Autor Wątek: Resistance 2  (Przeczytany 138048 razy)

0 użytkowników i 55 Gości przegląda ten wątek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1000 dnia: Grudnia 09, 2008, 23:43:17 pm »

Rozumiem, że wszyscy redaktorzy wystawiając R2 za grafikę co najmniej ocenę 9 są w spisku/się nie znają?
W r2 zdarzają się słabsze momenty(tekstury, pop-up) ale ogólnie wrażenie jest porażające!

Pozwolę sobie zacytować IGN, który wystawił grafice ocenę 9 wskazując przy okazji na pewne niedociągnięcia oraz to co w grach najważniejsze:
Cytuj
Resistance 2 does have some weird technical and visual glitches, but the sheer number of enemies on screen at once adds to the feeling of a massive battle for humanity.

I jak tu nie czytać tego z uśmiechem na twarzy :D Jak IGN mówił, że GOW 2 wygląda najlepiej z dotychczasowych pozycji next gen, to każdy zganiał na redaktorów, albo mówił, że i tak według niego wygląda lepiej UNCHARTED !!!!

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1001 dnia: Grudnia 10, 2008, 14:39:13 pm »
Jaką klasą gracie co-opa?

Ja zacząłem grać jako żołnierz(lvl 8 mam) i początki są ciężkie - głównie z tego powodu, że zgarniasz nikczemnie małą ilość XP w porównaniu do pozostałych klas. Liczę na to, że  odblokowanie nowych perków + zwiększenie skuteczności miniguna poprawi tę sytuację...




pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1002 dnia: Grudnia 10, 2008, 15:52:12 pm »
ja gram special ops i czekam kiedy odblokuje mi sie snajperka :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1003 dnia: Grudnia 10, 2008, 15:57:47 pm »
Podzielam zdanie nakimushia 'ego ,gra wykonana jest strasznie nie równo ,nie mam mowy tu o jakimś szoku ,momentami jest ładnie i nic więcej(do Geow 2 nawet niema co prównywać).MarcePan nie kupój bo się zawiedziesz tylko  :P .

Po za tym jak Ty możesz czytać te brednie które wypisuje Ural ?

Szczerze pograłem sobie ,wczoraj we wszystkie te gry : Geow 2 ,COD5 ,Resi2 ,Bio i mogę napisać tylko tyle ,graficznie póki co Geow2 nie ma sobie równych (jedyna nadzieja jest w KZ2) Woda IMO najlepiej prezentuje się w Geow 2 później Bio a COD'5 i Resi 2 stawiam na równi (mam filmiki wszystkie później wrzuce) Konukrować sobie może ,jak się nie ma X360 w domu i Geow'a na PS3 to taki Resi 2 faktycznie prezentuje się ślicznie ale przecież jest COD5 który IMo prezentuje się lepiej od nowej pordukcji Insomaniac (wykonanie postaci choćby ) tekstury otoczenia tak samo rozmazane ,ale sam "dizajn" w COD5 jest lepszy. I Geow 2 i Bio mają dużo lepsze tekstury otoczenia i to widać gołym okiem ,trudno mi było doszukać się ostrych tekstur w Resi 2 większość jest rozmazan i pozbawiona "bump mappingu". Zdarzają się wyjątki oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2008, 16:05:35 pm wysłana przez Soul »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1004 dnia: Grudnia 10, 2008, 16:45:44 pm »
Grałem trochę i muszę przyznać, że jeśli chodzi o rozmach to ta gra najbardziej zbliża się do Halo3 ze wszystkich tego typu gier jakie wyszły na tą generację.

Nawet fajnie się gra, więc kogo obchodzi grafika?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1005 dnia: Grudnia 10, 2008, 16:47:28 pm »
Podzielam zdanie nakimushia 'ego ,gra wykonana jest strasznie nie równo ,nie mam mowy tu o jakimś szoku ,momentami jest ładnie i nic więcej(do Geow 2 nawet niema co prównywać).MarcePan nie kupój bo się zawiedziesz tylko  :P .

Po za tym jak Ty możesz czytać te brednie które wypisuje Ural ?

Jedynka nie podobała mi się ze względu na gameplay. Co do grafy to też średnio mi przypasowała, ale ostatnie plansze dawały radę.

Odnośnie Urala, to jemu ufam (jeśli chodzi o oprawę A/V) bo facet siedzi w tej branży a dodatkowo pisze dla największego miesięcznika o grach w Polsce.

Cytuj
Szczerze pograłem sobie ,wczoraj we wszystkie te gry : Geow 2 ,COD5 ,Resi2 ,Bio i mogę napisać tylko tyle ,graficznie póki co Geow2 nie ma sobie równych (jedyna nadzieja jest w KZ2) .

:lol: Nooooooooo, jakże by inaczej. Geow2 wygląda dla mnie momentami gorzej niż jedynka. Nie chce tutaj wytykać wad oprawy bo robiłem to już nie raz i nie dwa. Dla mnie ta gra nie może pierdnąć do starusienkiego U:DF, więc o czym tutaj mowa.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1006 dnia: Grudnia 10, 2008, 17:25:02 pm »
ja gram special ops i czekam kiedy odblokuje mi sie snajperka :)
Też gram Special Ops i mam już snajperkę (12 lvl).

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1007 dnia: Grudnia 10, 2008, 17:46:15 pm »
ja gram special ops i czekam kiedy odblokuje mi sie snajperka :)
Też gram Special Ops i mam już snajperkę (12 lvl).

Ile kosisz średnio XP na level?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1008 dnia: Grudnia 10, 2008, 17:47:35 pm »
Ile kosisz średnio XP na level?
Ponad 20.000. Dobrze pójdzie to nawet 40.000 wpadnie.

BTW, do końca tygodnia powinienem mieć wszystkie Intele z co-op. :smile:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1009 dnia: Grudnia 10, 2008, 18:13:23 pm »
No widzisz - ja mam 8 lvl i tnę maksymalnie 18000, ale średnio 14000. Więc dojście do 30 poziomu zabierze mi więcej czasu niż Tobie, chyba że coś się zmieni w trakcie...

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1010 dnia: Grudnia 10, 2008, 20:58:29 pm »
Żal mi Ciebie MarcePan  :P no ale Twoja spraw ufaj komu chcesz i wmawiaj sobie co tylko chcesz pozdrawiam.

Z tym Uncharted to pojechałeś  :o .

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1011 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:04:28 pm »
Mi Ciebie nie żal, bo niby czemu. To tylko forum, nie wczuwaj się tak.

Pojechałeś to Ty z Geow2, o którym wiele osób ma bardzo podobne zdanie jak moje. Jak śnisz to zamknij oczy. Koncert życzeń to nie tutaj "mistrzu".

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1012 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:23:40 pm »
PS - aha dla mnie oswietlenie jest jednym z najwazniejszych rzeczy w grach wiec moze dlatego nie potrafie sie zachwycic tym tytulem  :-?
Widze, ze myslimy bardzo podobnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1013 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:32:35 pm »
W sumie racja trochę się wczułem nie potrzebnie  8)

Cytuj
Jak śnisz to zamknij oczy


Nie jak śnisz ,tylko jak marzysz to zamknij oczy ,mój tekst proszę wymyśleć sobie coś innego  :o Po za tym nie marze tylko pisze jak jest ,moim zdaniem póki co jest to najlepiej wyglądająca gra i nie chcę mi się po raz enty tego tłumaczyć. Po czytaj sobie forum PE(jak możesz :P ) to zobaczysz że prócz mnie ,inni mają podbne zdanie mowa tu o posiadaczach PS3 którzy w przeciwieństwie do Ciebie nie są ograniczeni.
Owszem Geow 2 nie jest idealny i ma gorsze momenty jak każda gra ( tak tak w Uncharted też takie są) ale na tle całości póki co jest to najładniejsza gra na next geny czy Ci się to podba czy nie.

Zalecam przjeść grę a później cwaniakować , ja w przeciwieństwie do Ciebie mam za sobą  Resi 2 , Uncharted i GEOW2.

I patrząc w przyszłość widzę dwie gry które mogą coś zwojować w tym temacie ,które zapowiadają się konkretnie mowa tu o KZ2 i HR :-D


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1014 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:43:50 pm »
Po czytaj sobie forum PE(jak możesz :P ) to zobaczysz że prócz mnie ,inni mają podbne zdanie mowa tu o posiadaczach PS3 którzy w przeciwieństwie do Ciebie nie są ograniczeni.

Co miało znaczyć że jestem ograniczony? Bo to raczej śmieszne jak pisze mi to koleś, który "poczytaj" pisze w ten sposób "po czytaj".

Dużo osób pisze też że jedynka jest lepsza. Ty jeśli lubisz świecące się teksturki to Twoja sprawa. Ja podobnie jak Naki i Aphelion wolę genialne oświetlenie, a tutaj Uncharted (pomijajac fakt że i tak ma świetne teksturki) miażdży Geow2, w którym dynamiczne oświetlenie to mrzonki. Jednym żeby mieć spazmy wystarczą odpustowe tekstury, a inni mają większe wymagania co do nowej generacji, więc to już nie moja wina że masz tak spaczony gust.

PS. Jeszcze na głowę nie upadłem żeby kupić X0. Preferuję sprzęt wyższej jakości. Na X0 pogrywam sobie w pracy i Geow2, jest zbyt cienki żeby można w ogóle przyrównywać go do U:DF.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2008, 21:46:03 pm wysłana przez MarcePan »

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1015 dnia: Grudnia 10, 2008, 22:52:08 pm »
Nie wiem czemu niektorzy pisza ciage o tych texturach i texturach, przeciez jest duzo innych waznych elementow grafiki, co z tego, ze w RES zdazaja sie slabe textury, a te dobre nie sa, az tak dobre jak w GOW. W Killzone pewnie tez znajdziemy kilka slabych textur, ale po pierwsze RES ogolnie wyglada swietnie, jest naszpikowane ciagla akcja, ma coopa i fajne multi, jak za te pieniadze gra ma naprawde duzo do zaoferowania, duzo zabawy. GOW to glownie textury, a w takim Killzone wszystko jest na wysokim poziomie, a szczegolnie animacja i oswietlenie. Motorstorm tez ma slabsze textury, ale gra gameplayem ryje beret. Jak widze, ze ktos pisze o texturach to mi sie noz w kieszeni otwiera, oczywiscie musza trzymac odpowiedni poziom, ale swiecic sie jak psu jajca to mnie musza.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1016 dnia: Grudnia 10, 2008, 22:55:23 pm »
Mi Ciebie nie żal, bo niby czemu. To tylko forum, nie wczuwaj się tak.

Pojechałeś to Ty z Geow2, o którym wiele osób ma bardzo podobne zdanie jak moje. Jak śnisz to zamknij oczy. Koncert życzeń to nie tutaj "mistrzu".

czyli co z tym GoW2 - masa recenzentow sie nie zna na grafice >?  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1017 dnia: Grudnia 10, 2008, 23:05:04 pm »
O śnie, marzeniach i klapkach to sobie proszę na PW porozmawiać. Fajnie by było, gdyby dyskusja w temacie o dumnie brzmiącej nazwie Resistance 2, dotyczyła owej gry, a nie Gears Of War, Uncharted etc.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1018 dnia: Grudnia 11, 2008, 01:52:15 am »
O śnie, marzeniach i klapkach to sobie proszę na PW porozmawiać. Fajnie by było, gdyby dyskusja w temacie o dumnie brzmiącej nazwie Resistance 2, dotyczyła owej gry, a nie Gears Of War, Uncharted etc.
Popieram. Temat Resistance 2 a nie fiu...bzdziu.... gow...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1019 dnia: Grudnia 11, 2008, 09:45:19 am »
Zawsze mod wchodzi i upomina w momencie, kiedy ostatnie zdanie jest napisane przychylnie dla gry na X0. SPISEK!!! :-D

PS. Naki, Ural to recenzent i zarazem człowiek, który zajmuje się na poważnie grafiką. On twierdzi że Resi2 z technicznego punktu widzenia jest lepsze od GeoW2. :cool:

PS2. Pytanko. Na święta bym sobie wybrał jakąś grę. Co lepsze COD5 czy R2?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1020 dnia: Grudnia 11, 2008, 12:44:08 pm »
Cytat: MarcePan link=topic=8283.msg421170#msg421170 date=

PS2. Pytanko. Na święta bym sobie wybrał jakąś grę. Co lepsze COD5 czy R2?

Resistance 2 bierz! Nowy CoD nic nowego nie wnosi, czujesz się jakbyś grał w moda do Modern Warfare.

W R2 masz super singla i kosmiczny multi, który wciągnął mnie całkowicie. Przejście całości zabiera bardzo dużo czasu - na grudniowe wieczory gra jak znalazł!
Co-op, czyli 8 osób+kilkadziesiąt przeciwników na raz i ZERO lagow!
Multi wymaga skilla  trzeba się pozbyć nawyków z cod-a bo gra jest szybsza...

Jak chcesz coś wiedzieć jeszcze to pytaj... 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2008, 12:45:45 pm wysłana przez A-n »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1021 dnia: Grudnia 11, 2008, 13:03:50 pm »
Free Resistance 2 goodies heading to PlayStation Store:
http://www.psu.com/Free-Resistance-2-goodies-heading-to-PlayStation-Store-News--a0005709-p0.php

Cytuj
Insomniac Games has joined in the festive cheer this week by offering a free batch of Resistance 2 goodies for today?s weekly PlayStation Store update.
Fans of Nathan Hale?s triumphant return can look forward to a new trailer for the shooter, XMB themes, along with a free batch of map packs for the original title, Resistance: Fall of Man.
Elsewhere, Insomniac?s Bryan Intihar revealed that more patches are on the way for Resistance 2, along with "some really cool? features for MyResistance.net. Apparently, the PlayStation Blog will have more information on both of these in the near future.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1022 dnia: Grudnia 11, 2008, 17:49:27 pm »
gra skonczona _ slaba koncowka jak i cala gra/ naprawde nie polecam ludziom zwlaszcza ze bylem fanem jedynki/
i nawet nie o grafike chodzi ktora jest przedpotopowa ale o gameplay ktory jest jakis dretwy i maloorginalny/


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1023 dnia: Grudnia 11, 2008, 20:54:31 pm »
gra skończona _ świetna końcówka jak i cała gra/ naprawdę polecam ludziom zwłaszcza że nie byłem fanem jedynki/
i nawet nie o grafike chodzi ktora jest w wielu miejscach genialna ale o gameplay ktory jest świetnie zbalansowany i oryginalny/

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1024 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:24:59 pm »
Cytuj
Co miało znaczyć że jestem ograniczony? Bo to raczej śmieszne jak pisze mi to koleś, który "poczytaj" pisze w ten sposób "po czytaj".

Pisze w ten sposób bo jest dyslektykiem ,a Ty jesteś ograniczony bo nadal jesteś zdania że to Uncharted jest najładniejszą grą :o

Cytuj
Dużo osób pisze też że jedynka jest lepsza. Ty jeśli lubisz świecące się teksturki to Twoja sprawa. Ja podobnie jak Naki i Aphelion wolę genialne oświetlenie, a tutaj Uncharted (pomijajac fakt że i tak ma świetne teksturki) miażdży Geow2, w którym dynamiczne oświetlenie to mrzonki. Jednym żeby mieć spazmy wystarczą odpustowe tekstury, a inni mają większe wymagania co do nowej generacji, więc to już nie moja wina że masz tak spaczony gust.

Piszę że w Multi jest lepsza a nie że ma lepszą grafikę (gusta guściki),ja lubię ostre tekstury ,kapitalne oświetlenie  ,zaje**** wykonaną wodę itp. Powiedz mi jedno jakim cudem podoba Ci się grafika w Uncharted kiedy tam skały itp elementy świecą się jak psu jajca? no i to komiksowe wykonanie postaci przez co wyglądają trochę plastikowo  :???: No tak w Uncharted Ci to nie przeszkadza Geow 2 już tak....co do oświetlenia to fakt UDFie jest nieco lepsze (dżungla robi swoje) ale że miażdży ? bez jaj . Jaskinia "szarańczy" i  jacinto oświetlone są  kapitalnie  :cool: to samo tyczy się wody rządzi na całej linii ,przeszedłeś tą grę w ogóle? czy tylko trochę pograłeś jak Ural ? :lol:


Cytuj
PS. Jeszcze na głowę nie upadłem żeby kupić X0. Preferuję sprzęt wyższej jakości. Na X0 pogrywam sobie w pracy i Geow2, jest zbyt cienki żeby można w ogóle przyrównywać go do U:DF.

Jak marzysz to zamykaj oczy człeniu , tak się to poprawnie piszę  :P Tym zdanie po raz kolejny udowodniłeś że jesteś ograniczony.


Cytuj
czyli co z tym GoW2 - masa recenzentow sie nie zna na grafice >?  Laughing

No oni się nie znają ,tylko Ural i MarcePan są mega znawcami a Ural to już w ogóle  :eek:


Cytuj
PS. Naki, Ural to recenzent i zarazem człowiek, który zajmuje się na poważnie grafiką. On twierdzi że Resi2 z technicznego punktu widzenia jest lepsze od GeoW2. Cool

Nie rozśmieszaj mnie człowieku , kolo 2 lata temu zarejestrował się na forum i pokazał że żyje w ogóle  :lol: coś tam wcześniej pisał w PE ,nie było to nic poważnego ,nic o nim nie wiesz a jedyne co do Ciebie przemawia za nim to fakt że chwali Twój ukochany sprzęt :eek: A no i oczywiście twierdzi tak samo jak Ty ,Geow 2 ssie przy Resi 2 który zbiera za grafikę nawet oceny 8 średnią ma gorszą no ale co z tego ? to się nie liczy Ural jest mega znawcą i wie lepiej niż jacyś tam recenzenci na całym świecie.

Cytuj
PS2. Pytanko. Na święta bym sobie wybrał jakąś grę. Co lepsze COD5 czy R2?

Cytuj
gra skonczona _ slaba koncowka jak i cala gra/ naprawde nie polecam ludziom zwlaszcza ze bylem fanem jedynki/
i nawet nie o grafike chodzi ktora jest przedpotopowa ale o gameplay ktory jest jakis dretwy i maloorginalny

i "reposta" godna posiadacza PS3

Cytuj
gra skończona _ świetna końcówka jak i cała gra/ naprawdę polecam ludziom zwłaszcza że nie byłem fanem jedynki/
i nawet nie o grafike chodzi ktora jest w wielu miejscach genialna ale o gameplay ktory jest świetnie zbalansowany i oryginalny/

pozdro.
: Grudzień 11, 2008, 21:23:58 pm
Co jest takiego oryginalnego w gameplayu czego nie ma w innych grach? :eek:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2008, 22:22:02 pm wysłana przez Soul »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1025 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:29:33 pm »
Mnie sie podoba otwartość starć i spore tereny- pod tym względem gra zbliża się do kóla w tym temacie(halo3).
Zależy kto co lubi. Mi się podoba taka 'epickość'.
Co do grafy- może na dychy nie zasługuje, ale jakby każda gra w tej gen. tak wyglądała to byłoby dobrze.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1026 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:41:52 pm »
gra skończona _ świetna końcówka jak i cała gra/ naprawdę polecam ludziom zwłaszcza że nie byłem fanem jedynki/
i nawet nie o grafike chodzi ktora jest w wielu miejscach genialna ale o gameplay ktory jest świetnie zbalansowany i oryginalny/

świetna "reposta" na jednego z dwóch forumowiczów którzy uważają że res2 ssie. nakimushi wyraził swoją subiektywną opinię, A-n również, a Soul własnie udwodnil że sam jest fanboyem nie mogąć ścierpieć ze res2 jest świetną grą, podoba się wielu ludziom i zgarnia bardzo wysokie oceny

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1027 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:46:56 pm »
Szczególnie, że on ma dwie konsole :lol:

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1028 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:50:08 pm »
Szczególnie, że on ma dwie konsole :lol:
no i??

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1029 dnia: Grudnia 11, 2008, 21:51:08 pm »
Uspokójcie się. Kolejne posty mają dotyczyć Resistance 2, a nie o użytkownika Soul.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1030 dnia: Grudnia 11, 2008, 22:08:18 pm »
Cytuj
a Soul własnie udwodnil że sam jest fanboyem nie mogąć ścierpieć ze res2 jest świetną grą, podoba się wielu ludziom i zgarnia bardzo wysokie oceny

Przeszedłem Resi 2 i uważam że to bardzo dobra gra (tak na  9 ,pisałem już o tym na forum PE) ,a Ty jak byś umiał czytać ze zrozumieniem wyłapał byś że mowa jest o samej grafice anie o całej grze  :o No ale tak nie wymagajmy z byt wiele od posiadacza PS3. :o

MarcePan ,Naki pisze że gra jest słaba ,a z tego co czytam macie taki sam gust ,więc kup sobie COD'a5  :cool:


Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1031 dnia: Grudnia 11, 2008, 22:54:38 pm »
a ty jakbys czytal ze zrozumieniem to bys sie domyslil ze moj post byl odpowiedzia na twoj wyrafinowany komentarz odnosnie opinii a-n i stosunek do niej.

mowiac o posiadaczach ps3 masz na mysli siebie?
kazdy moze miec swoje zdanie o res2. ja uwazam np ze jest git

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1032 dnia: Grudnia 11, 2008, 23:24:19 pm »
Nie tłumacz się  :o nie siebie nie ,bo ja w przeciwieństwie do posiadaczy ps3 posiadam też X360 ,czyli jestem posiadaczem konsol :P
No popatrz ja też uważam że Resi 2 jest git ,ale z tą grafą to MarcePan pojechał ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1033 dnia: Grudnia 11, 2008, 23:33:12 pm »
No popatrz, Jurass też ma obie konsole i jest zupełnie innego zdania niż ty. Nie wiem skąd u ciebie takie przekonanie, że jeśli posiadasz obie konsole to oznacza że jesteś obiektywny. Przecież to widać jak na dłoni z kim mamy do czynienia.

Co do grafy to nadal podtrzymuje swoje zdanie. Ural jest znaaaacznie bardziej obeznaną osoba w tej kwestii niż ty. Taka jest prawda.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1034 dnia: Grudnia 12, 2008, 02:00:03 am »
Myśl sobie co chcesz ;)  nie moja wina że gry które do mnie bardziej trafiają są na X360  ,w przeciwieństwie do Ciebie potrafię docenić  konkurencyjną platformie , pochwalić ją że ma konkretne gry (LBP ,Unch ,Resi2) nie ograniczam się i nie wpajam sobie do głowy bzdur typu "Jeszcze na głowę nie upadłem żeby kupić X0. Preferuję sprzęt wyższej jakości"  :eek:

Może i jest nie mówię że nie jest ,ale daleko mu do ludzi z branży którzy są innego zdania.

Ural jest zacieki w uszach ,jestem pewien że gdyby pisał na odwrót miał byś inne zdanie o nim.

No ale on przecież jest z tego samego obozu co Ty ,więc wszystko jasne.

Kup Resi a sam się przekonasz o czym pisze naki.
: Grudzień 12, 2008, 01:48:59 am
Dobra daje sobie siana bo już mi się nie chcę  :P

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1035 dnia: Grudnia 12, 2008, 03:13:28 am »
ja tam polecam resa 2... swietna gra. troche za prosta... nawet na superhuman, ale nadal swietna. o niebo lepsza od jedynki

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1036 dnia: Grudnia 12, 2008, 08:47:36 am »
Kup Resi a sam się przekonasz o czym pisze naki.
: Grudzień 12, 2008, 01:48:59 am
Dobra daje sobie siana bo już mi się nie chcę  :P

Naki pisze, że R2 to crap i nic nie warta gra.
Na taki komentarz mojej zgody nie ma i stąd cała ta polemika.
R2 może graficznie nie jest grą na 10(jest trochę błędów) ale to nie upoważnia nikogo do porównywania jej do gier na PC sprzed 10 lat!
Ta gra przede wszystkim ustawiona jest na spektakularność i w tym temacie rządzi.

Cytuj
Co jest takiego oryginalnego w gameplayu czego nie ma w innych grach?
Co-op dla 8 osób który wciąga jak bagno?
60 osób w multi?
Świetne bronie?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1037 dnia: Grudnia 12, 2008, 08:56:50 am »
Jakby ktoś potrzebował listy wszystkich Intel z kampanii:
http://www.trofeaps3.com/trophies/readarticle.php?article_id=135

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1038 dnia: Grudnia 12, 2008, 09:07:49 am »
Jakby ktoś potrzebował listy wszystkich Intel z kampanii:
http://www.trofeaps3.com/trophies/readarticle.php?article_id=135

Intele akurat nie są jakoś specjalnie poukrywane. Przechodząc grę pierwszy raz tylko 2 opuściłem...

W co-opie mam już 12 lvl i jest coraz ciekawiej - zaczynam kosić regularnie ponad 20000 XP :D

lupinator

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudnia 13, 2008, 17:52:34 pm »
Skończyłem właśnie główny wątek. Był strasznie nijaki. Szczerze mówiąc przez prawie całą kampanię miałem wrażenie, że gram w zubożony mix drugiego Half-Life'a i Halo 3. Insomniacy nie zachwycili mnie swoją kreatywnością, jak robili to dotychczas.

Jednak zawsze pozostaje bardzo udany multiplayer do którego nie mam większych zastrzeżeń i właśnie do niego wracam.