Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2140727 razy)

0 użytkowników i 50 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4920 dnia: Lipca 25, 2014, 10:32:59 am »
Ukraina: Wygrana walka o miasto Łysyczańsk
Cytuj
Walki o ponad stutysięczny Łysyczańsk trwały dwa dni i według wojskowych były wyjątkowo ciężkie. To ważne strategicznie miasto, które zbliża ukraińskich żołnierzy do stolicy obwodu - Ługańska.

Dowódca batalionu Donbas Semen Semenczenko, który wszedł do Łysyczanska twierdzi, że miejscowa ludność dziękuje jego wojskowym za wyzwolenie od terrorystów.

W nocy posterunki ukraińskiego wojska w obwodach donieckim i ługańskim były jak zwykle ostrzeliwane przez separatystów, a przy granicy, także przez rosyjską armię.

Wykorzystywano artylerię i systemy rakietowe Grad.

Organizacja Human Rights Watch tymczasem apeluje do stron konfliktu o nieużywanie tego rodzaju broni w miastach. Wbrew temu, co twierdzą ukraińskie władze, amerykańscy działacze są przekonani, że wyrzutni Grad używa także armia, a nie tylko terroryści.
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-wygrana-walka-o-miasto-lysyczansk,nId,1474356

Kanada nakłada sankcje na rosyjskie firmy i banki
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-kanada-naklada-sankcje-na-rosyjskie-firmy-i-banki,nId,1474261

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4921 dnia: Lipca 25, 2014, 14:32:24 pm »
"Cierpliwość Kremla w końcu się skończy. Wystarczy pół tysiąca oddziałów milicji i Łotwa przestanie istnieć jako zjednoczone państwo."

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosyjski-ekspert-ostrzega-cierpliwosc-kremla-w-koncu-sie-skonczy/z7llg

Już wiemy, co będzie po Ukrainie.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4922 dnia: Lipca 25, 2014, 14:44:08 pm »
 :lol:
ekspert
 :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4923 dnia: Lipca 25, 2014, 21:41:52 pm »
Sejm przegłosował powstanie Polskiej Agencji Kosmicznej
http://www.forbes.pl/sejm-przeglosowal-powstanie-polskiej-agencji-kosmicznej,artykuly,180369,1,1.html

Koniec z dyktatem ceny w zamówieniach publicznych
http://www.forbes.pl/koniec-z-dyktatem-ceny-w-zamowieniach-publicznych,artykuly,180372,1,1.html

Niemiecki biznes popiera sankcje wobec Rosji
Cytuj
Niemiecki biznes zaostrzył swoje krytyczne stanowisko wobec prezydenta Władimira Putina i deklaruje gotowość do wprowadzenia w życie twardych sankcji wobec Rosji

(...)

Jak powiedział Cordes, który w zeszłym tygodniu przebywał w Moskwie, obowiązujące obecnie sankcje hamują rozwój rosyjskiej gospodarki i handel. - Nie spotkałem nikogo w kręgach gospodarczych, kto by się poważnie nie martwił istniejącą sytuacją - powiedział.

Jego zdaniem najbardziej bolesne byłyby dla Rosji sankcje w sektorze finansowym. Restrykcje dotyczące przemysłu zbrojeniowego i energetyki byłyby widoczne dopiero po pewnym czasie - powiedział Cordes.
http://www.forbes.pl/niemiecki-biznes-popiera-sankcje-wobec-rosji,artykuly,180378,1,1.html

Pentagon: Rosja dostarczy separatystom wyrzutnie rakietowe
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-pentagon-rosja-dostarczy-separatystom-wyrzutnie-rakietowe,nId,1475230

USA: Rosjanie ostrzeliwują ukraińskich żołnierzy. Mamy dowody
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-usa-rosjanie-ostrzeliwuja-ukrainskich-zolnierzy-mamy-dowody,nId,1474776

Rosja oskarża Ukrainę o ostrzał. Jest odpowiedź
Cytuj
Ukraińskie siły ostrzelały z moździerzy rosyjski teren przygraniczny koło Rostowa - twierdzi Rosja.

Wasilij Malajew, przedstawiciel rosyjskich regionalnych służb bezpieczeństwa, oświadczył, że w rejonie Rostowa spadło około 40 pocisków moździerzowych wystrzelonych przez ukraińskie wojsko walczące z separatystami na wschodzie Ukrainy.

Zaprzecza temu rzecznik Centrum Informacyjnego Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony na Ukrainie, Andriej Łysenko. Jak zapewnił, ukraińscy żołnierze nie strzelają w kierunku Rosji.
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-rosja-oskarza-ukraine-o-ostrzal-jest-odpowiedz,nId,1475174

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4924 dnia: Lipca 25, 2014, 22:51:43 pm »
Wojna, kur**, wojna! Za broń i na kacapów! Wolicie czekać aż przyjdą pod wasze domy?  :mad:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4925 dnia: Lipca 26, 2014, 02:41:49 am »
Nie, wolimy jak sami do siebie strzelaja.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4926 dnia: Lipca 26, 2014, 09:10:31 am »
Wojna, kur**, wojna! Za broń i na kacapów! Wolicie czekać aż przyjdą pod wasze domy?  :mad:
Powiedział Iras siedząc przed laptopem z nóżką kurczaka z KFC. :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4927 dnia: Lipca 26, 2014, 11:01:39 am »
Prezydent: Ustępowanie Rosji to droga donikąd
Cytuj
Świat bardzo nie chciał być w sytuacji trudnej, konfliktowej z Rosją, mimo zachowań trudnych do akceptacji, groźnych dla Ukrainy, jak i ładu Europy, świata. Przełomem była katastrofa malezyjskiego samolotu - mówi "Gazecie Wyborczej" prezydent Bronisław Komorowski.

"Zachód do tej pory szukał powodów, aby konfliktu uniknąć. Ale to droga donikąd, bo na Kremlu jest to najczęściej odczytywane jako przejaw słabości. I właśnie obserwujemy, jak te łuski z oczu spadają" - ocenia prezydent.

Jak dodaje, kurs imperialny obrany przez Putina nie ma szans powodzenia, bo Rosjanie wcześniej czy później go odrzucą.

"My zaś musimy się troszczyć o to, aby do tego czasu Rosja nie narobiła krzywdy w swoim, zwłaszcza bliskim, otoczeniu, w którym i my jesteśmy" - podkreśla Komorowski.
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-prezydent-ustepowanie-rosji-to-droga-donikad,nId,1475263

Sondaż GFK Polonia: Miażdżąca przewaga PiS
Cytuj
Gdyby wybory odbyły się w lipcu, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość (42 proc. poparcia) przed Platformą (28 proc.) - wynika z najnowszego sondażu GFK Polonia. Różnica między PiS i PO wynosi już 14 punktów procentowych.

To najlepszy wynik Prawa i Sprawiedliwości w historii badań przeprowadzonych przez GfK.

W porównaniu z ostatnim sondażem GFK Polonia PiS zyskał aż 6 pkt proc., a PO straciła 12.

Do Sejmu weszłyby jeszcze: SLD - 10 proc., PSL - 6 proc. i Nowa Prawica - 5 proc.

Do parlamentu nie dostałby się zaś Twój Ruch, na który chce głosować tylko 2,2 proc. ankietowanych, a także Solidarna Polska (1,3 proc.) oraz Polska Razem Jarosława Gowina, popierana przez 1,1 proc. badanych.

W wyborach wzięłaby udział niemal połowa dorosłych Polaków - 46 proc.

Badanie zostało przeprowadzone 10-13 lipca.
http://fakty.interia.pl/polska/news-sondaz-gfk-polonia-miazdzaca-przewaga-pis,nId,1475271

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4928 dnia: Lipca 27, 2014, 10:38:01 am »

 8)
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 10:56:09 am wysłana przez Wooyek »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4929 dnia: Lipca 27, 2014, 14:56:28 pm »
Całkiem fajna ruska propaganda, tylko szkoda, że powiedzieli, iż nigdy żadnej broni separatystom nie dali. I cała wiarygodność poszła się je**ć :( Focie z satelit sobie sam mogę przygotować, to samo wykresiki z worda. (oczywiście Ukraińcy/Ameryka też może mamić innych, nie wiadomo)

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4930 dnia: Lipca 27, 2014, 15:43:31 pm »
Analiza wypowiedzi Korwina o klimacie, zdanie po zdaniu: http://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/janusz-korwin-mikke-pseudonaukowcy-beda-siedziec-52

Polecam, zważywszy, że wszyscy tu są niemałymi znawcami tematu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4931 dnia: Lipca 27, 2014, 17:08:57 pm »
Cytuj
Portal Naukaoklimacie.pl powstał przy wsparciu European Climate Foundation (Europejskiej Fundacji Klimatycznej).
Gdyby wegetarianie nie jedli tyle roslin to ilość co2 też by szybciej spadała na swiecie.

Tak ubecja straszy plebs
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 17:33:32 pm wysłana przez CancerPL »

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4932 dnia: Lipca 27, 2014, 17:56:40 pm »
A Twoje krówki to co jedzą, same siebie?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4933 dnia: Lipca 27, 2014, 18:53:25 pm »
Nie mam krówek unia mi zabroniła bo za dużo taka krowa wiatrów pusza, zanieczyszczając przy tym atmosfere. Zwieksza też produkcje mleka przez co Polska płaciła kary za nadprodukcje a i ja nie kupowałem niemieckiego w lidlu, gdyż miałem od krówki. Co przy zjadaniu przez nią dużej ilości traw i ziół podnosi teperature na biegunie o 0,05stopnia celcjusza w skali roku. Przez co podnosi sie woda na morzu południowochińskim, zwiekszając makroregion meduz karłowatych. Meduzy karłowate jak wiadomo żywią sie planktonem, którego może zabraknąć jako pożywienia dla wielorybów. A wiadomo jak wymrą walenie to nie bedzie kogo walić, co spowoduje drastyczny spadek głow w siedzibach takich jak Green Peace czy European Climate Foundation.

« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 18:55:19 pm wysłana przez CancerPL »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4934 dnia: Lipca 27, 2014, 19:01:38 pm »
Analiza wypowiedzi Korwina o klimacie, zdanie po zdaniu: http://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/janusz-korwin-mikke-pseudonaukowcy-beda-siedziec-52

Polecam, zważywszy, że wszyscy tu są niemałymi znawcami tematu.
+1

Obawiam się, że wiedza Korwina o polityce i ekonomii może być podobna...



Kontrola skarbowa coraz efektywniej ujawnia oszustwa

Cytuj
Z danych, które przedstawiła wiceminister finansów Agnieszka Królikowska wynika, że w pierwszym półroczu br. wartość ujawnionych przez kontrolę skarbową uszczupleń podatkowych przekroczyła 4 mld 600 mln zł. Dla porównania, w analogicznym okresie 2013 r. było to niespełna 3 mld 300 mln zł. Z kolei w pierwszym półroczu 2012 i 2011 r. było to odpowiednio 1,5 mld zł i 1,1 mld zł.
http://www.forbes.pl/kontrola-skarbowa-coraz-efektywniej-ujawnia-oszustwa,artykuly,180441,1,1.html

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4935 dnia: Lipca 27, 2014, 21:28:12 pm »
Analiza wypowiedzi Korwina o klimacie, zdanie po zdaniu: http://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/janusz-korwin-mikke-pseudonaukowcy-beda-siedziec-52

Polecam, zważywszy, że wszyscy tu są niemałymi znawcami tematu.


No tak. Pogody 24h do przodu nie umieją przewidzieć, za to temperaturę 10000 lat wstecz mogą podać z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Idę o zakład, że te pomiary z odwiertów na Antarktydzie są co najmniej tak dokładne jak datowanie węglem c14. Co by nie mówić, cała "nauka" o globalnym ociepleniu to w większości wróżenie z fusów. Do tego praktycznie całość swoich badań opierają na danych z 60 lat, za to odnoszą je do setek milionów lat naszej planety (o ile ma tyle lat co naukowcy twierdzą, w końcu wiek ziemi to też tylko hipoteza).

Jedynie ten tekst Korwina z roślinkami i ich potrzebą na co2 tak z dupy wzięty i mam nadzieję, że go przedstawiał jako kpiące porównanie, niż jako fakt więcej co2 = lepiej, bo inaczej wtedy faktycznie lekka żenada. Za to ten co napisał artykuł uznał to jako jakąś prawdę objawioną Korwina, a raczej chodziło o zwykły skrót myślowy jkm o procesie fotosyntezy.


No i tak jak Raku napisał - serwis sponsoruje fundacja, której zależy na podtrzymywaniu tezy o istnieniu globalnego ocieplenia, państwom na tym zależy, wielkim korporacjom na tym zależy, nic więc dziwnego że wśród naukowców, któzy dostają granty od państw/korporacji na badania zależy na tym by wychodziły takie, a nie inne wyniki.



svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4936 dnia: Lipca 27, 2014, 22:11:56 pm »
Nie mam krówek unia mi zabroniła bo za dużo taka krowa wiatrów pusza, zanieczyszczając przy tym atmosfere. Zwieksza też produkcje mleka przez co Polska płaciła kary za nadprodukcje a i ja nie kupowałem niemieckiego w lidlu, gdyż miałem od krówki. Co przy zjadaniu przez nią dużej ilości traw i ziół podnosi teperature na biegunie o 0,05stopnia celcjusza w skali roku. Przez co podnosi sie woda na morzu południowochińskim, zwiekszając makroregion meduz karłowatych. Meduzy karłowate jak wiadomo żywią sie planktonem, którego może zabraknąć jako pożywienia dla wielorybów. A wiadomo jak wymrą walenie to nie bedzie kogo walić, co spowoduje drastyczny spadek głow w siedzibach takich jak Green Peace czy European Climate Foundation.
kur**, dobry post, Raku. :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4937 dnia: Lipca 27, 2014, 22:21:19 pm »
Jakby tak pisał cały czas, byłoby super :)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4938 dnia: Lipca 27, 2014, 22:44:26 pm »
Kiedyś wrzuciłbym to oczywiście do teorii spiskowych, ale w świetle ostatnich wydarzeń nic nie jest już takie oczywiste.





el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4939 dnia: Lipca 27, 2014, 22:46:30 pm »


W Sieci się nie szczypią  8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4940 dnia: Lipca 27, 2014, 23:43:33 pm »
No tak. Pogody 24h do przodu nie umieją przewidzieć, za to temperaturę 10000 lat wstecz mogą podać z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Idę o zakład, że te pomiary z odwiertów na Antarktydzie są co najmniej tak dokładne jak datowanie węglem c14.
Poziom CO2 zapewne można dość dokładnie zmierzyć na przestrzeni wieków, właśnie w osadach skalnych czy lodzie, ale z tą temperaturą to rzeczywiście trochę przeginka. Ja się w każdym razie na tym nie znam, a speca od podobnych zagadnień na forumku też raczej próżno szukać.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4941 dnia: Lipca 27, 2014, 23:47:39 pm »


Jak ja mogłem przegapić to nagranie :lol:

« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 23:52:18 pm wysłana przez el becetol »

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4942 dnia: Lipca 28, 2014, 12:40:32 pm »
Mikke, podobno za sprawą jakiegoś entuzjasty który robił to nieoficjalnie, odpalił Facebookowe wersje siebie w językach Rosyjskim i Białoruskim. Nie chce mi się szukać wersji Rosyjskiej, bo zarówno Janusz jej nie linkuje, jak i natemat, które go za to ruga, też tego nie robi. No w każdym razie taka ciekawostka. Podobno w planach są języki Zachodu też.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4943 dnia: Lipca 28, 2014, 15:56:14 pm »
Rosja zapłaci 52 mld dol. byłym udziałowcom Jukosu?
http://www.forbes.pl/rosja-zaplaci-50-mld-dol-bylym-udzialowcom-jukosu-,artykuly,180459,1,1.html

Kaczyński: Nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją. Nie będę rządzić z Korwinem
Cytuj
- To człowiek, którego lata temu znałem i to dość dobrze. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce. I szkodliwej - bo mieszającej w głowie młodym, zdolnym ludziom, którzy zamiast myśleć o polskich sprawach, szli w wizje, które według Mikkego funkcjonują na Wyspach Dziewiczych. A teraz bierze pewną część głosów niezadowolonych, które by nam przypadały. Nie jesteśmy zainteresowani sojuszem z nim, bo nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją, dodaje prezes PiS.
http://fakty.interia.pl/prasa/news-kaczynski-nie-jestesmy-zainteresowani-kompromitacja-nie-bede,nId,1475562

"Rosja wystrzeliwała pociski rakietowe na terytorium Ukrainy". Waszyngton publikuje zdjęcia
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-rosja-wystrzeliwala-pociski-rakietowe-na-terytorium-ukrainy-,nId,1475561

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4944 dnia: Lipca 28, 2014, 18:46:37 pm »
Jarosława Jagiełło został drugim posłem Nowej Prawicy w sejmie obok Wiplera. Odrzut z PISu tym razem.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4945 dnia: Lipca 29, 2014, 09:16:03 am »
Cytuj
Kaczyński: Nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją. Nie będę rządzić z Korwinem
Cytuj
- To człowiek, którego lata temu znałem i to dość dobrze. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce. I szkodliwej - bo mieszającej w głowie młodym, zdolnym ludziom, którzy zamiast myśleć o polskich sprawach, szli w wizje, które według Mikkego funkcjonują na Wyspach Dziewiczych. A teraz bierze pewną część głosów niezadowolonych, które by nam przypadały. Nie jesteśmy zainteresowani sojuszem z nim, bo nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją, dodaje prezes PiS.
http://fakty.interia.pl/prasa/news-kaczynski-nie-jestesmy-zainteresowani-kompromitacja-nie-bede,nId,1475562
Jeszcze się Kaczor z Tuskiem w POPiS połączą żeby z Korwinem w koalicję nie wejść :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4946 dnia: Lipca 29, 2014, 09:29:57 am »
Zastanawiam się, czemu tak mocno Becet pisał o pisokorwinizmie w ujęciu dyskusji w Wulfenem, niemalże przyjmując określenie za fakt dokonany wśród młodych wyborców, skoro sam Kaczyński już kilkukrotnie stwierdzał negację dla takiej koalicji.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4947 dnia: Lipca 29, 2014, 09:46:58 am »
Jak już tą dyskusję przywołujesz, to nie widziałem żebyś się dopie**alał do pisopalikotyzmu, chociaż wszystkie strony to negowały dużo dosadniej. Typowy Kert.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 09:48:41 am wysłana przez el becetol »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4948 dnia: Lipca 29, 2014, 09:59:29 am »
I gdzie widzisz w moim poście atak i dopierdalanie się? Grzecznie zapytałem/stwierdziłem, a tu od razu wbijanie zębów i nadinterpretacja. Typowy Becet.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4949 dnia: Lipca 29, 2014, 10:03:51 am »
No becet obrócił kota ogonem po mistrzowsku :troll:

W skrócie oba posty powyżej to było "a bo ty zrobiłeś tak" "A ty innych sie nie czepiałeś a do mnie masz problem?!" :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4950 dnia: Lipca 29, 2014, 10:04:30 am »
W takim razie nie widziałem twoich grzecznych zapytań/stwierdzeń o zasadność powstania koalicji "pisopalikotyzmu" podczas dyskusji, którą właśnie wyciągnąłeś. Są dwie strony i nagle atakujesz tylko jedną. Typowy kertinowulfenizm.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4951 dnia: Lipca 29, 2014, 10:06:12 am »
No becet obrócił kota ogonem po mistrzowsku :troll:

Kolejny spec, który uważa, że jest większa szansa na koalicję Kaczyńskiego z palikotem, niż Kaczyńskiego z Korwinem. :lol:


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4952 dnia: Lipca 29, 2014, 10:16:58 am »
W takim razie nie widziałem twoich grzecznych zapytań/stwierdzeń o zasadność powstania koalicji "pisopalikotyzmu" podczas dyskusji, którą właśnie wyciągnąłeś. Są dwie strony i nagle atakujesz tylko jedną. Typowy kertinowulfenizm.
Ale jakiż to atak? Chciałem tylko, żebyś się odniósł. Cóż, chyba się pomyliłem licząc na konstruktywną i nie nacechowaną negatywnie odpowiedź z Twojej strony, bo z drugą stroną przywołanej przeze mnie dyskusji i jej stwierdzeniem po prostu się nie zgadzam i nie liczę na odpowiedź. Widzę, że jakiekolwiek przywołanie stwierdzeń w tym temacie kończy się, jak na suto zakrapianej imprezie rodzinnej, gdzie po wejściu w temat polityki od razu można lać się po mordzie.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4953 dnia: Lipca 29, 2014, 10:25:46 am »
Jak już wpadasz z pięściami między dwóch i zaczynasz napier**lać tylko jednego, to automatycznie stajesz po jednej ze stron. Co tu się dziwić? Tu jest wojna, a nie kącik poezji śpiewanej.

A co do koalicji to prezes faktycznie może nie mieć ochoty na koalicję z takim oszołomem, który talent do kompromitacji ma wyższy niż Lepper i Młodzież Wszechpolska razem wzięte. Jeśli jednak PiS wygra w taki sposób, że do rządzenia będzie mu brakować udziału Korwina, to do takiej koalicji dojdzie, zwłaszcza że dużo osób przenosi się stale między PiS a NP. Oby tylko Korwin nie dostał władzy nad gospodarką, może wystarczy mu możliwość dokończenia lustracji i dekomunizacji (którą już w koalicji z 'PiSem' rozpoczynał). 

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4954 dnia: Lipca 29, 2014, 10:54:24 am »
Oby tylko Korwin nie dostał władzy nad gospodarką, może wystarczy mu możliwość dokończenia lustracji i dekomunizacji (którą już w koalicji z 'PiSem' rozpoczynał).

A kto wg. Ciebie powinien się w takiej teoretycznej koalicji zajmować gospodarką? Socjalkaczor?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4955 dnia: Lipca 29, 2014, 10:58:02 am »
No becet obrócił kota ogonem po mistrzowsku :troll:
Kolejny spec, który uważa, że jest większa szansa na koalicję Kaczyńskiego z palikotem, niż Kaczyńskiego z Korwinem. :lol:

Hola Hola panie becet! Ja tu skomentowałem jedynie dwa posty i do nich sie odniosłem. Proszę mi nie wsadzać w usta rzeczy których nigdy nie powiedziałem, bo i ja włoże Ci w usta coś, co sprawi że poczujesz się nieswojo :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4956 dnia: Lipca 29, 2014, 11:12:43 am »
Morfi, jak dwóch się bije a ty zaczynasz atakować jednego to automatycznie stajesz po stronie tego drugiego. Tym samym stałeś się stronnikiem wulfena a wszystkie jego opinie w tym temacie będę przypisywał tobie. Będziesz miał nauczkę, na przyszłość kontroluj w którą stronę plujesz 8)

Oby tylko Korwin nie dostał władzy nad gospodarką, może wystarczy mu możliwość dokończenia lustracji i dekomunizacji (którą już w koalicji z 'PiSem' rozpoczynał).

A kto wg. Ciebie powinien się w takiej teoretycznej koalicji zajmować gospodarką? Socjalkaczor?

Kaczor na pewno nie będzie ministrem gospodarki ani finansów. Stanowisko Korwina jako wice bym nawet zaakceptował, oby tylko skupił się na obniżaniu podatków, a nie oddawaniu Polskich firm ruskim i niemcom pod przykrywką prywatyzacji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 11:16:29 am wysłana przez el becetol »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4957 dnia: Lipca 29, 2014, 11:27:32 am »
Ja to bym sie raczej nazwał takim sędzią na ringu. Jak sie bijecie i jeden albo drugi stosuje nieczyste zagrywki to sie punktuje takie zachowania. No a przecież sędziego na ringu byś nie posądził że jest po stronie przeciwnika jak Cie ściąga z niego za nieczyste lanie po ryju :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4958 dnia: Lipca 29, 2014, 11:51:01 am »
Ja to bym sie raczej nazwał takim sędzią na ringu.

Co za ego :o

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4959 dnia: Lipca 29, 2014, 11:53:33 am »
No ba! Żebyś jeszcze widział co mam w spodniach!

Komentuje sobie bo sie śmiesznie czyta takie bijatyki. A niezależny komentator to jaki poziom ego :troll:?