Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 248298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 12, 2007, 17:02:13 pm »
Cos ciekawego znalazłem na pewnych forum.
Kolejny numer EDGE jest reklamowany w taki sposob.
http://img468.imageshack.us/img468/9476/edgezi6.jpg



:)

Bardzo ciekawe, czyzby w nastepnym numerze EDGE jakas obszerna relacja z grywalnej wersji gry?

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 12, 2007, 17:38:08 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
Bardzo ciekawe, czyzby w nastepnym numerze EDGE jakas obszerna relacja z grywalnej wersji gry?

Byłoby za.....cie  :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 16, 2007, 21:28:48 pm »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 16, 2007, 21:32:16 pm »
uhhh...KLIMAT z tych artów wylewa sie litrami :shock:
Kocham takie klimaty.

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 16, 2007, 21:49:08 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
uhhh...KLIMAT z tych artów wylewa sie litrami :shock:
Kocham takie klimaty.


Potwierdzam !
Świetny klimat , ale niekażdemu może sie spodobać owa gra (gust)
Dla mnie bomba  :P
PS.Będzie miażdząca grafika w tropikalnym środwisku... :twisted:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 835
  • Reputacja: 81
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 16, 2007, 22:08:04 pm »
Potwierdzam. Dla tej gierki warto kupic PS3. Zwłaszcza jak wspomni się legendarnego i genialnego Flashback'a. Dżungla i główny bohater, to pewnie inspiracja z tego tytułu dla twórców i bardzo dobrze. Oby z tego wyszło coś a'la Tomb Raider: Legend + Flashback + Indiana Jones i mamy wybuchową mieszankę, a może i nawet jakiś nowy genialny brand w grach.
P.S.
Fajnie by było jakby Another World i Flashback pojawiły się czy to na PS Store czy XBL. Ech marzenia. :roll:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 16, 2007, 22:20:42 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
uhhh...KLIMAT z tych artów wylewa sie litrami  
Kocham takie klimaty.

A kto nie  :D Dla mnie cudo


Cytat: "mateo"
PS.Będzie miażdząca grafika w tropikalnym środwisku...

Musi być. Dla mnie ta gra zapowiada się świetnie. :mrgreen:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 16, 2007, 22:55:33 pm »
Cytuj
Potwierdzam. Dla tej gierki warto kupic PS3.

Proponuję najpierw zagrać w tę grę przed wydawaniem osądów. Jak 1 był dobry, ale dwójka i X Racing są słabe (w trójkę nie grałem). Z Naughty Dog nigdy nie wiadomo, choć technicznie na pewno świetni.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 835
  • Reputacja: 81
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 16, 2007, 23:04:29 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytuj
Potwierdzam. Dla tej gierki warto kupic PS3.

Proponuję najpierw zagrać w tę grę przed wydawaniem osądów. Jak 1 był dobry, ale dwójka i X Racing są słabe (w trójkę nie grałem). Z Naughty Dog nigdy nie wiadomo, choć technicznie na pewno świetni.


Opinia jest moją subiektywną oceną po zapoznaniu się z materiałami z gry. Czyżbyś zabraniał wyrażania własnych osądów niezgodnych z twoimi przekonaniami lub ich brakiem? Jeśli tak to gratuluję.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 16, 2007, 23:31:20 pm »
Cytat: "RyoHazuki"

Opinia jest moją subiektywną oceną po zapoznaniu się z materiałami z gry. Czyżbyś zabraniał wyrażania własnych osądów niezgodnych z twoimi przekonaniami lub ich brakiem? Jeśli tak to gratuluję.

Przeczytaj pierwsze zdanie mojego posta. Chodzi mi o to, że filmik koncepcyjny i kilka fajnych artworków nie czyni z gry od razu megahiciora, Jasne, są fajne, ale po doświadczeniach z grami tego developera wolałbym się wstrzymać z przyznaniem grze takiej metki. Masz prawo wyrażać opinię, a ja jedynie wyrażam moją opinię przeciwną.

mejs

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 16, 2007, 23:31:22 pm »
Cytat: "xelloss"
Proponuję .


xelloss proponuje, niczego nie zabrania.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 16, 2007, 23:40:36 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytuj
Potwierdzam. Dla tej gierki warto kupic PS3.

Proponuję najpierw zagrać w tę grę przed wydawaniem osądów. Jak 1 był dobry, ale dwójka i X Racing są słabe (w trójkę nie grałem). Z Naughty Dog nigdy nie wiadomo, choć technicznie na pewno świetni.


No zobacz a dla mnie 2 część była najlepsza. Potem 1 i 3. Mówiąc najlpesza mam na myśli najlepszą platformówke EVER!!! Także o ten tytuł  wogóle się nie martwie. Naughty Dog to mistrzowie gatunku.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 16, 2007, 23:43:03 pm »
Cytat: "MarcePan"

No zobacz a dla mnie 2 część byla najlepsza. Potem 1 i 3. Mówiąc najlpesza mam na myśli najlepszą platformówke EVER!!! Także o ten tytuł wogóle się nie martwie. Naughty Dog to mistrzowie gatunku.

Przecież dwójka jest platformówką może w 10%. Reszta shootero-racer-sandbox. Nie wiem jak można temu przyznać tytuł najlepszej platformówki, już nawet Conker jest bardziej platformowy. :roll:

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 16, 2007, 23:51:59 pm »
Xellos ( dwójka słaba O_o !! )
Napewno grałeś...ta gra się zwie J.a.k2:R.e.n.e.g.a.d.e
--Może ci się coś pomyliło ?
--Może grałeś w Herculesa na PSXie ?

Dla mnie Jak 2 to najlepsza platformówka na PS2
BA ..na wszytskie current-geny.
Esencja akcji i platformówkki.

Patent z miastem był dla tej produckji rewolucją , która zmieniła oblicze seri..dycha na pomoście !
Jednak szanuje twoje zdanie
GULP  :shock:

Mejs - jeśli coś źle powiedziałem to mnie popraw  :wink:
Szanowny gościu

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 16, 2007, 23:53:55 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "MarcePan"

No zobacz a dla mnie 2 część byla najlepsza. Potem 1 i 3. Mówiąc najlpesza mam na myśli najlepszą platformówke EVER!!! Także o ten tytuł wogóle się nie martwie. Naughty Dog to mistrzowie gatunku.

Przecież dwójka jest platformówką może w 10%. Reszta shootero-racer-sandbox. Nie wiem jak można temu przyznać tytuł najlepszej platformówki, już nawet Conker jest bardziej platformowy. :roll:


Chyba żartujesz. Jak 2 jest platformerem nowego rodzaju co sprawdza się IMO w 100%. Conker jest ma świetny humor ale do J&D nie ma go nawet co porównywać. Takie elementy platformowe jak w JAK 2   :P  gdy wypełniałeś misje za miastem nie ma żadna inna gra (no może poza Rachet & Clank). IMO gra nie ma sobie równych pod względem klimatu i czystej radochy z grania w platformówke.

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 16, 2007, 23:59:15 pm »
''''IMO gra nie ma sobie równych pod względem klimatu i czystej radochy z grania w platformówke.''''

Masz Marcepan kielicha ?
Poleje ci jednego ?
1000% racji !
 :wink:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 17, 2007, 00:02:34 am »
Cytat: "mateo"

Napewno grałeś...ta gra się zwie J.a.k2:R.e.n.e.g.a.d.e
--Może ci się coś pomyliło ?
--Może grałeś w Herculesa na PSXie ?

Nie i nie.
Cytat: "mateo"

Dla mnie Jak 2 to najlepsza platformówka na PS2
BA ..na wszytskie current-geny.
Esencja akcji i platformówkki.

Grałem tylko w dwa Jaki, więc nie powiem, czy jest coś lepszego na PS2.
Cytat: "MarcePan"
Chyba żartujesz. Jak 2 jest platformerem nowego rodzaju co sprawdza się IMO w 100%.

Właśnie o tym piszę - Jak 2 już nie jest platformerem. Większość misji sprowadza się do wystrzelania większości przeciwników albo do jazdy w tych pojazdach (jedno i drugie zostało opracowane tragicznie i dlatego tak nie lubię Jaka 2). Jak dla mnie niezbyt spełnia to definicję platformera. Jasne, trochę skakania tu i ówdzie jest, ale nie stanowi esencji gry, jak dla mnie to jakieś 10%.
Cytat: "MarcePan"
Conker jest ma świetny humor ale do J&D nie ma go nawet co porównywać.

Piszę jedynie, że nawet Conker jest bardziej platformówkowaty niż Jak 2. Nie porównuję ich w innych kategoriach.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 17, 2007, 00:09:26 am »
Cytat: "mateo"
''''IMO gra nie ma sobie równych pod względem klimatu i czystej radochy z grania w platformówke.''''

Masz Marcepan kielicha ?
Poleje ci jednego ?
1000% racji !
 :wink:


Mateo to za nasze zdrowie!!! Jak 2 pożarł mnie w całości. O genialnych Boss'ach (przez duże B) już nie wspomne bo mógłbym przypadkiem mocno zawstydzić inne platformówki.  :P

nakimushi

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 17, 2007, 00:12:04 am »
Ja gralem w Jaka3 i bardzo mi sié podobal - ale nie wiem co ma Jak wspólnego z nowá grá od Naughty...wydaje mi sie ze to troche inne gatunki  :roll:

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 17, 2007, 00:13:50 am »
Xellos
Gdybym miał za zadanie skakać przez 50% gry na jakichś j@b@nych belkach/lub innych wszelakich wytworach, to bym.. bez obrazy zwymiotował  :wink:
Jak 2 - to czysta esenjca.
Dziękuje.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 17, 2007, 00:23:15 am »
Cytat: "MarcePan"
O genialnych Boss'ach (przez duże B) już nie wspomne bo mógłbym przypadkiem mocno zawstydzić inne platformówki. Razz

LoL?
Cytat: "mateo"
Gdybym miał za zadanie skakać przez 50% gry na jakichś j@b@nych belkach/lub innych wszelakich wytworach, to bym.. bez obrazy zwymiotował Wink

Skoro nie lubisz skakania, to może po prostu platformówki nie są dla Ciebie? Po co udawać, że Jak 2 jest najlepszą platformówką, skoro jest w niewielkim stopniu platformówką i za to go lubisz?
Cytat: "nakimushi"
Ja gralem w Jaka3 i bardzo mi sié podobal - ale nie wiem co ma Jak wspólnego z nowá grá od Naughty...wydaje mi sie ze to troche inne gatunki Rolling Eyes

Na razie ciężko stwierdzić, bo mało wiadomo o tej nowej grze ND. BTW masz czeską klawiaturę czy jak?:P

nakimushi

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 17, 2007, 00:26:43 am »
Cytat: "xelloss"
masz czeską klawiaturę czy jak


hehe
niezupelnie ;)

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 17, 2007, 08:12:22 am »
Screeny
http://www.jeux-france.com/news19244_drake-s-fortune-images-et-video.html
To już wiadomo że nie wygląda jak na E3  :(
Zdecydowanie słabsze tekstury oraz widoczny aliasing.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 17, 2007, 09:23:59 am »
http://media.gameinformer.com/downloads/downloads2014/movies/2006/drake/gameinformer.mov

Te zdjecia sa zrobione z tego "zdjecia 3D" ktore mozna obracac o 360 stopni. Uwaga, to zajmuje okolo 8mb i długo sie ładuje.

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 17, 2007, 09:55:02 am »
Niektóre korzenie to bitmapy   :shock: buu

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 17, 2007, 10:47:01 am »
Cytat: "Supersonic"
Screeny
http://www.jeux-france.com/news19244_drake-s-fortune-images-et-video.html
To już wiadomo że nie wygląda jak na E3  :(
Zdecydowanie słabsze tekstury oraz widoczny aliasing.


Faktyczne screeny nie co zawiodły  :?
Otoczenie niestety jest słabe, za to bohater jak najbardziej ok  :)
IMO Chłopaki z Noughy Dog mają dużo czasu, aby gra wyglądała przynajmnie dobrze.
Ja nie jestem wybredny i wiem, że ten developer da rade.
PS.Ja lubie platformery  :wink:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 17, 2007, 11:05:48 am »
Cytat: "Supersonic"
Screeny
http://www.jeux-france.com/news19244_drake-s-fortune-images-et-video.html
To już wiadomo że nie wygląda jak na E3  :(
Zdecydowanie słabsze tekstury oraz widoczny aliasing.


Co Ty masz z tym aliasingiem. Chłopie przy tak dużych rozdzielczościach jak 720p lub 1080p aliasing praktycznie nie istnieje. Owszem jeśli ktoś wydaje gre w 480p to musi ponakładać AA w znacznym stopniu ale to się nijak ma do gier w HD.

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 17, 2007, 11:18:58 am »
Nie mów że nie widzisz "ziarnistych" czy "ząbczastych" krawędzi na głównym bohaterze. :wink: Fakt nie jest to jakoś bardzo widoczne ale rzuca się w oczy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 17, 2007, 11:21:23 am »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "MarcePan"
O genialnych Boss'ach (przez duże B) już nie wspomne bo mógłbym przypadkiem mocno zawstydzić inne platformówki. Razz

LoL?


Żaden lol. Czysta prawda. Pokaż mi lepiej pomyślanych Boss'ów niż Ci w serii J&D.

Cytat: "mateo"
Gdybym miał za zadanie skakać przez 50% gry na jakichś j@b@nych belkach/lub innych wszelakich wytworach, to bym.. bez obrazy zwymiotował Wink

Cytat: "xelloss"

Skoro nie lubisz skakania, to może po prostu platformówki nie są dla Ciebie? Po co udawać, że Jak 2 jest najlepszą platformówką, skoro jest w niewielkim stopniu platformówką i za to go lubisz?


Xelloss idąc Twoim tokiem rozumowania to Test Drive:U nie jest wyścigiem bo mase czasu jeździsz po wyspie i się nie ścigasz. Halo nie jest typowym FPP bo jak wsiadasz do pojazdów to się widok przełącza na TPP a przecież sporo czasu spędza się wykorzystując maszyny.
Na szczęscie devolperzy nie rozumują tak wąsko dzięki czemu mamy coraz to nowsze patenty w grach, które powodują rozgrywke jeszcze bardziej miodną. Jak by tak myśleć jak Ty to typowym platformerem jest Mario na SNES'a i koniec.
Ciekaw jestem jaka gra platformowa jest według Ciebie najlepszą ze wszystkich.

EDIT.
Cytat: "Supersonic"
Nie mów że nie widzisz "ziarnistych" czy "ząbczastych" krawędzi na głównym bohaterze. :wink: Fakt nie jest to jakoś bardzo widoczne ale rzuca się w oczy.


Na statycznych obrazkach czy jak kto woli screenach zawsze będziesz widział ząbki. Ale gdy coś takiego puścisz w ruch przy wysokiej rozdziałce na progresywnym skanowaniu gdzie linie nie są rysowane na przemian to aliasing znika. Duży AA stosuje się przy niskich rozdzielczościach.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 17, 2007, 11:46:43 am »
Cytat: "MarcePan"
Żaden lol. Czysta prawda. Pokaż mi lepiej pomyślanych Boss'ów niż Ci w serii J&D.

Chociażby Psychonauts i Conker.

Cytat: "MarcePan"
Xelloss idąc Twoim tokiem rozumowania to Test Drive:U nie jest wyścigiem bo mase czasu jeździsz po wyspie i się nie ścigasz. Halo nie jest typowym FPP bo jak wsiadasz do pojazdów to się widok przełącza na TPP a przecież sporo czasu spędza się wykorzystując maszyny.
Na szczęscie devolperzy nie rozumują tak wąsko dzięki czemu mamy coraz to nowsze patenty w grach, które powodują rozgrywke jeszcze bardziej miodną. Jak by tak myśleć jak Ty to typowym platformerem jest Mario na SNES'a i koniec

W TDU nie grałem, więc się nie wypowiadam. W Halo strzelanie jest esencją rozgrywki, więc jak najbardziej jest shooterem z świetnie dodanymi pojazdami. W Jak 2 głównym elementem rozgrywki też jest strzelanie, więc ciężko go zaklasyfikować jako platformera.
Można dokonać ewolucji w ramach gatunku, nie wrzucając do gry po prostu elementów innych gatunków. Jak 2 nie jest ewolucją platformerów, to już jest inny gatunek.

Cytat: "MarcePan"
Ciekaw jestem jaka gra platformowa jest według Ciebie najlepszą ze wszystkich.

Moje trzy ulubione to Sumer MArio 64, Banjo-Kazooie i Psychonauts.


Cytat: "MarcePan"

Na statycznych obrazkach czy jak kto woli screenach zawsze będziesz widział ząbki. Ale gdy coś takiego puścisz w ruch przy wysokiej rozdziałce na progresywnym skanowaniu gdzie linie nie są rysowane na przemian to aliasing znika. Duży AA stosuje się przy niskich rozdzielczościach.

Gram na mocnym PC i na X360 na monitorze LCD i jak nie ma AA to teoretycznie w czasie grania się nie dostrzega się ząbków, ale AA daje taką jakby spójność obrazu, dzięki czemu jest jednak dużo lepiej. A już w trakcie lizania ścian aliasing może psuć cały efekt.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 17, 2007, 11:52:24 am »
Supersonic przesadzasz, postac wyglada tak samo jak na trailerze z E3'06 otoczenie juz gorzej, ale poczekajmy na jakies nowe filmiki (GDC???)
IMO jest baaardzo ładnie :)


 :mrgreen:

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 17, 2007, 12:20:16 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
Supersonic przesadzasz, postac wyglada tak samo jak na trailerze z E3'06

Nie

Cytat: "pokrytyśniegiem"
otoczenie juz gorzej

Owszem

Cytat: "pokrytyśniegiem"
IMO jest baaardzo ładnie

Bo jest tylko gorzej jak na E3

Pewnie macie rację i w ruchu nie widać aliasingu ale o tym się przekonamy jak wyjdzie nowy trailer

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 17, 2007, 12:20:54 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "MarcePan"
Żaden lol. Czysta prawda. Pokaż mi lepiej pomyślanych Boss'ów niż Ci w serii J&D.

Chociażby Psychonauts i Conker.


To chyba nie ukończyleś żadnej części J&D. Jedynie R&C może tutaj się równać z Jak'iem. Pamiętam że długo długo nic po Crash'u w kwestii Boss'ów nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.

Cytat: "xelloss"

Jak 2 nie jest ewolucją platformerów, to już jest inny gatunek.


Mylisz się. Zobacz do jakiej grupy jest ta gra kwalifikowana wszędzie. W każdym serwisie czy miesięczniku określa się ją jako platformówke.

Cytat: "MarcePan"
Ciekaw jestem jaka gra platformowa jest według Ciebie najlepszą ze wszystkich.

Cytat: "xelloss"

Moje trzy ulubione to Sumer MArio 64, Banjo-Kazooie i Psychonauts.


No to mam inne wymagania odnośnie platformówek. Widać Ty nie lubisz zmian i preferujesz oklepane standardy. Musze Cię zmartwić iż jesteś w mniejszości bo swego czasu w PsxExtreme był wybierany najlepszy platformer i właśnie Jak 2 zasiadł na tronie. IMO w J&D2 jest idelniae wyważony czas kiedy skakmy, strzelamy i jeździmy pojazdami. 3 część już nie przypadła mi tak do gustu. Zbyt wiele misji pojazdami.

Supersonic

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 17, 2007, 12:27:03 pm »
Cytat: "xelloss"
Moje trzy ulubione to Sumer MArio 64, Banjo-Kazooie i Psychonauts.

Mario i Banjo IMO są nie do przebicia  :D  

Cytat: "MarcePan"
Musze Cię zmartwić iż jesteś w mniejszości bo swego czasu w PsxExtreme był wybierany najlepszy platformer i właśnie Jak 2 zasiadł na tronie.

Widocznie ta mniejszość woli mieć własne zdanie a nie sugerować się cudzymi upodobaniami.

Oki koniec off-topa

mateo

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 17, 2007, 12:29:40 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
Supersonic przesadzasz, postac wyglada tak samo jak na trailerze z E3'06 otoczenie juz gorzej, ale poczekajmy na jakies nowe filmiki (GDC???)
IMO jest baaardzo ładnie :)


 :mrgreen:


Prezentuje się to naprawde bardzo dobrze !
Statyczny screen nie daje takiego wrażenia
 :wink:

nakimushi

  • Gość
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 17, 2007, 12:36:52 pm »
jak bedzie 60 klatek to korzenie moga byc 2d ;)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 17, 2007, 12:43:08 pm »
Warto sobie ściągnąć na dysk te 8 mb i spokojnie poobracać. Gierka zapowiada się ładnie głównie ze względu na ten specyficzny sposób prezentacji. Szkoda jedynie że ten bohater jakiś taki nieprzemyślany, imho.  :?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 17, 2007, 13:02:34 pm »
Cytat: "MarcePan"

To chyba nie ukończyleś żadnej części J&D. Jedynie R&C może tutaj się równać z Jak'iem. Pamiętam że długo długo nic po Crash'u w kwestii Boss'ów nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.

Przeszedłem dwie pierwsze części. Naprawdę bossowie to nic wybitnego, nawet jak na ten gatunek.
Cytat: "MarcePan"
Mylisz się. Zobacz do jakiej grupy jest ta gra kwalifikowana wszędzie. W każdym serwisie czy miesięczniku określa się ją jako platformówke.

A spytaj jakiegoś fana platformówek (nie kogoś jak mateo, kto nie lubi skakania), czy Jak 2 to platformówka i pewnie Cię wyśmieje. Zresztą obejrzałem trailer Jaka 2 na youtube i był promowany jako przygodówką.
Cytat: "MarcePan"
No to mam inne wymagania odnośnie platformówek. Widać Ty nie lubisz zmian i preferujesz oklepane standardy.

Akurat przy Psychonauts Jak 2 to sztampa i kopiowanie schematów, a nie oklepany standard. A SM64 i BK to klasyka gatunku i czysty miód, w przeciwieństwie do Jaka 2.
Cytat: "MarcePan"
IMO w J&D2 jest idelniae wyważony czas kiedy skakmy, strzelamy i jeździmy pojazdami.

Skakamy? Polska język trudna język?
Ale te idealnie dobrane proporcje to odpowiednio: 10% skakania, 45% strzelania i 45% jeżdżenia. Normalnie idealny platformer.

nakimushi - z tego co wiem to Uncharted będzie w 30 klatkach.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 17, 2007, 14:46:54 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "MarcePan"

To chyba nie ukończyleś żadnej części J&D. Jedynie R&C może tutaj się równać z Jak'iem. Pamiętam że długo długo nic po Crash'u w kwestii Boss'ów nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.

Przeszedłem dwie pierwsze części. Naprawdę bossowie to nic wybitnego, nawet jak na ten gatunek.


Ludzką rzeczą jest się mylić. Nie martw się kiedyś zrozumiesz że jesteś w błędzie.

Cytat: "xelloss"

Cytat: "MarcePan"
Mylisz się. Zobacz do jakiej grupy jest ta gra kwalifikowana wszędzie. W każdym serwisie czy miesięczniku określa się ją jako platformówke.

A spytaj jakiegoś fana platformówek (nie kogoś jak mateo, kto nie lubi skakania), czy Jak 2 to platformówka i pewnie Cię wyśmieje. Zresztą obejrzałem trailer Jaka 2 na youtube i był promowany jako przygodówką.


Wyśmiać to można Ciebie skoro na youtube szukasz odpowiedzi na takie rzeczy. Ja jednak wole zaufać profesjonalistom jak PE czy Neo+.
BTW. Każda platformówka jest w jakimś stopniu przygodówką.

Cytat: "xelloss"

Cytat: "MarcePan"
No to mam inne wymagania odnośnie platformówek. Widać Ty nie lubisz zmian i preferujesz oklepane standardy.

Akurat przy Psychonauts Jak 2 to sztampa i kopiowanie schematów, a nie oklepany standard. A SM64 i BK to klasyka gatunku i czysty miód, w przeciwieństwie do Jaka 2.


Proponuje zdjąć klapeczki z oczu. Nijak ma się Twoja wypowiedź do mas, które uznały J&D2 za mistrzostwo gatunku. You got owned. 8)

Cytat: "xelloss"

Cytat: "MarcePan"
IMO w J&D2 jest idelniae wyważony czas kiedy skakmy, strzelamy i jeździmy pojazdami.

Skakamy? Polska język trudna język?


Oj przperaszam panie doskonały.SKACZEMY.

Cytat: "xelloss"

Ale te idealnie dobrane proporcje to odpowiednio: 10% skakania, 45% strzelania i 45% jeżdżenia. Normalnie idealny platformer.


Khm Khm widze że matemtyk z Ciebie tęgi. Ale jak sobie to wyliczyłeś to już pozostaje tajemnicą. Przpuszczam że nijak (ot tak z dupki).

Cytat: "xelloss"

nakimushi - z tego co wiem to Uncharted będzie w 30 klatkach.


Pożycz kryształowej kuli.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 17, 2007, 15:03:38 pm »
Cytat: "MarcePan"
Ludzką rzeczą jest się mylić. Nie martw się kiedyś zrozumiesz że jesteś w błędzie.

Cytat: "MarcePan"
Proponuje zdjąć klapeczki z oczu. Nijak ma się Twoja wypowiedź do mas, które uznały J&D2 za mistrzostwo gatunku. You got owned. Cool

Najłatwiej kogoś oskarżyć o nieznajomość tematu i powiedzieć, że koleś z Neo+ to guru, którego każdy ma słuchać (bo ma takie zdanie jak ty). A klapeczki to Ty masz, bo na podstawie odpowiedzi widać, że w Psychonauts nie grałeś, a mimo to stwierdzasz wyższość Jaka 2. I na tym zakończę tę dyskusję.