Autor Wątek: Burnout Paradise  (Przeczytany 89446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #360 dnia: Stycznia 24, 2008, 14:27:01 pm »
In-game XMB? Sort of...Burnout Paradise brings the friends list in-game

http://n4g.com/gaming/News-103512.aspx

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #361 dnia: Stycznia 24, 2008, 17:36:03 pm »
Ha! Ja juz gram, szkoda ze 0 friendsow, nie moge sprawdzic tej opcji. Pisac kto kupuje to dodam do listy \o/.
PSN ID: bleaki

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #362 dnia: Stycznia 24, 2008, 23:06:58 pm »
Takie male pytanie. Na PS3 da sie sterowac tylko analogiem?
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #363 dnia: Stycznia 25, 2008, 11:28:42 am »
Ja bym powiedzial, ze jest to uzaleznione tylko od gier.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #364 dnia: Stycznia 25, 2008, 14:55:15 pm »
... chodzi mi o konkretenie Burnout Paradise ;)
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #365 dnia: Stycznia 25, 2008, 16:18:36 pm »
Analogi i opcja sixaxis.
Co do samej gry wlasnie sciagam patch 1.10. Szukam jakis patchnotes.
Opublikowane: Styczeń 25, 2008, 15:28:04
Pierwsze ofiary : D
http://www.mm.pl/~bleak/bp/mugshots/
PSN ID: bleaki

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #366 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:34:59 pm »
Nie rozumiem tego... jak mozna grac na galce w grze w ktorej liczy sie czas reakcji a nie olbrzymia precyzja ;]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #367 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:03:43 pm »
Nie rozumiem tego... jak mozna grac na galce w grze w ktorej liczy sie czas reakcji a nie olbrzymia precyzja ;]
Też tak na początku myślałem, jednak po zagraniu w demo stwierdziłem, że model jazdy na gałce spisuje się wyśmienicie  :smile:

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #368 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:52:32 pm »
ja to krzyżykami już w wgl nie gram  :lol:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #369 dnia: Stycznia 27, 2008, 04:48:28 am »
single jest slaby.... ale dzis mielismy 11h sesje online... ach online... 10/10... perfekcyjnie zrobiony i dopracowany w kazdym detalu. Pure fun!! Niezaleznie czy sa 2 czy 8 osob w lobby, wykonywanie challenge, rozpierdzielanie sie nawzajem, pokazywanie fcukow do kamerki!! PURE FUN!! Rzez!! Dawno nie mialem takiej radosci z grania online. Od razu przypomina mi sie takedown i revenge na pierwszym xboksie i ostre szalenstwo z amerykanami. Tutaj mamy jednak cos wiecej. Tryb challenge niszczy i zabija wszystko!! Jestem zachwycony!! Ta gra pretenduje do miana jednego z najlepszych online z jakim kiedykolwiek mialem do czynienia. Race i ich tworzenie, dowolnosc wybierania drogi czysty miod!!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #370 dnia: Stycznia 27, 2008, 13:32:37 pm »
kuwa, jeszcze gra się nie zagnieździła dobrze na rynku, a już patch do niej wyszedł??

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #371 dnia: Stycznia 27, 2008, 14:04:31 pm »
To byla poprawka do multi dla ludzi, ktorzy mieli problemy z firewallami. Info jest w *in-game news*.
PSN ID: bleaki

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #372 dnia: Stycznia 28, 2008, 14:29:06 pm »
Dziwne, mam gre PAL instrukcje po polsku a bok okładki NTSC (wersja ps3) też tak macie??

http://ja.gram.pl/upl/blogi/491545/img_wpisy/2008_05/DSC(2).JPG

Kur... wiedziałem, że trzeba było kolekcjonować gry NTSC (gdyby nie ten TV  :x), teraz będzie mi odstawać na stojaku   :-?


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #373 dnia: Stycznia 28, 2008, 14:44:16 pm »
Kur... wiedziałem, że trzeba było kolekcjonować gry NTSC (gdyby nie ten TV  :x), teraz będzie mi odstawać na stojaku   :-?
Co nie tak jest z Twoim TV?

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #374 dnia: Stycznia 28, 2008, 15:42:48 pm »
Kur... wiedziałem, że trzeba było kolekcjonować gry NTSC (gdyby nie ten TV  :x), teraz będzie mi odstawać na stojaku   :-?
Co nie tak jest z Twoim TV?

Mam SD, odbira NTSC, ale jest gorszy obraz - efekt mory mało widoczny ale denerwujący. Nie wiem czy wiesz co to jest mora w CRT:


Coś takiego tylko bardziej od środka  :-? Tylko w NTSC, w PALu jest OK  :P

« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2008, 18:44:36 pm wysłana przez marcinps3 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #375 dnia: Stycznia 30, 2008, 20:26:42 pm »
Czy ktoś z grających w nowego Burnout'a może mi powiedzieć czy tryb Marked Man (IMO najciekawszy) jest dostępny online? W ogóle to jakie są tryby online i które są najbardziej miodne?

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #376 dnia: Stycznia 31, 2008, 03:54:38 am »
mala recka...

“Take me down to the Paradise City where the grass is green and the girls are pretty…” – tym świetnym kawałkiem wita cię gra Burnout Paradise, która to całkiem niedawno miała swoją premierę i wprawdzie na znalezienie dziewczyn w raju nie mamy co liczyć, ale komplet wrażeń mamy zagwarantowany w pakiecie pod nazwą burnout.

Seria Burnout zawsze należała do moich ulubionych. W każdą część zagrywałem się co niemiara, byłem wielkim fanem spalonej gumy, road rage i crashów. Z każdą odsłoną czekały nas jakieś nowości, jednak aż do premiery Paradise, nie można było mówić o żadnych rewolucjach. Po genialnym Burnout: Point of Impact, zawitaliśmy parę ciekawych zmian w następcy Burnout 3: Takedown, by następnie przyjąć na klatę już trochę mniej innowacyjna, ale nadal świetną wersję Burnout Revenge. Po Revenge wydany został jeszcze Burnout Dominator na PS2, ale niestety nie miałem okazji go przetestować. Panowie z Criterion jednak postanowili zmienić lekko formułę i zaserwować nam iście next-genowy produkt, w którym słowo wolność nabiera nowego znaczenia. Zamiast kompletu wyścigów jaki to mieliśmy w poprzednich odsłonach, tym razem dostajemy całe miasto, gdzie na każdym skrzyżowaniu czeka nas jakiś event, łącznie jest ich 120. Oczywiście pierwotna idea gry została, musisz dostać się do mety za wszelką cenę, nie ma znaczenia czy będziesz jeździł po dachu, drodze, chodniku, niszczył przeciwników, zajeżdzał im drogę, wszystko to zostało, dodano tylko jedną rzecz, która diametralnie zmienia rozgrywkę, otóż w związku z tym, że masz przed sobą otwarte miasto, to do mety możesz dostać się dowolną drogą. Na początku jest to wprawdzie lekko frustrujące, gdy się okazuje, że skręciliśmy w zły zakręt i droga prowadzi nas w zupełnie inną stronę niż powinna, ale po parunastu godzinach, miasto zna się jak własną kieszeń i można szaleć do woli. Criterion by umilić nam zabawę wprowadził 4 rodzaje trybów: race – czyli zwykłe wyścigi, road rage – musisz w określonym czasie ściągnąć określona liczbę przeciwników, marked man – dojedz do mety zanim przeciwnicy rozwalą ci brykę, stunt racje – skacz, driftuj, jedź czyli rób wszystko by w określonym czasie zarobić określoną ilość pieniędzy. Niestety w związku z freeroamingiem, zupełnie zrezygnowano ze sławnych crash, które zastąpiono trybem showtime, a polega on na odbijaniu się jak piłeczka od drogi i rozwalaniu każdego samochodu, który się nawinie. Dodając do tego, że stopień trudności nie jest zbyt wysoki, cel osiągamy tak szybko jak znudzenie tym trybem. Do tego na dokładkę dołożono 400 barierek(smash), przez które należy przejechać, 120 billboardów do zniszczenia i 50 jumpów, wszystko rozlokowane w najprzeróżniejszych miejscach na mapie. Tryb singleplayer oferuje ponadto różne stopnie. Zaczynamy od zdobycia prawo jazdy kategorii D, i tak lecimy w górę aż do prawo jazdy A, by następnie stanąć przed szansą zrobienia prawo jazdy Burnout i Elite. Po każdym prawo jazdy wszystkie wyścigi są resetowane i musimy do nich podchodzić od nowa. Po jakimś wydarzeniu możemy odblokować nowe samochody, które to w większości przypadków zanim trafią na nasze złomowisko (odpowiednik garażu) najpierw muszą zostać strącone przez nas na ulicach Paradise City. Wszystkich samochodów jest 75 i zostały podzielone na 3 typy: stunt, speed i aggression. Każdy z samochodów nadaje się do innego typu zadań. Pomimo tego bogactwa i zróżnicowania, muszę przyznać, że nie jestem zadowolony z single playera. Pewnie jest to spowodowane tym, że nie jestem fanem freeroamingu i bardzo drażniło mnie jeżdzenie od skrzyżowania do skrzyżowania i wybieranie wyścigu, dodatkowo nie zaimplementowano opcji powtórzenia wyścigu, co skutkuje jeżdzeniem po mapie i szukaniem takowego. Po jakimś czasie wyścigi zaczynają nurzyć i faktem staje się, że zrobienie około 200 razy praktycznie tego samego do przyjemnych nie należy. Niby jest to liczba podobna do tej jaką mieliśmy w poprzednich częściach, ale jednak przy tamtejszych ustawieniach czułem się lepiej. Może to tylko ja, są gracze którym bardzo się to podoba. Szanuję ich zdanie, ale go nie podzielam.

Single player, single playerem, ale prawdziwym majstersztykiem tej serii jest multiplayer. I właśnie online podnosi ocenę tej pozycji. Po pierwsze nie musimy wchodzić do menu(wersja X360) i zapraszać po kolei znajomych, czy nawet do menu gry by ustawić wyścig. Wszystko robimy za pomocą krzyżaka, jest to proste i zarazem genialne rozwiązanie. Po tym jak ktoś się dołączy (maksymalnie 8 graczy), możemy pośmigać się wspólnie po Paradise City, co trzeba jasno powiedzieć dostarcza cholernie dużo frajdy. W szczególności, gdy mamy całkiem niezłą grupkę znajomych. W przypadku randomowych graczy, doświadczenia mogą być oczywiście różne. Idąc dalej deweloper daje nam wybór pomiędzy ustawieniem wyścigów i challenge. Challenge są to po prostu określone zadania jakie każdy gracz musi wykonać. Możemy je włączyć niezależnie od tego czy mamy 2 czy 8 osób w grze. Łącznie jest ich 350 co daje po 50 challenge na każdą ilość userów. Jest to świetna i niezwykle miodna zabawa. Challenge są niestety bardzo proste, musimy np. jechać pod prąd 800 jardów, czy robić drifta przez 2400 jardów łącznie. Najtrudniejszym jest wykonać beczkę (czyli obrócić samochów od 360 stopni wokół własnej osi) przelatując przez obręcz. Jednak po paru, parunastu próbach i ten jest prosta. Do tego niestety challenges się powtarzają, z pewnością dostarczają dużo zabawy przez pierwsze godziny, ale po spędzeniu ok. 10h na ich robieniu czujemy się znudzeni. Możemy wtedy śmiało zakosztować wyścigów, tutaj również mamy pełną swobodę. Host ustawia mecz, co polega na zaznaczeniu na mapie punktu startowego i mety, ewentualnie dodanie odpowiednich chechpoints, by gracze nie mogli wybrać własnej drogi, ustawienie trybu rozgrywki i do dzieła. Zabawa jest tak samo miodna jak w poprzednich częściach i dostarcza dużo pozytywnych emocji. Zdecydowanie polecam mieszanie trybów challenge z wyścigami by nie znudzić się za bardzo. Zapomniałem wspomnieć jeszcze o jednym bardzo fajnym patencie, otóż jeżeli jesteś posiadaczem kamerki Live Vision(X360) czy PlayStation Eye(PS3), to po wygraniu eventu w trybie single player masz możliwość zrobienia sobie własnej fotki do prawa jazdy. W trybie multiplayer sprowadza się to do strzelenia ci fotki gdy ktoś cię strącił, co ma niby ukazać wyraz twojej twarzy przeciwnikowi, a także możesz sobie zrobić fotkę zwycięzcy po wygranym meczu. Jest to mały patent, ale sprawdza się bardzo dobrze i bardzo cieszy. Śmiem nawet twierdzić, że tylko dla tej gry warto wykosztować się i zakupić tą kamerkę.


Od strony graficznej nie możemy mówić o powalającej grafice, ale należy pamiętać o tym, że mamy przed sobą dosyć spore i zróżnicowane architektonicznie miasto, jest na pewno nextgenowo. Na drogach nie jest jednak zbyt tłoczno, na pewno brakuje pieszych (chociaż to nie carmageddon), no i... kierowców. Tak, tak... nasze samochody prowadzą się same, może to tak naprawdę transformers, a nie burnout. A tak na poważnie, to na pewno chodziło o nie podpadnięcie ESRB, które to wystawia kategorie wiekowe. Mamy ładny efekt rozmycia przy włączeniu boosta (zresztą jak w każdej odsłonie), słabe tekstury podłoża poza asfaltem, ale ogólnie na pewno robi wrażenie ta wolność i ogrom. Animacja trzyma się dzielnie, nie zwalniając praktycznie ani trochę. Nasze stuczki pokazane są dosyć efektownie, jednak po jakimś czasie od razu zauważyć można, że są skryptowane. No i szkoda, że pozbyto się znakomitego aftertouch, przez co pozostaje nam jedynie biernie oglądać rozkładający się samochód.


Jeżeli chodzi natomiast od oprawę dźwiękową, to polecam stworzyć sobie własny OST do gry. Szczerze powiem, że tak samo jak w czwartej części, tak i w Paradise City poza paroma kawałkami, OST jest dnem. Nie podobają mi się dobrane kawałki i nie pasują one do gry. Nie podoba mi się dodanie także kawałków z poprzednich części. Moim zdaniem najlepszy OST miała trójka. Polecam jednak przejrzeć listę wykonawców, bo może okazać się, że jednak wam podpasuje. Lubie hard rock w grach wyścigowych, ale hardrock, a nie emo. Polecić mogę zapewne klasyki: Guns n’ Roses, Faith no more i parę innych. Reszta nadaje się prosto do śmietnika. Na szczęście deweloper pozwala nam wyedytować playlistę i ustawić jakich piosenek mamy nigdy nie usłyszeć. Jeżeli jednak odnieść się do dźwięków przyrody (czyt. Dźwięków silnika), to są one pierwsza klasa. Już samo wystartowanie auta, daje świetne uczucie, które pozwala wczuć się w grę, odgłos rozdzieranego powietrza, rozpadającego się auta. Panowie z dźwiękówki odrobili pracę domową i spisuje się to fenomenalnie.


Gameplay poza tym co już opisałem, to nadal stary dobry burnout. Arace’dowy tryb prowadzenia auta, wchodzenie w zakręt na boost, driftowanie przez kilometr. Niestety jednak tytuł nie posiada już tej samej mocy co kiedyś. Każdy takedown w poprzednich częściach był odczuwalny, dawał kopa w tyłek by to powtórzyć. Teraz niestety jest to tylko słaby znaczek na górze ekranu, przy mało efektownej animacji. Road Rage nadal pozostaje jednym z najlepszych trybów i śmiało konkuruje z fajnym marked man. Cała gra jest naprawdę kawałkiem świetnej roboty, ale trzeba pamiętać by zatopić się w online. Jednak po około 40 godzinach może zacząć nudzić. Wtedy chyba najlepiej odkurzyć stare burnouty...



Grafika – 8/10

Dźwięk – 8/10 (nie licząc OST 10/10)

Gameplay - 7/10

Multiplayer – 9.5/10

Ocena końcowa 8.5/10

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #377 dnia: Stycznia 31, 2008, 12:45:17 pm »
Jutro może już dostanę swoją kopię. Ale jak na razie sceptycznie jestem nastawiony do tej gry. Chciałbym zobaczyć tryb online gdzie jeden ucieka przez miasto i musi jak najdłużej wytrzymać zanim reszta rozwali mu bryke itp.
Dodatkowo to kamera jakiej zawsze używam w wyścigach czyli ze zderzaka jest w Paradise totalnie skopana co zmusza mnie do grania z widokiem za auta a to mi się nie uśmiecha. Jak dla mnie to zapowiada się najsłabszy Burnout z serii ale być może nie będzie aż tak źle. 

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #378 dnia: Stycznia 31, 2008, 12:49:07 pm »
Cytuj
Chciałbym zobaczyć tryb online gdzie jeden ucieka przez miasto i musi jak najdłużej wytrzymać zanim reszta rozwali mu bryke itp.

To byłoby dobre, coś jak Destruction Derby tylko, że w mieście.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #379 dnia: Stycznia 31, 2008, 12:51:37 pm »
BTW. Ponoć że wersja na PS3 jest ładniejsza. :P :P :P To mnie podtrzymuje na duchu jeśli gra gameplay'owo będzie lipna. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #380 dnia: Stycznia 31, 2008, 12:54:07 pm »
BTW. Ponoć że wersja na PS3 jest ładniejsza. :P :P :P To mnie podtrzymuje na duchu jeśli gra gameplay'owo będzie lipna. ;)
Grałeś już w demo, czy jeszcze w ogóle nie miałeś styczności z grą?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #381 dnia: Stycznia 31, 2008, 12:57:28 pm »
Grałem w demo. Ale wiele kumpli z PSN mówi że demo było średnie a full wersja daje radę dlatego też zainwestowałem. No i ta grafika lepsza na PS3. :P

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #382 dnia: Stycznia 31, 2008, 13:08:24 pm »
Grałem w demo. Ale wiele kumpli z PSN mówi że demo było średnie a full wersja daje radę dlatego też zainwestowałem. No i ta grafika lepsza na PS3. :P

Online na kilka osób z headsetami w tej grze to 8 cud świata, fajnie sie razem jeździ i wykonuje zadania a potem opieprza jednego że mu nie wychodzi i cała drużyna musi czekać. Albo jeden się zgubi bo mało grał i pomaga mu się wyjechać. A zadana są typu udejcie się wszyscy na dach gdzies tam. Zróbcie ileś driftów w innym miejscu. Pojedzie wszyscy na plaże i zróbcie 20 beczek przy czym każdy min 2 itp. Wyścigi tez sa wypas ale tylko jeden grałem bo zadania wymiatają i jest ich 350... d zaliczenia  :eek:

A i bym zapomniał można też razem "przechodzić gre" czyli szuakć bilbordów skrótów i skoków. Otwarte misto i taki online to najlepsze co mogli zrobić ale demo ani single tego nie daje  :-)

BoBaN tak? Jak kupisz chętnie bym z tobą pogrywał w Burnouta mój nick to marcinpsx3 i mam headset i jazda  :eek:

PS. I fajnie zrobili wersje pal dając dwustronną okładkę i po otwarciu pudełka z grą i wyjęciu płyty jest mapa paradise. Fajny patent mogli by go zastosować w GTA4  :o
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2008, 13:20:24 pm wysłana przez marcinps3 »

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #383 dnia: Stycznia 31, 2008, 22:13:51 pm »
Marcepan, grafika jest taka sama jak na xie (jedyne roznice sa w kolorach, przez rozne polaczenia konsoli z tv).

Tez mam headseta, czekam na jakies invity i ustawki w weekendy : D
Jeszcze pytanko co do mikrofonu, moj jest strasznie czuly (jabra bt135). Probowalem w opcjach przestawiac, ale dalej to samo. Szkoda, ze nie ma opcji push-to-talk : <
Musze calekiem wylaczyc dzwiek w wiezy, zeby pogadac.

Druga sprawa, dostalem dzisiaj meila z gram.pl:
Cytuj
Informujemy, iż w dniu dzisiejszym opublikowaliśmy dla wszystkich osób, które zamówiły wyżej wymienioną grę, klucz bonusowy odblokowujący dodatkowy samochód w grze.

Aby pobrać wspomniany klucz wykonaj następujące czynności:
1. Wejdź na stronę www.gram.pl/sklep
2. Zaloguj się na swoje konto
3. Kliknij link "Moje Zamówienia" znajdujący się w prawym górnym rogu
4. W sekcji "Zamówienia wysłane" kliknij odnośnik "pobierz swój klucz" znajdujący się przy zamówienia na Burnout Paradise
Wbilem od razu i nie mam czegos takiego. Przeczytalem list dalej:
Cytuj
Aby odblokować samochód na konsoli Xbox 360 upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta Xbox Live.
Niby dla wszystkich :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2008, 22:40:41 pm wysłana przez bleak »
PSN ID: bleaki

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 01, 2008, 01:20:02 am »
Czy tylko ja nie mogę dostrzec split-screena?!

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 01, 2008, 08:42:19 am »

Aby pobrać wspomniany klucz wykonaj następujące czynności:
1. Wejdź na stronę www.gram.pl/sklep
2. Zaloguj się na swoje konto
3. Kliknij link "Moje Zamówienia" znajdujący się w prawym górnym rogu
4. W sekcji "Zamówienia wysłane" kliknij odnośnik "pobierz swój klucz" znajdujący się przy zamówienia na Burnout Paradise
Wbilem od razu i nie mam czegos takiego. Przeczytalem list dalej:
Cytuj
Aby odblokować samochód na konsoli Xbox 360 upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta Xbox Live.
Niby dla wszystkich :F


LOL  :lol: też kupiłem w gram PL ale co to to nie wiem. Wiem, że na końcu książeczki jest klucz rejestracyjny EA i może w ten sposób się da. Wczoraj grałem cały dzień online  :lol:
Opublikowane: Luty 01, 2008, 08:35:52
Czy tylko ja nie mogę dostrzec split-screena?!

Nie ma to potwierdzona informacja bo na okładce pisze na 1  :eek: :D

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 01, 2008, 10:49:43 am »
O kluczu z ksiazeczki wiedzialem, mozna dostac kod na samochod, albo wskazowke. Ja, nie majac szczescia dostalem oczywiscie tipsa :F

Cytuj
Dzi?kujemy za zarejestrowanie gry Burnout(TM) Paradise.

Oto wskaz?wka dla Ciebie:

Obroty, obroty, obroty? Najlepszy spos?b na wykonanie podw?jnej beczki? Wskocz do Ikusa GT i wybij si? z du?ej skoczni na South Mountain Drive.
PSN ID: bleaki

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 01, 2008, 10:59:02 am »
O kluczu z ksiazeczki wiedzialem, mozna dostac kod na samochod, albo wskazowke. Ja, nie majac szczescia dostalem oczywiscie tipsa :F

Cytuj
Dzi?kujemy za zarejestrowanie gry Burnout(TM) Paradise.

Oto wskaz?wka dla Ciebie:

Obroty, obroty, obroty? Najlepszy spos?b na wykonanie podw?jnej beczki? Wskocz do Ikusa GT i wybij si? z du?ej skoczni na South Mountain Drive.

I co zrobiłeś to i coś dostałeś? nie kapuje  :-?

A to do każdej kopi gry trzeba inny kod na samochód?  :-o Daj linka gdzie rejestrowałeś sam spróbuje  :eek:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 01, 2008, 11:00:02 am »
Jak się ścigać online. Interesuje mnie zwykły wyścig. Biorę Unranked Race a tam wszyscy sobie jeżdżą gdzie chcą po mieście. WTF?

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 01, 2008, 13:42:08 pm »
ja chyba jutro pojade po swoja kopie bo cos mnie kusi zeby pograc ;) _ zwlaszcza ze to ulubiona gra mojego synka  :D

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 01, 2008, 13:42:41 pm »
Cytuj
I co zrobiłeś to i coś dostałeś? nie kapuje  :-?

A to do każdej kopi gry trzeba inny kod na samochód?  :-o Daj linka gdzie rejestrowałeś sam spróbuje  :eek:
Rejestrujac gre mozesz dostac kod na samochod lub poradę, ja w meilu dostalem ww. wskazówke : /
Zapewne dla kazdej kopii jest inny kod, rejestrujesz sie na www.gamereg.ea.com

Cytuj
Jak się ścigać online. Interesuje mnie zwykły wyścig. Biorę Unranked Race a tam wszyscy sobie jeżdżą gdzie chcą po mieście. WTF?
Wyscigi wlacza host, moze to troche trwac, jezeli sam wybiera miejsca checkpointow etc. Musisz po prostu poczekac.
Ja zmieniam serwer jak dlugo nic sie nie dzieje ^^,jeszcze lepszym wyjsciem jest zahostowac gre samemu.


PSN ID: bleaki

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 01, 2008, 13:49:50 pm »
Cytuj
Jak się ścigać online. Interesuje mnie zwykły wyścig. Biorę Unranked Race a tam wszyscy sobie jeżdżą gdzie chcą po mieście. WTF?
Wyscigi wlacza host, moze to troche trwac, jezeli sam wybiera miejsca checkpointow etc. Musisz po prostu poczekac.
Ja zmieniam serwer jak dlugo nic sie nie dzieje ^^,jeszcze lepszym wyjsciem jest zahostowac gre samemu.

Thx za info.

A jak już host wybierze te checkpoint'y i metę to automatycznie przenosi wszystkich na start czy trzeba dojechać najpierw do linii startowej i dopiero wyścig się odbędzie?

BTW. Nie jest taka zła ta gra jak myślałem że będzie sądząc po demku. Demo mnie bardzo zniechęciło ale zdecydowałem się na kupno full'a gdyż do kwietnia nie pojawi się nic ciekawego na PS3. Jak na razie nie żałuję. Muszę tylko obadać dokładniej ten online ale czasu mało bo egzaminy mam teraz. Posegregowałem sobie muzykę bo niektóre kawałki wręcz odpychają od gry. Zostawiłem te żywsze przy których chce się szybko jeździć.
Miasto robi wrażenie swoim rozmachem. Jest na prawdę duże i pełne skrótów, skoków itp. Jak już znajdę trochę więcej czasu to liczę na jakąś partyjkę z rodakami.

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 01, 2008, 14:03:07 pm »
Jak host zacznie wyscig, wszystkich przenosi do menu wyboru pojazdow (jest tez opcja, ze host wybiera za Ciebie : P), pozniej na start. Freeburn moim zdaniem tez jest fajny, oprocz takedownow, moza wykonywac zadania, albo robic po prostu stuntsy, zeby byc pierwszym w kazdej tabeli : D. Rozgladnij sie za ukrytymi miejscami, jak tory wyscigowe albo stunt parki.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 14:05:38 pm wysłana przez bleak »
PSN ID: bleaki

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 01, 2008, 14:52:24 pm »
Gra w technicznym aspekcie jest bardzo dobra. Grafika ok, 60 fps a do tego dużo miasta. Jazda daje  dużo przyjemnośći, jak jadę pod prąd mam banana na gębie. Freeburn jak dla mnie słabo, ale same wyścigi online masakra.

Są też i negatywy:
 
1) Czy tak ciężko dodać cholerny split-screen ?
2) Czy tak ciężko  dodać restart eventa ?
3) Czy tak ciężko dodać GPS do mapy ?

Gra wiele traci, przez takie drobiazgi.

8-/10

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 02, 2008, 16:02:15 pm »

1) Czy tak ciężko dodać cholerny split-screen ?
2) Czy tak ciężko  dodać restart eventa ?


Ad.1 mi zbyteczny
Ad.2 po co? brak wydłuża grę przez co starczy na dłużej + online hoho  :o

"Witaj, marcinpsx3!

Dziꫵjemy za zarejestrowanie gry Burnout(TM) Paradise.

Oto wskaz󷫡 dla Ciebie:

Obroty, obroty, obroty? Najlepszy spos󢠮a wykonanie podw󪮥j beczki? Wskocz do Ikusa GT i wybij si꠺ du?ej skoczni na South Mountain Drive.

Pami괡j, ?e konto u?ytkownika EA gromadzi Twoje dane automatycznie, dziꫩ czemu proces rejestracji gry jest szybki i prosty. Co wi꣥j, przy ka?dej rejestracji mo?esz otrzyma栢ezp?atny kod do gry, podpowied? albo ofert꠳pecjaln?.

Dobrej zabawy!

Twoi przyjaciele z Electronic Arts
http://www.polska.ea.com"

ehh  :?



Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 02, 2008, 16:08:28 pm »
2) Czy tak ciężko  dodać restart eventa ?
Przez to jedno niedopatrzenie gra u mnie duuzo traci. Nie grałem w pełna wersję, tylko w demo ale juz tam mnie to irytowało.

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 02, 2008, 16:40:09 pm »
Imo za bardzo dobieracie sobie to do glowy, ja wracajac na start po nieudanej probie poznaje lepiej trase no i w ogole miasto.
PSN ID: bleaki

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 02, 2008, 16:43:51 pm »
2) Czy tak ciężko  dodać restart eventa ?
Przez to jedno niedopatrzenie gra u mnie duuzo traci. Nie grałem w pełna wersję, tylko w demo ale juz tam mnie to irytowało.

Mi znowu nie przeszkadza. Na początku do zaliczenia jest tyle że jak nie dojedziesz 1 lub przerwiesz wyścig to zaraz obok coś jest innego. A potem nawet się wrócić to co za problem? Gra się wydłuży i na dłużej starczy. W AC ludzie narzekali na lipe że się "teleportujesz" a nie musisz wracac konno całą drogę. A tu nie ma "teleportowania" i źle. Kiedy wspomniałem o tym na online mnie wszyscy zjechali, że chciałbym jakieś bramki jak w UT3. Ale kurna czy musisz przejść gre w 2-4dni? Pograj miesiąc i tyle. Dla mnie w sumie teraz jak na to patrze to plus, bo gra mi starczy na dłużej...

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 02, 2008, 18:15:05 pm »
Jedyny duzy minus tej gry (bo reszta to drobiazgi) to brak starych swietnych crashy. Wjazd na skrzyzowanie pelne aut tak, aby narobic jak najwiecej szkod dawal wiele satysfakcji. Gra stracila przez to wiele, nie ma jak zaliczanie na medale kolejnych skrzyzowan, gdyby nie brak tych jakze miodnych karamboli gra bylaby dla mnie na 10, a tak (nie)stety jest (az)tylko na 9. Pozdro
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 02, 2008, 18:22:36 pm »
Jedyny duzy minus tej gry (bo reszta to drobiazgi) to brak starych swietnych crashy. Wjazd na skrzyzowanie pelne aut tak, aby narobic jak najwiecej szkod dawal wiele satysfakcji. Gra stracila przez to wiele, nie ma jak zaliczanie na medale kolejnych skrzyzowan, gdyby nie brak tych jakze miodnych karamboli gra bylaby dla mnie na 10, a tak (nie)stety jest (az)tylko na 9. Pozdro
:shock: Nie ma crashy!?!