Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2138557 razy)

0 użytkowników i 71 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8880 dnia: Października 02, 2015, 09:13:19 am »
@1 Komunizm sformatowal Ci myslenie.
Nie zylem ani dnia w komunizmie, jak niby mi sformatowal? Co to w ogole ma do rzeczy.

@2 widzisz, ja mam tez porownanie, i to nie tylko z PL.
No i co to ma do rzeczy? Zmienia to jakos fakt ze spierdoliles dla hajsu a tych co zostali zeby rozwijac kraj nazywasz debilami?


@3 Czyli polowa Twojej wyplaty i tak nie zostaje w Polsce.
Niby dlaczego?

@4 Nie ma nic wspolnego, czym innym jest obywatelstwo, a czym innym narodowosc. Teraz spojrz w wiki ile cenionych i szanowanych Polakow nie mieszka w PL, nie ma nawet polskiego obywatelstwa. I nikt mu homo soviecticus moralow nie prawi.
No i czemu mi tutaj teraz z jakimis cenionymi polakami wyjezdzasz?:D Ze ich niby oceniam inaczej? :lol:

Rowniez pomine. Cytuje tylko wspaniale rzady z ktorymi sie zgadzacie.
Ze, kur**, co?:lol: Jakie niby rzady ja popieram? Odplywasz bardziej niz z tym swoim BB.


Ignoruje ta osobe. Jednak winda zacytowal. @ soos ryj to moze masz ty, nie ja wiec spier**laj prostaku.
Jak prostak zachowujesz sie Ty, nazywajac ludzi ktory pracuja na Polske debilami. Mojego ojca i matke np. Staram sie juz tutaj takiego jezyka nie uzywac, ale teraz nie potrafie inaczej. spier**laj wiesniaku, siedz se w tej swojej anglii i nigdy nie wracaj. Nie potrzeba tutaj takich ludzi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8881 dnia: Października 02, 2015, 09:21:18 am »
Widze ze kompletnie nic nie zrozumiales. Gdzie ja napisalem wprost ze Polacy ktorzy pracuja w Polsce sa idiotami, ze nie szanuje swojej rodzinny ktora mieszka w PL, dziadkow i pradziadkow ktorzy walczyli o ten kraj. Ja tylko cytowalem rzady PO na ktore wielu sie zgadza. Gdzie ja napisalem wprost ze wyjechalem tylko kasy. Widac ze Polska boli, skoro cytowane slowa odbierasz personalnie.

Ps. Nie musiales zyc w komunizmie. Dalem wczoraj linka tutaj z radiawnet. Przesluchaj. Moze chociaz coz zrozumiesz.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2015, 09:33:13 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8882 dnia: Października 02, 2015, 09:30:57 am »
Pracownicy płacą składki do zusu

nie tylko do zus. jest jeszcze podatek dochodowy. oczywiście pracodawca też płaci od ciebie składki plus swój dochodowy (chociaż tutaj większość firm się "zeruje", szczególnie tych mniejszych).
nie można pomijać faktu, że z każdą wydaną złotówką w kraju płacimy też vat. no i tankując na orlenie, czy mając konto w pko wspieramy gospodarkę jeszcze bardziej.
Była mowa o emeryturze dlatego napisałem tylko o zusie, no i przez przypadek dalem wyślij więc krótki post wyszedł. Wiadomo wiele podatków i opłat trafia do państwa lub jednostek samorządu terytorialnego np. podatek od nieruchomości. Nie ma sensu się rozpisywać za bardzo w tej kwestii, warto natomiast zaznaczyć że podatnicy kręcą jak mogą, w 2012 kontrole wykazały ponad 150 tys. pustych faktur na kwotę 15 mld zł. a to tylko te wykryte a ich liczba w kolejnych latach na pewno wzrosła.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8883 dnia: Października 02, 2015, 09:37:23 am »
Gdzie ja napisalem wprost ze Polacy ktorzy pracuja w Polsce sa idiotami

Wprost nie, ale napisales to tutaj:

Moze kur** nie chce byc idiota i zarabiac mniej niz 6k zl.

Polska mnie nie boli. Wiecej z Toba rozmawiac nie zamierzam. Elo.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8884 dnia: Października 02, 2015, 09:38:54 am »
Przeciez mowie trzeci raz ze to wszysto cytaty, przenosnia, potrafisz czytac miedzy wierszami? I vice wersa.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8885 dnia: Października 02, 2015, 09:52:51 am »
Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie. Kiedy wkroczyłby okres biedy, też tak byście pisali między sobą? Cieszycie się z tego co macie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8886 dnia: Października 02, 2015, 09:55:57 am »
Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie. Kiedy wkroczyłby okres biedy, też tak byście pisali między sobą? Cieszycie się z tego co macie?

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8887 dnia: Października 02, 2015, 09:58:33 am »
No właśnie windo, dla Ciebie kasa to wszystko, prawda? 

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8888 dnia: Października 02, 2015, 10:02:25 am »
Tak, dlatego zamiast latac co tydzien do UK i przywozic hajsy wole siedziec z dziewczyna w domu i latac co 3 tygodnie. Dlatego rowniez olewam propozycje pracy w Londynie. Kasa ponad wszystko!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8889 dnia: Października 02, 2015, 10:05:59 am »
Tak siedze tu tylko dla kasy. :lol:

W Lodynie to tez bym nie chcial mieszkac, wiec sie nie dziwie.

Zreszta juz napisalem dosc wyraznie, kto zrozumial, ten zrozumial, kto nie, ten nie.

Potem jeszce wkleje cos do poczytania, tak by wszystko bylo jasne.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8890 dnia: Października 02, 2015, 10:08:02 am »
Ostatnio to do Bristolu jezdzilem i tez srednio mi sie chce tam siedziec.

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8891 dnia: Października 02, 2015, 10:10:42 am »
Wiecie, że zazdrość jest najbardziej prymitywnym aspektem w naszym życiu? Nawet zwierzęta tego nie mają. True story :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8892 dnia: Października 02, 2015, 10:11:41 am »
Wiecie, że zazdrość jest najbardziej prymitywnym aspektem w naszym życiu? Nawet zwierzęta tego nie mają. True story :lol:
Jak Ty nie cpiesz i takie oderwane od rzeczywistosci rzeczy piszesz to ja juz naprawde nie wiem o co chodzi...

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8893 dnia: Października 02, 2015, 10:13:05 am »
Jeśli naprawdę tak jest, to ja już nic nie pisze...  :lol: :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8894 dnia: Października 02, 2015, 10:21:13 am »
Wiecie, że zazdrość jest najbardziej prymitywnym aspektem w naszym życiu? Nawet zwierzęta tego nie mają. True story
Fejk story. Każdy kto miał/ma psa może potwierdzić, że spotkał się z uczuciem zazdrości u czworonoga. Można to oczywiście błędnie interpretować - dla człowieka zazdrość, dla psa to poczucie zagrożenia spowodowane ignorowaniem go, utraceniem miejsca w grupie lub zaniedbywaniem. Czytałem też, że zazdrość jest zjawiskiem obserwowanym np. u szympansów. Co prawda 100% dowodu chyba nie ma, ale nie powiedziałbym tak pewnie, że zwierzęta tego nie mają.

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8895 dnia: Października 02, 2015, 10:34:35 am »
Kert, jak najbardziej się zgadzam. :)

Natomiast, człowiek ma zdolność do zachowania swojego ego na tyle, iż potrafi 'wejść komuś na głowę'. Na przykład, człowiek obraża cię za coś, czego kompletnie nie zrobiłeś. Będzie cię krytykował, bo jesteś 'przystojny', bądź 'ładna'.
Przykładów można mnożyć i mnożyć..

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8896 dnia: Października 02, 2015, 10:40:05 am »
Mateone czyli jak ktoś się nie zgadza na wpuszczanie muzułmanów (czy inną emigrację zarobkową, np. z pl do uk) to znaczy że im zazdrości?  :lol:

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8897 dnia: Października 02, 2015, 10:42:50 am »
A dlaczego tak sądzisz?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8898 dnia: Października 02, 2015, 10:49:56 am »
Ja tak nie sądzę. To nie ja zacząłem pisać o zazdrości jak ktoś tylko skrytykował emigrantów/uchodźców.

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8899 dnia: Października 02, 2015, 10:55:00 am »
Krytyka może być czasem użyta w konstruujący sposób, czyli nie w złym tego słowa znaczeniu. ;)





Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8900 dnia: Października 02, 2015, 11:00:23 am »
Co tu sie odpierdala  :o
Jaka agresja, nie poznaje użytkowników.
je**ć tuska.

PS: mozecie wracać pis daje 12zł, po daje 12zł a zlew daje 15zł/h bedzie bogato po wyborach.
Może i pszenice bez zmowy cenowej bedą skupywać  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2015, 11:03:00 am wysłana przez Leszke »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8901 dnia: Października 02, 2015, 19:04:29 pm »
Cytuj
BASF, czołowy niemiecki koncern chemiczno-energetyczny, oraz Gazprom, rosyjski monopolista na rynku gazu, 1 października sfinalizowały negocjowaną już od 2012 r. umowę dotyczącą wymiany aktywów. W grudniu 2014 r. poinformowano o fiasku rozmów pomiędzy obu gigantami w tej sprawie, ale jak się okazuje, umowa nigdy nie trafiła do kosza. Teraz Niemcy niespodziewanie postanowili wrócić do umowy z Rosjanami.

Dzięki tej transakcji, niemiecka spółka zyskała jedną czwartą udziałów w dwóch wielkich złożach gazu na Syberii, które będzie mogła eksploatować od 2018 r. Znacznie poważniejsze konsekwencje dla europejskiego rynku gazu ma jednak druga część umowy, czyli korzyści dla Gazpromu.

Przede wszystkim rosyjski monopolista przejmuje pełną kontrolę nad spółką Wingas, która ma nie tylko udział w piątej części niemieckiego rynku gazu, ale także handluje gazem w kilku innych europejskich krajach, w tym w Polsce. Co więcej, przejmując Wingas, Gazprom zdobył kontrolę nad jedną czwartą podziemnych magazynów gazu w Niemczech, a także jednym z największych magazynów gazu w Europie, zlokalizowanym w Austrii.

W ten sposób w rękach Rosjan znajdują się już niemal dwie piąte wszystkich niemieckich magazynów gazu. Na początku marca niemiecki koncern energetyczny RWE sprzedał bowiem swoją spółkę gazową Dea za ok. 5 mld euro funduszowi LetterOne, należącemu do rosyjskiego oligarchy Michaiła Fridmana, zaufanego człowieka Władimira Putina.

W ręce Aleksieja Millera, prezesa Gazpromu, a zarazem kolejnego bliskiego współpracownika rosyjskiego prezydenta, trafi też spółka Wintershall Noordzee, która zajmuje się eksploatacją złóż gazu na Morzu Północnym. To jeszcze nie koniec, Gazprom przejmie też spółki WIEH i WIEE, które handlują gazem w Europie Środkowej.
A wierne pieski merkel dalej bedą merdać ogonkami i szczekać na Putina.
Lemingi pierdolone.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8902 dnia: Października 02, 2015, 19:24:34 pm »
Umowa niemiecko-ruska, a pudelek putina widzi tylko winę Niemiec, Gazprom którego tak broni w Syrii oczywiście niewinny. Putin zbawca Europy, porządek z gazem zrobi :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8903 dnia: Października 02, 2015, 20:23:37 pm »
O kurde niezła akcja dzisiaj była  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8904 dnia: Października 02, 2015, 21:21:08 pm »
Jestes zwolennikiem UE
Wolałbym samo Schengen, a co?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8905 dnia: Października 03, 2015, 09:42:05 am »
Też siedzę w polsce nie dla pieniędzy tylko ze zwykłego faktu ze czuje się tu lepiej niż obco w Niemczech gdzie polak jest gorzej traktowany niż gówno. Z czasem człowiek coraz większą wagę przykłada do rodziny,  przyjaciół i znajomych miejsc by nie popaść całkowicie w obłęd.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8906 dnia: Października 03, 2015, 10:14:10 am »
Wiecie, że zazdrość jest najbardziej prymitywnym aspektem w naszym życiu? Nawet zwierzęta tego nie mają. True story
Fejk story. Każdy kto miał/ma psa może potwierdzić, że spotkał się z uczuciem zazdrości u czworonoga. Można to oczywiście błędnie interpretować - dla człowieka zazdrość, dla psa to poczucie zagrożenia spowodowane ignorowaniem go, utraceniem miejsca w grupie lub zaniedbywaniem. Czytałem też, że zazdrość jest zjawiskiem obserwowanym np. u szympansów. Co prawda 100% dowodu chyba nie ma, ale nie powiedziałbym tak pewnie, że zwierzęta tego nie mają.
Całkiem niedawno widziałem program, w którym makakom usadzonym w dwóch osobnych klatkach dawno jedzenie. Póki dostawały to samo, to wszystko było ok, ale jak jedna małpa zaczęła dostawać lepsze smakołyki, to ta druga nie chciała jeść gorszego pożywienia, tylko je odrzucała niezadowolona.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8907 dnia: Października 03, 2015, 11:40:21 am »
Dobra wy tu pierdoleto, a Komorowski zapierdolil żyrandol, kosz na śmieci,  niszczarke do dokumentów,  w końcu te rzeczy za jego kadencji były najważniejsze dla niego. A telewizja milczy, oczywiście ta niedobra nierzetelna niezależna ma czelność o tym pisać. kur** je**c platformiaste cioty

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8908 dnia: Października 03, 2015, 12:13:33 pm »






No trzeba mieć kur** tupet  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8909 dnia: Października 03, 2015, 12:58:38 pm »
zwykły złodziej.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8910 dnia: Października 03, 2015, 13:44:10 pm »
Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

iko

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8911 dnia: Października 03, 2015, 13:52:47 pm »
Też siedzę w polsce nie dla pieniędzy tylko ze zwykłego faktu ze czuje się tu lepiej niż obco w Niemczech gdzie polak jest gorzej traktowany niż gówno. Z czasem człowiek coraz większą wagę przykłada do rodziny,  przyjaciół i znajomych miejsc by nie popaść całkowicie w obłęd.

Dobrze prawisz, w tym całym chaosie, ważne aby zachować w sobie to, co naprawdę ważne..   :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8912 dnia: Października 03, 2015, 14:32:45 pm »
Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....LOL....to nie jest wykaz brakujacych przedmiotow.. Co innego, ze beka, z faktu jakie przedmioty zostaly wypozyczone - kosze (?).

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8913 dnia: Października 03, 2015, 14:35:42 pm »
Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....

Ahaha jak z komedii wymówka "ja nie ukradłem tego samochodu panie władzo, ja go tylko pożyczyłem" :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8914 dnia: Października 03, 2015, 14:56:28 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8915 dnia: Października 03, 2015, 15:11:26 pm »
Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....LOL....to nie jest wykaz brakujacych przedmiotow.. Co innego, ze beka, z faktu jakie przedmioty zostaly wypozyczone - kosze (?).
pożyczone będzie, jak odda, a szczerze wątpie by to kiedykolwiek nastąpiło.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8916 dnia: Października 03, 2015, 15:27:32 pm »
Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....LOL....to nie jest wykaz brakujacych przedmiotow.. Co innego, ze beka, z faktu jakie przedmioty zostaly wypozyczone - kosze (?).
Nie sądziłem.ze trafi się idiota który będzie tego bronił, a jednak. Proszę pokazać umowę na użyczenie czy jak to nazwac, do tego Komorowski sam sobie wydał pozwolenie nie??! Tobie jak by świnia naplula na pysk to powiedziałbym ze deszcz pada

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8917 dnia: Października 03, 2015, 15:41:14 pm »
Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....

Ahaha jak z komedii wymówka "ja nie ukradłem tego samochodu panie władzo, ja go tylko pożyczyłem" :lol:

Ktos sie pod tym protokolem podpisal (wydanie, ktos podpisal przyjecie I ktos bedzie musial podpisac protocol zwrotu), procedura wypozyczenia musiala istniec wczesniej, ale pomijam to. Myslec nie potrafisz.



Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....LOL....to nie jest wykaz brakujacych przedmiotow.. Co innego, ze beka, z faktu jakie przedmioty zostaly wypozyczone - kosze (?).
Nie sądziłem.ze trafi się idiota który będzie tego bronił, a jednak. Proszę pokazać umowę na użyczenie czy jak to nazwac, do tego Komorowski sam sobie wydał pozwolenie nie??! Tobie jak by świnia naplula na pysk to powiedziałbym ze deszcz pada

Betonie, wyraznie pisze w naglowku dok. wrzuconego przez Irasa. Debil poprostu co czytac nie umie. BEKA.


Gdyby to był Duda juz by prokuratura prowadziła śledztwo

Rzeczy zostaly wypozyczone...nie skradzione....LOL....to nie jest wykaz brakujacych przedmiotow.. Co innego, ze beka, z faktu jakie przedmioty zostaly wypozyczone - kosze (?).
pożyczone będzie, jak odda, a szczerze wątpie by to kiedykolwiek nastąpiło.

LOL. Wypozyczalnie np. samochodow tez tak dzialaja? Z tego co sie orientuje, to fakt wypozyczenia nastepuje po podpisaniu dok. odbioru, kwestia zwortu pozostaje otwarta, jesli nie nastapi w ustalonym terminie, wtedy, I dopiero wtedy, mozemy mowic o kradziezy/przywlaszczeniu.

Nie zastanawia nikogo tak szczególowa lista?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8918 dnia: Października 03, 2015, 15:51:28 pm »
Sam sobie pożyczył. Na pewno odda  :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8919 dnia: Października 03, 2015, 15:56:00 pm »
Nowe standardy co za je**ny kretyn