Autor Wątek: Quantum Theory  (Przeczytany 8788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #40 dnia: Września 08, 2010, 21:24:59 pm »
Pomijając fakt że sam design mi się nie podoba.
heheh design... to mnie rozj**ało --pierwsza broń jaką dostajemy: wielka i gruba jak bazooka tyle że na dłoni..a strzela jakimiś pojedynczymi pierdółkami...no żałość..tak można określić całe QT.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #41 dnia: Września 08, 2010, 21:26:53 pm »
Zastanawia mnie zawsze, czy developerzy są świadomi jak gówniane gry wydają?

Nie mogę sobie wyobrazić osoby mówiącej: "To demo jest świetne, dajemy na PSN"  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #42 dnia: Września 08, 2010, 21:33:32 pm »
Zastanawia mnie zawsze, czy developerzy są świadomi jak gówniane gry wydają?

Nie mogę sobie wyobrazić osoby mówiącej: "To demo jest świetne, dajemy na PSN"  :lol:
ja myślę że to mogło być tak:
"kur*a ale nam gówno wyszło..no cóż nie mamy kasy i skilla by zrobić coś lepszego..gra i tak jest marną kalką GoW..dajmy ze 2 średnie levele do dema..może ktoś kto ma za dużo kasy zagra i mu się spodoba".


EDIT: no może Ohtar masz rację..trofeowe dziwki mają trochę oleju w głowie
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2010, 21:44:40 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Ohtar

  • Gość
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #43 dnia: Września 08, 2010, 21:41:43 pm »
Zastanawia mnie zawsze, czy developerzy są świadomi jak gówniane gry wydają?

Nie mogę sobie wyobrazić osoby mówiącej: "To demo jest świetne, dajemy na PSN"  :lol:
ja myślę że to mogło być tak:
"kur*a ale nam gówno wyszło..no cóż nie mamy kasy i skilla by zrobić coś lepszego..gra i tak jest marną kalką GoW..dajmy ze 2 średnie levele do dema..może jakaś trofeowa dziwka albo ktoś kto ma za dużo kasy zagra i mu się spodoba".

Tą wypowiedzią obraziłeś więcej niż jednego użytkownia forum (tak mi się przynajmniej wydaje).

Mrocz

  • Gość
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #44 dnia: Września 08, 2010, 23:45:29 pm »
ja myślę że to mogło być tak:
"kur*a ale nam gówno wyszło..no cóż nie mamy kasy i skilla by zrobić coś lepszego..gra i tak jest marną kalką GoW..dajmy ze 2 średnie levele do dema..może jakaś trofeowa dziwka albo ktoś kto ma za dużo kasy zagra i mu się spodoba".

Tą wypowiedzią obraziłeś więcej niż jednego użytkownia forum (tak mi się przynajmniej wydaje).

To na forum jest więcej Sylvanów? o_O

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #45 dnia: Września 09, 2010, 19:50:47 pm »
Heh strasznie słaby to tytuł, oczywiście kopiowanie od Gearsów jest na każdym kroku, sprint taki sam, identycznie kamera podąża, bohater coś gada jak podnosi broń, czasem coś komentuje. Ale co z tego jak reszta jest po prostu zła, design totalnie żałosny, zabicie potwora kończy się jego zamianą w zieloną papkę, jakby to jakieś kokony były. Grafika słaba, tekstury pamiętają czasy ps2, brak jakichkolwiek efektów.

Bardzo słaba gra po prostu

nakimushi

  • Gość
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #46 dnia: Września 09, 2010, 22:16:08 pm »
no jedno z gorszych dem na ps3 chyba
pokazuje bardzo mocno ze japoncy niepowinni kopiowac zachodnich gier a robic swoje zwariowane produkcje

gra jest naprawde tragiczna / nie wiem kto dal na to pieniadze i pozwolil to dokonczyc

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #47 dnia: Września 09, 2010, 22:43:07 pm »
Potwierdzam - nie skończyłem nawet demka. Gra tragicznie sie prowadzii, nie wiem kto się zgodził żeby takie demko wrzucać w ogóle do sieci :D Lepiej już raczej nie będzie, czyli do dupy na całej linii.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #48 dnia: Września 11, 2010, 09:54:48 am »
Boże, jakie to jest dziadostwo, to nawet nie zasługuje na porównania do Girsów. Sterowanie dziwaczne, nie można poruszać się za osłoną celując - toż to ku*wa kretynizm, grafika strasznie słaba (zupełnie jakby pamiętała czasy pierwszych gier na PS3), bronie zrobione bez pomysłu, brak przyjemności ze strzelania, poziomy zaprojektowane na jedno kopyto. Cholera, pierwsze demko z PSS, którego nie skończyłem. :lol:
Jedynie co fajne to render i niunia nam towarzysząca.
Nie polecam nawet Trophy dziwkom, jeżeli Platyna będzie łatwa. :troll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Quantum Theory
« Odpowiedź #49 dnia: Września 14, 2010, 09:54:58 am »
jesli ktos mysli, ze wypowiedzi powyzsze sa przesadzone, ze nie moze byc tak zle, ze cos, choc jeden element jest tu dobry - to nie sa przasadzone a gra (demo) to totalne dziadostwo. jedna z najgorszych gier jakie wlaczylem na ps3. pewnie kilka sztuk zejdzie w japonii. studio piszace to cos rozgonic w pizdu, albo niech na iphona pisza popierdolki. developerski dramat, gamingowy koszmarek.