Autor Wątek: Guitar Hero IV  (Przeczytany 24243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gambit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-11-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 24, 2008, 21:20:38 pm »
Witam...

Mam pytanie związane z kompatybilnością...Chodzi o Guitar Hero i Rock Band w wersjach na PS3...jak wygląda współpraca instrumentów?

Czy gitary z GH III współpracują z Guitar Hero World Tour?
Czy mikrofon od Singstara (tego z PS2) działa z GH World Tour?
Czy gitary z GH III działają z Rock Band?
Czy bębny z GH World Tour działają z Rock Band?



Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 29, 2008, 11:00:55 am »
Zmienili wszędzie daty premier na Grudzień 2008. W Robsonie poszły wszystkie sztuki. Dobrze że już kupiłem tak to bym czekał  8-)
: Listopad 29, 2008, 10:59:37 am
Witam...

Mam pytanie związane z kompatybilnością...Chodzi o Guitar Hero i Rock Band w wersjach na PS3...jak wygląda współpraca instrumentów?

Czy gitary z GH III współpracują z Guitar Hero World Tour?
Czy mikrofon od Singstara (tego z PS2) działa z GH World Tour?
Czy gitary z GH III działają z Rock Band?
Czy bębny z GH World Tour działają z Rock Band?
Chyba wyszedł patch do RB i wszystko działa ze wszystkim.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 29, 2008, 11:42:39 am »
Zmienili wszędzie daty premier na Grudzień 2008.
Dokładnie to na 12 grudnia.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 04, 2008, 19:12:41 pm »
Widział ktoś jakies dobre porównanie RB2 z GH:WT, najlepiej po polsku?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 04, 2008, 19:17:01 pm »
Widział ktoś jakies dobre porównanie RB2 z GH:WT, najlepiej po polsku?
A na co Ci to wiadomo że RB2 jest słabe.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 04, 2008, 19:18:21 pm »
Widział ktoś jakies dobre porównanie RB2 z GH:WT, najlepiej po polsku?
A na co Ci to wiadomo że RB2 jest słabe.
Na pewno? :P Chodzi mi o instrumenty.
Ale RB 2 ma trofea to musi być lepszy :smile:.
I skąd najlepiej sprowadzic cały zestaw?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 05, 2008, 16:38:04 pm »
Kupuj GH z instrumentami, a RB2 samą płytkę.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 05, 2008, 16:40:56 pm »
Też tak myśle tylko drogie to całe cholerstwo :mad:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 19, 2008, 16:57:43 pm »
Też tak myśle tylko drogie to całe cholerstwo :mad:.
No, ... damn. W tym roku prezentów nie będzie :P
: Grudzień 05, 2008, 16:58:09 pm
Po dzisiejszej lekturze PE wszystko stało się dla mnie jasne. Tylko Rock Band 2. Niestety, dorwać Rock Banda dwójkę z instrumentami to prawdziwa tragedia, więc mam kilka pytań:
* może ktoś się wie gdzie mogę zacząć szukać RB2 z instrumentami?
* kiedy wychodzi RB2 na PS3 (mniej więcej)?
* jak się mają różnicę w wersjach na PS3 i XO w przypadku zarówno RB jak i GH?

Chyba wyjdzie na to, że kupię GH WT z instrumentami i dokupię samą płytkę RB2 (przy czym na pewno nie wszystko razem, bo kasa choć odłożona to tez musi się trochę zregenerować, więc RB musiałby poczekać). Nie mogli tego bardziej pokomplikować...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 19, 2008, 17:04:50 pm »
Z tego co czytałem na 1 serwisie gary sa lepsze w RB 2 a gitara w GH, choc tak od RB wygląda bardziej stylowo. Ja bym zaczoł od anglii a później ebay a na końcu chiny :P. W wersjach RB i GH w wersjach na PS3 i X'a nie ma chyba żadnych różnic. A RB 2 na PS3 sam jestem ciekaw kiedy wychodzi dzis patrzyłem na ebay i wygląda, że w ameryce już mają. Sam zastanawiam się co kupic, ostatnio na allegro był GH za 500zł sprowadzany z anglii, więc można troche zaoszczędzić.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 20, 2008, 09:58:30 am »
Z tego co czytałem na 1 serwisie gary sa lepsze w RB 2 a gitara w GH, choc tak od RB wygląda bardziej stylowo. Ja bym zaczoł od anglii a później ebay a na końcu chiny :P. W wersjach RB i GH w wersjach na PS3 i X'a nie ma chyba żadnych różnic. A RB 2 na PS3 sam jestem ciekaw kiedy wychodzi dzis patrzyłem na ebay i wygląda, że w ameryce już mają. Sam zastanawiam się co kupic, ostatnio na allegro był GH za 500zł sprowadzany z anglii, więc można troche zaoszczędzić.
Plusik. Chyba zdecydowałem się na taki wariant: kupuję GH z instrumentami i płytkę z Rock Bandem, a za kilka miesięcy kupię Rock Banda 2 (w grę wchodzi tylko PS3), gdy już poprawi się trochę dostępność gierki.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 20, 2008, 10:15:37 am »
Z tego co czytałem na 1 serwisie gary sa lepsze w RB 2 a gitara w GH, choc tak od RB wygląda bardziej stylowo. Ja bym zaczoł od anglii a później ebay a na końcu chiny :P. W wersjach RB i GH w wersjach na PS3 i X'a nie ma chyba żadnych różnic. A RB 2 na PS3 sam jestem ciekaw kiedy wychodzi dzis patrzyłem na ebay i wygląda, że w ameryce już mają. Sam zastanawiam się co kupic, ostatnio na allegro był GH za 500zł sprowadzany z anglii, więc można troche zaoszczędzić.
Plusik. Chyba zdecydowałem się na taki wariant: kupuję GH z instrumentami i płytkę z Rock Bandem, a za kilka miesięcy kupię Rock Banda 2 (w grę wchodzi tylko PS3), gdy już poprawi się trochę dostępność gierki.
Ponoć w wersji na PS3 sa problemy z kompatybilnością z RB 1 z sprzetem od GH:WT ale chyba patch wyszedł już, polecam temat na stronie PE o GH: WT.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 20, 2008, 18:04:25 pm »
Z tego co czytałem na 1 serwisie gary sa lepsze w RB 2 a gitara w GH, choc tak od RB wygląda bardziej stylowo. Ja bym zaczoł od anglii a później ebay a na końcu chiny :P. W wersjach RB i GH w wersjach na PS3 i X'a nie ma chyba żadnych różnic. A RB 2 na PS3 sam jestem ciekaw kiedy wychodzi dzis patrzyłem na ebay i wygląda, że w ameryce już mają. Sam zastanawiam się co kupic, ostatnio na allegro był GH za 500zł sprowadzany z anglii, więc można troche zaoszczędzić.
Plusik. Chyba zdecydowałem się na taki wariant: kupuję GH z instrumentami i płytkę z Rock Bandem, a za kilka miesięcy kupię Rock Banda 2 (w grę wchodzi tylko PS3), gdy już poprawi się trochę dostępność gierki.
Ponoć w wersji na PS3 sa problemy z kompatybilnością z RB 1 z sprzetem od GH:WT ale chyba patch wyszedł już, polecam temat na stronie PE o GH: WT.
Chodzi ci o ten topik? W takim razie ja się nie dokopałem do jednoznacznej odpowiedzi. Wiem tylko, że w momencie premiery perka z GH WT nie działała z Rock Bandem jeden i nie wiem jak jest teraz. Mógłbyś podać jakiegoś linka albo rozwinąć coś z tym paczem? Jestem w kropce... Rock Banda 2 nie ma, a nie kupię w ciemno RB jeden dopóki nie będę pewien że instrumenty są kompatybilne. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 20, 2008, 18:13:57 pm »
Z tego co czytałem na 1 serwisie gary sa lepsze w RB 2 a gitara w GH, choc tak od RB wygląda bardziej stylowo. Ja bym zaczoł od anglii a później ebay a na końcu chiny :P. W wersjach RB i GH w wersjach na PS3 i X'a nie ma chyba żadnych różnic. A RB 2 na PS3 sam jestem ciekaw kiedy wychodzi dzis patrzyłem na ebay i wygląda, że w ameryce już mają. Sam zastanawiam się co kupic, ostatnio na allegro był GH za 500zł sprowadzany z anglii, więc można troche zaoszczędzić.
Plusik. Chyba zdecydowałem się na taki wariant: kupuję GH z instrumentami i płytkę z Rock Bandem, a za kilka miesięcy kupię Rock Banda 2 (w grę wchodzi tylko PS3), gdy już poprawi się trochę dostępność gierki.
Ponoć w wersji na PS3 sa problemy z kompatybilnością z RB 1 z sprzetem od GH:WT ale chyba patch wyszedł już, polecam temat na stronie PE o GH: WT.
Chodzi ci o ten topik? W takim razie ja się nie dokopałem do jednoznacznej odpowiedzi. Wiem tylko, że w momencie premiery perka z GH WT nie działała z Rock Bandem jeden i nie wiem jak jest teraz. Mógłbyś podać jakiegoś linka albo rozwinąć coś z tym paczem? Jestem w kropce... Rock Banda 2 nie ma, a nie kupię w ciemno RB jeden dopóki nie będę pewien że instrumenty są kompatybilne. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc.
Tak o ten temat chodzi. Znalazłem tabele kompatybilności sam nie sprawdzałem więc nie wiem czy jest dobra :P. http://img380.imageshack.us/img380/344/ghchartsqy0.jpg
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 21, 2008, 18:46:35 pm »
Dobra,pominę sobie cytat bo już się piramidka zaczęła robić. Też tą tabelę znalazłem i nie wiem czy ona nie została rozpisana jeszcze zanim World Tour i RB2 wyszło. Chyba zrobili to na podstawie zapowiedzi (miało być wszystko ze wszystkim). Cała sieć jest jakaś taka ... niejednoznaczna. Ale chyba mam wyjście bo znalazłem Rock Banda 2 na PS3 ... w Robsonie :smile: Zresztą gdy zobaczyłem takie LBP za 160 zł to chyba warto częściej sprawdzać ten sklepik.

W każdym razie dzięki za pomoc Devil.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 22, 2008, 08:17:23 am »
Ale chyba mam wyjście bo znalazłem Rock Banda 2 na PS3 ... w Robsonie :smile: Zresztą gdy zobaczyłem takie LBP za 160 zł to chyba warto częściej sprawdzać ten sklepik.
http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=67119&st=0&start=0
Poczytaj zanim kupisz.;)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 22, 2008, 10:46:06 am »
Ale chyba mam wyjście bo znalazłem Rock Banda 2 na PS3 ... w Robsonie :smile: Zresztą gdy zobaczyłem takie LBP za 160 zł to chyba warto częściej sprawdzać ten sklepik.
http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=67119&st=0&start=0
Poczytaj zanim kupisz.;)
Ja kupiłem tam Guitar Hero World Tour Band Kit i było na drugi dzień. Żadnych problemów polecam.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 22, 2008, 11:05:11 am »
Ale chyba mam wyjście bo znalazłem Rock Banda 2 na PS3 ... w Robsonie :smile: Zresztą gdy zobaczyłem takie LBP za 160 zł to chyba warto częściej sprawdzać ten sklepik.
http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=67119&st=0&start=0
Poczytaj zanim kupisz.;)
Nobody's perfect. W każdym razie dzięki, dobrze wiedzieć czego się spodziewać po robsonie.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 28, 2009, 00:13:04 am »
Mam pytanie odnosnie gitary.Mianowicie posiadam gitare z GH3 ktora nie posiada dodatkowych przyciskow ktore sa w wersji World Tour.Do konca nie wiem do czego one sluza.I teraz pytanie,czy bez nich da sie spokojniie grac czy jednak stanowia one duze ulatwienie.Rozwazam zakup samej gry a nie jestem przekonany czy jednak nowa gitara bedzie niezbedna.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 28, 2009, 01:33:38 am »
Mam pytanie odnosnie gitary.Mianowicie posiadam gitare z GH3 ktora nie posiada dodatkowych przyciskow ktore sa w wersji World Tour.Do konca nie wiem do czego one sluza.I teraz pytanie,czy bez nich da sie spokojniie grac czy jednak stanowia one duze ulatwienie.Rozwazam zakup samej gry a nie jestem przekonany czy jednak nowa gitara bedzie niezbedna.
Te dodatkowe przyciski są zbędne możesz śmiało kupować samą grę. Jest kilka piosenek które to wykorzystują ja przeważnie tego nie używam bo jest nie dokładne. Nutki pod te dodatkowe przyciski to hammer on tylko że jak nie złapiesz jednego to nie musisz już struny używać tylko naciskasz same przyciski.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 28, 2009, 02:49:50 am »
No to jakies ulatwienie jest.Jesli dobrze zrozumalem dzialanie owych przyciskow przydadza sie zwlaszcza na expercie.No ale szkoda kasy za taki maly bzed.dzieki wielkie jutro zamawiam plytke.Swoja droga tak z ciekawosci jesli miales doczynienia z gh3 jak sie ma do word tour jesli chodzi o poziom trudnosci??

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 31, 2009, 11:59:11 am »
No to jakies ulatwienie jest.Jesli dobrze zrozumalem dzialanie owych przyciskow przydadza sie zwlaszcza na expercie.No ale szkoda kasy za taki maly bzed.dzieki wielkie jutro zamawiam plytke.Swoja droga tak z ciekawosci jesli miales doczynienia z gh3 jak sie ma do word tour jesli chodzi o poziom trudnosci??
GH3 było lepsze, w GH:WT nawalili śmiesznych zespołów no i jakoś dziwnie hamer on wchodzą w porównaniu do GH3.
Czekam na GH:M i szukam Rock Band 2.
: Styczeń 31, 2009, 11:58:32 am
Guitar Hero World Tour standalone drums arrive Feb. 15, priced at $100
http://www.joystiq.com/2009/01/30/guitar-hero-world-tour-standalone-drums-arrive-feb-15-priced-a/

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 08, 2009, 14:46:13 pm »
GH3 było lepsze, w GH:WT nawalili śmiesznych zespołów no i jakoś dziwnie hamer on wchodzą w porównaniu do GH3.
Czekam na GH:M i szukam Rock Band 2.
Righteous. W GH jeszcze ze mną wygrywałeś, ale w RB niestety twoje szanse spadną ;)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Guitar Hero IV
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 08, 2009, 18:18:22 pm »
GH3 było lepsze, w GH:WT nawalili śmiesznych zespołów no i jakoś dziwnie hamer on wchodzą w porównaniu do GH3.
Czekam na GH:M i szukam Rock Band 2.
Righteous. W GH jeszcze ze mną wygrywałeś, ale w RB niestety twoje szanse spadną ;)
Załatw mi to zobaczymy  8-)