Autor Wątek: Resistance: Fall of Man  (Przeczytany 114862 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #520 dnia: Marca 31, 2007, 22:15:18 pm »
Ktoś się czasem nie orientuje jak to jest z serwerami Resistance, w sensie czy jak mam kopie US to czy pogram z z wszystkimi czy tylko z amerykanami do końca życia  :?
I do not comprehend.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #521 dnia: Marca 31, 2007, 22:20:49 pm »
Nie sadze ze to dziala w ten sposob (byloby to dosyc glupie rozwiazanie). Wszystko pewnie zalezy od konta. Jezeli masz je na USA to laczysz sie z serwerami z USA, podobnie byloby z EU.
btw
Cytat: "tomiasz"
to powiedz jak zrobic screen na ps3 albo czy chcesz ogladac zdjecia gownianej jakosci ( nokia sie nie popisala w n73 ) z malego ( 21 cali ) ekranu

Tomiasz powiedz mi jak wygladaja gry z PS3 na zwyklym tv.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #522 dnia: Marca 31, 2007, 22:26:33 pm »
Cytat: "aphelion"
jezeli jednak okaze sie ze 1 czy tez 2 rdzenie sa nieaktywne proc laduje kolejno w PS3 oraz sprzecie elektronicznym np Toshiby.


z 2 niesprawnymi dopuszczają do ps3? To jak specyfikacja ps3 jest na 1PPEi 7SPE (chyba że się myle?) to jak mogą dać do ps3?  :lol:  :shock:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #523 dnia: Marca 31, 2007, 22:30:14 pm »
Zle odczytales - 7 aktywnych --->PS3; 6 aktywnych --->inny sprzet
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #524 dnia: Marca 31, 2007, 22:38:43 pm »
Cytat: "aphelion"
Nie sadze ze to dziala w ten sposob (byloby to dosyc glupie rozwiazanie). Wszystko pewnie zalezy od konta. Jezeli masz je na USA to laczysz sie z serwerami z USA, podobnie byloby z EU.
btw
Cytat: "tomiasz"
to powiedz jak zrobic screen na ps3 albo czy chcesz ogladac zdjecia gownianej jakosci ( nokia sie nie popisala w n73 ) z malego ( 21 cali ) ekranu

Tomiasz powiedz mi jak wygladaja gry z PS3 na zwyklym tv.

W MS tak akurat jest, że wersja gry daje dostęp do serwerów albo US albo EU/Austaria i w późniejszym patchu mają wszystko połączyć, a z uwagi na to, że w Resistance nie widziałem nikogo z np. UK w nicku (a w MS sporo już, co sugeruje, że jest z EU) i na polskim koncie mam jakieś problemy (czasami staty mi sie nie aktualizują) zastanawiałem się czy czasem tu też tak nie jest...

Pytanie nie do mnie ale odpowiem bo też pogrywam na zwykłym 30 calowym i powiem tak, IMHO jeśli nie widziałeś tych gier na HD to wyglądają hmm normalnie, jak zobaczysz już w HD to potem wyglądają źle.
I do not comprehend.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #525 dnia: Marca 31, 2007, 22:45:41 pm »
Cytat: "Cielo"
W MS tak akurat jest, że wersja gry daje dostęp do serwerów albo US albo EU/Austaria i w późniejszym patchu mają wszystko połączyć

W takim wypadku sry - nie chcialem wprowadzic nikogo w blad.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #526 dnia: Marca 31, 2007, 23:21:11 pm »
Nie ma sprawy, liczę, że ktoś tu zderzył się z taka informacją bo przeszukiwałem ps3forums i nic w tym temacie nie znalazłem. Ale może jak nikt nie pyta to nie ma takiego problemu, hm.
I do not comprehend.

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 01, 2007, 08:43:44 am »
Cytat: "Cielo"
Cytat: "aphelion"
Nie sadze ze to dziala w ten sposob (byloby to dosyc glupie rozwiazanie). Wszystko pewnie zalezy od konta. Jezeli masz je na USA to laczysz sie z serwerami z USA, podobnie byloby z EU.
btw
Cytat: "tomiasz"
to powiedz jak zrobic screen na ps3 albo czy chcesz ogladac zdjecia gownianej jakosci ( nokia sie nie popisala w n73 ) z malego ( 21 cali ) ekranu

Tomiasz powiedz mi jak wygladaja gry z PS3 na zwyklym tv.

W MS tak akurat jest, że wersja gry daje dostęp do serwerów albo US albo EU/Austaria i w późniejszym patchu mają wszystko połączyć, a z uwagi na to, że w Resistance nie widziałem nikogo z np. UK w nicku (a w MS sporo już, co sugeruje, że jest z EU) i na polskim koncie mam jakieś problemy (czasami staty mi sie nie aktualizują) zastanawiałem się czy czasem tu też tak nie jest...

Pytanie nie do mnie ale odpowiem bo też pogrywam na zwykłym 30 calowym i powiem tak, IMHO jeśli nie widziałeś tych gier na HD to wyglądają hmm normalnie, jak zobaczysz już w HD to potem wyglądają źle.


sprawdzalem na 21 calowym TV Grungig i wyglada lepiej niz stara generacja ale do next gena sporo brakuje.

na 32 calowym tv ( tez kineskopowy )  obraz wyglada duzo gorzej niz na moim 21 calowym bo... przez ten kabel idzie tak lipna rozdzielczosc ze jest po prostu... rozciagana przez telewizor i calosc wyglada okropnie :(



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 04, 2007, 13:50:22 pm »
ja pier****  kur** mac  no nie wytrzymam !

wczoraj przeszedlem resistanca do konca na easy i juz kilka poziomow na normal... i dzisiaj zachcialo mi sie linuxa... wyje**** mi wszystkie save'y z gier, wszystkie demka itp :S

HELP !!!!!!    przeszedl juz ktos resistance albo jest blisko konca ?? jak ktos bedzie tak fajny i przesle mi save z resistance na maila ( tomiasz@gmail.com ) bede wdzieczny  :cry:

chcialem sie pobawic nowymi bronmi no i kurde dupa ;S  tylko reaperem zdazylem sie nacieszyc a mialem juz okolo 60 skill pointow -,- nie chce mi sie grac od nowa help help help !!!!!!  :cry:



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 04, 2007, 18:26:14 pm »
Cytat: "tomiasz"
ja pier****  kur** mac  no nie wytrzymam !

wczoraj przeszedlem resistanca do konca na easy i juz kilka poziomow na normal... i dzisiaj zachcialo mi sie linuxa... wyje**** mi wszystkie save'y z gier, wszystkie demka itp :S

HELP !!!!!!    przeszedl juz ktos resistance albo jest blisko konca ?? jak ktos bedzie tak fajny i przesle mi save z resistance na maila ( tomiasz@gmail.com ) bede wdzieczny  :cry:

chcialem sie pobawic nowymi bronmi no i kurde dupa ;S  tylko reaperem zdazylem sie nacieszyc a mialem juz okolo 60 skill pointow -,- nie chce mi sie grac od nowa help help help !!!!!!  :cry:


Tomi napisz mi swój adres mailowy na PW a ja Ci prześle save z prawie ukończoną grą. Jestem w planszy gdzie w zime jeździsz jeepkiem, nazwa jej to bodajże :Giant Slayer".

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 04, 2007, 18:37:24 pm »
tomiasz@gmail.com

kurde szkoda ze nie skonczyles jeszcze gry ^^ ale i tak wielkie dzieki ;) dzisiaj dojde do konca jak bedzie save dzialal

jak ktos ma gre skonczona to niech tez mi podesle zobacze ktory save bedzie mial wiecej skill pointow :P

thx

kurde ale dalem ciala z tym linuxem  :oops:



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 04, 2007, 20:55:27 pm »
Z www.gamefaqs.com możesz sobie ściągać save'y.

edit: odrazu do resistance

Właśnie, jak tam, bawicie się w te skill pointy 8) w singlu?
I do not comprehend.

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 04, 2007, 20:59:30 pm »
te znalazlem po 2 sekundach szukania i nie dzialaja - musi byc wersja EU  

ale juz dostalem dobry save od MarcePana wiec luzik :) dzisiaj skoncze gre i bedzie ok



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 05, 2007, 01:17:17 am »
Jakby ktoś mógł sprobować dodać mnie do listy friend'ów w Resistance, jak ja probuje to ciągle mam player not found... mam wrażenie że jednak serwery są podzielone...  :(
I do not comprehend.

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 05, 2007, 02:16:19 am »
hmm

to jak gram z konta na US to nie bede mogl grac z polakami co graja na EU ?? troche lipa ze tutaj zrobilem sobie dosc dobre staty na multiplayer... jakbym wiedzial to bym gral na EU od poczatku  :shock:     wie ktos cos wiecej na ten temat ??



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 05, 2007, 12:21:55 pm »
Nie wiem czy to zależy od konta czy od kopii gry jaką masz czy NTSC czy PAL (ja mam NTSC US). Ja probowałem już Ciebie i SkyAce_PL dodać z mojego konta PL gdy mieliście w podpisie, że gracie w R:FOM. I za każdym razem miałem, że nie znaleziono takiego gracza.

Dzisiaj zarejestrowałem się na tym myresistance.net ,przejrzałem forum i faktycznie serwery są aktualnie podzielone, a na cały świat ma być wraz z majowym patchem z mapami dopiero  :(

Ja też mam więcej rund na amerykańskim koncie bo grałem na nim przez jakiś czas przed premierą EU, ale teraz grając na PL nie zaczynam już jako n00b więc mam lepsze staty :D mniej widać jaki beznadziejny jestem :D
I do not comprehend.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:16:38 am »
nie wiem czy ktos to dawal, ale jak nie to shame on you sony fanboys...

DONT FUCK WITH GRANDMA!!!

normalnie poplakalem sie ze smiechu...
obadajcie w ogole tego bloga co link jest podany w filmiku... babcia wymiata, jednak z resistance jest najlepszy...
fuckt it! Bitch!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 08:12:56 am wysłana przez Zeratul »

Foxter

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 30, 2007, 09:09:30 am »
witam,

mam nadzieje, ze nie odbierzecie tego jako spam itp.  :-D

szukamy chetnych osob do gry w klanie [MiP] "Meat in Pants"... poniewaz GameBattles ladderem resistance wspiera tylko graczy z usa wszyskie klanowki beda rozgrywaly sie "pod patronatem" ConsoleGaming.

wymagania jakie sa stawiane to: jakies tam doswiadczenie  :) (najlepiej ranga od Colonel'a - juz wiekszosc polakow ma kilkugwiazdkowych gen. wiec z tym nie powinno byc problemu :)), ratio na +
i posiadanie HS'a - praktycznie bez tego nie da sie grac wiec jest to konieczne.

zainteresowani proszeni sa o podawanie swoich PSN pod tym linkiem - tutaj raczej ograniczcie sie do wpisania samego PSN.. bo panuje tam dziwna atmosfera (zakaz pisania po polsku w sekcji angielskiej  :D) (wazne sa tam dwa nicki, zeby dodac do klanu ten z CG (nick z forum tamtego ;)) i PSN)

tutaj macie link do klanu w chwili obecnej mamy 8 klanowiczow, ale jeszcze nie wszyscy zostali tam dodani wiec sie tym nie zniechecajcie... :P

za niedlugo powinno byc forum wiec tam wszystko bedzie omawiane...

jak sa jakies pytania to najlepiej na PW

dziekuje za uwaga i zapraszam.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2007, 13:32:43 pm wysłana przez Foxter »

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #538 dnia: Maja 09, 2007, 00:12:26 am »
Jak sprawdźić czy przechodzi się na easy czy na normal? bo wybierałem easy ale tak szybko że nie wiem w końcu na jakim poziomie trudności gram...da się to jakoś sprawdźić lub pod koniec będzie pisać czy coś? Pils HELP  :-?

zzz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #539 dnia: Maja 09, 2007, 00:21:46 am »
chyba nie, bo ja chciałem dać normal,a chyba dałem easy i po przejściu miałem tylko ,że ukończono raz. myślę,że chyba to było easy bo jak teraz gram z bratem na splitscreenie to jakoś gorzej idzie. próbowałem hard,ale jest na serio hard.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 09, 2007, 10:53:04 am »
Jak sprawdźić czy przechodzi się na easy czy na normal? bo wybierałem easy ale tak szybko że nie wiem w końcu na jakim poziomie trudności gram...da się to jakoś sprawdźić lub pod koniec będzie pisać czy coś? Pils HELP  :-?
Jeśli przechodzisz pierwszy raz to możesz wsiąść location select i tam dla dalszych plansz będziesz miał do wyboru tylko trudność na której już ją przeszedłeś, czyli jak na easy to będą tylko easy, jak normal to będzie easy i normal.
I do not comprehend.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #541 dnia: Maja 09, 2007, 19:25:27 pm »
Aha oki dzięki tak szczerze to dziś sam na to wpadłem chodząc po menu  8)

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #542 dnia: Maja 15, 2007, 10:02:49 am »
Kto wie gdzie zgłaszać miłych glitchujących panów w resistance? Wczoraj przeglądałem to myresistance.net i ni cholery nie widzę tematu ani jakiegoś formularza do zgłaszania...
I do not comprehend.

NYO

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-04-2007
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #543 dnia: Maja 15, 2007, 10:23:31 am »
Teraz pogrywam sobie z bracikiem w Resa na split screenie i muszę przyznać że gra się o wiele przyjemniej niż samemu ;) Trochę obraz jest zwężony ale na 42" da się grać. Polecam.

zzz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 17, 2007, 00:36:15 am »
no nie powiem fajnie się gra.hhe ;)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 23, 2007, 23:25:37 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #546 dnia: Maja 24, 2007, 08:44:11 am »
Resistance vs HALO 3

Popatrzcie - http://generationdreamteam.free.fr/afrika/ResistanceVSHalo3.jpg

Lepiej nic nie będę pisał bo mnie zjedzą fanboy'e Xa. :P

Jedyne co mi się ciśnie na usta po zobaczeniu tych screen'ów to: HALO3 got Owned!

Tarniak

  • Gość
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #547 dnia: Maja 24, 2007, 10:34:05 am »
W temacie o Halo, też jest to porównanie. Nie przepadam za Halo, ale zasadniczo porównanie bety z pełną grą jest trochę głupie.  :cool:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #548 dnia: Maja 24, 2007, 11:10:53 am »
Cytuj
Jedyne co mi się ciśnie na usta po zobaczeniu tych screen'ów to: HALO3 got Owned!
Wysil mózgownice Marcepan i chociaż SPRÓBUJ zrozumiec to co napisał tarniak... efektów pewnie nie bedzie ale zawsze szansa jedne na sto że coś do ciebie dotrze.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #549 dnia: Maja 24, 2007, 11:17:41 am »
Porównanie tych gier według mnie nie ma sensu. Raz że pewnie wynikną z tego walki słowne ze strony posiadaczy PS3 i X0 a dwa, że R:FoM miało premierę w zeszłym roku, a Halo 3 ma we wrześniu. To rok różnicy. W dodatku porównywana jest wersja beta i tryb multi, więc nie wiadomo jak się będzie prezentował końcowy produkt (np. w singlu)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #550 dnia: Maja 24, 2007, 11:26:08 am »
Właśnie o to chodzi. Halo 3 graficznie z pewnością i tak będzie znacznie lepsze niż Resistance tylko co to niby udowodni? Potem pewnie dużo później wyjdzie taki Killzone 2 i będzie pewnie dużo lepszy graficznie niż te dwie gry. Potem Gearsy 2...  I tak w kółko. :-)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #551 dnia: Maja 24, 2007, 11:50:28 am »
Cytuj
Jedyne co mi się ciśnie na usta po zobaczeniu tych screen'ów to: HALO3 got Owned!
Wysil mózgownice Marcepan i chociaż SPRÓBUJ zrozumiec to co napisał tarniak... efektów pewnie nie bedzie ale zawsze szansa jedne na sto że coś do ciebie dotrze.

A nie mówiłem że zaraz jakiś zapieniony fanboy sie czepi mojego komenta. :P Ale nie dziwie się że tak Cię to boli. W końcu Halo 3 miał nas wszystkich zabić oprawą a tu taki ZONK! Resistance (launch title), który nawet nie korzysta ze streamowania danych może konkurować graficznie z "wielkim" Halo 3.

Właśnie o to chodzi. Halo 3 graficznie z pewnością i tak będzie znacznie lepsze niż Resistance tylko co to niby udowodni? Potem pewnie dużo później wyjdzie taki Killzone 2 i będzie pewnie dużo lepszy graficznie niż te dwie gry. Potem Gearsy 2...  I tak w kółko. :-)

A potem Resistance 2 pozamiata, jeszcze później kolejna część Killzone a na końcu wszystko zostanie zrównane z ziemią przez Uncharted:2 skoro już teraz pierwsza część zjada wszystko co widzieliśmy pod względem grafy.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #552 dnia: Maja 24, 2007, 11:54:08 am »
Cytuj
Jedyne co mi się ciśnie na usta po zobaczeniu tych screen'ów to: HALO3 got Owned!
Wysil mózgownice Marcepan i chociaż SPRÓBUJ zrozumiec to co napisał tarniak... efektów pewnie nie bedzie ale zawsze szansa jedne na sto że coś do ciebie dotrze.

A nie mówiłem że zaraz jakiś zapieniony fanboy sie czepi mojego komenta. :P Ale nie dziwie się że tak Cię to boli. W końcu Halo 3 miał nas wszystkich zabić oprawą a tu taki ZONK! Resistance (launch title), który nawet nie korzysta ze streamowania danych może konkurować graficznie z "wielkim" Halo 3.

Właśnie o to chodzi. Halo 3 graficznie z pewnością i tak będzie znacznie lepsze niż Resistance tylko co to niby udowodni? Potem pewnie dużo później wyjdzie taki Killzone 2 i będzie pewnie dużo lepszy graficznie niż te dwie gry. Potem Gearsy 2...  I tak w kółko. :-)

A potem Resistance 2 pozamiata, jeszcze później kolejna część Killzone a na końcu wszystko zostanie zrównane z ziemią przez Uncharted:2 skoro już teraz pierwsza część zjada wszystko co widzieliśmy pod względem grafy.

wiesz dziecko - uwielbiam twoje komentarze ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #553 dnia: Maja 24, 2007, 12:03:07 pm »
wiesz dziecko - uwielbiam twoje komentarze ;)

No to miłego czytania. Też Cię dowartościuje i napisze co mi się najbardziej podobało w Twoim wykonaniu. Świetne było to jak przepraszałeś publicznie gościa z Frontline Studios po tym jak jedna z Twoich wielu bajeczek okazał się być kłamstwem. ;)

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #554 dnia: Maja 24, 2007, 12:03:51 pm »
Halo 3 Beta > PDZ > Resistance ;] Tyle w temacie oprawy tej gry. Jezeli chodzi o grywalnosc to jest to bardzo dobry tytul ale graficznie R: FOM to po prostu slabiak.

PS. Takie porowniania nic nie warte sa. Pokazac wam na screenach, ze Rallisport Challenge 2 jest ladniejsze od Motorstorm'a ?  8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #555 dnia: Maja 24, 2007, 12:07:35 pm »
 :lol:

Ten graficzny słabiak dostawał w recenzjach 8-9 za grafikę.

"PDZ > Resistance"


Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #556 dnia: Maja 24, 2007, 12:18:25 pm »
Smiej sie smiej ale jak ja odpalilem Resistance to smialem sie do rozpuku, przypominajac sobie te wszystkie wasze ochy i achy na temat oprawy. Przeobrzydle textury, slabe wykonanie obiektow, ogolna brzydota. PDZ tez nie jest piekny ale za to ma wspaniale textury i dlatego wygrywa z Resistance. W dziele Insomniac na poziomie sa jedynie cut-scenki. Cala reszta ssie.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #557 dnia: Maja 24, 2007, 12:19:51 pm »
wiesz dziecko - uwielbiam twoje komentarze ;)

No to miłego czytania. Też Cię dowartościuje i napisze co mi się najbardziej podobało w Twoim wykonaniu. Świetne było to jak przepraszałeś publicznie gościa z Frontline Studios po tym jak jedna z Twoich wielu bajeczek okazał się być kłamstwem. ;)

 :lol:
na jakim ty swiecie zyjesz  :lol:

Opublikowane: Maj 24, 2007, 11:19:08
:lol:

Ten graficzny słabiak dostawał w recenzjach 8-9 za grafikę.

"PDZ > Resistance"



dostawal 8 tylko dlatego ze nie bylo PDZ na ps3  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #558 dnia: Maja 24, 2007, 12:26:58 pm »
Smiej sie smiej ale jak ja odpalilem Resistance to smialem sie do rozpuku, przypominajac sobie te wszystkie wasze ochy i achy na temat oprawy. Przeobrzydle textury, slabe wykonanie obiektow, ogolna brzydota. PDZ tez nie jest piekny ale za to ma wspaniale textury i dlatego wygrywa z Resistance. W dziele Insomniac na poziomie sa jedynie cut-scenki. Cala reszta ssie.

LoL! Faktem jest że tekstury nie są najwyższej jakości ale są i takie (np. ramy okien, drewno itp.) które wyglądają naprawdę bardzo ładne. Ciekawe skąd w takim razie te wysokie oceny z gazetach i na serwisach dla Resistance.

@ Nakimushi.
W przeciwieństwie do Ciebie żyje w świecie realnym a nie wirtualnym gdzie można osądzać bezpodstawnie ludzi. No i już się raz przekonałeś że w tym świecie panują inne zasady przez co musiałeś przepraszać.  :lol: :lol: :lol:

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance: Fall of Man
« Odpowiedź #559 dnia: Maja 24, 2007, 12:41:09 pm »
LoL! Faktem jest że tekstury nie są najwyższej jakości ale są i takie (np. ramy okien, drewno itp.) które wyglądają naprawdę bardzo ładne. Ciekawe skąd w takim razie te wysokie oceny z gazetach i na serwisach dla Resistance.


Najbrzydsze textury z PDZ sa lepsze od najladniejszych w Resistance. Tyle w tym temacie. Czemu wystawiali oceny takie a nie inne ? Huh nie wiem, moze za ladne cut-scenki, moze za nienaganny antialiasing, byc moze dlatego by nie krzywdzic tej gry (jest to bardzo dobra produkcja, grywalnosc w singlu jak i multi na wysokim poziomie), moze dlatego, ze na PS3 nie ma innego FPS'a. Obojetne mi to, dla mnie grafika w tej grze jest naprawde srednia. Mam mozliwosc porownania wiec z to wlasnie robie.