Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 321571 razy)

0 użytkowników i 23 Gości przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 21, 2008, 15:18:32 pm »
Kurde same niedowiarki hehe :lol: Przecież silnik na którym chodzi crysis czyli cryengine2 jest tworzony na PS3 przecież nawet sam crytek kiedyś to potwierdził nie chce mi sie szukać tego newsa ale daje głowe ze tak pisali, czyli jednak da sie zrobic taką grafikę na konsoli.
No ale nic, trzeba poczekać co pokaże GOW3

To że robią silnik CE2 na ps3 nie znaczy że poziom grafiki będzie taki sam co w wersji na PC, okroją to i owo, zrobią korytarze, zmniejszą tekstury otoczenia lub walną rozmycie czy coś w oddali i bardzo niski zasięg widzenia detali bo przecież ps3 nie ma na tyle ramu by pomieścić wszystkie tekstury.

Oj Zielarz wyprzedziłeś mnie ;P

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 21, 2008, 15:22:21 pm »
Dobra panowie nie ma co polemizować ,do póki coś nie pokażą ,ale czuje ze mam racje  :cool:
I jeszcze jedno, nie zapominajcie ze Cell też potrafi liczyć grafikę, chyba nie muszę dawać filmiku z youtube :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 15:24:15 pm wysłana przez PS3IDTomasz19 »

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 21, 2008, 15:22:44 pm »
Zauważcie ,że składową grafiki są nie tylko tekstury ale ogólny design i co z tego ,że tereny w GOW będa mniejsze/słabsze tekstury/cokolwiek tam jeszcze może być gorsze jeśli w Crysis nie uświadczymy greckich świątyń, minotaurów oraz półnagich meduz. Dla mnie to zawsze będzie większe od "szczelanek wśród zieleni".

Edit:
Ale nie będzie ładniejszy niż Crysis (przynajmniej technicznie).
Technicznie to niema szans ale ogólnie jak najbardziej.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 15:27:27 pm wysłana przez FallenDemon »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 774
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 21, 2008, 15:25:13 pm »
Dlatego napisałem, że przynajmniej technicznie GoW nie będzie lepszy od Crysis.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 21, 2008, 15:25:47 pm »
Zauważcie ,że składową grafiki są nie tylko tekstury ale ogólny design i co z tego ,że tereny w GOW będa mniejsze/słabsze tekstury/cokolwiek tam jeszcze może być gorsze jeśli w Crysis nie uświadczymy greckich świątyń, minotaurów oraz półnagich meduz. Dla mnie to zawsze będzie większe od "szczelanek wśród zieleni".

A ja zawsze lubiłem strzelanki w dżungli ;)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 21, 2008, 15:30:50 pm »
Mozę jestem głupi i naiwny ale ja wierzę ze GOW3 potrafi pozamiatać konkurencją nawet w kwestii grafiki;) :cool:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 21, 2008, 15:31:18 pm »
Kurde same niedowiarki hehe :lol: Przecież silnik na którym chodzi crysis czyli cryengine2 jest tworzony na PS3 przecież nawet sam crytek kiedyś to potwierdził nie chce mi sie szukać tego newsa ale daje głowe ze tak pisali, czyli jednak da sie zrobic taką grafikę na konsoli.

Cryenigne 2 moze tez chodzic spokojnie na 6600GT i innych super slabych kartach. Sam fakt, ze jakis silnik pojdzie na danym sprzecie nie znaczy, ze dany sprzet go wykorzysta w pelni. Chociazby UE3, ktory na PC w 1080p zawsze robi na mnie wielkie wrazenie zas ten sam silnik na konsoli jest jakis taki nie teges dla mnie. Nawet niech sobie bedzie gra na Cryengine 2 na PS3 to i tak nie ma mowy aby byl to poziom Crysisa na VH, rozdzielczosc na 100% nie bedzie wieksza niz 720p (choc znajac ostatnie tendencje to i nawet tego nie osiagnal) a wygladzanie jak bedzie x2 to szczyt. Poprostu PS3 jest fajna, silna konsola co udowadniaja takie gry jak GT5:P, KZ2 czy Ratchet, ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Co do God of War na PS2 to na mnie ta gra nigdy nie robila zadnego wrazenia graficznego, ot ladna ale nic czego bym wczesniej na PS2 nie widzial. Co innego RE4, GT4 czy MGS3 i Tekken 5 to sa gry, ktore wyciagnely wszystko z PS2 i rzeczywiscie efekt byl bardzo dobry. Gdyby tworcy GoW zrobili cos takiego niesamowitego na PS2 (a nie zrobili) to mozna bylo by God of War porownywac np z Ninja Gaiden z Xboxa. Co oczywiscie jest niemozliwe, bo NG ma o wiele lepsza grafike niz God of War i dzieli te gry naprawde wiele jezeli chodzi o wizualia. Zatem nawet dajac przyklad GoW1 i 2 z PS2 sam potwierdzasz, ze pewnych rzeczy sie nie przeskoczy czego przykladem sa wyzej wymienione gry.

Zas obiecanki 1080p i 60fps'ow narazie wsadzam do kategori "pomowienia". Sorry, ile to juz gier na PS3 mialo chodzi w 1080p?
DMC4, MGS4, GT5:P to takie przyklady, ktore na szybko mi przyszly do glowy a jak sie konczylo kazdy wie.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 774
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 21, 2008, 15:35:55 pm »
Zas obiecanki 1080p i 60fps'ow narazie wsadzam do kategori "pomowienia". Sorry, ile to juz gier na PS3 mialo chodzi w 1080p?
DMC4, MGS4, GT5:P to takie przyklady, ktore na szybko mi przyszly do glowy a jak sie konczylo kazdy wie.

Tu muszę się wtrącić - GT5P może i nie jest w fullHD, ale gdybyś o tym nie przeczytał to byś tego nie zauważył. Podobnie MGS4. Te dwie gry w 1080p wyglądają tak jakby była to ich natywna rozdziałka (szczególnie GT5P).

Mozę jestem głupi i naiwny ale ja wierzę ze GOW3 potrafi pozamiatać konkurencją nawet w kwestii grafiki;) :cool:

Bezpośrednią konkurencją są DMC4, NG2 i Heavenly Sword. Od tych tytułów GoW3 może być ładniejszy. Może nawet zostać jedną z najładniejszych gier na tej generacji, ale poziomem wykonania nigdy nie osiągnie renderowanego filmu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 15:40:45 pm wysłana przez zielarz »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 21, 2008, 15:39:37 pm »
Zas obiecanki 1080p i 60fps'ow narazie wsadzam do kategori "pomowienia". Sorry, ile to juz gier na PS3 mialo chodzi w 1080p?
DMC4, MGS4, GT5:P to takie przyklady, ktore na szybko mi przyszly do glowy a jak sie konczylo kazdy wie.

Tu muszę się wtrącić - GT5P może i nie jest w fullHD, ale gdybyś o tym nie przeczytał to byś tego nie zauważył. Podobnie MGS4. Te dwie gry w 1080p wyglądają tak jakby była to ich natywna rozdziałka (szczególnie GT5P).

Owszem MGS w 720p jest taki jakiś rozmyty, zaś w 1080P obraz jest ostry jak żyleta ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 774
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 21, 2008, 15:43:22 pm »
Owszem MGS w 720p jest taki jakiś rozmyty, zaś w 1080P obraz jest ostry jak żyleta ;)

Nie wiem jak wygląda w 720p, ale na dużym telewizorze fullHD MGS4 wypadło cudownie.

billabong

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-06-2008
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
  • Ten kto ma pieniądze, ten ma i władzę.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 21, 2008, 15:43:42 pm »
god of war na PS2 być może technicznie graficznie nie powalał, ale mimo wszystko klimat, efekty i genialnie wykonana architektura lokacji sprawiły, że gra wyglądała prześlicznie. To prawda, że GOW III nie osiągnie takiego szczytu jak Crysis, bo w tej pierwszej grze raczej nie uświadczymy takiego free roamingu, a więc wielkość obszarów znacznie zmaleje. Tak naprawdę w grafice nie tylko chodzi o jakieś liczby, czy moc. Liczy się pomysł i inwencja twórcza grafików, bo jeśli ma ktoś talent, to nawet z komputerów 10 lat starszych potrafi wyciągnąć full wypas grafę. Przykładem było chociażby z 1980 roku (jeśli dobrze pamiętam) krótki film PIXARU.

Co do rozdziałki, grałem w GTA IV w 720p (nie wiem czemu zawsze wybiera mi tą rozdziałkę) i ręcznie zmieniłem by wyświetlał mi w full hd i powiem, że od razu gra wygląda w 100% lepiej. Bardzo widoczny był brak AA w 720p.



FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 21, 2008, 15:45:36 pm »
Gdyby tworcy GoW zrobili cos takiego niesamowitego na PS2 (a nie zrobili) to mozna bylo by God of War porownywac np z Ninja Gaiden z Xboxa. Co oczywiscie jest niemozliwe, bo NG ma o wiele lepsza grafike niz God of War i dzieli te gry naprawde wiele jezeli chodzi o wizualia.
Okrągłe cienie u przeciwników oraz ogólna plastykowość? Sorki, grałem w obydwie i GOW posiada o wiele większą liczbę detali na ekranie , NG wygląda przy nim po prostu jak wyprany z efektów/detali.

Co innego RE4, GT4 czy MGS3 i Tekken 5 to sa gry, ktore wyciagnely wszystko z PS2 i rzeczywiscie efekt byl bardzo dobry
Onimusha 3/4 wyglądały lepiej od RE4 w wersji na PS2 do tego śmigały w 60fps.
MGS3 , hmm ,tutaj się zgodzę , aczkolwiek poleciały cienie i 60fps(MGS2).
Tekken5, tutaj SC3 w kwestii grafy bije go z każdej strony.

Nie czepiam się, ale ty widziałeś w te gry? Bo co niektóre przykłady są lekko chybione.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 15:58:15 pm wysłana przez FallenDemon »

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 21, 2008, 15:59:31 pm »
Gdyby tworcy GoW zrobili cos takiego niesamowitego na PS2 (a nie zrobili) to mozna bylo by God of War porownywac np z Ninja Gaiden z Xboxa. Co oczywiscie jest niemozliwe, bo NG ma o wiele lepsza grafike niz God of War i dzieli te gry naprawde wiele jezeli chodzi o wizualia.
Okrągłe cienie u przeciwników oraz ogólna plastykowość? Sorki, grałem w obydwie i GOW posiada o wiele większą liczbę detali na ekranie , NG wygląda przy nim po prostu jak wyprany z efektów/detali.

Az nie wiem co Ci odpisac, zatkalo mnie. Moze i desing GoW ma lepszy (kwestia gustu), ale pierwszy raz widze aby ktos porownywal graficznie GoW do NG gdy oczywistym jest, ze GoW moze piety lizac NG bo to jedna z najlepszych graficznie gier na poprzednia generacje. Swietny poziom wygladzania jakiego nie osiagnalema chyba zadna gra z poprzedniej generacji jak NG, bardzo duzo polygonow wpakowane w postacie, fakt moze otoczenie przez to cierpialo, ale ogolnie grafika byla rewelacyjna do tego stopnia, ze na o wiele potezniejszym sprzecie (360) nastepca NG to poprostu wyzsza rozdzielczosc i troche bajerow graficznych.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 21, 2008, 16:00:35 pm »
Ogólnie do entucjasów GOWIII się póki co nie zaliczam. Tej gry nie ma, a mity jak ona wspaniale nie wyglada wywołują usmiech politowania na mej twarzy (gdyby to były fakty to pokazali by urywki z gameplayu na konferencji). Także Panowie nie dajcie się nabierać na takie GOŁOSŁOWIE i pierniczenie.

Killer będzie (graficzny również), ale niech Panowie z Sony Santa Monica nie mają za łatwo i niech najpierw pokażą zajebiaszczy materiał zanim zaczniemy popuszczać w gacie.

PS. GOW II to wizualny killer, rozmachem, animacją i teksturami rozwalacjący NG z xboxa na kawałki (IMHO). Do dziś ciężko nie mogę zakumać jak osiągnięto niektóre efekty: tekstury wyglądające jak pociągnęte shaderami, których Ps2 nie posiadał ; rozbryzgi spienionej wody pod stopami kroczącego kolosa z Rodos żywcem przypominające efect volumetric, który też nie był stosowany w innych grach na PS2. Prawdziwy Mont Everest Peesdwójkowej grafiki!

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 21, 2008, 16:16:38 pm »
Az nie wiem co Ci odpisac, zatkalo mnie. Moze i desing GoW ma lepszy (kwestia gustu), ale pierwszy raz widze aby ktos porownywal graficznie GoW do NG gdy oczywistym jest, ze GoW moze piety lizac NG bo to jedna z najlepszych graficznie gier na poprzednia generacje. Swietny poziom wygladzania jakiego nie osiagnalema chyba zadna gra z poprzedniej generacji jak NG, bardzo duzo polygonow wpakowane w postacie, fakt moze otoczenie przez to cierpialo, ale ogolnie grafika byla rewelacyjna do tego stopnia, ze na o wiele potezniejszym sprzecie (360) nastepca NG to poprostu wyzsza rozdzielczosc i troche bajerow graficznych.
Przeszedłeś obydwa tytuły? Ja tak i wiem co pisze. Na boga wygładzanie ani ilość polygonów na postaciach nie są wyznacznikiem kunsztu graficznego. 
A fakt , jak wygląda NGII przy NG to raczej zasługa lenistwa programistów i być może nie wypłaconych premii dla Itagaki'iego.
Opublikowane: Lipiec 21, 2008, 16:13:32
Ogólnie do entucjasów GOWIII się póki co nie zaliczam. Tej gry nie ma, a mity jak ona wspaniale nie wyglada wywołują usmiech politowania na mej twarzy (gdyby to były fakty to pokazali by urywki z gameplayu na konferencji). Także Panowie nie dajcie się nabierać na takie GOŁOSŁOWIE i pierniczenie.
Gdyby udało im się uzyskać coś na poziomie Uncharted w 60fps to więcej nie potrzeba.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 21, 2008, 16:33:06 pm »
Przeszedłeś obydwa tytuły?

Owszem.

Ja tak i wiem co pisze. Na boga wygładzanie ani ilość polygonów na postaciach nie są wyznacznikiem kunsztu graficznego. 

To ciekawe co mowisz bo idac takim tokiem myslenia mozesz nawet twierdzic, ze GoW ma lepsza grafike niz rendery z FFX, skoro wygladzanie i polygony nie wplywaja na grafike...
Dla mnie to wlasnie polygony i wygladzanie(lub rozdzielczosc bo jak jest odpowiednio wysoka to efekt jest ten sam a nawet lepszy) to sa 2 najwazniejsze rzeczy w grafice (nie mylic z designem) i to wlasnie one najbardziej "robia". Przedewszystkim polygony dziela to co jest np renderem z FF13 a to co jest gameplay'em w Lost Odyssey i dla mnie roznica jest kolosalna. Dlatego wlasnie NG ktory pod tymi dwoma wzgledami wypadal o wiele, wiele lepiej niz GoW cenie znacznie wyzej za grafike. Dlatego tez rendery z FF13 podobaja mi sie bardziej niz np realistyczniej wygladajacy GT5:P.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 21, 2008, 19:13:37 pm »
Co lepiej będzie wyglądać, puste akwarium z lepszej jakości szkła czy też takie wypełnione wodą z rybkami oraz podświetlone? Tak imo ma sie NG do GOW2.
A rendery Square zawsze były klasą samą w sobie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 20, 2008, 06:37:48 am »
Trochę zbaczając z tematu GoW3 :-P

Znamy reżysera i scenarzystę filmu God of War
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42132

Cytuj
Teraz zaś wiadomo, że za scenariusz (od pewnego czasu ukończony) odpowiada David Self (m.in. Droga do zatracenia i Trzynaście dni), a reżyserią zajmie się Brett Ratner znany z serii Godziny Szczytu i jednej z ekranizacji komiksów X-Men, (gdzie pełnił tę samą funkcję).

Opublikowane: Lipiec 25, 2008, 16:33:35
PSW Gets God Of War 3!
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=195469&site=psw

Cytuj
Get the latest copy of PSW for the first info and screens on God Of War 3 plus we expose the game's on sale date! It's sooner than you think!

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 20, 2008, 08:12:21 am »
Po tych słowach jestem pewien ze gra wyjdzie w Marcu 2009 tak jak każda część GOW. Sony chce nam zrobić niespodziankę tak mi sie wydaje

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 20, 2008, 08:57:55 am »
Mam nadzieje ze GOW3 bedzie na psp a nie na ps3 jako exclusive.

oscyp

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 20, 2008, 09:16:14 am »
Mam nadzieje ze GOW3 bedzie na psp a nie na ps3 jako exclusive.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A GOW2 był najładniejszą grą na poprzednią generację i kropka. Nie mowię o polygonach, teksturach i srurach, mówię o opadzie majtek przy pierwszym odpaleniu gry.

A GOW3 sprawi, że zdobędę PS3.

A co na to NATO?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 20, 2008, 11:04:49 am »
A GOW2 był najładniejszą grą na poprzednią generację i kropka.

Ja bym polemizował. Jeżeli już miałbym wybierać najładniejszą grę poprzedniej generacji, to wybierałbym raczej pomiędzy MGS3 a SH3 (ewentualnie jeszcze RE4, ale tylko i wyłącznie w wersji na Gacka). Nie powiem, Kolos z Rhodos zaglądający przez okna i wyciągający swoją łąpkę robił wrażenie, ale (przynajmniej na mnie), nie aż tak wielkie jak np. pole kwiatów z MGS3 czy krwawiące tekstury z SH3. Na pewno jednak GoW2 trzyma się w czołówce najładniejszych gier poprzedniej generacji.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Marins

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 29, 2008, 12:37:49 pm »
Każdy wie jak się kończy GOW 2 na górze mamy Zeusa i 4 innych bogów ? i tutaj mam pytanie bo nie pamiętam byli to na pewno:

Posejdon - bóg morza
Hades - bóg zmarłych
Helios - bóg słońca
(o ile się nie mylę)

a ten czwarty to kto ?

Piszę to tutaj bo będą to potencjalni przeciwnicy Kratosa w 3 części.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 29, 2008, 12:44:27 pm »
a ten czwarty to kto ?
Pewnie Hermes. :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:32:08 pm »
Zeus... :P
nie kojarzę o kogo chodzi, może Hefajstos.  masz screena?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 29, 2008, 23:02:11 pm »
Byli to Ci co mieli swoją salkę gdzies tam w penej lokacji. Helios, Posejdon, Hades i Zeus - w końcu nie zabiliśmy Zeusa.

Marins

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 30, 2008, 01:49:02 am »
Byli to Ci co mieli swoją salkę gdzies tam w penej lokacji. Helios, Posejdon, Hades i Zeus - w końcu nie zabiliśmy Zeusa.

Wiem że nie zabiliśmy Zeusa i wiem że była salka w której byli: Helios, Posejdon, Hades i Zeus. Na filmiku widać 5 bogów dlatego zastanawiam się kim jest piąty.

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 30, 2008, 02:37:26 am »
Byli to Ci co mieli swoją salkę gdzies tam w penej lokacji. Helios, Posejdon, Hades i Zeus - w końcu nie zabiliśmy Zeusa.

Wiem że nie zabiliśmy Zeusa i wiem że była salka w której byli: Helios, Posejdon, Hades i Zeus. Na filmiku widać 5 bogów dlatego zastanawiam się kim jest piąty.


zgadzam sie z Solid Snake 1989, jak dla mnie to ten z płonaca głowa to Hermes(w oryginalnej wersji ma on na kapelusz i nogach ma skrzydła a tu jest ognie), a ten czwarty to  jest Apollo
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2008, 02:44:07 am wysłana przez yoda »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:02:38 pm »
Ten płonący to może być Hermes, albo Hefajstos. Ten podobny obok Zeusa (kiedy już patrzy w dół) to Helios--wygląda jak posąg z początku gry (ten wielki z którym walczymy), a jak wiadomo kolos z Rodos przedstawiał Heliosa.

A mnie bardziej zastanawia dlaczego Gaja powiedziała kiedy Kratos cofną się w czasie do wielkiej wojny między tytanami a bogami: Czekaliśmy na ciebie.

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:41:46 pm »
Ten płonący to może być Hermes, albo Hefajstos. Ten podobny obok Zeusa (kiedy już patrzy w dół) to Helios--wygląda jak posąg z początku gry (ten wielki z którym walczymy), a jak wiadomo kolos z Rodos przedstawiał Heliosa.

A mnie bardziej zastanawia dlaczego Gaja powiedziała kiedy Kratos cofną się w czasie do wielkiej wojny między tytanami a bogami: Czekaliśmy na ciebie.

to jest Hermes http://www.andyparkart.com/images/gallery/concept/god_of_war_ii/hermes.jpg
ale Kratos zniszczył(czytaj zabił) kolos, ale moge sie mylic   

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:45:17 pm »
to jest Hermes http://www.andyparkart.com/images/gallery/concept/god_of_war_ii/hermes.jpg
ale Kratos zniszczył(czytaj zabił) kolos, ale moge sie mylic  
Ha, trafiłem. 8-)

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:52:14 pm »

Marins

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 30, 2008, 15:58:56 pm »
Dzięki panowie za pomoc :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #193 dnia: Września 16, 2008, 15:55:32 pm »
God of War III to be a "three-act experience"
http://www.psu.com/God-of-War-III-to-be-a-+quot;three-act-experience+quot;-News--a0004823-p0.php

Cytuj
Speaking during the Austin Game Developer Conference, game writer Marianne Krawczyk revealed a few new details on SCE Studios Santa Monica’s upcoming PlayStation 3 exclusive, God of War III.
According to a report on Gamasutra.com, Krawcyk stated that not only is God of War III "a very specific three-act experience," but that the script will likely count in at 120 pages. From the sounds of it, Sony is really pushing for an engaging storyline for Kratos’s latest outing in a similar vein to previous instalments.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 24, 2008, 12:49:54 pm »
David Jaffe Comments On God Of War III

Cytuj
ps. I saw GOD OF WAR III when I was in Santa Monica last week. I can and will not give away details. But I think it's ok for me to say two things:

a- HOLY HOLY HOLY FUCKING HELL!
b- I thought GEARS OF WARS 2 looked about as good as a next-gen game could look... and that game is currently- and will probably remain- my game of the year. And hell, I think I actually get to vote on that kind of stuff in some circles :) And unless I get blown away by POP or something else I missed, GEARS 2 is the SHIT... this year. Dudes and dudettes, fucking WAIT till you see the amazing graphics... just fucking wait. And yes, Xbots, accuse me all you want of being a Sony fanboy. Just remember two things:

#1- I just said GEARS 2 is the BEST fucking playing and looking game of the year... better than any PS3 game. And there are some damn good PS3 games, I feel.

#2- FUCK YOU! I ain't no fan boy but this mother fucking game looks like nothing you've ever played... and you can hold me to that when this thing hits and when they start showing gameplay footage. It looks like a painting come to life- it's THAT good looking.

David"

http://www.tawkn.com/index.php?page=site-newspost&news_id=897

hehe - koniec nadchodzi 8)

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 24, 2008, 12:54:28 pm »
Oby nadszedł jak najszybciej.Niech chociaż jakiś trailer dadzą,ile można czekac.A Jaffe jak zwykle dobrze gada,ciekawe czy też po pijaku. :grin:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 24, 2008, 13:02:29 pm »
Cytuj
hehe - koniec nadchodzi
Koniec grzecznej telewi...developerów? :)
Ech uwielbiam tego typa!
Teraz mi tak wpadło do głowy...pomimo całego tego gniewu, furii itp Kratos ani razu nie przeklął. A wydaje mi się że czasem takie soczysty Fuck You Zeus, albo coś takiego by nieźle dodało smaczku. 

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 24, 2008, 13:09:55 pm »
nadchodzi zło.. Panowie z Santa Monica rozwalą nam gałki oczne  :cool:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 24, 2008, 13:35:09 pm »
Zaczyna się hypowanie. Ciekawe kiedy zamierzają nam pokazać choćby i mały fragment z rozgrywki, ale myślę, że już niedługo. Sony "pozbyło się" swoich tegorocznych ekskluziwów, więc najwyższy czas na budowanie napięcia wokół przyszłych hiciorów. BRING IT ON ! :twisted:
PSN ID: WojtqGO

Maximmus80

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 24, 2008, 14:23:34 pm »
Widząc co potrafią ci panowie można oczekiwać cudów :D