Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2138336 razy)

0 użytkowników i 60 Gości przegląda ten wątek.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1200 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:08:35 am »
Jak sobie ogladam na yt filmy z JKM to czasami mnie krew zalewa jak jego oponenci krzycza rózne farmazony, albo "redaktorki" w studiu dostaja szału macicy gdy tylko wspomni się o feminiźmie.
Ja popieram tego człowieka i wczesniej tez na niego głosowałem, ogladajac rozne wywiady i dyskusje z nim tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze reszta to banda idiotów i krzykaczy ktorzy powtarzaja bezmyslnie to co usłyszą.
wpis chcesz plusa?
:grin:

to jest niesamowite :D :D



Tutaj jeszcze w porządku, Pani jak to Pani, bardzo "aktywnie" reaguje ale pomimo braku logicznych argumentów ma duzo spokoju i cierpliwości.

zobacz sobie tutaj. Rozmowa jak grochem o ściane, zupełnie na opak wszystko odbierają ci redaktorzy i na siłe robią dym. A potem dzwoni Pani przez telefon-zwykła polska kobiecina i mówi ze popiera Pana JKM. Bo chodzi o to by kobiety robiły co chciały, a nie żeby feministki robiły dym o wszystko i NA SIŁE próbowały wmówić kobietom to co moze im nie pasować.

I mały bonusik sprzed paru lat, jak dla mnie najwieksza kompromitacja -


wpis chcesz plusa?
Jak ty uważasz ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 00:11:13 am wysłana przez kamiiru »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1201 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:13:59 am »
Podoba mi się, że nie bawi się w poprawność polityczną, tylko mówi, co mu się podoba. Sporo w jego wypowiedziach demagogii, ale ma chociaż jakieś poglądy. A Richardson głupia sraka.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1202 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:17:14 am »
Jak sobie ogladam na yt filmy z JKM to czasami mnie krew zalewa jak jego oponenci krzycza rózne farmazony, albo "redaktorki" w studiu dostaja szału macicy gdy tylko wspomni się o feminiźmie.
Ja popieram tego człowieka i wczesniej tez na niego głosowałem, ogladajac rozne wywiady i dyskusje z nim tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze reszta to banda idiotów i krzykaczy ktorzy powtarzaja bezmyslnie to co usłyszą.
wpis chcesz plusa?
:grin:

to jest niesamowite :D :D


Akurat ta babka wykazała się wyjątkowo dobrymi manierami jak na feministkę pewnie jak by miała inne towarzystwo byliby z niej ludzie.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1203 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:18:09 am »
A Richardson głupia sraka.

Lepiej bym tego nie ujął. Jak można naskakiwać na człowieka który nie mówi nic złego tylko zauważa coś oczywistego, a następnie zachowywać się tak głupio i cisnąć takie wały. Jeździ do mechanika kobiety i jest silniejsza od swojego faceta. Booooosheee jak ma nasrane we łbie. Jeszcze biedną Panią Anie ucieli przez telefon.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1204 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:21:41 am »
jeśli chodzi o tą zdzirę polecam to:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1205 dnia: Czerwca 25, 2013, 00:26:21 am »
Wiadomo że Korwin wygrywa te potyczki, ale nic dziwnego jak go zawsze zestawią z jakimś lewackim pajacem. Jako polityk jednak jest nieudacznikiem. Celem polityka jest wygrać wybory, a nie przyłazić do telewizji i śmiać się z niepełnosprawnych dzieci, a potem się dziwić że ma się góra 2 procent w wyborach. Król kuców musi zmienić strategię, bo studenci z polibudy nie wystarczą do zostania premierem. Chyba że on celowo przyjął taktykę wiecznego przegrańca-celebryty.

Chociaż i tak wieczny props za uchwałę lustracyjną. Mogli z Macierewiczem już w 92 zrobić zbudować podstawy praworządnego kraju. Niestety, była nocna zmiana i dzisiaj jest jak jest.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1206 dnia: Czerwca 25, 2013, 01:04:05 am »
a to nie bolek zablokował?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1207 dnia: Czerwca 25, 2013, 01:50:04 am »
No to pisze chyba nocna zmiana, nie?

Ja bym oddał swoje prawo wyborcze za rządy jakiegoś polskiego Pinocheta. Ku*wa dlaczego my się z komuną szabelką nie rozprawiliśmy  :cry:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1208 dnia: Czerwca 25, 2013, 06:29:04 am »
Bo to między innymi komuchy 'rozprawiały się' z komuchami.
Fryty tyty dotknij pyty

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1209 dnia: Czerwca 25, 2013, 07:25:26 am »
pewnie castor

Wypraszam sobie, na nikogo nie głosowałem, nie wiem nawet jakie są wyniki, ale znając do forum to PiS ma z 50%.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1210 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:02:43 am »
Chociaż i tak wieczny props za uchwałę lustracyjną. Mogli z Macierewiczem już w 92 zrobić zbudować podstawy praworządnego kraju. Niestety, była nocna zmiana i dzisiaj jest jak jest.

Z Macierewiczem to chyba tylko szpital psychiatryczny można zbudować.

Btw. PiS aż 5 głosów? To naprawdę przerażające. :o

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1211 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:33:52 am »
PRZYZNAĆ SIĘ NIEDOJEBAŃCY, KTO kur** GŁOSOWAŁ NA PO kur** PIES WAS je**ł CWELE

DSADADSD3213@!#@!#@!#@!#@!#@!!@!@!@1

kur** ch**

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1212 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:35:38 am »
Ja na KNP, więc jestem czysty. :P

WastedGuy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-03-2013
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 4
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1213 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:40:05 am »
Ja również  :roll:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1214 dnia: Czerwca 25, 2013, 08:55:46 am »
Ja wstrzymuję się od głosu. Będą wybory to pomyślę i zagłosuję.

Korwin nie chciał czasem zniesienia płacy minimalnej?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1215 dnia: Czerwca 25, 2013, 09:22:30 am »
PRZYZNAĆ SIĘ NIEDOJEBAŃCY, KTO kur** GŁOSOWAŁ NA PO kur** PIES WAS je**ł CWELE

DSADADSD3213@!#@!#@!#@!#@!#@!!@!@!@1

kur** ch**
Myślałem, że to temat gdzie będziemy wkurwiać Tomasza :(
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1216 dnia: Czerwca 25, 2013, 09:28:44 am »
Korwin nie chciał czasem zniesienia płacy minimalnej?

Korwin chce wielu rzeczy, a wszystkie są głupie. Taki klaun III RP.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1217 dnia: Czerwca 25, 2013, 10:07:06 am »
KNP - wole klauna niż chciwego skurwysyna w rządzie z planem rozwalenia tego kraju od środka  :evil:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1218 dnia: Czerwca 25, 2013, 10:39:54 am »
Możecie wrzucic 10 pomyślów KNP które zadecydowały, że właśnie mi nich oddaliscie swój głos?

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1219 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:04:43 am »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 15:12:33 pm wysłana przez Johnny B. Goode »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1220 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:08:16 am »

+


Wszystko to co kocham. Pasuje do siebie :D

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1221 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:12:43 am »
W sensie oboje to złodzieje ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1222 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:13:52 am »
Też :troll:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1223 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:49:20 am »
Głosuję tylko na Prawo i Sprawiedliwość.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1224 dnia: Czerwca 25, 2013, 13:17:32 pm »
Możecie wrzucic 10 pomyślów KNP które zadecydowały, że właśnie mi nich oddaliscie swój głos?
Prosze:
1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwości decydowania o ich edukacji.

3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel. Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat, a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa - kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1225 dnia: Czerwca 25, 2013, 13:33:44 pm »
Możecie wrzucic 10 pomyślów KNP które zadecydowały, że właśnie mi nich oddaliscie swój głos?
Prosze:
1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwości decydowania o ich edukacji.

3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel. Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat, a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa - kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

Zbyt piękne by było prawdziwe. Nie wierzę politykom.
Fryty tyty dotknij pyty

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1226 dnia: Czerwca 25, 2013, 13:35:36 pm »
Akurat Korwinowi można wierzyć, ale z tym człowiekiem jest jeden problem - nie ma najmniejszych szans na przynajmniej udział w sprawowaniu władzy. Nie szkoda wam czasu na kogoś takiego?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1227 dnia: Czerwca 25, 2013, 13:46:12 pm »
Akurat Korwinowi można wierzyć, ale z tym człowiekiem jest jeden problem - nie ma najmniejszych szans na przynajmniej udział w sprawowaniu władzy. Nie szkoda wam czasu na kogoś takiego?

Nikomu związanemu z polityką nie można wierzyć i basta. Takie moje zdanie, tym bardziej że kilku polityków niższego szczebla znam osobiście i umacniają moje zdanie na ten temat.
Co do Korwina to faktycznie nie ma szans, żeby chociaż sprawdzić czy zrobi to co mówi, bo z pewnością nie dojdzie do władzy przez swój PR.
Fryty tyty dotknij pyty

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1228 dnia: Czerwca 25, 2013, 13:52:06 pm »
Moj glos tradycyjnie idzie na Stevena Seagala. IN STEVEN WE TRUST.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1229 dnia: Czerwca 25, 2013, 14:52:21 pm »
Ale ja wierze że może chociaż wycofać podatek dochodowy. To jest taki syf że niszczy wszystko, zabiera czesc wynagrodzenia. Nie mozesz sprzedac domu bez podatku, nie mozesz dostac spadku, wygrac czegos, kupic i odsprzedac auta. Bo oczywiscie musisz sie dzielic z państwem ;/ I taki mlody koles otwiera firmy i na dzien dobry wywala wiekszosc dochodu na zus i na podzielenie sie swoim zyskiem z państwem, a potem sie dziwia ze woli robic na budowie w niemczech.


Dodam jeszcze że oczekuje od wladzy zeby zajmowała się państwem i gospodarką. A nie pedałami, transseksami, pierdołami i głupotami. Dlatego KRÓL!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 14:54:40 pm wysłana przez kamiiru »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1230 dnia: Czerwca 25, 2013, 17:01:35 pm »
Chociaż i tak wieczny props za uchwałę lustracyjną. Mogli z Macierewiczem już w 92 zrobić zbudować podstawy praworządnego kraju. Niestety, była nocna zmiana i dzisiaj jest jak jest.

Z Macierewiczem to chyba tylko szpital psychiatryczny można zbudować.

Jak można jednocześnie popierać KNP, a Macierewicza od świrów wyzywać? Przecież nie ma drugiej tak podobnej do Korwina postaci jak typ z mojego avatara. W latach 90 mówili jednym głosem, a w kwestiach narodowych, polityki zagranicznej, służb, lustracji, wywiadu wojskowego, Rosjan, mediów mówią do dziś to samo, różniąc się praktycznie tylko w kwestiach gospodarczych. Po przeczytaniu niektórych książek Korwina, to bym nawet powiedział że Macierewicz to jego wersja lajt. Polecam zwłaszcza "Nie tylko o Żydach" z 1991 roku  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1231 dnia: Czerwca 25, 2013, 17:52:05 pm »
Nie dobieraj sobie do głowy becet. Zagłosowałem na KNP, bo każda inna partia w tym zestawieniu to kur** i złodzieje, a Korwin wali prosto z mostu jak jest. Macierewicz to jakiś totalny popierdol, któremu nic innego w głowie tylko Smoleńsk i teorie spiskowe. W prawdziwych wyborach i tak nie wezmę udziału, bo nie chcę przykładać ręki do tego całego szamba, która rozlewa się na Polskę. Nie ważne kto będzie u władzy, bo dla zwykłego obywatela nie zmieni się nic. Każdy kto myśli inaczej jest po prostu bardzo naiwną osobą i tyle w temacie.

Osobiście mam tylko nadzieje, że następni włodarze dokończą to co zaczęło się budować w mojej okolicy. Jak żyję prawie 30 lat, tak do tej pory jeździłem dziurawymi drogami i chodziłem po krzywych chodnikach w moim powiecie (a nawet województwie). Od około 4 lat wszędzie (podkreślam WSZĘDZIE) dookoła kładą nowe asfalty i robią nowe chodniki. Niech tylko to skończą, a potem niech dalej okradają ten kraj, bo przecież do tego dąży każda świnia przy korycie.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1232 dnia: Czerwca 25, 2013, 19:48:05 pm »
No tak ,nie zmieni sie nic? japierdole myślisz coś? a podatki, a jedzenie, a Vat na to wszystko ma wpły rząd i wiele wiele innych rzaczy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1233 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:01:13 pm »
Możecie wrzucic 10 pomyślów KNP które zadecydowały, że właśnie mi nich oddaliscie swój głos?
Prosze:
1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwości decydowania o ich edukacji.

3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel. Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat, a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa - kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

a pieniądze na to wszystko wyczaruję czarodziejską różdżką. ot, cały korwin i jego świta :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1234 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:22:05 pm »
No tak ,nie zmieni sie nic? japierdole myślisz coś? a podatki, a jedzenie, a Vat na to wszystko ma wpły rząd i wiele wiele innych rzaczy.

Ależ się zdziwisz Tomaszu. :lol:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1235 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:24:43 pm »
Lepiej próbować coś zmienić niż nie robić nic.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1236 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:29:00 pm »
Odkąd mam prawo głosować, to próbowałem coś zmieniać. Nie udało się, więc pier**le ten syf i odpuszczam. Świnie niech się dalej biją o swoje koryto, ale mnie to już nie interesuje.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1237 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:30:46 pm »
a pieniądze na to wszystko wyczaruję czarodziejską różdżką. ot, cały korwin i jego świta :lol:
No właśnie, tu tkwi cały problem. Jeśli znacznie ukrócą znienawidzony ZUS, to skąd będą pieniądze na renty i świadczenia socjalne? (bo chyba ich nie zlikwidują)

Cytuj
Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców.
Ja byłbym za, ale dopóki jesteśmy w UE, nie ma na to najmniejszych szans.

Lepiej próbować coś zmienić niż nie robić nic.
Jeśli ma być to zmiana na gorsze, to jestem na nie (bo nie mówmy, że jest tak źle, że już gorzej być nie może - zawsze może być gorzej).

Może nawet zagłosuję na KNP. Nie chciałbym żeby wygrali wybory (zbyt wielka niewiadoma), ale chętnie bym ich zobaczył w roli opozycji (wtedy można by osądzić, na co mniej więcej ich stać).

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1238 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:30:55 pm »
Odkąd mam prawo głosować, to próbowałem coś zmieniać. Nie udało się, więc pier**le ten syf i odpuszczam. Świnie niech się dalej biją o swoje koryto, ale mnie to już nie interesuje.

Co do tej tezy że mój głos się nie liczy i tym którym się nie chce chodzić do urny powiem tak. Zmarnowany głos to taki który w ogóle nie zostanie oddany. Niby zadna filozofia i kazdy o tym wie ale jednak uważam że warto oddac głos na kogoś nawet jeśli nie ma cienia szansy na wygranie niż głosować na mniejsze zło lub w ogóle nie iść.

a tutaj ciekawy filmik
Jak już mówiłem wcześniej, mi sie podoba taka wersja ze jestem niezalezny i moge sobie robic co chce z kasą. 
A nie że państwo mnie okrada, daje pieniadze żulom, bezrobotnym, studencikom na kształcenie, a potem na emeryturze masz gówno.
Gdyby szkoły były płatne to kazdy by docenił nauke i robił ją gdyby czuł takie powołanie. W końcu w stanach mało kto ma wyższe, bo oni sobie zdają sprawe ze murarze, robotnicy tez sa potrzebni i dobrze zarabiają. A nie tak jak u nas ze kazdy trzaska magistra i robi to samo co koles po liceum.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 20:34:36 pm wysłana przez kamiiru »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1239 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:40:32 pm »
No tak ,nie zmieni sie nic? japierdole myślisz coś? a podatki, a jedzenie, a Vat na to wszystko ma wpły rząd i wiele wiele innych rzaczy.

Ależ się zdziwisz Tomaszu. :lol:
Mniej TVN ,a wiecej rzeczowych informacji, kto jaki rządił, jak sobie radził, ile co kosztowało, cena paliwa, zarobki, bezrobocie, PKB itp itd.
Dla mnie różnica w rządzeniu między PISem a PO jest druzgocąca
PIS 9% bezrobocia 7% PKB
PO 13,5 % bezrobocia 0,5% PKB Już nie wspominając o ciągłych wpadkach ministrów z biznesem, zegarkami, cmentarzami, parabankami itp itd