Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 233694 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #600 dnia: Maja 17, 2006, 23:01:01 pm »
alesz to byl mecz no piekny poprostu gole dramaturgia lzy i radosc wszystko to co w pilce jest najpiekniejsze obie druzyny zagraly wysmienity futbol a wygrala Barca Barca Barca

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #601 dnia: Maja 17, 2006, 23:05:36 pm »
Brawa dla Barcy, dla Arsenalu równiez. Taka jest piłka, dramaturgii nie zabrakło. Szczególnie kiedy była czerwona kartka dla Lemana.
Nie ma co za bardzo komentowac w sumie, ale te dwie bramk Barcy były do wyjecia, szkoda, ze Leman dostał czerwona :( Jak dla mnie obydwie druzyny na puchar zasluzyły, ale tylko jedna moze go otrzymac ;p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #602 dnia: Maja 17, 2006, 23:08:29 pm »
pytanie co by bylo lepsze, uznanie bramki, czy ta czerwona kartka, bo sedzie mogl uznac bramke i darowac kartke bramkarzowi

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #603 dnia: Maja 17, 2006, 23:29:59 pm »
Oczywiscie, ze bramka bylaby lepsza. Ja na poczatku myslałem, ze bedzie 1:0 i czerwona dla Lemana O_O :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Linksan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-05-2006
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #604 dnia: Maja 17, 2006, 23:34:19 pm »
BARCA WINER :DD

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #605 dnia: Maja 17, 2006, 23:35:33 pm »
Uznanie bramki i żółta kartka dla Lehmana byłaby korzyścią dla widowiska. Wtedy siły nadal byłyby wyrówane, a tak...

No cóż, szkoda szczególnie sytuacji Hleba i henryego. Myslę, że gdyby jedna z z nich byłaby wykorzystana byłoby już po meczu.

Podziękowania dla obu ekip za wspaniały mecz.





Forza Juventus! Il campioni dello Italia siamo noi :D.

_invictus

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #606 dnia: Maja 17, 2006, 23:53:07 pm »
skandal, granda i Janas goł ałej........ nie no, fartuchy i lalusie, buuuuuuuuuu  :( arsenal mial miec puchar!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #607 dnia: Maja 18, 2006, 01:41:49 am »
ehh juz 3 rok z rzędu nie wygrywa w finale drużyna której kibicowałem :?
niestety w meczy wystąpiły drużyny którym puchar się należał, ale jak Ako napisał, wygrać mogła tylko jedna. Cieszy mnie jednak postawa i walka kanonierów- szczególnie Ljungberga i Henry'ego, pokazali że są elitą światowego futbolu, zwłaszcza szwed udowodnił jak ważna jest walka i zacięcie. Szkoda że Ronaldinho nie był zbyt widoczny- za to Eto udowodnił, że jest piłkarzem nie odbiegającym od gwiazd takich jak Sheva czy Ronaldo, Larsson to samo; nawet nie wiecie jak się ucieszyłem widząc jednego z moich ulubionych graczy w takiej formie, z taka postawą i po prostu ukradł laury wszystkim.


dobrze że wygrała druzyna taka jak Barca, życzyłem jednak z całego serca zdobycia championatu Arsenalowi. Bardzo chciałem zobaczyć Fabregasa, Hleba, Henry'ego, Reyesa, Toure i Ljingberga płaczących ze szczęścia... drugi taki sezon pewnie się szybko im nie zdarzy :(
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #608 dnia: Maja 18, 2006, 07:46:35 am »
Wczorajsze emocje były prawie zabójcze dla mego serca... :D Akcja z 5 minuty - błąd obrońców Barcy, bożyszcze tłumów Henry strzela z "zamkniętymi oczami" w sytuacji sam  na sam i trafia w bramkarza - myślę, że jakaś inna hiper-mega gwiazda światowego futbolu by to wykorzystała :lol:  Kolejna akcja z 17 minuty: usunięcie bramkarza oraz anulowanie bramki Guliego - już wtedy przeczuwałem, że następny ruch będzie należał do Arsenalu. No i tak się faktycznie stało - po faulu którego nie było, podyktowany został rzut wolny.  Henry (o dziwo ;) ) ładnie dośrodkował, a Barca w swoim stylu nie upilnowała Sola C.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi Dumy Katalonii, ale poza kapitalnym balansem ciała, a następnie uderzeniem Eto'o w słupek (piłkę ładnie sparował nań Almunia) nic z tego nie wyniknęło.

Druga połowa to już praktycznie dominacja Blaugrany i  napędzające strachu kontry The Gunners ("hiper-mega gwiazda światowego futbolu" - Henry znów w sytuacji sam na sam pudłuje, a właściwie znów strzela w bramkarza). Warto podkreślić doskonałe zmiany Rijkaarda: Larsson, Belletti oraz rozdzielający w środku boiska piłki Iniesta. Barca "siadła" na przeciwniku, a pierwszy mecz z Chelsea udowodnił, iż obrona wyniku w 10 przeciwko Dumie Katalonii jest z góry skazana na porażkę...

9 lat czekałem na kolejny europejski finał pucharu mej jedynej klubowej miłości... Wczorajsze emocje będą jednymi z tych najpiękniejszych :D  

Henry - w sumie taki sobie mecz. Asysta ładna, ale zmarnowane dwie "setki", które mogłyby rozstrzygnąć mecz. Fani Francuza przypomną jego ładne rajdy (ale trzeba zauważyć, że  miejsca miał jak na pasie startowym cywilnego lotniska) oraz jeden, ładnie bity strzał z dystasu (pierwsza połowa). Złą stroną zwycięstwa Barcy jest to, że będę musiał tolerować Titiego w Barcelonie w sezonie 2006-2007... :x

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #609 dnia: Maja 18, 2006, 09:43:15 am »
Piekny meczyk. Szczerze mowiac na poczatku nie wiedzialem za bardzo komu kibicowac, ale gdy zobaczylem gol Barcy, bylem bardziej ucieszony niz po golu Arsenalu, mimo tego pod koniec bylo mi nieco szkoda Arsenalu
PSN: CooliG

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #610 dnia: Maja 18, 2006, 10:57:51 am »
Don kuwa czyzbyś miał coś do Henryka? :twisted: wara od niego: !: geniusz i już.

ehh chciałbym być na miejscu synka Guilego :lol: przeciez całkowicie mnie to rozwaliło jak osbie z nim łazi po murawie, rozmawia z Henrym etc. A po tym jak francuski snajper rozmawiał z katalończykami było czytelnie widać- następny sezon spędzi w niebiesko-bordowym trykocie...

ale mecz i tak był piekny, lepszy od tego co było rok temu 8)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #611 dnia: Maja 18, 2006, 11:37:27 am »
Taa jesli Henry zagrał taki sobie mecz co dopiero mowic o Ronaldihno? :lol:
Eto tez nie trafil sam na sam, mial nawet duzo korzystniejsza sytuacje. Henry musiał piłke przyjac nakładka! Co jest nie lada sztuka, a udalo mu sie fantastycznie, niestety nie zdalal juz szczelic. Zaraz po tej akcji oddał piekny strzał z daleka. No i te sam na sam co miał... troch daleko bylo, ale taki Henry powinien to trafic.
Don, a pamietasz Eto w polfinalach (i moze jeszcze cwierc) jak nie trafił co najmniej 4, jak nie wiecej sam na sam? To tez jest duzej klasy zawodnik, ale tak bywa w szporcie ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #612 dnia: Maja 18, 2006, 11:49:16 am »
Tylko różnica polega na tym, że nikt nie kreuje Eto'o na najlepszego piłkarza świata (jeno kontynentu - Afryki).

A tutaj garść statystyk z wczorajszego meczu (za portalem gazeta.pl):
                    Ronaldinho       -    Henry
strzały                 6         -         3
strzały celne        3          -          2
strzały niecelne    3          -          1
podania celne      31         -         11
podania niecelne  11          -        3
podania kluczowe 2         -           2
straty                  8         -          8
dryblingi             10         -          6
żółte kartki          0         -           1
asysty                0           -          1

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #613 dnia: Maja 18, 2006, 15:19:44 pm »
Cytat: "_invictus"
arsenal mial miec puchar!

Otóż to!

No akurat Ronaldinho nie pokazał nic wyjątkowego i każdy wolny pier*olił... Henry zagrał świetnie, a to jak myknął sobie Puyola... wolne żarty.

A Miruś Trzeciak to przeszedł samego siebie" To tylko finał, jakby było 10 meczów to 7 wygrałaby Barcelona"...

Cieć.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #614 dnia: Maja 18, 2006, 15:29:19 pm »
Cytat: "Tarniak"
żółte kartki 0 - 1


ehh no własnie- z tego całego zalu zapomniałem obsmarowac sedziego :lol: co to był za cieciu to głowa mała- Colina wracaj :!: nasz łysoń powinien honorowo sedziowac wszystki finały dożywotnio bo wczorajszy bonifacio momentami zwalał z nóg.


PS jeszcze raz brawa dla Ljungberga i Larssona, szwedzi byli najmocniejszymi punktami swych druzyn- oby w spółce z Ibrahimovicem i Kallstromem na world cupie dali radę...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #615 dnia: Maja 18, 2006, 15:41:07 pm »
Larsson byl rzeczywiscie swietny, moze nawet najlepszy w calym meczu. Najgorszy zas byl sedzia :wink:  Niektore jego akcje wrecz zalamywaly...
PSN: CooliG

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #616 dnia: Maja 18, 2006, 16:15:45 pm »
Cytat: "Don"
Tylko różnica polega na tym, że nikt nie kreuje Eto'o na najlepszego piłkarza świata (jeno kontynentu - Afryki).

A tutaj garść statystyk z wczorajszego meczu (za portalem gazeta.pl):
                    Ronaldinho       -    Henry
strzały                 6         -         3
strzały celne        3          -          2
strzały niecelne    3          -          1
podania celne      31         -         11
podania niecelne  11          -        3
podania kluczowe 2         -           2
straty                  8         -          8
dryblingi             10         -          6
żółte kartki          0         -           1
asysty                0           -          1

Ta statystyka za dobra nie jest. Ronaldihno oddał co najmniej 5 niecelnych strzałów. Trzy z wolnego (w tym jeden w murek, czyli niecelny), dobitka niecelna kiedy piłka po odbiciu z murku do niego wrociła. Mamy juz 4. Potem strzał ze wslizgu w boczna siatke. I jeszcze pamietam jak chciał technicznie z pasówki uderzyc i mu zeszła kompletnie (wygladalo jak podanie) i strzał po ziemi ktory przeszedl jakies pol metra obok słupka. Kurde, to juz 7 niecelnych strzałów! O_o Oj statystyka do kitu... statystyka bardziej na korzysc Henrego, no i ma jedynke przy najwazniejszym, czyli kluczowe zagranie. Jedynie na korzytsc Ronaldihno jest wiecej podan, ale w koncu to jest pomocnik :D

7 strzałów niecelnych to kompletnie nie wstylu Ronaldihno, ostatnio jedynie wychodz mu dryblingi i momentami genialne podania.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #617 dnia: Maja 18, 2006, 17:47:26 pm »
Cytat: "Don"
Tylko różnica polega na tym, że nikt nie kreuje Eto'o na najlepszego piłkarza świata (jeno kontynentu - Afryki).

A tutaj garść statystyk z wczorajszego meczu (za portalem gazeta.pl):
                    Ronaldinho       -    Henry
strzały                 6         -         3
strzały celne        3          -          2
strzały niecelne    3          -          1
podania celne      31         -         11
podania niecelne  11          -        3
podania kluczowe 2         -           2
straty                  8         -          8
dryblingi             10         -          6
żółte kartki          0         -           1
asysty                0           -          1



Nie no chyba przesadziłeś z tymi statystykami :(

Pamiętaj że Henry wracał się pomagać kolegom w obronie więc nie miał tylu szans co Ronaldinho :(

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #618 dnia: Maja 18, 2006, 17:54:34 pm »
Nauczcie się czytać - ja tylko wkleiłem statystyki z "wybiórczej" więc nie mogłem z niczym przesadzić.   :lol: A wkleiłem je nie po to aby udowadniać swoją rację, tylko aby coś się działo w topicu...

Na pocieszenie wszystkich fanów The Gunners - zgadzam się z Wami w 100%, ja też  nie chcę Henrego w Dumie Katalonii :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #619 dnia: Maja 18, 2006, 18:36:03 pm »
Cytat: "Don"
Nauczcie się

Dla sprostowanie, ja wiedziałem ze statystyke nie ty sporzadziles, tylko ja zassales z neta ;)
No i ja z komentowalem tylko :D Ja tez niechce Henrego w Barcelonie. Barcelona i tak ma takich napadziorów ze głowa mała O_o naprawde tym klub ma mocniejsze skład coraz mniej go lubie. Bo wtedy staja sie tacy jakby to nazwac... bardziej aroganccy. Ale to tylko moje spostrzezenie ;)
Bede kibicował takim klubom jak Villareal, Lyon, czy Arsenal do konca! :) Nie kce juz tych Barcelon, Realów, czy Milanów :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 18, 2006, 19:15:06 pm »
@ako - co do statsów ok

Wiesz, za kilka lat Arsenal może stać się super drużyną z kilkoma trofeami na koncie. Może nawet grać najlepszą piłkę na świecie i wzmacniać się gwiazdami światowego formatu. Zmienisz wtedy drużynę której kibicujesz :?: Od czasu gdy me serce zaczęło tłoczyć bordowo-granatową krew (mniej więcej od połowy lat 90'tych) przeżyłem wiele radosnych oraz gorzkich chwil.  Pamiętam sezon z młodym, fenomenalnym Ronaldo (zakończony zdobyciem Pucharu Zdobywców Pucharów), ale i kryzys za czasów Gasparta (transfer Figo :x  ). Dzisiaj cieszę się z sukcesu FC Barcelony - na który tak długo czekałem. Bo mój klub zajął należne sobie miejsce - pierwsze :D.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #621 dnia: Maja 18, 2006, 19:54:30 pm »
Cytat: "Tarniak"
A Miruś Trzeciak to przeszedł samego siebie" To tylko finał, jakby było 10 meczów to 7 wygrałaby Barcelona"...

Cieć.

ten cieć zna sie duzo lepiej na piłce niz my wszyscy razem tu wzięci .Oczywiscie stwierdzenie Mirka jest jak najbardziej słuszne .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 18, 2006, 20:09:50 pm »
Dobrze, że oglądałem mecz na Polsacie Sport :P.

Podejrzewam, że Trzeciak komentował 'dla Barcelony'

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 18, 2006, 21:28:15 pm »
Cytat: "Don"
@ako - co do statsów ok

Wiesz, za kilka lat Arsenal może stać się super drużyną z kilkoma trofeami na koncie. Może nawet grać najlepszą piłkę na świecie i wzmacniać się gwiazdami światowego formatu. Zmienisz wtedy drużynę której kibicujesz :?: Od czasu gdy me serce zaczęło tłoczyć bordowo-granatową krew (mniej więcej od połowy lat 90'tych) przeżyłem wiele radosnych oraz gorzkich chwil.  Pamiętam sezon z młodym, fenomenalnym Ronaldo (zakończony zdobyciem Pucharu Zdobywców Pucharów), ale i kryzys za czasów Gasparta (transfer Figo :x  ). Dzisiaj cieszę się z sukcesu FC Barcelony - na który tak długo czekałem. Bo mój klub zajął należne sobie miejsce - pierwsze :D.


Heryczek powinien iść do Realu i kropka .

Może wtedy Realstanie na nogi .

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 18, 2006, 21:46:13 pm »
Lehman odwalił! Wg mnie dużo lepiej stracić tę bramkę niż potem 70minut jechać w 10! Mimo to Arsenal radził sobie bardzo dobrze, co by było gdyby było ich 11? No! :D. W pierwszych 18minutach Barca w ogóle nie mogła zacząć grać, goście z Londynu normalnie się z nimi bawili:). Trochę, więc mi żal, że barmkarz został zrzucony, zdecydowanie gorsze widowisko z tego wyszło - ataki tylko z jednej strony (czasem Ljunberg z Henrym zaczarowali). Generalnie trochę się na całym meczu zawiodłem, wolałbym obejrzeć mecz w którym są wyrównane szanse (przez Lehemana cierpiała cała drużyna). Kurna fak.  

Ten rajd Henerego jak zjechał dwóch gości z Barcy to coś wspaniałego! Ljunberg też zarąbiście zapieprzał przez połowę boiska - ma chłopak wygar. Genialnie zagrał też Larsson - dogranie do Etto - super.

Sędzia to totalny cieć był, dowód? ŻÓŁTA KARTA dla Henrego gdy to właśnie ON był faulowany :lol:, szkoda, że mu czerwonej nie dał :lol:, potem podobna sytuacja ze strony Barcy.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 18, 2006, 22:20:48 pm »
Cytat: "jay jay"
ten cieć zna sie duzo lepiej na piłce niz my wszyscy razem tu wzięci .Oczywiscie stwierdzenie Mirka jest jak najbardziej słuszne .

Jasne :lol:. Pokazał jaki jest najlepszy na Łemblej. A tak poza tym, to tak stronniczy nie jest nawet Borek jak komentuje mecze Realu. No ale Trzeciak to nie komentator, a cieć :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 18, 2006, 22:24:52 pm »
Szczerze mowiac dopiero pod koniec meczu dalo sie zauwazyc ze jest ich tylko 10, bo przez cala reszte "krycie" nadal bylo znakomite, choc atak rzeczywiscie byl nieco slabszy.

Ten cytat ze to tylko final mnie totalnie rozbroil. Szczegolnie slowo "TYLKO" :D :D
PSN: CooliG

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 19, 2006, 08:54:23 am »
Cytat: "Tarniak"
Pokazał jaki jest najlepszy na Łemblej

przegrał cały zespół ,a nie on sam .Besise , asystował przy bramce .


Cytat: "Tarniak"
A tak poza tym, to tak stronniczy nie jest nawet Borek jak komentuje mecze Realu. No ale Trzeciak to nie komentator, a cieć

widocznie oglądalismy inne spotkanie bo nie odczułem w głosie Mirka żadnej stronniczości .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 19, 2006, 11:17:59 am »

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 19, 2006, 11:30:28 am »
No w końcu jakaś dobra wiadomość. Jak się sprawdzi Walker to Ciebie ozłocę :D

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #630 dnia: Maja 19, 2006, 14:50:58 pm »
Cytat: "jay jay"
widocznie oglądalismy inne spotkanie bo nie odczułem w głosie Mirka żadnej stronniczości .

 :lol: a miałeś włączony głos? :lol:  :?  :twisted:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #631 dnia: Maja 19, 2006, 21:53:16 pm »
nie , napisy .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #632 dnia: Maja 19, 2006, 22:51:28 pm »
To może poprosimy kogoś kto oglądał mecz na TVP 2 by wziął głos i powiedział czy pan Mirek był obiektywny... :roll:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #633 dnia: Maja 19, 2006, 22:59:55 pm »
Na dwojke przelaczylem doslownie na pare minut, bo na polszicie sport obraz sie zwalił. Jak zobaczyłem słaba jakosc obrazu i dzwieku na tvp , to patrzyłem tylko kiedy sie obraz na polszicie poprawi :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #634 dnia: Maja 19, 2006, 23:00:35 pm »
Widziałem po meczowy wywiad z Trzeciakiem i bardzo chwalił Arsenal za zorganizowana i zdyscyplinowana grę. Tez nie widziałem stronniczości z jego strony. Z jego wypowiedzi dało się nawet wyczuć ze to Arsenal zasługiwał na zwycięstwo.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #635 dnia: Maja 19, 2006, 23:01:14 pm »
A koleżance najbardziej się podobało, kiedy po zdobyciu gola klepali się po tyłkach.
Ogólnie, to fajny mecz.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #636 dnia: Maja 19, 2006, 23:03:30 pm »
Przy 1:0 Arsenalu tekst: "to tylko finał, gdyby było 10 meczów Barcelona wygrałaby 7". Jeśli dla was to jest obiektywny tekst, to koneic tematu z mojej strony :shock:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #637 dnia: Maja 19, 2006, 23:06:07 pm »
Cytat: "Tarniak"
Przy 1:0 Arsenalu tekst: "to tylko finał, gdyby było 10 meczów Barcelona wygrałaby 7". Jeśli dla was to jest obiektywny tekst, to koneic tematu z mojej strony :shock:


ale to przecierz prawda jest, wystarczy popatrzec na statystyki spotkan :P

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #638 dnia: Maja 19, 2006, 23:06:21 pm »
Ja nienawidze kiedy ktorys z komentatorow jest subiektywny O_o po prostu to jest wq**** na maxa. Nawet kiedy gra Polska :lol: nie no zartuje, ale chwalenie polaków kiedy graja przecietnie tez jest frustrujace O_o

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #639 dnia: Maja 20, 2006, 18:29:42 pm »
Moim zdaniem byl dosc subiektywny bo tekst:: "na 10 meczow..." to juz zupelnie inna bajka :)
PSN: CooliG