Autor Wątek: Alan Wake  (Przeczytany 129125 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #80 dnia: Października 19, 2008, 13:33:02 pm »
A fakt... nie wiem, ale wydawało mi się, że o Maksie też było cicho; z tego, co pamiętam co czytałem, to kiedy gra wyszła, ludzie byli zaskoczeni, bo to było tak nagle.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #81 dnia: Października 19, 2008, 17:47:20 pm »
O Maxie wiedziałem już dość sporo 2 lata przed premierą za sprawą artykułu zamieszczonego w czasopiśmie o nazwie PCgamer (o ile się nie myle)
 Ja po prostu chce zobaczyć jak idzie robota ludziom z Remedy, czy naprawdę gra jest warta
wyczekiwania, niech dadzą chociaż jakiś ochłap bo jestem wygłodniały :P

Wiem w tym roku czeka nas wysyp dobrych tytułów, ale ja większości z nich nie zakupię(wiadomo pieniądze na drzewie nie rosną ) to jednak mnie bardzo intryguje ten tytuł , ostatnio na rynku brakuję gier z gatunku survival-horror, a tym bardziej tych , które mogą do nich wnieść coś innowacyjnego.
 W tym roku wiadomo Dead Space , Left4Dead , a przyszły RE5 , czy Alan Wake będzie prawdziwą wisienką na torcie , no cóż pewnie nie prędko się dowiemy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 296
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #82 dnia: Października 19, 2008, 18:08:27 pm »
Po tym co pokazano do tej pory moge powiedzieć jedno. Ta gra aż ocieka genialnym klimatem. Czuć tam duch Miasteczka Twin Peaks. Małe miasteczko, Jesienna sceneria, aura tajemniczości. Ogólny zarys scenariusza przypomina Lśnienie ale zaliczyć to można jedynie in plus. Czekam na tą gre jak cholera. Jeśli zepsują ten potencjał to zabije :P

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #83 dnia: Października 19, 2008, 18:13:45 pm »
jeszcze się okaże, że Alan prześpi tą generacje. ;) i co wtedy !?

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #84 dnia: Października 19, 2008, 19:16:07 pm »
A fakt... nie wiem, ale wydawało mi się, że o Maksie też było cicho; z tego, co pamiętam co czytałem, to kiedy gra wyszła, ludzie byli zaskoczeni, bo to było tak nagle.
A przypadkiem nie byli zaskoczeni innowacjami i grafą ?  :P

Piter u mnie podobnie też nie uda mi się kupić wszystkich gier w jakie chciałbym zagrać, ale zawsze można to sobie rozłożyć. Kto mi zabroni grać w Far Cry 2 albo Red Alert 3 na wakacjach ? ;)

mateo no w to już wątpie heh

P.S. i pamiętajcie o moim proroctwie - przełom styczeń/luty mega trailer będzie  :grin:

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #85 dnia: Października 19, 2008, 20:41:08 pm »
mam nadzieje, że proroctwo się spełni.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #86 dnia: Października 20, 2008, 10:15:51 am »
mam nadzieje, że proroctwo się spełni.

tez trzymam kciuki :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #87 dnia: Października 20, 2008, 20:02:24 pm »
By Jarno Kokko @ yougamers.com
Cytuj
The Finnish pre-screening of the new Max Payne movie was held in Helsinki last week. As we reported earlier, a rumor indicated that it was supposed to have a new trailer of Remedy's upcoming Alan Wake attached to it - and the rumors turned out to be true!

Unsurprisingly the trailer was quite impressive. There were some bits that betrayed the fact that this is all in-engine and not pre-rendered, but it was very much a cinematic trailer about the storyline and in that regard the new trailer is as mysterious as ever, teasing but not really revealing... Visually the trailer included some technological improvements over the screenshots that have been available on the official site for a while. The trailer flashed by quickly - maybe a bit over a minute - but I noticed

* Film grain effects
* Bloom effects
* Realistic fog
* Best flashlight effect I've ever seen
* Some character bits, including what I assume was Alan's wife
* Ton of fast cuts between various action sequences
* Rapid camera zooms through the hills and forests
* ...and in the end, some shadowy figures with blunt weapons
* "Alan. Wake up."

Photorealistic textures and constant play with light and shadows are still a big part as well. The town of Bright Falls seems to have also gained a ton of extra detail since the previous videos were published - it looks like a real town instead of a video game level! The trailer definitely looked like it was specifically made for movie theaters - 2.35:1 CinemaScope aspect ratio and everything - from in-game cut scenes and/or specific sequences created in-engine, so no actual gameplay was shown. If the whole game is even half as pretty as the trailer, it looks like Alan Wake will be worth the wait.

No word yet if or when the trailer will be posted elsewhere, but I got the understanding that it would be published online sooner or later.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #88 dnia: Października 20, 2008, 22:14:59 pm »
mam nadzieje ze wkrotce ten trailer bedzie w sieci :)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #89 dnia: Października 21, 2008, 17:37:15 pm »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #90 dnia: Października 21, 2008, 17:46:37 pm »
Już czuję ten klimat , spacerek po lasku wieczorową porą  :smile: .
To musi się udać.

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #91 dnia: Października 21, 2008, 17:48:44 pm »
jak zmarnują tak wielki potencjał to pozabijam. (dosłownie i w przenośni)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #92 dnia: Października 21, 2008, 18:00:33 pm »
http://www.gamersyde.com/news_7249_en.html

nowy trailer i screeny.
Trzeba przyznać, że robi wrażenie :cool:  Szczególnie dobrze wyglądają lokacje w ciemności. Oby tylko walka stała na drugim planie i stanowiła jakiś tam procent gry, a nie ponad połowę.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #93 dnia: Października 21, 2008, 18:02:48 pm »
na oficjalnej www, można pobrać też trailer w 1080p :). NO jeśli gra będzie tak wyglądała jak na tych screenach to szykuje sie killer graficzny,no chyba że shooty pochodzą z pc co jest całkiem możliwe. Jestem ciekaw jak bardzo są zaawansowane prace ?? hmm..  .Ja osobiście licze na późną jesień 2009. Niestety:(

ps. szczerze mówiąc bardziej niż na Alana czekam na Mafie II :grin:

nakimushi

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #94 dnia: Października 21, 2008, 18:52:08 pm »
postacie wygladaja jak manekiny wedlug mnie _ zero animacji twarzy
grafika bardzo dobra ale kto wie z czego to puszczaja

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #95 dnia: Października 21, 2008, 19:07:19 pm »
Nareszcie coś ruszyło w temacie ! Trailer prezentuje się wybornie, podobnie jak screeny ;) . Fajny smaczek w postaci sławy Alana w Pride Falls - jest rozpoznawalny, jego książki promowane w księgarniach. I dobrze wiedzieć, że wbrew pierwszym screenom, nasz bohater nie będzie sam. Nie mogę się doczekać tego tytułu - klimat, rozmach (ogromny teren) oraz wielki kredyt zaufania dla developera, to są dla mnie największe jej zalety (jak na tą chwilę).
Remedy da radę, jestem tego pewien :)
jak zmarnują tak wielki potencjał to pozabijam. (dosłownie i w przenośni)
Uważaj, żebyś sobie nie zepsuł gry swoimi zbyt wielkimi wymaganiami (prawie każda gra zawodzi, jeśli hype jest na nią za duży). A Alan Wake zrobi furorę, zobaczysz. 9/10 będzie średnią oceną...mam nadzieję :twisted:
PSN ID: WojtqGO

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #96 dnia: Października 21, 2008, 19:34:04 pm »
postacie wygladaja jak manekiny wedlug mnie _ zero animacji twarzy
grafika bardzo dobra ale kto wie z czego to puszczaja

mam tak samo, grafika( w szczególności tekstury) są na bardzo wysokim poziomie. animacja jak z poprzedniej generacji :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 296
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #97 dnia: Października 21, 2008, 19:37:50 pm »
może do czasu premiery coś zrobią z animacją. Oby bo jak dla mnie to jest jeden z lepiej zapowiadających sie tytułów. Ehh ten klimat....

lupinator

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #98 dnia: Października 21, 2008, 19:42:41 pm »
postacie wygladaja jak manekiny wedlug mnie _ zero animacji twarzy
grafika bardzo dobra ale kto wie z czego to puszczaja
Dokładnie - brak mimiki twarzy jest strasznie wydoczny.

No, ale ogólnie wrażenia pozytywne - fajnie to wszystko zmontowane i oby nie pokpili klimatu wstawiając jakieś sci-fi czy inne dziwactwa jak w drugiej połowie Fahrenheita.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #99 dnia: Października 21, 2008, 19:46:03 pm »
Może nie tyle cała animacja jest do kitu, ale na pewno animacja twarzy; jest bardzo sztywna (ba, u Alana to chyba przez cały filmik wyraz twarzy się nie zmienia). Jednak cała reszta (w tym klimat) wygląda zabójczo.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #100 dnia: Października 21, 2008, 21:18:34 pm »
fakt animacja twarzy jest hmm na poziomie niewiele wyższym niż w fahrenheit. reszta tip top po tym co zobaczyłem. Więcej pewnie będziemy wiedzieć po jakimś playteście.  :cool:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #101 dnia: Października 21, 2008, 21:26:20 pm »
Zanim ta gra wyjdzie na pewno dopracują animację twarzy ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #102 dnia: Października 21, 2008, 21:42:00 pm »
taa - tylko ze pierwsza prezentacja tej gry byla pokazywana na 4 rdzeniowym pc rok czy 2 lata temu/
za ladnie to wyglada jak na xboxa  :?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #103 dnia: Października 21, 2008, 21:45:08 pm »
Możliwe,możliwe ale chyba panowie aż tak tego nie okroją względem PC, myślę że nie będzie źle ;)

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #104 dnia: Października 21, 2008, 21:46:21 pm »
taa - tylko ze pierwsza prezentacja tej gry byla pokazywana na 4 rdzeniowym pc rok czy 2 lata temu/
za ladnie to wyglada jak na xboxa  :?
pamiętam te zmiany pogodowe notabene wyglądające mistrzowsko.Przepiękny krajobraz doszlifowany do granic możliwości tej generacji.Ogromny teren do eksploracji.Zero spadku animacji.
Jeśli to tech-demo byłoby puszczone na Xie 360, to ja nie mam pytań.

ps.nakimushi dobrze prawi.


« Ostatnia zmiana: Października 21, 2008, 21:51:30 pm wysłana przez mateo »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #105 dnia: Października 21, 2008, 21:58:18 pm »
Cytuj
Q: Why release a trailer now?
A: The inspiration behind making this trailer was to see it alongside the Max Payne movie premiere on the silver screen, and we wanted a movie feel to it. That’s also the reason it’s in “CinemaScope” 2.35:1 aspect ratio. Besides, I think we owed it to our fans :love:.

Q: Is this from the game engine?
A: With the exception of title screens (Remedy/MGS/Alan Wake), it’s all from the game engine. The depth-of-field effects have been added as a post-process to enhance the visual storytelling.

SCREENSHOTS:

Q: What platform was used?
A: PC. The shots were taken in 1080p resolution (using 4xMSAA) and scaled down to 720p for web release. We are only releasing a few shots, and we wanted these to be usable for print purposes as well, therefore the higher resolution. The game looks very good on Xbox360 too but only runs in 720p.

Q: There’s cool Depth-of-Field in the Cabin shot, is this real time?
A: That shot is from the Cinematic Trailer. We intend to use DOF effects to enhance storytelling in the in-game cinematics, but (at least at the moment ) it is done as an offline post process. Otherwise that image is fully rendered by the game engine.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #106 dnia: Października 21, 2008, 22:07:22 pm »
no to chyba wszystko już wyjaśniło.  8-)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #107 dnia: Października 21, 2008, 23:07:51 pm »
szczerze, to trailer mnie nie rusza, nie doznałem żadnych dreszczy, włosy na głowie nie stanęły, na rękach i innych częściach ciała tyż, a oglądałem w słuchawkach co podwaja doznania, po tylu achach byłem przekonany że to będzie "TO" ( może też alkohol płynący w moich żyłach tak robi ^^ ). graficznie ładnie, jednak postacie wyglądają tragicznie, manekiny for the win, sorry panowie, HL2 w tej kwestii robi wieksze wrażenie. Widać że to taki trailer jak robią w filmach, jednak trailer MGS4 oglądało się znacznie lepiej, no ale tam wiadomo kto robił, sam mistrz  8-)  Na chwile obecną, tyle czekania, szumu i tak "pół siana, pół gnoju", czyli czekałem na więcej, a trza wiedzieć mości panom, że czekałem i liczę dalej na ten tytuł.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2008, 23:10:10 pm wysłana przez Moldar »

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #108 dnia: Października 22, 2008, 13:18:56 pm »
To ciekawe-pisarz przeżywający kryzys twórczości udaje się do malowniczego miasteczka wypoczynkowego gdzie dzieją się dziwne i zarazem straszne rzeczy z tym że nie do końca wiadomo czy są rzeczywistością czy też wymysłem bohatera.To wszystko przypomina mi trochę film "Sekretne okno" z Deep'em w roli głównej. http://sekretne.okno.filmweb.pl/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #109 dnia: Października 22, 2008, 13:29:01 pm »
albo lśnienie:P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #110 dnia: Października 22, 2008, 13:31:42 pm »
Albo "Worek kości" (książka, film jeszcze nie  powstał ;))
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #111 dnia: Października 22, 2008, 13:34:58 pm »
co by nie mówić, moty wdzięczny i możliwy do fajnego zaadaptowania.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #112 dnia: Października 23, 2008, 14:48:12 pm »
Słuchajcie przecież to wygląda jakby przez te lata zmienili silnik na całkiem inny  :eek:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 05, 2009, 12:23:07 pm »
Noworoczny zestaw informacji o Alanie Wake?u
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44548

Cytuj
Oficjalne forum gry jest często odwiedzane przez członków zespołu Remedy, którzy przez użytkownika MarcusRMD udzielają wielu ciekawych informacji i odpowiadają na pytania użytkowników. Teraz prezentujemy wam wybór najciekawszych wypowiedzi owego Marcusa, jakie pojawiły się przy okazji dyskusji na różne tematy związane z grą. Na pierwszy ogień idzie najnowszy dostępny zwiastun gry (o którym pisaliśmy w październiku): jest to rzecz niemal w 100% stworzona na silniku gry ? jedynym dodanym w post-processingu efektem była głębia ostrości. Przy okazji dowiadujemy się, że platformą użytą do prezentacji trailera oraz premierowych obrazków, był pecet (materiały te są oryginalnie dostępne w rozdzielczości 1080p, zostały jedynie zmniejszone na potrzeby Internetu, a X360 potrafi generować grafikę równie ładną, ale ?tylko? w 720p).

Wśród zapytań do Marcusa pojawiła się również ciekawa wizja dotycząca fabuły gry: Alan brał udział w wypadku samochodowym i zapadł w śpiączkę. Miasteczko Bright Falls to manifestacja jego psychiki, która jest niejako ?zagubiona w lesie?. Alan jest w pewnym stopniu zdolny kontrolować wydarzenia zachodzące w jego głowie, choć nie wie dlaczego. Wraz z postępem fabuły sprawa staje się jasna ? albo Alan pozostanie w miasteczku, w kompletnej ciemności (czyli pozostanie w śpiączce) lub też znajdzie drogę ku światłu (czyli się obudzi). Komentarz człowieka z Remedy brzmi następująco: ?Twoje domysły są w 100%... zaraz, czy to aby nie jest temat, o którym mieliśmy nie rozmawiać?? Tak czy siak ? brzmi nieźle.

Na koniec dwie informacje ? o ewentualnych zabezpieczeniach antypirackich (?Jest chyba wciąż za wcześnie, by Remedy mogło o tym mówić. To jest raczej działka Microsoftu, więc nie spodziewajcie się niczego różniącego się od reszty tytułów z logiem Games for Windows.?) oraz o platformach. Jak się okazuje jedynym oświadczeniem w tej kwestii było póki co ?konsole następnej generacji?. Liczba mnoga jest oczywiście zauważalna, ale pewniakami jak na razie są pecet i X360. ?W 2005 roku tworzenie gier na PS3 przez zespół z zewnątrz było wielką niewiadomą. I choć jest to świetna konsola z mnóstwem doskonałych gier, to wciąż jest określana przez wielu twórców jako bardziej kosztowna i trudniejsza do opanowania niż X360.? Zatem w zasadzie nic konkretnego powiedziane nie zostało, ale MarcusRMD zaznaczył, że z góry ?przeprasza za ewentualny zawód? w kwestii platform dla Alana Wake?a (w końcu wydawcą gry będzie Microsoft).

A jeśli łudzicie się, że choć słówkiem została wspomniana zakładana data premiery gry, to możecie już przestać. Nie pojawił się nawet komentarz co do tego, czy ujrzymy grę jeszcze w 2009 (choć byłoby niezmiernie miło). Czekamy zatem!

Diuk

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:10:29 pm »
Widzieli wy?

Cytuj
Leaked Alan Wake footage


Fake, nie fake, ale jak dla mnie klimat walący z ekranu (jeśli to naprawdę AW...) jest po prostu porażający  :shock:

lupinator

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:16:00 pm »
Gra nie miała być czasami z perspektywy trzeciej osoby?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:18:38 pm »
Cytuj
Leaked Alan Wake footage



Intrygujące. Całkiem ok wygląda i ma potencjał. Jednak światło z latarki jest porażkowe...
Chociaż ja i to spodziewam się czegoś innego po AW.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:19:23 pm »
To nie Alan Wake. Na NeoGAF zidentyfikowano grę jako jakiś tytuł z PS3, który trafił do kosza (:().

A o tym, że to nie Alan już na pierwszy rzut oka można stwierdzić po:
1. AW to gra tpp, tu jest gameplay fpp
2. Alan nie nosi rękawiczek ;)

EDIT: chodzi o grę "Redwood Falls"...

Z innych info,
Cytuj
Remedy Games got in touch this morning to tell videogaming247 that with regards to Alan Wake, we can expect to see something “interesting” but only “when the time is right.”

“Yeah, I think we will see something interesting,” said Remedy to VG247 when we asked if there was something new to report. “[We] will be looking at our schedules and sorting interviews etc. out when the time is right.”

However, GDC 09 might be “a little too early”, the developer confirmed. We’re keeping our fingers crossed.

Alan Wake was announced to some fanfare back in 2005. Since then, however, information has been rather thin on the ground.

However, last year, Remedy released some cool looking footage and images.

Earlier that same month, Remedy explained that the reason the psychological thriller is taking so long is because there is only a small development team at work on the game.

Alan Wake is expected sometime this year for Xbox 360, and going by the above quote it seems we might know more very soon.
http://www.videogaming247.com/2009/01/27/remedy-you-will-see-something-interesting-when-the-time-is-right/

Czyżby ten tytuł faktycznie miał wyjść w tym roku?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2009, 22:22:29 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Diuk

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:20:45 pm »
To nie Alan Wake. Na NeoGAF zidentyfikowano grę jako jakiś tytuł z PS3, który trafił do kosza (:().

Serio? No, co za kutasy...  :shock:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 28, 2009, 22:24:09 pm »
No i git, ch**owe to było