Autor Wątek: Dark Sector  (Przeczytany 6344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Dark Sector
« dnia: Grudnia 04, 2007, 23:00:54 pm »
nie znalazłem tematu o tej grze więc zakładam (jak coś to składajcie reklamacje do wyszukiwarki na głównej forum).

Preview
http://ps3.ign.com/articles/839/839294p1.html

nakimushi

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2007, 00:08:04 am »
moj kumpel tam pracuje z Legnicy  jako enviro  :-D /
gra wyglada fajnie ale ja zaluje ze nie zostalo tak jak bylo na pierwszym trailerze_tamte klimaty na statku jakos bardziej mi pasowaly

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2007, 00:13:34 am »
zwiastun gry, może być ciekawa pozycja http://www.ps3site.pl/dark-sector-mini-zwiastun


nakimushi

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 04, 2008, 20:40:47 pm »
nie podoba mi sie  :-(  kolejne rzygowiny dzieki ue3

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 04, 2008, 20:44:45 pm »
wg mnie gra będzie zajebista mam fajny klimat podoba mi sie ;)

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 04, 2008, 21:33:22 pm »
zgadzam się z nakimushim. ciągle to samo... wciąż i wciąż

This Is Living   dsk*games*rap

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 05, 2008, 00:38:33 am »
To samo to znaczy?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 05, 2008, 10:13:23 am »
Ten silnik UE to ciągle te same rzygowiny. Nie podobają mi się gry na tym engine. :?

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 06, 2008, 21:32:13 pm »
Widze, że widok będzie z zaramienia jak w Re 4. Mi się tam takie gry podobają i napewno zakupie Dark Sector bo klimat mi się podoba.
Opublikowane: Marzec 05, 2008, 18:00:25
Jeżeli wszyscy co mówili o tej grze niech się porządnie zastanowią bo ten clip  jest zajebisty ;p Lookajcie !!

http://www.valhalla.pl/news8540-Wieloosobowa-masakra-w-Dark-Sector---material-filmowy.html

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 06, 2008, 21:36:34 pm »
Lokacja na statku bardzo przypomina tą misję z CoD 4. Sama gra prezentuje się bardzo dobrze.

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 06, 2008, 21:42:29 pm »
Mi grafika ładnie wygląda a ten klimat calla na statku robi wrażenie

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 09, 2008, 17:31:01 pm »
Dark Sector Goes Gold, Arrives March 25
http://www.shacknews.com/onearticle.x/51659


Opublikowane: Marzec 07, 2008, 18:54:54
Achievements and Entitlements Revealed
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=50353


Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 18, 2008, 15:53:58 pm »
http://www.gametrailers.com/player/31965.html?type=

Ciekawie wyglada, troche gearsowo, ale z glewia :P

Tango

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 18, 2008, 16:03:42 pm »
http://www.gametrailers.com/player/31965.html?type=

Ciekawie wyglada, troche gearsowo, ale z glewia :P

cos nie czuc klimatu  :-(

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 18, 2008, 16:33:28 pm »
Jak dla mnie rzez glewią to klimat sam w sobie :D

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 18, 2008, 21:39:54 pm »
szczerze? lichawo to wygląda... jakieś takie pustki... jeden wróg? co to ma być  :-?

This Is Living   dsk*games*rap

Del

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-03-2008
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 20, 2008, 20:19:59 pm »
IMO gierka zapowiada sie calkiem niezle ;)

Na www.delirium.net.pl znajdziecie video-zapowiedz.

Powaznie zastanawiam sie nad zakupem. Premiera juz w nastepnym tygodniu. Giera moze dac rade.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 25, 2008, 08:45:19 am »
Preview
http://www.gametrailers.com/player/32101.html

Gra bardzo mi odpowiada. Jest krew, mroczny i brutalny klimat, fajny patent z trójostrzem no i latające kończyny :D .
Zapowiedź została zmontowana na podstawie wersji PS3 i gra wygląda i chodzi cudnie.
Opublikowane: Marzec 21, 2008, 21:28:18
Review - 8.5/10
http://www.psu.com/Dark-Sector-Review--a0003169-p1.php
PSN ID: WojtqGO

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 25, 2008, 10:39:26 am »
Takie serwisy wydają mi się nieobiektywne. Trzeba poczekac na 1upy, EG, GT itp.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 26, 2008, 20:57:21 pm »
Gra narazie zbiera dobre oceny, od 7 w gore, tylko Official Xbox Magazine dal grze 55%, WTF?

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 02, 2008, 00:32:35 am »
Gra narazie zbiera dobre oceny, od 7 w gore, tylko Official Xbox Magazine dal grze 55%, WTF?

po kilkugodzinnym pograniu (piszę dziś , wczoraj zabrakło czasu) mogę napisać małą mini recenzję:

GRAFIKA LEVELI: bardzo nierówna, np początek gry (scena z okrętem) ma naprawdę niezłą grafikę, ale są miejsca w grze które są słabsze lub wręcz bardzo kiepskie (zwłaszcza niektóre pomieszczenia), generalnie lepiej wypadają otwarte lokacje niż pomieszczenia (te drugie rażą schematycznością i pustką). Na plus mozna zaliczyć efekty wolumetryczne (np światło przebijające przez deski na strychu) ...przypomina to trochę BLACK-a z ps2...ale takich miejsc jest mało.
Co do oceny leveli od strony koncepcyjnej to jest niestety kiepsko, są nijakie, po prostu poskładane z tych samych klocków na różne (ale nie robiące wrażenia) kombinacje...nuda nuda nuda pod tym względem  ...ogólnie lepiej graficznie wygląda np Codemned (nie mówiąc już o Gears of WAR).

GRAFIKA POSTACI: też niestety nierówna, postacie związene z fabułą (nasz hero i jego wrogowie lub przyjaciele) są lepiej zrobieni  (ale bez szczękopadu, po prostu solidna grafika), natomiast zwykli żołnierze są moim zdaniem bardzo niedbale wykonani a na dodatek często się powtarzają (mało różnorodności w modelach). Co do stylistyki postaci to jest nawet niezła i pasuje do klimatu gry (kwestia gustu).

GRYWALNOŚĆ: Tutaj niestety różowo nie jest, gra mimo bardzo długiego okresu developingu (to była jedna z 1szych zapowiedzianych gier na nextgeny) wygląda jakby była robiona w pospiechu , jest naprawdę sporo niedoróbek ale po kolei:

- nasz hero nie porusza się najsprawniej, może kucać ale jak jest za osłoną (np murkiem) ale tak normalnie to juz nie (kto wpadł na ten kretyński patent ), pozatym kucanie nie zawsze się aktywuje w tym samym miejscu.
- walka wręcz to porażka, w zasadzie jeden cios + 2 ciosy dobijające , gdy wybiegnie stadko "zombich" i jestesmy zmuszeni walczyć wręcz to wygląda to w ruchu naprawę bardzo kiepsko.
- broni w grze jest bardzo mało , w grze jest pomysł polegający na tym że nie mozemy zbyt długo uzywać broni wroga (bo jestesmy zainfekowani), po paru strzałach brońwroga(zdobyczna) staje sie bezuzyteczna (to imho głupi patent)
- system rozwoju broni jest bardzo bardzo skromny i kiepsko zrealizowany graficznie (tak jakby się twórcom nie chciało)
- AI przeciwników jest bardzo bardzo kiepskie (w niektórych grach to nie przeszkadza) tutaj to bardzo widać i bardzo zmniejsza to grywalność (przeciwnicy rzadko wykazują własną inicjatywę, w zasadzie większosc z nich stoi w miejscu)
- Cutscenki są napawdę kiepskie (jak na grę która powstawała tyle lat to po prosu wstyd)
- Walka z bossami jest drętwa i bez pomysłu
- powazne problemy z kamerą przy momentach walki wręcz (z kilkoma przeciwnikami)

Podsumowując gra dosyć szybko nudzi schematycznoscią rozgrywki (co ciekawe początek jest najnudniejszy , pozniej jest nieco lepiej co nie znaczy że dobrze) i naprawdę szczerze odradzam potencjalnym kupującym. Osobiscie dałbym jej 6,5/10


Spidey^

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 27, 2008, 02:13:39 am »
Dzisiaj ściągnąłem demko z PS Store i jestem w szoku. Przecież ta gra to Gears of War w nowym lepszym wydaniu :eek:. Dziwię się więc że nie odniosła takiego sukcesu jak produkcja Epic. Na telewizorze SD Dark Sector wygląda ładniej niż Uncharted :shock:. Kapitalny klimat, świetny motyw z bronią, mocna walka z bossem, do tego rewelacyjna strona audio... będzie trzeba zakupić pełniaka.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 27, 2008, 02:33:12 am »
gra to gniot :D - przeszedlem

Spidey^

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 27, 2008, 15:13:34 pm »
Czyli mam rozumieć że Uncharted i Gears of War też uważasz za gnioty? :)
Bo to w sumie gry o podobnej mechanice co Dark Sector tylko IMO trochę słabsze zarówno graficznie (nie moja wina że uwielbiam gdy wszystko się świeci jak psu jajca ;)) jak i gameplay`owo (nie jest tak wtórna jak chociażby Uncharted).

Druga sprawa ile godzin zabawy zapewnia Dark Sector bo już wypatrzyłem ciekawą ofertę na allegro? :)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 27, 2008, 15:46:37 pm »
Dwa wieczory... i dosyc ciekawy online... na 2h :D
Gra to crap a przynaleznosc do jakiegos gatunku nie powoduje ze odrazu mamy HIT, niestety ale "prawie" robi roznice.
Szkoda ze ci sie podobaja psie jajca... co niezmienia faktu ze grafa jest beznadziejna, fabule maja lepsza polskie seriale a motywacja do gry mozna okreslic slowem "zadna" :D

Spidey^

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 27, 2008, 16:16:51 pm »
Po prostu uwielbiam ten efekt mokrej powierzchni czy jak to się tam nazywa a tutaj jest niemal wszędzie ;D. Ładniejszej strzelanki/tpp na PS3 nie widziałem więc dla mnie graficznie ta gra jest świetna. Nie wiem jak pełna wersja ale to co pokazano w demie to naprawdę wysoki poziom a ten ostro przycinający deszcz z początku demówki wygląda przepięknie. Inna sprawa że ja gram na TV SD i nie zawsze to co fajnie tutaj wygląda tak fajnie wygląda na HD i vice versa (Uncharted np. kapitalny na HD na SD wygląda "tylko" dobrze).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2008, 16:19:54 pm wysłana przez Spidey^ »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Dark Sector
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 27, 2008, 17:11:23 pm »
To wszytko wyjasnia... grasz na SD.
W HD to detale... a w tej grze ich brakuje... wykonanie postaci, animacja, TWARZE! to wszytko wygląda w tej grze przeciętnie lub bardzo słabo.
Ponadto w tej grze zawarto element "zbieractwa" ktory wprost kocham odkąd zagrałem w MARIO na Pegazusie. Niestety jest on kiepsko rozwiązany, poniewąż pieniądze i perki mogłybyby być pochowane w róznych ciekawych miejscach do których trzeba uzyć trójostrza(np. gdzieś na szczycie wieży) a niestety tak nie jest. Ponadto level świecą pustkami ponieważ przeciwnicy jeśli się pojawisz na danym terytorium zbiegaja się z całej mapy... nie musisz zdobywać ulicy po ulicy tylko... czekać aż wybijesz wszytkich nadchodzących. Ostrze i system przylegania do scian zdaje się być idealnym do cichych morderstw... ale i ten element jest nie dopracowany... wrogowie dowiadują się o twojej obecności niezaleznie od tego czy cię zobaczą czy nie. Wygląda to tak że niby sa patrole itd... ale jesli teylko wejdziesz na dane terytorium to odrzu zaczynaja ostrzał - wiedząc dokładnie gdzie jesteś. Wad gry mógłbym wymienić mase... nie jest to gra tragiczna w założeniach... mogłobyć świetnie - a wyszło jak zawsze(niedopracowana - jak gra polskiej reprezentacji).


ps. ponieważ levele są puste(czesto przechodzimy całe przecznice samotnie) mysłałem ze to kwestoa poziomo trudnosci, zwiekszyłem ale nic to niezmeiniło - niestety
Oczywiście szanuje twój gust ale nic mi nie zrobiłeś więc chciałbym cię ustrzec przed zmarnowaniem kasy  - pozdro ;)