Autor Wątek: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?  (Przeczytany 273886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #560 dnia: Lutego 24, 2007, 12:55:05 pm »
Zawsze się da ;)

np. zamknięcie komentowania gościom. Jesteście na tyle dużym serwisem że nie musicie się martwić o odwiedzających. Teraz właśnie jest czas na dbanie o jakość.
Cheers!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #561 dnia: Lutego 24, 2007, 21:49:06 pm »
Cytat: "Lancing"
zamknięcie komentowania gościom.

To juz jest jakis pomysl. Imo bardzo dobry.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #562 dnia: Lutego 25, 2007, 10:34:10 am »
Goscie nie stanowia dla nas duzego problemu. Kazdy ich komentarz musi przejsc przez moderacje. Wiekszy problem jest z osobami zarejestrowanymi. Ostatni krzyk mody - komentarze na pol strony! Pozdrawiamy wszystkich nudzacych sie w domach:)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #563 dnia: Marca 07, 2007, 21:28:15 pm »
Siemka!!

Mam taki problem, zę nie mogę wysłać avka! Cały czas wyświetla się napis, zę avatar ma być większy od 0KB i mniejszy od pustka. Za to z drugiego pieca już mogę wysłać =p Co to ma być? (próbowałem i w IE 7.0 FF 3.0 i Operze =p)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #564 dnia: Marca 07, 2007, 21:54:27 pm »
Powinniscie zmienic troche system oceniania. 1+ dla The Sopranos to kpina.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #565 dnia: Marca 07, 2007, 22:47:03 pm »
Uzasadnij to podyskutujemy.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #566 dnia: Marca 07, 2007, 23:12:48 pm »
Cytuj
Uzasadnij to podyskutujemy.

Chociazby:
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/932891.asp?q=the%20sopranos
http://www.gamespot.com/ps2/action/thesopranos/index.html?q=the%20sopranos
http://ps2.ign.com/objects/826/826381.html
Psx Extreme- 6

Moze gra nie dostaje sobrych ocen, ale malo ktora gra zasluguje na ocene 1+, a juz napewno nie ta.
Skoro to gra na 1 to po co recenzja?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #567 dnia: Marca 08, 2007, 00:13:46 am »
Żeby nikt nie kupował. Grałeś w to? Nie interesuje mnie co dało PE, ale 6 to co najmniej o 4 za dużo. My w tą grę  mieliśmy nieprzyjemność grać, nie wiem czy recenzent w gazecie też się tak poświęcał. To chyba najgorszy pasztet jaki powędrował do paszczy mojej ps dwójki.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #568 dnia: Marca 08, 2007, 18:28:35 pm »
Tak gralem, u kumpla.
Gra nie zachwyca, ale posiada kilka ciekawych patentow etc. Zasluguje moim zdaniem przynajmniej na 4.

1+ mozna dac dla E.T., a nie dla takiej gry.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #569 dnia: Marca 08, 2007, 22:21:04 pm »
Jakich patentów?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #570 dnia: Marca 08, 2007, 23:21:12 pm »
tak mysle co ta dyskusja ma wspolnego z tematem :>

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #571 dnia: Marca 09, 2007, 20:02:43 pm »
1. Gdzie jest 'Księga zażaleń' ?

2. Nawala wyświetlanie najświeższych postów z forum na stronie głównej GO - wcześniej działało to świetnie, a teraz pomija w cholere postów albo działa z opóźnieniem.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #572 dnia: Marca 10, 2007, 14:54:29 pm »
Ogolnie wiele tematow wylecialo z "Sugestii...".

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #574 dnia: Marca 17, 2007, 20:46:11 pm »

oscyp

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #575 dnia: Marca 26, 2007, 11:48:22 am »
Ostatnio, mniej więcej od kiedy GO powróciło po tygodniowym urlopie w zaświatach, na forum straszny burdel zaczęły robić boty wysyłające linki do trefnych ruchaczo-stron. Mam taką propozycje, może wprowadzili byście jednak jakąs rekrutację na forum, wymóg jakiegoś listu motywacyjnego czy coś. Może każdy nowy uzytkownik musiałby być polecony przez jakiegoś "starego wygę-dziadygę" na forum. Po prostu żeby dostać sie na forum uprzednio koleszka musiałby zagadać na gg albo wysłac maila z prośba o polecenie do jakiegoś uzytkownika. Trochę by nam to utrudniło życie, ale burdel linków i miliona tematów typu "anal terror on 4 yrs old dog" zniknąłby z forum. Bo mnie na przykład coraz mocniej widok tych tematów na głównej GO o poranku wku.rwia...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #576 dnia: Marca 26, 2007, 13:51:04 pm »
Są prostsze sposoby, ale niech Palli się wypowie :).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #577 dnia: Marca 26, 2007, 14:57:08 pm »
No w sumie kod potwierdzający jest prosty do zrealizowania, ale taka rekrutacja to świetny pomysł (o ile byłbym w owej komisji rekrutacyjnej :]),

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #578 dnia: Marca 26, 2007, 15:39:29 pm »
ALbo takie coś jak w gmailu zrobić lol. Ale według mnei to bezsensu. Wystarczy zrobić kod  potwierdzający i tyle.. noa le oczywiście admini GO są jak nasz rzeąd, że obiecuja a nic nie robią =p

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #579 dnia: Marca 26, 2007, 15:54:51 pm »
Hehe, Panowie Panowie, mieszacie mieszacie i utrudniacie :]. Po co jakies rekrutacje i innego typu niepotrzebne obowiazki? ;) Wystarczy włączyć w Panelu Admina potwierdzanie użytkowników przez administratora i po problemie, każdy nowo zarejestrowany user bedzie musial byc zaakcpetowany jedyny problem, że w takim razie trzeba by rozpoznawać tych botów.

pozdro

oscyp

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #580 dnia: Marca 26, 2007, 15:57:30 pm »
ale taka "rekrutacja" mogłaby podnieść w jakimś stopniu poziom nowych uzytkowników i uwolniłaby całe GO od panów "Dzię dobry lubie Plejstejszyn, wszystko inne to stolec i nie zawacham się tego podkreślić nawet w newsie o śmierci psa mojego kumpla" c'nie?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #581 dnia: Marca 26, 2007, 16:03:00 pm »
Cytat: "oscyp"
ale taka "rekrutacja" mogłaby podnieść w jakimś stopniu poziom nowych uzytkowników i uwolniłaby całe GO od panów "Dzię dobry lubie Plejstejszyn, wszystko inne to stolec i nie zawacham się tego podkreślić nawet w newsie o śmierci psa mojego kumpla" c'nie?


Racja, racja - ale z czasem nikomu by sie juz nie chcialo sprawdzać i kontrolować wszystkich nowo-zarejestrowanych użytkowników :).
Ja jestem nadal nad włączeniem potwierdzania przez admina 'świeżo' zarejestrowanego usera :).

pozdro

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #582 dnia: Marca 26, 2007, 20:35:11 pm »
A ja jestem za kodem potwierdzającym po co nowe obowiązki adminowi w postaci zatwierdzania nowych forumowiczów, jak nie macie co robić to usuwajcie posty i tematy botów.

oscyp

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #583 dnia: Marca 27, 2007, 08:22:23 am »
Chętnie widziałbym również zmianę sposobu wyświetlania najnowszych postów na głównej z boku - młodzieżowo by było jakby było widać wszystkie swieże posty, bo np. wczoraj Fax powiadomił nas o nowych grach w games world ok 16 i mniej wiecej do 20-21 było to wyswietlone z boku jako hot posty. Stary system, w którym każdy nowy post pokazany był na głównej był wygodniejszy - wchodziłem na główną i wiedziałem zarazem czy jest jakis growy nius i czy ktos odpowiedział na mojego posta. elozord

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #584 dnia: Marca 27, 2007, 19:34:23 pm »
Ja mam taką małą nietypową propozycję.A mianowicie, można by było zwiększyć ilośc Emotikon.Na forach PSX EXTREME lub NEO + są tam takie fajne eminotki czy nie mogły by być również tu.Na pewno coś takiego umiliło by pisanie postów (pic!) 8)  8)

mejs

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #585 dnia: Marca 27, 2007, 20:53:08 pm »
Cytat: "oscyp"
ale taka "rekrutacja" mogłaby podnieść w jakimś stopniu poziom nowych uzytkowników i uwolniłaby całe GO od panów "Dzię dobry lubie Plejstejszyn, wszystko inne to stolec i nie zawacham się tego podkreślić nawet w newsie o śmierci psa mojego kumpla" c'nie?


Dokładnie uniknięto by też takich panów jak FlyJack:

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?p=170123#170123

svonston

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #586 dnia: Marca 27, 2007, 20:54:43 pm »
Oj tak, FlyJack wszedzie tak zaczyna. Na pewnym forum dostal juz bana, teraz wszedzie spamuje reklamujac swoje nowe zajebiste forum o X360.

Zal.pl

Heviro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #587 dnia: Marca 27, 2007, 23:34:17 pm »
svonston ja bym to nazwał anty reklamą ale co tam

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #588 dnia: Kwietnia 02, 2007, 18:11:35 pm »
Zakazać robienia podpisów pod postami (albo pozwolić tylko na tekst), oraz zliwkidować 'liczbę postów' na forum i 'tytuł' pod ksywą. Dlaczego ze strony głównej przy komentarzach zniknęła liczba napisanych komentów, a na forum nadal jest nikomu niepotrzeby licznik postów?
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

lupinator

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #589 dnia: Kwietnia 02, 2007, 18:18:02 pm »
Pako to przykre co niektorzy robią (mnie najbardziej boli to co ludzie pisza w posiadanych konsolach) ale taki protest w formie nasladownia "tego" jest przykry dla normalnych userów. Mam na mysli szczegolnie ten gif

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #590 dnia: Kwietnia 02, 2007, 18:22:31 pm »
Cytat: "Pako"
a na forum nadal jest nikomu niepotrzeby licznik postów?


Top lista :P


A fajny masz ten protest przeciwko podpisom. Idz wsadz lepiej jakieś zdjęcie 4000x4000 bezie fajniej.

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #591 dnia: Kwietnia 02, 2007, 21:02:28 pm »
Cytat: "Pako"
Zakazać robienia podpisów pod postami (albo pozwolić tylko na tekst)

Ale ty jesteś fajny z tym podpisem... Mój podpis na pewno wyrządza krzywdę użytkownikom. Przepraszam was :cry:

Cytuj
Posiadane konsole: PS2, a resztę napiszę tak jak niektórzy. W czerwcu/lipcu PS3, na gwiazdke 360 no i może jeszcze w miedzyczasie PSP. Na wakacje HDTV z obsługą 1080p, możliwe, że to będzie 46' Sharp LC-46XD1E. Dodatkowo nagłośnienie 5.1 (w marzeniach 7.1)

Hihi, taki fircyk troszkę jesteś hihi :oops:

W ogóle to troszkę jesteś jak Ernesto Che Guevarra. Respekt, chociaż osobiście zwolennikiem demokratycznych metod socjalizmu. Kup sobie koszulkę: "mam wszystko w dupie" albo "people=shit" i pokaż jaki jesteś fajny. A nie kur*a zapychaszmoje 2mb łącze takim syfem, bo chcesz zamanifestować swój pogląd na sprawę. Ho ho ho, zapewne myślisz: "kozak jestem!" Nie jesteś...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #592 dnia: Kwietnia 02, 2007, 22:10:33 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Pako"
Zakazać robienia podpisów pod postami (albo pozwolić tylko na tekst)

Ale ty jesteś fajny z tym podpisem... Mój podpis na pewno wyrządza krzywdę użytkownikom. Przepraszam was :cry:

Cytuj
Posiadane konsole: PS2, a resztę napiszę tak jak niektórzy. W czerwcu/lipcu PS3, na gwiazdke 360 no i może jeszcze w miedzyczasie PSP. Na wakacje HDTV z obsługą 1080p, możliwe, że to będzie 46' Sharp LC-46XD1E. Dodatkowo nagłośnienie 5.1 (w marzeniach 7.1)

Hihi, taki fircyk troszkę jesteś hihi :oops:

W ogóle to troszkę jesteś jak Ernesto Che Guevarra. Respekt, chociaż osobiście zwolennikiem demokratycznych metod socjalizmu. Kup sobie koszulkę: "mam wszystko w dupie" albo "people=shit" i pokaż jaki jesteś fajny. A nie kur*a zapychaszmoje 2mb łącze takim syfem, bo chcesz zamanifestować swój pogląd na sprawę. Ho ho ho, zapewne myślisz: "kozak jestem!" Nie jesteś...

Ja popieram Pako. Narzekasz Tarniak, że gif z Nariko zapycha Ci łącze, ale już nic nie mówisz user-owi 'pokrytyśniegiem', który ma gifa co prawie półtora mega zajmuje. Inny przykład to 'tomiasz', który ma zdjęcie z gołą babką w rozdziałce 260x170. Dlaczego nie czepiasz się tych przypadków? Są równi i równiejsi?

Mnie też osobiście denerwują obrazki w podpisach i jestem za ich zlikwidowaniem, lub drastycznym ograniczeniem. Licznik postów też powinien wylądować w koszu. Ja osobiście wprowadziłbym jeszcze takie coś co jest na innych forach, czyli żeby tekst składał się minimum z 5 słów. Zapobiegoło by to nabijaniu postów przez bezwartościowe komentarze typu " :lol: " albo " Ładne screeny". Jestem za wprowadzeniem większej dyscypliny na forum, ponieważ strasznie się rozłazi i jest pełne bałaganu i nieładu.

Pako masz moje poparcie!

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #593 dnia: Kwietnia 02, 2007, 22:53:01 pm »
To, że tamci mają takie podpisy nie znaczy, że Pako musi do nich dołączać dając jeszcze większy avatar niż Yeti :/. Wystarczy przecież po prostu napisać o tym do modów i tyle. Bo tak, to chodźcie wszyscy wsadźmy sobie do podpisów 10mb gify - efekt będzie jeszcze lepszy! Jak już protestować to na całego.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #594 dnia: Kwietnia 02, 2007, 23:02:48 pm »
Cytuj
Mnie też osobiście denerwują obrazki w podpisach i jestem za ich zlikwidowaniem, lub drastycznym ograniczeniem. Licznik postów też powinien wylądować w koszu. Ja osobiście wprowadziłbym jeszcze takie coś co jest na innych forach, czyli żeby tekst składał się minimum z 5 słów. Zapobiegoło by to nabijaniu postów przez bezwartościowe komentarze typu " Laughing " albo " Ładne screeny". Jestem za wprowadzeniem większej dyscypliny na forum, ponieważ strasznie się rozłazi i jest pełne bałaganu i nieładu.

Pako masz moje poparcie!


Obrazki w podpisach - hm do przedyskutowania.
Licznik postów - lepiej żeby został, bez licznika forum jest takie jakieś.. puste.
Rangi pod nickami - moim zdaniem nie ma co nadtym debatować, muszą być! :)
Dyscyplina na forum - luzzzz, właśnie ją wprowadzam  :mrgreen:

Pako - zlikwiduj te grafiki z podpisa jak i wpisz normalnie jakie posiadasz konsole, nic nie zyskasz tym protestem, mozesz tylko stracic :) na razie prosze ale pozniej moga poleciec ostrzezenia, a wiedz, ze jedno juz za podpis dostałeś :).

pozdro

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #595 dnia: Kwietnia 03, 2007, 15:28:49 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Ja popieram Pako. Narzekasz Tarniak, że gif z Nariko zapycha Ci łącze, ale już nic nie mówisz user-owi 'pokrytyśniegiem', który ma gifa co prawie półtora mega zajmuje. Inny przykład to 'tomiasz', który ma zdjęcie z gołą babką w rozdziałce 260x170. Dlaczego nie czepiasz się tych przypadków? Są równi i równiejsi?

Po prostu się tu nie wpieprzyli - a ja i tak ich nie znam. Mimo to uważam, że jeśli ktoś nie potrafi zastosować się do tak łatwego regulaminu to ma problem osobowościowy bądź intelektualny.

PS. Nie jestem moderatorem mimo mylącej rangi.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #596 dnia: Kwietnia 03, 2007, 17:30:44 pm »
Cytuj
Narzekasz Tarniak, że gif z Nariko zapycha Ci łącze, ale już nic nie mówisz user-owi 'pokrytyśniegiem', który ma gifa co prawie półtora mega zajmuje. Inny przykład to 'tomiasz', który ma zdjęcie z gołą babką w rozdziałce 260x170. Dlaczego nie czepiasz się tych przypadków? Są równi i równiejsi?


Kurdeee- raportować o takich rzeczach, my się tym zajmiemy- samemu ne trudno coś przeoczyć.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #597 dnia: Kwietnia 03, 2007, 17:49:15 pm »
Nie wiesz Music ze donoszenie jest złe?xD

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #598 dnia: Kwietnia 03, 2007, 17:50:02 pm »
Cytat: "Mikes"
Nie wiesz Music ze donoszenie jest złe?xD


To nie donoszenie tylko tępienie głupoty.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #599 dnia: Kwietnia 03, 2007, 18:12:14 pm »
Cytat: "_Music"
Cytuj
Narzekasz Tarniak, że gif z Nariko zapycha Ci łącze, ale już nic nie mówisz user-owi 'pokrytyśniegiem', który ma gifa co prawie półtora mega zajmuje. Inny przykład to 'tomiasz', który ma zdjęcie z gołą babką w rozdziałce 260x170. Dlaczego nie czepiasz się tych przypadków? Są równi i równiejsi?


Kurdeee- raportować o takich rzeczach, my się tym zajmiemy- samemu ne trudno coś przeoczyć.


Dokladnie!! A nie miec pretensje, że nie widzimy wszystkiego co sie dzieje nie przepisowego na forum..