Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 263622 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1240 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:09:22 pm »
If you own a PS3 and haven't bought Uncharted yet, you're part of the problem
http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=8531573&publicUserId=4549175

:lol: Brawo dla panów z 1up.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1241 dnia: Grudnia 16, 2007, 20:01:18 pm »
To opinia tylko jednego z kolesi z 1Up na jego blogu. Fakt, że ma rację pisząc o niezbyt szczęśliwym wydaniu gry w okresie świątecznym gdzie większość ludzi sięga po tytuły już znane sobie wcześnieja nie nowe IP.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1242 dnia: Grudnia 17, 2007, 01:17:10 am »
Pograłem w gierke sporo czasu i moge powiedzieć że jest to najlepsza gra w jaka grałem , najbardziej mi się podoba.



Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1243 dnia: Grudnia 17, 2007, 05:17:14 am »
To opinia tylko jednego z kolesi z 1Up na jego blogu. Fakt, że ma rację pisząc o niezbyt szczęśliwym wydaniu gry w okresie świątecznym gdzie większość ludzi sięga po tytuły już znane sobie wcześnieja nie nowe IP.

Nie nowe tytuly?? a Assassin Cred to co?? sprzedal sie na swiecie w 2,5mln egzemplarzy. Mass Effect juz poszlo ponad milion... Uncharted nie jara ludzi i tyle...(nie znaczy, ze slaba gra)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1244 dnia: Grudnia 17, 2007, 16:22:46 pm »
U: DF sprzedaje się dobrze, poszło juz 400tyś. Do konca roku spokojnie przekroczy pół miliona (moze dobiją do 700tys.? )
W pierwsze dwa dni po premierze w Europie rozeszło sie 112tyś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1245 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:41:19 pm »
Oki gra ukończona.

W końcowych napisach pojawia się polskie nazwisko. Anna Wojewódzka. Miło.

Ale ja nie o tym chciałem. Chciałem napisać że ostatni level uświadomił mi jak biednie przy Uncharted wypada COD4 czy jakieś inne niby graficzne killer'y. Po prostu ostrość tekstur, ich jakość przy padającym deszczu gdy obiekty nie tylko są mokre (jak to ma miejsce w COD4 na początku gry) ale do tego deszcz pięknie po nich spływa tworząc śliczną ścianę wody. To samo tyczy się podłoża. Tu czuć że pada deszcz. Pod naszymi stopami nie jest tylko morko ale wyraźnie widać jak kropelki mienią się na ziemi. Ja w rzeczywistości. Miliony kropelek uderzają o podłoże. Cudnie to wygląda. No i nasze ubranie calutki przemoczone. A to wszystko w najwyższej jakości tekstur gdzie nawet jak staniemy bliziutko obiektu to są one ostre i bardzo wyraziste.

Na pewno będę jeszcze raz kończył grę jak znajdę więcej czasu. Szkoda że to już koniec. Fabuła i klimat są tak bardzo wciągające że odejść się nie da.

PS. 18 chapter to istny Silent Hill. Parę razy podskakiwałem na fotelu. Polecam każdemu przetestować tą pozycję bo gwarantuję że się nie zawiedziecie.

Ogólnie to wszelakie efekty związane z wodą jak i sama woda w tej grze zatykają dech.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2007, 21:52:16 pm wysłana przez MarcePan »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1246 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:48:45 pm »
Cytuj
Ale ja nie o tym chciałem. Chciałem napisać że ostatni level uświadomił mi jak biednie przy Uncharted wypada COD4 czy jakieś inne niby graficzne killer'y. Po prostu ostrość tekstur, ich jakość przy padającym deszczu gdy obiekty nie tylko są mokre (jak to ma miejsce w COD4 na początku gry) ale do tego deszcz pięknie po nich spływa tworząc śliczną ścianę wody. To samo tyczy się podłoża. Tu czuć że pada deszcz. Pod naszymi stopami nie jest tylko morko ale wyraźnie widać jak kropelki mienią się na ziemi. Ja w rzeczywistości. Miliony kropelek uderzają o podłoże. Cudnie to wygląda. No i nasze ubranie calutki przemoczone. A to wszystko w najwyższej jakości tekstur gdzie nawet jak staniemy bliziutko obiektu to są one ostre i bardzo wyraziste.
LITOŚCI!

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1247 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:56:05 pm »
Cytat: Hubi
LITOŚCI!
Tu nie ma k...wa litości! Tu jest UNCHARTED!!! :lol: :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1248 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:56:44 pm »
Cytuj
A to wszystko w najwyższej jakości tekstur gdzie nawet jak staniemy bliziutko obiektu to są one ostre i bardzo wyraziste.

A jak będziemy patrzeć przez mikroskop??? :cool: :cool:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1249 dnia: Grudnia 17, 2007, 22:46:37 pm »
To zobaczysz bakterie. Z AI!!!

Uncharted!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1250 dnia: Grudnia 17, 2007, 22:53:57 pm »
Ahhh uwielbiam te nagłe reakcje fanboy'ów M$. Jak Wy się rzucacie gdy wychwala się grę o której możecie pomarzyć na X0.

PS. Taki sam post napisałem na innym forum i tam reakcji nie ma żadnej. Ot ludzie przeczytali to czym chciałem się podzielić i tyle. No a tutaj to jest niedopuszczalne że jakaś gra na PS3 może zjadać graficznie każdy tytuł z konkurencyjnej platformy.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1251 dnia: Grudnia 17, 2007, 22:58:24 pm »
Ahhh uwielbiam te nagłe reakcje fanboy'ów M$. Jak Wy się rzucacie gdy wychwala się grę o której możecie pomarzyć na X0.

to jest to  :lol:

Ciekawe czemu posiadacze PS3 nie udzielają sie w dziele Microsoftu?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1252 dnia: Grudnia 17, 2007, 23:00:22 pm »

PS. Taki sam post napisałem na innym forum i tam reakcji nie ma żadnej. Ot ludzie przeczytali to czym chciałem się podzielić i tyle.
To się nazywa ignorowanie 8)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1253 dnia: Grudnia 17, 2007, 23:02:39 pm »

PS. Taki sam post napisałem na innym forum i tam reakcji nie ma żadnej. Ot ludzie przeczytali to czym chciałem się podzielić i tyle.
To się nazywa ignorowanie 8)
Błąd. Tam takie posty jak MarcePana to standard. Znacznie wiecej ludzi posiada ta gre i każdy może napisac, jaki to niesamowity tytuł :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1254 dnia: Grudnia 17, 2007, 23:15:31 pm »
Chodzi tylko o to, że w każdym poście MarcePana dotyczącym Uncharted, ten zwraca uwagę głównie (jeżeli nie tylko) na grafikę, podkreślając co rusz, jaka to ona nie jest piękna, cudowna, genialna (co i tak przecież każdy widzi), jakby to była najważnejsza (albo jedyna) rzecz, jaką ta gra może się pochwalić.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1255 dnia: Grudnia 17, 2007, 23:52:43 pm »
Chodzi tylko o to, że w każdym poście MarcePana dotyczącym Uncharted, ten zwraca uwagę głównie (jeżeli nie tylko) na grafikę, podkreślając co rusz, jaka to ona nie jest piękna, cudowna, genialna (co i tak przecież każdy widzi), jakby to była najważnejsza (albo jedyna) rzecz, jaką ta gra może się pochwalić.

Przeczytaj parę postów wcześniej moje spostrzeżenia a dowiesz się iż grafikę uważam za najmniej ważny aspekt tej gry. Wyraźnie zaznaczyłem wcześniej że to filmowy klimat i fabuła są głównymi atutami tej świetnej produkcji. A to że teraz napisałem o oprawie tego tytuły to po prostu spisanie wrażenia jakie zrobił na mnie ostatni level.

Pokrytyśniegiem dobre pytanie odnośnie tego czemu fani PS3 nie udzielają się w tematach o X0 i na każdą reakcję gdy ktoś wychwala oprawę np. w takim Bioshock nie reagują żałosnymi ripsotami w stylu "lisotści" itp.

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1256 dnia: Grudnia 17, 2007, 23:57:22 pm »
Może dlatego, że oprawa w bjoszoku nie jest taka plastikowa?
I, nie da się Uncepanku ukryć, że po lekturze twoich postów o u:df wiem tyle, że ma plastikową grafikę.
Pierwszy raz o tej grze usłyszałem jak czytałem recenzje w psx:e, potem wszedłem do system wars...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1257 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:08:40 am »
Może dlatego, że oprawa w bjoszoku nie jest taka plastikowa?
I, nie da się Uncepanku ukryć, że po lekturze twoich postów o u:df wiem tyle, że ma plastikową grafikę.
Pierwszy raz o tej grze usłyszałem jak czytałem recenzje w psx:e, potem wszedłem do system wars...

Też się cieszę z Twojego szczęścia. :lol: Fajnie że potrafisz po moich postać poznać jaka jest grafika. No a teraz siusiu, paciorek i spać...raz, raz...szybciutko!

Skopiowałem fotki, które zrobiłem wcześniej żebyś nie szukał po temacie:











No sam plastik. :lol: :lol: :lol:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1258 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:12:50 am »
przyznam, że demko uncharteda zrobiło na mnie duże, wróć, DUŻE wrażenie...i mówię tak pomimo obcowania z x360 prawie rok i ograniu największych kilerów graficznych z GoWem na czele. mimo, iż faktycznie na niektórych skrinach trąci leciutko plastikiem, to jednak na żywo wszystko prezentuje się wręcz obłędnie, a zaznaczam, że opinię graficzną wyrobiłem sobie po ograniu zaledwie dema!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1259 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:13:36 am »

o ku.rwa

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1260 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:15:09 am »
Masz jeszcze dwie żeby Ci się lepiej (albo gorzej, jak kto woli) spało:





Nie muszę chyba dodawać że w grze takich miejscówek ociekających niezliczoną liczbą detali jest cała masa.

BTW. Ta gra ma zaje....e efekty światła i cieniu. Spójrzcie na nasze postacie na mostku. W jednym z bonus'owych filmików developerzy z NG opowiadają jak zależało im na realistycznym HDR itp.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 00:17:58 am wysłana przez MarcePan »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1261 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:23:33 am »
marcepan, nie wklejaj tych fotek, bo w tym momencie mam ochote sprzedac x0 i kupic ps3 i uncharted :mad: gierka rzeczywiscie wyglada oblednie, a jak faktycznie ma filmowy klimat i gameplay tombraider + gow, to mamy gre roku :shock: szkoda ze w to nie gralem jeszcze, ahh szczesciarze ci co grali :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1262 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:28:03 am »
marcepan, nie wklejaj tych fotek, bo w tym momencie mam ochote sprzedac x0 i kupic ps3 i uncharted :mad: gierka rzeczywiscie wyglada oblednie, a jak faktycznie ma filmowy klimat i gameplay tombraider + gow, to mamy gre roku :shock: szkoda ze w to nie gralem jeszcze, ahh szczesciarze ci co grali :mad:

To ja mam jeszcze słaby aparat. Wyobraź sobie że gra jest ostra jak żyleta. Co do klimatu to zapewniam Cię że w bardziej filmową grę nie grałeś.

PS. Wysyłam Ci PW z ewentualnym zaproszeniem na partyjkę w Uncharted jeśli mieszkasz być może w mojej okolicy.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1263 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:29:17 am »
dzieki za zaproszenie, jak kiedys wpadne do polski to nie omieszkam do ciebie wstapic i poslinic sie na ekran 8)

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1264 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:34:33 am »
no, twoje posty w system wars zawierały fotki, wiec na tej postawie stwierdzam, ze kapie plastikiem.
Zaden paciorek - jestem niewierzacy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1265 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:38:47 am »
no, twoje posty w system wars zawierały fotki, wiec na tej postawie stwierdzam, ze kapie plastikiem.

Przeczytaj post Cappo a dowiesz się że na screen'ach może gdzieniegdzie tak wyglądać ale podczas gry zupełnie nie ma takiego wrażenia. Zresztą co ja będę tłumaczył. Jesteś w mniejszości, która nie chce przyznać tego że ta gra ma najpiękniejszą oprawę jaką można zobaczyć na konsolach.

Koniec tego bezsensownego OT. Myślę że zdjęcia, które dałem mówią same za siebie. Ta gra broni się sama przed atakami fanboy'ów.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1266 dnia: Grudnia 18, 2007, 00:46:27 am »
Chciałbym zobaczyć to w akcji na wieeeelkim LCD. Ostatnio widziałem u kumpla Gears of War i konkretnie mną pozamiatało. Wydaje mi się że jak na razie tylko Uncharted może konkurować z Gearsami, które IMO i wyglądają obłędnie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1267 dnia: Grudnia 18, 2007, 01:02:41 am »
Gearsy przy Uncharted są małe...powaga.
dziś dostałem tą gierkę i muszę przyznać, że jest świetna.bez sensacji/rewelacji, po prostu fajna.
Uncharted opisał bym jako taka hmm.. arkadowa przygodówka filmowa :) mam w niej wszystko co lubię i co mnie w grach odpręża: fajny klimat, super grafikę, dużo zielonego (nie wiem czy zauważyliście to, ale przy tej grze trudno się denerwować, to chyba ta zieleń tak działa na podświadomość :) ) koloru, filmowe zagrywki i sympatycznego głównego bohatera.jak by to powiedzieli na zachodzie "easy going"

zastanawia mnie jedno - po przegraniu 3 godzin (jestem w zatopionym mieście) mam w sejwie zapisane 50% ukończenia.powiedzcie, to już połowa gry, czy chodzi o 50% ukończonego levelu?jeśli to już połowa gry, to...ujj cienkoooo.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1268 dnia: Grudnia 18, 2007, 01:33:07 am »
Ja pitole, marcepan- te ostatnie screeny co dałeś WYMIATAJĄ!!! Są kosmicznie ładne. Dlaczego deweloper nie reklamował gry takimi screenami. Nie wiem jak gra prezentuje sie w realu, ale po tych screenach to stwierdzam, że gra jest duużo ładniejsza od girsów.

Cholera wiedziałem, że zamiast kupowac XO trzeba było nabyć PS3 z Uncharted.

Marcepan jaki masz TV?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 01:36:33 am wysłana przez Piter_neo »


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1270 dnia: Grudnia 18, 2007, 09:35:21 am »
Ja pitole, marcepan- te ostatnie screeny co dałeś WYMIATAJĄ!!! Są kosmicznie ładne. Dlaczego deweloper nie reklamował gry takimi screenami. Nie wiem jak gra prezentuje sie w realu, ale po tych screenach to stwierdzam, że gra jest duużo ładniejsza od girsów.

Cholera wiedziałem, że zamiast kupowac XO trzeba było nabyć PS3 z Uncharted.

Marcepan jaki masz TV?


Bravia 32V2500. Ale pamiętaj o tym że aparat mam słaby. W rzeczywistości gra jest ostra jak żyleta. W ogóle to jak się w ruchu prezentuje Uncharted to też zupełnie inna bajka.
Np. na tym drugim screen'ie na moście widzisz pomiętą koszulkę Nathana. Musisz wiedzieć że w zależności czy bohater jest mokry czy nie ubranie na nim gnie i marszczy się w różny sposób. No i do tego dochodzi genialna animacja, której ilość jest tak duża że podczas wykonywania tych samych czynności bardzo rzadko albo i wcale nie natrafisz na tą samą sekwencje. Co jeszcze bardzo mi się podoba to bardzo płynne przejścia między ruchami. Nie ma takich głupich przeskoków między różnymi ruchami bohatera. Fajne też jest jak np. za daleko skoczymy i zatrzymujemy się zbyt blisko krawędzi to Nathan stoi na jednej nodze i łapie równowagę rozstawiając ręce na boki. Takich smaczków jest cała masa.

PS. Na zdjęciach od Cielo widać śliczną roślinność w 3D, która towarzyszy nam przez całą grę i fajnie reaguje na naszą postać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 10:07:32 am wysłana przez MarcePan »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1271 dnia: Grudnia 18, 2007, 10:11:08 am »
MarcePan zrób jeszcze kilka fotek tej gry, nie mogę wyjść z podziwu, szkoda że tylko narazie pozostaje mi się  ślinić  :x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1272 dnia: Grudnia 18, 2007, 10:29:43 am »
MarcePan zrób jeszcze kilka fotek tej gry, nie mogę wyjść z podziwu, szkoda że tylko narazie pozostaje mi się  ślinić  :x

Do 18 jestem w pracy więc dopiero wieczorem może coś wrzucę. Teraz jak ukończyłem U:DF to mogę wybierać dowolny chapter więc będzie miiał łatwy dostęp do tych wszystkich pięknych lokacji i postaram się coś pstryknąć jak znajdę czas. Zresztą będę przechodził grę jeszcze raz także na pewno z czasem coś tu wstawię.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1273 dnia: Grudnia 18, 2007, 11:06:16 am »
Odnośnie wyboru pomiędzy Ratchet i Uncharted to przeszedłem obie -  i obie są genialne. Z tym, że Ratchet powędrował na allegro, w Uncharted gram od nowa na hard.
Także ja polecam grę Naughty Dog

Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1274 dnia: Grudnia 18, 2007, 16:25:40 pm »
MarcePan zrób jeszcze kilka fotek tej gry, nie mogę wyjść z podziwu, szkoda że tylko narazie pozostaje mi się  ślinić  :x

ja tez poprosze jeszcze fotki  :D piekna gierka

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1275 dnia: Grudnia 18, 2007, 16:44:27 pm »
Ja się nie mogę zdecydować co wybrać, Uncharted czy Ratcheta :? W obydwu tematach takie same okrzyki zachwytu, takie same piękne screeny, tak samo na innych forach... z forum GT
Mam to i to, więc jak dla mnie to są OBOWIAZKOWE tytuły dla każdego posiadacza PS3. Najpier zainwestuje w Uncharted, a Ratcheta możesz kupic używanego (jezeli krucho z kasą)

POLECA,M TE DWIE GRY, BO TO PRAWDZIWA NOWA GENERACJA!!!
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv1.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv2.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv3.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv4.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv6.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv7.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/tv8.jpg fantastyczne kolory
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/u57.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/u73.jpg



This is Madness! Madness? This is UNCHARTED!
;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1276 dnia: Grudnia 18, 2007, 17:34:19 pm »
Ktoś się wcześniej wypowiadał na temat plastiku - nie wiem, czy Uncharted jest mniej lub bardziej plastikowe, ale Bioshock, jak Mass Effect i inne gry na UE3 to sam plastik. Mnie to nie przeszkadza, no ale jednak...

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1277 dnia: Grudnia 18, 2007, 17:36:51 pm »
Plastik fantastic ... niestety swiat schodzi na psy wiec bedzie tego g***na coraz wiecej ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1278 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:03:48 pm »
MarcePan zapodaj nowymi fotkami. Gra mnie urzekła podziel się swoim szczęściem  :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1279 dnia: Grudnia 18, 2007, 20:50:36 pm »
Gram teraz od nowa i jestem na końcu 2 chapteru. Pstryknę parę fotek w 2 i 3 rozdziału. Kurde muszę kupić nowy aparat cyfrowy bo ten nie ma stabilizacji i rozmazuje mi zdjęcia.
Opublikowane: Grudzień 18, 2007, 20:39:27
Gram i robię fotki. Oto parę zrobionych po drodze:









Zaraz dodam jakieś inne. Kurde ale wkurza mnie to że te fotki i tak nie oddają tego co się dzieje na ekranie. :)