Autor Wątek: PLAYSTATION HOME  (Przeczytany 90596 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #320 dnia: Grudnia 18, 2008, 12:36:22 pm »
Cytuj
Ale co to za interaktywność, skoro szybciej jest wszystko zrobić z poziomu normalnego XMB? Home to taka "gra" dla no-life'ów według mnie, przeciez co to za frajda grać w wirtualne kręgle, czy bilard ze znajomymi skoro można się z nimi umówić w rzeczywistości.
No właśnie! przecież mogę zadzwonić do Mimo, Pablo i innych znajomych którzy albo są po drugiej stronie polski, lub w Anglii! I jednocześnie grać w kręgle trzymając komórkę jedną dłonią, a drugą wybierać co chwila numer(w trakcie kiedy kula leci)!

Ja też podtrzymuję zdanie że Home to nie jest kalka Second Life. Bo tu nie chodzi o to aby mieć drugie życie, a o to aby mieć miejsce żeby się właśnie spotkać, pogadać, a przy okazji pograć w kręgle. Home jest do tworzenia społeczności (graczy) a nie do bawienia się w drugie życie. A że porównania są..no cóż... Killzone 2 do np Pacmana czy czegoś też można porównać. Tylko po co...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #321 dnia: Grudnia 18, 2008, 12:47:28 pm »
Cytuj
Ale co to za interaktywność, skoro szybciej jest wszystko zrobić z poziomu normalnego XMB? Home to taka "gra" dla no-life'ów według mnie, przeciez co to za frajda grać w wirtualne kręgle, czy bilard ze znajomymi skoro można się z nimi umówić w rzeczywistości.
No właśnie! przecież mogę zadzwonić do Mimo, Pablo i innych znajomych którzy albo są po drugiej stronie polski, lub w Anglii! I jednocześnie grać w kręgle trzymając komórkę jedną dłonią, a drugą wybierać co chwila numer(w trakcie kiedy kula leci)!

Ja też podtrzymuję zdanie że Home to nie jest kalka Second Life. Bo tu nie chodzi o to aby mieć drugie życie, a o to aby mieć miejsce żeby się właśnie spotkać, pogadać, a przy okazji pograć w kręgle. Home jest do tworzenia społeczności (graczy) a nie do bawienia się w drugie życie. A że porównania są..no cóż... Killzone 2 do np Pacmana czy czegoś też można porównać. Tylko po co...

Ale to juz szukanie na sile roznic, bo nie wiem, jak mozna nie widziec podobienstw miedzy Home a SL !? Przeciez to prawie to samo tylko target jest inny. W SL chyba tez sa ( pewny nie jestem bo mnie odstraszaja takie produkty) jest sporo "gier" dla ciebie i twoich e-kolegow.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #322 dnia: Grudnia 18, 2008, 12:49:35 pm »
Ja też podtrzymuję zdanie że Home to nie jest kalka Second Life. Bo tu nie chodzi o to aby mieć drugie życie, a o to aby mieć miejsce żeby się właśnie spotkać, pogadać, a przy okazji pograć w kręgle. Home jest do tworzenia społeczności (graczy) a nie do bawienia się w drugie życie. A że porównania są..no cóż... Killzone 2 do np Pacmana czy czegoś też można porównać. Tylko po co...

Wpis jak ch..!!!

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #323 dnia: Grudnia 19, 2008, 01:03:10 am »
Ja też podtrzymuję zdanie że Home to nie jest kalka Second Life. Bo tu nie chodzi o to aby mieć drugie życie, a o to aby mieć miejsce żeby się właśnie spotkać, pogadać, a przy okazji pograć w kręgle. Home jest do tworzenia społeczności (graczy) a nie do bawienia się w drugie życie. A że porównania są..no cóż... Killzone 2 do np Pacmana czy czegoś też można porównać. Tylko po co...

Wpis jak ch..!!!
wiecie, jak Home mi poprawil humor?
przez niego rozje*alem niemca w szachy  :cool:
+
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Diuk

  • Gość
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #324 dnia: Grudnia 19, 2008, 04:02:50 am »
Cytuj


Ten koleś przebrany za mikołaja (chyba to był ten sam, ale chu wie) podbił wczoraj do mnie z textem "hohoho what do you want for christmas"  :lol:

Coraz bardziej mi się ten Home podoba.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #325 dnia: Grudnia 20, 2008, 14:46:23 pm »
Cytuj


Ten koleś przebrany za mikołaja (chyba to był ten sam, ale chu wie) podbił wczoraj do mnie z textem "hohoho what do you want for christmas"  :lol:

Coraz bardziej mi się ten Home podoba.
troche nudny sie robi, bo w same kregle nie chce mi sie grac :x
chcialem wczoraj klub zalozyc, ale patrze, ze trzeba za to placic, to niech ktos inny sie z tym bawi  :lol:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #326 dnia: Grudnia 20, 2008, 14:48:28 pm »
Ale przynajmniej można się teraz bez problemu zalogować. 8-)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #327 dnia: Grudnia 20, 2008, 14:49:06 pm »
Ale przynajmniej można się teraz bez problemu zalogować. 8-)
co mi po logowaniu, jak nikogo ze znajomych nie ma ;(?
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #328 dnia: Grudnia 20, 2008, 14:50:04 pm »
Może byś więcej lasek chciał w Home, co? :-x

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #329 dnia: Grudnia 20, 2008, 14:52:36 pm »
Może byś więcej lasek chciał w Home, co? :-x
laski to ja zabawiam, jak graja w kregle: P
czeka na swoja kolej siedzac na tej kanapie, a ja siedzam naprzeciwko niej po turecku i macham glowa(gora, dol, prawo, lewo) :D fajny efekt  :cool:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #330 dnia: Grudnia 20, 2008, 17:31:36 pm »
Czemu po update, ściąga mi od nowa miejscówki? WTF?

Ciapkas

  • Gość
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #331 dnia: Grudnia 20, 2008, 17:45:56 pm »
Takie porównania tworzą fanboy'e X0, którzy szukają na PC podobnych produktów, bo ich konsola takowych nie posiada. Podobna sytuacja jak w przypadku powoływania się na Crysis, kiedy brakuje argumentów w postaci gier na X0. SL to twór na PC, więc nie wiem czemu to tutaj wrzuca...zaraz zaraz, wiem czemu...bo gdy coś fajnego powstaje na PS3, to trzeba pokazać że to nic wspaniałego nawet za pomocą argumentów w postaci gier/programów na PC.

Tiaaa...bo SL to była zajefana rzecz. Home zresztą też...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #332 dnia: Grudnia 20, 2008, 19:08:52 pm »
Czemu po update, ściąga mi od nowa miejscówki? WTF?
Najwidoczniej update usunął z pamięci wszystkie te miejscówki, które odwiedziłeś.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #333 dnia: Grudnia 20, 2008, 19:26:25 pm »
Dalej nie mogę gadać przez headset z kolegą :-?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #334 dnia: Grudnia 20, 2008, 19:27:19 pm »
W patchu 1.04 usunęli możliwość rozmowy przez HS. Pracują już nad tym.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #335 dnia: Grudnia 21, 2008, 22:32:34 pm »
Easter Egg w Home (w sam raz na święta bożego narodzenia... ;) )
http://www.ps3site.pl/sekret-w-home/13417/#comments

lupinator

  • Gość
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #336 dnia: Grudnia 22, 2008, 04:19:16 am »
Easter Egg w Home (w sam raz na święta bożego narodzenia... ;) )
http://www.ps3site.pl/sekret-w-home/13417/#comments
ps3site jednak nie zawiesiło działalności?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #337 dnia: Grudnia 22, 2008, 09:04:29 am »
Voice Chat Feature on PlayStation Home Resumes
http://blog.us.playstation.com/2008/12/21/voice-chat-feature-on-playstation-home-resumes/

Cytuj
PlayStation Home update 1.05 is scheduled to be released on December 22. With this new update, users will be able to use the voice chat within their personal space and clubhouses to communicate and share with friends online.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #338 dnia: Grudnia 24, 2008, 00:25:48 am »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #339 dnia: Grudnia 24, 2008, 12:58:34 pm »
SONY zarabia na Home
http://www.ps3site.pl/sony-zarabia-na-home/13465/
czyli już pewnie niedługo nowy wysyp ciuchów i mebli

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #340 dnia: Grudnia 28, 2008, 13:42:13 pm »
A mi sie nie chce odpalic. Sciagnalem, wlaczam normalnie, jest laczenie z siecia, initializowanie, po czym wyskakuje blad i dupa.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #341 dnia: Grudnia 28, 2008, 13:44:08 pm »
A mi sie nie chce odpalic. Sciagnalem, wlaczam normalnie, jest laczenie z siecia, initializowanie, po czym wyskakuje blad i dupa.
ja dawno nie patrzyłem ale też mi wyskakuje błąd. Sram na to i tak ostatnio nie zaglądam.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #342 dnia: Grudnia 28, 2008, 13:54:16 pm »
po patchu błędy z połączenie nie powinny juz wyskakiwać, ja nie mam żadnych problemów.
home ma naprawde spory potencjał, świetne serwery, 0 lagów, chat głosowy-dzwonienie jest genialne (szkoda ze usunęli rozmowy publiczne w center). fajnie by bylo jakby w pełnej wersji dowalili naprawde pokaźną ilość ubranek, domów itp.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #344 dnia: Grudnia 29, 2008, 09:42:39 am »
Strój Helghasta wygląda kiepsko.  :?

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #345 dnia: Grudnia 30, 2008, 01:10:57 am »
Dzisiaj mi zadziałał. Przesiedziałem przy nim na początku jakieś 3 godziny, bardzo fajnych ludzi można spotkać, fajnie się gra w poola i w kręgle, ładnie wygląda otoczenie. Straszny ból to płatne ciuchy, meble itd.
Btw, zrobiłem sobie fajną laskę i się do mnie wszyscy ślinią ;d

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #346 dnia: Grudnia 30, 2008, 08:23:57 am »
Btw, zrobiłem sobie fajną laskę i się do mnie wszyscy ślinią ;d
Nigdy nie wiesz kto czai się po drugiej stronie. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #347 dnia: Grudnia 30, 2008, 10:52:44 am »
Cytuj
Home na konsolę PlayStation 3 to klapa!

PlayStation Home, czyli ogłoszona przez Sony rewolucja wśród konsol, okazało się wielką klapą. Wirtualne miasto świeci pustkami.
PlayStation Home to nowy produkt dla posiadaczy PlayStation 3. Dzięki swojemu wirtualnemu awatarowi, możemy przemierzać miasto, spotykać innych graczy, umawiać się na wspólne granie. Innymi słowy: mamy niepowtarzalną okazję urealnić relacje z innymi użytkownikami konsoli. Jakby tego było mało, możemy grać wspólnie w różne mini-gry, czy nawet robić zakupy. Zupełnie jak w Second Life. A to wszystko za darmo.

Sęk w tym, że wirtualne miasto pustoszeje. Powód? Nuda. Żadnych orków do ubicia. Żadnych spektakularnych przygód, które są od razu dostępne po uruchomieniu dowolnej gry na konsoli. Recenzenci są zdania, że zabawa w Home jest równie ciekawa, co obserwowanie, jak farba wysycha.

Sony dokłada tylko oliwy do ognia mnogością poprawek i łatek. Użytkownicy skarżą się, że za każdym razem po próbie połączenia się z usługą, muszą najpierw poczekać na pobranie wszystkich nowych poprawek i usprawnień. Ale czy na pewno usprawnień? Wersja 1.04 zablokowała możliwość posługiwania się zestawem głośnomówiącym. Pal to licho, jeśli mamy klawiaturę. Ale wyobraźcie sobie pisanie za pomocą pada?

Czy zatem PlayStation Home to porażka? Na to stwierdzenie jeszcze za wcześnie. Wirtualny świat ma wciąż duży potencjał, jeśli Sony wprowadzi do niego cokolwiek ciekawego. Jak na razie, niestety, użytkownicy stamtąd uciekają zamiast się mnożyć.

http://wiadomosci.onet.pl/1888141,18,home_na_konsole_playstation_3_to_klapa,item.html

Diuk

  • Gość
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #348 dnia: Grudnia 30, 2008, 10:58:10 am »
Onet i gry, no niezłe źródło masz  :lol:

Po pierwsze Home nie świeci pustkami, co to w ogóle za bzdura? Polecam zajrzeć i samemu się przekonać.

Cytuj
Żadnych orków do ubicia. Żadnych spektakularnych przygód, które są od razu dostępne po uruchomieniu dowolnej gry na konsoli. Recenzenci są zdania, że zabawa w Home jest równie ciekawa, co obserwowanie, jak farba wysycha.

Od kiedy to miało się ubijać orki w home?  :shock: To miejsce dla spotkań i zwyczajnego wirtualnego "czilałtu".

Po trzecie, jest już od kilku dni patch 1.5 który przywraca voice chating za pomocą home, więc Ci "autorzy" na onecie nieco niedoinformowani.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #349 dnia: Grudnia 30, 2008, 11:06:44 am »
Onet i gry, no niezłe źródło masz  :lol:

Po pierwsze Home nie świeci pustkami, co to w ogóle za bzdura? Polecam zajrzeć i samemu się przekonać.

Cytuj
Żadnych orków do ubicia. Żadnych spektakularnych przygód, które są od razu dostępne po uruchomieniu dowolnej gry na konsoli. Recenzenci są zdania, że zabawa w Home jest równie ciekawa, co obserwowanie, jak farba wysycha.

Od kiedy to miało się ubijać orki w home?  :shock: To miejsce dla spotkań i zwyczajnego wirtualnego "czilałtu".

Po trzecie, jest już od kilku dni patch 1.5 który przywraca voice chating za pomocą home, więc Ci "autorzy" na onecie nieco niedoinformowani.

Nie wiem tego, ale zobaczylem taki tytul newsa na pierwszej stronie onetu, to mi sie rzucilo w oczy :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #350 dnia: Stycznia 23, 2009, 13:44:50 pm »
Przestrzeń Far Cry 2 jest już dostępna w HOME EU  :).

Kij z tym, że nie ma tam nic do roboty (jakaś jedna kiepska mini gra), ale pozwiedzać można :D.

Pojawił się też nowy trailer z Resistance: Retribution. Zastąpił ten promujący PSP na głównym placu HOME.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2009, 13:48:47 pm wysłana przez Chris »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 05, 2009, 08:14:19 am »
http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3home&message.id=558064#M558064

Cytuj
1.10 Patch Notes
New features
    * We have added a new ?Remove Player? function that allows the creator to remove people from a Game Launching session. This is complemented by the Block Player function, accessible via the Safe Screen, which can be used to stop people rejoining.
Changes and Improvements
We are constantly tweaking and enhancing various game elements to improve your experience in PlayStation?Home. Updates in 1.10 include:
    * The speed of the initial log-on process has been improved and a progress bar has been added to provide you with more information about what is happening.
    * Items that you have already purchased will now be loaded when you first log-in, reducing the loading time when you enter stores in the Mall.
    * Other players? avatars will now load faster when you enter a space.
    * The names of Home reward items will now be shown when you obtain them.
    * Download priorities have been changed so that certain graphics and images (like thumbnail images and World Map chips) will download more quickly.
    * The inventory system (that stores Home Reward items) has been reworked and made more robust. We have also implemented additional safeguards to help ensure that you cannot inadvertently lose any of your items.
    * The Chat log window will now always be displayed on top of any other on-screen graphics, except when zoomed in to a video or poster. When zoomed in, the chat window will no longer display.
    * The size of the text box has been improved on message boards in Clubhouses.
    * The option to ?Block voice chat? has been changed to ?Block chat,? which will allow you to block both voice chat and text chat at the same time. Players blocked with this feature will not be automatically added to the block list on your Friends list.
    * The game camera will now go into attract mode once you have been idle for more than 3 minutes.
    * The ?Resign sub leader? command has been removed from the Menu Pad. Club leaders will now have to downgrade sub leaders if they wish.
    * We have further improved the UI for a variety of systems including Game Launching, Clubhouses and the Store.
    * We have made several memory optimizations to improve client stability.
    * We have made graphical improvements to particle systems and water effects.
Bug fixes
    * Furniture in Personal Spaces will no longer occasionally vanish when you leave lights or lamps turned on.
    * Single-seat chairs and sofas can no longer be occupied by more than one person at a time.
    * You can now turn lighting objects on/off in your Personal Space.
    * Furniture layout issues in Clubhouses have been resolved.
    * The ?Refresh Club Menus? option in the Menu Pad should now work as intended.
    * Dates will now be displayed on Clubhouse bulletin board messages.
    * A fix has been applied to the Home Safe Screen reporting process.
    * Your screen will no longer freeze if you leave a game session with the game disc ejected.
    * Item names and prices will now display correctly in the Mall.
    * Wallpapers will now be displayed properly when you invite friends to your Harbour Studio.
    * You will no longer be able to make a phone call to players who have deactivated voice chat.
    * You should now be able to use two-seater sofas properly.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 06, 2009, 17:22:20 pm »
Gdyby kogoś to interesowało to patch 1.10 jest już dostępny...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 08, 2009, 21:28:29 pm »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 10, 2009, 22:16:49 pm »
Home: EU PlayStation Manager reveals what?s to come
Cytuj
European Home Manager TedTheDog has been on the EU PlayStation forums today giving information about Home and answering some people?s questions.

So what did he have to say for himself?

First of all he announced that the PlayStation short movie series, Shoot, will be coming to the Home theatre after the weekly maintenance from Thursday morning:

PlayStation? Shoot comes to Home this week with the addition of all six short films to the theatre. The videos are reasonably high quality and therefore the files are quite large and each will present a long download, but we thought you might find it interesting none the less.

Furthermore, he answered a question about video streaming:

Streaming video is something we obviously want to get in place and I?ll ask how its progressing. We?d also like to investigate, in conjunction with streaming, synchronised viewing, where multiple viewers can see the same bit of video at the same time. Thats quite a useful tool for launches and the like.

Anyway, streaming is required and will arrive in the future.

Another much needed feature that Home lacks is the ability to preview clothes items before you purchase them. Good news is that TedTheDog acknowledges this:

We quite agree, a preview option for clothes is required and its on the list to be done. No eta for it yet, but we know its important.

Finally there has been news spreading around the net about 24 companies that are reported to be permitted to put content onto the online service. Ted had this to say about it:

Looking at that list I think its worth pointing out that its SCEJ?s list, not SCEE?s, although ours is on a similar scale including some overlaps, its just not been published yet.

In addition, the Events Space for the EU region will go offline on Thursday. We hope this answers some of your queries or fulfils some of your suggestions for Home. Your best bet to get your voice heard is to use the official PlayStation forums for your region.

http://www.ps3attitude.com/new/2009/02/home-manager-reveals/


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 19, 2009, 13:16:43 pm »
Warhawk Command Center Goes Live in PlayStation Home Today!
http://blog.us.playstation.com/2009/02/26/warhawk-playstation-home-space-walkthrough/

Cytuj
A couple days ago I visited with Incognito studio director Dylan Jobe (you know him well) about the Warhawk space that launches today in PlayStation Home. Dylan was nice enough to walk us through the Warhawk Command Center, and specifically through the Sand Table where you can lay out strategies for all Warhawk maps. It?s all really slick, and Dylan goes into some great detail about how it all works.
Also, starting today you can purchase Warhawk for $19.99 on the PlayStation Store (that?s $10 off!) for two weeks, ending on March 11. Individual Warhawk Booster packs are dropping down to $4.99, and the Booster Combo (all three individual Booster packs) drops to $9.99. But remember, the special Warhawk pricing ends on March 11, so be quick about it!

: Luty 27, 2009, 08:02:03 am
Tereny z RE5 w Home:
http://www.riseofgames.com/giochi/3967/1/resident_evil_5_game_versus_home.html

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Marzec 12, 2009, 09:11:21 am
Dodatki jakie można otrzymać z RE5:
http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3home&thread.id=594964

Cytuj
Chris Redfield Ornament.
How to get it: Just sign in Home and you'll get it automatically.



Cytuj
Sheva Alomar Ornament
How to get it: Beat the game on Normal.



Cytuj
Jill Valentine Ornament.
How to get it: Beat the game on Veteran.



Cytuj
Treasure Chest.
How to get it: Collect all the treasure.

: Marzec 14, 2009, 07:58:17 am
Sony details PlayStation Home updates
http://www.andriasang.com/e/articles/2009/03/19/playstation_home_updates/

Cytuj
Sony Computer Entertainment shared details today on the next set of major updates for the PlayStation Home virtual world service. The service will see an update today, to be followed by another one next week.
Today's update adds a lounge for Irem's PS3 download title Minna de Spelunker. Visitors to this lounge will be able to access a special statue in order to kick off a multiplayer play session.





Cytuj
The next update, set for the 26th, appears to be far more substantial. The main piece of content for this day is an updated Resident Evil 5 Photo Studio. Users will have access to a mini game which will be playable simultaneously by multiple players, with Home Rewards being on the line.
New items are on the way on the 26th as well. Inside the RE5 Photo Studio, users will find a special shop called Adam's Shop. This shop will sell costumes from RE5's main characters Chris and Sheva. This will be the first time Home has offered in-lounge shops.








Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #356 dnia: Marca 19, 2009, 18:57:06 pm »
Miazga te  miejscówki!!trzeba będzie jak najszybciej wypróbować...Poznać ludzi i szpilać!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #357 dnia: Marca 24, 2009, 13:37:00 pm »
Nikt tu jeszcze nie wspomniał o Xi? :o

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 24, 2009, 14:22:30 pm »
A co to jest?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PLAYSTATION HOME
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 24, 2009, 14:25:16 pm »
Alternative reality game.
Na Home square masz takie graffiti, a tak naprawdę to teleport, przenosi cię do HUBa, a tam musisz przejść "inicjację". Zebrać 3 ulotki..tylko nie wiem czy te ulotki są tylko w Hubie (chyba nie, bo już całe obiegałem) czy w całym Home. Jeśli w całym to jeśli je poukrywali w planszach RedBull, RE5 i FC2...to jest trochę biegania. A i oto chodzi że jakaś babkę chyba porwali czy coś takiego i że ludzie w Home są "obserwowani"...tak przynajmniej zrozumiałem z filmiku instruktażowego.