Ankieta

podanie/rekomendacja - czy to dobry pomysł?

tak
15 (40.5%)
nie
9 (24.3%)
jestem za, ale oczekuje innego rozwiązania
13 (35.1%)

Głosów w sumie: 32

Głosowanie skończone: Stycznia 09, 2007, 15:16:09 pm

Autor Wątek: porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja  (Przeczytany 15432 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 11, 2007, 23:25:02 pm »
Dalej nie rozumiesz. Stoi jak wół walczyć z obrażaniem innych za różnice poglądów. Różnica poglądów nie ma tu nic do rzeczy, a kultura dyskusji. Różnice poglądów wynikają z ludzkiej natury i koncepcje, że trzeba z nimi walczyć mógłby spłodzić jedynie głupiec albo chory umysł.

Prawda to, że umiejętność czytania ze zrozumieniem ginie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 11, 2007, 23:58:15 pm »
Główne słowo katalizator trollerstwa na GO- 'Fanboj'. Myśle że dobre by było natychmiastowe ostrzeżenie dla osoby która wymierzyła taki zwrot do kogoś lub grupy osób. Oczywiście nie chodzi mi o banowanie za samo powiedzenie słowa ale o sytuacje kiedy ktoś obraża nieokreślogą grupe zwykłych fanów, użytkowników danej platformy czy osób o odniennych poglądach.
'Fanboj' utrwalił się w naszej pamięci i sieje same negatywne skojażenia, niestety.

A mówi to wszysko licencjonowany fanboy nintendo.  :wink:  :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 12, 2007, 00:45:33 am »
Cytat: "monio4"
Główne słowo katalizator trollerstwa na GO- 'Fanboj'. Myśle że dobre by było natychmiastowe ostrzeżenie dla osoby która wymierzyła taki zwrot do kogoś lub grupy osób. Oczywiście nie chodzi mi o banowanie za samo powiedzenie słowa ale o sytuacje kiedy ktoś obraża nieokreślogą grupe zwykłych fanów, użytkowników danej platformy czy osób o odniennych poglądach.
'Fanboj' utrwalił się w naszej pamięci i sieje same negatywne skojażenia, niestety.

A mówi to wszysko licencjonowany fanboy nintendo.  :wink:  :P


Dobre to, dobre. Jestem za.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 12, 2007, 07:27:17 am »
Lewik, różnica poglądów ma wiele do rzeczy, bo prowadzi do słowoczynów i każdemu możę się wmsknąć wrzuczony tu przez monio faboj czy inne obelgi. Że ty tego nei widzisz, to już nie moja wina.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 12, 2007, 14:07:09 pm »
Tak, ale nazywanie np. "fanboje" każdego, kto napisze złe słowo o Microsofcie, Sony bądź Nintendo, i jeżeli często jest to jedyny argument ("no tak, w końcu to piszą fanboje...", "no jasne, w końcu GO to fanboje..." itp itd) to tu raczej nie jest to żaden poziom dyskusji, a jedyne obrażanie ludzi.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 12, 2007, 19:47:50 pm »
fakt, fanbojem mozna zostac za byle co. moze porobic zagrody dla bydla i przy rejestracji wybierac platforme ktora chcialo by sie komentowac i tylko pod newsami jej dotyczacymi mozna by zostawiac komenty :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
porządek z komentarzami newsów na GO - propozycja
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 13, 2007, 16:28:44 pm »
Ja się zastanawiam, dlaczego taki Tango20 albo TrueAmenor normalnie funkcjonują na nowych kontach?

Przecież to normalne, że będą się stale rejestrować, skoro na nowym koncie pozwala im się działać przez kilka dni. Gdyby ich blokować natychmiast, a nie czekać aż znów zrobią bajzel, szybciej im się chyba znudzi  :roll: