Autor Wątek: Soul Calibur IV  (Przeczytany 77293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #520 dnia: Października 18, 2008, 13:26:51 pm »
Pozatym 6 dolców to troche dużo jak na 1 postać :???:

Khm khm...Panie, to jest "kochany" M$. Co się spodziewałeś? Za darmo to oni nawet w ryj nie dają.
Przeciez na PS3 tyle samo. :lol: :lol:
MS jest zły, więc wiesz. :/

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #521 dnia: Października 18, 2008, 13:28:20 pm »
No wiadomo, Namco pewnie chciało wydać te postacie za darmo, ale wredny MS sie nie zgodził i ustalił cene na Xboxie i Ps3. Och, ten MS.

MarcePan, dam ci plusika bo mnie rozbawileś.

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #522 dnia: Października 18, 2008, 14:15:02 pm »
W przypadku posiadaczy Xboxa, 12 zł, żeby pośmigać Vaderem to dobra opcja.

Diuk

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #523 dnia: Października 18, 2008, 14:17:47 pm »
W przypadku posiadaczy Xboxa, 12 zł, żeby pośmigać Vaderem to dobra opcja.

Zgadzam się, jednak za imo kompletnie niegrywalnego zielonego karła 6 baksów? Noł łej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #524 dnia: Października 18, 2008, 14:19:42 pm »
Ja myślałem że to dotyczy tylko Vadera na X0. :shock: Nie czytałem linku. Mój błąd.

PS. M$ i tak ssie i zdziera z graczy. :P

PS2. Mikes dzięki za plusa. Jednak nie pocieszę Cię bo to nie wynika z mojego fanboizmu, tylko z gafy i faktu że nie doczytałem linku. Sorry no bonus this time.

PS3. UNCHARTED!!!
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 14:21:46 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #525 dnia: Października 18, 2008, 14:20:02 pm »
W przypadku posiadaczy Xboxa, 12 zł, żeby pośmigać Vaderem to dobra opcja.

Zgadzam się, jednak za imo kompletnie niegrywalnego zielonego karła 6 baksów? Noł łej.
Yup, też bym nie kupił. Powinni zrobić (zamiast wrzucać do gry ochłap) paczkę map i postaci z uniwersum SW, za większą kasę, ale dla chętnych. Ja bym wtedu kupił i SC i taki pakiet, bo mnie to akurat kręci. A tak to pomieszanie z poplątaniem i w dodatku małe pole do zabawy. Daliby Obi Wana, Luke'a, Kyle'a Katarna, Mace'a Windu, Palpatine'a, Lorda Sidiousa, Dartha Maula, Bobę Fetta i byłoby git. :cool:
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 14:22:30 pm wysłana przez tarniak »

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #526 dnia: Października 18, 2008, 14:24:50 pm »
W przypadku posiadaczy Xboxa, 12 zł, żeby pośmigać Vaderem to dobra opcja.

Zgadzam się, jednak za imo kompletnie niegrywalnego zielonego karła 6 baksów? Noł łej.
Yup, też bym nie kupił. Powinni zrobić (zamiast wrzucać do gry ochłap) paczkę map i postaci z uniwersum SW, za większą kasę, ale dla chętnych. Ja bym wtedu kupił i SC i taki pakiet, bo mnie to akurat kręci. A tak to pomieszanie z poplątaniem i w dodatku małe pole do zabawy. Daliby Obi Wana, Luke'a, Kyle'a Katarna, Mace'a Windu, Palpatine'a, Lorda Sidiousa, Dartha Maula, Bobę Fetta i byłoby git. :cool:

I Padme, cnie? 8)

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #527 dnia: Października 18, 2008, 14:28:23 pm »
W przypadku posiadaczy Xboxa, 12 zł, żeby pośmigać Vaderem to dobra opcja.

Zgadzam się, jednak za imo kompletnie niegrywalnego zielonego karła 6 baksów? Noł łej.
Yup, też bym nie kupił. Powinni zrobić (zamiast wrzucać do gry ochłap) paczkę map i postaci z uniwersum SW, za większą kasę, ale dla chętnych. Ja bym wtedu kupił i SC i taki pakiet, bo mnie to akurat kręci. A tak to pomieszanie z poplątaniem i w dodatku małe pole do zabawy. Daliby Obi Wana, Luke'a, Kyle'a Katarna, Mace'a Windu, Palpatine'a, Lorda Sidiousa, Dartha Maula, Bobę Fetta i byłoby git. :cool:

I Padme, cnie? 8)
Biorąc pod uwagę, że zaimplementowali w silniku stroje, które ulegają "destrukcji", to: fuck yeah! :cool:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #528 dnia: Października 18, 2008, 20:44:33 pm »
To jak to w końcu jest. Jak kupie SC IV na PS3 to bede mieć Vadera i Yode czy nie ?  :-?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #529 dnia: Października 18, 2008, 20:45:52 pm »
Tylko Vadera za mistrza musisz zapłacić dodatkowo 8).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #530 dnia: Października 24, 2008, 11:46:21 am »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #531 dnia: Listopada 02, 2008, 17:28:11 pm »
No i dzięki zawirowaniom mocy nowy SC trafił pod strzechy mojego domostwa. Jest to pierwszy miecz dusz, który dane mi jest sprawdzić od legendarnej jedynki z DC i rzecz jasna genialnego soul blade z ps'a. Wprawdzie zahaczałem gdzieś tam w międzyczasie o resztę poprzednich części, ale ani się nim specjalnie nie przyglądałem, ani też nie poświęcałem zbytnio na to uwagi (ot kilka fightów u kumpla). Ciekawy, więc byłem niezmiernie co też nowa bijatyka namco niesie za sobą w nowej generacji konsol. Zapuściłem płytkę mając już w świadomości, że intro nie przyniesie za sobą tego genialnego klimatu, który miały w zanadrzu poprzednie części (dla niepamiętliwych niezapomniane intro z SB - , które swoją drogą teraz mogłoby być spokojnie wygenerowane na silniku gry :wink:). Mimo wszystko obejrzałem je do końca, za co zresztą dostałem osiągnięcie (najwidoczniej niewielu wytrzymuję :lol:), i wg mnie tak spaprane do końca to ono nie jest. Intro intrem pomyślałem, i zarzuciłem od razu story mode, tutaj doznałem małego szoku – 5 walk i do domu. Toż to kpina pomyślałem, ale spoko,  bijatyki nigdy za mocnej strony fabularnej nie miały, wprawdzie sądziłem, że od zobaczenia intra do pierwszego  outro minie więcej niż 10 minut to jakoś to przełknąłem, w końcu do dyspozycji jest jeszcze kilka innych trybów + tworzenie własnych postaci, i niezły system ich rozwoju. Zarzuciłem, więc z kumplem pierwsze versus i tu dopiero można by rzec gra właściwa się zaczęła. Świetnie zbalansowane postacie, walki do ostatniej kropli krwi jak za starych czasów, ciosy wprawdzie dopiero zaczynam odkrywać, to już teraz sam siebie potrafię zadziwić. Grafika ma swoje mocne jak i słabe strony, z tych ostatnich wspomnę o przesadzonym blurze na postaciach (chociaż można by pomyśleć, że miało to dodać baśniowego pasującego do serii klimatu, to tu wszystko świeci się aż zanadto), które swoją drogą  animowane są, tak jak można się było spodziewać, w przecudny sposób, areny również wykonane są raczej z wielką dbałością o szczegóły i przytupem...ale warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kolejny zgrzyt. O ile część z aren jak Thesmophoros Imperial Garden, Distant Marsh, Sailor's Rest, czy ta z kręcącymi się konikami (bez skojarzeń :P) wpasowują się w klimat w idealny sposób, a ich wykonanie wciska niekiedy w fotel, tak reszta jest raczej średnia i nie rzuca na kolana. Ogólnie rzecz ujmując znowu mi wyszedł jakiś taki długi ten post. Gra jest świetna, aczkolwiek trochę nierówna, no i ten yoda...Po pierwszym tygodniu grania daję mocne 8, a reszta jest milczeniem.

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #532 dnia: Listopada 02, 2008, 17:46:59 pm »
Brak hwanga  :xdlaczego

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Soul Calibur IV
« Odpowiedź #533 dnia: Grudnia 11, 2008, 18:18:29 pm »