie swietnie.

Opublikowane: Listopad 15, 2007, 15:53:39
Ty pewnie jak grasz FPS to nie strzelasz w glowe bo to niehumaniutarne i powala jednym strzalem.

rozwalilo mnie to:D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1010 dnia: Listopada 15, 2007, 16:12:14 pm »
A co do rury... wydechowej to zapamietaj moje slowa... bedzie online to zagram z toba i zobaczysz ja daleka na horyzoncie...
OK, z chęcia z Tobą pogram

Ty pewnie jak grasz FPS to nie strzelasz w glowe bo to niehumaniutarne i powala jednym strzalem.
Właściwie odwrotnie, jednak jak jest jakiś błąd w grze, czy jakieś niedociągnięcie to nie psuje sobie rozgrywki wykorzystując takie "okazje".

Np. w Valkyrie Profile 2 na PS2, jak odchodzi z drużyny jednen z bohaterów to zostawia nam broń (praktycznie sam początek gry). Czym wyższy poziom ma ta postać tym lepszą broń zostawia. Wiedząc o tym (kumpel mi powiedział) nie maksowałem sztucznie tej postaci tylko po to by dostać broń, która jest 10x lepsza od innych i gre się przechodzi bez problemów mając ją w posiadaniu. Ty zapewne wykorzystał byś okazję i przechodził byś grę pokonując wszystkim jednym ciosem, no bo skoro w grze jest taka możliwość to dlaczego nie skorzystać z okazji.

Jak w jakiejś strategi czy RPG-u są "sposoby"(błąd, niedopatrzenie, jakaś sztuczka) na łatwe zarabianie kasy to zapewne z nich korzystasz, ja nie psuję sobie rozgrywki w taki sposób.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 16:25:37 pm wysłana przez Piter_neo »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1011 dnia: Listopada 15, 2007, 16:49:42 pm »
bez przesady... w GT jazda "nieuczciwa" to nie jakis margines... nie tzrba specjalnie kombinowac... kazdy z nas wykorzystuje uworukowani gry("bledy"). Poznajesz schemat przeciwnika... styl gry i wykorzystujesz jego slabosc. Poprostu w GT z powodu braku zniszcen dochodzi do patologi. I nie pisz mi ze wykorzystywanie taki bledow(z GT. nie z VALKARI)to lamerstow bo to kwestia wiedzy na temat ludzkiej psychologii.

Gruby tenisista wykonuje mniej ruchu, mniej wymachuje konczynami w celu odbicia serwu niz szczuply zawodnik... chociaz oboje moga grac rownie skutecznie(amatorzy).

W skrocie: ludzki organizm dzial tak aby MINIMALIZOWAC wysilek, czy to intelektualny czy fizyczne... zadne to lamarstwo... ma to swoje praktyczne i logoczne uzasadnienie...

Tak jak lenistwo POLYPHONY, nie wprowadzaj wielu zmian... Bo im sie niechce... i tak sa TACY CO KUPIA. :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 16:51:19 pm wysłana przez Maximmus80 »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1012 dnia: Listopada 15, 2007, 16:53:32 pm »
Tak jak lenistwo POLYPHONY, nie wprowadzaj wielu zmian... Bo im sie niechce... i tak sa TACY CO KUPIA. :)
No jak ty nie kupisz to jak chcesz mi pokazać widok uciekającej rury wydechowej twojego samochodu? :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 17:02:03 pm wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1013 dnia: Listopada 15, 2007, 17:11:30 pm »
Tak jak lenistwo POLYPHONY, nie wprowadzaj wielu zmian... Bo im sie niechce... i tak sa TACY CO KUPIA. :)

Kiedyś był taki filmik gdzie pokazane było jak pracują ludzie w Polyphony. Jeśli według Ciebie im sie nie chce to ja bym chciał żeby mi się tak nie chciało pracować. Oni tam zapie.....ą aż sie kurzy. Mają taka wielką halę, boiska do kosza i śpią tam. Oni tam po prostu mieszkają i pracują. 

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1014 dnia: Listopada 15, 2007, 17:21:18 pm »
Mam dostep do prawie kazdej gry, jak jakis tytul jest na bardzo dlugo(jak poprzednie GT, czy Resistance) to kupuje na wlasnosc.
Na ogol przchodze kazda gre w 2-3 wieczory(jak mam czas). GT kocham wlasnie za to ze to miesiace grania w single player :)

A taki material jak to sie ciezko pracuje moze nakrecic kazda firma, nawet nasi urzednicy popykajacy normalnie w PASJANSA(wiem co mowie). :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 17:23:37 pm wysłana przez Maximmus80 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1015 dnia: Listopada 15, 2007, 17:32:21 pm »
Mam dostep do prawie kazdej gry, jak jakis tytul jest na bardzo dlugo(jak poprzednie GT, czy Resistance) to kupuje na wlasnosc.
Na ogol przchodze kazda gre w 2-3 wieczory(jak mam czas). GT kocham wlasnie za to ze to miesiace grania w single player :)

A taki material jak to sie ciezko pracuje moze nakrecic kazda firma, nawet nasi urzednicy popykajacy normalnie w PASJANSA(wiem co mowie). :)

Marcepan a pamietasz jak sie u nas pracowalo w Halo albo CS'a :D ostrooo bylo:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1016 dnia: Listopada 15, 2007, 17:42:03 pm »
Mam dostep do prawie kazdej gry, jak jakis tytul jest na bardzo dlugo(jak poprzednie GT, czy Resistance) to kupuje na wlasnosc.
Na ogol przchodze kazda gre w 2-3 wieczory(jak mam czas). GT kocham wlasnie za to ze to miesiace grania w single player :)

A taki material jak to sie ciezko pracuje moze nakrecic kazda firma, nawet nasi urzednicy popykajacy normalnie w PASJANSA(wiem co mowie). :)

Marcepan a pamietasz jak sie u nas pracowalo w Halo albo CS'a :D ostrooo bylo:D

HeHe w pasjansa to u nas grała tyko szefowa bo ona w nic innego nie umiała. No może jeszcze w bilard ale ciocia Pela ją ograła więc bilard odpada. :P

W CS'a to odchodziły takie pojedynki że sam szef szefów się dowiedział i po ostrej reprymendzie pytał, który z nas najlepszy. To były czasy. W Halo i Call of Duty też żeśmy się wygrali za wszystkie czasy.

Trochę tęskno za tą pracą urzędnika co nie LoNdEk? :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1017 dnia: Listopada 15, 2007, 17:54:46 pm »
Mam dostep do prawie kazdej gry, jak jakis tytul jest na bardzo dlugo(jak poprzednie GT, czy Resistance) to kupuje na wlasnosc.
Na ogol przchodze kazda gre w 2-3 wieczory(jak mam czas). GT kocham wlasnie za to ze to miesiace grania w single player :)

A taki material jak to sie ciezko pracuje moze nakrecic kazda firma, nawet nasi urzednicy popykajacy normalnie w PASJANSA(wiem co mowie). :)

Marcepan a pamietasz jak sie u nas pracowalo w Halo albo CS'a :D ostrooo bylo:D

HeHe w pasjansa to u nas grała tyko szefowa bo ona w nic innego nie umiała. No może jeszcze w bilard ale ciocia Pela ją ograła więc bilard odpada. :P

W CS'a to odchodziły takie pojedynki że sam szef szefów się dowiedział i po ostrej reprymendzie pytał, który z nas najlepszy. To były czasy. W Halo i Call of Duty też żeśmy się wygrali za wszystkie czasy.

Trochę tęskno za tą pracą urzędnika co nie LoNdEk? :P

no niezle jaja odchodzily, cioranie po LANie ( ooo kurde jaki rym:D) bilardzik:D, CS , HALO , COD do tego sciaganie na kilku kompach na raz:D to byly czasy...plakietka ORGANIZATOR i film ktory zaginal, do tego fantazja - fantazja....hahahah....ostroo bylo:D 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1018 dnia: Listopada 15, 2007, 18:59:45 pm »
Mam dostep do prawie kazdej gry, jak jakis tytul jest na bardzo dlugo(jak poprzednie GT, czy Resistance) to kupuje na wlasnosc.
Na ogol przchodze kazda gre w 2-3 wieczory(jak mam czas). GT kocham wlasnie za to ze to miesiace grania w single player :)

A taki material jak to sie ciezko pracuje moze nakrecic kazda firma, nawet nasi urzednicy popykajacy normalnie w PASJANSA(wiem co mowie). :)

Marcepan a pamietasz jak sie u nas pracowalo w Halo albo CS'a :D ostrooo bylo:D

HeHe w pasjansa to u nas grała tyko szefowa bo ona w nic innego nie umiała. No może jeszcze w bilard ale ciocia Pela ją ograła więc bilard odpada. :P

W CS'a to odchodziły takie pojedynki że sam szef szefów się dowiedział i po ostrej reprymendzie pytał, który z nas najlepszy. To były czasy. W Halo i Call of Duty też żeśmy się wygrali za wszystkie czasy.

Trochę tęskno za tą pracą urzędnika co nie LoNdEk? :P

no niezle jaja odchodzily, cioranie po LANie ( ooo kurde jaki rym:D) bilardzik:D, CS , HALO , COD do tego sciaganie na kilku kompach na raz:D to byly czasy...plakietka ORGANIZATOR i film ktory zaginal, do tego fantazja - fantazja....hahahah....ostroo bylo:D 

Ehhh powspominaliśmy a teraz czas zebrać po warn'ie za OT. :P

PS. Mam ciągle wszystkie filmy za czasów jak pracowaliśmy razem włącznie z TYM filmem. :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1019 dnia: Listopada 29, 2007, 17:15:12 pm »
New GT.TV Content for GT5 Prologue Demo
http://uk.ps3.ign.com/articles/838/838523p1.html

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1020 dnia: Listopada 29, 2007, 18:44:02 pm »
i jak tam drzewa? sa juz w 3d czy dalej w 4d :P
 Prowokacje.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1021 dnia: Listopada 29, 2007, 18:56:28 pm »
i jak tam drzewa? sa juz w 3d czy dalej w 4d :P
ludzie weźcie go pisze w każdym wątku o grach na PS3 coś prowokującego. Dziecko normalnie.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1022 dnia: Listopada 29, 2007, 18:59:43 pm »
o co ci chodzi gdzie pisze cos na ps3 oprocz system wars?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1023 dnia: Listopada 29, 2007, 19:01:10 pm »
o co ci chodzi gdzie pisze cos na ps3 oprocz system wars?
i jeszcze nie rozumie co napisał i co jest napisane...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1024 dnia: Listopada 29, 2007, 19:10:12 pm »
o co ci chodzi gdzie pisze cos na ps3 oprocz system wars?
i jeszcze nie rozumie co napisał i co jest napisane...
taaa

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1025 dnia: Grudnia 05, 2007, 08:26:08 am »
Gran Turismo 5 Prologue Release Date Announced
http://www.n4g.com/ps3/News-90254.aspx

Cytuj
Gran Turismo 5 Prologue's release date is finally known for North America. GT5 Prologue will be out in Japan this December and the North American version will be released on February 19, 2008.

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1026 dnia: Grudnia 05, 2007, 20:52:15 pm »
ja tam nie czekam i lykam japonca ale boje sie ze jezyk moze stanac na przeszkodzie przy placeniu karta  :-? _ ktos kupowal cos z japonskiego sklepu ?  :lol:

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1027 dnia: Grudnia 05, 2007, 20:57:32 pm »
A nie było tam jakichś problemów? Z japońskim adresem?
Pamiętam coś z tym Tekken'em HD i HongKongiem trzeba było kombinować - wirtualna karta czy jakoś tak i przelewanie po parę $ kilka razy....
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1028 dnia: Grudnia 10, 2007, 20:53:07 pm »
The racing simulator is back with an upgrade
http://www.gamesradar.com/us/ps3/game/previews/article.jsp?articleId=2007120594125591001&releaseId=20070711154452396099&sectionId=1001&pageId=200712059465105078

Cytuj
The newer version of the game we’ve played is only a very small portion of what Sony’s cooking up, but for racing nuts and series fans, it’s pretty astonishing. If there’s anyone out there that still needs a reason to justify the cash they dropped on the PS3 (Heavenly Sword notwithstanding), this will most certainly be it.

Playing GT5 feels like putting on your best suit and going for a no-expense-spared meal at The Ritz. It’s elite. It’s the uppermost class of racing game ever. And we’re not just talking about the stunning graphics or super-satisfying handling of the cars. Even the menu screens have a sheen - that extra touch of class - that forces home the fact that this is no budget project by some random garage developer. This is a proud team’s work of art. Note that the chilled, jazz-style music that backs the menus sounds like the kind of tracks you’d probably expect to hear playing quietly in the background in a five-star hotel lobby.

The only thing that drastically hinders this game from being everybody’s dream simulator is the continuing lack of a damage model. You have these fantastic, photo-realistic visuals, insanely detailed car setup options and amazing physics - but slam into another car and you bounce off each other like solid wooden blocks.

What makes it even more astonishing is that you get this solid-as-a-rock framerate without the loss of detail that most other games endure when they want to hit the 60fps mark. The cars look incredible. Picture perfect, even. All the detail is there, right down to the lines in the plastic covering the headlights. There are 16 of these high-poly bad boys on the course at once, but the framerate remains unshaken.

The game could look even better when it finally arrives in 2008. You’ve got the taster package - GT5 Prologue - to come. This will have a hefty 50 cars and choice of five tracks. It’ll also have 16-player online to race against which should be incredible. We’ve already got our best racing wheels clamped to the table and braking points on the brain, because GT5 can’t arrive a second too soon. We’ll see you on the starting grid.

Opublikowane: Grudzień 07, 2007, 11:02:11
Gran Turismo 5: Prologue preview
http://www.psu.com/Gran-Turismo-5--Prologue-preview-Preview--a0002132-p0.php#comments

Cytuj
The game is a mix of next generation and time-tested features that have made the series so popular. Some of the newer changes include the title screen. Gone are the days where you were given the option of arcade and simulation mode of previous titles, or even the newer single-player, multi-player and option dialogues to grace modern racers.

By now you must be wondering about the actual game-play rather than all of these nice extras. The great news is that the game-play has evolved as much if not even more than that of the extras Polyphony has added to GT5 Prologue. Driving in the game feels natural and maintains the series philosophy on realism, so don't expect your car to make a tight u-turn at 80 mph. Likewise, if you drive on the grass, expect a huge delay getting back onto the track. Just like its predecessors and in reality, your tires are going to lose a lot of traction while in that sand pit.

You'll also be able to tell if you have any mods installed in your car by simply listening. That super charger you just installed sounds just like its real life counterpart. Many fans of the series may also be pleased to learn that damage modelling has finally been implemented with Prologue. On the whole, the damage effects are quite realistic and we can safely say that the days of the Gran Turismo series being called a 'bumper car simulator' are over.

The game will run in full 1080p at 60 fps, an impressive feat considering how few titles can make this claim.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1029 dnia: Grudnia 10, 2007, 21:02:06 pm »
No to już nie wygram żadnego wyścigu w GT.... bez zniszczeń można było się przepychać, walić o bandę i skręcać.... lipa :(

<to był joke> SUPER!!!!!! I dodać do tego 1000 aut

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1030 dnia: Grudnia 10, 2007, 22:47:34 pm »
Sorry, ale nie uwierze w zniszczenia dopoki ich nie zobacze :P

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1031 dnia: Grudnia 10, 2007, 23:23:31 pm »
Ja także, lub chociaż potwierdzenie przez inne wiarygodne serwisy IGN, GS, jednemu facecikowi zniszczenia mogły się przewidzieć od tych 200,000 pikseli na każdym samochodzie :lol:

Chociaż, od zniszczeń, bardziej mnie interesuje czy dźwięki jakie można usłyszeć w ostatniej reklamówce GT5P (pisk opon) są z gry, czy zmienili je tylko dla podpicowania klipu...
I do not comprehend.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1032 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:01:42 am »
GT 5 Online Racing Left At The Grid 
http://www.thesixthaxis.com/gt_5_online_racing_left_at_the_grid_news_490_tsa.aspx

Cytuj
The official GT 5 Prologue site has just been updated with a few surprises and statistics. Firstly, there's going to be a total of 37 cars and 5 tracks (with 2 versions of each) - the course list is now Daytona, Fuji, Suzuka, London and the Eiger mountain track from GT HD. However, the game will only ship with offline racing, consisting of arcade races, time trials, and a series of 24 events over 3 categories, presumably to win money and cars.
The online features will arrive on Christmas day as a free download, and will have additional online-only events, time trials and ranking boards, plus the ability to download ghosts and view car dealer histories.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2007, 10:14:43 am wysłana przez Snake_Plissken »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1033 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:10:15 am »


A podobno GT5 ma słabe otoczenie :)

Tutaj macie resztę screenów:
http://www.gamersyde.com/news_5634_en.html

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1034 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:25:13 am »
Cytuj


A podobno GT5 ma słabe otoczenie :)

Tutaj macie resztę screenów:
http://www.gamersyde.com/news_5634_en.html

Ja PIER...E!!! Jak to wygląda! No i te 16 aut na trasie!

Jak potwierdzi się wiadomość o zniszczeniach aut to wszystkie argumenty przeciwników tej gry runą niczym mury berlińskie.

PS. Ładne kwiatuszki doszły na trasie z GT:HD. :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2007, 10:32:12 am wysłana przez MarcePan »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1035 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:33:45 am »
ALE OTOCZENIE, CHCE TAKI LONDYN W THE GATEWAY! ;)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1036 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:38:27 am »
Zaraz wpadną trolle i dowiemy się jaką to lipną grafikę ma Gran Turismo...

Także przestańcie sie podniecać  :-D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1037 dnia: Grudnia 11, 2007, 10:48:37 am »
Zaraz wpadną trolle i dowiemy się jaką to lipną grafikę ma Gran Turismo...

Także przestańcie sie podniecać  :-D

Ja jeszcze zbieram szczenę z podłogi więc przez chwilę nic pisał nie będę.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1038 dnia: Grudnia 11, 2007, 11:26:16 am »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudnia 11, 2007, 13:40:04 pm »
no naprawde mnie zamurowalo po tych miastach_wiadomo ze moze byc troszke gorzej z cieniami itd ale ogolnie wrazenie bedzie kozackie przy takiej plynnosci _ czadddddddddd  :grin: :shock: