Autor Wątek: God of War 2  (Przeczytany 4113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
God of War 2
« dnia: Listopada 13, 2007, 21:42:03 pm »
Wskoczyłem do jakiegoś pokoju, gdzie na wprost jest krata, która się otwiera po naciśnięciu dwóch przycisków. Jeden jest na przeciwnko tej bramy i tam kłade ciało, które znalazłem. Drugi natomiast jest obok, za wpół otwartą kratą (dlatego nie mogę tam rzucić ciała), a gdy na niego stanę i zacznę biec do bramy to i tak nie zdąże bo się szybko zamyka. Zdaje mi się, że to pewnie jest bardzo proste, ale coś mi umkneło :)
Kojarzycie to?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2007, 21:48:19 pm »
Wskoczyłem do jakiegoś pokoju, gdzie na wprost jest krata, która się otwiera po naciśnięciu dwóch przycisków. Jeden jest na przeciwnko tej bramy i tam kłade ciało, które znalazłem. Drugi natomiast jest obok, za wpół otwartą kratą (dlatego nie mogę tam rzucić ciała), a gdy na niego stanę i zacznę biec do bramy to i tak nie zdąże bo się szybko zamyka. Zdaje mi się, że to pewnie jest bardzo proste, ale coś mi umkneło :)
Kojarzycie to?
he he he sam miałem z tym problem, a rozwiązanie jest łatwiejsze niż się wydaje, zauważ jak płynie woda, wrzuć ciało do strumienia, pobiegnij na drugą stronę (tam gdzie jest 2 guzik) i poczekaj--ciało przypłynie. Simple

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2007, 23:36:59 pm »
Aa... bym na to nie wpadł :D
Dzięki za pomoc, jutro wybróbuje :)