Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 872219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 06, 2005, 08:50:22 am »
Ep. III to LOL na maksa. Podsumujmy:

-Mistrz Yoda potrafi wyczuć niepokój młodego Anakina, ale nie potrafi wyczuć wielkiego spisku Mrocznego Lorda Sith, mającego na celu obalenie Republiki.
-Anakin olał lata treningu i przyłączył się do Lorda Sith w pięć minut, wiedziony chęcią uratowania żony, której śmierć wyśnił
-Zaraz po tym, jak chciał ratować żonę, chciał ją zabić. "Ale on był pod wpływem Ciemnej Stony Mocy!" - powiecie. Tak, to dlaczego pierwsze pytanie Vadera brzminało: "Gdzie jest Padme?"
-Anakin w całym filmie na trzy miny: zdziwienie/luz/pewność siebie - brwi uniesione, gniew - brwi w dół, blisko siebie; wszystko inne - brwi w pozycji neutralnej
-Lucasowi udała się rzecz niesłychana - zrobił z efektów specjalnych efekty zwyczajne, skoro są w każdej scenie. Poza tym straciły one swój urok, skoro nikt ich nie zauważa (bo niby jak, skoro są w każdej scenie?)
-Generał Griveous, postać o imieniu tak potężnym i mrocznym, okazał się jakimś tandetnym robotem, u którego więcej akrobatyki niż zmysłu strategicznego. A Generał z niego marny, bo Konfederacja przegrywała.

Lucas powienien dostać potężnego kopa w **** za całą Nową Trylogię. "Ludzie nie rozumieją, że NT to filmy dla dzieci" - powie papcio Lucas. Oczywiście, film w którym człowiekowi odcinają obie ręce i nogę, po czym zaczyna się on palić, jest z pewnością filmem dla dzieci.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 06, 2005, 11:01:25 am »
To będzie tak: zgadzam się z Tobą Castor w większości, ale niektóre zarzuty mają uniwersalny charakter i możnaby je odnieść do całej, nowej serii. Co do drewnianej mimiki Anakina już się wypowiadałem, a przecież Christiansen grał też w dobrych, poruszającyh filmach ("Życie jak dom" dla przykładu). Co do reszty zgadzam się w 100 %, szczególnie przychylam się do opinii o Griveousie... :roll:

Na szczęście nie był taki cukierkowato-bajeczny jak 1 i 2...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #402 dnia: Lipca 18, 2005, 10:48:03 am »
ogladal ktos wojne swiatow,nie wiem dlaczego, ale wojna swiatow caly czas kojarzy mi sie z Half Life 2....te 3 nogie stworki i wogole jakos tak, moze ktos z was tez mial takie wrazenie..( o ile gral tez w HL2..)?????

a tak o samym filmie to nawet mi sie podobal, fajne efekty....ale nie podobalo mi sie zakonczenie...znowu happy end

wkleilem tutaj zeby nie bylo 8)  8)

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #403 dnia: Lipca 19, 2005, 00:41:09 am »
Właśnie skończyłem Football Facktory film taki sobie . Głuwny kolo ok i wcześniej grał chyba w Humans Trafic .

Czy ktoś kto ten film oglądał wie kto był jego głuwnym producentem  :?:  :?:  :?:

Jak nie to wam powiem ...ROCKSTAR GAMES i co wy na to  :lol:  :lol:  :lol:


Star Wars to dno a wprowadzenie 90% grafiki komputerowej do filmu uwarzam za wielką pomyłke . A chodzi mi o część 2 . Pozatym co to za nazwa wojna Shitów kojaży mi się z amerykańskim G#wnem lub bojuwkami Szyitów  :lol:

Arbuz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #404 dnia: Lipca 19, 2005, 00:45:55 am »
Wracając do błędów ST:EP3 ( filmu )...to:

- Dlaczego Griveous kaszlał ..( zazwyczaj ROBOTY nie odychają )
- LOL Dlaczeo Anakinowi po wyjściu z lawy nie spaliły się Brwi :)
Burn Baby BURN !!!!!!!!!!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #405 dnia: Lipca 19, 2005, 00:53:09 am »
Wczoraj obejrzałem w końcu Battle Royale. Powiem tylko - ten film masakruje. Polecam!
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #406 dnia: Lipca 19, 2005, 10:42:41 am »
Batman: Begins...dobry, ale nie taK strasznie super hiper dobry film. mimo wszystko warto go obejrzeć

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #407 dnia: Lipca 19, 2005, 11:45:29 am »
Cytat: "cappo"
Batman: Begins...dobry, ale nie taK strasznie super hiper dobry film. mimo wszystko warto go obejrzeć

Najlepszy z seri o czlowieku-nietoperku?

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #408 dnia: Lipca 21, 2005, 15:58:20 pm »
Sin City - pomimo chwilowej nudy, quentinowskie kino rulez
Layer Cake - mocno średni film, oglądał ktoś? Polski tytuł to "Przekładaniec" :?  chyba.  Coś o narkotykach, akcja co chwila się plącze, smieszne.

Czyli warto Cappo, pójść na Batmana? Macie to już w siemiatyckich kinach? W Hajnówce filmy lecą z półroczny opóźnieniem :lol:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #409 dnia: Lipca 21, 2005, 23:25:42 pm »
W Siemiatyczach kin jest ieczynne gdzieś tak od roku. Dlaczego?? Bo na seanse przychodziła zwykle tylko jedna, sporadycznie dwie osoby...
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #410 dnia: Lipca 21, 2005, 23:45:59 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "cappo"
Batman: Begins...dobry, ale nie taK strasznie super hiper dobry film. mimo wszystko warto go obejrzeć

Najlepszy z seri o czlowieku-nietoperku?

jak dla mnie lepszy jest ten film, w którym klepali E.Nigmę

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #411 dnia: Lipca 22, 2005, 23:36:26 pm »
Skończyłem właśnie Rh + i był taki jak myślałem czyli ni jaki . Kolejne miliony wywalone w błoto co za tragedja dla polskiej kinomatografi  :(  :evil:

Kto może niech nie ogląda  :!:  :!:  :!:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #412 dnia: Lipca 22, 2005, 23:37:42 pm »
A ja dzisiaj oglądałem Gatunek 3. Taki sobie, śmieszne było czasami :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #413 dnia: Lipca 23, 2005, 09:14:54 am »
Przejrzalem ten temat od poczatku i wypisalem kilka filmow, ktorych nie widzialem. Lecimy

"Las Vegas Parano" - extra mega fakin kul :) Nie chodzi juz o jakies nieslychanie glebokie przeslanie, ale o gre aktorow, o sytuacje (ktore identycznie jak te z Monty Pythona) zostaja w pamieci, i ktore mozna cytowac :)

"Sin City" - lepsze niz myslalem, ciekawa historyjka, czasami jednak mialem wrazenie, ze zbyt mroczna.

"21 gram" - Benicio kroluje po raz n-ty :] Pod wzgledem aktorskim - super, jednak calosc nie zachwyca - 7/10

"Hitch" - mily odmozdzacz, sympatyczny obraz, mozna sie posmiac

"Sposob na tesciowa" - obadaj/posmiej sie/zapomnij. Chciaz Jenny - nie gralas az tak fatalnie :)

"Oszukac Przeznaczenie" - najpierw widzialem czesc II - po niej czesc I byla prawie identyczna - jednakze milo sie ogladalo :]

"Constantine" - Keanu jako jeden wielki madafaka troche sie juz przejadl... Rzadzi jedna z ostatnich scen - z Lu' :]

"Shrek 2" - osmiele sie stwierdzic, ze jest lepszy niz poprzednik, zabawny, przyjemny - bardzo mi sie podobal

"I Robot" - rowniez bardzo mi sie podobal, Will Smith jako zatwardzialy przeciwnik robotyzacji; film nie tylko o glupim rozwalaniu automatonow, ale tez o tym jak niebezpieczna jest wolna wola i jak nielogicznym jest czlowiek...

"Top Gun" (taaak, dopiero teraz ujrzalem ta produkcje, ale lepiej pozno niz wcale; - troche glupio sie ogladalo, majac w pamieci parodie - "Hot Shots", ale nie mniej film zdobyl moje serducho - naprawde dobry kawal historii :]

And that's it :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Filmy
« Odpowiedź #414 dnia: Lipca 23, 2005, 10:58:08 am »
Cytat: "Palli"

"21 gram" - Benicio kroluje po raz n-ty :] Pod wzgledem aktorskim - super, jednak calosc nie zachwyca - 7/10

Co Ty gadasz? ;). Dla mnie to jest jeden z najbardziej głębokich filmów jakie widziałem (podczas końcowych napisów nie mogłem opędzić się od myśli). Inna sprawa, że wcale tak dużo tych filmów nie oglądam (tylko dobrane pozycje :) ), ale "21 gramów", to zdecydowanie czołówka :P.

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #415 dnia: Lipca 23, 2005, 11:03:20 am »
Ja wczoraj odlądałem "Wojne Światów" i jeśli chodzi o efekty specjalne i dzwięk to film wymiata i nawet Tomek całkiem dobrze zagrał.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #416 dnia: Lipca 24, 2005, 23:08:26 pm »
Oglądał ktoś Dany the dog z Jetem Li? muszę przyznac ze film jest całkiem świetny, ciekawie wyrezyserowany i odskakuje od typowych hamerykanskich filmów, dzieki czemu jest tak dobry.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #417 dnia: Lipca 24, 2005, 23:16:36 pm »
Cytat: "Ako"
Oglądał ktoś Dany the dog z Jetem Li? muszę przyznac ze film jest całkiem świetny, ciekawie wyrezyserowany i odskakuje od typowych hamerykanskich filmów, dzieki czemu jest tak dobry.



ogladalem i nawet podobal mi sie ten film, zastanawiam sie takze jak Jet Li to robi majac tytle lat na karku :shock:

grom

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #418 dnia: Lipca 24, 2005, 23:31:23 pm »
wojna swiatow-jak dla mnie tragedia,jakies to wszystko strasznie naciagane(pod tym wzgledem najlepsza scena z samochodem)zakonczenie typowo amerykanskie,historia rowniez banalna,glowny watek ojca ktory potrzebowal wojny swiatow aby przypomniec sobie o tym ze jest odpowiedzialny za  swoje dzieci jest tak oklepany ze szkoda gadac,tomek sie skiepscil,jedyny naprawde duzy plus tego filmu to dziewczynak,jak dla mnie zagrala swietnie,no i co by nie gadac efekty specjalne+muzyka byly niczego sobie.Wiem, film na podstawie ksiazki,nie czytalem,oceniam sam film.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #419 dnia: Lipca 25, 2005, 00:25:24 am »
Jak to napisala Gazeta Spillberg zawsze byl duzym dzieckiem i w kreceniu tkliwych historyjek z happy endem i konska dawka patosu zawsze byl mistrzem. Klopot w tym, ze nic innego nakrecic nie potrafi.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #420 dnia: Lipca 25, 2005, 09:31:56 am »
Jeśli chodzi o Wojnę światów...
Z tego co mi wiadomo, to film był na podstawie audycji radiowej.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #421 dnia: Lipca 25, 2005, 09:55:38 am »
Cytat: "dcf"
Jeśli chodzi o Wojnę światów...
Z tego co mi wiadomo, to film był na podstawie audycji radiowej.


no a audycja na podstawie ksiazki z XIX wieku, a jezeli chodzi o ta audycje to gdy w przed 2 wojna byla ona nadawana w USA to ludzie wpadli w panike bo naprawde uwierzyli ze ziemia zostala zaatakowana przez marsjan :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: slyszalem na RMF fragmenty tej audycji...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #422 dnia: Lipca 25, 2005, 09:58:57 am »
Wczoraj w końcu obejrzałem Blade Runnera... Kurka - naprawde mocny film, daje co nieco do myślenia i nic dziwnego, że służył za inspirację takim pozycjom, jak GiTS (a tak niechybnie było). :shock:
GT: Trusio

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #423 dnia: Lipca 25, 2005, 10:34:13 am »
Blade Runner to pozycja obowiazkowa - zalozylismy nawet redakcyjny fan klub, co nie FAXiu?  :lol:

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #424 dnia: Lipca 25, 2005, 11:12:28 am »
Cytat: "Palli"
Blade Runner to pozycja obowiazkowa - zalozylismy nawet redakcyjny fan klub, co nie FAXiu?  :lol:


O ile proze Philipa K. Dicka uwielbiam, tak ten film mnie jakos nigdy nie zachwycil.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #425 dnia: Lipca 25, 2005, 11:25:53 am »
Cytat: "lewik"
Cytat: "Palli"
Blade Runner to pozycja obowiazkowa - zalozylismy nawet redakcyjny fan klub, co nie FAXiu?  :lol:


O ile proze Philipa K. Dicka uwielbiam, tak ten film mnie jakos nigdy nie zachwycil.

I tak jest to najlepsza adaptacja prozy Dicka. Impostor jeszcze uszedł (zakończenie niesamowicie złagodzili), ale już Raport Mniejszości czy Wypłata - dramat.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #426 dnia: Lipca 25, 2005, 12:05:06 pm »
Cytat: "Von Zay"
Cytat: "lewik"
Cytat: "Palli"
Blade Runner to pozycja obowiazkowa - zalozylismy nawet redakcyjny fan klub, co nie FAXiu?  :lol:


O ile proze Philipa K. Dicka uwielbiam, tak ten film mnie jakos nigdy nie zachwycil.

I tak jest to najlepsza adaptacja prozy Dicka. Impostor jeszcze uszedł (zakończenie niesamowicie złagodzili), ale już Raport Mniejszości czy Wypłata - dramat.


Mam to szczescie, ze nie czytalem tego co ekranizowali, a Paychecka nie widzialem :). Zreszta Paycheck to tylko efektowne opowiadanie, nie wiem jak mogli skonocic, nie chce wiedziec. Musze jednak zaznaczyc, ze Tajemnica Syriusza byla niezla, i zakonczenie tez odpowiednie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #427 dnia: Lipca 25, 2005, 20:21:14 pm »
a na mnie czekaja w domciu 4 gorace plytki z przygodowka Blade Runner... od Fucksa dostalem...

"... i've seen things you people wouldn't belive ..."

najmocniejsze zakonczenie w historii kina.........

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #428 dnia: Lipca 25, 2005, 20:23:35 pm »
"... but all those moments will be lost in time, like tears in rain... time to die..."

BR to magia :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #429 dnia: Lipca 25, 2005, 20:26:34 pm »
Cytat: "Palli"
"... but all those moments will be lost in time, like tears in rain... time to die..."


az mnie w gardle scisnelo ... :cry:

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #430 dnia: Lipca 25, 2005, 21:17:41 pm »
Dicka sobie lepiej poczytajcie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #431 dnia: Lipca 25, 2005, 21:24:14 pm »
A kto oglądał ekranizacje House of the Dead-koszmarny film :lol:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #432 dnia: Lipca 25, 2005, 21:37:45 pm »
Kama Sutra 8) -   Wiele ciekawych pozycji, których wcześniej nie znałem, niezłe, doświadczone laski,bardzo ekscytujące wrażenia :!: POLECAM wszystkim :!: Ludzie od czego macie DVD w konsoli, trza jeszcze tylko wolnej chaty... :wink: no i popcornu 8)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #433 dnia: Lipca 26, 2005, 22:34:10 pm »
"Skazani na Shawshank"- nie wiem czemu dopiero teraz to oglądałem  :? . film wypasiony (jak dla mnie). ogląda się znakomicie. SPOILERno i scena, w której wieszał się Brooks o mało się nie popłakałem...polecam każdemu!

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #434 dnia: Lipca 26, 2005, 23:03:39 pm »
Właśnie wróciłem z małego seansu. Obejrzeliśmy 13 Dzielnice i zaczęliśmy kilka innych filmów, ale były nudne. 13 Dzielnica całkiem spoko, fajny film akcji, ale fabuła naiwna jak zwykle w takich filmach, le-parkourzysta :lol: David Belle ładnie zagrał, mimo, że to nie jego fach (chyba). Fajne efekty, ciekawe czy sceny Belle były markowane, myśle, że nie.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpnia 01, 2005, 01:20:58 am »
Widzę, że poruszono tu dość ważne tematy:
Blade Runner - kultowy film, dołączam się do fanklubu :wink:
Paycheck - flek w szczytowej (czyli bliskiej zeru) formie, nuda i flaki z olejem, zresztą Uma to szpetna babka
Raport Mniejszości - książki nie czytałem - film "zwykły"
WOjna Światów - to jest film na podstawie śruby Orsona Wellsa. Gościu jest Bogiem :] może my zaśrubujemy państwo, że Klewkański Potwór - Endrju prowadzi w sondażach - ludzie pochowają się w snopach na kaszubach. CO do samego filmu - cholernie mi się podobał dramat ojca, naprawdę poruszająca historia (miętki jestem i co chwila miałem łzy w oczach). Zbrodnią jest oglądanie tego filmu w STEREO to już zapowiadam. Na szczęście jak zwykle byłem w kinie.

Pozytywnie ostatnio zaskoczył mnie TVN. Na początku EdTV, dość banalna, aczkolwiek dobrze podana historia w stylu Truman Show i Sweet November. Wiem wiem niby film obyczajowy dla bab, a też się wzruszyłem. A BTW chcę mieć taką żonę - SPOJLER byle zdrową. Chociaż w sumie najpierw był SN... zresztą co to za różnica.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpnia 01, 2005, 09:23:10 am »
na TVN byl ostatnio film Zycie, naprawde kto nie ogladal niech pozaluje, byl to taki komediodramat z Eddy Murphy i Martin Lawrence, opowiadal on o kolesiach co w latach 30 zostali skazania na dozywocie za morderstow ktorego nie popelnili.....najlepsze jest to ze ucielki dopiero po 65 latach!!!!!
film naprawde byl fajny TVN sie poprawia i to ostro

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpnia 01, 2005, 11:04:50 am »
Obejrzałem ostatnio New Police Story ze staruszkiem Jackie'm Chanem. I powiem wam - jeśli tak mają wygladać współczesne filmy z Hong Kongu to... ja jestem za!! Chcę więcej, więcej, więcej!!! Naprawdę fajne sceny walk (chociasz nie przesadzone i nie jest ich tak dużo jak w niektórych innych produkcjach z tamtych stron :]  ), świetne popisy kaskaderskie, nieco strzelania, świetna historia, nagle zwroty akcji, fantasyczne postaci (moją faworytką jest młoda policjantka z działu informatycznego - ojj  :o ), muzyka chórami przywodząca na myśl filmiki z Advent Children, no i nieśmiertelny Jackie, który "wciąż może" :D  POLECAM!!
GT: Trusio

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpnia 01, 2005, 22:21:56 pm »
Ostatnio oglądałem Donnie Darco wersje reżyserską i powiem jedno film masakryczny ściągajcie, załatwiajcie ,oglądajcie i film skumajcie. A powiem jedno nie będzie łatwo ogarnąć ten film i wystawić teorie ,która wyjaśńiała by w prosty sposób historie przedstawioną w filmie.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpnia 01, 2005, 22:37:28 pm »
Filmy godne polecenia obok Donnie Darko z filmów co ostatnio oglądałem spoko są też The Machinist,The Jacket oraz Człowiek pies.W The Machinist gra Christian Bale[najnowszy Batman] do tego filmu schudł 20 kilo musicie to zobaczyć.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-