Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2066007 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7320 dnia: Maja 29, 2015, 08:54:20 am »
Już pomijając fakt, czy Balcerowicz trzyma z PO czy nie (w co wątpię, choć na pewno bliżej mu do PO niż do PiS), to w każdym wywiadzie ostro ciśnie na obecny rząd.

Teraz z innej beczki:
Cytuj
Jak zapowiedział szef Prawa i Sprawiedliwości, partia już w lipcu zaprezentuje ekipę, która - jeśli PiS wygra wybory - pokieruje poszczególnymi resortami. Kto będzie premierem? Na to pytanie Kaczyński odpowiedział: "Ekipą będzie kierował ten, którego wskaże najważniejszy człowiek w polskim życiu publicznym, czyli Andrzej Duda".
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/opinie/news-jaroslaw-kaczynski-o-wyniku-wyborow-klade-sie-spac-rano-bo-s,nId,1826655

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7321 dnia: Maja 29, 2015, 11:54:21 am »
Ciekaw też jestem jak można sie zapisac do loży masońskiej? Czy to trzeba cos zrobic, czy coś posiadac? władze?, pieniądze?, platyny? dużego kutasa?
Opłaca sie chociaż?

Trzeba przejsc cos w rodzaju rozmowy wstepnej (najczesciej z 2 czlonkami wybranej lozy), potem najczesciej jest sie zapraszanym na kolacje do takiej lozy aby poznac wszystkich czlonkow i jesli dobrze sie wypadnie ustalana jest data inicjaci. Nie musisz nic posiadac, jedynym wymogiem jest wiara w sile wyzsza, masoni odnosza sie do niej jako wielki architek wszechswiata (twoje wyznanie nie ma znaczenia - masonami moga zostac buddysci, hindusi, zydzi, katolicy czy muzulmanie - na koniec dnia wszyscy wierza w jakiegos boga, tylko nadaja mu inne imie). Ateista nie moze zostac masonem. Podczas rytualow masonskich czesto uzywa sie swietych ksiag roznych religi. Jesli jestes chrzescijaninem to mozesz uzywac bibli do wszystkich rytualow. Masoneria uczy duchowosci i szacunku do wszystkich religi i kultur. W masoneri skupiasz sie na budowaniu swiatyni, ktora jestes ty, a budujesz ja poprzez samoudoskonalanie sie. Nalezy tez pamietac, ze jest wiele roznych lozy i niektore sa bardziej elitarne is skupiaja sie tylko na kontaktach towarzyskich i biznesowych (w kazdym srodowisku znajda sie takie organizacje, historycznie w kosciele katalickim tez skupiano sie na wladzy i pieniadzach, ale to nie znaczy, ze wszyscy ksieza sa zli), inne ciagle skupiaja sie na prawdziwej misji.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7322 dnia: Maja 29, 2015, 13:42:59 pm »
Cytuj
PiS (wraz z Solidarną Polską oraz Polską Razem) prowadzi w rankingu partii politycznych z poparciem 36 proc. Polaków. Na Listę Kukiza zdecydowałoby się zagłosować 25 proc. respondentów, co oznacza zepchnięcie PO na trzecie miejsce (20 proc.) – wynika z sondażu pracowni Estymator dla „Newsweeka”.

http://polska.newsweek.pl/partia-kukiza-przegonila-platforme-sondaz-dla-tygodnika-newsweek,artykuly,364010,1.html

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7323 dnia: Maja 29, 2015, 14:29:16 pm »
Społeczeństwo to jednak podatni na sugestie jak barany. Przeraża mnie to.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7324 dnia: Maja 29, 2015, 15:54:47 pm »
Najlepsze, ze Kukiz nie ma jeszcze zadnego programu dla swojej listy (poza JOW'ami), nie wiadomo kto tez bedzie na jego listach, a juz ma takie poparcie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7325 dnia: Maja 29, 2015, 16:19:24 pm »
brak programu to chyba nie problem. po miało program 7 lat temu i wiadomo co z tego wyszło. gorzej, że nie bardzo wiadomo do czego on jest zdolny i jakie ma poglądy, poza tym, że idzie po władzę, której nienawidzi.

edit: no chce wprowadzić jowy, czyli zacementować scenę z dwoma partiami na wieki. mi to wystarczy, żeby się od niego z daleka trzymać.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 16:22:14 pm wysłana przez s00s »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7327 dnia: Maja 29, 2015, 17:26:51 pm »
edit: no chce wprowadzić jowy, czyli zacementować scenę z dwoma partiami na wieki. mi to wystarczy, żeby się od niego z daleka trzymać.

No ale w czym problem? I tak zwykle liczą się dwie partie, a jowy zapewnią zwycięzcy rządzenie bez wchodzenia w szemrane koalicje. Jak się rządząca partia skompromituje, to jowy czy nie i tak rządzić przestanie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7328 dnia: Maja 29, 2015, 17:31:12 pm »
w historii polski nigdy nie było tak, że liczyły się tylko dwie partie, więc nie wiem skąd ci się to wzięło.

a to:
Jak się rządząca partia skompromituje, to jowy czy nie i tak rządzić przestanie.

ma właśnie miejsce, podobnie jak miało po rządach sld, aws i jeszcze paru wcześniejszych. po co więc zmieniać konstytucję i pozbawiać całkiem licznej grupy społeczeństwa swojej reprezentatywności w sejmie?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7329 dnia: Maja 29, 2015, 17:55:24 pm »
s00s, przeczytaj to na początek:

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-ziemkiewicz-jow-prawda-i-demagogia,nId,1733782

Mnie przede wszystkim podoba się perspektywa wybierania ludzi zamiast partii, bo dużo łatwiej będzie konkretne mordy rozliczać. Wg mnie to wystarczy, żeby przymknąć oko na pewne minusy zmiany ordynacji.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7330 dnia: Maja 29, 2015, 18:13:17 pm »
przeczytałem. zresztą, pewnie pamiętasz, że byłem gorącym zwolennikiem jowów (o ile dobrze pamiętam, ty przeciwnie ;) ) i nie mam zamiaru sugerować się zdaniem gdybającego ziemkiewicza. nie twierdze, że nie ma racji. sęk w tym, że przy jowach za bardzo nikt nie ma. są plusy i minusy, które można wymieniać i ważyć, ale nie jest to proste.

dla mnie dualizm władzy, scementowana scena i zamiana jednych nadużyć (np. kompletowanie list wyborczych) na inne ( np. manipulacje przy granicach okręgów wyborczych) nie jest godną opcją.

zresztą, znamienne, że gdyby nie hamulec w konstytucji, platforma już dawno wprowadziłaby jowy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7331 dnia: Maja 29, 2015, 18:15:56 pm »
bo dużo łatwiej będzie konkretne mordy rozliczać.


Jak patrzę ile ludzi zagłosowało na komorowskiego, to wątpie by Polacy byli na tyle ogarnięci umysłowo, żeby kogokolwiek umieć rozliczyć. To samo co np wygrana Jerzego Buzka do parlamentu UE, ktoś kto na niego głosował musi być nieźle pierdyknięty w czerep.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7332 dnia: Maja 29, 2015, 20:47:11 pm »
w historii polski nigdy nie było tak, że liczyły się tylko dwie partie, więc nie wiem skąd ci się to wzięło.

a to:
Jak się rządząca partia skompromituje, to jowy czy nie i tak rządzić przestanie.

ma właśnie miejsce, podobnie jak miało po rządach sld, aws i jeszcze paru wcześniejszych. po co więc zmieniać konstytucję i pozbawiać całkiem licznej grupy społeczeństwa swojej reprezentatywności w sejmie?
Jak nie było dwu partyji? Przecież to ciągle ci sami ludzie sa u władzy. Co za różnica jak nazywa sie ich partyja?

A na łacha złodzieja zyda buzka to niemieckolubni slązaki głosują zawsze.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7333 dnia: Maja 29, 2015, 21:20:05 pm »
@s00s
Na kogo planujesz głosować w przyszłych wyborach? Jesteś jednym z bardziej ogarniętych forumowiczów, więc po prostu jestem ciekaw. Jeśli wolisz, możesz mi napisać na PW.

Ja pewność będę miał dopiero przed wyborami, choć wstępnie zagłosuję na partię Kukiza, który imo powinien się dobrze sprawdzić jako koalicjant. Przyda się odświeżenie parlamentarnej ekipy. PO i PiSowi też to dobrze zrobi. Z drugiej strony nie chciałbym widzieć Kukiza na czele rządu. Co do JOWów jestem minimalnie za tym rozwiązaniem.


To samo co np wygrana Jerzego Buzka do parlamentu UE, ktoś kto na niego głosował musi być nieźle pierdyknięty w czerep.
Już wolę w parlamencie UE Buzka niż Korwina, i to zdecydowanie.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7334 dnia: Maja 30, 2015, 07:12:14 am »
bo dużo łatwiej będzie konkretne mordy rozliczać.


Jak patrzę ile ludzi zagłosowało na komorowskiego, to wątpie by Polacy byli na tyle ogarnięci umysłowo, żeby kogokolwiek umieć rozliczyć. To samo co np wygrana Jerzego Buzka do parlamentu UE, ktoś kto na niego głosował musi być nieźle pierdyknięty w czerep.
Wpis

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7336 dnia: Maja 30, 2015, 15:18:01 pm »
POK zwal se konia, tutaj masz zdjęcie abyś pamieciówki nie musiał robić
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7337 dnia: Maja 30, 2015, 15:51:54 pm »
Mam Cię Leszke za wcale niegłupiego gościa, który często robi z siebie celowo zwykłego chama i prostaka. Nie wiem co w tym takiego fajnego, ale pewnych rzeczy widocznie nigdy nie zrozumiem.



Całkiem sprawna analiza naszych wyborów prezydenckich, jak na niemiecką gazetę:
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/opinie/news-faz-pokolenie-przywodcow-w-rodzaju-komorowskiego-czy-kaczyns,nId,1827494
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2015, 17:13:20 pm wysłana przez POK »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7338 dnia: Maja 30, 2015, 18:07:50 pm »
 :angel:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7339 dnia: Maja 30, 2015, 18:57:13 pm »
Najlepsze, ze Kukiz nie ma jeszcze zadnego programu dla swojej listy (poza JOW'ami), nie wiadomo kto tez bedzie na jego listach, a juz ma takie poparcie.
Bo tu nie chodzi o program, a o to, że ludzie nie chcą po i PiS

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7340 dnia: Maja 31, 2015, 13:10:05 pm »
Żydzi handlowali Polakami

 

     Przez ponad dwa stulecia to właśnie Żydzi zajmowali się handlem polskimi niewolnikami w stolicy Imperium Osmańskiego, Stambule. Mieli na niego monopol. Jak pisał prof. Andrzej Dziubiński:

 

„Cały handel niewolnikami w Stambule pozostawał w rękach około 2 tysięcy zorganizowanych w osobny cech Żydów, którzy zarówno tutaj, jak i w innych miejscowościach nad Morzem Śródziemnym (w Tunisie, Liworno) prowadzili ten dochodowy proceder.”[1]

 

W artykule „Targi białych niewolników” opisałem, w jaki sposób pozyskiwano tych niewolników, gdzie nimi handlowano i jaki był ich dalszy los. Teraz chciałbym zająć się skalą tego procederu.

     Nie ma dokładnych obliczeń określających ilu mieszkańców Królestwa Polskiego zostało sprzedanych przez żydowskich handlarzy żywym towarem. Są jednak pewne źródła, które pozwalają oszacować skalę zjawiska. We wspomnianym już artykule notowałem:

 

„Ostatecznie Miaskowskiemu udało się wydobyć z niewoli 260 Polaków i Rusinów. Wśród nich byli towarzysze husarscy Górski i Słomka, którzy na galerach tureckich spędzili 30 i 40 lat! Był to niewątpliwie wielki sukces posła. Ale liczba ta blednie gdy zestawi się ją z informacją, że w tym samym czasie, w Stambule, na tureckich galerach i w Tracji (to jest części Imperium Osmańskiego) miało znajdować się około 150 tys. niewolników pojmanych w Rzeczypospolitej...”

 

Nie wyjaśniłem jednak, iż liczbę 150 tys. niewolników mieli podać sami Turcy i „wiadomi [znający się na rzeczy] Grecy”[2]. Liczba ta nawet dzisiaj robi wrażenie. A przecież są to dane tylko dla roku 1640, w którym to Wojciech Miaskowski posłował do Imperium Osmańskiego. Na dodatek nie obejmują one całości Imperium!

     Proceder handlu pojmanym w Polsce żywym towarem kwitł w Stambule przez przeszło dwa stulecia. Jego natężenie było różne. W drugiej połowie XVII wieku Paul Ricaut, czyli sekretarz posła angielskiego w Imperium Osmańskim, mając dostęp do wewnętrznych spisów Imperium, stwierdził, iż:

 

„Trudno zgadnąć liczbę więźniów co rok zaprzedanych, która też raz iest większa, drugi raz mnieysza, iako się Tatarom na woynie źle albo dobrze powiedzie: ile się iednak może dochodzić z Regestrow celnych Konstantynopolitańskich [stambulskich], przywożą ich na rok więcey niż Dwadzieścia Tysięcy”[3]

 

Przeszło dwadzieścia tysięcy niewolników przechodziło rocznie przez stambulskie targi, a tym samym żydowskie ręce!

 

Czy powinniśmy domagać się odszkodowań?

 

     Tematem starannie omijanym przez cieszące się największą oglądalnością i poczytnością media, jest kwestia roszczeń, jakie wysuwa państwo Izrael wobec Polski i zobowiązań, jakie podobno Polska w tej sprawie podjęła. Wspomniał o nich prezydent Izraela Reuwen Riwlin w wywiadzie udzielonym PAP w październiku 2014 roku:

 

„Jeśli chodzi o zwrotu mienia żydowskiego również ten temat będzie obecny podczas naszych rozmów. Wiem rzecz jasna, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, jak również znam obietnice i umowy, jakie zostały udzielone i zawarte.”[4]

 

Sprawa nie jest błaha, bo podobno roszczenia te przewyższają zawrotną kwotę 60 miliardów dolarów!

     Jedynym kandydatem na prezydenta Polski, który podnosił tę kwestię w swojej kampanii wyborczej, był Grzegorz Braun. Został za to okrzyknięty faszystą. Reszta milczy w tej sprawie jak zaklęta. Milczą media głównego nurtu. Milczą politycy. Tak, jakby tematu w ogóle nie było. A tymczasem WikiLeaks ujawniło tajną notatkę ambasadora USA w Polsce, z której wynika, że:

 

„Bronisław Komorowski i Donald Tusk zamierzali sprzedać lasy i nieruchomości należące do skarbu państwa, by zdobyć środki na wypłatę odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców i Sowietów. Komorowski złożył taką obietnicę w styczniu 2009 r., a jego deklaracja jest kluczem do zrozumienia szeroko zakrojonej strategii rządu. Ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości”[5]

 

Polska miałaby więc wypłacić odszkodowania za mienie zrabowane Żydom nie przez państwo polskie (które przecież uległo likwidacji na początku II Wojny Światowej), ale przez Niemców i Sowietów? I komu to odszkodowanie miałoby być wypłacone? Państwu, które nawet nie istniało, gdy doszło do tej grabieży?

Warto przy tej okazji przypomnieć, że Polska już ponad pół wieku temu zapłaciła odszkodowania i USA, i kilkunastu państwom zachodniej Europy, by ich żydowscy obywatele, którzy na terenie naszego kraju stracili majątek, nie mogli w przyszłości wysuwać żadnych roszczeń wobec Polski. Czy więc te nowe żądania, to nie uzurpacja?

     A może, zamiast szukać źródeł sfinansowania tych roszczeń, polscy politycy wystawią Izraelowi równie absurdalny rachunek? Rachunek za to, że Żydzi, przez dwa stulecia, na wielką skalę trudnili się handlem polskimi niewolnikami? Podkreślę „na wielką skalę”, bo sam handel niewolnikami pochodzącymi z terenów polskich jest znacznie starszy. Żydzi prowadzili go już co najmniej w dziesiątym wieku. A pisał o tym jeden z nich – Ibrahim ibn Jakub, czyli Abraham syn Jakuba. Tyle, że wówczas skala tego procederu, choć spora[6], nie była chyba aż tak dramatycznie wielka jak w wiekach XVI i XVII.

 

dr Radosław Sikora

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7341 dnia: Maja 31, 2015, 13:45:51 pm »
określenie "murzyni europy" nabrało dla mnie nowego znaczenia.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7342 dnia: Maja 31, 2015, 13:52:46 pm »
Co jak co, ale za w ogóle podnoszenie tematu odszkodowań dla pejsów należałoby sądzić jak za zdradę stanu. Za co, kur**, dlaczego oni mieliby dostać od nas choćby złamanego grosza?  :wall_bash:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7343 dnia: Maja 31, 2015, 15:08:06 pm »
Najlepsze jest to, ze to nie rodziny ofiar chcą te odszkodowania, tylko zydzi jako naród ogółem..pokrewieństwo krwi czy coś takiego sobie wymyslili.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7344 dnia: Maja 31, 2015, 15:13:19 pm »
z dudą jako prezydentem mogą chyba zapomnieć, co nie?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7345 dnia: Maja 31, 2015, 15:30:30 pm »
No nie wiem, bo Lech wstrzymał ekshumację żydów w Jedwabnem, żeby ukazać fałszerstwo żydków. Braun mądrze gadał jako jedyny kandydat. I wole Polskę katolicką, której Londek się boi bardziej od muslimów, niż Polskę, w której się płaci pieprzonym żydkom miliardy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7346 dnia: Maja 31, 2015, 17:25:22 pm »
z dudą jako prezydentem mogą chyba zapomnieć, co nie?
Pamiętaj kim jest żona Dudy :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7347 dnia: Maja 31, 2015, 19:05:08 pm »
z dudą jako prezydentem mogą chyba zapomnieć, co nie?
Pamiętaj kim jest żona Dudy :)

Dokladnie, podoba mi sie jak niektorym politykom wytyka sie pra-dziadkow, a o Dudzie i jego zonie i tesciu sie nic nie mowi.... 8)

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7348 dnia: Maja 31, 2015, 19:13:00 pm »
A kim jest jego żona i jego teść?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7349 dnia: Maja 31, 2015, 19:17:11 pm »
Jak to nie mówi się? Lewactwo w osobie Tomasza Lisa które wyzywa wszystkich od antysemitów miało czelność zarzucać dudzie że jego żona ma żydowski pochodzenie.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7350 dnia: Maja 31, 2015, 19:36:16 pm »
A kim jest jego żona i jego teść?

Maja pochodzenie...



LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7351 dnia: Maja 31, 2015, 19:37:27 pm »
Jak to nie mówi się? Lewactwo w osobie Tomasza Lisa które wyzywa wszystkich od antysemitów miało czelność zarzucać dudzie że jego żona ma żydowski pochodzenie.

Jakos prawicy nie przeszkadzalo wypominanie:  dziadek z wermachtu, czy teorie spiskowe o zydowskim pochodzeniu calego rzadu :P

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7352 dnia: Maja 31, 2015, 20:15:04 pm »
Jakiej prawicy??? Z tego co pamiętam Kurski wyjechał tym dziadkiem przed wyborami ale nie pamiętam którymi. PO to słusznie wykorzystało jako przejaw cynizmu , za co Kurski został wydalony (pod publiczkę bo potem znowu został przyjęty) i cała sprawa raczej zaszkodziła pisowi.Co nie zmienia faktu że Lis pojechał cynicznie zarzucając żydostwo rodzinie Dudy za co został pozwany przez niejakiego Pawła Śpiewaka( który jest nie wiem chyba profesorem ale z tego co ja go słuchałem to wiem że jest też idiotą) o szerzenie antysemityzmu.



W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7353 dnia: Maja 31, 2015, 20:27:29 pm »
Maja pochodzenie...
Zupełnie jak Jezus, w którego wierzysz. :troll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7354 dnia: Maja 31, 2015, 20:39:11 pm »
To Londek poważa Chrystusa? A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7355 dnia: Maja 31, 2015, 20:49:39 pm »
Lewaki tak mają, słownie z takim nie wygrasz. Zawsze wymyśli jakąś teorie, po czym znajdzie jakies dowody na istnienie tej teorii  i dowody ze te dowody są prawdziwymi dowodami. Nikt rozumny nie podejmuje sie dyskusji bo szkoda życia, miedzy innymi dlatego teoria darwina dalej jest uważana za zbiór mądrości wszelakich przez ten plebs.
Co nie zmienia oczywiście faktu ze zona dudusia to zydówa a jak wiadomo zydostwo przechodzi w spadku po matce. Wiec Duduś zydem nie jest a jego dzieci i owszem. Porównując z bulem komororuskim to duduś jest ideałem na dzisiejsze czasy, jeśli spojrzymy na przodków..zresztą porównując go z poprzednikiem to jest ideałem na co by nie spojrzeć.  :-?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7356 dnia: Maja 31, 2015, 21:12:56 pm »
Jakiej prawicy??? Z tego co pamiętam Kurski wyjechał tym dziadkiem przed wyborami ale nie pamiętam którymi. PO to słusznie wykorzystało jako przejaw cynizmu , za co Kurski został wydalony (pod publiczkę bo potem znowu został przyjęty) i cała sprawa raczej zaszkodziła pisowi.Co nie zmienia faktu że Lis pojechał cynicznie zarzucając żydostwo rodzinie Dudy za co został pozwany przez niejakiego Pawła Śpiewaka( który jest nie wiem chyba profesorem ale z tego co ja go słuchałem to wiem że jest też idiotą) o szerzenie antysemityzmu.





I znow prawica, lewica, rzucane w kazdym kierunku, a tak naprawde, wiekszosc nie wie co to znaczy....

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7357 dnia: Maja 31, 2015, 21:16:04 pm »
To Londek poważa Chrystusa? A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...

Tak , powazam Chrystusa do tego szanuje Budde i Mahometa, nie powazam jednak instytucji kosciola kataolickiego czy wiekszosci muzulmanskich imamow i swiatyn itp....
w chwili kiedy to ludzie "uziemiaja" religie, cos duchowego, wtedy traci to duzo na wartosci.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7358 dnia: Maja 31, 2015, 21:34:28 pm »
A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...
To chyba co ty wypisujesz, bo prawdę mówiąc nie wiem skąd wziąłeś to, że w coś wierzę lub nie.

Zawsze wymyśli jakąś teorie, po czym znajdzie jakies dowody na istnienie tej teorii  i dowody ze te dowody są prawdziwymi dowodami. Nikt rozumny nie podejmuje sie dyskusji bo szkoda życia, miedzy innymi dlatego teoria darwina dalej jest uważana za zbiór mądrości wszelakich przez ten plebs.
kur**, nigdy nie widziałem tak dobrze podsumowanego życia Leszke na GO. xD

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7359 dnia: Maja 31, 2015, 21:42:36 pm »
To Londek poważa Chrystusa? A Ty Svon w niego nie wierzysz? Co wy tu wypisujecie...

 do tego szanuje Mahometa
:o  Jak można szanować tak okrutną, obrzydliwą postać jaką był Mahomet :???: