Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 815061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 15, 2004, 21:33:17 pm »
Jeśli jesteśmy już przy mrocznych klimatach, pełnych brutalności i ... (hmmm...przy tym nie jesteśmy). Naprawdę mocne wrażenie zrobio na mnie anime ''KITE''. Oglądal ktoś?? Oczywiście filmu tego nie należy absolutnie traktować jako jakiegoś hentaja, ale mocny, brutalny i w gruncie rzeczy głębszy film dla starszych widzów. Ostatnio obejrzane przeze mnie ''8 mm'' polecam także, chociaż brutalny to jest on raczej z tematu, a nie z przekazu...
GT: Trusio

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 16, 2004, 00:10:39 am »
Jestem swiezo po seansie Gothiki i moje wrazenia sa dalece odmienne od tego,co pare postow wyzej napisal kolega zaar.Owszem,nie jest to widowisko na miare oskara,ale mocny,sprawnie nakrecony i umiejetnie nakrecajacy napiecie thriller juz jak najbardziej.Film jest troche nierowny-ma momenty lepsze i gorsze.Do tych drugich zaliczyc niestety trzeba rozwiazanie calej intrygi IMHO banalne,ale i tak przez wiekszosc czasu mnozace sie shizy tworza odpowiedni nastroj.Pewnie,ze nie obylo sie bez glupich motywow np. Miranda bawiaca sie w McGyvera wywazajac drzwi srubokrentem, albo ciec nie wiadomo dlaczego pomagajacy zbieglej pensionariuszce zakladu psychiatrycznego,a i nawiazanie do Szostego Zmyslu musi byc,a jakze.Jednak luk w sceniariuszu nie jest wiecej niz w przecietnym filmie,wiec da sie to przelknac bez bolu.Do tego film w kilku momentach klimatycznie przypomina The Ring,co juz samo w sobie jest raczej zaleta.Aktorstwo takze stoi na dobrym poziomie Halle Berry niezle wczula sie w role(nie wiem o co chodzilo z jej krzykami,krzyki jak krzyki i do tego raczej uzasadnione biorac pod uwage sytuacje, w ktorej sie znalazla),Penelope Cruz w roli wykolejonej Chloe tez jest niezla.Ponadto film zaskakuje kilkoma naprawde fajnymi ujeciami(widac,ze budzetu malego to raczej nie mial).I tylko gdyby nie to banalne i nieciekawe rozwiazanie budowanej przez caly czas intrygi i  samo zakonczenie,to byloby bardzo dobrze,a tak jest srednio z licznymi przechylami w strone dobrze.Wedlug mnie film warty oblukania.
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 16, 2004, 15:17:01 pm »
a ja teraz czekam na ff:ac i mam nadzieje ze sie nie zawiodę 8)

Grek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-02-2004
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 16, 2004, 16:03:42 pm »
taaa FF:AC jest juz chyba w KKW :) tez nie moge sie doczekac :)

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 16, 2004, 19:00:26 pm »
Wracając jeszcze do Gothiki zauważyłeś Tokar_Sama, mały błąd logiczny [nie chodzi o scenariusz]? Mianowicie chodzi mi o realizacje sceny na basenie podczas ucieczki  głównej bohaterki. Nie będę spoilerować ale jeśli widziałes film to powinieneś wiedzieć o co chodzi... troche to śmiesznie wyszło :wink: ...ale oczywiście to tylko moje zdanie.
All Hell Cant Stop Us Now !!!

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 16, 2004, 19:04:44 pm »
A byla w tej scenie jeszcze jakas wtopa poza tym,ze ochroniarze przeszukujacy basen musieli byc slepi zeby nie zauwazyc Mirandy i glusi zeby nie uslyszec jak wynurzyla sie z krzykiem sekunde po tym jak opuscili pomieszczenie? :twisted:
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 16, 2004, 22:41:24 pm »
Hehe to też ale chodziło mi o to gdzie ona się zanurzyła. Weszła do pomieszczenia z basenem, pobiegła "w głąb ekranu" pod sciane, niczym Snake  :wink:  przekradła sie pod oknami drzwi by ominać straznikow którzy sie za nimi znajdowali, przeszła tak wzdłuż tej sciany, po czym wróciła się sie druga strona basenu "z drugiego planu na pierwszy" i tam się zanurzyła... heh jakby nie mogła przjesć sobie od razu w prawo z miejsca skad zaczynała do miejsca gdzie sie zanurzyła... to nie, musiała obiec caly basen dookoła [...ale to kobieta więc jej wybaczamy  :wink: ]
All Hell Cant Stop Us Now !!!

misiu_kolorowy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 17, 2004, 08:21:03 am »
Cytat: "Tokar_Sama"
Jestem swiezo po seansie Gothiki i moje wrazenia sa dalece odmienne od tego,co pare postow wyzej napisal kolega zaar.Owszem,nie jest to widowisko na miare oskara,ale mocny,sprawnie nakrecony i umiejetnie nakrecajacy napiecie thriller juz jak najbardziej.Film jest troche nierowny-ma momenty lepsze i gorsze.Do tych drugich zaliczyc niestety trzeba rozwiazanie calej intrygi IMHO banalne,ale i tak przez wiekszosc czasu mnozace sie shizy tworza odpowiedni nastroj.Pewnie,ze nie obylo sie bez glupich motywow np. Miranda bawiaca sie w McGyvera wywazajac drzwi srubokrentem, albo ciec nie wiadomo dlaczego pomagajacy zbieglej pensionariuszce zakladu psychiatrycznego,a i nawiazanie do Szostego Zmyslu musi byc,a jakze.Jednak luk w sceniariuszu nie jest wiecej niz w przecietnym filmie,wiec da sie to przelknac bez bolu.Do tego film w kilku momentach klimatycznie przypomina The Ring,co juz samo w sobie jest raczej zaleta.Aktorstwo takze stoi na dobrym poziomie Halle Berry niezle wczula sie w role(nie wiem o co chodzilo z jej krzykami,krzyki jak krzyki i do tego raczej uzasadnione biorac pod uwage sytuacje, w ktorej sie znalazla),Penelope Cruz w roli wykolejonej Chloe tez jest niezla.Ponadto film zaskakuje kilkoma naprawde fajnymi ujeciami(widac,ze budzetu malego to raczej nie mial).I tylko gdyby nie to banalne i nieciekawe rozwiazanie budowanej przez caly czas intrygi i  samo zakonczenie,to byloby bardzo dobrze,a tak jest srednio z licznymi przechylami w strone dobrze.Wedlug mnie film warty oblukania.


Ale to juz bylo - kompilacja motywow rodem z "6-tego zmyslu" i "Opetanego", dodaj do tego ujecie dziewczyny na moscie nie mowiac juz nawet o schizolskich akcjach w korytarzu - masz zapozyczenie z "Ringu".

Film posiada kilka niezlych akcji, ktore sprawia, ze twoje serce zabije szybciej ale ... poza nimi wlasnie masz uczucie, ze gdzies juz to widziales. Obrazu IMO nie ratuje nawet Penelope Cruz - ktora zagrala przecietna role w przecietnym filmie. No wlasnie - przecietnym! Bo czego bylo sie spodziewac po obrazie z "Black Castle" - producenta takich "hiciorow" jak "13 duchow" czy "House on haunted hill"? Oni powinni raczej reaktywowac "Tales From The Crypt" (Robert Zemeckis) a nie brac sie za pelnometrazowki ...


*    You liked that game? Buy the original as we did then    *

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 18, 2004, 19:13:51 pm »
Widzieliście "Donnie Darko"? Jeśli nie to czym prędzej kołujcie sobie ten film! Fantastyczny. Dawno nie widziałem filmu który od początku do końca wydaje się kompletnie chaotyczny, absurdalny i niezrozumiały. Wszystko w tym filmie wydaje się inne. Niby cała historia dzieje się w świecie który dobrze znamy jednak cały czas czuje się że to jeden wielki absurd. Zwłaszcza postacie. Takie naturalne a z drugiej strony wręcz karykaturalne. A główny bohater to już mistrzostwo świata. Naprawde mocno zamotany film. Jeśli chcecie zrobić sobie mały zamęt w mózgu to polecam ten film. Po obejrzeniu będziecie wyglądać tak  :shock: i zastanawiać się: "Co to do cholery było?! O co chodzi?".... Naprawde film daje do myślenia.

p.s. Po obejrzeniu polecam wejść na stronke www.donniedarko.com Tam to już całkiem się zgubicie  :wink:

p.s. Cradle 2 the Grave to padaka. Jecik schodzi na psy. Kiedyś lepiej dobierał sobie repertuar... [ale kopie nadal efektownie  :) ]
All Hell Cant Stop Us Now !!!

misiu_kolorowy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 18, 2004, 21:15:08 pm »
Cytat: "zaar"
Widzieliście "Donnie Darko"? Jeśli nie to czym prędzej kołujcie sobie ten film! Fantastyczny. Dawno nie widziałem filmu który od początku do końca wydaje się kompletnie chaotyczny, absurdalny i niezrozumiały.


Ja tam polecam "Las Vegas Parano" z Panem Deppem i DelToro - to najpiekniejszy film o niczym jaki widzialem ... Chaotyczny, zmotany i posiadajacy niesamowita narracje ... Doskonale kino - nie dla kazdego.



Cytat: "zaar"
p.s. Cradle 2 the Grave to padaka. Jecik schodzi na psy. Kiedyś lepiej dobierał sobie repertuar... [ale kopie nadal efektownie  :) ]


Hm? "Od Kolyski az po grob" to IMO kino w starym stylu z niezlym duetem glownych bohaterow ... Nieco humoru, naciagane akcje i prosta do rozkminienia fabula - to jest kino akcji z charakterystycznym poczuciem humoru, chlopie, "Matrixa" masz w wypozyczalni ... :]


*    You liked that game? Buy the original as we did then    *

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 03, 2004, 21:37:10 pm »
Ja ostatnio odbiegłem od tematów posępno-dramatycznych i obejrzałem Jackass the Movie... Boże, mocz wylewał się nogawką strumieniami :D Nigdy w życiu tak się nie uśmiałem  :twisted: Jak widziałem, jak ci ludzie robili sobie krzywdę i jeszcze wafla z tego cieszyli to normalnie kickass jak dla mnie :D
Najbardziej podobała mi się akcja z WeeMan'em próbującym rozbić głową trzy dachówki i z gościem, który skakał o tyczce... na śrdoku ulicy :lol:
Oglądał ktoś toto?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 07, 2004, 11:41:43 am »
W zyciu nie widzialem bardziej poplatanego i zeschizowanego filmu niz Mulholland Drive Lynch'a. Jest teraz dodawany do jakiegos kobiecxego pisma za 10 zl i naprawde warto lyknac (DVD ofkoz).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 07, 2004, 16:10:21 pm »
W piątek oglądałem HERO i zrozumiałem dlaczego nie odniósł sukcesu. Film jest dość ciężki, po za tym powstał na podstawie opery chińskiej. Zawsze lubiłem Jeta:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 07, 2004, 16:14:28 pm »
Cytat: "mrpiki"
W piątek oglądałem HERO i zrozumiałem dlaczego nie odniósł sukcesu. Film jest dość ciężki, po za tym powstał na podstawie opery chińskiej. Zawsze lubiłem Jeta:)

Ciężki? :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?
Tam nie ma nic ciężkiego, to jest po prostu artystyczny film, artystycznie wykonany, w którym fabuły jest jak na lekarstwo i w zasadzie ciężkie było tylko to, jak ktoś gginął w walce na miecze... koniec dramatu. A czemu nie odniósł sukcesu? Może dlatego że jest niezwykle sepecyficzny... nie wiem, mi się podobał.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 07, 2004, 16:27:57 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "mrpiki"
W piątek oglądałem HERO i zrozumiałem dlaczego nie odniósł sukcesu. Film jest dość ciężki, po za tym powstał na podstawie opery chińskiej. Zawsze lubiłem Jeta:)

Ciężki? :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?
Tam nie ma nic ciężkiego, to jest po prostu artystyczny film, artystycznie wykonany, w którym fabuły jest jak na lekarstwo i w zasadzie ciężkie było tylko to, jak ktoś gginął w walce na miecze... koniec dramatu. A czemu nie odniósł sukcesu? Może dlatego że jest niezwykle sepecyficzny... nie wiem, mi się podobał.


Ciężki znaczy trudny do zrozumienia. I nie mówię tak tylko ja, ale wielu moich znajomych.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 07, 2004, 17:03:02 pm »
No ja też muszę powiedzieć, że film mi się podobal, ale ciężki nie byl. Przeciwnie. Wlasciwie, to kiedy sobie teraz pomysle, to kojarzy sie z baletem!! :shock:  :shock:  :shock: No bo te walki... Sami wiecie...
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 07, 2004, 18:44:51 pm »
walki???rzeczywiście balet...i te kolory. aż oczy bolą...tyle tutaj o filmach zagranicznych, a może by tak coś o polskich produkcjach??dla mnie bardzo podobał się killer (miałem gdzieś nawet soundtrack do tgo filmu- wypas)...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 15, 2004, 15:40:14 pm »
Hmmm coś ten temat umiera, a ja na forum PE podpatrzyłem ciekawy pomysł 8)
Coś jak "nasz" Quiz tylko tematyka filmowa. Czemu nie? :D
Zasady znane są chba wszystim, więc lecimy:
Kto po raz pierwszy (i w którym roku) zagrał postać Rocky'ego Graziano (tego boksera, w którego min. wcielił się Stalone)? Jaki tytuł nosił ten film?

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 16, 2004, 10:07:29 am »
Trudniejszego pytania nie szło wymyślić?? :P Bedę szczelal: to jest podchwytliwe pytanie - to był Stalone, a rok...hmm...1980??
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 16, 2004, 10:17:23 am »
Nie, to nie był Stalone. Podpowiedź- 1956 rok. Pozostał aktor i tytuł filmu. A co do aktora- to ten film był jego debiutem, grał niby gdzieś tam wcześniej, ale krytycy go zjechali. Jako Rocky pokazał lwi pazur i do dziś jest uważany za jednego z lepszych aktorów (nadal żyje :))
Odpowiedź podam po południ/wieczorem. Jak do tej pory nie będzie odpowiedzi, to pytanie oddam w dobre ręce :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Filmy
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 16, 2004, 10:36:45 am »
Oglądał z ktos film 'Dobry, Zły i Brzydki'? Wg mnie jest to najlepszy western, a motyw muzyczny to po prostu kosmos:D
Fryty tyty dotknij pyty

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 16, 2004, 19:55:17 pm »
Cytat: "szafa"
Oglądał z ktos film 'Dobry, Zły i Brzydki'? Wg mnie jest to najlepszy western, a motyw muzyczny to po prostu kosmos:D


W 100% się z Tobą zgadzam.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 16, 2004, 19:58:56 pm »
Podaję odpowiedź- Paul Newman, "Somebody up there likes me".
Następne.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 16, 2004, 21:58:19 pm »
Wy chyba nie widzieliście "Dawno Temu na Dzikim Zachodzie"...
TO JEST Western!!!!!

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 16, 2004, 23:43:12 pm »
"Pasja" rzadzi 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 17, 2004, 09:36:10 am »
Cytat: "kun"
Wy chyba nie widzieliście "Dawno Temu na Dzikim Zachodzie"...
TO JEST Western!!!!!


Bueheheh, 'dobry, zły i brzydki' zjadają Twojego faworyta na śniadanko nie popijając marchwiowym kubusiem;-) Ach ta muzyka...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 17, 2004, 11:13:31 am »
''Dobrego,...'' nie obejrzalem, chociaz ostatnio gdzieś go dawali... A ''Dawno temu na dzikim zachdzie'' faktycznie rządzi. Ta harmonijka... chyba naucze się grać...

I powiedzcie mi, co myślicie o ''Kill Bill'' Tarantino. Moim zdaniem ten film wymiata, chociaz zdecydowanie nie każdy tak go odbierze po obejrzeniu... Zdecydowanie niszowe filmidło, które dla niewtajemniczonych może wydać się wilekim kiczem...
GT: Trusio

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 22, 2004, 14:50:53 pm »
W zeszłą sobotę wraz z tow. skejcikiem byliśmy na LOONEY TUNES BACK IN ACTION, czyli LOONEY TUNES ZNOWU W AKCJI.

Film dobry (7.8) humor spoko, ale momentami wieje tandetą. Tak chciałnbym was saspoilerować ciekawymi scenkami, ale nie zrobię tego. Obejrzyjcie sami. Bo to przynajmniej lepsze od parszywej, zaklłamanej pani 'P'.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 31, 2004, 20:20:22 pm »
Tak mi się teraz przypomniało... Lot nad Kukułczym Gniazdem (btw cudowny film i w ogóle, nie ma snesu sie rozpisywać :D ). Chodzi mi o to, z czego wziął się tytuł? Wie ktoś?

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 01, 2004, 17:04:48 pm »
Obejrzałem wczoraj "Legendę Czerwonego Smoka" z Jetem Li i moim zdaniem jeste to najlepszy nowy (2000 rok) film kung fu w starym stylu. Tzn. w stylu Pewnego razu wc Chinach...wiecie o co mi chodzi... Mniejsza o to - mam kasetę i chętnie się wymienię!!
GT: Trusio

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Filmy
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 01, 2004, 17:17:36 pm »
Hmm, a ogladal ktos moze Maverick'a z Melem Gibsonem? Jedna z najlepszych komedii wszechczasow;)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 01, 2004, 19:15:24 pm »
Cytat: "Conker"
Hmm, a ogladal ktos moze Maverick'a z Melem Gibsonem? Jedna z najlepszych komedii wszechczasow;)


Jeden z nielicznych filmów z Gibsonem, które da się obejrzeć. A ten to aż się chce obejrzeć:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 01, 2004, 19:44:11 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "Conker"
Hmm, a ogladal ktos moze Maverick'a z Melem Gibsonem?


Jeden z nielicznych filmów z Gibsonem, które da się obejrzeć. A ten to aż się chce obejrzeć:)

Dokladnie :) A Maveric to, nie zwracając nawet uwagi na Gibsona, świetny film 8)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 01, 2004, 21:54:10 pm »
A ja ostatnio zaliczylem "Carlitos Way" i musze powiedziec, ze Al jak zwykle trzyma poziom... Szkoda tylko, ze skonczyl sie jak skonczyl - trzeba bylo wykonczyc Benny'ego Blanco z Bronxu poki mozna bylo :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 02, 2004, 08:01:20 am »
Gibson to świetny aktor!!! Pamiętacie jego Mad Max'a???
A Blade Runner'a ktoś oglądał???

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 02, 2004, 09:03:41 am »
Cytat: "kun"
Gibson to świetny aktor!!! Pamiętacie jego Mad Max'a???
A Blade Runner'a ktoś oglądał???


Jaaasne, świetnie filmy...

Kto oglądał AI Spielberga??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 02, 2004, 23:57:29 pm »
Kiepski film, zbyt cukierkowy. Kubrick, który się do tego filmu przymierzał od lat, zrobiłby go o wiele lepiej (mroczniejszy klimat). Końcówka tragiczna. Dla dzieci może być.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 03, 2004, 08:34:48 am »
Cytat: "Robson"
Kiepski film, zbyt cukierkowy. Kubrick, który się do tego filmu przymierzał od lat, zrobiłby go o wiele lepiej (mroczniejszy klimat). Końcówka tragiczna. Dla dzieci może być.


AI CUKIERKOWY?? Wybacz chyba coś ci się pomyliło...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 03, 2004, 19:57:56 pm »
A i tak wszyscy wiemy, że to była zżyna z anime "Astro Boy" Osamu Tezuki. Tak jak Matrix był zżyną z "Ghost in the Shell" Mamoru Oshii... :roll:  :evil:  :wink:
GT: Trusio

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 03, 2004, 20:06:32 pm »
Wypożyczyłem właśnie  film:

RYCERZE Z SHANGHAJU

Zobaczymy czy tak dobry jak poprzednik:D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.