Ankieta

konsola+kobita

dobre połączenie
20 (47.6%)
zue połączenie
1 (2.4%)
średnio na jeża
9 (21.4%)
po japońsku: jakotako
9 (21.4%)
nie mam zdania
3 (7.1%)

Głosów w sumie: 38

Głosowanie skończone: Lutego 09, 2004, 15:30:18 pm

Autor Wątek: dziewczyny a konsola  (Przeczytany 16939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:47:19 pm »
Cytuj
Chodzi o to ,że nie chce mieć swojego klona w domu , bo jeśli dwie osoby nie robią nic ,to ...cienkawo.

@dcf: Ach, rozumiem.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:57:34 pm »
wypowiem się jako dziewczyna:P gram od dziecka ale z racji tego że obracam się głównie w towarzystwie grającyh facetów-mnie samą dziwi fakt jak spotkam grającą dziewczynę!ale zazwyczaj dziewczyny które grają są fankami anime,lub mają styczność z tym nurtem,oprócz siostry nie znam takiej co gra a nie lubi anime...bo te co lubia japońszczyznę zazwyczaj nie dziwią się na żadne dziwactwa w grah

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:59:15 pm »
cóż dziewczyna grala z kumplem w Quake II na PSXa. Dostawala po dupie (w grze, nie na zywo bo by kumpel oberwał ), najsmieszniejsze bylo jak ktos ja zabil. Zloscila sie, klela, bila. Hardkor pelna geba  :mrgreen:

Jak zdobede znowu Mario Karta: DD to tez dam jej zagrac. W koncu w to grala nawet moja mama......mam nadzieje, ze jej tez sie spodoba  :)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:04:11 pm »
Mojej mamie najbardziej spodobała się Donkey Konga :). Bębniła aż miło :). Jak wreszcie dorwę część drugą, to też pewnie nie będzie chciała odejść od konsoli :lol:. A na początku mówiła - "Nie kupuj tego pudła, masz już przecież GameBoy'a" - a teraz - "Hehe, fajne toto" 8).

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:13:15 pm »
Cytat: "sambady"
Mojej mamie najbardziej spodobała się Donkey Konga :). Bębniła aż miło :). Jak wreszcie dorwę część drugą, to też pewnie nie będzie chciała odejść od konsoli :lol:. A na początku mówiła - "Nie kupuj tego pudła, masz już przecież GameBoy'a" - a teraz - "Hehe, fajne toto" 8).

matka mojego kumpla to HC! gdy on gra na X klocku,ona przehodzi gry na DC!ostatnio gra w Grandie a najbardziej lubi Sonica i Berserka

Player01

  • Gość
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:16:49 pm »
Ja zauwazylem, ze dziewczyny lubia zabierac sie za pada, ale chodzi tylko o dobra zabawe, a nie o lupanie przez 8 godzin na 3 kubki. Nie znam dziewczyny, ktora nie chciala by mi wyrwac z rak pada, konsoli lub nawet telefonu, tylko po to aby sprawdzic swe sily w jakas nawet najmniej skomplikowana gierke.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:20:50 pm »
Cytat: "Player01"
Ja zauwazylem, ze dziewczyny lubia zabierac sie za pada, ale chodzi tylko o dobra zabawe, a nie o lupanie przez 8 godzin na 3 kubki. Nie znam dziewczyny, ktora nie chciala by mi wyrwac z rak pada, konsoli lub nawet telefonu, tylko po to aby sprawdzic swe sily w jakas nawet najmniej skomplikowana gierke.

to poznaj mnie :D:D:D btw,chyba wszystkie dziewczyny included me,lubią wibracje w padzie;P jak gram w SC2 albo Tekkena to bez nich się nie obejdzie bo muszę czuć jak zadaje ciosy...nie wiem czemu:P

Player01

  • Gość
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:30:19 pm »
:D
Ze swoja dziewczyna( juz nie) gralismy ciagle w Madden'a, TEKKEN'a, FIFA i wiele innych gier, zawsze 20 minut schodzilo na tlumaczenie zasad, a pozniej juz tylko przegrywanie i zabawa przy konsoli. Teraz wszystkie moje kolezanki chca grac na mojej komorce, to jest wariactwo, wyjmuje komorke patrze sie w bok, wracam wzrokiem na komorke, i juz jej tam nie ma, bo kolezanki musza sobie pozbijac miski. A najgorzej jest z PSP i Lumines, na punkcie tej muzycznej gierki dostaja szalu.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:32:42 pm »
Cytat: "Player01"
:D
Ze swoja dziewczyna( juz nie) gralismy ciagle w Madden'a, TEKKEN'a, FIFA i wiele innych gier, zawsze 20 minut schodzilo na tlumaczenie zasad, a pozniej juz tylko przegrywanie i zabawa przy konsoli. Teraz wszystkie moje kolezanki chca grac na mojej komorce, to jest wariactwo, wyjmuje komorke patrze sie w bok, wracam wzrokiem na komorke, i juz jej tam nie ma, bo kolezanki musza sobie pozbijac miski. A najgorzej jest z PSP i Lumines, na punkcie tej muzycznej gierki dostaja szalu.

a widzisz;P dzięki grom masz powodzenie:P
dziewczyny które już naprawde grają jednak nie mają zielono jak się wydaje...ja kiedyś byłam na turnieju tekkena to każdy śmiał się ze mnie a jak udało mi się kogoś pokonać(bo trenowałam !) wyśmiewali kolesia że przegrał z dziewczyną co równoznaczne jest "przegrałeś z lamerem/masherem"

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:33:35 pm »
@Player01: Wibracje zawsze były lubiane przez kobiety. Również nie wiem, dlaczego. One po prostu lubią, gdy coś je trzęsie :P.

BTW: Masz tę Motkę już?

Player01

  • Gość
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:37:13 pm »
No takie jest pojecie o grajacych dziewczynach. Ja uwielbiam grac z kazdym, ponad graniem na konsoli stawiam kosza i tenis, i w tym przypadku rowniez swietnie bawie sie z kazdym. Przegrywajac na turnieju z dziewczyna, czulbym sie jednak troche podlamany :P.


Nie kupilem Motki, mam Alcatela nowiusienkiego, ale niedlugo go sprzedam, bo bede potrzebowal na X360 :D.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:57:53 pm »
Cytuj
Nie kupilem Motki, mam Alcatela nowiusienkiego, ale niedlugo go sprzedam, bo bede potrzebowal na X360

@Player01: Dupy dałeś - za przeproszeniem. Trzeba było Motkę kupować. Przypuszczam, że dostałbyś za nią więcej niż za tego Alcatela. Dlaczego? Telefony amerykańskiego producenta są bardziej popularne w Polsce.

Anyway - mój kumpel na obozie przegrał z pewną dziewczyną w tenisa stołowego z kretesem i nie martwił się tym. Powiedział - "Dobra była". Na tym się skończyła dyskusja.

@TaiCat: Słodko na tym zdjęciu wyglądasz - powaga :D.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 21, 2005, 14:00:18 pm »
Cytat: "sambady"

Anyway - mój kumpel na obozie przegrał z pewną dziewczyną w tenisa stołowego z kretesem i nie martwił się tym. Powiedział - "Dobra była". Na tym się skończyła dyskusja.

@TaiCat: Słodko na tym zdjęciu wyglądasz - powaga :D.

THX nigga:P
tenis stołowy to nic:P przecież gry sportowe są bardziej lubiane przez dziewczyny niż gry wideo.Moi kumple nauczyli się ze mną przegrywać ale inni czasem bywali sfrustrowani lecz tego nie ukazywali ;]

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 21, 2005, 14:08:54 pm »
Cytuj
Anyway - mój kumpel na obozie przegrał z pewną dziewczyną w tenisa stołowego z kretesem i nie martwił się tym. Powiedział - "Dobra była". Na tym się skończyła dyskusja.

Ja tez na obozie przegralem z dziewczyna w tenisa stolowego. :D Serio byla dobra. Wszyscy przegrywali z nia do zera, a ja przynajmniej seta wygralem, a decydujacego przegralem 12:10, wiec nie bylo siary. :D

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 21, 2005, 14:14:13 pm »
@_blancio: To oznacza, że trzeba przestać jeździć na obozy sportowe, gdzie odbywają się konkursy w tenisa stołowego, a większość zawodników to dziewczyny ;D. Dobra - żartuje przecież :P.

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 25, 2005, 15:34:35 pm »
Pomyslmy rasadnie jesli teraz dziewczyny z checia graja w Tekken'a to co bedzie za kilkanascie LAT  :?

selene

  • Gość
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 25, 2005, 15:58:36 pm »
Cytat: "Sajmonek"
Pomyslmy rasadnie jesli teraz dziewczyny z checia graja w Tekken'a to co bedzie za kilkanascie LAT  :?

...co bedzie?  8)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 25, 2005, 17:19:17 pm »
Cytat: "selene"
Cytat: "Sajmonek"
Pomyslmy rasadnie jesli teraz dziewczyny z checia graja w Tekken'a to co bedzie za kilkanascie LAT  :?

...co bedzie?  8)

Bedziecie nas miazdzyc.  8)

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 25, 2005, 17:34:13 pm »
Dziwne podejscie maja niektorzy, mowiac ze dziewczyny to graja tylko dlatego bo im sie nudzi albo z ciekawosci i ze fakt ze w ogole graja to cos dziwnego  :? Ja gram od momentu pagezusa (ehh stare dobre czasy...LoL) a teraz mecze ps2 i X-a. NG na VH byl wyzwaniem ale jak go zakonczylam to moj brat omalo nie zszedl na zawal mowiac ze to nie mozliwe ze laska mogla skonczyc NG na wszystkich poziomach bo przeciez to taka Hardcorowa gra  :roll:  Szkoda gadac... Gram w Tekkena, SC, VF i oczywiscie DOA  :twisted: Przynajmniej to jest typ gier ktore mnie kreca co nie znaczy ze innych nie ruszam  :wink:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 25, 2005, 17:38:18 pm »
Nice Girls nie wiem czy juz to robilas ale mozesz sie przedstawic????, jest taki temat nawet :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 25, 2005, 18:51:38 pm »
uff, ledwo go znalazłem, oszczędze Ci szukania. Prosze, o to link do tematu w którym jak chcesz możesz się wszystkim przedstawić http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=448&start=75

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 25, 2005, 18:58:55 pm »
ako jaki z ciebie gentleman :wink:  :wink:

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #62 dnia: Września 01, 2005, 13:30:34 pm »
ja tam jeżeli myśle o takim połączeniu to przypominam sobie jak siedząc w wygodnym foteliku pocinałem na ixie. Wtedy przyszła do mnie moja kobita i mi zasłoniła ekran. Powiedziała że jeżeli chce ją jakoś połączyć z konsolą to moge próbować. Wybrałem ją i nie powiem co było dalej :D
barca rulez!!

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #63 dnia: Września 15, 2005, 15:38:13 pm »
Z cyklu "genialne komiksy Kroese i Stantona":