Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2141246 razy)

0 użytkowników i 59 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5320 dnia: Listopada 05, 2014, 21:53:45 pm »
A ponad 100k miesięcznie i kolejne 17 na mieszkanko wyglądają poważnie?
Tego nie napisałem, po prostu rozłąkowe mocno rzuciło mi się w oczy. Zresztą, za co? Żona będzie z nim pewnikiem siedziała większość czasu, dzieci na mieszkaniu i utrzymaniu nie ma. Brzmi, jak niespecjalnie ukryty wałek.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2014, 21:57:14 pm wysłana przez Kert »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5321 dnia: Listopada 05, 2014, 23:26:58 pm »
Zadam inne pytania.
Dlaczego akurat taki pachołek jak tusk(twu) dostał takie fajne stanowisko?

Drugie pytanie: Dlaczego wczesniej dostał podobne stanowisko zydek buzkowy?

Trzecie: Dlaczego Nowak nie sprzeda zegarków skoro jest taki biedny?

Czwarte: Jak myslicie, jak w końcu plebs przestanie  głosowac na PO, to ilu z tych pachołków bedzie siedzieć(lub wisiec?)

Piąte: Czy możliwe jest, ze i do mnie zapuka milicja?

 


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5322 dnia: Listopada 06, 2014, 11:11:27 am »
http://www.fakt.pl/polityka/bojke-z-poslem-wiplerem-zaczela-policja-posel-pobity-przez-policje,artykuly,501076.html

A jednak Wipler nie pobił policjantów tylko dostał od nich wpie**ol  :lol:

I jeszcze stanie za to przed sądem  :roll:

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5323 dnia: Listopada 06, 2014, 11:19:43 am »
Poooolska mieszkam w Pooolsce ;D

Ciekawe czy teraz kopacze, sienkiewicze i inne polityki które wciąż go oczerniały teraz coś powiedzą.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5324 dnia: Listopada 06, 2014, 11:24:25 am »
Zawsze się coś znajdzie. Może obraził żydowskich przodków policjantów czy coś. ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5325 dnia: Listopada 06, 2014, 13:15:10 pm »
A Kuźniar nadal jedzie po Wiplerze. Boże, jak mnie żenuje ten tvnowski piesek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5326 dnia: Listopada 06, 2014, 15:32:51 pm »
To jest kur** skandal. Sam osobiście na skutek nagonki medialnej uważałem Wiplera za oszołoma i darłem z niego łacha przy różnych okazjach. Co z tego, że w miarę wygadany i ewidentnie niegłupi, jak przecież agresywny pijak, któremu posłowanie przewróciło w głowie.

Rzeczywistość jest nieco bardziej prozaiczna. Jak zwykle psy przekroczyły uprawnienia i jak zwykle poszła mistyfikacja z wyprzedzeniem, tak by ofiara opuszczając szpital była już osądzona i skazana przez całe społeczeństwo, w tym i moją skromną osobę.

Mam rachunek sumienia do zrobienia, mediom udało się namieszać mi w bani. Przepraszam panie Wipler.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5327 dnia: Listopada 06, 2014, 15:41:49 pm »
Przeprosić powinno sporo osób z Kopaczową na czele. Ciekawe czy k... pani premier będzie do tego zdolna.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5328 dnia: Listopada 06, 2014, 15:54:18 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5329 dnia: Listopada 06, 2014, 19:13:51 pm »



 :-x

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5330 dnia: Listopada 06, 2014, 19:22:05 pm »
gazeta :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5331 dnia: Listopada 06, 2014, 19:49:25 pm »
No biedny Wipler, faktycznie. Przypominam, co mówił kiedy faktycznie to się wydarzyło:

Po wyjściu ze szpitala, Wipler przedstawił zupełnie odmienną wersję zdarzenia. Twierdził, że podjął interwencję w związku z agresywnym zachowaniem policjantów i został przez nich brutalnie pobity.

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/sprawa-posla-wiplera-rozbiezne-zeznania-swiadkow/6d2ty

Wipler podejmuję "interwencję", którą nazwę "zatoczeniem ze skutkiem średnim" w około 40 sekundzie filmiku. Od przyjazdu policji do tego momentu nie wydarzyło się nic co niby miałoby wskazywać na agresywne zachowanie policjantów. A wpie**ol dostał dokładnie taki, jaki dostaje się będąc pijanym, agresywnym cwaniaczkiem o 4 rano w centrum miasta. Naprawdę, żal mi tego "family guya", który do 4 w nocy upija się, świętując URODZINY SWOJEGO DZIECKA w klubie, gdzie barmanki są ubrane jak w mokrych snach Lema. Szkoda, że policja tak rzadko podejmuje kroki mając do czynienia z pijanymi agresorami. Gdyby byli bardziej stanowczy, Kraków o 5 nad ranem w sobotę nie wyglądałby jak zarzygany kebabem ściek. Policijni oficjele wolą wysyłać podwładnych do ustawionych eksmisji starych babć.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5332 dnia: Listopada 06, 2014, 20:12:43 pm »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5333 dnia: Listopada 06, 2014, 20:18:48 pm »
To akurat pomysłowe. Zagłosowałbym :troll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5334 dnia: Listopada 06, 2014, 20:32:23 pm »
No biedny Wipler, faktycznie. Przypominam, co mówił kiedy faktycznie to się wydarzyło:

Po wyjściu ze szpitala, Wipler przedstawił zupełnie odmienną wersję zdarzenia. Twierdził, że podjął interwencję w związku z agresywnym zachowaniem policjantów i został przez nich brutalnie pobity.

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/sprawa-posla-wiplera-rozbiezne-zeznania-swiadkow/6d2ty

Wipler podejmuję "interwencję", którą nazwę "zatoczeniem ze skutkiem średnim" w około 40 sekundzie filmiku. Od przyjazdu policji do tego momentu nie wydarzyło się nic co niby miałoby wskazywać na agresywne zachowanie policjantów. A wpie**ol dostał dokładnie taki, jaki dostaje się będąc pijanym, agresywnym cwaniaczkiem o 4 rano w centrum miasta. Naprawdę, żal mi tego "family guya", który do 4 w nocy upija się, świętując URODZINY SWOJEGO DZIECKA w klubie, gdzie barmanki są ubrane jak w mokrych snach Lema. Szkoda, że policja tak rzadko podejmuje kroki mając do czynienia z pijanymi agresorami. Gdyby byli bardziej stanowczy, Kraków o 5 nad ranem w sobotę nie wyglądałby jak zarzygany kebabem ściek. Policijni oficjele wolą wysyłać podwładnych do ustawionych eksmisji starych babć.
No tak kur** jak wyjde w piątek na miasto i się nadzgam bo lubię to policja ma mi wpie**ol spuścić bo tak. Weź tą swoją komuszą mentalność do dupy sobie wciśnij.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5335 dnia: Listopada 06, 2014, 21:24:41 pm »
Gdyby było tak jak tarniak by chciał aby było, to by dostawał wpie**ol z sam wygląd. Co nie zmienia faktu ze wipler pewnie chciał sie popisać swoim poselstwem. Też bym lał takiego pajaca z PO.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5336 dnia: Listopada 06, 2014, 21:28:21 pm »

Ej dobra, to jest zajebiste kolo ma moj glos ;d

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5337 dnia: Listopada 06, 2014, 21:38:31 pm »
Ja pier**lę Tarniak, ja rozumiem że Wipler nie z twojej opcji (z mojej też nie), ale trochę obiektywizmu pliz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5338 dnia: Listopada 06, 2014, 21:40:36 pm »
Przypominam, że Wipler ma zarzut między innymi naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i zmuszenia ich PRZEMOCĄ do przerwania czynności służbowych.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5339 dnia: Listopada 07, 2014, 16:47:11 pm »
Russia Sends Dozens Of Tanks Into Ukraine
The movement has seen Russia's currency continue its fall, as Ukraine describes it as a "significant" ceasefire violation.

http://news.sky.com/story/1368812/russia-sends-dozens-of-tanks-into-ukraine

Cytuj
Article summary:
NATO sources have confirmed the Russian military invasion of Ukraine after a column of 32 tanks entered the country from Russia.

Foreign policy adviser Yuri Ushakov said Russia respected the will of voters after a leadership election in eastern Ukraine seen as illegitimate in the west.

A Kremlin advisor said that Russia was committed to the two-month-old Minsk agreement on ceasefire in eastern Ukraine and wanted to build on peace talks.

Czemu czytam o tym na szczycie głównej reddita, a na frontowych stronach polskich serwisów brak info?

Edyta: o, jest w spisie onetu, ale nie na głównych kneflach:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-przerzuca-czolgi-do-donbasu/zbx6n

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5340 dnia: Listopada 07, 2014, 17:23:44 pm »
Putin śmieje się w twarz całemu NATO. Ciekawe kiedy ktoś w końcu pokaże jaja i ten cyrk ukróci  :roll:

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5341 dnia: Listopada 07, 2014, 21:32:05 pm »
No biedny Wipler, faktycznie. Przypominam, co mówił kiedy faktycznie to się wydarzyło:

Po wyjściu ze szpitala, Wipler przedstawił zupełnie odmienną wersję zdarzenia. Twierdził, że podjął interwencję w związku z agresywnym zachowaniem policjantów i został przez nich brutalnie pobity.

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/sprawa-posla-wiplera-rozbiezne-zeznania-swiadkow/6d2ty

Wipler podejmuję "interwencję", którą nazwę "zatoczeniem ze skutkiem średnim" w około 40 sekundzie filmiku. Od przyjazdu policji do tego momentu nie wydarzyło się nic co niby miałoby wskazywać na agresywne zachowanie policjantów. A wpie**ol dostał dokładnie taki, jaki dostaje się będąc pijanym, agresywnym cwaniaczkiem o 4 rano w centrum miasta. Naprawdę, żal mi tego "family guya", który do 4 w nocy upija się, świętując URODZINY SWOJEGO DZIECKA w klubie, gdzie barmanki są ubrane jak w mokrych snach Lema. Szkoda, że policja tak rzadko podejmuje kroki mając do czynienia z pijanymi agresorami. Gdyby byli bardziej stanowczy, Kraków o 5 nad ranem w sobotę nie wyglądałby jak zarzygany kebabem ściek. Policijni oficjele wolą wysyłać podwładnych do ustawionych eksmisji starych babć.
No tak kur** jak wyjde w piątek na miasto i się nadzgam bo lubię to policja ma mi wpie**ol spuścić bo tak. Weź tą swoją komuszą mentalność do dupy sobie wciśnij.
Uderz w stół.  :lol:

Jakbyś czytał co napisałem na trzeźwo, to bacz na "najebanego cwaniaka". Chciałbyś, żeby Cie policja głaskała po głowie za fikanie do nich po pijaku? To jest komusza mentalność, że Policja robi CO DO NIEJ NALEŻY?!

Ja pier**lę Tarniak, ja rozumiem że Wipler nie z twojej opcji (z mojej też nie), ale trochę obiektywizmu pliz.
Wipler z łapami zatacza się na policjanta, dostaje za to pałą. Co tu jest nie tak? Twój szwagier za niesłowność wpie**ol spuszcza, więc o czym ty w ogóle do mnie mówisz w tej sytuacji.

Dodam tylko, że nie tylko o Wiplerze miałbym takie zdanie. Gdyby istniała partia, którą popieram i poseł-ochlej cwaniakował do policji to byłoby to dla mnie tak samo uzasadnione. Nienawidzę ochlejstwa w miejscach publicznych. A chlania + agresora tym bardziej.

Na co zasługuje waszym zdaniem napierdolony typ, który z łapami podlatuje do policjantów. W ukochanym Ju Es End Ej kolegi Centyliona, za taki numer można dostać kuleczkę w ferworze. Nie w ferworze, w takim Kolorado, jak można przeczytać możemy się doczekać piąteczki w ciupce:

In Colorado, you may be charged with Second Degree Assault if you:
"Knowingly" apply "physical, violent force" to a police officer, firefighter, prison guard, or a judge while they are in the performance of their duties.

Second Degree Assault -> Class 4 Felony (F4) ** -> Mandatory 5 Years **

Cytuj
Na nagraniu nie ma dźwięku. Co mówił pan do policjantów? Policja twierdziła, że używał pan mocno nieparlamentarnych słów.

- Po tym, jak mnie potraktowali, żaden Polak by się nie dziwił, gdybym powiedział ostro i dosadnie, co myślę.
Biedna ofiara systemu. :cry: Spoko, do tematu pewnie wrócimy za 4 dni, jak znowu będzie niszczona stolica, a biedni patrioci będą dostawali pałami od policji za niewinność.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2014, 21:55:46 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5342 dnia: Listopada 07, 2014, 22:17:43 pm »
Lewaki tak się z policją kochają, że nawet USA zaczęło być niedoścignionym wzorem  :lol: A tacy niby antysystemowi.

Cytat: dzisiejsze Wiadomości w TVP 1
"Prokuratura w żadnym momencie nie dopatrzyła się przekroczenia uprawnień, ale zajmie się sprawą wycieku nagrań z miejskiego monitoringu".

Jak zwykle.

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5343 dnia: Listopada 07, 2014, 22:24:23 pm »
? Powołuję się na kraj, który Centylion przywołuje ochoczo jako wzór. Moje zdanie o stanach jest raczej powszechnie znane.

Natomiast akurat z tym, że przekroczyli uprawnienia to się zgadzam. Fakt, że zasłużył to moja poboczna opinia po obcowaniu z wieloma oznakami pijaństwa, na ulicy, ale również niestety w rodzinie i w rodzinach ludzi, których znam. Więc pierd** się, es jużual. Dla mnie zero tolerancji dla pijaństwa i cwaniactwa po pijaku.

I od kiedy lewica jest antysystemowa, japierdole.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2014, 22:30:21 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5344 dnia: Listopada 07, 2014, 22:42:04 pm »
I od kiedy lewica jest antysystemowa, japierdole.

Nie wiem skąd mi się to wzięło naprawde




Przykłady akurat na 11.11

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5345 dnia: Listopada 07, 2014, 22:43:10 pm »
Tobie się pierd**ą anarchiści z socjalistami. A potem się dziwisz, że prawica to do kupy i Hitler i Januszki. Anarchistą nigdy nie byłem i nie będę, tak jak ty faszystą, ale najwyraźniej musimy się obrzucać, żeby ying yang zachować.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5346 dnia: Listopada 07, 2014, 22:56:25 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5347 dnia: Listopada 07, 2014, 23:01:45 pm »
Ciekawe czego się boją, dowodów na agresywną policję ?

To Republika i Trwam mają w posiadaniu drony i helikoptery? Z tego co zauważyłem tylko te media nie są posądzane o służalczość względem układu.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5348 dnia: Listopada 07, 2014, 23:51:29 pm »
Do mediów zapomniałeś zaliczyć niezależne portale (i parę blogów), których oczywiście zapewne nie stać na helikoptery, ale kur** zakup dobrego drona w dzisiejszych czasach to wydatek mniejszy niż nowy telewizor, więc możemy się spodziewać, że parę dronów wypuszczą prywatne osoby. Poza tym o czym my w ogóle kur** rozmawiamy: ludzie chcą nagrać obchody Dnia Niepodległości, który powinien być symbolem wolności a rząd tego zabrania. Gdzie tu logika???

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5349 dnia: Listopada 08, 2014, 00:29:13 am »
Nie wiem po co tego zakazali, ale najwyraźniej były jakieś powody. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to, że ludzie by atakowali drony (i helikoptery, jakby niżej zleciały pewnie też), które potem spadając na ziemię byłby bezpośrednim zagrożeniem dla życia i zdrowia tych tłumów co będą tam szły. Poza tym nie rząd tylko policja. No i nie udawajmy, że w tym roku obchody będą wesołym świętowaniem wolności, bo nie będą.

Swoją drogą obie strony konfliktu mają jednego wroga - Rosję. Mogliby zatem zjednoczyć się tego dnia w płomiennym uścisku pod ich ambasadą.  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5350 dnia: Listopada 08, 2014, 03:02:35 am »
 :lol: :lol: :lol:
Najbardziej mnie bawia tarniaki z becetami.
ta słowna wojna to serio?  :roll:
Miałem sie jeszcze do Lupiego dojebać ale jest trzecia w nocy i potraktuje to jak tych wczesniej.
Serio pierdolamento jest takie wazne?
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2014, 03:20:13 am wysłana przez CancerPL »

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5351 dnia: Listopada 08, 2014, 13:44:32 pm »
Typie, przecież ty chu** ogólnie wiesz o polityce i sprawach społecznych i nawet specjalnie się z tym nie kryjesz, więc nie wiem po co ogólnie się wypowiadasz w temacie. Zamiast coś poczytać wolisz je**ć browar i grać w BFa. Ja ci nie bronię, ale nie udawaj mądrzejszego niż jesteś.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5352 dnia: Listopada 08, 2014, 13:45:34 pm »
Hihihi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5353 dnia: Listopada 08, 2014, 13:51:15 pm »
Napisał tarniak co dużo przeczytał a nic z tego nie zrozumiał. Nie wiem co gorsze. Nie czytać czy czytać bez zrozumienia. Masz chyba coś wspolnego z magdaleną środą.

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5354 dnia: Listopada 08, 2014, 13:57:12 pm »
Spoko, zrozumiałem chociaż tyle, że nawet o takich ludzi jak ty, trzeba się zatroszczyć. Chyba dobra lekcja, bo wszystko co robisz i piszesz raczej nie pozwala na wyciąganie takich wniosków.

Ale spoko, wstawiaj się za Wiplerem, który z zerowym obciachem wypierdoliłby KRUS w kosmos w pierwszy tydzień panowania swojej partii.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2014, 13:58:44 pm wysłana przez tarniak »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5355 dnia: Listopada 08, 2014, 14:13:59 pm »
Widzisz, taka jest róznica miedzy nami, ze o mnie nie trzeba sie troszczyć.
A krusu nikt nie ruszy bo bedzie bida w kraju i wyjazd na taczkach z gnojem.
PS: zresztą ii tak jestem tzw. zusowcem, wiec wiesz  :roll:

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5356 dnia: Listopada 08, 2014, 14:15:54 pm »
Widzisz, taka jest róznica miedzy nami, ze o mnie nie trzeba sie troszczyć.
A krusu nikt nie ruszy bo bedzie bida w kraju i wyjazd na taczkach z gnojem.
PS: zresztą ii tak jestem tzw. zusowcem, wiec wiesz  :roll:
Trzeba bo jesteś misiem o małym rozumku.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5357 dnia: Listopada 09, 2014, 02:13:39 am »
Widzisz, taka jest róznica miedzy nami, ze o mnie nie trzeba sie troszczyć.
A krusu nikt nie ruszy bo bedzie bida w kraju i wyjazd na taczkach z gnojem.
PS: zresztą ii tak jestem tzw. zusowcem, wiec wiesz  :roll:
Trzeba bo jesteś misiem o małym rozumku.
Słodziak  :lol: Kumaty jesteś wiec czemu takiego lewusa grasz. Nigdy nie rozumiałem dlaczego tak postępujesz na forumku.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5358 dnia: Listopada 09, 2014, 16:58:42 pm »

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5359 dnia: Listopada 10, 2014, 08:54:22 am »