Autor Wątek: Oceny gier [NDS]  (Przeczytany 10106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 13, 2009, 20:01:18 pm »
Zagraj w Zeldę, zagraj w New Super Mario Bros, zagraj w Chrono Trigger Remake, zagraj w Yoshi's Island, zagraj w któregoś z FF remakes, zagraj w Advance Warsy, zagraj w World Ends with You, zagraj w Elite Beat Agents, zagraj w Contrę 4, zagraj w...

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 22, 2009, 17:39:54 pm »
Oscyp w te wszystkie tytuły, za wyjątkiem Contry miałem ( wątpliwą ) przyjemność pograć, za wyjątkiem paroma tytułami. Do owych wyjątków zaliczyć można New Mario, platformówka naprawdę rewelacyjna, grywalność stoi na wysokim poziomie, do grafiki nie można mieć żadnych zastrzeżeń, ładne kolorowe 2D, momentami 3D. Tę grę polecam. Jeżeli chodzi o pozostałe wymienione przez Ciebie pozycje, to za wyjątkiem Contry, w którą nie grałem nie są za dobre. Word Ends wiht you tytuł ten został uznany za grę wibitną, kłopot w tym, że ta gra opierała się na zasadzie idź tu, zdobądź doświadczenie itd jednym słowem monotonia. Pozostałe gry, nie licząc FF - które było średnią pozycją, są zrobione na schemat gier java. Taki Spiderman 3 bądź Star Wars Unleashed wyszedł ma komórki, jednak nie są to pełno wartościowe produkcje, gry te są zrobione na tzw "5 minut", nie gra się w nie na poważnie, podobnie jest z grami wydawanymi na Ds.

hanza

  • Gość
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 22, 2009, 17:45:10 pm »
Oscyp w te wszystkie tytuły, za wyjątkiem Contry miałem ( wątpliwą ) przyjemność pograć, za wyjątkiem paroma tytułami. Do owych wyjątków zaliczyć można New Mario, platformówka naprawdę rewelacyjna, grywalność stoi na wysokim poziomie, do grafiki nie można mieć żadnych zastrzeżeń, ładne kolorowe 2D, momentami 3D. Tę grę polecam. Jeżeli chodzi o pozostałe wymienione przez Ciebie pozycje, to za wyjątkiem Contry, w którą nie grałem nie są za dobre. Word Ends wiht you tytuł ten został uznany za grę wibitną, kłopot w tym, że ta gra opierała się na zasadzie idź tu, zdobądź doświadczenie itd jednym słowem monotonia. Pozostałe gry, nie licząc FF - które było średnią pozycją, są zrobione na schemat gier java. Taki Spiderman 3 bądź Star Wars Unleashed wyszedł ma komórki, jednak nie są to pełno wartościowe produkcje, gry te są zrobione na tzw "5 minut", nie gra się w nie na poważnie, podobnie jest z grami wydawanymi na Ds.

a moja rada taka je.bnij baranka w sciane to bedziesz wiedzial ze posiadasz cos takiego jak glowa
pierdo.lisz panie naprawde
pozdrawiam H.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 22, 2009, 17:58:05 pm »
Czy pier**le. Zaprosiłem do siebie wczoraj dwóch kolegów. Pokazałem im GTA na DS. Jakie było ich
miny, gdy grali w grę, zdobywającą w rankingach najwyższe oceny i zyskującą opinie wyłącznie
w samych superlatywach. Jeden powiedzial "co to za gra, to jakies mini gta, nie jest to pelnowartosciowe gta, chlam". Drugi "co to ma byc, toz to nedzne". Jak widac, cos jednak w tym
jest. Mozliwe, ze takie oceny padaja, gdyz z kolegami gramy w gry na xbox360, ps3 i jestesmy
po prostu przyzwyczajeni do wysokiej jakosci gier.

hanza

  • Gość
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 22, 2009, 17:59:33 pm »
Czy pie*****. Zaprosiłem do siebie wczoraj dwóch kolegów. Pokazałem im GTA na DS. Jakie było ich
miny, gdy grali w grę, zdobywającą w rankingach najwyższe oceny i zyskującą opinie wyłącznie
w samych superlatywach. Jeden powiedzial "co to za gra, to jakies mini gta, nie jest to pelnowartosciowe gta, chlam". Drugi "co to ma byc, toz to nedzne". Jak widac, cos jednak w tym
jest. Mozliwe, ze takie oceny padaja, gdyz z kolegami gramy w gry na xbox360, ps3 i jestesmy
po prostu przyzwyczajeni do wysokiej jakosci gier.
moja druga rada mniej przebywaj z kolegami a wiecej z kolezankami
zobaczysz wyjdzie ci to tylko na zdrowie

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: Oceny gier [NDS]
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 22, 2009, 18:27:11 pm »
W kwestii spędzania czasu z dziewczynami masz rację i jej nie masz. Zacznijmy od tego pierwszego.
Przebywanie w towarzystwie dziewczyn kształtuje nam osobowość, uczymy się je "bajerować".
Lęki zaczynają się oddalać. Jednakże gdy za długo przebywasz z dziewczynami, one zaczną wchodzić nam na głowę, zaczną nas traktować jak koleżanke z chujem, nie będą wysyłały nam sygnałów
zainteresowania, a podświadomie to odejmuje nam wiare w siebie :) Dlatego ważne jest wyczucie i idealne dopasowanie ilości czasu, spędzanego z dziewczętami. Swoją drogą kiedy pokazałem koleżankom DS, spodobały się wszystkim New Mario, a Mario gigant zrobił "furorę". Jednak potem DS
odszedł w niepamięć. PSP i Gta czy GOW tak rozbudziły dziewczyny, że nie wiadomo co się dzieje
na ekranie. Jedna koleżanka jakoś wjechała samochodem na maskę innego auta :)