Autor Wątek: inFAMOUS  (Przeczytany 95778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 583
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #840 dnia: Lipca 12, 2010, 21:57:21 pm »
Idzie kolego przeoczyć. Miałem podobnie za pierwszym podejściem. Odznaczałem dokładnie (i to na dwóch) mapach poszczególne odłamki. Okazało się, że brakowało mi tego na przystani. Wesoło był na słupie zawieszony.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #841 dnia: Lipca 15, 2010, 23:50:43 pm »
Ha, kur**! Właśnie przed chwilą SAM znalazłem wszystkie Blast Shardy :evil: :mad:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #842 dnia: Lipca 15, 2010, 23:52:26 pm »
Ha, kur**! Właśnie przed chwilą SAM znalazłem wszystkie Blast Shardy :evil: :mad:

Mój człowiek  8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #843 dnia: Lipca 16, 2010, 15:40:12 pm »
Ha, kur**! Właśnie przed chwilą SAM znalazłem wszystkie Blast Shardy :evil: :mad:
gratulujemy, a ogólnie jak ci się gierka podoba?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #844 dnia: Lipca 16, 2010, 18:43:03 pm »
Ha, kur**! Właśnie przed chwilą SAM znalazłem wszystkie Blast Shardy :evil: :mad:
gratulujemy, a ogólnie jak ci się gierka podoba?
Zaraz odpalę i dokończę, bo jestem chyba tuż przed ostatnim bossem. Powiem, że jestem bardzo mile zaskoczony. Demko trochę mnie nie przekonało, ale full pokazał pazur. W żadnej innej grze nie odczułem tak bardzo, że biegam jako superhero. Cole ma świetny głos (gram w anglika) wali dobre teksty. Bardzo fajnie zarysowana postać (stwierdzam przed ukończeniem gry i tylko jako Hero). Z przyjemnością zagram drugi raz by zostać inFamous. Podobają mi się pory dnia; w szczególności wschód słońca, podczas którego teraz jestem (po rozwaleniu Sphere). Ciekawe moce, wciągający gameplay pomimo powtarzających się misji pobocznych. Ocenę wystawię po ukończeniu, jak na razie daję 9.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 977
  • Reputacja: 120
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #845 dnia: Lipca 16, 2010, 19:07:46 pm »
Mi brakuje chyba 6 odłamków... przeszukałem dokładnie 3 wyspy i nijak nie mogę ich znaleźć. Może 1 słabo obszukałem , bo jeszcze nie miałem sposobu , resztę obszukiwałem na zasadzie dzielnic , dzieliłem miasto wg większych skrzyżowań i biegałem wciskając R3... Wszystkie wybrzeża obszukałem , niby dzielnice też... może to faktycznie bug jakiś? Może wcześniej dało się znaleźć odłamki w paczkach i teraz mi brakuje , bo paczki zebrałem po pokonaniu ostatniego bossa i np zamiast 5 odłamków zaliczało mi je jako 1 i teraz brakuje mi tych standardowych odłamków...

Ogólnie gra niezła , właściwie można uznać , ze mamy 2 gry w jednej , bo można ją przejść jako dobry lub zły Cole
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2010, 19:10:50 pm wysłana przez andryush »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #846 dnia: Lipca 16, 2010, 19:40:15 pm »
No właśnie przed kilkoma minutami skończyłem i powiem... o kur**... Jak dla mnie jeden z większych 'WTF moments' w grach. Zakończenie mega. Już nie mogę się doczekać by skończyć grę jako evil Cole.

Mi brakuje chyba 6 odłamków... przeszukałem dokładnie 3 wyspy i nijak nie mogę ich znaleźć. Może 1 słabo obszukałem , bo jeszcze nie miałem sposobu , resztę obszukiwałem na zasadzie dzielnic , dzieliłem miasto wg większych skrzyżowań i biegałem wciskając R3... Wszystkie wybrzeża obszukałem , niby dzielnice też... może to faktycznie bug jakiś? Może wcześniej dało się znaleźć odłamki w paczkach i teraz mi brakuje , bo paczki zebrałem po pokonaniu ostatniego bossa i np zamiast 5 odłamków zaliczało mi je jako 1 i teraz brakuje mi tych standardowych odłamków...
Odłamki z paczek liczą się do 300. Potem już do 350 zaliczają się tylko te do znalezienia. Wątpię by był jakiś bug. Biegaj wytrwale a znajdziesz. Wciskaj L3 i powinno w końcu wskoczyć. Mi wczoraj 3 brakowało, pobiegałem dosłownie chwilę, przemyślałem gdzie mało byłem i mogłem ominąć, no i znalazłem. Jakąś taką intuicję miałem.  ;)

Jak dla mnie gra luks. Genialnie poprowadzona historia z mega zakończeniem.
Bardzo podobają mi się animacje Cole'a jak nic nie robi. Cenię sobie bardzo twórców, którzy zwracają uwagę na takie szczegóły.

Teraz jak chcę zacząć na Hard to po prostu po ostatnim bossie biorę New Game i zaraz na początku przestawiam na Hard?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 977
  • Reputacja: 120
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #847 dnia: Lipca 16, 2010, 19:56:37 pm »
Z tym Hardem to powinno zadziałać tak jak piszesz. U mnie zadziałało tak za pierwszym razem i już mam zdobyte trofeum za przejście na tym poziomie.

Co do odłamków , to ciekaw jestem , czy wszystkie paczki zdobyłem na czas w sensie do 3-setnego odłamka. Bo jeśli nie , to by oznaczało , że zebrałem za dużo tych standardowych odłamków. W takim wypadku mogło by zabraknąć tych kilku do 350.

Tez tak mieliście , ze do ostatniego bossa spora część 3 wyspy była do przejęcia? Głównie ten rejon gdzie był pierwszy wybuch od którego zaczyna się gra. Misji pobocznych nie było więc nie miałem okazji aby przejąc te tereny. przejęły się same po pokonaniu ostatniego bossa.
Może to ma jakiś związek z brakujacymi odłamkami? :>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #848 dnia: Lipca 16, 2010, 20:09:45 pm »
Ja zdobyłem wszystkie 350 odłamków a i tak miałem misje z paczkami, z których Shardy nic mi już nie dawały. Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia. Po prostu poszukaj dokładnie, ewentualnie wspomóż się jakąś mapką z netu.

Tez tak mieliście , ze do ostatniego bossa spora część 3 wyspy była do przejęcia? Głównie ten rejon gdzie był pierwszy wybuch od którego zaczyna się gra. Misji pobocznych nie było więc nie miałem okazji aby przejąc te tereny. przejęły się same po pokonaniu ostatniego bossa.
Przed ostatnim bossem brakowało mi tylko jednego districtu do przejęcia w miejscu ground zero. Po pokonaniu bossa pokazała się w tym miejscu ostatnia misja (hidden package). Co do dodatkowych misji, to czasem nie widać wszystkich na mapie. Często biegając po mieście natrafiałem na misje, które nie były na mapie zaznaczone.

Ohtar

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #849 dnia: Lipca 16, 2010, 20:26:31 pm »
Teraz jak chcę zacząć na Hard to po prostu po ostatnim bossie biorę New Game i zaraz na początku przestawiam na Hard?

U mnie zadziałało po akcji z tłuczeniem gliniarzy, tam gdzie gra niby sprawdza twoje umiejętności i wybiera poziom trudności. Wybrało mi wtedy hard i grałem, puchar wpadł.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #850 dnia: Lipca 16, 2010, 20:30:12 pm »
Wszystkie odłamki do trofeum są umieszczone w całym mieście i są dostępne cały czas bez względu na wykonywane misje (w misjach odłamki są "dodatkowe", które nie liczą się do trofika).

Co do braku misji w nieprzejętych obszarach to może się zdarzyć, że misja pojawi się po zabiciu grupki wrogów, wtedy jeden z nich będzie miał plecak ze zdjęciem paczki, która trzeba po prostu odnaleźć. Ta misja nie ma żadnego oznaczenia na mapie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 977
  • Reputacja: 120
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #851 dnia: Lipca 16, 2010, 21:25:35 pm »
No właśnie chodziłem , szukałem tam zaczepki i nic. Teren niezdobyty do końca gry. Gdy pokonałem bossa , oznaczenie zniknęło , teren był już niby przejęty , chociaż misji na nim nie robiłem. Trudno , będę szukać dalej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 125
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #852 dnia: Lipca 27, 2010, 09:37:23 am »
Mam dla Was jedno pytanko. Dużo w tej grze jest bossów?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #853 dnia: Lipca 27, 2010, 10:20:12 am »
Mam dla Was jedno pytanko. Dużo w tej grze jest bossów?
tak, sa i bossowie glowni jak i sub-bossowie ale konkretnej liczby nie znam. ale tutaj infamous nie zawodzi.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #854 dnia: Lipca 27, 2010, 11:07:10 am »
Mam dla Was jedno pytanko. Dużo w tej grze jest bossów?
Ze 3 będzie. A sub bossów..w sumie nie ma, bo potem ci sub-bossowie i tak pojawiają razem z normalnymi przeciwnikami.

Mrocz

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #855 dnia: Lipca 27, 2010, 11:10:17 am »
Mam dla Was jedno pytanko. Dużo w tej grze jest bossów?
Ze 3 będzie. A sub bossów..w sumie nie ma, bo potem ci sub-bossowie i tak pojawiają razem z normalnymi przeciwnikami.

No w sumie to w drugiej dzielnicy ten walka z tym "Sub Bossem" jest zarąbista :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #856 dnia: Lipca 27, 2010, 11:45:36 am »
Ze 3 będzie. A sub bossów..w sumie nie ma, bo potem ci sub-bossowie i tak pojawiają razem z normalnymi przeciwnikami.
[/quote]
ja ich widze tu:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #857 dnia: Marca 17, 2011, 15:22:43 pm »
Mam pytanie jak sprawdzić ile shardów pozostało do zebrania w ogóle jest coś takiego i czy jest jakaś lista stuntów ? Stunty się pojawiają jak wejde w start ale tylko jeden, a shardów nigdzie znaleźć nie mogę, nawet nie wiem ile jest ich do zebrania i ile już mam.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #858 dnia: Marca 17, 2011, 15:25:08 pm »
Mam pytanie jak sprawdzić ile shardów pozostało do zebrania w ogóle jest coś takiego i czy jest jakaś lista stuntów ? Stunty się pojawiają jak wejde w start ale tylko jeden, a shardów nigdzie znaleźć nie mogę, nawet nie wiem ile jest ich do zebrania i ile już mam.
Nie ma listy Stuntów w grze. Lista shardów jest w momencie jak save'ujesz/wgrywasz save'a. Możesz nawet w XMB konsoli sprawdzić.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #859 dnia: Marca 17, 2011, 15:32:11 pm »
Ok dzięki, swoją drogą świetna gra :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #860 dnia: Marca 17, 2011, 15:35:01 pm »
swoją drogą świetna gra Very Happy
Potwierdzam ;]
Jak dobrze pamiętam, to shardów jest 350. Powiększę w tym momencie swojego e-penisa i powiem, że wszystkie sam znalazłem bez pomocy żadnej mapki z internetu. :mad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #861 dnia: Marca 17, 2011, 15:38:16 pm »
Czytałem temat i wspominałeś o błyskotkach w PoP też znalazłem wszystkie tylko że tam był świetny patent pokazało ile znalazłeś na ile możliwych w danej lokacji, tutaj też by to się przydało z podziałem na wyspy, chyba, że jest bo w sumie jestem na razie na 1, bo jak braknie jednego to trzeba latać po wszystkich wyspach.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #862 dnia: Marca 17, 2011, 15:41:03 pm »
Czytałem temat i wspominałeś o błyskotkach w PoP też znalazłem wszystkie tylko że tam był świetny patent pokazało ile znalazłeś na ile możliwych w danej lokacji, tutaj też by to się przydało z podziałem na wyspy, chyba, że jest bo w sumie jestem na razie na 1, bo jak braknie jednego to trzeba latać po wszystkich wyspach.
nie ma..i trzeba latać po wszystkich wyspach

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #863 dnia: Marca 17, 2011, 15:45:21 pm »
Czytałem temat i wspominałeś o błyskotkach w PoP też znalazłem wszystkie tylko że tam był świetny patent pokazało ile znalazłeś na ile możliwych w danej lokacji, tutaj też by to się przydało z podziałem na wyspy, chyba, że jest bo w sumie jestem na razie na 1, bo jak braknie jednego to trzeba latać po wszystkich wyspach.
nie ma..i trzeba latać po wszystkich wyspach
...i ewentualnie przygotować się na wymianę lewej gałki od ciągłego wciskania L3.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #864 dnia: Marca 17, 2011, 15:48:02 pm »
I tak ewentualnie powinien wyglądać motyw zbieractwa w grach, że są pewne wskazówki. Pomimo tego że widać to na radarze i tak jest to w ch** ciężkie i satysfakcja jest, a np gołębie w GTA  :o no sory to awykonalne, albo 400 flag w AC czy nawet 500.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #865 dnia: Marca 17, 2011, 15:49:59 pm »
Ze skarbami w Uncharted było to samo. Zero wskazówek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #866 dnia: Marca 17, 2011, 15:52:47 pm »
Większość gier tak ma, aczkolwiek w Uncharted idziesz prawie po szynach i tak jest to ciężkie żeby znaleźć wszystkie, ale w takich sandboxach to jest chore ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2011, 15:55:03 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

lupinator

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #867 dnia: Marca 17, 2011, 16:05:17 pm »
Gołębie są nie do wykonania w LC bez mapy. Mi kur** został jeden, zawsze sobie to przypominam  :mad:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #868 dnia: Marca 17, 2011, 16:15:37 pm »
Gołębie są nie do wykonania w LC bez mapy. Mi kur** został jeden, zawsze sobie to przypominam  :mad:
:troll:

Najgorsze było jak w trakcie gry przypadkiem jakiegoś zastrzeliłeś i potem już przy szukaniu reszty nie było pewności czy go nie widzisz czy go po prostu już nie ma :D

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #869 dnia: Marca 31, 2011, 12:50:51 pm »
Przeszedłem pierwszy raz jako Bohater i jestem zachwycony. Nie ma co porównywać do Prototype, bo choć założenia podobne, końcowy efekt zupełnie inny. Jak dla mnie InFamous jest bardziej przystępny i lepszy fabularnie. Do tego jazda z elektrycznością daje świetną frajdę. Szkoda tylko, że nie ma jeszcze jednego tak mocnego ataku jak Thunderstorm. Teraz zamierzam przejść grę jako Infamous i właśnie tu rodzi się moje pytanie. Jak bardzo różnią się moce dobre, a złej strony, bo celuję w platynę i na tutorialach czytam, że niektóre stunty wykonywać lepiej po dobrej stronie, a ja teraz jestem po złej? Duża rozbieżność jest?
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 13:08:02 pm wysłana przez LukeSpidey »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #870 dnia: Marca 31, 2011, 13:38:11 pm »
Różnice w mocach to detale, ale np ten stunt ze strzeleniem typkowi w głowę jak jest w powietrzu może być łatwiejszy jako dobry, bo "podmuch" u bohatera wyrzuca na dłużej w powietrze.
Ja swoje zrobiłem jako dobry, ale myślę że jakoś większy problemów nie będzie.