Autor Wątek: Czy byłeś karany???  (Przeczytany 17829 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:21:08 pm »
Cytat: "selene"
Hmm... w szkole straszyli mnie kuratorem, ale na szczescie skonczylo sie na zawieszeniu w prawach ucznia. Poza tym raz mnie spisali jak pilam piwo pod dworcem glownym we Wrocku :P

Ciesz sie ze nie masz 18 lat bo zakonczyło by sie mandatem.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:21:38 pm »
:mrgreen:   ja mialem kuratora (a wlasciwie pania kurator) ale krotko  8)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:22:33 pm »
Cytat: "kun"
:mrgreen:   ja mialem kuratora (a wlasciwie pania kurator) ale krotko  8)


Zlales kogos(Faxa?:)), czy jak?:)
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:27:33 pm »
Mnie raz policja spisała 3 razy jednego dnia (te same osoby) :lol: a za tym trzecim razem jeden chcial udac twardziela i mnie szczelić z otwartej (ale tak leciutko ze polaskotało). Zrobił tak, bo pytali sie czy cos mamy przy sobie (fajki, zioło, alkohol) no i nic nie mowilem i znalezli u mnie wkurtałce pudełeczko z 3 papierosami w tym George Sand (taki czarny długi papieros) i musialem go przyciac zeby sie zmiescił do pudełeczka a jeden inteligent policjant do drugiego "Ty! to zioło!" (myslał ze blanta nabiłem). Niestety zawalili moje słynne pudełko na papierosy :[

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

selene

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:29:33 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "selene"
Hmm... w szkole straszyli mnie kuratorem, ale na szczescie skonczylo sie na zawieszeniu w prawach ucznia. Poza tym raz mnie spisali jak pilam piwo pod dworcem glownym we Wrocku :P


a za co jesli mozna wiedziec, jesli nie mozna to tez powiedz :twisted:  :twisted:


Za caloksztalt tworczosci  :twisted:  :wink:  Najpierw na "Mikolajki" kupilam dziewczynie, ktora wylosowalam obcegi i WCAgenta, potem ogolnie sprawialam lekkie problemy, w koncu przesadzilam kiedy wkur.iona na maxa na pewna (2 lata ode mnie starsza  :wink: ) "kolezanke" ze szkoly zrobilam o niej niezbyt mila strone internetowa, na ktorej podalam wszystkie jej dane osobowe... juz nie bede mowic, co tam bylo napisane lepiej  :roll:  :lol:  
W kazdym razie 5 godzin (!!) na dywaniku u dyrektorki i straszenie kuratorem nie jest zbyt mile, wiec teraz jestem w miare grzeczna... w szkole oczywiscie  :twisted:  :wink:

Tarniak

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:35:42 pm »
Też to przechodziłem dawno temu w szkole, przesłuchiwali mnie 2 h, prokuraturą straszyli, a zakończyło sie na zachowaniu wzorowym :lol:  :lol: potem sam poprosiłem o obniżenie.

Najlepszy był mój ojciec na zebraniu, który o niczym nie wiedział.

Nauczycielka, póki co anonimowo na forum klasowym mówi, o pewnym uczniu, który dopuścił się strasznych rzeczy itd.
Na to mój ojciec: Takich uczniów to się powinno usuwać. :lol:  :lol:
To się troche zdziwił ;]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:37:06 pm »
dobre :D
A dmuchaliscie kiedys w alkomat? :>

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:43:41 pm »
Mam kolezanke ktora dmuchala :twisted: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:51:15 pm »
Ja Dmuchałem w gimnazjum za picie winka w szkolnej ubikacji.
Ale i tak nic nie pokona picie Harnasia pod klasą :lol: siedzimy sobie we trzech pod drzwiami i normalnie jakbysmy byli u siebie sączymy piwko z buteleczki i spiewamy piosenke disco polo na całe gardło (Jolke). Na tyle bylo dobrze wejscie do kazdej klasy zaczynało sie mini 2 metrowym korytarzem.

Jeszcze było dobre jak na korytarzu wisiał plakat "rzuc palenie razem z nami" gdzie było zdjecie pacjentki, która się cieszyła. Qmpel wyjął papierosa i jedną stroną igły wbił filrt i przyczepił papierosa do jej buzi. a ja go  podpaliłem :D Smiechu bylo duzo, wyobrazcie sobie taki plakat w szkole o zucaniu palenia co promuje go szczesliwa kobieta z papierosem w buzi :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 12, 2005, 23:03:40 pm »
W moim gimnazjum takie plakaty znikaly na kolejnej przerwie od powieszenia. Wszystko bylo zdzierane, przez inteligentow. Wiekszosc gniazdek byla polamana, deski w drzwiach powyrywane, krany pourywane, drzwi od ubikacji lataly przez okno. Przesada.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:07:17 pm »
To u Was to rozrywka na maxa! U nas grzecznie, nudno , ten kogoś pobije, i co ... raz okradli Optimus z paru komórek i tyle zabawy  :?

Player01

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:10:12 pm »
Mi sie nie podoba taka atmosfera w szkole :roll: , wychodzisz na dwor i musisz patrzec czy z okna krzeslo nie wyleci :x. Ale przynajmniej mozna bylo sie powyzywac w imie sprawiedliwosci.

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:16:15 pm »
Ja przed zakonczeniem 3 gim poszedlem z kumplami strzelic se "gorzale" na nasze nieszczescie po dluzszej chwili podjechala policja.Musielismy dmuchac w alkomat i niestety chcieli nas zawijac na dolek,ale powiedzielismy,ze to ostatni bal i dziewczyny nie beda mialy z kim poloneza tanczyc,a kupily nowe sukienki i na fryzjera sporo wydalyi skonczylo sie tylko na upomnieniu :lol:

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:23:56 pm »
Cytat: "kun"
No pochwaliłby się który recydywą...?

Żyłem na pograniczu różnych subkultur :lol: . Walczyłem w imię anarchii, nazizmu i szatana :P . Pamiętam to dobrze jakby to było wczoraj :P  kiedy to ja wraz z grupą punków zaatakowaliśmy młodego chłopaka zbierającego butelki na leki dla mamy. Skopaliśmy go na śmierć. :lol:  Bo w końcu anarchia to bezprawie, a ja postanowiłem manifestować swoją subkulturę łamiąc prawo do życia owego kola :lol: . A i tak w kościele ksiądz nie błagał wiernych o tolerowanie mojego gangu. Tłukłem także czarnoskórych ludzi :P  Romów, Rumunów i Ruskich :P . Co noc puszczałem metal, punka, skina, hard rocka, acid rocka, rap i hip-hopa na cały regulator, a w sobotnie wieczory z wyznawcami szatana gwłaciliśmy koty, psy, a następnie je spożywaliśmy :lol:  :lol:  :lol:
Czasami napadałem z punkami i hip-hopowcami na sklepy, ale z nas były shopliftery. Mówiliśmy wtedy "Dawaj marchewę!!!" - to znaczy, że chodziło nam o korzeń. Rzopijaliśmy małolaty na libacjach, a z hipisami ćpaliśmy lebiodę, zachciało mi się lać to poszedłem odlać się na Marsa ( przynajmniej widziałem go oczami swojej chorej wyobraźni ) i stąd ta czapa lodowa którą odkryto jakiś czas temu. No i się dorobiłem, ksiądz proboszcz miał już dość, poszedł do glin pomimo iż wyrwałem z jego książki telefonicznej stronę na G co by do nich nie mógł zadzwonić, a mimo to mnie dorwali i tak przesiedziałem 25 lat :lol:  :lol:  :lol:  :P  :P  :P

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:42:12 pm »
Cytat: "lewik"
Mnie ostatnio spisali dwa razy w ciagu dwoch dni:). Ale raz w duzej grupie noca, (...)

Pamiętam. To bylo wtedy, co chodziliśmy załamani po przejściu ładnych paru kilometrów, bo "ten całodobowy tu był... tyle, że 9 miesięcy temu" :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:14:26 pm »
Cytat: "szafa"
:mrgreen:
Zlales w koncu tego cieciucha Fucksa? czy jak?


nienie, Fucksik dopiero bedzie bity ... jak wroce do polski

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:26:42 pm »
Kiedy wracasz kun? brakuje mi tu ciebie :lol: nie moge spac w nocy :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:31:08 pm »
Kun ma wiecej postow ode mnie :cry: .
Jak tam zakup PSP, pamietasz chyba, ze masz jeszcze mnostwo pojedynkow do przegrania (w kazdej grze, zawsze)?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:33:21 pm »
A ten znowu o tym PSP i pewnie o swoim Tekkenie :D
pewnie temat zostanie zamkniety za offtopy, co? hehe

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:35:40 pm »
Zapomnialem dopisac: Kun tak cie oklepie (w kazda gre, zawsze i wszedzie), ze az mnie za to zamkna (to jest za 3v1|_ L337 s|<1LLzzzZz!).

To chyba ma juz jakis sens?

Tarniak

  • Gość
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:41:12 pm »
Póki nie rozmawiają o wargach sromowych nie ma pobudek do zamknięcia tematu 8)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:52:05 pm »
tylko ze tych warg na oczy nie widzieli....(poza mediami) 8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:16:43 am »
Cytuj
tylko ze tych warg na oczy nie widzieli....(poza mediami)


Heh- a później głosy typu "Eeee... na filmie to jakoś łatwiej szło tym gościom- no i dlaczego nie jęczą na całe mieszkanie?" :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:20:07 am »
Heh, teraz na forum jestem karany :wink:
A pozatym to telefonami do starszych po gnoju w budzie...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 23, 2005, 13:04:15 pm »
Wczoraj o 21:00 policja spisała mnie i Ufo na moim osiedlu.
Poszlismy sobie za garaze zapalić, policja do nas cichutko krzyczała zebysmy sie zatrzymali (juz za tymi garazami), a my poszliśmy jeszcze za dalsze garaze. Ja polozyłem na ziemie papierosy, a ufo to juz chciał uczekac :D nie wiem czemu :D no i przybiegł do nas jeden policjant (było dwoch) i do UFO "NIE SŁYSZYCIE K***A JAK KRZYCZE DO WAS!?". No i pod sciane, wzieli od nas dane, my czekamy a oni sprawdzają czy nie jestesmy poszukiwani. A ja się pomyliłem, nie wiem czemu do teraz O_O i zamist powiedziefc ze sie urodziłem ósmego powiedziałem osiemnasty O_o i juz mi grozili mandatem 200zł za wprowadzanie w błąd policji. Jeszcze nas przeszukiwali, szukali zioła ofkors (taka akcja naszego miasta) na szczescie nie zabrali mi zapalniczki, a i papierosy tez uratowałem (7 elemków!), tyle ze tam leza pod garazami, a narazie niechce mi sie po nie isc :/ Jeszcze jak ten policjant zaczał wyskakiwac textami typu "co... zielsko chciało sie przypalic?" to sie z ufo tylko smielismy, doslownie, parsknelismy mu w twarz mowiac "taa, zioło....". Bo jak co to z ufo wolimy jakies 3/4 wypić, za ziolem nie przepadamy.
No i w koncu wypuscili, texty pana policjanta były niezłe, a jaki agresywny był! :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 23, 2005, 13:21:31 pm »
nie tylko u ciebie mają akcje z ziołem, u nas za każdym razem jak kogoś spisuje patrol, to każą robić słonia z kieszeni. A fajki jak raz u mnie znaleźli, to wszystkie połamali. Buce :?

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 23, 2005, 13:23:50 pm »
Cytat: "Miazga"
nie tylko u ciebie mają akcje z ziołem, u nas za każdym razem jak kogoś spisuje patrol, to każą robić słonia z kieszeni. A fajki jak raz u mnie znaleźli, to wszystkie połamali. Buce :?

A z jakiej to racji? Ostatnio jak szlismy przez Poznań, to o pierwszej w nocy też nas spisali, przeszukali kieszenie i sprawdzili czy telefony nie są kradzione. Tyle, że nawet spoko byli, a i fajek zwykli nie łamać :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 23, 2005, 13:59:50 pm »
Mi tez rozwalili 3 papierosy, dlatego teraz te 7 schowałem, chociaz nie chce mi sie po nie isc jakos :/ moze za tydzien po nie skocze :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 23, 2005, 14:04:24 pm »
gosh ja bym miała prze.s.rane jak raz poszłam w dzień nauczyciela [11.10?] z koleżankami wypic za nauczycieli :lol: upiłam się tatra i komandosem i potem ze znajomą robiłyśmy arię za cmentarzem radzieckim gdy nagle podbiega znajoma i mówi że babka co mieszka niedaleko ma zamiar wezwać straż miejską...na szczęście uciekliśmy na jakieś "hasioki" by wytrzeźwieć O_o...z takich gupich rzeczy to raz jak jechałam do Krakowa miałam przesiadkę w Katowicah...jak byk na planie pisze że zwykły,my wiadamy a po jakimś czasie kontrolerzy-ale to pośpieszny!pokazujemy bilety a oni-Dopłata! "no tak" myślę z koleżanką,"pewnie z 10 zł eh..." a oni "110 zł"....kurna ale się zdenerwowałyśmy...mi babcia zapłaciła potem tą "karę" ale koleżanka nie dała za wygraną...i co się okazało? dopłata miała wynosić tylko 3,50 zł!!! zarzad PKP musiał przepraszać potem moją znajomą za to i zażądał jedynie tych 3 zł za opłatę....od tamtej pory oprócz do Wrocławia(bo bez przesiadki) już nie jeżdze pociągiem

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
komandos xD
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 23, 2005, 14:20:19 pm »
Cytuj
upiłam się tatra i komandosem
LOL, przypomniala mi sie akcja z obozu - sklep Zabka
- ile ma pani komandosow?
- 20
- Poprosze wszystkie xD

Teraz na temat.

Bylem pare razy spisywany za jakies bzdury ( raz jak bylem mlodszy robilem sobie niezle jaja z dzielnicowego )
Dz - imie
Ja - Konrad, znaczy Marek, to jest... eee... Kuba
Dz - adres zamieszkania
Ja - tam! ( pokazuje palcem na blok w ktorym mieszkam :D ) itd...

Ostatnio musialem skladac zeznania na komisariacie, a pozniej gdzies tam jeszcze oO, bo kupilem frajerom z mojej klasy browary, zlapali ich i konfidenci jedni mnie sprzedali oO i przy okazji sprzedawczynie.
Generalnie jednak to ona miala cieplo, a nie ja...

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 23, 2005, 15:30:28 pm »
Ehhh, nie wszyscy mają za ojca (emerytowanego) policjanta i (jeszcze pracującego) strażnika miejskiego. Ja się tam nie martwię, zawsze się wywinę, pozatym nie stwarzam okazji do zatrzymań. Chociaż ostatnio z kumplami sziedziałem i doszło do dość ciekawego spotkania, mianowicie panowie podjechali na skuterkach, pytają się co mamy w plecaku... no a my dopiero co wypiliśmy 3 browce i wyrzucili butelki w krazki, zatem ja jako ten najtrzeźwiejszy mówię "Plecak pusty". No więc panowie się zdziwili, koledzy siedzą sztywno, żeby nie dać znaku że horyzont im sie zakrzywia, a panowie dalej: "kto ma ogień" - na to kumpel : "ja!, ja!". Policjant odpalił sobie peta, wyciąga bloczek i mówi - "W takim wieku i już palisz ?? Imie i nazwisko poproszę ;]". No to wtedy nam to piwo podzeszło do gardeł. W międzyczasie drugi pan policjan zauważył, że kumpel trzyma dziwne wiaderko w siatce. "A co ma kolega w tym wiaderku ??" na co ja szybko "Masmix... to znaczy Mass XXL". Panowie zainteresowali się wiaderkiem sprawdzili zawartość, a gdy kumpel opowiedział, że zarzywa tego aby przypakować troche mięśnie i pokazał swoje chude gnaty.. odjechali. Dziwne, że nie kazali nam dmuchać... przecież napewno było widać jak nami kołysze...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 23, 2005, 15:32:55 pm »
U mnie w miescie policjantów chyba nie stac na alkomat, takze zadko kiedy ktoś dmucha ;p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 23, 2005, 17:23:27 pm »
prawda jest taka, ze policjantom nie chce sie testować trzeźwości alkomatem, bo to cały kłopot - wieźć delikwenta na komisariat, ścierać jego treść żołądkową z podłogi [opcjonalnie], spisywać wszystko... troche zabawy przy tym jest. Zwłaszcza w przypadku małolatów kończy sie na darmowym podrzuceniu do czekającej z otwartymi ramionami i ciepłym obiadem na stole mamusi.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 23, 2005, 19:02:29 pm »
przypomniało mi się jak raz wracaliśmy z rockoteki-ja i 4 kumpli.Przystaneliśmy na podwójnym przystanku (2 budki)...koledzy kazali mi cos obgadać z jednym kolegą więc odciągneli ode mnie biednego D. do nich (ja na jednym przystanku z T. a na 2gim D.,R.,R.)
z racji tego że R. i R. byli w stanie wskazującym,R. wyrwał reklamę z przystanku i wkopał doi śmietnika...po 2 minutach jedzie straż miejska i przystaneli...ja z T. usiadłam i żołądek podszedł nam do gardła...panowie z furgonu zaczeli się czepiać podpitą grupkę a na nas tez spojżeli ale ja odparłam "na autobus czekamy"...nie wiem dokładnie za co spisano D.R. i R. ale "rangersi" nie zauważyli że jechało im z pyska wódą a na dodatek ten co sprawdzał latarką nie zauważył reklamy w śmietnisku...whatever

imiona kumpli skróciłam dla własnej wiadomości

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 24, 2005, 00:02:41 am »
Cytuj
upiłam się tatra i komandosem


Komandos- coś jak Heracles Classic Płońsk Apertiff :roll:
Btw. Nienawidze wina- tego dobrego, a gorszego to już wogóle... jakie moje ździwienie było, kiedy z dziewczyną obaliliśmy "beczkę wina" (taka nazwa- całość była w plastykowej butelce, z zakrętką jak w pepsi- cena "beczki"- 5 zł za 1 litr). I nawet tygrysa nie straszyliśmy- parszywe, ale nie najgorsze :roll:

A i jedyne kary, to z administracji za zakłocanie ciszy nocnej za imprezy- w czwartki sąsiedzi mają przerąbane. Ale przyzwyczajają się. I dobrze.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 24, 2005, 00:23:41 am »
Cytuj
z dziewczyną obaliliśmy "beczkę wina" (taka nazwa- całość była w plastykowej butelce, z zakrętką jak w pepsi- cena "beczki"- 5 zł za 1 litr).

To chyba byla romantyczna kolacja przy swiecach? ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 24, 2005, 00:36:24 am »
A żebyś wiedział że świece tez były (serio) :roll:
Choć tą beczkę wydudniliśmy w ostateczności (klin- jak mus, to mus. Zresztą to współlokator nam zostawił taki "prezent"- ja bym w życiu nie kupił takiego cuda), bo piwo się skończyło, a był środek nocy.
Już nigdy więcej nie tknęliśmy żadnego wina- szczególnie "z beczki"

Choć było lepsze od Sofii mimo wszystko :roll:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 24, 2005, 01:08:34 am »
Sofia rzeczywiscie jest paskudna. Wole juz "Dzbana" w woreczkach  :mrgreen:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 27, 2005, 20:15:09 pm »
Nigdy nie byłem i mam wielką nadzieję, że w przyszłości również uda mi się nie zadrzeć z prawem. Nie lubię więzień - kiedyś miałem wycieczkę klasową do stołecznego zakładu karnego :D. A szczególnie typów, którzy tam 'urzędują' :P.

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Czy byłeś karany???
« Odpowiedź #79 dnia: Września 17, 2005, 15:45:25 pm »
Nigdy nie bylem karany, nie liczac zamchu na irak, okradniecia polanieckiego banku, wysadzenia marketu. No ..  :wink: