Autor Wątek: GTA IV (wersja na PS3)  (Przeczytany 304299 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 15, 2008, 12:34:49 pm »
Narazie zdecydowana większość serwisów obstaje przy tym , że gra chodzi płynnie więc chyba nie ma problemu , jaka jest prawda i tak dowiemy się dopiero po premierze . Ja jestem dobrej myśli mimo tego , że R* ma skłonności do "przedabrzania" , wciskania do GTA jak najwięcej , niestety kosztem właśnie utrzymania tego wszystkiego w kupie pod względem technicznym(klatki i inne kwiatki...)
__________________________________________________________________________

Skany z Games Aktuell:






« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 12:36:45 pm wysłana przez winnie »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 15, 2008, 21:28:26 pm »

Tango

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 15, 2008, 21:32:13 pm »
Narazie zdecydowana większość serwisów obstaje przy tym , że gra chodzi płynnie więc chyba nie ma problemu , jaka jest prawda i tak dowiemy się dopiero po premierze . Ja jestem dobrej myśli mimo tego , że R* ma skłonności do "przedabrzania" , wciskania do GTA jak najwięcej , niestety kosztem właśnie utrzymania tego wszystkiego w kupie pod względem technicznym(klatki i inne kwiatki...)


podawalem linka do wersji na X360 w dziale GTA XO, dzis czytalemEGM i pisza to samo animacja leci, np podczas ostrych zakretow :x

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 15, 2008, 21:33:04 pm »
6 mln w tydzień - wydaję mi się, żę nawet wiecej się sprzeda ;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 15, 2008, 21:35:17 pm »
tak sobie myślę, że i chyba ja dorzucę swoją cegiełkę ;P

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 15, 2008, 23:44:28 pm »
ojoj obowiązkowy tytuł :D
też myślę że w pierwszym tygodniu sprzeda się ponad 6 mln GTA 'Czwórek' x]

 8-)

This Is Living   dsk*games*rap

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 16, 2008, 00:19:16 am »
to dobrze, będzie z kim pograć online przynajmniej :)

Spidey^

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #287 dnia: Marca 16, 2008, 15:24:57 pm »
i beda lagi :d

jak tyle osob naraz sie wbije bedzie sajgon

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #288 dnia: Marca 16, 2008, 17:56:28 pm »
Nie przesadzajmy!
To nie CoD4, że wszyscy zrobili single w 5h i uderzyli w multi. W GTA największą atrakcją jest rozbudowany single player a MP to tylko dodatek...

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #289 dnia: Marca 16, 2008, 18:04:55 pm »
Nie przesadzajmy!
To nie CoD4, że wszyscy zrobili single w 5h i uderzyli w multi. W GTA największą atrakcją jest rozbudowany single player a MP to tylko dodatek...
Dokładnie . Wątpie żeby ktoś spędzał sporo czasu w multi zanim nie wyciśnie wszystkiego w singlu . Przynajmniej ja najpierw mam zamiar przez kilkadziesiąt godzin samemu zwiedzać NY :P

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #290 dnia: Marca 16, 2008, 19:36:29 pm »
Ja troche posiedze w LC jak nie będe mógł przejść jakiejś misji albo mnie jakiś moment Wkur** to wyciągne telefon i dryndne po Multiplayer ;]

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #291 dnia: Marca 16, 2008, 21:29:33 pm »

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #292 dnia: Marca 16, 2008, 22:34:24 pm »
Cytuj
10. Cops N Crooks
Pamiętasz, gdy bawiłeś się z kolegami na podwórku w policjantów i złodziei? Jeżeli nie to żałuj i zapoznaj się z zasadami. Jedna drużyna to właśnie policjanci, a druga to przestępcy. Zadaniem policjantów jest jak najszybsze zatrzymanie złodziei. Niebiescy mogą śledzić poczynania przestępców na GPSie, podczas gdy drużyna łotrów nie wie, gdzie są policjanci.

Ciekawe czy dadzą do dyspozycji helikopter policyjny ;]

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #293 dnia: Marca 17, 2008, 14:19:48 pm »
kuźwa ale klimat będzie ^^ jaaa.. jeszcze trochę, jeszcze chwilka ^^

gieteaa!

This Is Living   dsk*games*rap

lupinator

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #294 dnia: Marca 17, 2008, 16:20:02 pm »
Uwaga!

20 marca dostaniemy kolejny duzy update strony z nowymi screenami, muzyką i downloadem

27 marca - nowy pełnoprawny trailer "Good Lord, What Are You Doing?" a.k.a. "Everyone's a Rat"

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #295 dnia: Marca 17, 2008, 18:24:20 pm »
Uwaga!

20 marca dostaniemy kolejny duzy update strony z nowymi screenami, muzyką i downloadem

27 marca - nowy pełnoprawny trailer "Good Lord, What Are You Doing?" a.k.a. "Everyone's a Rat"

http://www.rockstargames.com/IV/#?page=updates
;-)

lupinator

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #296 dnia: Marca 17, 2008, 18:30:14 pm »
Ah, przepraszam bardzo. Przez natłok bezsensownych postów zacząłem czytać głownie wiadomości ze screenami.

Blamaż na całej linii z mojej strony. :cry:

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #297 dnia: Marca 17, 2008, 18:40:22 pm »
Blamaż
:shock: :lol: Mów po ludzku , bo ja prosty chłopok ze śląska...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #298 dnia: Marca 17, 2008, 18:43:04 pm »
Ja z Krakowa i tez nie wiem o co mu chodziło ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #299 dnia: Marca 17, 2008, 18:47:03 pm »
Lol, wy tak powaznie? :) Blamaż = kompromitacja :) oj Lupi nie jest zle, spameria tutaj sie panoszy, przeoczyć coś łatwo.. Wlasnie tez jestem ciekaw ile osob bedzie gralo na multi przez pierwsze 1-2 dni.. :)

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #300 dnia: Marca 17, 2008, 19:09:59 pm »
trochę nowości:

Cytuj
» Policje, taksówkę, ambulans można łatwo wezwać przez telefon.
» Ścieżka dźwiękowa będzie ogłoszona już niedługo.
» Firma taksówkarska nazywa się "Roman Belic's Enterprise".
» Piwo, które znajdziemy w LC nosi nazwę "Pisswater".
» W niektórych miejscach ludzie czyszczą chodniki.
» Jeżeli nie będziesz przez jakiś czas ruszał postacią, Niko będzie z nudów drapał się po głowie lub ręce.
» Jadąc przez most na Brooker, płacisz 5$, chyba, że jedziesz radiowozem.
» Lotnisko w Liberty nazywa się Francis International Airport, tak samo jak w GTA 3.
» Jeżeli jedziesz pijany, masz zamazany obraz.
» Znana jest kolejna radiostacja - Beat 102.7, lecz nie wiadomo jeszcze co w niej usłyszymy.
» Jeżeli przy większej prędkości potrącimy pieszego, jego krew znajdzie się na naszym samochodzie.
» W skanach (a dokładniej w drugim skanie) znajdziemy numer do Romana - 718 926 7215.
» Komórka, której używa Niko, jest repliką Sony Ericsson W800i.
gtasite.pl

oraz skany z najnowszego Games Aktuell

http://gtasite.pl/2267,news.html
 

 :cool:

This Is Living   dsk*games*rap

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #301 dnia: Marca 17, 2008, 20:00:08 pm »
No raczej nowości to to nie są :) W kółko powtarza sie to samo, jedyne czego wczesniej nie widzialem (przeoczylem) to numer do Romka...

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #302 dnia: Marca 17, 2008, 20:08:18 pm »
Cytuj
Policje, taksówkę, ambulans można łatwo wezwać przez telefon.

Ciekawe czy jak ich wezwiemy i nie będzie żadnego wypadku co zrobią ... zgnoją Niko ;]
Opublikowane: Marzec 17, 2008, 20:01:28
Czy ktoś może to przetłumaczyć ?? tekst z 3 skanu

Cytuj
DAS WIRD KNAPP schnellen schrittes versuchen vin, uns auf einen explodie renden Kran rechtzeitig in Sicherheiz  zu bringen

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #303 dnia: Marca 17, 2008, 22:36:22 pm »
Cytuj
EA: i tak zrobimy Grand Theft Auto . Wielki koncern nie przebiera w słowach i rozpycha się na rynku.
Czyim kosztem? Wygląda na to, że Electronic Arts jest nieustępliwe i nadal walczy o przejęcie Take Two. W sumie kto nie miałby chrapki na posiadanie w swojej kolekcji takich perełek jak seria Grand Theft Auto? Pod koniec lutego pisaliśmy, że EA zaoferowało za TT aż dwa miliardy dolarów. Od tamtego czasu trwa mordercza przepychanka. Elektronicy są bardzo zdeterminowani. W ostatnich dniach mówiło się o różnych zakulisowych działaniach, wrogim przejęciu i tak dalej. W dodatku okazało się, że wydawca GTA ma kłopoty. Pierwszy kwartał fiskalny tego roku zakończył się stratą w wysokości 38 milionów dolarów. No dobrze, ale jakie ma to znaczenie dla gracza? Nas przecież nie interesuje cena akcji. Nas interesują gry. Właśnie o przyszłości serii Grand Theft Auto wypowiedział się dla BBC prezes Electronic Arts John Riccitiello. Riccitiello powiedział dziennikarzowi, że dla EA nie ma znaczenia, czy Rockstar stworzy kolejną część serii po GTA IV. Jeśli po (ewentualnym) przejęciu Take Two ekipa Rockstar nie zdecyduje się na przejście do Electronic Arts to Riccitiello i spółka NADAL będzie produkowała gry z serii GTA i dodał: Chyba nikt nie wątpi, że EA jest kilka razy większa od Take Two – każdego dnia ktoś odchodzi i przychodzi...

I co wy na to? Kto ewentualnie powinien zrobić GTA V? Skoro EA jest takie duże i wcale nie potrzebują Rockstara... Czy 29 kwietnia będzie premierą ostatniej, prawdziwej gry z serii Grand Theft Auto? Ostatni salut? Chwała pokonanym? Wygra wielki biznes?

http://www.valhalla.pl/news8703-EA-i-tak-zrobimy-Grand-Theft-Auto.html

Bez czajenia się stwierdzają , że dla nich przywłaszczyć sobie czyjś sukces , marke , wieloletnią ciężką prace to jak splunąć :???: Takie słowa na bank spodobają się graczom :lol: Co za buraki . Z drugiej strony to jest biznes i skoro płaci sie za TAKĄ marke to trudno wymagać żeby nie produkowali kolejnych części nawet gdyby R* nie chciał współpracować :???: Ale GTA od EA (dokładnie to od kogoś innego niż R* , bo gdyby EA było "tylko" wydawcą to jeszcze pół biedy) to będzie prawdziwy koniec pewnego pięknego okresu w tej branży...Ehh trudno sobie to nawet wyobrazić :( Wasze zdanie?

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #304 dnia: Marca 17, 2008, 22:52:19 pm »
Pozyjemy, zobaczymy. Na razie wyczekujemy 29 kwietnia.

Spidey^

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #305 dnia: Marca 18, 2008, 01:06:09 am »
Cytuj
EA: i tak zrobimy Grand Theft Auto . Wielki koncern nie przebiera w słowach i rozpycha się na rynku.
Czyim kosztem? Wygląda na to, że Electronic Arts jest nieustępliwe i nadal walczy o przejęcie Take Two. W sumie kto nie miałby chrapki na posiadanie w swojej kolekcji takich perełek jak seria Grand Theft Auto? Pod koniec lutego pisaliśmy, że EA zaoferowało za TT aż dwa miliardy dolarów. Od tamtego czasu trwa mordercza przepychanka. Elektronicy są bardzo zdeterminowani. W ostatnich dniach mówiło się o różnych zakulisowych działaniach, wrogim przejęciu i tak dalej. W dodatku okazało się, że wydawca GTA ma kłopoty. Pierwszy kwartał fiskalny tego roku zakończył się stratą w wysokości 38 milionów dolarów. No dobrze, ale jakie ma to znaczenie dla gracza? Nas przecież nie interesuje cena akcji. Nas interesują gry. Właśnie o przyszłości serii Grand Theft Auto wypowiedział się dla BBC prezes Electronic Arts John Riccitiello. Riccitiello powiedział dziennikarzowi, że dla EA nie ma znaczenia, czy Rockstar stworzy kolejną część serii po GTA IV. Jeśli po (ewentualnym) przejęciu Take Two ekipa Rockstar nie zdecyduje się na przejście do Electronic Arts to Riccitiello i spółka NADAL będzie produkowała gry z serii GTA i dodał: Chyba nikt nie wątpi, że EA jest kilka razy większa od Take Two – każdego dnia ktoś odchodzi i przychodzi...

I co wy na to? Kto ewentualnie powinien zrobić GTA V? Skoro EA jest takie duże i wcale nie potrzebują Rockstara... Czy 29 kwietnia będzie premierą ostatniej, prawdziwej gry z serii Grand Theft Auto? Ostatni salut? Chwała pokonanym? Wygra wielki biznes?

http://www.valhalla.pl/news8703-EA-i-tak-zrobimy-Grand-Theft-Auto.html

Bez czajenia się stwierdzają , że dla nich przywłaszczyć sobie czyjś sukces , marke , wieloletnią ciężką prace to jak splunąć :???: Takie słowa na bank spodobają się graczom :lol: Co za buraki . Z drugiej strony to jest biznes i skoro płaci sie za TAKĄ marke to trudno wymagać żeby nie produkowali kolejnych części nawet gdyby R* nie chciał współpracować :???: Ale GTA od EA (dokładnie to od kogoś innego niż R* , bo gdyby EA było "tylko" wydawcą to jeszcze pół biedy) to będzie prawdziwy koniec pewnego pięknego okresu w tej branży...Ehh trudno sobie to nawet wyobrazić :( Wasze zdanie?


EA to największa zakała branży. Ja ich zbojkotowałem już trzy lata temu i od tej pory nie kupiłem żadnej gry z logo EA i innym radze zrobić to samo jeśli nie chcą za kilka lat obudzić się w świecie w którym będzie tylko jeden developer rozdawał karty.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 18, 2008, 01:22:37 am »
Gorzej, jeżeli wkrótce bojkotując EA, pozbawisz się możliwości kupna kilku(nastu) świetnych gier.

EA to monopolista, zbierający do woreczka różnych mniejszych, ale za to zyskownych, producentów, by później wyrżnąć z nich ostatni pomysł (i powielić go w setkach sequeli). :/ Co gorsza, na rynku gier coraz więcej jest takich gigantów-kolekcjonerów, pożerających mniejsze firmy.

Gdzie się podziały te czasy, kiedy firmę tworzącą dobre gry stanowiło kilkoro-kilkunastu ludzi-pasjonatów :|. Wkrótce to zostaną same molochy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #307 dnia: Marca 18, 2008, 10:54:28 am »
Nowy screen;p


fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #308 dnia: Marca 18, 2008, 14:47:09 pm »
jakoś mi nie pasuje ten kask. ciekawe czy będzie on obowiązkowy podczas przejażdżki motorem. bo przecież kiedy Niko uciekałby przed  policją, czy coś takiego, to nie miały zbyt dużo czasu na zakładanie kasku xD

This Is Living   dsk*games*rap

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #309 dnia: Marca 18, 2008, 15:12:27 pm »
Wydaje mi się że kask będzie się pojawiać i znikać na Niko jak będzie wsiadać/ zsiadać z motoru.
Nie liczyłbym na to że będzie jakaś animacja zakładania czy zdejmowania (chyba że na filmikach).

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #310 dnia: Marca 18, 2008, 15:31:01 pm »
Za szybka jazda powinna być karana jak w Mafii nie używanie kasku też. Gta4 niby ma być realistyczna ale pewnie nie do takiego stopnia...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #311 dnia: Marca 18, 2008, 16:09:52 pm »
Gta =/= realizm

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #312 dnia: Marca 18, 2008, 17:46:58 pm »
jakoś mi nie pasuje ten kask. ciekawe czy będzie on obowiązkowy podczas przejażdżki motorem. bo przecież kiedy Niko uciekałby przed  policją, czy coś takiego, to nie miały zbyt dużo czasu na zakładanie kasku xD

Nie pasuje, bo nasz bohater jedzie motocyklem crossowym a na głowie ma kask przeznaczony do motocykli szosowych - ehh, mam nadzieje, że we właściwej grze będzie jak należy.  :? Moto ogólnie prezentuję sie ładnie:).

svonston

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #313 dnia: Marca 18, 2008, 17:52:41 pm »
Nie pasuje, bo nasz bohater jedzie motocyklem crossowym a na głowie ma kask przeznaczony do motocykli szosowych - ehh, mam nadzieje, że we właściwej grze będzie jak należy.  :? Moto ogólnie prezentuję sie ładnie:).
To juz chyba zboczenie. :o

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #314 dnia: Marca 18, 2008, 18:52:30 pm »
Gta =/= realizm
- no niestety nie ale dobrze że robią małe kroczki właśnie w takim kierunku...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #315 dnia: Marca 18, 2008, 18:58:01 pm »
Nie pasuje, bo nasz bohater jedzie motocyklem crossowym a na głowie ma kask przeznaczony do motocykli szosowych - ehh, mam nadzieje, że we właściwej grze będzie jak należy.  :? Moto ogólnie prezentuję sie ładnie:).
To juz chyba zboczenie. :o

Przestań brzydalu! Żadne zboczenie, tylko pasja, jakbyś uprawiał motocross też by Cię takie coś denerwowało a wręcz wzbudzało śmiech  :mad: :lol:

Gta =/= realizm
- no niestety nie ale dobrze że robią małe kroczki właśnie w takim kierunku...

I nie licz na nic więcej, GTA nigdy nie będzie symulatorem, bo ta gra ma zarabiać (jak każda inna) a jako symulator straci wielu, oj wielu klientów (mówię o tych graczach raczej mniej wymagających).

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #316 dnia: Marca 18, 2008, 19:31:46 pm »
Gta =/= realizm
- no niestety nie ale dobrze że robią małe kroczki właśnie w takim kierunku...
Ja mogę powiedzieć - całe szczęście.
W grach szukam rozrywki, a nie "drugiego życia". ;)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 18, 2008, 19:44:15 pm »
Gta =/= realizm
- no niestety nie ale dobrze że robią małe kroczki właśnie w takim kierunku...
Ja mogę powiedzieć - całe szczęście.
W grach szukam rozrywki, a nie "drugiego życia". ;)
-  a dla mnie w grze tego typu większa realistyka = wyższy poziom rozrywki. Takie smaczki jak: tankowanie samochodów, wyłączanie alarmów samochodowych, mandaty za nieprzepisową jazdę, kradzież bez świadków itd. itp. mi dawałyby dużo więcej radości z gry ;)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #318 dnia: Marca 18, 2008, 19:49:23 pm »
Koniec misji po strzale w kolano...

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #319 dnia: Marca 18, 2008, 21:34:39 pm »
dokładnie. jak mamy być tak zajebiście realistyczni to po głupim strzale w kolano, Niko zacznie kuleć, następnie gdzieś padnie i się wykrwawi. xD

no bez jaaaaj  :D

This Is Living   dsk*games*rap