Autor Wątek: Modern Warfare 2  (Przeczytany 183246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #640 dnia: Lipca 28, 2009, 03:42:45 am »
Raczej przy CoD4, jesli juz. W WaW pogralem nieco i odpuscilem. Co do wersji PS3, to modlcie sie aby nie byla tak zjechana jak CoD4.
gralem w cod4 na ps3 i x0,
jedyna roznica jaka zauwazylem, to byl niski poziom umiejetnosci przeciwnika na xlive!
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #641 dnia: Lipca 28, 2009, 05:02:37 am »
Obczailem ten filmik z multi, jak dla mnie rewelacja!  Bedzie granie po nocach, oj bedzie!!!

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #642 dnia: Lipca 28, 2009, 06:51:28 am »
Moje obawy się potwierdziły - z taktyką i skillem to ta gra będzie miała niewiele wspólnego(połączenie CoD4 z Operation Flashpoint - taa jasne... :D).
Pozostanie casualowa napierdalanka dla milionów graczy, w której wali do ciebie 1000 rzeczy z nieba oraz setka granatów :(
Ta akcja z granatem na końcu jest żenująca - czy tam jest jakakolwiek fizyka?
Wszyscy wrócicie, wszyscy, co do jednego!
Nie byłbym taki pewien :P

Na chwilę obecną jestem nastawiony mocno negatywnie - to nie jest typ multi, który miałby mnie odciągnąć od Killzone 2...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #643 dnia: Lipca 28, 2009, 07:40:33 am »
Raczej przy CoD4, jesli juz. W WaW pogralem nieco i odpuscilem. Co do wersji PS3, to modlcie sie aby nie byla tak zjechana jak CoD4.
gralem w cod4 na ps3 i x0,
jedyna roznica jaka zauwazylem, to byl niski poziom umiejetnosci przeciwnika na xlive!

Uuuui ostro Misiu, ostro!!! :lol:
Gdybyś pogral wiecej może nie pierdolił byś takich bzdur. ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #644 dnia: Lipca 28, 2009, 08:37:15 am »
Jak dla mnie wygląda to nieźle, myślę że się sprawdzi w praniu. Ja i tak zamierzam kupić też OF2, więc jeśli chodzi o multi realistyczny wybieram OF2. Natomiast jeśli chodzi o bardziej arcadowy coś czuję że CoD4 MW i CoD4 MW2 tu nie mają sobie równych. :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #645 dnia: Lipca 28, 2009, 09:24:10 am »
Cytuj
Moje obawy się potwierdziły - z taktyką i skillem to ta gra będzie miała niewiele wspólnego
Lolozordinio.

Grałem kilka razy w MW z choćby Elforem i widząc "skill gap" między mną, a nim, to aż mi się przykro robiło. Taktyka? Jasne, na FFA taktyki nie ma :D, ale to jak granatnik na "100 EXP 10 min" w K2.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #646 dnia: Lipca 28, 2009, 09:37:19 am »
To, że znajdą się w grze wymiatacze pokroju Elfora nie świadczy o tym, że cała rozgrywka bazuje na skillu. Po tym co pokazali mam obawę, że z każdej strony będzie w ciebie waliły różne bonusy w postaci killstreak'ów. Rozgrywka będzie więc przebiegała w podobny sposób do CoD4 - wyścig kto pierwszy zdobędzie airstrike, zabicie nim co najmniej 2 wrogow, helikopter i już jesteś kozak(w tym czasie giniesz i helikopter znów nabija ci airstrake, itd.) i wychodzisz z Shipment ze 100 fragami....

Co do taktyki, to dużo będzie zależało od trybów. Rozwiązanie jakie ma Killzone 2 jest IDEALNE - daje duże możliwości taktyczne, ale żeby tego doświadczyć trzeba pograć w tę grę na poważnie z właściwymi ludźmi, a nie na przypadkowych serwerach z granatnikami i RPG.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 09:38:52 am wysłana przez A-n »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #647 dnia: Lipca 28, 2009, 09:59:42 am »
Co prawda na początku gra na soniaku mi nie przeszkadzała ale później, po ograniu wersji na iksa, brak niektórych efektów świetlnych, jakość tekstur a także rozmycie obrazu zaczęło mnie trochę irytować.

Marna prowokacja.

Tarniak

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #648 dnia: Lipca 28, 2009, 10:03:24 am »
Cytuj
Co do taktyki, to dużo będzie zależało od trybów. Rozwiązanie jakie ma Killzone 2 jest IDEALNE - daje duże możliwości taktyczne, ale żeby tego doświadczyć trzeba pograć w tę grę na poważnie z właściwymi ludźmi, a nie na przypadkowych serwerach z granatnikami i RPG
Nie twierdzę, żę rozwiązania z K2 są po prostu złe. Nie twierdzę też jednak, że są idealne. W Killzone 2 nie ma trybów "hc", a to jak dla mnie było największą siłą COD4.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #649 dnia: Lipca 28, 2009, 10:05:27 am »
Nie. Opinia a raczej fakty stwierdzone przez ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie mieli kontakt z obiema wersjami i widzieli różnice. (oczywiście mówię mp)
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:07:06 am wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #650 dnia: Lipca 28, 2009, 10:16:54 am »
Cytuj
Co do taktyki, to dużo będzie zależało od trybów. Rozwiązanie jakie ma Killzone 2 jest IDEALNE - daje duże możliwości taktyczne, ale żeby tego doświadczyć trzeba pograć w tę grę na poważnie z właściwymi ludźmi, a nie na przypadkowych serwerach z granatnikami i RPG
Nie twierdzę, żę rozwiązania z K2 są po prostu złe. Nie twierdzę też jednak, że są idealne. W Killzone 2 nie ma trybów "hc", a to jak dla mnie było największą siłą COD4.
W K2 masz boty z którymi gra HC nie sprawdziłaby się.

Tarniak

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #651 dnia: Lipca 28, 2009, 10:18:40 am »
Kto normalny w dzisiejszych czasach wrzuca do gry boty :>?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #652 dnia: Lipca 28, 2009, 10:20:14 am »
Poza tym tryb HC w MW2 w kontekście całej reszty totalnie arcadowych elementów będzie wyglądał trochę śmiesznie.
Od HC będzie Operation Flashopoint - gdzie cały setting będzie HC...
: Lipiec 28, 2009, 10:19:32 am
Kto normalny w dzisiejszych czasach wrzuca do gry boty :>?
Boty - w środowisku graczy K2 tak określamy wieżyczki i roboty wartownicze :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:23:23 am wysłana przez A-n »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #653 dnia: Lipca 28, 2009, 10:33:22 am »
Nie. Opinia a raczej fakty stwierdzone przez ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie mieli kontakt z obiema wersjami i widzieli różnice. (oczywiście mówię mp)

Ja tam widzę stronę wcześniej że dark potwierdza to co napisałem.

Diuk

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #654 dnia: Lipca 28, 2009, 10:42:20 am »
Raczej przy CoD4, jesli juz. W WaW pogralem nieco i odpuscilem. Co do wersji PS3, to modlcie sie aby nie byla tak zjechana jak CoD4.

Hmm, a co było tak "zjechanego" w wersji na PS3? Miałem i grałem długo we wszystkie wersje (PC,XO,PS3) i jakoś żadnego "zjechania" nie wyłapałem.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #655 dnia: Lipca 28, 2009, 10:44:17 am »
Podobno wersja na PS3 jest tak zjechana, że nie da się w nią grać...
Pytanie co robi w tej grze Wooyek przez 40 dni?

Co do grafiki to nie ma się o co kłócić - przy pewnej grze dostępnej tylko na PS3, obie części MW wyglądają biednie...
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:47:10 am wysłana przez A-n »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #656 dnia: Lipca 28, 2009, 10:45:12 am »
Faktem jest, ze np. w trybach HC liczy sie rowniez szczescie (czasem zastanawiam sie czy aby nie bardziej niz skill). Czesto zdazalo sie, ze od poczatku meczu nie szlo mi za ciekawie az tu w pewnym momencie wpadlem na "respa" przeciwnej druzyny i natluklem multum kills'ow. Nie da sie ukryc, ze znajomosc map i dobry refleks to podstawa zawsze i wszedzie, ale w CoD4 rowniez poplaca granie "z glowa" (nie mowie tu o meczach z casual'ami, a o potyczkach na wyzszym poziomie). Niestety wiele rzeczy psuje gre (tuba, martyrdom, granaty), jednakze wszystko zalezy od stylu gry danego zawodnika. Nie kazdy przeciez wali z granatnika na poczatku rundy!

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #657 dnia: Lipca 28, 2009, 10:47:52 am »
Tylko n00by walą z tuby.
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w COD4 (ani tym bardziej skilla), ale zgadzam się z Kun'em. Jeśli 5 razy pod rząd ginę z czyjejś tuby w przeciągu minuty, idzie się zirytować. Inna sprawa, że i ja czasami z tuby szyję. Ciekawe czy tego typu smaczki znikną w MW2.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #658 dnia: Lipca 28, 2009, 10:50:25 am »
Podobno wersja na PS3 jest tak zjechana, że nie da się w nią grać...
Pytanie co robi w tej grze Wooyek przez 40 dni?

Co do grafiki to nie ma się o co kłócić - przy pewnej grze dostępnej tylko na PS3, obie części MW wyglądają biednie...

Hmm, a co było tak "zjechanego" w wersji na PS3? Miałem i grałem długo we wszystkie wersje (PC,XO,PS3) i jakoś żadnego "zjechania" nie wyłapałem.

Pisalem juz o tym tyle razy i nie chce mi sie jeszcze raz tego walkowac. Widac chyba za malo graliscie, ew. nie mieliscie szansy pograc wiecej w wersje XO. Ja gram w obie od czasu premiery i wierzcie mi, wiem co mowie.

wsiok

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #659 dnia: Lipca 28, 2009, 10:53:43 am »
Kun, jeśli chcesz coda bez perków itp., gdzie liczy się tylko Skill, to zapraszam do grania na PC  :D

GRANATNIK DLA PEDAŁÓW
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:56:00 am wysłana przez wsiok »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #660 dnia: Lipca 28, 2009, 10:57:10 am »
Kun, jeśli chcesz coda bez perków itp., gdzie liczy się tylko Skill, to zapraszam do grania na PC  :D

Nie gram na PC. To samo mozna by zaimplementowac na konsolach, dammit!

Diuk

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 28, 2009, 11:08:49 am »
Podobno wersja na PS3 jest tak zjechana, że nie da się w nią grać...
Pytanie co robi w tej grze Wooyek przez 40 dni?

Co do grafiki to nie ma się o co kłócić - przy pewnej grze dostępnej tylko na PS3, obie części MW wyglądają biednie...

Hmm, a co było tak "zjechanego" w wersji na PS3? Miałem i grałem długo we wszystkie wersje (PC,XO,PS3) i jakoś żadnego "zjechania" nie wyłapałem.

Pisalem juz o tym tyle razy i nie chce mi sie jeszcze raz tego walkowac. Widac chyba za malo graliscie, ew. nie mieliscie szansy pograc wiecej w wersje XO. Ja gram w obie od czasu premiery i wierzcie mi, wiem co mowie.

Dziwna sprawa, w wersję na xO grałem ponad rok dość często, więc jeśli znajdziesz odrobinkę wolnego czasu przytocz proszę ponownie, to co "wałkowałeś" przedtem, bo za cholerę nie kumam o co chodzi z tą "zjechalnością" wersji na PS3.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #662 dnia: Lipca 28, 2009, 11:10:39 am »
Rozłączanie w trakcie meczu, kosmiczne lagi i takie tam inne bajki.Nie grałem co prawda w wersję na X0 ale jedynie co mnie irytuję w tej grze czasami to tuby.Jeśli chodzi lagi i inne historie to nie mam z tym żadnego problemu, na początku miałem straszne problemy, ale to była wina netu, zmieniłem i wszystko znikło.Wieczorem jak gramy ekipą szukamy hosta, wszyscy mają po 4 kreski i jest pięknie, nic się nie rozłącza i nie ma żadnych lagów.Diuk ponoć grał, dark też i nie widzą różnicy a kun wiecznie płacze, nie rozumiem tego :sad:
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 11:16:44 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #663 dnia: Lipca 28, 2009, 11:15:14 am »
Kun pisał o zje***ym online na PS3 ale o gorszej grafice na sprzecie Sony nic nie wspominał.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #664 dnia: Lipca 28, 2009, 11:15:24 am »
Uuuuuhhh... ok, niech Ci będzie: niemożliwość zmiany hosta w lobby (host wychodzi - lobby się rozpada), często dłuuugie dołączanie do meczu, problemy z dołączaniem się do przyjaciół... Na XO tego nie ma. MW2 na PS3 nie ma prawa być skopany!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #665 dnia: Lipca 28, 2009, 11:17:02 am »
Rozłączanie w trakcie meczu, kosmiczne lagi i takie tam inne bajki.Nie grałem co prawda w wersję na X0 ale jedynie co mnie irytuję w tej grze czasami to tuby.Jeśli chodzi lagi i inne historie to nie mam z tym żadnego problemu, na początku miałem straszne problemy, ale to była wina netu, zmieniłem i wszystko znikło.Wieczorem jak gramy ekipą szukamy hosta, wszyscy mają po 4 kreski i jest pięknie nic się nie rozłącza i nie ma żadnych lagów.

Ja na początku jak wyszedł COD4 nie miałem żadnych problemów z multi. Potem po jakimś update coś się porobiło i lagowałem. Wtedy odstawiłem ten tytuł na półkę bo nie było sensu grać skoro pojawiałem się przed przeciwnikiem wcześniej niż ja sam go widziałem.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #666 dnia: Lipca 28, 2009, 11:17:18 am »
niemożliwość zmiany hosta w lobby (host wychodzi - lobby się rozpada),
z tego co pamiętam, to naprawiał to któryś patch...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #667 dnia: Lipca 28, 2009, 11:18:29 am »
Uuuuuhhh... ok, niech Ci będzie: niemożliwość zmiany hosta w lobby (host wychodzi - lobby się rozpada), często dłuuugie dołączanie do meczu, problemy z dołączaniem się do przyjaciół... Na XO tego nie ma. MW2 na PS3 nie ma prawa być skopany!!!

To też napisałem że pamiętam jak o tym wspominałeś. Aphelion wymyślił sobie jakąś bajeczkę o słabszej grafie i wciska kity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #668 dnia: Lipca 28, 2009, 11:35:59 am »
Uuuuuhhh... ok, niech Ci będzie: niemożliwość zmiany hosta w lobby (host wychodzi - lobby się rozpada), często dłuuugie dołączanie do meczu, problemy z dołączaniem się do przyjaciół... Na XO tego nie ma. MW2 na PS3 nie ma prawa być skopany!!!
Dlatego hosta szukamy zawsze my, a nie że hostem jest jakiś rozdarty dzieciak z Ameryki, który jak nie trafi tubą na respa to wychodzi z gry.A na X0 jak host wychodzi to co, mecz się nie kończy i lobby nie rozpada? Zresztą co to za różnica, jest dobry host z naszej strony, jest zabawa i zero problemów :cool: Przegrałem w tej grze 40 dni i jakby były takie problemy jak pisze kun, dawno bym w to nie grał bo by mnie szlak trafiał.
: Lipiec 28, 2009, 12:20:30 pm
Wszyscy wrócicie, wszyscy, co do jednego!
Nie byłbym taki pewien :P
Nigdy nie mów nigdy :cool: Coś mi się wydaję że szybciutko to odszczekasz :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #669 dnia: Lipca 28, 2009, 11:48:43 am »
Wszyscy wrócicie, wszyscy, co do jednego!
Nie byłbym taki pewien :P
Nigdy nie mów nigdy :cool: Coś mi się wydaję że szybciutko to odszczekasz :P

Zagraj najpierw ze mną godzinę w Killzone 2  to porozmawiamy o tym...


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #670 dnia: Lipca 28, 2009, 11:52:18 am »
Jako pierwsza kupilem wersje PS3, niestety nie dalo sie grac (wtedy to byly bugi heh!), totez po jakims czase nabylem klockowa i zycie stalo sie piekniejsze. Do dzis czasem zalaczam CoD'a na czarnej i zazwyczaj wylaczam zniesmaczony...

---
ad. host - mowie o wychodzeniu z lobby, a nie z meczu. Na PS3 rozwala lobby, na XO szuka nowego hosta. Nie rozumiem dlaczego nie ma tego na Playstation?! Wooyek mowi, ze sie przyzwyczail, cholera ja nie moge (pewnie dlatego, ze mam wybor i tyle).

---

Starczy juz tego chrzanienia o CoD4, pogadajmy o tym co nadchodzi. Macie jakies wizje? :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 11:57:31 am wysłana przez kun »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #671 dnia: Lipca 28, 2009, 12:07:06 pm »
Wszyscy wrócicie, wszyscy, co do jednego!
Nie byłbym taki pewien :P
Nigdy nie mów nigdy :cool: Coś mi się wydaję że szybciutko to odszczekasz :P

Zagraj najpierw ze mną godzinę w Killzone 2  to porozmawiamy o tym...


Nie będę grał w coś co mi nie podchodzi, ty MW swojego czasu zachwalałeś tak samo jak ja.W sumie to powoli nadchodzi czas żebyś sprzedał K2 bo Cię za bardzo pochłania, czyż nie tak było z MW? :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #672 dnia: Lipca 28, 2009, 12:10:25 pm »
Wszyscy wrócicie, wszyscy, co do jednego!
Nie byłbym taki pewien :P
Nigdy nie mów nigdy :cool: Coś mi się wydaję że szybciutko to odszczekasz :P
Zagraj najpierw ze mną godzinę w Killzone 2  to porozmawiamy o tym...
Nie będę grał w coś co mi nie podchodzi, ty MW swojego czasu zachwalałeś tak samo jak ja.W sumie to powoli nadchodzi czas żebyś sprzedał K2 bo Cię za bardzo pochłania, czyż nie tak było z MW? :P
Coś w tym jest... :P(tzn. z CoD-em rzeczywiście tak było)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #673 dnia: Lipca 28, 2009, 12:16:22 pm »
Uuuuuhhh... ok, niech Ci będzie: niemożliwość zmiany hosta w lobby (host wychodzi - lobby się rozpada), często dłuuugie dołączanie do meczu, problemy z dołączaniem się do przyjaciół... Na XO tego nie ma. MW2 na PS3 nie ma prawa być skopany!!!
To też napisałem że pamiętam jak o tym wspominałeś. Aphelion wymyślił sobie jakąś bajeczkę o słabszej grafie i wciska kity.
...
overgrown - różnica w teksturach
vacant - brak oślepiającego światła przy wyjściu z hangaru
bloc - różnica w widoczności (ostrość obrazu)

Te zapamiętałem najwyraźniej. Sądzę jednak, że są też inne.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

wsiok

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #674 dnia: Lipca 28, 2009, 12:30:46 pm »
Kun, Infinity Ward ma w dupie tych, którzy chcą grać na poważnie, bo i tak każdy kupi grę. więc nie spodziewaj się normalnej gry na Konsolach :D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #675 dnia: Lipca 28, 2009, 13:11:02 pm »
Fakt, gra jest robiona pod masowego odbiorce.
Polityka cenowa odnośnie MW2 świadczy wyraźnie, że Activision myśli tylko o tym, by zarobić jak najwięcej...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #676 dnia: Lipca 28, 2009, 13:12:22 pm »
Fakt, gra jest robiona pod masowego odbiorce.
Polityka cenowa odnośnie MW2 świadczy wyraźnie, że Activision myśli tylko o tym, by zarobić jak najwięcej...

A czy jedynka nie była?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #677 dnia: Lipca 28, 2009, 13:14:46 pm »
Fakt, gra jest robiona pod masowego odbiorce.
Polityka cenowa odnośnie MW2 świadczy wyraźnie, że Activision myśli tylko o tym, by zarobić jak najwięcej...

A czy jedynka nie była?

Nie, a na pewno nie w takim stopniu - dopiero po CoD4 ludziom z Activision przewróciło się w głowach(zobaczcie co odpieprzają teraz z Guitar Hero)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #678 dnia: Lipca 28, 2009, 13:17:19 pm »
To czym wytłumaczyć tak świetną sprzedarz. Jedyneczka była przyjazna dla wszyskich i dlatego wszyscy w nią grali.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #679 dnia: Lipca 28, 2009, 13:23:56 pm »
Była przyjazna dla wszystkich - ale była też czymś nowym w całej serii.
Te dwa czynniki zadecydowały o wysokiej sprzedaży.

IMO Activision nie zakładało w momencie produkcji, że gra stanie się aż takim hitem...

Za to WaW było już niczym innym jak odcinaniem kuponów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 13:26:04 pm wysłana przez A-n »