Autor Wątek: LittleBigPlanet  (Przeczytany 183489 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1160 dnia: Grudnia 31, 2008, 13:25:41 pm »
dawał ktoś Tim Burton zgapia od Media Molecule?
http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=188
???

:lol:

Jak dla mnie to nie ma to NIC wspolnego z LBP.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1161 dnia: Grudnia 31, 2008, 13:40:10 pm »
Zeratul Fail!
A po za tym czuć i tak klimat Burtona w wykreowanym świecie z tego trailera.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1162 dnia: Grudnia 31, 2008, 16:30:46 pm »
dawał ktoś Tim Burton zgapia od Media Molecule?
http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=188
???

:lol:

Jak dla mnie to nie ma to NIC wspolnego z LBP.
:lol:
taki 'troche' zmutowany sackboy ;D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1163 dnia: Grudnia 31, 2008, 16:54:06 pm »
Na sile doszukiwanie sie "fanow" sackboja, ze jest taki wypasny i kazdy chce go kopiowac. :?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1164 dnia: Stycznia 03, 2009, 23:05:12 pm »
kończę już własny level i mam pytanko (najlepiej żeby zaraz padła odpowiedź) jak mam zrobić aby te bańki z punktami lewitowały?

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1165 dnia: Stycznia 03, 2009, 23:08:22 pm »
A to jest możliwe w ogóle żeby same lewitowały? Nie trzeba ich powiesić na którymś ze sznurków??


Po głębszym zastanowieniu chyba da się to rozwiązać inaczej. Tak jak w levelu Colector's Lair - zjeżdżamy na początku na tym łańcuchu i bańki są w powietrzu, ale są chyba one przytwierdzone do ściany za nimi :-? Głęboko w edytor się nie zagłębiałem także głowy nie dam sobie uciąć :-P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2009, 23:27:09 pm wysłana przez haeelen »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1166 dnia: Stycznia 04, 2009, 12:24:33 pm »
A to jest możliwe w ogóle żeby same lewitowały? Nie trzeba ich powiesić na którymś ze sznurków??
aha...no to nie będą lewitować :)
: Styczeń 03, 2009, 23:11:30 pm
no! mój pierwszy level już jest. Nie jest może za długi i zbyt skomplikowany, ale dopiero zaczynam
Prosty platformer: hop hop to the end :) oczywiście proszę o serduszka :)
: Styczeń 03, 2009, 23:56:21 pm
ej jak ja mam cokolwiek pomalować? Bo widzę że ludzie robią jakieś wye*ane pojazdy czy inne, a ja nawet pomalować nie mogę  :x

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1167 dnia: Stycznia 04, 2009, 12:37:32 pm »
ej jak ja mam cokolwiek pomalować? Bo widzę że ludzie robią jakieś wye*ane pojazdy czy inne, a ja nawet pomalować nie mogę  :x

malujesz przedmioty używając naklejek - masz dostępną większość podstawowych kolorów...

warebel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2007
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1168 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:06:46 pm »
uruchamiam gre i tylko jedna postac powrocila taka jak byla, reszty nie ma. gralismy w trojke i tylko jeden ludzik pozostal z tych ktore tworzylismy. nie chce za kazdym razem robic nowych - jak miec tamte pozostale po uruchomieniu gry???

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1169 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:12:55 pm »
uruchamiam gre i tylko jedna postac powrocila taka jak byla, reszty nie ma. gralismy w trojke i tylko jeden ludzik pozostal z tych ktore tworzylismy. nie chce za kazdym razem robic nowych - jak miec tamte pozostale po uruchomieniu gry???

jeśli chodzi Ci o zapisywanie kostiumów sackboyów to masz opcję save costume na samym końcu...

warebel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2007
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1170 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:15:19 pm »
nie chodzi mi o zapisywanie kostiumow, po prostu gralismy w trojke i mielismy stworzone 3 postaci. teraz po uruchomieniu jest tylko jedna, ktora byla pod piewszym padem, a reszta zniknela i zeby grac drugim padem trzeba od nowa tworzyc druga postac, ktora nie ma nic do wyboru, bo nic nie osiagnela. chodzi mi o to gdzie sa te 2 pozostale? kostiumy byly zapisane dla kazdej postaci i gralismy dobrych pare godzin, a teraz tylko jeden maluch sie ostal...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1171 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:35:39 pm »
nie chodzi mi o zapisywanie kostiumow, po prostu gralismy w trojke i mielismy stworzone 3 postaci. teraz po uruchomieniu jest tylko jedna, ktora byla pod piewszym padem, a reszta zniknela i zeby grac drugim padem trzeba od nowa tworzyc druga postac, ktora nie ma nic do wyboru, bo nic nie osiagnela. chodzi mi o to gdzie sa te 2 pozostale? kostiumy byly zapisane dla kazdej postaci i gralismy dobrych pare godzin, a teraz tylko jeden maluch sie ostal...
Ponieważ pozostali gracze grali na pewno jako goście - nie mają swoich profili...
Dlatego progres został zapisany tylko dla playera nr 1...

warebel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2007
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1172 dnia: Stycznia 04, 2009, 16:49:03 pm »
czyli musze utworzyc konta w PS3 zeby mozna ich bylo uzywac jako graczy w LBP, tak zeby sie nie kasowaly?

Diuk

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1173 dnia: Stycznia 04, 2009, 16:50:02 pm »
yup

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1174 dnia: Stycznia 04, 2009, 21:19:45 pm »
SS 1989 - podarował bym serduszko dla twojego lvl, ale nie mogę go znaleźć.

Edit: Znalazłem, i serduszka oczywiście dałem. A sam level jak na pierwszy raz dobry. :-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 21:27:25 pm wysłana przez Agst07 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1175 dnia: Stycznia 04, 2009, 21:28:25 pm »
SS 1989 - podarował bym serduszko dla twojego lvl, ale nie mogę go znaleźć.
wyślij mi invita, dodam cię do znajomych, wtedy będzie łatwiej znaleźć.
: Styczeń 04, 2009, 21:27:40 pm
SS 1989 - podarował bym serduszko dla twojego lvl, ale nie mogę go znaleźć.

Edit: Znalazłem, i serduszka oczywiście dałem. A sam level jak na pierwszy raz dobry. :-)
już mam pomysł na drugi, bardziej złożony...czyli za 2 lata go zrobię. Czy tylko mi się tak strasznie długo z tym schodzi?
a invita możesz dać :)

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1176 dnia: Stycznia 05, 2009, 16:03:52 pm »
SS 1989 - podarował bym serduszko dla twojego lvl, ale nie mogę go znaleźć.
wyślij mi invita, dodam cię do znajomych, wtedy będzie łatwiej znaleźć.
: Styczeń 04, 2009, 21:27:40 pm
SS 1989 - podarował bym serduszko dla twojego lvl, ale nie mogę go znaleźć.

Edit: Znalazłem, i serduszka oczywiście dałem. A sam level jak na pierwszy raz dobry. :-)
już mam pomysł na drugi, bardziej złożony...czyli za 2 lata go zrobię. Czy tylko mi się tak strasznie długo z tym schodzi?
a invita możesz dać :)
Huh, ja pierwszy level robiłem cały tydzień siedząc naprawdę długo przy konsoli, ale przy drugim (i lepszym) zeszło mi już tylko dwa dni. Najlepiej zasiadać z gotową wizją levela, wtedy wyrobisz się w szybkim tempie.
btw. levela nie omieszkam sprawdzić.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1177 dnia: Stycznia 05, 2009, 16:14:10 pm »
No teraz to i mi się jakoś szybciej schodzi, a level jest bardziej rozbudowany, już wiem na co mam uważać i co jak działa. Mam tylko teraz problem bo próbuję zrobić coś w stylu działa na sackboya.
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1178 dnia: Stycznia 05, 2009, 16:29:26 pm »
Huh, ja pierwszy level robiłem cały tydzień siedząc naprawdę długo przy konsoli, ale przy drugim (i lepszym) zeszło mi już tylko dwa dni. Najlepiej zasiadać z gotową wizją levela, wtedy wyrobisz się w szybkim tempie.
btw. levela nie omieszkam sprawdzić.

Ja swój level robię już od piątku, i zrobiłem jakąś 1/3 lub 1/4 zależy jak bardzo go rozbuduje. Możliwe też, że dodam boss'a, którego robiłem już wcześniej, ale nie wiem jeszcze czy dodam go tej planszy.
A sam level myśle, że w weekend już będzie gotowy, ale na cuda nie liczcie, bo to nie będzie nic wyjątkowego - co najwyżej solidny poziom, raczej dość długi, i dość trudny(przynajmniej z tym co jest już zrobione mam małe problemy, brat również). :-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2009, 16:33:37 pm wysłana przez Agst07 »

Diuk

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1179 dnia: Stycznia 05, 2009, 16:34:09 pm »
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...

Zawsze mnie ciekawiło, czy ktoś już zrobił np. trebusza z prawdziwego zdarzenia - jak na razie nie spotkałem  :cool:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1180 dnia: Stycznia 05, 2009, 16:42:18 pm »
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...

Jak będę miał dziś chwilę to spróbuję zrobić coś takiego - bo mam pomysł...


Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1181 dnia: Stycznia 05, 2009, 17:20:58 pm »
Huh, ja pierwszy level robiłem cały tydzień siedząc naprawdę długo przy konsoli, ale przy drugim (i lepszym) zeszło mi już tylko dwa dni. Najlepiej zasiadać z gotową wizją levela, wtedy wyrobisz się w szybkim tempie.
btw. levela nie omieszkam sprawdzić.

Ja swój level robię już od piątku, i zrobiłem jakąś 1/3 lub 1/4 zależy jak bardzo go rozbuduje. Możliwe też, że dodam boss'a, którego robiłem już wcześniej, ale nie wiem jeszcze czy dodam go tej planszy.
A sam level myśle, że w weekend już będzie gotowy, ale na cuda nie liczcie, bo to nie będzie nic wyjątkowego - co najwyżej solidny poziom, raczej dość długi, i dość trudny(przynajmniej z tym co jest już zrobione mam małe problemy, brat również). :-)
Trudne levele to w pewnym sensie wyrocznia, raczej nie ma prawa by stały się popularne. Jak często gram z gośćmi przez neta to spotkałem się z ludźmi dla których zwykła wyskocznia (taką jak ma A-n w levelu z bankiem, gdy trzeba skakać po czili  :-P ) jest przeszkodą nie do przejścia. A skoki między platformami to już prawdziwe przekleństwo, taki typek zza oceanu woli wyłączyć level i dać jedną gwiazdkę niż potrudzić się i przejść poziom do końca(co jest nie tyle wkurzające, co niesprawiedliwe niestety).

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1182 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:00:34 pm »
Huh, ja pierwszy level robiłem cały tydzień siedząc naprawdę długo przy konsoli, ale przy drugim (i lepszym) zeszło mi już tylko dwa dni. Najlepiej zasiadać z gotową wizją levela, wtedy wyrobisz się w szybkim tempie.
btw. levela nie omieszkam sprawdzić.

Ja swój level robię już od piątku, i zrobiłem jakąś 1/3 lub 1/4 zależy jak bardzo go rozbuduje. Możliwe też, że dodam boss'a, którego robiłem już wcześniej, ale nie wiem jeszcze czy dodam go tej planszy.
A sam level myśle, że w weekend już będzie gotowy, ale na cuda nie liczcie, bo to nie będzie nic wyjątkowego - co najwyżej solidny poziom, raczej dość długi, i dość trudny(przynajmniej z tym co jest już zrobione mam małe problemy, brat również). :-)
Trudne levele to w pewnym sensie wyrocznia, raczej nie ma prawa by stały się popularne. Jak często gram z gośćmi przez neta to spotkałem się z ludźmi dla których zwykła wyskocznia (taką jak ma A-n w levelu z bankiem, gdy trzeba skakać po czili  :-P ) jest przeszkodą nie do przejścia. A skoki między platformami to już prawdziwe przekleństwo, taki typek zza oceanu woli wyłączyć level i dać jedną gwiazdkę niż potrudzić się i przejść poziom do końca(co jest nie tyle wkurzające, co niesprawiedliwe niestety).

Możliwe, że tak jest(sam się zresztą tego obawiam). Jednak moja jako taka wizja tego levelu zawsze zakładała w miarę wysoki poziom trudności więc tego będę się trzymał, mimo wszystko.(zresztą chyba, aż tak trudno nie jest)  :-)
A swoją drogą poziom ninja gaiden delta(majka z PE) przecież także jest trudny, a dużo ludzi w niego grało. Poza tym na pewno jest też trochę ludzi, którzy wolą coś trudnego i momentami wkurzającego, bo przejście takiego levelu, to nie lada satysfakcja(np. ja tak mam im więcej ginę tym więcej gram i męczę - aż do skutku). Więc mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle, a jak będzie, to następny level zrobię prostszy.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1183 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:20:54 pm »
Agst07 nie przejmuj sie tym, ze poziom będzie trudny. Ja mam w dupie casuali i robię poziomy takie jakie chce!
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...
Właśnie uploaduje filmik - jesli jest to to ocb, to podam Ci rozkmine...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1184 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:25:40 pm »
Mnie tryb story powoli zaczyna irytować, żeby wszystko zrobić trzeba grać od 2 do 4 graczy, niestety mam tylko jeden pad a w online często trafiają się tacy co chcą machnąć level odp początku do końca w 2 minuty i jak tu zrobić te 100% planszy, możne zrobimy jakąś ustawkę jako "normalni" gracze co chcą coś zrobić a nie tylko pokazać że się ma internet w ps3.
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1185 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:26:50 pm »
Agst07 nie przejmuj sie tym, ze poziom będzie trudny. Ja mam w dupie casuali i robię poziomy takie jakie chce!
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...
Właśnie uploaduje filmik - jesli jest to to ocb, to podam Ci rozkmine...
trochę to obszedłem, po prostu już ustawiłem te U pod odpowiednim kątem i zrobiłem dziurkę w którą sackboy mógłby wskoczyć...gorzej jak nie trafi..wtedy zostaje restart od checkopinta...
: Styczeń 05, 2009, 18:26:16 pm
Mnie tryb story powoli zaczyna irytować, żeby wszystko zrobić trzeba grać od 2 do 4 graczy, niestety mam tylko jeden pad a w online często trafiają się tacy co chcą machnąć level odp początku do końca w 2 minuty i jak tu zrobić te 100% planszy, możne zrobimy jakąś ustawkę jako "normalni" gracze co chcą coś zrobić a nie tylko pokazać że się ma internet w ps3.
no ja mogę! tylko potrzeba nam jeszcze kogoś kto by znał cały level i wie gdzie są stickery.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1186 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:28:59 pm »
Robiac to moim sposobem przy odpowiedniej wielkości U obliczysz miejsce lotu sackboya co do milimetra!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1187 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:31:05 pm »
Robiac to moim sposobem przy odpowiedniej wielkości U obliczysz miejsce lotu sackboya co do milimetra!
to długo mam czekać? a w sumie mi tak bardzo nie jest potrzebne dokładny skok, ale z chęcią zobaczę co wykminiłeś

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1188 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:32:41 pm »
Agst07 nie przejmuj sie tym, ze poziom będzie trudny. Ja mam w dupie casuali i robię poziomy takie jakie chce!
Szmaciak ma wskoczyć do takiego jakby U ono się przekręcić o 45 stopni i wystrzelić Sackiego. Trochę ciężko będzie zsynchronizować wyrzut z przekręceniem...
Właśnie uploaduje filmik - jesli jest to to ocb, to podam Ci rozkmine...
trochę to obszedłem, po prostu już ustawiłem te U pod odpowiednim kątem i zrobiłem dziurkę w którą sackboy mógłby wskoczyć...gorzej jak nie trafi..wtedy zostaje restart od checkopinta...
: Styczeń 05, 2009, 18:26:16 pm
Mnie tryb story powoli zaczyna irytować, żeby wszystko zrobić trzeba grać od 2 do 4 graczy, niestety mam tylko jeden pad a w online często trafiają się tacy co chcą machnąć level odp początku do końca w 2 minuty i jak tu zrobić te 100% planszy, możne zrobimy jakąś ustawkę jako "normalni" gracze co chcą coś zrobić a nie tylko pokazać że się ma internet w ps3.
no ja mogę! tylko potrzeba nam jeszcze kogoś kto by znał cały level i wie gdzie są stickery.

Jak będzie wam brakowało jednej osoby i akurat będę, to możecie pisać, i pomogę wam zrobić te na 4 osoby.
A co do Stickerów, to już niestety tak dokładnie wszystkiego nie pamiętam.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1189 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:36:15 pm »
Cytuj
no ja mogę! tylko potrzeba nam jeszcze kogoś kto by znał cały level i wie gdzie są stickery.
już wysłałem zaproszenie do friendsów :) a stickery łatwo poznajdywać bo zwykle widać te "odskocznie" na 2 plan planszy lub są po prostu w czasie drogi różne sytuacje gdzie trzeba 2 x sackboy
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1190 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:37:17 pm »
Może Elfor albo A-n pomogą, oni mają wszystkie znajdźki na 100% :)
: Styczeń 05, 2009, 18:36:23 pm
Cytuj
no ja mogę! tylko potrzeba nam jeszcze kogoś kto by znał cały level i wie gdzie są stickery.
już wysłałem zaproszenie do friendsów :) a stickery łatwo poznajdywać bo zwykle widać te "odskocznie" na 2 plan planszy lub są po prostu w czasie drogi różne sytuacje gdzie trzeba 2 x sackboy
oj nie zawsze, a poza tym w niektóre miejsca czasem ciężko wleźć, np w etapie subway. widzę znajdźkę ale nie wiem jak się tam dostać.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1191 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:54:33 pm »
Ja też mam 100% także w razie obecności na PSN służę pomocą :-P A swoją drogą to stickery dla dwóch osób zrobiłem głównie sam grając na dwa pady. Bardzo fajna zabawa czasem trzeba było sobie nawet nogą pomóc :D Online zrobiłem 2 miejsca x2 no i wszystkie x4 do których dosyć ciężko było zebrać 4 odpowiedzialnych ludzi :-?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1192 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:57:20 pm »


Daj znać co o tym myślisz...

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1193 dnia: Stycznia 05, 2009, 19:08:07 pm »
Adriano super patent, ale można ukrywać jakoś te wszystkie linki łączące dźwignie itd., bo takie sterczące wyglądają jakoś tak nie bardzo :-?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1194 dnia: Stycznia 05, 2009, 19:10:42 pm »
Adriano super patent, ale można ukrywać jakoś te wszystkie linki łączące dźwignie itd., bo takie sterczące wyglądają jakoś tak nie bardzo :-?
Oczywiście, ze tak. To tylko koncept machniety na szybko w Edit Mode!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1195 dnia: Stycznia 05, 2009, 19:16:54 pm »
no o takie coś mi chodziło, tylko żeby się obracało w drugą stronę. No i u mnie jest bez switchów. a jak ty zrobiłeś że to się przekręca a potem wystrzeliwuje?

: Styczeń 05, 2009, 19:15:18 pm
sam zobaczyłeś ile czasu zajmuje obrót?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1196 dnia: Stycznia 05, 2009, 19:22:49 pm »
no o takie coś mi chodziło, tylko żeby się obracało w drugą stronę. No i u mnie jest bez switchów. a jak ty zrobiłeś że to się przekręca a potem wystrzeliwuje?

Użyłem 2 czujników ruchu. Pierwszy podpiety do Wobble Bolt i ustawiony jako zmiana kierunku. Okres sroby ustawiasz na np 5 sekund. Drugi czujnik ruchu podpinasz do wyrzutni, ustawiasz opóźnienie na 5,5 sekundy - przy tym samym momencie zadzialania czujników wyrzutnia zadziała 0,5 sekundy później. Kierunek obrotu ustawiasz na srobie... 

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1197 dnia: Stycznia 06, 2009, 16:36:26 pm »
no o takie coś mi chodziło, tylko żeby się obracało w drugą stronę. No i u mnie jest bez switchów. a jak ty zrobiłeś że to się przekręca a potem wystrzeliwuje?

Użyłem 2 czujników ruchu. Pierwszy podpiety do Wobble Bolt i ustawiony jako zmiana kierunku. Okres sroby ustawiasz na np 5 sekund. Drugi czujnik ruchu podpinasz do wyrzutni, ustawiasz opóźnienie na 5,5 sekundy - przy tym samym momencie zadzialania czujników wyrzutnia zadziała 0,5 sekundy później. Kierunek obrotu ustawiasz na srobie... 
może kiedyś usprawnię swój level i dołożę takie coś :) na razie potrzebuję pomysłu na jakieś pułapki...takie proste do zrobienia, nie za trudne do przejścia... w weekend powinienem już mieć cały level.
: Styczeń 05, 2009, 19:38:28 pm
jako że nie byłem w szkole miałem czas na dokończenie levelu!
Crazy Circus--taki fajny levelik, z easter eggiem :) kto pierwszy znajdzie dostaje +.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1198 dnia: Stycznia 06, 2009, 21:12:27 pm »
Czy do znalezienia wszystkich kluczy potrzeba pomocy drugiego gracza?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1199 dnia: Stycznia 06, 2009, 23:14:44 pm »
Czy do znalezienia wszystkich kluczy potrzeba pomocy drugiego gracza?
nie