Autor Wątek: Viking: Battle For Asgard  (Przeczytany 5534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Viking: Battle For Asgard
« dnia: Marca 22, 2008, 12:52:10 pm »
http://www.gamersyde.com/news_6196.html

Pierwsze 10 minut


http://www.ps3site.pl/viking-battle-for-asgard-hit

Pierwsza recka 9,5/10 choć tą stronką bym się nie sugerował ,warto poczekać na IGN itp

Giera wygląda i zachowuje się świetnie :)

Będzie trzeba chyba kupić.  :cool: :cool:
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2008, 14:47:21 pm wysłana przez Soul »

mateo

  • Gość
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2008, 15:49:30 pm »
Nie chyba tylko napewno!!  :-)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2008, 17:08:02 pm »
http://www.ps3site.pl/viking-battle-for-asgard-hit
Pierwsza recka 9,5/10 choć tą stronką bym się nie sugerował ,warto poczekać na IGN itp
To nie ta stronka wystawiła ocenę, tylko Play Magazine  :roll:
Co do gry, poczekam na trochę więcej ocen, ale raczej jestem przekonany do kupna  :smile:
Głównie mając w pamięci świetnego Spartan: Total Warrior  :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2008, 11:59:24 am »
Cytuj
To nie ta stronka wystawiła ocenę, tylko Play Magazine

Poważnie jak na to wpadłeś ?  :eek: :P po czekaj pewno przeczytałeś news'a  :eek:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2008, 07:34:28 am »
Viking: Battle for Asgard Review
http://xbox360.ign.com/articles/861/861399p1.html

Cytuj
5.5 Presentation
The colored cutscenes look nice, but the story is never really explored. Navigating the map can be tricky because you can't pick out elevations all that well.
7.0 Graphics
Viking does have moments -- such as the first time Skarin cuts a dude in half or when he's exploring a cave -- where it looks really good, but they're mixed with lame dragons and repeating NPCs.
4.5 Sound
Even when the sound is cranked, there's nothing to hear. The islands seem dead.
6.5 Gameplay
It's simplistic but fun to run all over the place killing bad guys and pulling off errands, but eventually that luster wears thin when you've attacked an untold number of enemy camps.
6.5 Lasting Appeal
The game's close to the 10-hour neighborhood, but there's no replay value to it since you complete all the tasks your first time through.
6.5 OVERALL Passable

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2008, 07:50:37 am »
Autor recenzji IGN- Greg Miller - serio, ten koleś to jakiś ćwok.....
U mnie ma minusa za ocenę dla Lair, oceny powyżej 8 wystawia tylko FPS-om

zagramy.blox.pl

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2008
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2008, 08:52:55 am »
gram od kilku dni:
zdecydowanie na minus uznaje nude, bardzo niewiele sie dzieje, ta gra to bieganie tam i spowrotem i walka z kilkoma pionkami, ratowanie swoich ludzi. po zebraniu odpowiedniej ilosci wojska i wykonaniu kilku questow mozna przeprowadzic atak na glowny cel - miasto. bitwy zapowiadaja sie monumentalnie ale moj x sie strasznie krztusi grafika i walka jest w slajdach. w grze panuje haos, jest niby "nieliniowa", mozna samemu zdecydowac w jakiej kolejnosci ukonczymy dane questy ale na poczatku gry nie ma zadnego tutoriala czy wskazowek o co w ogole w tym wszystkim biega. grafika spoko, animacja glownego bohatera rowniez (pomijam kwestie wspinaczkowe - zenada, wyglada to jak jeden wielku bug).   za to system walki mi sie podoba, moglo byc byc wiecej ciosow (jeszcze gry nie skonczylem wiec moze bedzie). nie ma durnego maszowania tylko trzeba madre kombinacje ciosow machac i dobrze kozystac z unikow. oczywsice qte z bossowatymi to mus. spoko tez wyglada pogoda. tzn jesli mamy sloneczko i cwierkajace ptaszki oznacza to, ze teren jest nasz. jesli pada i jest be to znaczy ze ten obszar trzeba jeszcze spacyfikowac;) ogolnie? naciagane 7. do spartana sie nie umywa moim skromnym zdaniem. niby calosc sprawia pozytywne wrazenie ale jest monostwo malych wpadek ktore niszcza calosc (np. aby uwolnic naszych ludzi trzeba nawalac B, stajemy przed klatka, zaczynamy klikac to B i mija 30s. zanim postac schowa miecze, ustawi sie w odpowiednim miejscu i zacznie dopiero sie "wlamywac" - pomijajac fakt, ze kazdy z wiezniow ma przy sobie miecz, postac losowo wybiera na kotre z przeszkod sie wdrapie po skoku na ktore nie, kamera jest ustawiona zbyt blisko bohatera i czasami pan operator postanawia nam pokazac niebo w trakcie walki itd).

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2008, 08:54:47 am »
Dopiszę parę słów od siebie jako że od paru dni posiadam pełną wersję:

Po pierwsze ta niska ocena wyżej to imho jakieś nieporozumienie, myślę że po prostu ktoś tutaj nie lubi tego typu gier, z tego co pograłem (nie miałem wiele czasu ostatnio więc grałem tylko godzinkę) to gra zasługuje przynajmiej na mocną 8-semkę a moze i więcej ale po kolei:

1. Gra nie jest tak liniowa jak np God of War, mamy mapkę a na mapce zaznaczone są miejsca które mamy zdobyć (uwolnić od zła) , wiadomo że lepiej zacząć od łatwiejszych miejsc ale nie jest to przymus, są dodatkowe questy ofkors.

2. Grafika w grze nie zrywa beretu ale jest bardzo przyjemna dla oka, postacie nie powalają iloscią detali ale też nie są zle wymodelowane, całkiem ładnie wygląda kwestia oświetlenia (zwłaszcza wieczorami).

3. Grywalnosci nie ma co oceniać po paru minutach gry, nasz hero na początku nic nie umie ale możemy go rozwijać i zwiększać jego zdolnosci bojowe na kilka sposobów:

- za zdobyte złoto kupujemy w magicznym kręgu (arenie) dodatkowe ciosy które bardzo zwiększają nasze możliwości bojowe.
- u kowala w wiosce możemy dokupić  runy do miecza (ogień, lód, pioruny), na początku najprostsze (lvl 1)
- w sklepie w wiosce mamy mozliwosc kupienia toporków do rzucania (jednorazowego uzytku ale są dosyc tanie)

4. Walka jest rozwiązana całkiem przyjemnie  i przypomina tą z God of War, ogłuszonego przeciwnika mozemy w efektowny sposób dobić (slow motion), nowe ciosy pozwalają nam np obciąc jednym atakiem obie rączki u wroga (i biega potem taki kadłubek ^_^), gdy przeciwników jest więcej robi się ciepło (potrafią nas zdzielić i plecach i gdy uciekamy potrafią dobiec i zaatakować), są tez oczywiscie bossowie (w inny sposób nasz hero ich dobija).

To tyle na początek


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2008, 09:00:19 am »
Powiedz mi, czy grałeś w Spartan Total Warrior?
W Viking: BoA gra się równie przyjemnie co w Spartana?

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 25, 2008, 09:54:33 am »
Powiedz mi, czy grałeś w Spartan Total Warrior?
W Viking: BoA gra się równie przyjemnie co w Spartana?

Wiem o jaką grę chodzi (widziałem ją i wiem że to ten sam developer) ale niestety nie grałem w nią.


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2008, 11:49:29 am »
Kolejna ocena - TeamXbox
http://reviews.teamxbox.com/xbox-360/1491/Viking-Battle-for-Asgard/p1/
Cytuj
Gameplay - 8.1
The single-player game (no multiplayer here) is gory fun, but repetitive in its overall design.
Graphics - 8.7
Most of the game is nicely designed and rendered, but a few of the larger battles overwhelm the hardware and cause slowdowns.
Audio - 7.2
Outside of the direct noise of the battles and their accompanying deaths, Skarin’s world is pretty sparse of sundry sound.
Longevity - 8.0
Viking has a solid campaign that will keep you busy, especially if you seek out to complete it at the toughest difficulty.
Innovation - 4.7
Nice visuals push the Xbox 360 in some places, but very little about the game can be considered cutting edge.

Overall Score - 8.2

Spidey^

  • Gość
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 28, 2008, 00:58:11 am »
Ja tam na oceny nie zważam. Spartan: Total Warrior było genialne (jedna z moich ulubionych gier na PS2) więc Vikinga też kiedyś wezmę w ciemno a amerykańskim recenzentom pokazuje wielkiego fucka

lupinator

  • Gość
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 31, 2008, 14:20:52 pm »
Recenzja Eurogamera

ała

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 02, 2008, 23:25:03 pm »
Walić Eurogamera. Ja mam ochotę na tę grę. Z chęcią masowo powyrzynałbym sobie ludzików jak w Spartanie tylko, że w wyższej rozdzielczości 8). Obecnie nie ma szans, żebym ją kupił, ale zobaczymy za kilka miesięcy - jak będzie tanio, to wezmę, żeby samemu się przekonać czy gra jest dobra czy nie.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 03, 2008, 12:45:58 pm »
Z jednej strony monotonia sie wylewa z filmików a z drugiej takie akcje http://www.gametrailers.com/player/32485.html to jest to co tygrysy lubią najbardziej :-D

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 12, 2008, 22:42:30 pm »
Jest multi ??

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 13, 2008, 07:55:49 am »

zagramy.blox.pl

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2008
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 13, 2008, 22:25:05 pm »
skonczylem niedawno i... nie polecam. szczegolnie osobom ktore graly i podobal im sie spartan.
nudna, schematyczna, niewiele ciosow i kombosow (z czego i tak najlepiej dziala A, A, A, A, A...), bitwy zapowiadaja sie monumentalnie a polegaja tylko na jaknajszybszym przepchaniu sie do wyznaczonych celow, mozna przywolac smoki do pomocy, ale co to za pomoc? bach i tyle, nawet to ladnie nie wyglada, qte 2 na krzyz, niby spoko sie rozwala giganta ale ilez mozna klikac te same kombinacje i ogladac te same scenki? gra jest za dluga, mialem chyba z 5 momentow zalamania i chcialem ja wypier w pizdu ale ciagle sie ludzilem, liczylem chociazby na ostatniego bossa... niestety. roi sie od bledow i niedorobien, ogolnie sprawia wrazenie niedokonczonej. jedyne co zauwazylem na plus to grafika, nic wiecej.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 16, 2008, 22:39:40 pm »
Aż tak źle nie jest, gra ma niedociągniecią i po połowie gry muszę ją odstawić na parę dni. Ma jednak naprawdę mocne momenty np: infiltracja obozu pełnego wrogów (setki powiadam!), bitwy wyglądają   NIESAMOWICIE (być może i tysiące na polu bitwy, strzały przeszywają czerwone niebo a nad głowami lata smok), niestety wszystko sprowadza się do biegu na sub-bossa. Nie zgadzam się co do niskiej użyteczności kupionych kombosów (pozbawienie wroga rąk :o). Czy się zawiodłem? Troszkę tak, liczyłem na eksterminacje masową skalą, jednym ciosem powalać grupy wrogów (coś na kształt Ninety) a tu walcze przeciwko 10 i jest możliwość dostania w dupsko.

Trochę bez sensu piszę, ale naprawdę jestem mega zmęczony.

Po parunastu godzinach daje 7.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2008, 22:41:13 pm wysłana przez Bloo »

Menino

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-06-2009
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 07, 2009, 19:53:10 pm »
Moze ktos pomoze...

Utknalem w grze przed zdobyciem DARKWATER

Wypelnilem juz dwa zadania dla tej misji, poza "wyzwol/przywolaj smoka"

Mam zdobyte wszystkie punkty na tej mapie, zaden NPC nie ma zadnej wiadomosci dla mnie, blakam sie jak smrod po gaciach...

Nakiejrujcie mnie prosze co dalej robic

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Viking: Battle For Asgard
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 07, 2009, 20:11:54 pm »
Jesli masz wszystkie miejscowki wyzwolone ( a przynajmniej tak myslisz,wyzwolone miejscowki to kolor niebieski) to wlacz mape, najedz kursorem na twierdze w Darkwater i sprawdz czy masz spelnione wszystkie kryteria aby zaatakowac ja zaatakowac. Na pewno wszystkich nie masz, bo aby najechac twierdze musisz przywolac smoka. Jesli smok jest twoim ostatnim warunkiem do spelnienia to udaj sie w odpowiednie miejsce na mapie i go przywolaj. Gdy to uczynisz i zakladajac ze bylo to twoje ostatnie kryterium do spelnienia, to wlacz ponownie mape i najedz kursorem na twierdze w darkwater i teraz pojawi sie opcja atakuj (wcisnij przycisk "a"). Zostaniesz przeniesiony prosto do walki o twierdze, gdzie bedziesz musial doprowadzic swoja armie do zwyciestwa, innymi slowy, musisz  przejac twierdze.
: Czerwiec 07, 2009, 13:08:51 pm
Jesli bedziesz potrzebowal pomocy to wal smialo, lub jesli masz wiecej info na temat tego problemu to tez daj znac, chetnie pomoge.