Autor Wątek: Gry na jesienne i zimowe wieczory  (Przeczytany 19687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #40 dnia: Października 30, 2007, 20:20:26 pm »
Ja osobiscie rowniez moge polecic Tobie Residen Evil 4 ... gra jest dluga, przepelniona akcja i ...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #41 dnia: Października 30, 2007, 20:31:07 pm »
Ja osobiscie rowniez moge polecic Tobie Residen Evil 4 ... gra jest dluga, przepelniona akcja i ...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3. No i ta sexy sukienka  :oops: :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #42 dnia: Października 30, 2007, 20:50:53 pm »
Ja osobiscie rowniez moge polecic Tobie Residen Evil 4 ... gra jest dluga, przepelniona akcja i ...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3. No i ta sexy sukienka  :oops: :)
Eve w swoim sexy kombinezonie stawiam trochę wyżej od Ady :P Ale koniec offtopa.

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #43 dnia: Października 30, 2007, 23:23:18 pm »
EE, a gdyby tak Kratosas ubrać w sukienkę ? Byłby Mega sExy :D :lol: :lol: :lol: :P :P :P

A tak wracając do tematu, to tego RE4 w ile się przechodzi?
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2007, 23:24:59 pm wysłana przez BAZYL »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #44 dnia: Października 30, 2007, 23:58:43 pm »
jakieś 10-12 godzin za pierwszym razem...ale pod koniec trochę się to wszystko dłuży :/

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #45 dnia: Października 31, 2007, 00:12:56 am »
Ja mialem 20h ... wy to chyba biegniecie caly czas przed siebie i nie zwiedzacie ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #46 dnia: Października 31, 2007, 00:21:48 am »
no...może odrobinkę zaniżyłem wynik...co nie zmienia faktu, że końcówkę przechodziłem na siłę  :?

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #47 dnia: Października 31, 2007, 01:04:48 am »
Na siłe? tzn. Nudna czy jak ? Bo szczerze się zastanawiam nad tą grą.
W planach mam np kupno God of Wara 2 i tu dylemat... RE4 + Dragon Quest VIII czy RE4 i inna gre... najbardziej zależy mi na jakis hack and slash tylko żeby długo sie je przechodziło, prosze o radę.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #48 dnia: Października 31, 2007, 08:46:56 am »
Mi główny scenariusz RE4 zajął ok. 24 h, do tego po zaliczeniu tego wątku, odblokowują się dodatkowe 2 scenariusze (5 h), oraz "Mercenaries". Nawet jak na jedno podejście warto grę kupić i poznać (jak na razie ja zrobiłem ;) ).
A czy nuda? Nie, ale w pewnym momencie możesz zacząć się zastanawiać kiedy wreszcie nastąpi koniec ;) .
PSN ID: WojtqGO

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #49 dnia: Października 31, 2007, 09:33:31 am »
Mi główny scenariusz RE4 zajął ok. 24 h, do tego po zaliczeniu tego wątku, odblokowują się dodatkowe 2 scenariusze (5 h), oraz "Mercenaries". Nawet jak na jedno podejście warto grę kupić i poznać (jak na razie ja zrobiłem ;) ).
A czy nuda? Nie, ale w pewnym momencie możesz zacząć się zastanawiać kiedy wreszcie nastąpi koniec ;) .
jak zwał, tak zwał ;)
a zamiast dragon questa weź lepiej FFX  :-D

Tarniak

  • Gość
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #50 dnia: Października 31, 2007, 09:38:12 am »
Cytuj
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3.
Przecież to oczywiste, Eve nawet do top 50 by nie weszła. Spyro jest od niej ładniejszy.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #51 dnia: Października 31, 2007, 11:49:32 am »
Cytuj
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3.
Przecież to oczywiste, Eve nawet do top 50 by nie weszła. Spyro jest od niej ładniejszy.
Kto nie da Alyx z HL2 w pierwszej trójce jest dziwny.

A co do tematu, re4 jest nudny, kompletnie mnie ta gra nie przekonała do siebie.

mateo

  • Gość
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #52 dnia: Października 31, 2007, 11:57:02 am »
Cytuj
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3.
Przecież to oczywiste, Eve nawet do top 50 by nie weszła. Spyro jest od niej ładniejszy.
Kto nie da Alyx z HL2 w pierwszej trójce jest dziwny.

A co do tematu, re4 jest nudny, kompletnie mnie ta gra nie przekonała do siebie.
Nudny?? Wartka akcja w tej grze jest nie do zapomnienia.Nie mówiąc już o starciach z bossami.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #53 dnia: Października 31, 2007, 11:58:00 am »
Cytuj
he he he ja też tak uważam, wyprzedza nawet Eve z MGS3.
Przecież to oczywiste, Eve nawet do top 50 by nie weszła. Spyro jest od niej ładniejszy.
Kto nie da Alyx z HL2 w pierwszej trójce jest dziwny.

A co do tematu, re4 jest nudny, kompletnie mnie ta gra nie przekonała do siebie.
Nudny?? Wartka akcja w tej grze jest nie do zapomnienia.Nie mówiąc już o starciach z bossami.

Nudny, po prostu.


aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #54 dnia: Października 31, 2007, 14:32:50 pm »
Cytuj
Kto nie da Alyx z HL2 w pierwszej trójce jest dziwny.

Ja bym jej nawet nie uwzglednil w zestawieniu :> ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #55 dnia: Października 31, 2007, 15:15:50 pm »
jakieś 10-12 godzin za pierwszym razem...ale pod koniec trochę się to wszystko dłuży :/
Czyli jak dla mnie ok 2 miesiecy :D :D biorac pod uwage moj czas na gre  hehehe i ilosc gier w  jaka chcem zagrac jednoczesnie :P


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #56 dnia: Października 31, 2007, 15:42:04 pm »
Na siłe? tzn. Nudna czy jak ? Bo szczerze się zastanawiam nad tą grą.
W planach mam np kupno God of Wara 2 i tu dylemat... RE4 + Dragon Quest VIII czy RE4 i inna gre... najbardziej zależy mi na jakis hack and slash tylko żeby długo sie je przechodziło, prosze o radę.
Jako fan Kratosa uważam że najpierw powinieneś zainwestować w GoW1 a potem 2 będziesz wiedział jakim sk*rwysynem jest Kratos, dlaczego ma białą skórę itp.

Ja RE4 za pierwszym razem przeszedłem w 21 godzin. I nie żałuję, choć czasem denerwuje to że niektóre chaptery są za krótkie a inne zaś za długie (najdłuższy chyba jest pierwszy chapter w zamku).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #57 dnia: Października 31, 2007, 15:49:58 pm »
Co do Twojego dylematu- GoW2/Re4/DQVII. Ja bym brał japierw, jak to już napisał Solid, God of War "jedynkę"- gra piękna, świetna i do tego bardzo tania, potem, jeśli Ci się GoW spodoba (a jakże by inaczej:)) wziąłbym drugą część, a w między czasie jeszcze RE4- gra, jak dla mnie, jest długa i bardzo ciekawa. W niektórych momentach aż będziesz patrzył z niedowierzaniem na telewizor.
Co do Dragon Questa- też jest świetny, o ile pasuje Ci taki klimat i typ gier.

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #58 dnia: Października 31, 2007, 16:34:21 pm »
Niebardzo chcę się pogłębiać w GOD1 :P z $$$ tak żeby na za dużo sobie pozwolić, RE4 na pewno kupię, tylko tutaj ktoś mówił o FFX, to jest hack&slash? Ile się go przechodzi? Ciekawa:P??


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #59 dnia: Października 31, 2007, 16:39:34 pm »
Niebardzo chcę się pogłębiać w GOD1 :P z $$$ tak żeby na za dużo sobie pozwolić, RE4 na pewno kupię, tylko tutaj ktoś mówił o FFX, to jest hack&slash? Ile się go przechodzi? Ciekawa:P??
FFX hack&slashem  :lol:  :lol:  :lol:
To jest RPG, z turowym systemem walki (stąd mnie to rozśmieszyło), jak chcesz h&s to kup Devil May Cry 3 lub znacznie lepszego GoW2, a jak nie chcesz dużo wydawać to GoW1. Naprawdę gierka przednia, przeszedłem z 10 razy. Jednak na razie słusznie inwestuj w Re4.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #60 dnia: Października 31, 2007, 16:51:07 pm »
co do czasu przechodzenia to ja ukończyłem ffx w jakieś 60 godzin za pierwszym razem. wlicza się w to trochę pakowania i wykonywania subquestów. drugi raz spędziłem przy grze jakieś 200 h i tu już było maksymalne pakowanie postaci (niestety lulu i kimahri mieli pecha, że ich pominąłem) i wykonywanie wszystkich questów  :-)

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #61 dnia: Października 31, 2007, 16:52:22 pm »
Nie, nie ... No bo ja widziałem na youtube jakiegoś Finala co jest takim troszku HackandSlashem :p , a jeszcze mi powiedz, czym różni się God of War od God of War 2 ?? Bo nie usmiecha mi sie wydawać 200 zł na 2 skoro jedynka moze być fajna... eee i jeszcze jedno, gow1, długo się przechodzi?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #62 dnia: Października 31, 2007, 17:00:00 pm »
Nie, nie ... No bo ja widziałem na youtube jakiegoś Finala co jest takim troszku HackandSlashem :p , a jeszcze mi powiedz, czym różni się God of War od God of War 2 ?? Bo nie usmiecha mi sie wydawać 200 zł na 2 skoro jedynka moze być fajna... eee i jeszcze jedno, gow1, długo się przechodzi?
pewnie żeś XII widział.
po przejściu GoW1 będziesz mieć ochotę na 2, a czym się różni 1 od 2? 1 jest najładniejszą (i chyba najbrutalniejszą) grą na PS2 wrrrrrrrrróć była do czasu ukazania się 2. 2 jest dłuższa, ma więcej broni, pozmieniane niektóre ciosy, więcej przeciwników, więcej bossów, jeszcze bardziej wk*rwionego Kratosa, krótko mówiąc więcej, lepiej, brutalniej, mocarniej, najlepiej na PS2.
Naprawdę warto kupić 1 (jest za 60zł chyba), a potem jak stanieje 2 to też kupić.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #63 dnia: Października 31, 2007, 17:09:40 pm »
Nie, nie ... No bo ja widziałem na youtube jakiegoś Finala co jest takim troszku HackandSlashem :p , a jeszcze mi powiedz, czym różni się God of War od God of War 2 ?? Bo nie usmiecha mi sie wydawać 200 zł na 2 skoro jedynka moze być fajna... eee i jeszcze jedno, gow1, długo się przechodzi?
Kup najpierw jedynkę. Nówki chodzą już nawet po 40- 50 zł. Gra jest świetna, a kończyłem ją chyba w ponad 12 godzin, chociaż zdawało mi się, że siedziałem przy niej o wiele dłużej. A gdy już skończysz pierwszą część i zapewne Ci się spodoba, to wtedy kup drugą.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #64 dnia: Października 31, 2007, 17:10:39 pm »
Dostalem dzisiaj JAK2 :renegate  i jzu pogralem sobie 1  h ... gierka  bardzo fajna  naprawde  extra  jak po 1 h grania moge powiedziec ze  jestem zadowolony .Gierka naprawde wciaga :) ,zakupu nie zaluje  :D dzieki za dobra rade.


BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #65 dnia: Października 31, 2007, 17:18:07 pm »
Dobra, już tak ową decyzje podjąłem (nieostateczna), na pierwszym miejscu Resident Evil 4, póżniej jak co to wypróbuje GoW1, jak mi się spodoba to dwójke, hmmm i tu się zastanawiam... FFX czy FFXII... (heeeeeeeeeeeeeeeelp)  :D :D :D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #66 dnia: Października 31, 2007, 17:23:37 pm »
Z góry Ci zalecam (jak już go zakupisz), rozpoczęcie GoW'a 1 przynajmniej na Normalu, a najlepiej na Hard, bo Easy jak to Easy, idziesz przed siebie, i nic nie stanowi problemu, więc i radość z gry mniejsza. Nie zawiedziesz się, ja z tą grą zaczynałem przygodę z PS2 i byłem (nadal jestem) zachwycony.
PS. Dawać "dwójkę" do Platyny na Święta!
PSN ID: WojtqGO

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #67 dnia: Października 31, 2007, 17:25:26 pm »
Jak na ten moment to jedynie z tych dwóch gier możesz wybrać FFX :D Gra jest moim zdaniem świetna, a o FFXII się nie wypowiadam :) Poza tym- dziesiąta część będzie o wieeele tańsza od dwunastej.

Cytuj
Dostalem dzisiaj JAK2 :renegate  i jzu pogralem sobie 1  h ... gierka  bardzo fajna  naprawde  extra  jak po 1 h grania moge powiedziec ze  jestem zadowolony .Gierka naprawde wciaga  ,zakupu nie zaluje   dzieki za dobra rade.
Początek to dopiero namiastka reszty :) Muszę przyznać, że Ci zazdroszczę :)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #68 dnia: Października 31, 2007, 22:04:09 pm »
grałem w obie części finala i muszę powiedzieć, że lepsza jest dziesiątka i jak dla początkującego będzie zapewne bardziej przystępna i ciekawsza  :cool:

Gogu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-09-2005
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 04, 2007, 18:06:48 pm »
FFX zamówiłem sobie też. Czytając wasze wypowiedzi to żałuje, że kupiłem Ratchet&Clank , zamiast Jak&Daxtar.

R&C fajna nie powiem, ale jakoś nie przemawia do mnie. Skończyłem ją i jak na razie nie myślę nawet o tym, żeby wrócić do niej i poszukać wszystkich złotych śrubek czy skillpointsów. Ostatnio u kuzyna pograłem sobie w Crashe jak i Medievil z PSX'a i tam dopiero poczułem klimat platformówki. Ratchet (przynajmniej pierwsza część, bo w pozostałe nie grałem) wg. mnie jest grą dobrą, ale nie to nie ten tytuł, który kończy się po kilka jak nie kilkanaście razy. Jak jest z Jak'em? Na razie oprócz FF biorę SSX3, ale niedługo chciałbym też wziać Jak'a.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 04, 2007, 18:35:33 pm »
bierz JAK2 Renegate  naprawde super  gierka  ,mnie wciagnela bardzo . milo sie  gra  a  o to przeciez chodzi :) .Ja swojego zakupu nie zalouj   znalazlem ta gre  nowke   w foli za 40zl :)

teraz czaje sie na resident evil 4  :lol: :-D


suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 04, 2007, 18:40:01 pm »
Ja polecam wszystkie części Gta które dają wiele godzin grania a to dzięki zróżnicowanym misjom .Takie GTA San Andreas to ogromny pochłaniacz czasu polecam.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Gogu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-09-2005
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 04, 2007, 21:17:00 pm »
bierz JAK2

Jak coś to zaczne od 1 części serii ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 06, 2007, 21:21:20 pm »
Śmiało możesz zaczynać od drugiej, bo jest najlepsza. Ja tak zrobiłem i wiele mi nie umkneło. Pierwsza część to platformówka, druga to mix różnych gatunków, a trzecia w sumie również, z przewagą wyścigów i mini- gierek. Ale janlepsza, najdłuższa, i w ogóle naj jest 2. część. Spodoba się na pewno :D

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 17, 2007, 20:22:15 pm »
Nagrałem się już w God of War i Tekkena 5.

Na święta mam zamiar sobie kupić kolejną grę ,ale mam ograniczony budżet.Dlatego też muszę wybierać z pośród dwóch gier: 'Resident Evil 4" bądz "Metal Gear Solid 3:Snake Eater".

Którą grę powinienem kupić najpierw i dlaczego? :wink:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 17, 2007, 20:42:45 pm »
Cytuj
Na święta mam zamiar sobie kupić kolejną grę ,ale mam ograniczony budżet.Dlatego też muszę wybierać z pośród dwóch gier: 'Resident Evil 4" bądz "Metal Gear Solid 3:Snake Eater".

Którą grę powinienem kupić najpierw i dlaczego? Wink

według mnie obie są świetne, ale ja osobiście brał bym MGS3 ta gra mnie zabiła klimatem i wogóle wszystkim, jak weźmiesz na bank nie pożałujesz

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:06:59 pm »
Trudna sprawa. Na bank Resident zafunduje Ci więcej godzin rozgrywki (choćby miała być ona jednorazowa), i ciężko w ogóle wybierać pomiędzy tymi dwoma tytułami, bo obydwa są unikatowe. Najlepiej byłoby mieć i RE i MGS, więc może rzuć monetą? ;) W RE sam gameplay wydaje mi się troszeczkę bogatszy, więcej w nim akcji, MGS można nazwać arcade-skradanką, z kolei ten drugi tytuł miażdży pierwszy fabułą, która jest perfekcyjnie poprowadzona i wciąga jak diabli (a jeśli nie poznałeś dotąd zakończenia, tak jak ja to niechcący zrobiłem przed przystąpieniem do gry :sad: , to zakładam, że nie przejdziesz obok niego obojętnie). Naprawdę trudny wybór :P .
PSN ID: WojtqGO

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:36:33 pm »
Nagrałem się już w God of War i Tekkena 5.

Na święta mam zamiar sobie kupić kolejną grę ,ale mam ograniczony budżet.Dlatego też muszę wybierać z pośród dwóch gier: 'Resident Evil 4" bądz "Metal Gear Solid 3:Snake Eater".

Którą grę powinienem kupić najpierw i dlaczego? :wink:
Nie będzie niespodzianką, jak napiszę, że polecam obie gry.
Jednak w pierwszej kolejności MGS'a. Świetna grafika, klimat, fabuła, smaczki, lokacje, fabuła, genialne postacie, fabuła, walki z bossami i fabuła- to wyróżnia tą grę :)
Jedna z moich ulubionych, ostatnio sobie odświeżyłem.
RE4 oczywiście również polecam, ale nie jest to aż taki must have jak MGS 3.

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:40:34 pm »
Prędzej czy pózniej bede miał obydwie gry bo wiem,że to hiciory :) Jednak na chwilę obecną mam tylko 100 zł w portfelu :wink:  Skuszę się chyba jednak na MGS'a ponieważ uwielbiam gry z rozbudowaną oraz interesującą fabułą  8-)  A skoro twierdzicie ,że Snake Eater wyróżnia się scenariuszem oraz postaciami to czym prędzej muszę zagrać w tą pozycję! :twisted:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2007, 21:42:14 pm wysłana przez MindCrime1988 »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:47:38 pm »
Prędzej czy pózniej bede miał obydwie gry bo wiem,że to hiciory :) Jednak na chwilę obecną mam tylko 100 zł w portfelu :wink:  Skuszę się chyba jednak na MGS'a ponieważ uwielbiam gry z rozbudowaną oraz interesującą fabułą  8-)  A skoro twierdzicie ,że Snake Eater wyróżnia się scenariuszem oraz postaciami to czym prędzej muszę zagrać w tą pozycję! :twisted:
Amen :D